gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Frejias School for Gifted Youngsters

+21
m.kat
Mary-Fish
marea
YNL
Kikiriki
ROZALIA78
Πούπσυ
natalouko
marina289
alex..niaou
tsili
doremi
f.m123
LAROGATA
houlieta
otz
Dreamer
moukelis
funambolo
Anatoli
ralou
25 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marea Πεμ Ιουν 07, 2012 9:59 am

Και η ηλιθια ερωτηση της ημερας..... Ποιο ειναι το Νεφελακι???
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Ιουν 07, 2012 10:05 am

marea έγραψε:Και η ηλιθια ερωτηση της ημερας..... Ποιο ειναι το Νεφελακι???
Εδω ειναι το θέμα της Νεφελης και των συν-γατοικων της
http://www.gatospito.com/t8172-topic
Στις τελευταιες σελιδες θα δεις πως η Νεφελιτσα ειχε ενθαρρυντικα νέα απο τον γιατρο της.
oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Ιουν 07, 2012 10:20 am

ralou έγραψε:Τι τελεια ιδέα!
Ναι! Ολες οι γατες και οι ανθρωποι μαζι να συμμετασχουμε σ αυτο!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Sc_hap10
Tσιλακο, Νεφελακι, Μωρογατακια, Ξερξη και όλα τα αρρωστα, ταλαιπωρημένα πλάσματα του κοσμου... εχετε τις ευχές μας
prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
Ti υπέροχο Ραλλού!
Πόσο μου αρέσει!!
Όλοι μαζί ενωμένοι, ποτέ ηττημένοι! oksmily3

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουν 07, 2012 3:27 pm

Κατερίνα ναι! http://www.gatospito.com/t8593-topic
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Παρ Ιουν 08, 2012 12:34 am

Εντάξει παιδιά. Το είδα. pale

Το προώθησα στο fb.
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από m.kat Παρ Ιουν 08, 2012 12:35 am

Σταμάτησα να τα κοιτάζω τα θέματα ''Χαρίζονται'' από όταν απέκτησα τον μικρό..
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Ιουν 09, 2012 6:47 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 990179 Τώρα το διάβασα, μια κι έξω όλες τις σελίδες! Ρούλα ρισπέκτ για πολλοστή φορά! Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 719932 Ευχαριστούμε για την πρόσκληση διδασκαλίας, απάντηση στην οποία θα βρεις στο θέμα μας.Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 09, 2012 11:35 pm

Χαιρομαστε πολυ που ο Γκιζμο αποδέχτηκε την προταση μας!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Ειναι απο τους πιο παλιους μας φιλους και τον αγαπάμε.

Φ- Νομιζω ότι οι επιλογές μας για την ομάδα εκπαιδευτικων του σχολειου μας ήταν η καλυτερότερη εβερ!
Π - Βρε μπουγαρίνι μου... Δασκαλοι θα γινουμε! Προσεξε λιγακι τις εκφρασεις σου. Τι θα πει "η καλυτερότερη εβερ"? Τετοια Ελληνικα θα μαθαίνουμε στα γατάκια?
Επρεπε να πεις "μακραν η καλυτερη "
Φ - Μην με μαλώνεις Πιπη νταρλινγκ! Μερικές φορές μου ξεφευγουν κάτι τετοια!
Π - Φρεγια τι λέγαμε τοση ωρα? Δεν σου ειπα να μην χρησιμοποιεις αγγλικουρες και τετοια?
Ακου ορτανσία μου... ... ... ... ... Καταλαβες?
Φ - ... Embarassed Δηλαδη με μαλωνεις? Δεν μ αγαπας? Sad
Π - Σαγαπάω βρε κουτο! Αλλά θελω να γινεσαι όλο και καλυτερη filaki
tango grouphug grouphug grouphug


Αχ! Αργία μητης πάσης κακίας και παντός τσακωμου... tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Ιουν 10, 2012 12:05 am

ralou έγραψε:Χαιρομαστε πολυ που ο Γκιζμο αποδέχτηκε την προταση μας!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 501866 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 501866 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 501866 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 501866 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 501866
Ειναι απο τους πιο παλιους μας φιλους και τον αγαπάμε.

Φ- Νομιζω ότι οι επιλογές μας για την ομάδα εκπαιδευτικων του σχολειου μας ήταν η καλυτερότερη εβερ!
Π - Βρε μπουγαρίνι μου... Δασκαλοι θα γινουμε! Προσεξε λιγακι τις εκφρασεις σου. Τι θα πει "η καλυτερότερη εβερ"? Τετοια Ελληνικα θα μαθαίνουμε στα γατάκια?
Επρεπε να πεις "μακραν η καλυτερη "
Φ - Μην με μαλώνεις Πιπη νταρλινγκ! Μερικές φορές μου ξεφευγουν κάτι τετοια!
Π - Φρεγια τι λέγαμε τοση ωρα? Δεν σου ειπα να μην χρησιμοποιεις αγγλικουρες και τετοια?
Ακου ορτανσία μου... ... ... ... ... Καταλαβες?
Φ - ... Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 323663 Δηλαδη με μαλωνεις? Δεν μ αγαπας? Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 72784
Π - Σαγαπάω βρε κουτο! Αλλά θελω να γινεσαι όλο και καλυτερη Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 193169
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 190737 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 952616 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 952616 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 952616


Αχ! Αργία μητης πάσης κακίας και παντός τσακωμου... Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 43833

Δεν υπήρχε περίπτωση να μην αποδεχόταν ο Gizmo τέτοια πρόταση!Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 742497 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 501866 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 702886

Άλλωστε είναι αμοιβαία τα αισθήματα!Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 952616 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 702886

Όσο για το "καλυτερότερη έβερ" και άλλες - ενδεχομένως - συναφείς εκφράσεις, δεν ανησυχώ, διότι ξέρω ότι η Φρέγια θα σταθεί άνετα στο ύψος των περιστάσεων και θα βγάλει ασπροπρόσωπο και τον Πίπη αλλά κι εσένα Ρουλίτσα μου!Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 952616 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 24219
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 12:09 am

Μακάρι μωρε... tafos Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 10, 2012 3:05 am

Για δείτε, για δείτε τι κέρδισε ο Αιμίλιος!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Completion001
Και όχι μόνο αυτός!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Completion001
Ουφ! Πολλή δουλειά έχει πέσει τώρα τελευταία με τα ταλέντα που προκύπτουν!
Σαν διευθύντρια του Flora University προτείνω να σκεφτείτε τη διοργάνωση ομάδων ψυχανάλυσης, τόσο για ενήλικους γάτους και γάτες, όσο και για μικρά γατάκια. Από τη μία, πέρα από όλα τα υπόλοιπα μαθήματα, είναι σημαντικό να γνωρίζουν τα γατάκια πως να συμπεριφερθούν σε περίπτωση που συναντήσουν κάποιο έντομο μέσα στο σπίτι, ώστε να χρησιμοποιήσουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τα φυσικά τους ένστικτα, να μπορέσουν να πιάσουν το έντομο και να ζήσουν τη χαρά του εντομοκυνηγιού. Και από την άλλη, θα κάνει καλό και στους καθηγητές που αντιμετωπίζουν εντομοπροβλήματα στο σπίτι να μαζεύονται κι αυτοί σε ξεχωριστά group therapy sessions ενήλικων γατών για να συζητάνε για τα προσωπικά τους εντομοπροβλήματα, το αντίκτυπο που έχουν αυτά στη ζωή τους και τη κρυμμένη σημασία τους, καθώς και να βρίσκουν ιδέες και λύσεις για το μάθημα Εντομοαπωθητική-Εντομοτοποθετική, και να αποδίδουν καλύτερα στον εκάστοτε τομέα όπου είναι υπεύθυνοι.
Προτείνω ανεπιφύλακτα τους: Αιμίλιο Μιλιόνη ως υπεύθυνο διοργάνωσης των ψυχαναλυτικών σεμιναρίων και καθηγητή σε αντίστοιχο μάθημα και τη Σιελ Αιμίλιου ως καθηγήτρια σε μάθημα σχετικό με το κυνήγι εντόμων και την τοποθέτησή τους σε κατάλληλα σημεία ώστε να γίνουν αντιληπτά.
Με σεβασμό,
ms Flora from
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Fancyblueboarderwithblu



Αε στα κομμάτια, πήγα να πατήσω αποστολή και με πέταξε έξω και αναγκάστηκα να το ξαναγράψω όοολοο το μακαρόνι parta Madd angry2 handjob whip whip whip
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 9:45 am

Φλωρα εισαι πολυτιμη συνεργάτης και όχι μονο για ενα λογο!
thanks thanks thanks thanks thanks thanks
Οπως έχω ξαναπει, θα τυχεις μεγαλης έκπτωση στα διδακτρα των κοριτσιων.
Αλλά θα το συζητησουμε αυτο κατ ιδίαν, για να μην αρχισουν να γκρινιάζουν οι υπολοιποι γατογονεις blinking
Επισης σκεφτηκα να προτείνω στο ζευγος να φτιαξουμε ενα ειδος "Hall of Fame" οπου όλοι οι καθηγητές θα κρεμάσουν τις περγαμηνές τους απο το Flora's University!
Ποσο κυρος θα δωσει αυτο στο σχολειο μας!!! oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 10:51 am

funambolo έγραψε:Αγαπημένη μου θεία Ραλού, ξέρεις πως κατέχεις εκλεκτή θέση στην καρδιά μου, και μ΄αυτό το θάρρος θα ήθελα να εκφράσω ένα παράπονο: εκτιμώ απεριόριστα την πρόθεσή σου να προσφέρεις τόσο στον Γκίζμο έναν καναπέ για να εξασκεί το χόμπι του αλλά και θέματα διδιασκαλίας, όσο και στη Σιέλ ένα εκτροφείο κατσαρίδων για τους ανάλογους λόγους.
Θα ήθελα όμως να επισημάνω ότι δημιουργείται μία αίσθηση ανισότητας έτσι, γιατί, θεία Ραλού, ο Πάκης κι εγώ που θα εξασκούμεθα για να προάγουμε το πνεύμα της διδιασκαλίας μας? Ε?
Δεν δικαιούμαστε κι εμείς ένα δίποδο (και έναν ίσως), μια φουσκωτή κούκλα, τον Κεν και τη Μπάρμπι, ένα ανδρείκελο, ένα κάτι τέλος πάντων?
Νομίζω πως το αίτημά μας δεν είναι παράλογο, δεν ζητούμε εκτροφείο δίποδων, αλλά αν δεν εξασκούμαστε κι εμείς πώς θα αποδώσουμε? Ε? Ε? Εεε? mallias mallias mallias
Με αγάπη
Σάγκυ(ς) Cool
Ανταποκριθηκαμε αμέσως στο δίκαιο αίτημα του Σαγκεος!

Σαγκυ προμηθευτηκαμε το παρακάτω για την χρηση που ανέφερες αι το β΄ζω σε σποιλερ για ευνοητους λογους
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Red10
Σπόιλερ:
Θα δημιουργησουμε και ειδικη αίθουσα διπλα στο γραφειο καθηγητων για την χρηση του σε συνθηκες απομονωμένες και χαλαρες.
Ελπιζω εσυ και ο Πακης να το βρητε ικανοποιητικο!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 11:05 am

houlieta έγραψε:Διάβασα, με πολύ μεγάλη μου χαρά, οτι υπάρχει μιά σκέψη το νέο μας σχολείο να δημιουργήσει και εκτροφείο κατσαρίδας και πάρα πολύ το χάρηκα δεν σας κρύβω!
Όταν είχε ανοίξει αυτό το σχολείο είχα πραγματικά ενθουσιαστεί με την σκέψη να διδάξω "Εντομοαπωθητική - Εντομοτοποθετική"...
Σπόιλερ:
...φαίνεται όμως τότε δεν υπήρξε αρκετό ενδιαφέρον και δεν υιοθετήθηκε αυτή η ιδέα!
Πιστεύω ότι δεν δόθηκε η δέουσα προσοχή στο αίτημά μου διότι ο Μάης μας έκανε ακόμη κρύα τότες και οι αγαπημένες κατσαριδούλες δεν είχαν εμφανιστεί ακόμη...
Να όμως που το πλήρωμα του χρόνου με δικαίωσε!...
Ήρθαν οι κατσαρίδες και μαζί τους αναβίωσε η ιδέα μου, και όχι μόνο αυτό, αλλά προβλέπεται και εκτροφή με σκοπο την εκπαίδευση!...
Είμαι συγκινημένη... pale
Καταλαβαίνω ότι κάποιες από τις γάτες στο γατόσπιτο δεν κατανοούν αυτήν την γλυκιά ηδονή του κυνηγιού...
Κάποιες γεννήθηκαν απευθείας στους καναπέδες, όπως η μικρή Αμυγδαλιά μας, που αποτελεί την πιο πρόσφατη εγγραφή στο σχολείο...
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 DSC_8505
...και δεν έχουν ιδέα τι θα πει να κυνηγάς μέρος της τροφής σου...
Το καταλαβαίνω!...
Πιστεύω όμως, ότι η "Εντομοαπωθητική - Εντομοτοποθετική", μαζί με το μάθημα του Γκίσμο περί επιβίωσης είναι αναγκαίο για να μεγαλώσουμε ορθά τα χαρισματικά μωρά του γατόσπιτου!...

Αυτά είχα να σας πω και να πάω για ύπνο...

Σιέλ (του Αιμίλιου...)... Smile
Αγαπητη Σιελ, ζητω συγνωμη για την απαραδεκτη αβλεψία μου! Embarassed Embarassed Embarassed
Βεβαιως εμπιστευόμαστε το μάθημα "Εντομοαπωθητική - Εντομοτοποθετική" στα πατουσια σου.
Ο χωρος εξάσκησης και διδασκαλίας θα ειναι αποκλειστικα δικος σου και νομιζω ότι στα πλαίσια της εργασίας σου στην ψυχολογικη υποστηριξη των γατακίων, θα σου δωθει ευκαιρία να χρησιμοποιησεις τις τροφιμες του εκτροφειου μας και για άλλους σκοπους. Εναι γνωστο το ποσο η επαφη με τα ζωα ειναι ακρως ψυχοθεραπευτικη για τα μικρα.
Π.χ. Εχει η Χιονάτη Τζουνιορ προβλημα γιατι ο Ντεχτερ χαλβαδιάζει κάτι ωραία φιλετα με το αιμα τους που έφτιαξε ο Σεφ Τζέρυ στην κουζίνα του, και δεν της δίνει σημσία?
Την παιρνεις και την οδηγεις στο εκτροφειο, εκεινη ασχλειται με τις οικοτροφες και ξεχνάει τον πόνο της.
Είναι ο Ρικυ στα κάτω του γιατι του λείπει η μαμα dreamer στο σχολειο?
Τον βάζεις αρχηγο στην επιχειρηση συλληψης μιας ατιθασης απο τις οικοτροφες και αλλάζει παραστασεις το παιδι και ξεχνιέται.
Ειμαι σιγουρη ότι θα βρεις και ενα σωρο άλλες εφαρμογες στην χρηση του εκτροφειου.
Το αφηνουμε στην κρίση σου και στις ικανότητες σου.
Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κάνουμε γα να μας συγχωρήσεις που δεν αξιολογησαμε σωστα τα προσόντα σου Embarassed Embarassed Embarassed

Σημειωση: Η Φύλλια ειναι ήδη εγγεγραμένη στο σχολειο μας και θα ειναι στα πατουσια σου η εκπαιδευση της για να σκληραγωγηθει λιγάκι! blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Ιουν 10, 2012 11:12 am

f.m123 έγραψε:Για δείτε, για δείτε τι κέρδισε ο Αιμίλιος!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Completion001
Και όχι μόνο αυτός!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Completion001
Ουφ! Πολλή δουλειά έχει πέσει τώρα τελευταία με τα ταλέντα που προκύπτουν!
Σαν διευθύντρια του Flora University προτείνω να σκεφτείτε τη διοργάνωση ομάδων ψυχανάλυσης, τόσο για ενήλικους γάτους και γάτες, όσο και για μικρά γατάκια. Από τη μία, πέρα από όλα τα υπόλοιπα μαθήματα, είναι σημαντικό να γνωρίζουν τα γατάκια πως να συμπεριφερθούν σε περίπτωση που συναντήσουν κάποιο έντομο μέσα στο σπίτι, ώστε να χρησιμοποιήσουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τα φυσικά τους ένστικτα, να μπορέσουν να πιάσουν το έντομο και να ζήσουν τη χαρά του εντομοκυνηγιού. Και από την άλλη, θα κάνει καλό και στους καθηγητές που αντιμετωπίζουν εντομοπροβλήματα στο σπίτι να μαζεύονται κι αυτοί σε ξεχωριστά group therapy sessions ενήλικων γατών για να συζητάνε για τα προσωπικά τους εντομοπροβλήματα, το αντίκτυπο που έχουν αυτά στη ζωή τους και τη κρυμμένη σημασία τους, καθώς και να βρίσκουν ιδέες και λύσεις για το μάθημα Εντομοαπωθητική-Εντομοτοποθετική, και να αποδίδουν καλύτερα στον εκάστοτε τομέα όπου είναι υπεύθυνοι.
Προτείνω ανεπιφύλακτα τους: Αιμίλιο Μιλιόνη ως υπεύθυνο διοργάνωσης των ψυχαναλυτικών σεμιναρίων και καθηγητή σε αντίστοιχο μάθημα και τη Σιελ Αιμίλιου ως καθηγήτρια σε μάθημα σχετικό με το κυνήγι εντόμων και την τοποθέτησή τους σε κατάλληλα σημεία ώστε να γίνουν αντιληπτά.
Με σεβασμό,
ms Flora from
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Fancyblueboarderwithblu



Αε στα κομμάτια, πήγα να πατήσω αποστολή και με πέταξε έξω και αναγκάστηκα να το ξαναγράψω όοολοο το μακαρόνι parta Madd angry2 handjob whip whip whip

happy2 happy2 happy2 happy2
Τέλεια είναι!!

Eυχαριστώ θερμά
-Μίλιος Μιλιόνης


(πήρε το σοβαρό του για να προσαρμοστεί στην περίσταση )

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Ιουν 10, 2012 11:27 am

ralou έγραψε:
funambolo έγραψε:Αγαπημένη μου θεία Ραλού, ξέρεις πως κατέχεις εκλεκτή θέση στην καρδιά μου, και μ΄αυτό το θάρρος θα ήθελα να εκφράσω ένα παράπονο: εκτιμώ απεριόριστα την πρόθεσή σου να προσφέρεις τόσο στον Γκίζμο έναν καναπέ για να εξασκεί το χόμπι του αλλά και θέματα διδιασκαλίας, όσο και στη Σιέλ ένα εκτροφείο κατσαρίδων για τους ανάλογους λόγους.
Θα ήθελα όμως να επισημάνω ότι δημιουργείται μία αίσθηση ανισότητας έτσι, γιατί, θεία Ραλού, ο Πάκης κι εγώ που θα εξασκούμεθα για να προάγουμε το πνεύμα της διδιασκαλίας μας? Ε?
Δεν δικαιούμαστε κι εμείς ένα δίποδο (και έναν ίσως), μια φουσκωτή κούκλα, τον Κεν και τη Μπάρμπι, ένα ανδρείκελο, ένα κάτι τέλος πάντων?
Νομίζω πως το αίτημά μας δεν είναι παράλογο, δεν ζητούμε εκτροφείο δίποδων, αλλά αν δεν εξασκούμαστε κι εμείς πώς θα αποδώσουμε? Ε? Ε? Εεε? mallias mallias mallias
Με αγάπη
Σάγκυ(ς) Cool
Ανταποκριθηκαμε αμέσως στο δίκαιο αίτημα του Σαγκεος!

Σαγκυ προμηθευτηκαμε το παρακάτω για την χρηση που ανέφερες αι το β΄ζω σε σποιλερ για ευνοητους λογους
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Red10
Σπόιλερ:
Θα δημιουργησουμε και ειδικη αίθουσα διπλα στο γραφειο καθηγητων για την χρηση του σε συνθηκες απομονωμένες και χαλαρες.
Ελπιζω εσυ και ο Πακης να το βρητε ικανοποιητικο!

Θεία Ραλού, σ΄ευχαριστώ πολύ που ενήργησες άμεσα και έκανες δεκτό το αίτημά μου, κάτι που και πολύ ευτυχισμένο με κάνει, και μου επιτρέπει να διδάξω με πολύ περισσότερο κ έ φ ι τα νέα παιδιά μας, ώστε να είναι πανέτοιμα για τα μυστήρια της ζωής. sex
Εγώ προσωπικά καλύπτομαι απόλυτα από το μοντέλο, αφενός γιατί μου δημιουργεί τους σωστούς συνειρμούς με τη γκιόσα, αφετέρου διότι διαθέτει ένα αναντικατάστατο προσόν, το οποίο εκείνη δεν έχει: το μοντέλο δεν κινείται και δεν μιλάει. Δεν φαντάζεσαι θεία Ραλού πόσο πολύτιμες ιδιότητες είναι αυτές για τη σωστή διδασκαλία του Αερο-Σούτρα. Τόσον καιρό προσπαθώ να τις μ ε τ α λ α μ π α δ ε ύ σ ω στη γιόσα, αλλά... τζίφος. Πάντα με κόβει στο καλύτερο. tongueout
Γι αυτό που δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, είναι αν το μοντέλο καλύπτει και το αντικείμενο διδασκαλίας του Πάκεως. Έχω έναν προβληματισμό, μήπως θα προτιμούσε κάτι πιο α ν δ ρ ο π ρ ε π έ ς. Αλλά και πάλι, αυτό θα είναι ίσως καλύτερα να αφήσουμε τον ίδιο να το επιλέξει. whistle
Από μένα πολλά ευχαριστώ και την αγάπη μου θεία Ραλού. Πάω τώρα να ω τις "9,5 εβδομάδες" γιατί άκουσα ότι περιέχει μερικά ενδιαφέροντα στοιχεία, αν και τα δίποδα δεν διαθέτουν μεγάλη γκάμα φαντασίας. Από την άλλη, αν πείσω τη γκιόσα να με βοηθήσει στην αναπαράσταση της σκηνής με το ψυγείο, μπορεί επιτέλους να καταφέρω να φάω λίγο ωμό κιμά που λιγουρεύομαι. hungry
Με αγάπη
Σάγκυ(ς)
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 11:29 am

f.m123 έγραψε:
Απλά.. μια παράκληση.. Προς Σιελ και Αιμίλιο και Φρέγια και Ραλού.. Σχετικά με το εκτροφείο κατσαρίδων να είναι απολύτως απομονωμένο ώστε να μη ξεφύγει καμία και μου έρθει καμιά κόρη με την κατσαρίδα στο στόμα και πάθω συγκοπή.. Και επίσης παρακαλώ να μάθετε τα γατάκια να αφήνουν το κατσαριδοθήραμά τους σε εξωτερικούς χώρους, γιατί αν μου το φέρουν και εμένα στο κρεβάτι δε θα το αντέξω,σας το λέω.. Κρίμα είμαι η δόλια μάνα, λυπηθείτε με.. Sad
Φλωρα κατανοω τις ανησυχίες σου.
Αλλά πρέπει να διαλέξεις.
Η τα κορίτσια θα κάνουν αυτο το μαθημα με τους κινδυνους απο την επαφη με τα άγρια αυτα ζωα ή όχι και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Παντως αναλαμβάνω εγω προσωπικά να... τινάζω σχολαστικα την Χιονάτη ωστε να μην σου επιφυλάσσει εκπληξεις όταν επιστρεφει στο σπιτι.
Για την Σταχτου ωσόσο δεν μπορω να το υποσχεθω αυτο...
Σπόιλερ:
tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 11:53 am

Εχεις δικιο Σαγκυ μου!
Πωπω! τι εντυπωσιακα αποτελέσματα δίνει τελικα ο επικοδομητικός διάλογος!
Ιδου και το εποπτικο υλικο και γα το μάθημα του Πακεως:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Red10
Σπόιλερ:

Μια άσχετη/σχετικη παρατηρηση.
Αν σκoπευεις να παιξεις μαζι της "9 1/2 βδομάδες" φροντισε να την ενημερωσεις!
Επειδη ειναι ανωτερης ευφυίας άτομο θα καταλάβει και στο ψυγείο δεν θα έχει μονο τον δικο της συνηθισμένο κιμα.
Θα έχει προβλέψει να υπάρχει κι άλλος απο εκλεκτο φιλετάκι γαλακτος, πανάκριβο αλλά τόοοσο υγιεινο!
Καλη επιτυχία και καλοφαγωτος! oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 10, 2012 12:25 pm

ralou έγραψε:
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Red10
Σπόιλερ:
ralou έγραψε:Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Red10
Σπόιλερ:
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
worship worship worship worship worship

funambolo έγραψε:
Θεία Ραλού, σ΄ευχαριστώ πολύ που ενήργησες άμεσα και έκανες δεκτό το αίτημά μου, κάτι που και πολύ ευτυχισμένο με κάνει, και μου επιτρέπει να διδάξω με πολύ περισσότερο κ έ φ ι τα νέα παιδιά μας, ώστε να είναι πανέτοιμα για τα μυστήρια της ζωής. sex
Εγώ προσωπικά καλύπτομαι απόλυτα από το μοντέλο, αφενός γιατί μου δημιουργεί τους σωστούς συνειρμούς με τη γκιόσα, αφετέρου διότι διαθέτει ένα αναντικατάστατο προσόν, το οποίο εκείνη δεν έχει: το μοντέλο δεν κινείται και δεν μιλάει. Δεν φαντάζεσαι θεία Ραλού πόσο πολύτιμες ιδιότητες είναι αυτές για τη σωστή διδασκαλία του Αερο-Σούτρα. Τόσον καιρό προσπαθώ να τις μ ε τ α λ α μ π α δ ε ύ σ ω στη γιόσα, αλλά... τζίφος. Πάντα με κόβει στο καλύτερο. tongueout
Γι αυτό που δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, είναι αν το μοντέλο καλύπτει και το αντικείμενο διδασκαλίας του Πάκεως. Έχω έναν προβληματισμό, μήπως θα προτιμούσε κάτι πιο α ν δ ρ ο π ρ ε π έ ς. Αλλά και πάλι, αυτό θα είναι ίσως καλύτερα να αφήσουμε τον ίδιο να το επιλέξει. whistle
Από μένα πολλά ευχαριστώ και την αγάπη μου θεία Ραλού. Πάω τώρα να ω τις "9,5 εβδομάδες" γιατί άκουσα ότι περιέχει μερικά ενδιαφέροντα στοιχεία, αν και τα δίποδα δεν διαθέτουν μεγάλη γκάμα φαντασίας. Από την άλλη, αν πείσω τη γκιόσα να με βοηθήσει στην αναπαράσταση της σκηνής με το ψυγείο, μπορεί επιτέλους να καταφέρω να φάω λίγο ωμό κιμά που λιγουρεύομαι. hungry
Με αγάπη
Σάγκυ(ς)
.....!!!!!!!!!!!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από doremi Κυρ Ιουν 10, 2012 12:37 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 ΠαλαβέςFrejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από houlieta Κυρ Ιουν 10, 2012 12:39 pm

Καλέ σοφή Ραλού τρελαθηκατε;
Τι ζητάτε συγνώμη, τι είμαι ο θεός; tongueout

Δεεεεεν παρεξηγώ εγω, παρεξηγησιάρης είναι ο Χουλιο (λογω ηλικίας πιστευω), εμένα με ενδιαφέρει να μπορεσω να συνδιάσω τα χόμπι μου με την εργασία και αυτός ο τομέας φαίνεται ότι προχωράει καταπληκτικά!!!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Θα διδάσκω μαζί με το μωρό μου, θα εκτρέφουμε Τερέζες θα ξεδίνουμε και θα μαθαίνουμε παίζοντας, θα μας ταϊζει και ο Τζέρυ!!
Μόνο να κρατάτε μακρυά μου τον Shaggης γιατί ειμαι δεσμευμένη κοπέλα και αυτός είναι αχαλίνωτος, μπορεί να βαρεθεί την εκτρεφόμενή του και να μου φερθεί έκφυλλα!...
(Έχει φοβηθεί το μάτι μου με αυτόν τον γατούλη...)

ΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! Δεν σας είπα!
Σκέφτομαι όχι μόνο να διδάξω αλλά να παρακολουθήσω και μαθήματα στο σχολείο, γιατι, εδω που τα λέμε, έχω και εγω πολλά να μαθω!..
Περιμένω με αγωνία το πρόγραμμα να δω σε ποια courses μπορώ να γραφτω!...

Αυτά!...

Αααα!!!!!... Όπως είδατε (ευχαριστω Πρυτανη Φλωρα!!) έχω και πτυχία για τις δεξιότητές μου!....
Όχι τυχαία πράγματα!...

ΜΕ αγαπη και αδελφικούς χαιρετισμούς στην Φρεγια...
Σιέλ (του Αιμίλιου)...

kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss


Έχει επεξεργασθεί από τον/την houlieta στις Κυρ Ιουν 10, 2012 12:43 pm, 1 φορά
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουν 10, 2012 12:42 pm

(ευχαριστω Πρυτανη Φλωρα!!)
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
πρύτανη Φλώρα!!!!!!!!
Ωραίο ακούστηκε! oksmily3 oksmily3
Αααααα! Ξέχασα!
Ραλού και Φρέγια, θα σας εμπιστευτώ και θα το ρισκάρω, μπρος στην ευτυχία των παιδιών.. Θα πάρουμε και τέζα με σολωμό tongueout
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Κυρ Ιουν 10, 2012 12:49 pm

Βεβαιως Σιελ μου! Θα δημοσιευσουμε και τα κορσις για να διαλέξεις.
Και βεβαια όποια άλλη γατα θέλει, ακομα και απο τους εκπαιδευτικους μας, ειναι ευπρόσδεκτη σ αυτο.
Παντως σου λέω απο τωρα ότι και η Φρεγια θα παρακολουθησει τα μαθηματα σου σχετικα με τα εντομα και τις κατσαρίδες.
Ειδικα με τις τελευταίες δεν μπαινει καν στην διαδικασία να ασχοληθει μαζί τους.
Λέει ότι δεν αξίζει τον κόπο, αλλά πιστευω ότι κατα βάθος απλως δεν τολμάει! pale
tongueout

Και παρμπιπτοντως ... ΝΑΙ! ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ! worship


Φλωρα, βλέπω εισαι αποφασισμένη!
Καλα ξεμπερδέματα να έχεις και συ κι εμεις!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από otz Κυρ Ιουν 10, 2012 2:10 pm

ralou έγραψε:Βεβαιως Σιελ μου! Θα δημοσιευσουμε και τα κορσις για να διαλέξεις.
Και βεβαια όποια άλλη γατα θέλει, ακομα και απο τους εκπαιδευτικους μας, ειναι ευπρόσδεκτη σ αυτο.
Παντως σου λέω απο τωρα ότι και η Φρεγια θα παρακολουθησει τα μαθηματα σου σχετικα με τα εντομα και τις κατσαρίδες.
Ειδικα με τις τελευταίες δεν μπαινει καν στην διαδικασία να ασχοληθει μαζί τους.
Λέει ότι δεν αξίζει τον κόπο, αλλά πιστευω ότι κατα βάθος απλως δεν τολμάει! pale
tongueout

Και παρμπιπτοντως ... ΝΑΙ! ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ! worship


Φλωρα, βλέπω εισαι αποφασισμένη!
Καλα ξεμπερδέματα να έχεις και συ κι εμεις!


Και... ροζ, κατά τη γνώμη μου. Το 'χει το 'χει!
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Ιουν 10, 2012 4:38 pm

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261Είστε μουρλές, όχι μόνο με πατέντα, αλλά και με πτυχία!Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 742497Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Κυρ Ιουν 10, 2012 10:13 pm

Έχω πεθάνει με όλαααααα!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 986261 Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 201970
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Σεπ 06, 2012 8:46 am

Aκομα δεν ηρθε ο Οκτωβρης να ανοιξουν τα σχολεια και ο Πακης αρχισε τις δοκιμές υφους στην εδρα της τάξης του!!!
Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Sc_pak10
Αμα ειναι επγγελματίας ο γατος...! grinning4
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από moukelis Πεμ Σεπ 06, 2012 9:09 am

E βεβαια,να παρει εναν χαρτοφύλακα,τα στυλά του,πως ετσι,τι μας περασατε,ερασιτεχνες;
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Σεπ 06, 2012 9:21 am

happy2 happy2 happy2

Πολύ ψαρωτικός ο Πάκης!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Smokys Πεμ Σεπ 06, 2012 9:26 am

Ωχ... δεν εχω διαβάσει τίποτα, φτουυυυυ !!!!


happy2 happy2 happy2 happy2

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Σεπ 06, 2012 10:59 am

moukelis έγραψε:E βεβαια,να παρει εναν χαρτοφύλακα,τα στυλά του,πως ετσι,τι μας περασατε,ερασιτεχνες;
Και χαρτοφυλακα θα παρει, και καταλογο για την βαθμολογια και βεργα για τους αδιάβαστους!
Κανει ερευνα αγορας (μαζι με τον συναδελφο και αδελφοξαδερφο Σαγκυς) απο τωρα για τα πιο στυλάτα αξεσουαρ για καθηγητες!
Δεν ειναι παιξε γελασε τυπος ο Πακης.

marina289 έγραψε: happy2 happy2 happy2

Πολύ ψαρωτικός ο Πάκης!
Ε βεβαια! Ειδικα με την θέση που εχει στο σχολειο... αν δεν ειναι ψαρωτικος θα τον φανε λαχανο στην καζουρα τα μικρα blinking

dgriman έγραψε:Ωχ... δεν εχω διαβάσει τίποτα, φτουυυυυ !!!!


happy2 happy2 happy2 happy2

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Σεπ 06, 2012 11:03 am

happy2 happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Σεπ 06, 2012 11:08 am

Επειδή δε θυμάμαι..Θα έχουμε και μάθημα μουσικής?? Γιατί όπως βλεπετε και στο άβαταρ ο Ντέξτερ είναι ροκάς.. (με ιδιαίτερη προτίμηση στους kiss)
Σπόιλερ:
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από Smokys Πεμ Σεπ 06, 2012 11:20 am



happy2

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 Empty Απ: Frejias School for Gifted Youngsters

Δημοσίευση από ralou Πεμ Σεπ 06, 2012 11:59 am

Μαρια, όχι δεν προβλέπεται μαθημα μουσικης για γατακια αν θυμάμαι καλα.
Ωστόσο, νομιζω ότι κάθε προσπαθεια των γατιων για εσωσχολικες δραστηριοτητες θα ενθαρρυνεται απο τους διδάσκοντες συστηματικα, οποτε τιποτα δεν εμποδιζει τον Ντεξτερ μας να φτιάξει μια σχολικη ροκ μπάντα και να αποκτησει και εμπειρία έτσι ωστε να κάνει μελλοντικα το χομπυ του ακομα και επάγγελμα!
Πες του να σκεφτει απο τωρα ενα όνομα για το γκρουπ.
Ενα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ονομα ομως για να το κρατησουμε. Οχι ετσι πλακατζίδικα!
Laughing

Μα βρε Δημητρη,,, ακομα στο διαγωνισμα εισαι?!
Εδω βγηκαν και τα αποτελέσματα με τους βαθμους. Δεν πηγες να κοιταξεις αν... πέρασες? blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Frejias School for Gifted Youngsters - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης