gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Frejias School for Gifted Youngsters

+21
m.kat
Mary-Fish
marea
YNL
Kikiriki
ROZALIA78
Πούπσυ
natalouko
marina289
alex..niaou
tsili
doremi
f.m123
LAROGATA
houlieta
otz
Dreamer
moukelis
funambolo
Anatoli
ralou
25 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Τετ Μάης 30, 2012 10:30 pm

Καλησπέρα Φρέγια και Πίπη!

Το όνομα μου είναι Dexter και θα ήθελα να συμπληρώσω την αίτηση για το σχολείο σας! Είμαι περίπου 2 μηνών και θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βαλετε στην ίδια τάξη με τη Χιονάτη και τη Σταχτοπούτα, τις κόρες της κυρίας Φλώρας!
Η μαμά μου λέει ότι είμαι ζωηρός αλλά και πολύ χαδιάρης!

Αλλά έχω ένα πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα! Η μαμά μου είναι υπναρού και δε μου αρέσει να σηκώνομαι απ το κρεβάτι αν δεν έχει σηκωθεί. Υπάρχει σχολικό που θα περνάει να μας παίρνει? Αν υπάρχει θα βάζω μόνος μου ξυπνητήρι και θα την αφήνω να κοιμάται τη γουρούνα!


Ευχαριστώ,
Dexter
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Τετ Μάης 30, 2012 10:56 pm

marea έγραψε:Αγαπητοι Φρεγια και Πιπη,
σας μιλαω πανω απο το ψυγειο γιατι παλι σφυριξε αυτο το παπορο που λεει και η μαμα και κοψοχολιαστηκα παλι!!! Ουυυυφ...βαρεθηκα καθε μερα τα ιδια... Τελος παντων!!!
Σας ευχαριστω παρα πολυ που με σκεφτηκατε για το επισημο κουδουνι του σχολειου!!!! Μου φαινεται πολυ καλο ποστο....και δε μου ειναι και καθολου δυσκολο το γουργουρητο....Ισα ισα.... να ακουστε και τι θα πει η μαμα...
- Μαααααααααα!!!!
-Ελα κοριτσι μου....
-Μααα πες εδω στον Πιπη και τη Φρεγια ποσο πολυ μου αρεσει να γουργουριζω!!!!
-Δεν κανεις και αλλη δουλεια βρε νυχτεριδι μου.....ολη τη μερα...για να μη πω και για το βυζαγμ.....
-Ρε μαμααααααα.... σταματα!!! Ειμαι μεγαλο κοριτσι πλεον και θα εχω και δουλεια σε λιγο.... Ενω εσυ.....????!!!!
Οριστε εχετε και τις αποδειξεις απο τη χαζοβιολα τη μαμα μου.... Ομως εκτος απο το ποστο μου χαιρομαι πολυ που θα κανω επιτελους παρεα και απο κοντα με κοριτσια (και αγορια δε λεω) που νομιζω οτι μοιαζουμε πολυ οπως τη Στελλα και την Ιριδα.... νομιζω εχουμε να πουμε πολλα μεταξυ μας.... Βεβαιως βλεπω πως η μαμα με προτεινε για τη θεση της Ελεγκτριας Αμμολεκανων. Νομιζω πως ειμαι ικανη να αναλαβω και αυτη την υπευθυνη θεση καθως τωρα τελευταια τα καταφερνω περιφημα σε αυτο....Δε ξερω.... νομιζω ειναι χαρισμα....

Ευχαριστω πολυ!!
Μονα
happy2 happy2 happy2 happy2
Καλή μου Μόνα! Αν πάνε όλα καλά με τη νέα σου δουλειά θα αναλάβω να σε βγάλω σε σιντύ! Το γουργουριστό χουρχούρισμά σου θα χρησιμοποιείται αντί για τους ήχους που χρησιμοποιούνται (βατράχια, ήχοι από τρεχούμενα νερά κλπ) για να χαλαρώνει! Το γουργουριτό σου θα ακούγεται σε πολλαπλές περιπτώσεις:
-σε χαμηλή ένταση από τις γατομανάδες για τα ορφανά μωρογατάκια αντί για το ροόι που πολλοί χρησιμοποιούν κάτω από τα σκεπάσματα!
-σε μεσαία ένταση για να προσφέρει ηρεμία και χαλάρωση σε όλες τις γάτες που δε γουργουρίζουν, καθώς και στους ανθρώπους (a.k.a δίποδα) που έχουν αϋπνίες και διαταραχές ύπνου!
-σε υχηλή ένταση σε συνδιασμό με τον ήχο του φτυσίματος της Ίριδας για να τρομοκρατούμε τους πολιτικούς όταν ετοιμάζονται να υπογράψουν μνημόνια!
Η μοναδική σας ικανότητα μπορεί να προσφέρει ηρεμία και χαλάρωση σε όλους!
Θα γίνεις γνωστή ως "η Γουργουρίστρα" ή "η γουργουρού", όπως εσύ προτιμάς! Αυτός ο δίσκος θα γίνει πλατινένιος! Μπορούν να τον παίρνουν και οι μαθητές σπίτι για να θυμούνται τις ωραίες στιγμές που πέρασαν στο σχολείο!
Veryhappy
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Τετ Μάης 30, 2012 11:04 pm

Mary-Fish έγραψε:Καλησπέρα Φρέγια και Πίπη!

Το όνομα μου είναι Dexter και θα ήθελα να συμπληρώσω την αίτηση για το σχολείο σας! Είμαι περίπου 2 μηνών και θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βαλετε στην ίδια τάξη με τη Χιονάτη και τη Σταχτοπούτα, τις κόρες της κυρίας Φλώρας!
Η μαμά μου λέει ότι είμαι ζωηρός αλλά και πολύ χαδιάρης!

Αλλά έχω ένα πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα! Η μαμά μου είναι υπναρού και δε μου αρέσει να σηκώνομαι απ το κρεβάτι αν δεν έχει σηκωθεί. Υπάρχει σχολικό που θα περνάει να μας παίρνει? Αν υπάρχει θα βάζω μόνος μου ξυπνητήρι και θα την αφήνω να κοιμάται τη γουρούνα!


Ευχαριστώ,
Dexter
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 11:43 am

Ντεξτερ η αιτηση σου γινεται δεκτη με χαρα!
Ενταξει δεν υπάρχει προβλημα, θα σε βάλουμε να κάτσεις διπλα στην φιλενάδα σου.
Αλλά φρονιμα όμως ε?!
Να ξέρεις ότι θα υπάρχει στο σχολειο μας και παιδονομος, μια γατα ξακουστη για την αυστηρότητα της που δεν χαριζει κάστανα!
Φρεγια


Προς την Μαμα του Ντεξτερ.
Θεια Μαρία, το σχολειο μας θα διαθετει ειδικους που θα φροντίσουν ο Ντεξτερ να μην ακολουθησει το παραδειγμα του συνωνυμου του, ο οποιος έχει μια κάπως φοβιστικη και σκοτεινη προσωπικοτητα.
Τις αιμοδιψεις ορέξεις του ωστοσο μπορει να τις ικανοποιεί κυνηγωντας ιπταμενα και ερποντα ζουδια, πράγμα που ειναι αποδεκτο για καθε γατα που σεβεται τον εαυτο της.
Α! Ειμαστε πολυ προσεκτικοι στα role models που δινουμε στους μαθητες μας.
Ειναι πολυ σοβαρο θέμα αυτο!
Πιπης, Διευθυντης Σπουδων


Αγαπητη Φλωρα, προσοχη!
Δεν ξέρω τι θέλεις να κάνεις για την καριέρα της Μονας, αλλά θέλω να σε ενημερωσω ότι αυτο το έργο της:

το έχουμε ηδη κατοχυρωσει για το κουδουνισμα του σχολειου και ειναι στην συμφωνια μας με την Μονα ότι θα το χρησιμοποιουμε μονο εμεις κατ αποκλειστικοτητα!

Μονα, δεκτη και η δικια σου η αιτηση! Θα πάρεις και τις έξτρα αυτες ωρες για τον έλεγχο καθαριοτητας αμμολεκάνων εφ όσον το επιθυμεις.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Μάης 31, 2012 12:06 pm

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Σας υπόσχομαι ότι θα είμαι υπόδειγμα μαθητή και δε θα αφήσω τη σκοτεινή μου πλευρά να βάλει σε κινδυνο οποιονδήποτε από τους αγαπημένους μου συμμαθητές ή καθηγητές!

Σπόιλερ:
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Μάης 31, 2012 2:16 pm

το έχουμε ηδη κατοχυρωσει για το κουδουνισμα του σχολειου και ειναι στην συμφωνια μας με την Μονα ότι θα το χρησιμοποιουμε μονο εμεις κατ αποκλειστικοτητα!
Δε ξέρω αν το καταλαβαίνετε, αλλά βάζετε εμπόδια στην καριέρα της Μόνα!!! angry2
Γιατί δηλαδή να μη βγάλει και ένα σιντί για να την ακούει ο κόσμος;;; Όταν έχει χρόνο βέβαια, δε θα ήθελα σε καμία περίπτωση να δημιουργηθούν προβλήματα με το σχολείο, πρώτα απ'όλα το σχολείο! Αλλά σκεφτείτε πόσο χρήσιμη είναι αυτή η ικανότητα!!!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marea Πεμ Μάης 31, 2012 6:54 pm

Ευχαριστουμε πολυ για την προταση για σιντι αλλα νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να αφοσιωθει στα καθηκοντα του σχολειου αυτη τη στιγμη... Ασε που ετσι ελαφροισκιωτο που ειναι ετσι και της το πω θα παρουν τα μυαλα της αερα και θα μας καβαλησει εντελως...Δεν το διακινδυνευω....
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Πεμ Μάης 31, 2012 7:36 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 ε και να μας διαβάσει κανένας άσχετος ή αμύητος στα γατοπαλαβιάρικα tafos geek
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 9:35 pm

f.m123 έγραψε:
το έχουμε ηδη κατοχυρωσει για το κουδουνισμα του σχολειου και ειναι στην συμφωνια μας με την Μονα ότι θα το χρησιμοποιουμε μονο εμεις κατ αποκλειστικοτητα!
Δε ξέρω αν το καταλαβαίνετε, αλλά βάζετε εμπόδια στην καριέρα της Μόνα!!! angry2
Γιατί δηλαδή να μη βγάλει και ένα σιντί για να την ακούει ο κόσμος;;; Όταν έχει χρόνο βέβαια, δε θα ήθελα σε καμία περίπτωση να δημιουργηθούν προβλήματα με το σχολείο, πρώτα απ'όλα το σχολείο! Αλλά σκεφτείτε πόσο χρήσιμη είναι αυτή η ικανότητα!!!
Φλωρα βλεπω ότι εισαι πολυάσχολη και πολυδραστηρια!
Τελικα, εχεις εταιρεια παραγωγης σιντι η Πανεπιστημιο?
Και αυτο το πτυχιο της Χιονατης Κ. που έχεις υπογραψει με τα ίδια σου τα χέρια...
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Ceertificate
...βρε μπας και ειναι μουσαντενιο?????
Ξεκαθαρισε την θέση σου διοτι η Χιονατη Κ. σε εμπιστευτηκε για την πιστοποιηση των γνωσεων της, δεν φανταζομαι να της έχεις κανει καμια λαδια ε?!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Sc_xio10
Παντως να ξέρεις ότι εμεις κατοχυρωσαμε την αποκλειστικη χρηση μονο του συγκεκριμένου αποσπάσματος του χουρχουρητου της Μονας για χρηση κουδουνισματος στο σχολειο και τιποτα άλλο απο την δουλεια της!
Αλιμονο!

Μαρια Συμπεθέρα... Τι σημαινει "γατοπαλαβιαρικα"???
Δεν έχεις επιστοσυνη στο γατο σου ρε συ???!!!
Τοση δουλεια κάνουν τα γατια μας, ε μην τα απαξιωνουμε μόνες μας!
Τς τς τς τς! Wink Wink Wink Wink Wink
Σπόιλερ:
sobing sobing sobing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Πεμ Μάης 31, 2012 9:54 pm

Σπόιλερ:
grouphug
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Μάης 31, 2012 9:56 pm

Τι??? Δεν ειναι η ρουλα γατοπαλαβιαρα? Shocked Χανω πασα ιδεα! lipothymia
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Μάης 31, 2012 10:19 pm

Ζουμ στο πιστοποιητικό της Χιονάτης:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 97555784
Επιπλέον ζουμ:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 10370077
Και το λόγκο μας μόνο του:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Fancyblueboarderwithblu
Πιστοποιητικό αποφοίτησης της διευθύντριας του πανεπιστημίου (εμού δηλαδή):
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Harvard
Άδεια λειτουργίας πανεπιστημίου από την ελληνική δημοκρατία:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Eg30118

Εντάξει, ή θέλετε κι άλλα χαρτιά;; arrogant
Χμ! Ακούς εκεί! Να αμφισβητηθεί το παγκοσμίου φήμης πανεπιστήμιό μας!
Απαιτώ να αποκατασταθεί η τάξη! Ακούς εκεί ότι θα σπίλωνα ποτέ το όνομα της καλύτερης σπουδάστριάς μας!
Το σιντί ήθελα να το βγάλω εγώ σαν Φλώρα, όχι σαν πανεπιστήμιο! Και Μόνα θα σε ψήσω παρεμπιπτόντως να το βγάλουμε, που θα μου πας!!!
Σπόιλερ:
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Μάης 31, 2012 10:23 pm

ΕΕεεεεεΕΕεε..Κχμ κχμ.. Τα μαθήματα πότε αρχίζουν? Θα οργανώσουμε και καλοκαιρινή κατασκήνωση για τα παιδιά μας? Αν ναι θα μπορούσα να μπώ ομαδάρχης αφού δεν έχω τίποτα να κάνω το καλοκαίρι?
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 994394
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 10:39 pm

Ουουουφ!!!
Ησυχασα τωρα!
Αν ειναι έτσι ο τιτλος της γατοπαλαβιάρας ειναι τιμη για μένα!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Φλωρα, ομολογω ότι εντυπωσιάστικα τωρα!
Τελικα εισαι πολυτάλαντη και χαρισματικη.
Κατοπιν τουτου, παιρνω πισω τις υποψιες μου και ζητω συγνωμη. Η Χιονάτη Κ. ειναι τυχερη που φοιτησε στο πλευρο σου.
grinning4
Απλα, διατυπωσα τις υποψιες μου διοτι στην εκπαιδευση πρεπει κανεις να ειναι εξαιρετικα προσεχτικος, αφου ασχολειται με μικρα γατακια. Embarassed
Σπόιλερ:
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 10:43 pm

Μαρια Μαμα Ντεξτερ, τα μαθηματα θα αρχισουν μετα το τέλος της περιόδου των προσλήψεων.
Θα έχουμε βεβαιως και καλοκαιρινα μαθηματα και ελπιζω πριν και μετα τις διακοπες σου μέσα στο καλοκαιρι, να εισαι εδω για να παρακολουθεις την πρόοδο του Ντεξτερ σου.
Φυσικα θα στέλνουμε και σημειωματα προοδου των γατιων στο σπιτι σας, ακομα και αν εσεις λείπετε.
Υπομονη λιγακι ακομα, θα κάνουμε και τα εγκαίνια στα οποια βεβαια θα ειστε όλοι προσκεκλημένοι!
party2 party2 party2
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 10:52 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Sc_log10

ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

Μέρος Δεύτερο


Π – Φρεγια ελα! Έχουμε πολλή δουλειά σήμερα, έχουμε μείνει πολύ πίσω να το ξέρεις!

Χμ... η χθεσινή ένταση εξ αιτίας της επιλογής της Μονας να κάνει το κουδούνι του σχολείου, υπάρχει ακόμα στον αέρα.
Η Φρεγια σηκώνεται από το κρεβάτι και έρχεται κοντά στον Πιπη.
Να ξέρετε ωστόσο ότι η γάτα μου μπορεί να μην είναι κανένα απαστράπτον πνεύμα, αλλά τις διαπροσωπικές σχέσεις είναι σαΐνι!
Πλησιάζει λοιπόν ναζιάρικα και...


Φ – Ναιαιαιαι... άλλα πως θα δουλέψουμε αν δεν με πεις «μπουγαρινι μου»...?
Π – Ελα τώρα! Άστα αυτά! Είπαμε ότι έχουμε δουλειά!
Φ - ...και «γιασεμι μου» και «κρινάκι μου» και «ορτανσια μου»... πως να δουλέψω έτσι ε? Ε αητέ μου? Ε αγάπη μου? Ε κολόνα του σπιτιού μου??? Δεν μ αγαπάς πια???

Κάνει κι αυτό το κολπάκι με τα ματάκια της όλο τσαχπινιά και ο Πιπης λύνεται στα γέλια. Άμα θέλει αυτή η γάτα... τίποτα δεν της στέκεται εμπόδιο!
Της σκάει ένα φιλί. Της πιάνει το πατουσι και τη χαϊδεύει τρυφερά.


Π – Αχ! Τι θα γίνω εγώ με σένα μανόλια μου! Ότι θέλεις με κάνεις. Μερικές φορές γίνεσαι επίμονη και αγύριστο κεφάλι αλλά τελικά... ε ναι! Σ αγαπάω νεραγκούλα μου!
Φ – Είδες όμως ότι η Μόνα όχι μόνο δεν είχε αντίρρηση αλλά θα γίνουμε με την ιδέα μας αφορμή να κάνει και καριέρα με την βοήθεια της θείας Φλωρας? Να! Γι αυτό χαίρομαι για το σχολείο μας Πιπη μου! Θα γίνει ένας χώρος που θα αναδειχθούν απίστευτα ταλέντα. Και θα είμαστε εμείς που θα έχουμε συμβάλει σ αυτό. Είναι μεγάλη τιμή για μας.
Π- Χαχα! Καλά κορίτσι μου... Μια επιχείρηση είναι, δεν θα γίνουμε κιόλας κέντρο γραμμάτων και τεχνών! Αλλά μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!
Φ – Λοιπόν, να προσθέσουμε ώρες στην Μόνα για τον έλεγχο των αμμολεκανων. Πολύ θα χαρεί ο μπαμπάς Νικόλας που έχει αναλάβει την καθαριότητα, μ αυτή την βοήθεια. Νομίζω ότι η μικρή θα κάνει καλά την δουλειά της!
- Βέβαια! Και μιας και μιλάμε για την Μόνα, τι θα κάνουμε με τον Πακη?
- Α! Ο Πακης είναι πολύ ευτυχής προσθήκη στο προσωπικό μας. Πρόσεξε: Είναι δευτεροξάδελφα με τον Σαγκυ τον φίλο μας όπως ξέρεις! Και τι είχαμε σκεφτεί για τον Σαγκυ? Το μάθημα της «Σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης»! Ο Πακης θα συνεργαστεί μαζί του και δήλωσε ότι θα εξειδικευτεί και στα μαθήματα «εναλλακτικης σεξουαλικοτητας» Μια χαρά μας ήρθε αυτό ε?
Π – Δεν ξέρω μωρέ... Μήπως είναι κάπως παρατραβηγμένο... Εναλλακτική Σεξουαλικότητα... Μήπως μας πάρουν με τις ντομάτες?
Φ – Πιπη μου έχεις μια εμμονή με τις ντομάτες... Γιατί καλέ μου? Μήπως τις φοβάσαι κι εσύ όπως ο Ναρουτο φοβάται τα καρπούζια???
Π – Όχι μωρέ... άπλα αναρωτιέμαι...
Φ – Να μην αναρωτιέσαι! Μην ξεχνάς ότι το τάργκετ γκρουπ μας αποτελείται από γάτες και γατάκια που στην πλειοψηφία τους είναι στειρωμενες ή θα στειρωθουν μελλοντικά. Με δεδομένη την έλλειψη επαφής με το άλλο φύλλο τι καλύτερο από το να έχουν εξερευνήσει απενοχοποιημένα τις εναλλακτικές?!
Π – Δίκιο έχεις. Να... ακόμα κι εμείς... παντρεμένα γατιά και δεν... ξέρεις... Είναι μερικές νύχτες που θα χρειαζόμουν κι εγώ εναλλακτικές λύσεις...
Φ – Σσσσσς μην λες τέτοια Πιπη μου. Μπορεί εμείς να είμαστε απελευθερωμένοι αλλά δεν το βλέπουν έτσι όλοι... Οι γονείς μπορεί να είναι πουριτανοι με το θέμα. Και μερικές γάτες βέβαια... Μπορεί όλοι να θέλουν την γνώση αλλά κανείς δεν θέλει να συζητάει γι αυτό...
Π – Τι να πω... ας συνεχίσουμε όμως κρινάκι μου. Είπες για τον Ναρουτο και πολύ θα ήθελα να τον έχουμε κι αυτόν μαζί μας! Αλλά δεν έχει κάνει αίτηση για δουλειά, μένει και μακριά, ίσως να μην τον ενδιαφέρει.
Φ – Και θα μπορούσε ταυτόχρονα να διδάσκει αποφυγή της φρουτοφοβιας ενώ ταυτοχρονα με ομοιοπαθητικό τρόπο να ξεπεράσει κι αυτός την καρπουζοφοβία του!
Π – Θα δούμε καλή μου... Αν θελήσει κι ο ίδιος θα είναι χαρά μας να συνεργαστούμε. Αλλά μιας και πιάσαμε το θέμα με την σεξουαλική διαπαιδαγώγηση πρέπει να σκεφτούμε και κάτι άλλο. Στο σχολείο θα έχουμε μικρά γατάκια αλλά και εφηβάκια. Στις ηλικίες αυτές ξέρεις ποιο είναι το φλέγον θέμα στο όποιο χρειάζονται βοήθεια? Η συναισθηματική υποστήριξη.
Φ – Καλά στα εφηβάκια... αλλά και στα μικρά???
Π – Σε όλα! Οι παιδικοί και εφηβικοί έρωτες καλά κρατούν στα σχολεία και μπορούν να δημιουργήσουν τραύματα στις ψυχούλες τους.
Φ – Τι να κάνουμε λοιπόν? Να φτιάξουμε κανένα σχολικό περιοδικό και να έχει μέσα καμιά στήλη «Πες το στην Αντιγονη» όπως στο παλιό «Φανταζιο»?
Π – Όχι! Υπάρχουν δυο γάτες που και ευαισθητοποιημένες είναι με το θέμα αλλά και ερωτευμένες! Το ζεύγος Αιμίλιου Σιέλ εννοώ. Έχουν τόση εμπειρία στο θέμα αυτό! Τους παρακολουθώ με τις αγάπες, τα καυγαδάκια, τα πείσματα και τις τρυφερές συμφιλιώσεις τους... Είναι συγκινητικό. Φαντάσου πόσο καλά θα μπορούσαν να βοηθήσουν τα μικρά με την πείρα τους!
Φ – Βέβαια! Βέβαια! Έχεις δίκιο τι ιδανική επιλογή! Έκλεισε λοιπόν, Αιμίλιος και Σιέλ στο θέμα «Συναισθηματικη Υποστηριξη». Τέλεια!
Π – Με τα παιδιά της Θείας Μαρίας Λαρογατας τι θα κάνουμε. Είμαστε κολλητά φιλαράκια ξέρεις. Όπως έχεις εσύ τον Τσιλι, έτσι τα λέμε κι εμείς με τον Λαρυ. Τους θέλω κι αυτούς κοντά μας!
Φ – Πιπη μου, η μαμά μίλησε με την μαμά τους και της υποσχέθηκε να μας στείλει βιογραφικά. Βεβαίως την Λαρα την έχουμε σίγουρη, θα κάνει μαθήματα Στενογραφίας και τυφλού συστήματος δακτυλογράφησης. Έχει εξαιρετικό ταλέντο σ αυτό το ξέρω καλά. Οι μικρές Λούνα και Μάγια θα είναι μαθήτριες, ειδικά η Μάγια μερικά μαθήματα καλής συμπεριφοράς τα χρειάζεται η παλιοτσαουσίτσα!
Π – Χμ... η Λούνα όμως δεν είναι αρκετά μικρή για μαθήτρια. Είναι νεαρή όμως και εξαιρετικού χαρακτήρα. Τι θα έλεγες να την βάλουμε υπεύθυνη για τα μωρα γατάκια στον παιδικό σταθμό? Οι κοιτώνες που θα έχουμε, χρειάζονται προσωπικό που να απαρτίζεται από ζέστες και ευγενικές γατούλες κατάλληλες να μεταχειρίζονται μωρα.
Φ – Αχ! Ναι! Πολύ χάρηκα που το σκέφτηκες έτσι! Η Λούνα είναι εξαιρετική γάτα χαμηλών τόνων και πολύ ευγενική! Θα είναι τέλεια για τα μωρα!
Π – Εντάξει παει κι αυτό! Περιμένουμε για τον Λαρυ.
Φ – Ξέρεις τι ξεχάσαμε Πιπη μου? Επειδή όλοι οι εκπαιδευτικοί μας και όλο το προσωπικό θα μπουν στην μπροσούρα του σχολείου, κανονικά θα έπρεπε να ζητάμε ολόσωμες φωτογραφίες τους για να τις βάλουμε μέσα!
Π – Είμαι σίγουρος ότι η μαμά Ραλου θα φροντίσει γι αυτό γιασεμί μου! Θα κάνει τα γνωστά νυχτέρια της στα θέματα του καθενός και θα βρει κάτι που να ταιριάζει. Νομίζω ότι για τους περισσότερους υπάρχουν καλές φωτογραφίες για να τις χρησιμοποιήσει. Αλήθεια... τι κάνει προς αυτή την κατεύθυνση? Έχει έτοιμο κανένα προσχέδιο να μας δείξει?
Φ – άσε Πιπη μου! Έχει ξεμυαλιστεί τελείως. Τρέχει πίσω από τα διάφορα θέματα στο γατοσπιτο και φτιάχνει φωτοσοπιές με ρυθμό πολυβόλου... Κάτι με τα γενέθλια διαφόρων, κάτι με τα γεννητούρια κάτι με τα καινούρια γατιά που μας ήλθαν... Τρέχει σαν παλαβή, λες και τελειώνει ο χρόνος... Δεν ξέρω... πρέπει να κάνω μια κουβέντα μαζί της... έχει μείνει πολύ πίσω!
Π – Είναι φοβισμένη μωρέ με την επικείμενη νέα της επέμβαση γι αυτό... Πρέπει να την κάνουμε να χαλαρώσει. Το είδα κι εγώ, σε δυο βδομάδες διπλασίασε τις φωτο που έχει αποθηκεύσει στο serving.com ειδικά για το γατόσπιτο.
Φ – Τι να πω... Αλλά ας σταματήσουμε για σήμερα, νομίζω ότι λίγο μας έμεινε ακόμα!
Π – Ναι, αλλά αφήσαμε για το τέλος μερικούς πολύ σημαντικούς γάτους και γάτες. Σείριο και Μόιρα με τα φανταστικά βιογραφικά, Χιονάτη την τουλιπένια την κοινή μας φίλη... είμαι σίγουρος ότι κάποιους ξεχνάω... Α ναι! Γκιζμο! Και Ηλέκτρα! Κι άλλους ίσως...
Φ – Ηλέκτρα!!! Θα την πάρουμε κι αυτήν μαζί μας?
Π - Αν θέλουμε ας κάνουμε κι αλλιώς ορτανσία μου! Άσε! Έχω την τέλεια θέση γι αυτήν. Θα σου πω... Μην ξεχάσεις να στείλεις τις ειδοποιήσεις στους προσληφθέντες.
Φ – Ααα... καλά... Μαμααααααααααααααααααα! Ελα! Έχεις δουλειά να κάνεις!

Μαζεύουν τα χαρτιά τους με τάξη και προσοχή. Ίσως να με λυπήθηκαν τις προηγούμενες φορές που σκοτώθηκα να τα μαζεύω εγώ και είπαν να βοηθήσουν.
Έχουν δίκιο πάντως... Έχω χάσει κάπως το έλεγχο.
Συνήθως σε δύσκολες καταστάσεις με πιάνει λύσσα να τα προλάβω όλα ενώ ταυοχρονα η έμπνευση κατσικώνεται στον ώμο μου και με τσιγκλάει!
Πρέπει να αυτοσυγκρατηθω!
Και θα το κάνω! Το υπόσχομαι!


Συνεχίζεται ... βέβαια!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Μάης 31, 2012 10:58 pm

Ουουουφ!!!
Ησυχασα τωρα!
Αν ειναι έτσι ο τιτλος της γατοπαλαβιάρας ειναι τιμη για μένα!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
grouphug grouphug grouphug
Φλωρα, ομολογω ότι εντυπωσιάστικα τωρα!
Τελικα εισαι πολυτάλαντη και χαρισματικη.
Κατοπιν τουτου, παιρνω πισω τις υποψιες μου και ζητω συγνωμη. Η Χιονάτη Κ. ειναι τυχερη που φοιτησε στο πλευρο σου.
grinning4
Απλα, διατυπωσα τις υποψιες μου διοτι στην εκπαιδευση πρεπει κανεις να ειναι εξαιρετικα προσεχτικος, αφου ασχολειται με μικρα γατακια. Embarassed
Καλά κάνεις Ραλού μου, έτσι πρέπει να κάνουμε με τους εκπαιδευτικούς που διαλέγουμε! Γι'αυτό σας εμπιστεύομαι τις κόρες μου!
Σπόιλερ:
[/quote]
Δεν ξέρω.. Εμείς απευθυνθήκαμε στο Υπ. Παιδείας γιατί έχουμε να κάνουμε με ενήλικους γάτους και ανθρώπους-ιδιοκτήτες γατων.. Οπότε χρειαζόμασταν πιστοποίηση από εκεί, αν και ήρθαν μερικοί επιθεωρητές από το Υπουργείο Γατείας για να ελέγξουν ότι κάνουμε σωστά τη δουλειά μας. Μας έδωσαν αυτό:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Completion001
Το ζητήσαμε εμείς στα Αγγλικά για να μπορούμε να το χρησιμοποιούμε στα συνέδρια στο εξωτερικό.
Φαντάζομαι εσείς θα πρέπει να απευθυνθείτε απευθείας στο Υπουργείο Γατείας..
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Πεμ Μάης 31, 2012 11:07 pm

Καλά, τί αστέρια κάναμε εμείς; Νοιώθω τόσο περήφανη για τα γατιά μας Ραλλού μου! Sad Φτού μας και ξαναφτού μας για την διαπαιδαγώγηση που τους κάναμε. Μες στη φαντασία τα μανάρια μου. oksmily3
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Μάης 31, 2012 11:11 pm

ααααα!!
Συναισθηματική υποστήριξη το Σιελάκι και ο Μιλιόνιος ;;
oksmily3

Μια χαρά! Να σας πω ότι ο Μίλιος έχει διατριβή στο θέμα, καθότι είναι χυλοπιτοεισπράκτορας!... Έχει φάει και τη χυλοπιτούλα του από τη Μπριζίτ, έχει βιώσει και την εγκατάλειψη από την Νεράιδα, την γατούλα με την οποία είχε σχέση...όπως βλέπετε αρκετές εμπειρίες για έναν σπιτόγατο ούτε καν 2 ετών!

Σας ευχαριστούμε πολύ Φρέγια και Πίπη για την τιμή!
Δεν θα διαψεύσουμε τις προσδοκίες σας!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Μάης 31, 2012 11:20 pm

Αγαπημένοι μου Φρέγια και Πίπη (και αγαπημένη μου θεία Ραλλού)
Είμαι πολύ ευτυχής για την επιλογή μου στο "Μάθημα Σεξουαλικής Διαπαιδαγώγησης" και με τιμά που με σκεφτήκατε για ένα τόσο λεπτό και ευαίσθητο θέμα, που οπωσδήποτε απασχολεί τις γάτες κάθε ηλικίας και φύλου, συμπεριλαμβανομένου και του τρίτου.
Θα βάλω τα δυνατά μου να προωθήσω την ελεύθερη αλλά όχι ασύδοτη σκέψη, βούληση και επιλογή ερωτικών συντρόφων, αναδεικνύοντας παράλληλα και τους κινδύνους των λάθος επιλογών, όπως για παράδειγμα η γκιόσα, η οποία, για άγνωστους λόγους, εξακολουθεί να μη φαίνεται ενθουσιασμένη από την προτίμηση που της δείχνω.
Πιστεύω επίσης ότι η επιλογή του δευτεροξαδέλφου Πάκη είναι ιδανική, διότι μπορεί να ανοίξει τους εχμμ.. ορίζοντες ορισμένων γάτων που έχουν ευρεία αντίληψη για τους συνδυασμούς μεταξύ των φύλων και την επίσης ευρεία έννοια της οικογένειας. Εξάλλου, όπως γνωρίζετε, κι εμείς με τη Μπρίνα και τον Κάζα και τα παιδιά αποτελούμε ένα λαμπρό παράδειγμα διευρυμένης και αγαπημένης οικογένειας.
Είμαι στη διάθεσή σας όποτε με χρειαστείτε και στο μεταξύ θα κλέψω λίγο χρόνο για να ολοκληρώσω τη διατριβή μου με θέμα: "Ανθρωποβασία:Μια παρεξηγημένη πτυχή συναισθηματισμού" και "Αερο-Σούτρα: 199 απλές στάσεις για καταπιεσμένες ορμές, χωρίς νύχια".
Σας φιλώ πάντοτε με σεβασμό και αγάπη
Shaggy
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 11:31 pm

Φλωρα ευχαριστω για τις πληροφορίες. Εχεις προσφερει μεγάλη βοηθεια στην προσπάθεια μας! filaki

Αχ βρε συμπεθέρα... Εχω κι εγω συγκινηθει με τα καμαρια μας!
Εκτος απο το ότι τα βρισκουν τόσο καλα μεταξυ τους -ο ένας κοβει η άλλη ραβει- με έχουν εντυπωσιάσει με την σκέψη τους και την προσοχη στις λεπτομέρειες.
Επισης να προσέξεις ότι κανένας απο τους δυο δεν ειναι λιγοτερο σημαντικος στην κουβέντα τους. Η συνεισφορά τους σε ιδέες και λυσεις στα διάφορα θέματα ειναι ίση!

Μαρινα μου... δεν το ηξερα αλλά το ειχα φανταστει ότι ο Μιλιονης θα ειχε παρελθον μεγαλο πισω του.
Τα ξερω εγω αυτα τα ταχα μου χαλαρα αγορια, τα λιγακι αποστασιοποιημένα, τι φουρτουνες έχουν στις ψυχουλες τους.
Ο Αιμιλιος δειχνει ωστοσο στιβαρος και γατος εμπιστοσυνης κατα βάθος και απο ότι φαίνεται ο Πιπης και η Φρεγια το έχουν προσέξει και σημειωσει.
Βεβαια, ο Αιμιλιος, πιστευω ότι εχει φτασει στην σημερινη του ισορροπια με την βοήθεια αυτης της θεϊκης τσαπερδονας της Σιελ.
Αυτο άλλωστε θέλουν τα πληγωμένα αγορια. Ενα αποφασιστικο πατουσι να τα βγάλει απο τον ληθαργο και να τα κάνει να αναδειξουν τα προσόντα τους.
Καλη επιτυχια ευχομαι κι εγω και η επαγγελματικη τους ζωη να τους προσφέρει μονο χαρα!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Μάης 31, 2012 11:34 pm

kissss

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 11:41 pm

Αγαπητε μας φιλε Σαγκυ!
Ποσο χαιρόμαστε που εισαι ικανοποιημένος με την θέση σου στο σχολειο!!!
Ειμαστε σιγουροι ότι θα εισαι ο τελειος καθηγητης για το μάθημα και ότι θα έχεις την δυναμη να αντεξεις την επιφυλαξη που δειχνουν τα μικρα για όσους τους μιλουν για τετοια θέματα.
Ενας απο τους λογους που σε διαλέξαμε ειναι και το ότι το όμορφο "baby face" μουτρο σου, θα καθησυχάζει τα μικρα και θα τα κάνει να προσέχουν και να μαθαίνουν καλυτερα αντι να κάνουν την γνωστη καζουρα στον καθηγητη όπως γινεται συνηθως.
Ο ξαδελφος Πακης επιλέχτηκε γι αυτο τον ιδιο λογο. Αν και εκεινος δειχνει λιιιγακι πιο αυστηρος, πραγμα απαραίτητο λογω της χμ... εε... ιδιαιτερότητας του αντικειμένου του.
Περιμένουμε με ανυπομονησια και τις διατριβες σου σε αυτα τα εξόχως ενδιαφέροντα θέματα που έχεις διαλέξει.
Οταν τις ολοκληρώσεις θα τις ενταξουμε, αν θέλεις, στα μαθηματα που θα οργανωσουμε για ενηλίκους γατους και γατες στο μέλλον.
Φιλια πολλα φιλε μας! pareaki
Πιπης-Φρεγια
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Πεμ Μάης 31, 2012 11:47 pm

Αποφασιστικό πατούσι!..
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 DSC_6054

Μωρό μου, είδες τι μάθημα θα διδάξουμε;
Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι να είμαστε ερωτευμένοι!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 31, 2012 11:51 pm

Μα οχι μονο να ειστε ερωτευμένοι!
Πρεπει να αντλησετε απο την αγαπη και τις εμπειρίες σας και να βοηθάτε τα γατακια με ψυχολογικα, ερωτικα και άλλα προβληματα να τα ξεπεράσουν.
Ελπιζω να καταλαβαίνετε μάνα και κορη πόσο σημαντικο έργο ειναι αυτο Cool

Αχ! Και τι όμορφο, αποφασιστικο πατουσι!!! love
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Πεμ Μάης 31, 2012 11:59 pm

ralou έγραψε:Μα οχι μονο να ειστε ερωτευμένοι!
Πρεπει να αντλησετε απο την αγαπη και τις εμπειρίες σας και να βοηθάτε τα γατακια με ψυχολογικα, ερωτικα και άλλα προβληματα να τα ξεπεράσουν.
Ελπιζω να καταλαβαίνετε μάνα και κορη πόσο σημαντικο έργο ειναι αυτο Cool

Αχ! Και τι όμορφο, αποφασιστικο πατουσι!!! love

Αμάν κυρία Ραλού, δεν είμαστε εντελώς χαζές!
Πρέπει δλδ να τα πείς όλα στον Αιμίλο με την μία, να κουραστεί πριν καλά καλά αρχίσουμε;
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιουν 01, 2012 12:11 am

Αχ παναγιά μου! Τι τσαουσα γατα ειναι τουτη! Εχει φοβηθει το μάτι μου!

Συγνωμη Σιελ κοριτσι μου, αλλά μέχρι να διοριστει υπευθυνος δημοσίων σχέσεων, ειμαι υποχρεωμένη να τρεχω εγω σαν την τρελη για να προλαβαινω τυχον παρεξηγησεις και παρανοησεις! Ειμαι και ερασιτεχνης βλέπεις δεν έχω κάνει σπουδες στο θέμα... Embarassed
Χειρισου εσυ τον Αιμιλιο κατα πως ξέρεις. Αλλωστε δεν έχουμε στειλει τις επιστολες ακομα, δεν θα πηρε ειδηση τιποτα, ωστε να κουραστει απο τωρα το αγορι σου.

pale pale pale
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Παρ Ιουν 01, 2012 1:47 am

ralou έγραψε:Αχ παναγιά μου! Τι τσαουσα γατα ειναι τουτη! Εχει φοβηθει το μάτι μου!

Συγνωμη Σιελ κοριτσι μου, αλλά μέχρι να διοριστει υπευθυνος δημοσίων σχέσεων, ειμαι υποχρεωμένη να τρεχω εγω σαν την τρελη για να προλαβαινω τυχον παρεξηγησεις και παρανοησεις! Ειμαι και ερασιτεχνης βλέπεις δεν έχω κάνει σπουδες στο θέμα... Embarassed
Χειρισου εσυ τον Αιμιλιο κατα πως ξέρεις. Αλλωστε δεν έχουμε στειλει τις επιστολες ακομα, δεν θα πηρε ειδηση τιποτα, ωστε να κουραστει απο τωρα το αγορι σου.

pale pale pale
Αχ, αχ! Κι όμως!
Πρόλαβε και διάβασε και ήρθε ήδη να μου πει ότι αισθάνεται πιεσμένος από τις απαιτήσεις της σχολής!
Μου το φάγατε το αγόρι μου, αφού ξέρετε είναι αγχωτικός!
Παω να σκεφτώ πως θα μαζέψω την κατάσταση!...
kots
Δεν είμαι τσαούσα μωρέ.... Είμαι;
Η μαμά μου με έμαθε από μικρή να είμαι ένα βήμα μπροστά για να προλαβαίνω και όχι να διορθώνω...
Ε, προσπαθώ και εγώ λίγο...
Το μωρό μου αισθάνεται καλά μόνο όταν όλα του φαίνονται ξεκούραστα και, μιας και την "κούραση" του έρωτα μας την έχει ήδη αποδεχτεί, για αυτό του τόνισα αυτές τις - οικίες στην ψυχοσύνθεσή του - υποχρεώσεις μας...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την houlieta στις Παρ Ιουν 01, 2012 1:49 am, 1 φορά
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Παρ Ιουν 01, 2012 1:48 am

happy2 happy2 happy2
Παλαβή!!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Παρ Ιουν 01, 2012 1:50 am

marina289 έγραψε: happy2 happy2 happy2
Παλαβή!!
Razz Razz Razz
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Παρ Ιουν 01, 2012 11:37 am

ralou έγραψε:Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Sc_epi11
Αγαπητή Σιελ
Θα είναι μεγάλη τιμή για μας να συνεργαστείς μαζί μας στο νέο μας σχολείο.
Στο νέο μας σχολείο θα υπάρχει τμήμα ψυχολογικής και συναισθηματικής υποστήριξης των γατιών-μαθητών μας. Θεωρούμε ότι δεν υπάρχουν πιο κατάλληλες γάτες γι αυτό από σένα και τον καλό σου τον Αιμίλιο. Τα καθήκοντα σας θα είναι να μιλάτε με τα γατάκια και να τα βοηθάτε στα προβλήματα που πιθανόν να αντιμετωπίζουν. Είμαστε σίγουροι ότι θα αντεπεξέλθετε τέλεια σ αυτό το έργο

Λεπτομέρειες και οικονομική συμφωνία εν καιρώ.

υ.γ.
Θα θέλαμε να ειδοποιήσουμε και τον Αιμίλιο για την πρόσληψη του αλλά επειδή είπες ότι είναι κάπως ευαίσθητος και δεν θέλει απότομες και ξαφνικές πιέσεις από το εξωτερικό περιβάλλον, θα ήθελες ίσως να τον ενημερώσεις μόνη σου για το θέμα της πρόσληψης του?
Εμείς έχουμε έτοιμη την επιστολή αλλά θα κάνουμε ότι νομίζεις εσύ καλύτερο για τον υπέροχο σύντροφο σου.
Περιμένουμε οδηγίες!


Καλημέρα εκπροσωπε τύπου κυρία Ραλού, καλημέρα Φρέγια!...
Με χαρά παρέλαβα την πρόσκλησή σας για συνεργασία, το αντικείμενο διδασκαλίας μου αρέσει πάρα πολύ και είναι τόσο σοβαρό και επίσημο! Εγώ είχα το μυαλό μου σε λιγότερο σοβαρά μαθήματα και δεν σας κρύβω ότι η εμπιστοσυνη που δείχνετε στον Αιμίλιο και σε εμένα με τιμά ιδιαιτέρως!
Θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να φανώ αντάξια της θέσης μας!....

p.s. Πιστεύω ότι το σωστό είναι να παραλάβει και ο Αιμίλιος την πρόσκλησή του, κοτζαμ πρωθυπουργός είναι ντε!
Ναι, η αλήθεια είναι ότι τον κουράζει και η σκέψη της κούρασης αλλά θα έρθω και εγώ να του μιλήσω στο καπάκι για να του δείξω την αισιόδοξη πλευρά των πραγμάτων που φυσικά θα έχει και μια είναι τυλιγμενη με μια κρούστα ξεκουρασης...


Καλά, είμαι πολύ ενθουσιασμένη!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιουν 01, 2012 12:21 pm

Ευχαριστουμε για την ευγενικη απάντηση Σιελ μου!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Τρεχω να βαλω την επιστολη στο γραμματοκιβωτιο του Αιμιλιου
run run run
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Παρ Ιουν 01, 2012 7:03 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marea Παρ Ιουν 01, 2012 9:15 pm

Θεια Ραλλου, Φρεγια και Πιπη ειμαι τοσο χαρουμενη για την επικειμενη δουλεια μου στο σχολειο που προπονουμαι ολη τη μερα... Θελω να ειμαι σε φορμα και μικροι και μεγαλοι να μιλανε για το γουργουρητο μου....
Σας αποστελω ενα ντεμο... ειναι εκδηλη η χαρα μου απο την ανακοινωση των νεων αλλα δεν ξεχνω οτι ειμαι μια κοκετα και η καθαριοτητα ειναι η μιση αρχοντια....





Σας φιλω
το ΚΟΥΔΟΥΝΙ και η ΜΥΤΗ του σχολειου
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Παρ Ιουν 01, 2012 9:17 pm

αααααααααα ! γάτα ψητήηηηη!
την άτιμη σκέτη αίλουρος.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης