gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Frejias School for Gifted Youngsters

+21
m.kat
Mary-Fish
marea
YNL
Kikiriki
ROZALIA78
Πούπσυ
natalouko
marina289
alex..niaou
tsili
doremi
f.m123
LAROGATA
houlieta
otz
Dreamer
moukelis
funambolo
Anatoli
ralou
25 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marea Παρ Ιουν 01, 2012 9:19 pm

doremi έγραψε:αααααααααα ! γάτα ψητήηηηη!
την άτιμη σκέτη αίλουρος.


Βεβαιως βεβαιως... Καμουμε μπαλετο απο τα μικρατα μας.... Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 134150
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 02, 2012 10:18 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_log10

Φ – Πιπη μουουουου! Ελα να δεις! Η μαμά άρχισε να φτιάχνει το πρώτο υλικό για το σχολείο!
Π – Αααα ωραία! Για να δω!

Προφανώς ο Πιπης εννοεί "να ψηλαφίσω" διότι είναι ως γνωστόν τυφλός. Αλλά είναι τόσο καλά προσαρμοσμένος στην ζωή που πολλές φορές το ξεχνάμε τελείως.
Ακόμα κι εγώ...
Embarassed

Φ – Ορίστε, αυτό είναι το ταμπελάκι με το όνομα που θα φοράνε υποχρεωτικά οι μαθητές. Θα έχει επάνω και την φωτογραφία και το όνομα τους! Εχει φοντο ενα ντεγραντέ των δυο χρωμάτων του σχολειου, αριστερα υπάρχει ο τιτλος του σχολειου και κατω αριστερα το σημα μας. Δεξια οπως το κραταμε στα χερια μας έχει την φωτογραφία του μαθητη και απο κάτω το όνομα του.
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_nam10

Π – Τέλειο είναι! Μπορω να το φανταστω! Και αυτά?
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_but10

Φ – Αυτές είναι μερικές κονκάρδες με το σημα του σχολείου, που θα χαρίσουμε στα γατάκια. Ξέρεις πόσο τους αρέσουν αυτά τα μπιχλιμπίδια να τα φοράνε πάνω στα ρούχα τους. Κάποια τα βάζουν και πάνω στα σακίδια τους
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_bag10
Π – Μ αρέσουν όλα! Άμα θέλει η μαμά Ραλου κάνει ωραία δουλειά! Ξέρεις τι λέω μπουγαρίνι μου? Από ότι φαίνεται η δουλεία η δίκη μας πάει σέρνοντας. Έχουμε αργήσει ασυγχώρητα πολύ, ξέρεις!
Φ – Το ξέρω καλέ μου... Όλη αυτή η σκέψη για τους εκπαιδευτικούς με έχει κουράσει πολύ. Αλλά είναι λάθος που αργούμε, το καταλαβαίνω καλά αυτό... Θα χαθεί η δυναμική που είχε -στην αρχή της ανακοίνωσης μας- η ιδέα. Αχ... τι να κάνουμε? Πως να αναζωπυρώσουμε το ενδιαφέρον όσο ετοιμαζόμαστε?
Π – Το σκεφτόμουν αυτό... Τι λες να στέλναμε στους υποψήφιους μαθητές το υλικό αυτό που έχουμε φτιάξει, να τους δελεάσουμε και λιγάκι και να προβληθούμε κιόλας?
Φ – Ωραία! Η μαμά μάλιστα έχει κάνει και κάποιες επαφές στο Φεις-μπουκ και βρήκε ενδιαφερόμενες γατομαμαδες κι από εκεί. Θα της πω να τα αναρτήσει κι εκει για διαφήμιση! Ελα! Ας αρχίσουμε την δουλειά.
Π – Τι κάνουμε?
Φ – Κοίτα, εγώ θα κολλάω τις φωτογραφίες πάνω στο κατρελάκι κι εσύ θα γράφεις τα ονόματα του κάθε γατιού από κάτω.
Π – Βρε κορίτσι μου... Σε τι γλώσσα θα το γράφω το όνομα? Σε Μπράιγ μήπως? Ξεχνάς ότι είμαι τυφλός???
Φ – Αχ συγνώμη βρε αγόρι μου... Τι βλακεία είπα τώρα... Να... κόλλα εσύ τις φωτογραφίες στο πάνω αριστερό μέρος της κάρτας και θα βάλω εγώ τον μπαμπά Νικόλα να γράψει τα ονόματα με τον ωραίο καλλιγραφικό του χαρακτήρα!
Μετά η μαμά θα τα στείλει σε όλους τους μαθητές και εμείς θα κανονίσουμε για τους υπόλοιπους εκπαιδευτικούς που θα προσλάβουμε. Άντε! Θα είναι μακριά αυτή η νύχτα!

Και η δικιά μου βέβαια όπως θα καταλάβατε αφού με έχουν απίκο στις συζητήσεις τους να κρατάω τα πρακτικά.
Όχι όμως πριν γράψω και δυο λόγια προς τους γατογονεις που θα επισκεφτώ.
Τι στο καλό... στο γραμματοκιβώτιο θα τα αφήσω και θα φύγω...?
Δεν είναι σωστό!

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

run run run run run run
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 02, 2012 11:00 pm

Ενταξει!
Εστειλα το υλικο στα μικρότερα γατάκια!
Αυριο θα στείλω και σε Στελλα, Ιριδα, Μπεν, Μελενια και Ρίκυ

Απαπα! Εξαντλητικη ειναι αυτη η δουλεια ρε παιδια!
Πολυ τρέξημο!
run run run

Ουτε την πνευματικη μου κορη την Λυδια δεν προλαβα να πάω να δω σημερα! No No
run
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marea Σαβ Ιουν 02, 2012 11:51 pm

Θεια Ραλλου, Φρεγια και Πιπη,
Σας ευχαριστω πολυ για τη τιμη που μου κανατε να με συμπεριλαβετε στο διδακτικο προσωπικο του σχολειου!! Συγνωμη για την καιυστερημενη και εκνευρισμενη μου απαντηση αλλα τους τα εχω μαζεμενα και δε μπορω αλλο... Αν δειτε στο θεμα του Σαγκυ θα καταλαβετε τι δραμα περναω... Αλλα δεν θα αφησω ολα αυτα να με πτοησουν... Θα τους κανω τον βιο αβιωτο και θα ανταπεξελθω στα καθηκοντα μου παραυτα!!!! Το μαθημα μας με τον ξαδερφο ειναι πολυ λεπτο και η δικη μου ενοτητα ακομα πιο πολυ... γι'αυτο θα ειμαι πολυ διακριτικος!!! Η εναλλακτικη σεξουαλικοτητα ειναι ενα φλεγον ζητημα στη σημερινη κοινωνια και καθε γατα που σεβεται τον εαυτο της θα πρεπει να ενημερωνεται απο υπευθυνους και σοβαρους ενηλικες και οχι απο αβασιμες πηγες... Η διαφορετικοτητα της σεξουαλικης ζωης καθε γατας πρεπει να ειναι συνειδητη αποφαση και επιλογη βασισμενη σε εμπεριστατωμενες πηγες και ερευνες και οχι ενα καπριτσιο της στιγμης...

Μετα τιμης και θυμου
Πακης
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Ιουν 03, 2012 12:02 am

(ακολουθεί σεντόνι)
Φρέγια, κορίτσι μου, συγχαρητήρια για την υπέροχη προσπάθεια!
Είναι πολύ όμορφο να βλέπεις νέα πλάσματα με όνειρα και οράματα...

Συγνώμη που παρεμβαίνω στο έργο σας, αλλά είμαι και εγώ μια μανούλα με αγωνία για το μέλλον των παιδιών μου, -ίσως και περισσότερο προστατευτική απ'ότι θα'πρεπε- , και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σου την αγωνία μου... Sad
Έχεις ωριμάσει και είναι εμφανέστατη η δουλειά που έχεις κάνει με τον/στον εαυτό σου, μετά απ'όλες αυτές τις περιπλανήσεις, τις εμπειρίες και την ενδοσκόπηση...βρήκες και το λιμάνι σου στο πρόσωπο του Πίπη, (που είναι, πιστεύω , η ήρεμη δύναμη της σχέσης σας) και σου έχω απεριόριστη εμπιστοσύνη...
Έχω πρόβλημα με τη Μελίνα Φρέγια μου...
Η Μελίνα είναι ένα πολύ καλό και ιδιαίτερο πλάσμα..έχει όμως τις ανασφάλειές της...

Έκανα λοιπόν κάτι που δεν με τιμάει...άνοιξα το ημερολόγιό της.. Ναι Φρέγια μου... Embarassed
Εγώ που ποτέ δεν είχα ψάξει κινητό γκόμενου, εγώ που τα καταδικάζω όλα αυτά και είμαι υπέρμαχος της ελεύθερης έκφρασης , αναγκάστηκα να κάνω αυτή την απαράδεκτη κατινιά...Το ένστικτο της μάνας όμως με παρενοχλούσε συνεχώς... Και επιβεβαιώθηκα... No

Αυτά που διάβασα με ανησύχησαν... Μην την παρεξηγήσεις Φρέγια μου, δεν είναι κακό παιδί, απλώς περνάει εφηβεία και είναι και αντιδραστική...τα γονίδια βλέπεις... tongueout ( geek )

Αναρωτιέμαι αν έχει αρχίσει να πιάνει και η ευχή-κατάρα που μου είχε δώσει η μητέρα μου στην -πολύ παρατεταμένη- εφηβεία μου... ¨όσα μου έχεις κάνει, το 1/5 να σου κάνει η κόρη σου!...¨
Shocked what
- ¨ΌΧΙ, ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΜΑ!! Είναι πάρα πολύ ακόμα και το 1/5!Πάρε πίσω την κατάρα!¨ prosefxi την είχα εκλιπαρήσει...
- ¨ΌΧΙ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ!¨ μου είχε πει η μητέρα μου... Sad και φαντάσου, για ν'αναγκαστεί να το πει αυτό Φρέγια μου , που η κυρα-Φωτεινή ήταν και είναι τέρας υπομονής και ψυχραιμίας , τί της είχα κάνει κορίτσι μου...

Λοιπόν...η Μελίνα έγραφε τα εξής στον φίλο της τον Φόντα στο facebook...(και τα έγραψε και στο ημερολόγιό της για να έχει , λέει, αρχείο...)






Kαλημέρα Φόντα! Φράου Μελίνα εδώ!
Απ'ότι βλέπω , σ'έχει παραμυθιάσει και σένα ο βουτυροΑιμίλιος με φιλειρηνικές @αλακίες...
Και το κακό είναι ότι έχει παραμυθιάσει κ'άλλους...Του έκαναν πρόταση να γίνει δάσκαλος της ζωής και του έρωτα...Το τυρογαριδάκι θα γίνει ο Μπουσκάλια των γατιών, μη fight3
Άκου Φόντα. Φιλειρηνίστρια δεν υπήρξα ποτέ και ούτε θα υπάρξω.
Αυτή την προκρουστική νομοτέλεια εξομοίωσης και επίπλαστης ισότητας στο όνομα της ¨ειρήνης¨ εγώ δεν την χάφτω.
Παντού υπάρχουν αρχηγοί που μπορούν να κρατήσουν το τιμόνι....
( Το ξέρω ότι συμφωνείς μαζί μου κατά βάθος γιατί σκέφτεσαι πιο ροκ και εσύ... )
Όλοι μαζί τιμονιέρηδες δεν μπορούν να γίνουν!
Έχω μαζέψει λοιπόν όλα τα αδεσποτάκια της γειτονιάς που με θαυμάζουν , και θα δεις τί έχει να γίνει στο σχολείο που θα διδάσκει το φουντούνι! devil3
Κάθε σχολείο έχει και τους εξωσχολικούς του, έτσι δεν είναι;; devil3
Η στρογγυλοποιημένη ανιαρή σκέψη τους χρειάζεται και κάποιες εξοχές (εσοχή-εξοχή που λέμε, όχι σαν την άλλη εξοχή στην οποία βρίσκεται μονίμως ο Αιμίλιος...), και αυτές τις εξοχές ΕΓΩ μπορώ να τις προσφέρω! arrogant
Είναι η κατάλληλη περίοδος να δράσω!
Σε θέλω συστρατευμένο στον αγώνα μου!
Για έναν κόσμο χωρίς εκπαιδευτικές δομές! Η εκπαίδευση παρέχεται μέσω της εμπειρίας !
Είμαι της σχολής του Ρουσσώ φίλε Φόντα... oksmily3

- Φράου Μελίνα



Sad Sad Sad
Καταλαβαίνεις Φρέγια μου;; Καταλαβαίνεις τί περνάω;;
Βλέπει παντού εχθρούς, και όλο αυτόν τον πλούτο που έχει μέσα της, τον έχει μετατρέψει σε μίσος και αρνητική ενέργεια για τους πάντες... No
Από κάτω είχε και μια φωτογραφία και σκόρπια συνθήματα...
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Ggh016--
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 5730_137033238640_687498640_2355544_2423673_n
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Synthimakrotiri
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 6976910-holder-f706c82934b13d2717d421a5d243cfbe
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Talkshow
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Tumblr_lu6ub1c6wr1r3qlfwo1_400

Σε δημοκρατική οικογένεια μεγάλωσε Φρέγια μου, τί να πω;; ... tongueout
Μήπως φταίει που οι περισσότεροι γοητεύονται από τον Αιμίλιο, ή από κάποιο άλλο από τα αγοράκια , και είναι πάντα ανασφαλής, με κόμπλεξ και χωρίς καθόλου αυτοπεποίθηση;;
Εμείς δεν τα ξεχωρίζουμε Φρέγια μου τα παιδιά μας...

Μην σε κουράζω άλλο...θα ήθελα, λοιπόν, τη βοήθειά σου...
Δεν συνηθίζω να είμαι παρεμβατική, αλλά φοβάμαι για το παιδί μου που το βλέπω να έχει γίνει ένας μικρός Κροπότκιν... Sad

Δώστης έναν ρόλο βρε Φρέγια μου!...κάντην να νιώσει πολύτιμή...κάντην να νιώσει χρήσιμη...
Αν φοβάσαι με όσα διάβασες ότι μπορεί να σας δημιουργήσει πρόβλημα, στο εγγυώμαι, ότι θα είναι αστέρι στη δουλειά της! Θα δεις μια άλλη Μελίνα!
Να δεις πώς θα μετατρέψει όλην αυτή την αρνητική ενέργεια σε προσφορά και δημιουργικότητα!...

Μην με παρεξηγήσεις Φρέγια μου που τολμάω να κάνω και συγκεκριμένη πρόταση, ....αλλά να... Embarassed προτείνω , αν θέλεις, να της δώσεις έναν ρόλο σχετικά με ΓΜΕΑ... είναι πολύ ευαισθητοποιημένη και έχει ενσυναίσθηση σε ό,τι συμβαίνει γύρω της... Θες οι προσωπικές της ανασφάλειες; Πιστεύω θα κάνει πολύ καλή δουλειά σε αυτόν τον τομέα!

Σκέψου το βρε Φρέγια μου, και μην με παρεξηγήσεις....
Θα γίνεις και εσυ μανούλα ( geek ) και θα καταλάβεις...

υγ δεν θα ήθελα να μάθει η Μελίνα γ'αυτή την επικοινωνία μας...
Σ'ευχαριστώ πολύ !

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 03, 2012 3:02 am

Οπ! Ανατροπή! tiletheatis tiletheatis
( grinning4 grinning4 στη δημιουργικότητά σας)
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Κυρ Ιουν 03, 2012 8:23 am

Τα σέβη μου grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Ιουν 03, 2012 9:32 am

Mαρίνα... worship worship worship worship worship worship
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 03, 2012 9:37 am

Π - Φρεγιααααααααααααααα!
Ξυπνα!
ΞΥΠΝΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!
Εκτακτη συνεδίαση asap!
Εχουμε πολυ σοβαρο θέμα να συζητησουμε
Ελα! ΞΥΠΝΑ ΕΙΠΑ! Madd
Φ - Εεεε...? Χμ... τι τρεχει...? Εκλεισε ο εισαγωγέας των Royal Canin?! Θα πεινάσουμε?? pale
Π - Ελα και θα σου πω. Δεν μπορουμε να μιλάμε εγω απο δω και συ απο το κρεβάτι!!! Ελα να μιλησουμε για την Μελινα αλλά και το θέμα γενικοτερα. Εχουμε ευθυνες.

Η Φρεγια σηκωνεται μαχμουρλου αλλά με το πάσο της. Αφου δεν κινδυνευει το αδιάλειπτο της παροχης της τροφης της, δεν σκαει και πολυ...
Αφηστε που στα ξυπνημετα ειναι κι αυτη λιγακι στριμένη σαν τον μπαμπα της.
Παω να τα ταίσω για να αρχίσουν με όρεξη την δουλεια γιατι διαφορετικα... δεν... run


Μαρινα... σ αγαπαω ρε συ! filaki

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Ιουν 03, 2012 11:36 am

Aααααχ, σας ευχαριστώ παιδιά! grouphug

Πιστεύω ότι όλα καλά θα πάνε με το κορίτσι μου!
Έχω εμπιστοσύνη στη Φρέγια!
Θα τα φέρει απο δω, θα τα φέρει από κει, αλοιφή για κάλους θα την κάνει τη Μελίνα με τον γνωστό, Φρεγίστικο τρόπο! blinking

Ραλλού kissss

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 03, 2012 12:36 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_log10
ΠΕΜΠΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

Π – Κοίτα! Κοίτα Φρεγια μου! Κοίτα τι δρόμο πήρε η Μελίνα! Σε λίγο την βλέπω να ξυρίζει και το κεφάλι και να κάνει τον σκινχεντ! Απαπα! Τρομακτικό...
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_mel10
Φ – Κι εγώ την φοβάμαι... Δεν θέλει πολύ μια νεαρή γατούλα να πάρει τον κακό δρόμο... Πρέπει να σκεφτούμε σοβαρά το αίτημα της θείας Μαρίνας και να της δώσουμε μια θέση στο σχολείο για να κερδίσει την αυτοεκτίμηση της!
Π – Λες να έχει πρόβλημα αυτοεκτίμησης βρε Φρεγια μου? Γι αυτό τα κάνει αυτά?
Φ – Ε βέβαια! Αν δεν εκτιμάς τον εαυτό σου δεν εκτιμάς και τους άλλους και μετέρχεσαι ακραίων τρόπων για να το δείξεις!

Άλα η Φρεγια συλλογισμό!!!!!!! Laughing

Π – Και τι θα κάνουμε? Η θεία Μαρίνα λέει ότι η Μελίνα είναι κατά βάθος καλό παιδί και τα κάνει όλα αυτά από αντίδραση. Εμ βέβαια! Με τον Αιμίλιο να κρατάει τα πρωτεία στον θαυμασμό όλων... φυσικό είναι. Όμως πρέπει να σκεφτούμε καλά το θέμα! Τι να κάνουμε?
Φ – Κοίτα να δεις Πιπη μου... Το συζητήσαμε και χθες ότι θα δώσουμε στην Ηλέκτρα την θέση του παιδονόμου. Μήπως να βάζαμε την Μελίνα? Να κάνει κουμάντο στα πιτσιρίκια, να έχει το πάνω χέρι και να ικανοποιείται ο εγωισμός της ότι είναι ανώτερη???
Π – Απαπα! Είναι λάθος αυτό. Δεν θέλουμε να της τονώσουμε την διάθεση να είναι παραβατική, θέλουμε να την βοηθήσουμε να βρει τον εαυτό της! Ίσως...
Φ – Ίσως τι? Για πες τι σκέφτεσαι!
Π – Να μωρέ, έλεγα... Είναι θέμα τακτικής. Τι θα έλεγες να της αναθέταμε τις δημόσιες σχέσεις του σχόλιου? Η μαμά Ραλου έτσι κι αλλιώς έχει πολλά στο κεφάλι της και δεν προλαβαίνει... Η Μελίνα θα μπορούσε να κάνει αυτή την δουλειά, πράγμα που θα τονώσει την αυτοπεποίθηση της και θα την κάνει πιο κοινωνική. Είναι μεγάλο σχολείο η επαφή με ανθρώπους και γάτες!
Φ – Αααα! ωραία ιδέα! Αντι για ναζιστικά καπέλα και αλυσίδες να κρατάει χαρτοφύλακα και να φοράει κανένα συνολάκι Σανέλ... Ναι! Αυτό θα της αλλάξει τελείως την διάθεση.
Π – Χαίρομαι που συμφωνεις μαζί μου γιασεμί μου! Αχ! Είσαι τόσο υπέροχη μπουγαρίνι μου και τόσο ευφυής! Γι αυτό σ αγαπάω!

Ιντερμέτζο με τα γνωστά... φιλάκια και αγκαλιές και τρυφερότητες και μέλια...
grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug
Mπορεί τα γατιά μου να είναι επαγγελματίες πια, αλλά την αγάπη τους δεν την ξεχνάνε.
Ας είναι...!
Κάποτε τελειώνουν αυτά και συνεχίζουν την κουβέντα τους με νέα όρεξη και με κάπως χαζά χαμόγελα κολλημένα στο μούτρο τους.


Φ – Λοιπόν, ας κλείσουμε και το επόμενο θέμα. Η Ηλέκτρα θα είναι ο παιδονόμος του σχολείου. Όπως είναι δυναμική και αγριωπή μερικές φορές θα έχει τον τρόπο να τα βάζει σε τάξη αν κάνουν καμία στραβή.
Π – Το είχα κι εγώ σκεφτεί έτσι μωρέ... αν και... Λες να είναι παραπάνω σκληρή από ότι πρέπει με τα μικρά?
Φ – Δεν νομίζω! Η Ηλέκτρα μπορεί να επονομάζεται Ταλιμπαν άλλα μην ξεχνάς ότι ζει σε πολυπληθή οικογένεια και έχει μάθει να επαναφέρει στην τάξη ένα σωρό γάτες. Άλλωστε δεν θέλουμε να είναι όλα ζαχαρένια στο σχολείο μας! Θέλουμε τα γατάκια να παίρνουν μαθήματα ζωής και όπως πολύ καλά ξέρουμε όλοι... είναι σκληρή η ζωή εκεί έξω!
Π – Σωστά! Δεν θα γίνουμε εμείς από εκείνα τα ιδιωτικά σχολεία που χαϊδεύουν τα αυτιά μαθητών και γατογονιων! Το σχολείο μας, όπως είπα και η θεία Ελιζα πρέπει να είναι Πρότυπο! Και δύσκολα μαθήματα πρέπει να έχει και σωστούς εκπαιδευτικούς και να διδάσκει εκτός των άλλων και πειθαρχεία.
Φ – Ξέρεις ποιον έχουμε ξεχάσει τόσες μέρες Πιπη μου? Το φιλαράκι τον Γκιζμο! Τι? Δεν θα του προσφέρουμε μια θέση κι εκείνου?
Π – Τον Γκιζμο δεν τον ξέχασα! Άπλα προβληματίστηκα πολύ για το τι θα κάνει στο σχολείο μας. Κατ αρχάς όποιος ακούει «Γκιζμο» σκέφτεται τις κατουρητικές του επιδόσεις στον καναπέ της θείας Βικυς. Αυτό πρέπει να αλλάξει μωρέ! Δεν θέλω να τον κάνουμε καθηγητή για να διδάσκει την... Κατουρητική! Είναι και γι αυτόν υποτιμητικό και για το σχολείο μας.
Φ – Τι έχεις στο νου σου?
Π – Έλεγα να... Ας θυμηθούμε την ιστορία του Γκιζμο. Γάτος από σπίτι καλοπερασμένος και ήμερος ήτανε και με κάποιο τρόπο βρέθηκε να σουλατσάρει μοναχός του στις ερημιές του Υμηττού. Θυμ΄σαι την ιστορία του?
Φ – Μα και βέβαια! Και τον βρήκε ευτυχώς ο αδελφός της πρώτης Μαμάς Κικής και τον έδωσε στην θεία Βίκυ που περνάει από τότε ζωή χαρισάμενη!
Π – Ακριβώς! Τι λες λοιπόν να τον βάλουμε να διδάσκει στα γατάκια μαθήματα επιβίωσης στον κακό έξω κόσμο? Την εμπειρία την έχει, μπορεί να την διδάξει κιόλας.
Φ – Πιπη μου είσαι ψυχούλα μωρέ! Τι καλή ιδέα για το φιλαράκι μας! Νομίζω ότι μια τέτοια απασχόληση θα του κάνει καλό και θα του αποσπάσει το μυαλό από την εμμονή του να κατουράει όπου βρει. Ναι! Να του το πούμε αμέσως, πολύ θα χαρεί και ίσως γλυτώσει και κανένα υποσέντονο η θεία Βίκυ από τα χιλιάδες που χαλάει για πάρτη του!
Π – Έτσι είναι κορίτσι μου... Και μιας και μιλάμε για τον σωστό γάτο στην σωστή θέση, δες το σκέφτηκα και για τον Ζορο. Αφού είναι λιγάκι σπιτόγατος και δεν θέλει πολλά πολλά με τους άλλους... –Τι να σου κάνει κι αυτός που τον έχει καπελώσει αυτός ο τζαναμπέτης ο Τάρτας!- να τον βάλουμε να κάνει on line μαθήματα.
Φ – On line μαθηματα??? Δηλαδή?
Π – Ε να! Μπορούμε να προσφέρουμε κι αυτήν την υπηρεσία σε όσα γατάκια μένουν πολύ μακριά ή ζουν σε περιβάλλον υπερπροστατευτικό και η μαμά τους δεν τα αφήνει να ξεμυτίσουν ούτε μέχρι το μπαλκόνι. Η που είναι πολύ ευαίσθητα για να βγαίνουν έξω. Πως θα πιάσουμε εμείς αυτό το τάργετ γκρουπ μου λες? Ε λοιπόν σκέφτηκα να έχουμε και διαδικτυακά μαθήματα και όποιος θέλει να τα παρακολουθεί.
Φ – Μα είναι Πιπη μου η Ελληνική αγορά έτοιμη για κάτι τέτοιο? Δεν θυμάσαι που ο μπαμπάς Νικόλας προσπαθούσε να στήσει κάτι τέτοιο στην δουλεία του πριν μερικά χρόνια και το σχέδιο απέτυχε γιατί οι γονείς δεν ήταν έτοιμοι για κάτι τέτοιο?
Π – Το έχω συζητήσει με τον μπαμπά Νικόλα και είναι κι αυτός της γνώμης ότι ήταν λάθος το timing τότε. Τώρα έχουν αλλάξει τα πράγματα.
Φ – εντάξει! Ας το κάνουμε έτσι. Ο Ζορο θα κάνει μαθήματα σε γατάκια απο το σπίτι του μέσω ου laptop. Να φροντίσουμε να του αγοράσουμε μια αναπαυτική εργονομική καρέκλα για να κάνει την δουλειά του άνετη. Νομίζω ότι υπολογιστή καλό έχει. Να του παρέχουμε ωστόσο μια καλή δικτυακή σύνδεση, κατά προτίμηση μέσω του server του σχολείου.
Π – Έκλεισε! Και επειδή γνωρίζει και πολλά για τους υπολογιστές να τον χρησιμοποιήσουμε για την υποστήριξη και του hardware & software του σχολείου. Είμαι βέβαιος ότι θα του αρέσει. Ξέρεις όλοι αυτοί οι κομπιουτεράδες είναι κάπως μονήρεις στις δραστηριότητες τους αρα και ο Ζορο δεν θα έχει πρόβλημα.
Φ – Χαχαχαχα! Ξέρεις τι μου θύμησες τώρα? Η μαμά, χρόνια πριν, έφτιαχνε προγράμματα για υπολογιστές, τότε στα ηρωικά χρόνια που οι Έλληνες προγραμματιστές προσπαθούσαν να ανακαλύψουν τον τροχό. Έλεγαν λοιπόν τότε ότι προγραμματιστής είναι ένας άνθρωπος που τον κλείνεις σε ένα δωμάτιο με δυο μόνο ανοίγματα. Από το ένα του ρίχνεις πίτσες και από το άλλο σου βγάζει κώδικα προγραμματισμού!!!!!!
Π – Χαχαχαχαχαχαχα! Πολύ πλάκα έχει αυτό. Ρε συ Φρεγια... αυτή η μαμά έχει μια ιστορία για κάθε τι μου φαίνεται. Πως χωράνε πια στο μυαλό της όλα αυτά?
Φ – Μα... δεν χωράνε πια Πιπη μου! Μπορεί να θυμάται κάποια αλλά για ρώτα την... θυμήθηκε σήμερα να βγάλει από την κατάψυξη τον κιμά για τα κεφτεδάκια? Αμ δε που το θυμήθηκε! Πάλι ντελιβερυ θα φάμε σήμερα!


Ααααααα! Ο Κιμάς! Τον ξέχασα πραγματικά! mallia mallia
Συγνώμη... τρέχω να προλάβω... τα γατιά μπορεί να χαρούν να φάνε πάλι σουβλάκια αλλά ο Νικόλας... σίγουρα όχι!
No
run run
Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Kikiriki Κυρ Ιουν 03, 2012 2:29 pm

Η Λιλού έμαθε για το σχολείο και τρέχει να ολοκληρώσει το διδακτορικό της στην Ιστορία της τέχνης!!!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Liloumosaic
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Ιουν 03, 2012 2:56 pm

happy2 happy2 happy2

Εγώ λέω να ολοκληρώσω το διδακτορικό μου στο δάγκωμα πατουσιών,
και επίσης λέω να αρχίσω με το πατούσι της (πανέέέμορφης θεάς) Λιλού! salia salia salia

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 03, 2012 10:40 pm

Μαρινα, περιμένω με αγωνια την αντιδραση της Μελινας!
Την φωτο της την είδες????
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Κυρ Ιουν 03, 2012 11:26 pm

Αααα αρχίζω να εκνευρίζομαι!!!!!!! angry2 mallia explode explode explode

Ανοίγεται τέτοια θέματα χωρίς ειδοποίηση??

Και πως θα το πάρω εγώ χαμπάρι?? Ε?? Εεεε??? box

Πάλι καλά που κάτι άλλο έψαχνα και το είδα!

vrazo

m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 03, 2012 11:29 pm

happy2 happy2 happy2
Εδώ ολόκληρο καρτελάκι σου έστειλαν!!!!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Κυρ Ιουν 03, 2012 11:38 pm

f.m123 έγραψε: happy2 happy2 happy2
Εδώ ολόκληρο καρτελάκι σου έστειλαν!!!!

Το καρτελάκι έλεγε σύντομα κοντά σας!!! Madd

Και που να πάει το μυαλό μου ότι έχει ανοίξει εδώ θεματάρα ήδη???
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 03, 2012 11:42 pm

Γιατί δεν έψαξες να το βρείς;;;; Razz Razz Razz
Η Φρέγια τόσο καιρό έλεγε ότι κάτι ετοιμάζει! Smile Smile Smile
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Κυρ Ιουν 03, 2012 11:43 pm

Sad

vrazo

Sad

vrazo vrazo
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 03, 2012 11:53 pm

grouphug grouphug
Τσώπα, τσώπα...
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Δευ Ιουν 04, 2012 1:58 am

ralou έγραψε:Μαρινα, περιμένω με αγωνια την αντιδραση της Μελινας!
Την φωτο της την είδες????




Την είδα τη φώτο!!! veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
Τί άλλο θα σκαρφιστείς πια βρε αθεόφοβη;; oksmily3


Άσε Ραλλού μου, είχαμε δράματα ...
Αλλά νομίζω ότι πήγαν όλα καλά τελικά με το ατίθασο νιάτο μου....
Τώρα κλείστηκε στο δωμάτιό της και ακούει ΟΖΖΥ να ξεδώσει ,
αλλά νομίζω ότι όλα καλά θα πάνε...

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Δευ Ιουν 04, 2012 2:02 am

Φρέγια γεια!
Μελίνα εδώ!
Κάτσε να χαμηλώσω λίγο τη μουσική, έχω βάλει το bark at the moon , το βρήκα το cd στο σπίτι της γιαγιάς , ....όχι, δεν τα ακούει αυτά η γιαγιά καλέ!
Η μαμά μου στα νιάτα της τα άκουγε !

Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση!
Η απάντηση είναι Yes, i do! Smile
Tα υπόλοιπα θα τα πούμε στην πορεία!
Είμαι σίγουρη ότι θα έχουμε μια πολύ καλή συνεργασία!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Τετ Ιουν 06, 2012 8:45 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_log10
Αγαπητοι γατοσπιτιωτες, φιλοι και φίλες.
Το σχολειο μας διακοπτει προσωρινα τις εργασίες του για λογους ανεξάρτητους της θελησεως μας.
Οσο ο Φιλος, Αδελφός και Συνάδελφος Τσιλι ασθενει και οικουρει, δεν μπορουμε να κάνουμε γιορτες και πανηγυρια χωρις την παρουσια του.
Ευχόμαστε απο καρδιάς συντομα να γινει καλά και να τιμησει με την παρουσία του τον Συλλογο Διδασκοντων.
Ετσι κι αλλιως ειμαστε εν μέσω θερινης σεζον και οι περισσοτεροι θα θέλουν να πάνε τα παιδια διακοπες, που τόσο τις έχουν ανάγκη.
Εστω κι αν ειναι να πηγαίνουν για μπάνιο με το πουλμαν στην Λουτσα.
Σας αποχαιρετουμε και ραντεβου το Σεπτέμβριο αν ειμαστε όλοι καλα
(Οι υπολοιπες αιτησεις για προσληψεις (Σειριος, Μόιρα, Χιονάτη Τ., Λιλου, Ορφέας, Λαρυ) θα εξεταστουν και θα απαντησουμε εν καιρω. Σε ΟΛΕΣ!)
Καλο Καλοκαίρι!
chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από moukelis Τετ Ιουν 06, 2012 9:11 pm

Kαλυτερα απο Σεπτεμβρη,να ξεπεταχτουν και τα δικα μας να γραφτουν!Καλο καλοκαιρι!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Τετ Ιουν 06, 2012 9:16 pm

Κλείνει και το γατόσπιτο ρε παιδιά;
Να φτιάξω βαλίτσες;
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Τετ Ιουν 06, 2012 9:28 pm

Οχι μωρε... Δεν κλεινει το γτοσπιτο... Wink Wink Wink
Αλίμονο μας αν έκλεινε! pale pale
Προσωπικά ωστόσο, εχω περασει τα τελευταία (μη διακοπουχα) καλοκαιρια μου, να σουλατσαρω στους ημιέρημους διαδρόμους του όταν ελειπαν οι πιο πολλοι για τα μπάνια του λαου.
Το τι σφουγγάρισμα στα πλακάκια ειχα ριξει τότε...!
Λαμπικο τα έκανα Laughing
kots kots kots kots
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Τετ Ιουν 06, 2012 9:44 pm

Συμφωνούμε απόλυτα με την απόφαση των ιθυνόντων!...
H αλήθεια είναι και εμείς περιπλανιόμαστε στα θέματα με τα πατούσια μας βαριά λόγω των τελευταίων εξελίξεων...



Ας αρχίσουμε με την πρώτη μας άτυπη ομαδική δραστηριότητα λοιπόν!
Ας πιαστούμε νοερά πατούσι με πατούσι , και ας διοχετεύσουμε όλη την γατιά που διαθέτουμε (δεν μπορούσα να πω ¨ανθρωπιά¨...αντιλαμβάνεστε... geek ) ,
και με όλη τη δύναμη των 7 ψυχών του ο καθένας ας ευχηθεί να είναι καλά τα γατάκια όλου του κόσμου, ο Τσιλάκος, το Νεφελάκι, να υιοθετηθούν τα Χαλκιδιωτάκια της Μαρίας, να βρει σπιτάκι ο περσούλης ο Ξέρξης (κτλ κτλ)
και από Σεπτέμβρη, αφού θα τα έχουμε τακτοποιήσει όλα αυτά κάνοντας ομαδικό ζεν,
φορτσάρουμε για το σχολείο μας! oksmily3

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Kids_around_world23
Φανταστείτε το με γατάκια!


marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από YNL Τετ Ιουν 06, 2012 9:49 pm

Όσο το ΝΑΤ δεν μου στέλνει το εκκαθαριστικό για την εφορία θέλεις κάποιον για βοήθεια να σου κουβαλάει τον κουβά του σφουγγαρίσματος??? geek geek
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Τετ Ιουν 06, 2012 10:25 pm

Τι τελεια ιδέα!
Ναι! Ολες οι γατες και οι ανθρωποι μαζι να συμμετασχουμε σ αυτο!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_hap10
Tσιλακο, Νεφελακι, Μωρογατακια, Ξερξη και όλα τα αρρωστα, ταλαιπωρημένα πλάσματα του κοσμου... εχετε τις ευχές μας
prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Τετ Ιουν 06, 2012 10:30 pm

YNL έγραψε:Όσο το ΝΑΤ δεν μου στέλνει το εκκαθαριστικό για την εφορία θέλεις κάποιον για βοήθεια να σου κουβαλάει τον κουβά του σφουγγαρίσματος??? geek geek
Αχ... Τυχερε Γιαννη! Φτου φτου φτου φτου μην σε ματιάσω!!! mati
Παιρνεις ακομα εκκαθαριστικο αποδοχων τυχερε άνθρωπε ε?!
Εμεις έχουμε να δουμε τετοιο εδω και πολυ καιρο No
Δεν πειράζει, κάνε λιγάκι υπομονη και θα σου έρθει.
Δεν ξεχνάνε κανένα αυτοι αμα θέλουνε να μαζέψουν. ότι τελος πάντων μας εχει περισσεψει!
Πολλές φορές και ότι δεν το έχουμε για να μας περισσεψει... tongueout

Τέλος πάντων, ας μην πιασω τωρα την γκρινια και γρουσουζέψω την προπάθεια των γατιων μας.
Ειπαμε! Θετικη σκέψη και υπομονη!
flower flower flower flower
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από loulou Τετ Ιουν 06, 2012 11:02 pm

oksmily3 flower luck
θετική ενέργεια για όλους και για όλα Ραλού μας!!!
kissss kissss kissss
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Τετ Ιουν 06, 2012 11:37 pm

luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck luck Ραλού μας έχεις απόλυτο δίκιο! Και οι δικές μας ευχές όχι για ΝΑ έρθουν καλύτερα.. Αλλά στα καλύτερα που ΘΑ έρθουν σίγουρα!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Τετ Ιουν 06, 2012 11:41 pm

ralou έγραψε:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_log10
Αγαπητοι γατοσπιτιωτες, φιλοι και φίλες.
Το σχολειο μας διακοπτει προσωρινα τις εργασίες του για λογους ανεξάρτητους της θελησεως μας.
Οσο ο Φιλος, Αδελφός και Συνάδελφος Τσιλι ασθενει και οικουρει, δεν μπορουμε να κάνουμε γιορτες και πανηγυρια χωρις την παρουσια του.
Ευχόμαστε απο καρδιάς συντομα να γινει καλά και να τιμησει με την παρουσία του τον Συλλογο Διδασκοντων.
Ετσι κι αλλιως ειμαστε εν μέσω θερινης σεζον και οι περισσοτεροι θα θέλουν να πάνε τα παιδια διακοπες, που τόσο τις έχουν ανάγκη.
Εστω κι αν ειναι να πηγαίνουν για μπάνιο με το πουλμαν στην Λουτσα.
Σας αποχαιρετουμε και ραντεβου το Σεπτέμβριο αν ειμαστε όλοι καλα
(Οι υπολοιπες αιτησεις για προσληψεις (Σειριος, Μόιρα, Χιονάτη Τ., Λιλου, Ορφέας, Λαρυ) θα εξεταστουν και θα απαντησουμε εν καιρω. Σε ΟΛΕΣ!)
Καλο Καλοκαίρι!
chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes

marina289 έγραψε:Συμφωνούμε απόλυτα με την απόφαση των ιθυνόντων!...
H αλήθεια είναι και εμείς περιπλανιόμαστε στα θέματα με τα πατούσια μας βαριά λόγω των τελευταίων εξελίξεων...



Ας αρχίσουμε με την πρώτη μας άτυπη ομαδική δραστηριότητα λοιπόν!
Ας πιαστούμε νοερά πατούσι με πατούσι , και ας διοχετεύσουμε όλη την γατιά που διαθέτουμε (δεν μπορούσα να πω ¨ανθρωπιά¨...αντιλαμβάνεστε... geek ) ,
και με όλη τη δύναμη των 7 ψυχών του ο καθένας ας ευχηθεί να είναι καλά τα γατάκια όλου του κόσμου, ο Τσιλάκος, το Νεφελάκι, να υιοθετηθούν τα Χαλκιδιωτάκια της Μαρίας, να βρει σπιτάκι ο περσούλης ο Ξέρξης (κτλ κτλ)
και από Σεπτέμβρη, αφού θα τα έχουμε τακτοποιήσει όλα αυτά κάνοντας ομαδικό ζεν,
φορτσάρουμε για το σχολείο μας! oksmily3

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Kids_around_world23
Φανταστείτε το με γατάκια!


ralou έγραψε:Τι τελεια ιδέα!
Ναι! Ολες οι γατες και οι ανθρωποι μαζι να συμμετασχουμε σ αυτο!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Sc_hap10
Tσιλακο, Νεφελακι, Μωρογατακια, Ξερξη και όλα τα αρρωστα, ταλαιπωρημένα πλάσματα του κοσμου... εχετε τις ευχές μας
prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi

Πολύ όμορφη η ιδέα! Αχ μας πήραν τα ζουμιά..

Καλή τύχη Τσίλι μας και Νεφελάκι και γατάκια που ψάχνετε σπιτικό! Καλή τύχη σε όλους! luck luck luck Υγεία, Μακροζωία και χαρά σε όλα τα ζωάκια που μας φέρνουν αμέτρητη ευτυχία! flower heart

kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Τετ Ιουν 06, 2012 11:43 pm

Συγνώμη αν κατάλαβα καλά υπάρχει περσάκι που το λένε Ξέρξη και ψάχνει σπίτι??
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Πεμ Ιουν 07, 2012 8:26 am

m.kat έγραψε:Συγνώμη αν κατάλαβα καλά υπάρχει περσάκι που το λένε Ξέρξη και ψάχνει σπίτι??
mallias
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης