gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Frejias School for Gifted Youngsters

+21
m.kat
Mary-Fish
marea
YNL
Kikiriki
ROZALIA78
Πούπσυ
natalouko
marina289
alex..niaou
tsili
doremi
f.m123
LAROGATA
houlieta
otz
Dreamer
moukelis
funambolo
Anatoli
ralou
25 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Σεπ 06, 2012 12:07 pm

Εχασα το θέμα μου βρε παιδια...
Δεν το βγαζει στο 24hours οταν βαζω νεο σχολιο.
Γιατιιιιι? Sad Sad Sad
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Σεπ 06, 2012 12:07 pm

ralou έγραψε:Μαρια, όχι δεν προβλέπεται μαθημα μουσικης για γατακια αν θυμάμαι καλα.
Ωστόσο, νομιζω ότι κάθε προσπαθεια των γατιων για εσωσχολικες δραστηριοτητες θα ενθαρρυνεται απο τους διδάσκοντες συστηματικα, οποτε τιποτα δεν εμποδιζει τον Ντεξτερ μας να φτιάξει μια σχολικη ροκ μπάντα και να αποκτησει και εμπειρία έτσι ωστε να κάνει μελλοντικα το χομπυ του ακομα και επάγγελμα!
Πες του να σκεφτει απο τωρα ενα όνομα για το γκρουπ.
Ενα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ονομα ομως για να το κρατησουμε. Οχι ετσι πλακατζίδικα!
Laughing
Ωραία θα τον βάλω να σκεφτεί όνομα!
Αν κάποιο άλλο γατάκι ενδιαφέρεται για τη μπάντα να μας ενημερώσει! Ο Ντεξτερ θα είναι στη φωνή και ίσως ηλεκτρική κιθάρα(αν τα πάει καλά στα ιδιαίτερα)! Χρειαζόμαστε μπασιστα, πληκτρά, ντράμμερ ενα κιθαρίστα ακόμα και μια ακόμα φωνή(ίσως γυναικεία)-μπορεί η φωνή να είναι συνδυασμός με όργανο! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mary-Fish στις Πεμ Σεπ 06, 2012 12:08 pm, 1 φορά
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Smokys Πεμ Σεπ 06, 2012 12:08 pm

ralou έγραψε:Μαρια, όχι δεν προβλέπεται μαθημα μουσικης για γατακια αν θυμάμαι καλα.
Ωστόσο, νομιζω ότι κάθε προσπαθεια των γατιων για εσωσχολικες δραστηριοτητες θα ενθαρρυνεται απο τους διδάσκοντες συστηματικα, οποτε τιποτα δεν εμποδιζει τον Ντεξτερ μας να φτιάξει μια σχολικη ροκ μπάντα και να αποκτησει και εμπειρία έτσι ωστε να κάνει μελλοντικα το χομπυ του ακομα και επάγγελμα!
Πες του να σκεφτει απο τωρα ενα όνομα για το γκρουπ.
Ενα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ονομα ομως για να το κρατησουμε. Οχι ετσι πλακατζίδικα!
Laughing

Μα βρε Δημητρη,,, ακομα στο διαγωνισμα εισαι?!
Εδω βγηκαν και τα αποτελέσματα με τους βαθμους. Δεν πηγες να κοιταξεις αν... πέρασες? blinking

happy2 happy2 happy2

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Σεπ 06, 2012 12:11 pm

ralou έγραψε:Εχασα το θέμα μου βρε παιδια...
Δεν το βγαζει στο 24hours οταν βαζω νεο σχολιο.
Γιατιιιιι? Sad Sad Sad
Εμένα μου το βγάζει στο 24h... scratch
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Smokys Πεμ Σεπ 06, 2012 12:13 pm

Mary-Fish έγραψε:
ralou έγραψε:Εχασα το θέμα μου βρε παιδια...
Δεν το βγαζει στο 24hours οταν βαζω νεο σχολιο.
Γιατιιιιι? Sad Sad Sad
Εμένα μου το βγάζει στο 24h... scratch

Για πιο πραγμα μιλάτε ?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Σεπ 06, 2012 12:17 pm

dgriman έγραψε:
Mary-Fish έγραψε:
ralou έγραψε:Εχασα το θέμα μου βρε παιδια...
Δεν το βγαζει στο 24hours οταν βαζω νεο σχολιο.
Γιατιιιιι? Sad Sad Sad
Εμένα μου το βγάζει στο 24h... scratch

Για πιο πραγμα μιλάτε ?
Αν κατάλαβα καλά όταν είναι στο 24h(διπλα απ τα μηνύματα) δεν της δείχνει το θέμα
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Σεπ 06, 2012 12:20 pm

Ουφ! Ενταξει, τωρα το δειχνει κανονικα!
Στο 24 ωρες δεν μου το εβγαζε αναμεσα στα ενεργα θέματα.
Επειδη ειχα ανοιξει το θέμα αυτο σε 3-4 παραθυρα και ειχαν μεινει ανοιχτα, εσβυσα τα πάντα και όταν ξαναμπηκα το εδειχνε κανονικα.
manysmiles manysmiles manysmiles manysmiles manysmiles
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Smokys Πεμ Σεπ 06, 2012 12:21 pm

Mary-Fish έγραψε:
dgriman έγραψε:
Mary-Fish έγραψε:
ralou έγραψε:Εχασα το θέμα μου βρε παιδια...
Δεν το βγαζει στο 24hours οταν βαζω νεο σχολιο.
Γιατιιιιι? Sad Sad Sad
Εμένα μου το βγάζει στο 24h... scratch

Για πιο πραγμα μιλάτε ?
Αν κατάλαβα καλά όταν είναι στο 24h(διπλα απ τα μηνύματα) δεν της δείχνει το θέμα

Ποιο θεμα ?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Σεπ 06, 2012 12:26 pm

Mary-Fish έγραψε:
ralou έγραψε:Μαρια, όχι δεν προβλέπεται μαθημα μουσικης για γατακια αν θυμάμαι καλα.
Ωστόσο, νομιζω ότι κάθε προσπαθεια των γατιων για εσωσχολικες δραστηριοτητες θα ενθαρρυνεται απο τους διδάσκοντες συστηματικα, οποτε τιποτα δεν εμποδιζει τον Ντεξτερ μας να φτιάξει μια σχολικη ροκ μπάντα και να αποκτησει και εμπειρία έτσι ωστε να κάνει μελλοντικα το χομπυ του ακομα και επάγγελμα!
Πες του να σκεφτει απο τωρα ενα όνομα για το γκρουπ.
Ενα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ονομα ομως για να το κρατησουμε. Οχι ετσι πλακατζίδικα!
Laughing
Ωραία θα τον βάλω να σκεφτεί όνομα!
Αν κάποιο άλλο γατάκι ενδιαφέρεται για τη μπάντα να μας ενημερώσει! Ο Ντεξτερ θα είναι στη φωνή και ίσως ηλεκτρική κιθάρα(αν τα πάει καλά στα ιδιαίτερα)! Χρειαζόμαστε μπασιστα, πληκτρά, ντράμμερ ενα κιθαρίστα ακόμα και μια ακόμα φωνή(ίσως γυναικεία)-μπορεί η φωνή να είναι συνδυασμός με όργανο! Laughing
Ενταξει! Περιμένουμε για να το ενταξουμε ακομα και στην πολυσελιδη μπροσουρα που θα βγαλει για διαφημιστικους λογους τπ σχολειο μας οσονουπω blinking
Α! μην το ξεχάσω! Εξτριμ εμφανισεις και βαρια μακιγιαζ τυπου Κις καλο ειναι να τον αποτρεψεις απο το να βαλει Μαρια!
Διαφημιση θέλουμε να κανουμε, μην το δουν οι αλλοι γονεις και φρικάρουν mallia mallia mallia
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Σεπ 06, 2012 1:01 pm

ralou έγραψε:
Mary-Fish έγραψε:
ralou έγραψε:Μαρια, όχι δεν προβλέπεται μαθημα μουσικης για γατακια αν θυμάμαι καλα.
Ωστόσο, νομιζω ότι κάθε προσπαθεια των γατιων για εσωσχολικες δραστηριοτητες θα ενθαρρυνεται απο τους διδάσκοντες συστηματικα, οποτε τιποτα δεν εμποδιζει τον Ντεξτερ μας να φτιάξει μια σχολικη ροκ μπάντα και να αποκτησει και εμπειρία έτσι ωστε να κάνει μελλοντικα το χομπυ του ακομα και επάγγελμα!
Πες του να σκεφτει απο τωρα ενα όνομα για το γκρουπ.
Ενα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ονομα ομως για να το κρατησουμε. Οχι ετσι πλακατζίδικα!
Laughing
Ωραία θα τον βάλω να σκεφτεί όνομα!
Αν κάποιο άλλο γατάκι ενδιαφέρεται για τη μπάντα να μας ενημερώσει! Ο Ντεξτερ θα είναι στη φωνή και ίσως ηλεκτρική κιθάρα(αν τα πάει καλά στα ιδιαίτερα)! Χρειαζόμαστε μπασιστα, πληκτρά, ντράμμερ ενα κιθαρίστα ακόμα και μια ακόμα φωνή(ίσως γυναικεία)-μπορεί η φωνή να είναι συνδυασμός με όργανο! Laughing
Ενταξει! Περιμένουμε για να το ενταξουμε ακομα και στην πολυσελιδη μπροσουρα που θα βγαλει για διαφημιστικους λογους τπ σχολειο μας οσονουπω blinking
Α! μην το ξεχάσω! Εξτριμ εμφανισεις και βαρια μακιγιαζ τυπου Κις καλο ειναι να τον αποτρεψεις απο το να βαλει Μαρια!
Διαφημιση θέλουμε να κανουμε, μην το δουν οι αλλοι γονεις και φρικάρουν mallia mallia mallia
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Οχι δε θα έχουμε εξτριμ εμφανίσεις! Αυτά ίσως μόνο στις πρόβες που θα κάνουν εκτος σχολείου, έτσι για να μην το χουν αποθημένο! Laughing
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Σεπ 06, 2012 1:38 pm

Κι εγώ θέλω να μπω σε μπάντα με τον Ντέξτερ! Θα τραγουδάω κι εγώ, θα ενώσουμε τα 'πρρρρ' μας στα σόλο και θα γίνουμε τοπ μπάντα!!
Επίσης η Σταχτού προσφέρεται να βοηθάει σε πιο κλασικά κομμάτια: να παίζει πιάνο (έκανε μαθήματα με τη γιαγιά), άρπα (έκανε μαθήματα μέσω ίντερνετ και εξασκήθηκε στην κουρτίνα), καθώς και κάποιο σόλο πιο 'κλασικό' και γλυκά φωνητικά αν χρειαστεί.
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Σεπ 06, 2012 1:53 pm

f.m123 έγραψε:Κι εγώ θέλω να μπω σε μπάντα με τον Ντέξτερ! Θα τραγουδάω κι εγώ, θα ενώσουμε τα 'πρρρρ' μας στα σόλο και θα γίνουμε τοπ μπάντα!!
Επίσης η Σταχτού προσφέρεται να βοηθάει σε πιο κλασικά κομμάτια: να παίζει πιάνο (έκανε μαθήματα με τη γιαγιά), άρπα (έκανε μαθήματα μέσω ίντερνετ και εξασκήθηκε στην κουρτίνα), καθώς και κάποιο σόλο πιο 'κλασικό' και γλυκά φωνητικά αν χρειαστεί.
Ναιιιι! Μαμά να πάρουμε τη Χιονάτη?? Ε? Ε?
Όπως καταλαβαίνετε θα είναι δύσκολο να πούμε όχι στη Χιονάτη( Cool )
Όσο για τη Σταχτου..Φυσικά και να είναι στα φωνητικά ή στα πλήκτρα..Πιάνο και άρπα δε θα έχουμε γιατί δε θα παίζουμε κλασικο..Αν δεν την καλύπτει μήπως να φτιάχνατε άλλη μπάντα κλασικού? Χιονάτη και Ντέξτερ είναι πιο χαρντ
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Σεπ 06, 2012 1:57 pm

Mary-Fish έγραψε:
f.m123 έγραψε:Κι εγώ θέλω να μπω σε μπάντα με τον Ντέξτερ! Θα τραγουδάω κι εγώ, θα ενώσουμε τα 'πρρρρ' μας στα σόλο και θα γίνουμε τοπ μπάντα!!
Επίσης η Σταχτού προσφέρεται να βοηθάει σε πιο κλασικά κομμάτια: να παίζει πιάνο (έκανε μαθήματα με τη γιαγιά), άρπα (έκανε μαθήματα μέσω ίντερνετ και εξασκήθηκε στην κουρτίνα), καθώς και κάποιο σόλο πιο 'κλασικό' και γλυκά φωνητικά αν χρειαστεί.
Ναιιιι! Μαμά να πάρουμε τη Χιονάτη?? Ε? Ε?
Όπως καταλαβαίνετε θα είναι δύσκολο να πούμε όχι στη Χιονάτη( Cool )
Όσο για τη Σταχτου..Φυσικά και να είναι στα φωνητικά ή στα πλήκτρα..Πιάνο και άρπα δε θα έχουμε γιατί δε θα παίζουμε κλασικο..Αν δεν την καλύπτει μήπως να φτιάχνατε άλλη μπάντα κλασικού? Χιονάτη και Ντέξτερ είναι πιο χαρντ
Γέεειιιι! Veryhappy
Ναι, η Σταχτού δεν πολυταιριάζει, για αυτό είπα ότι προσφέρεται ααανν κάνουν τίποτα κλασικό! Αλλά μπορεί να κάνει τα φωνητικά, νομίζω ένας πιο γλυκός τόνος από πίσω θα δώσει μια άλλη χροιά στη μπάντα! Κάτι ξεχωριστό! Veryhappy
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Σεπ 06, 2012 4:02 pm

ralou έγραψε:Aκομα δεν ηρθε ο Οκτωβρης να ανοιξουν τα σχολεια και ο Πακης αρχισε τις δοκιμές υφους στην εδρα της τάξης του!!!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Sc_pak10
Αμα ειναι επγγελματίας ο γατος...! Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 719932
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Ρούλα, μου ξύπνησες μνήμες εφιαλτικές! Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 56971 Μισούσα το σχολείο!Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 56971
ralou έγραψε:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261
dgriman έγραψε:

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261

Δεν είχα δει καμία από τις 2! Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Πολύ καλές!Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Σεπ 06, 2012 4:23 pm

πακης θεος,το χεις αγορι μου! oksmily3 happy2
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από AmaranthN Τρι Σεπ 11, 2012 10:45 am

Είναι αργά για να κάνουμε και εμείς εγγραφή στο σχολείο της Φρέγιας? scratch
AmaranthN
AmaranthN
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 + 1 σκυλάκι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη & Φθινόπωρο!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ninja, Naruto, Gabriel!!!
Motto : Ο χρόνος αποφασίζει ποιον συναντάς. Η καρδιά αποφασίζει ποιον θες. Η συμπεριφορά αποφασίζει ποιος θα μείνει!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/06/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 7 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης