gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

+22
markello
Kikiriki
leopoldine
Mbrigade ante portas
XIONIS
vaso
brea
Πούπσυ
gatoras
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
purina
niou
marmanga
nosyparker
tsili
NiaR
Chouzouris
SuperCatz
ladycat
Fotoula
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Αυγ 15, 2010 11:49 pm

oksmily3 happy2
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Αυγ 15, 2010 11:51 pm

gatoras έγραψε:Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 731743

Αναρωτιέμαι τι σκαρώνει η Μεγάλη Αικατερίνη πάλι Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 388464

Εγω Βαλια, τωρα που εχουν τελειωσει όλα, ξέρω!
Την ωρα εκείνη δεν μπορούσα Αργότερα εμαθα, αλλά ευτυχώς δεν ... έπαθα!
tafos ...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Αυγ 15, 2010 11:58 pm

Καληνυχτούδια...
Αυριο η συνέχεια!
filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Αυγ 16, 2010 12:01 am

Kaληνυχτα Ραλου!Ευχαριστουμε! oksmily3 filaki
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από marmanga Δευ Αυγ 16, 2010 12:02 am

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 742497 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 742497 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 742497 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 742497
Καληνυχτούδια!!
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Αυγ 16, 2010 12:11 am

Ανυπομονούμε Ραλού! Smile

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Αυγ 16, 2010 12:27 am

καληνυχτούδια!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από brea Δευ Αυγ 16, 2010 1:32 am

Χαχαχαχα, στο θέμα των αντρών τις πέτυχες πάντως! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 986261 Δεν τους συμπαθούν ιδιαίτερα... Ούτε και τις γυναίκες... Ούτε και τις Μικρές... Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 56971 Και η μικρή άμα αρχίσει να σε δαγκώνει, πέτα καπάκι από αναψυκτικό ή κάλτσα και άσ'την να πάει να το πιάσει.

Τώρα το είδα όλο, κάπως κατάφερα να χάσω μία σελίδα. Αποκόμισα την εντύπωση πως η μικρή όταν την έχει άντρας αγκαλιά δεν δαγκώνει? Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 703780

Ευχαριστούμε πολύ!
brea
brea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Τρίκαλα/Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2=20
Motto : Σας έχω πει ότι το λατρεύω το παιδί μου το μαύρο???
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/04/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από purina Δευ Αυγ 16, 2010 1:47 am

kalhnyxta ralouuuuuuuu makiaaaa
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 8:51 am

Brea, NAI!!!!
Πιο ησυχη ηταν πάνω στον Νικόλα!
Ζορικη βέβαια παντα.
Ααα! δεν το ήξερα ότι φέρνει πράγματα...
Για την Ρεγγινα δεν έχω προβλημα, την είδα στις φωτό
Η Κάδρο είναι μαυρουδερή και όχι φουτνωτη; Την έχω μόνο σε φωτο με τα παιδιά και εγγογια της Ρεγκινας. Δεν φαίνεται καλά.

Βικ, αναρωτιωμουν αν το διαβαζετε...
Κάντε λιγάκι υπομονή διότι μέχρι να τελειωσει το πάρτι εχουμε ακόμα αλλα τόσα επισόδεια. Ελπιζω να αντέξετε!
Smile blinking


kissss kissss kissss kissss kissss
Σε όλους!

υ.γ.
Αααα! Ειδατε το πάζλ που αποκαλύτεται σιγά σιγά;;;
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από tsili Δευ Αυγ 16, 2010 9:09 am

Ραλού μου , ευχαριστούμε για όλα.

Το αισχροΜάριδω ελπίζω να μη σας έκανε άνω κάτω!!!¨ωστε έκανε το διατητλη γιατί ήθελε να παίξει και δεν την αφήνανε??

Χαχαχαχαααααααααααααααα, Ραλού πέτυχες διάνα. Υατό περιγράφει εμένα μικρή , που ήθελα να χώνομαι στις παρέες του αδελφού μου ιγα να με παίζουν
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Αυγ 16, 2010 9:24 am

Εννοείται πως τα ξεκοκκαλίζουμε! Είναι ΥΠΕΡΟΧΑ! oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ladycat Δευ Αυγ 16, 2010 9:57 am

Αχ κ να ήξερες πως κ πως περιμένω να γυρίσω αθήνα να το σώσω στον υπολογιστή να διαβάζω αργότερα στο μωρό
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 10:08 am

Ειρήνη η Μαρίδω θα βρει τον δάσκαλο της στο τέλος!
Βικ filaki
Φροσω... Shocked
Στο μωρό!!!!
Smile Smile

συνεχίζουμε λοιπον...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty 20.Οπου μια ομάδα φουντωτών, μιλάει για τα προβλήματα της γκαρνταρόμπας της και επιπλεον πιστευω ότι ενας καινούριος έρωτας γεννιέται.

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 10:21 am

Τεζόρο, Σνοου, Πατουσακι και Γκίζμο, Μικυ και Λουκουμι, Πέρσυ, Κουκι Φρέγια

Παναγιά μου! Τι όμορφο παρεάκι είναι αυτό!
Τεζόρο, Σνοου, Πατουσακι και Γκίζμο μαζί με τον Μικυ, το Λουκουμι και τον Πέρσυ εχουν αράξει κάτω από τα πευκα και κουβεντιάζουν για το τι βάσανο είναι να ζουν με την ζέστη τωρα το καλοκαιρι φορωντας τις βαριές γούνες τους.
Ολα τους εχουν πάρει στάσεις πλήρους λιωσιματος και ο καλός κ. Πελοπίδας τους έχει φέρει ενα δοχείο δροσερό νερό για να ανακουφίζονται από την ζέστη.
Κοντα τους πλησιάζει και η Φρέγια που μόλις εμφανίστηκε μέσα από τα δέντρα με τον Μαρκελο. Η ιδεα μου ειναι ή το μάτι της λαμπει διαβολικά;
«Ρε σεις!» τους λέει, «τι στεναχωριέστε; Κοιτάτε εμένα, πέταξα την πολλη γουνα τον Ιούνιο –ας ειναι καλά η μαμα που με βούρτσιζε 2 φορές την μέρα- και τωρα είμαι ωραία και άνετη. Χα Χα! Μόνο την ουρά δεν πέταξα, γιατί είναι η γοητεία μου και ενα αποτελεσματικο εργαλείο για να ρίχνω τον μπαμπά Νικόλα, όταν ανεβαίνω στο τραπεζάκι και του την χώνω στη μούρη!»
«Ρε συ Φρέγια! Και μεις την αραιώνουμε αλλά κοιτα! Πάλι πολλή είναι!» λέει ο Μικυ μου με απόγνωση.
Ο Σνοου δηλώνει ότι καθόλου δεν τον ενοχλεί η γούνα του που στο κάτω – κάτω είναι το μεγάλο του στολίδι. Ο Γκίζμο κουνάει το κεφάλι του συμφωνωντας. Αλλά ο Τεζόρο σηκώνεται ξέπνοος από την ζέστη και τους φωνάζει
«Αστε ρε αδερφια! Ας μην είχαμε το δουλικό να μας βουρτσίζει από το πρωί μέχρι το βράδυ και θα σας έλεγα εγω!» και σωριάζεται ξανά στην σκιά.
Το Πατούσι που αδιαφορεί για την κουβέντα τους, μου χαμογελαει και πηδάει στην αγκαλιά μου. Εχει βαρύνει λιγουλάκι από τότε που την είχα αγκαλιά όλο το βράδυ στο προηγούμενο πάρτι.
«κα Ραλου... εεε... ξέρετε που είναι εκείνος ο πορτοκαλής εξωτικός περσόγατος που κάθισα στην αγκαλιά του τις απόκριες;»
«Πατούσα! Τι είναι αυτά που λες παιδί μου;» της βάζω τις φωνές. «Μ αρεσει που η μανα σου δεν θέλει να πιστέψει ότι μεγάλωσες και σε βλέπει σαν μικρό γατάκι ακόμα! Τι τον θες βρε συ κορίτσι πράμα, τον κ. Κουκι; Που έχει και ζόρικη μάνα φουκαριαρα μου και ειναι πολύ επιλεκτική όταν πρόκειται για τις φιλενάδες του γιού της;»
«Απαπα! Κυρία ραλου! Την ξέρω εγω την κυρία Ειρήνη και δεν το διακινδυνεύω! Αλλά να! Ξερετε... αυτός εδω ο κούκλος ο Πέρσυ πολύ μου αρεσει και είναι και της ράτσας μου και είναι και κούκλος. Και εκτός αυτού, αφου η Φρέγια σας τον απέρριψε γιατί λέει ότι είναι πολύ μικρός για τα γούστα της, τωρα μου την πέφτει. Ρωτησα για τον κ. Κουκι, για να έχω το νου μου μην συναντηθούνε πουθενά και γίνει καμιά στραβή» μου απαντάει απνευστι το Πατουσάκι.
Γυρνάω προς το Πέρσυ και του κουνάω το δάχτυλο.
«Πρόσεξε κακομοίρη μου, σε προειδοποιω! Δεν είμαι εναντίον του φλερτ μεταξύ των νέων, αλλά κόσμια ε;»
Ο Πέρσυ με κοιτάει με τα μάτια χαμηλωμένα.
«Κα ραλου, εμένα ξέρετε μ αρέσει πολύ η Φρεγια σας και με είχε αναστατωσει με αυτά που είπε όταν δηλώσαμε συμμετοχή στο πάρτι, οτι θα με σκέφτεται τις νύχτες... Αλλά για να πω την αλήθεια ούτε εγω προτιμώ τις μεγαλύτερες γάτες και η Πατούσα είναι τόσο όμορφη! Ειναι η κυρά των ονείρων μου. Σας βεβαιώνω ότι δε επρόκειτο να κάνω τίποτα απρεπές μαζί της»
Τα κοιτάζω τα δύο περσόγατα μαζί και είναι τόσο ταιριαστο ζευγαράκι! Τους χαμογελάω και λέω στην Πατούσα.
«Καλά κουκλα μου! Ο κ. Κούκι είναι στην τέντα με την υπόλοιπη οικογένεια, μην σεναχωριέσαι»



Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 1_mbri14
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από niou Δευ Αυγ 16, 2010 10:37 am

ενω το Κιμπάκι μελαγχολεί που ως στειρωμένη γάτα δεν εχει την ευκαιρία να συγχρωτιζεται περισσότερο μ αυτούς.

happy2 happy2 happy2

μου θελει και γκομενους η λαιδη!

υ.γ. tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 10:54 am

niou έγραψε:
ενω το Κιμπάκι μελαγχολεί που ως στειρωμένη γάτα δεν εχει την ευκαιρία να συγχρωτιζεται περισσότερο μ αυτούς.

happy2 happy2 happy2

μου θελει και γκομενους η λαιδη!

υ.γ. tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Δεν βαριέσαι φιλενλαδα... Μηπως έχουν άδικο τα φουκαριαρικα! No
Και η κερασένια σου, είναι πάνω στη φούρια της νοιότης της...
Μην κοιτάς που η δική μου έχει βρει υποκατάστατο στην πλατωνική φιλία της με τον Μαρκελο!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty 21.Οπου η μαύρη εργασια μιας μετανάτριας με κάνει να νιώσω ενοχές

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 11:03 am

κα. Λέλα, Ταμάρα και οι ενοχες μου...

Καθως απομακρυνομαι σκέφτομαι με τρόμο ότι δεν έχω φροντίσει για την φροντιδα της γούνας όλω αυτων των καλομάθημένων γατιών και δεν εννοώ μόνο των φουντωτών.
Παίρνω επειγόντως τηλέφωνο στο κινητό την κα Λέλα τη πασιγνωστη ιδιοκτήτρια του CAT BEAUTY PARLOR “LELA” και ευτυχώς την βρίσκω. Κανονίζω να έρθει στον Σχοινιά για να βουρτσίσει όσες γατες το επιθυμούν.
«Για πόσες γάτες μιλάμε» με ρωτάει
«Ε... χμ... δεν θα είναι καμιά εβδομηνταριά; Και οι μισές να θέλουν βούρτσισμα...»
«Κα Ραλου, για εβδομήντα γάτες χρειαζομαι εξτρα εργατικά χέρια. Θα πάρω μαζί και την μικρή που έχω στο μαγαζί την Ταμάρα. Αλλοδαπή είναι βέβαια και δεν την πληρώνω και πολλά, αλλά θα επιβαρυνθείτε το κόστος»
Σκέφτομαι ότι θα επωφεληθω από την προφανως μαύρη εργασια μιας μετανάστριας και μου κακοφαίνεται αλλα τι να κάνω... Ψίχουλα θα την πληρώνει και θα περιμένει να της χρωστάει ευγνωμοσύνη που της μαθαίνει και την δουλεια...
Θα πω στον Νικόλα να βάλει το χέρι στην τσέπη, να συπληρώσουμε τουλάχιστον την αμοιβή της μικρής. Και ελπίζω να μην κάνει την εμφάνιση του κανένας ΣΔΟΕ στο πάρτι...
«Καλα... Φέρτην κι αυτην! Αλλωστε θα βοηθήσω κι εγω όσο μπορω» λέω με ένοχη φωνή...
Φωτό: Το διαφημιστικο έντυπο της κυριας Λελας μας
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 1_lela10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty 22.Οπου στην τέντα των ευαίσθητων τα μωρα του Νεου Βελτιωμένου Γιακουμή γίνονται αιτία να ανακαλύψω ότι η νέα τεχνολογία κάνει θαύματα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 11:20 am

Νέος Βελτιωμένος Γιακουμής Ουρσουλα Τσόκλης κ. Κουκι Αγγελίδα Ανθια Ροζα Μινούσκιν Κιτσοτζίμης και Ερήνη βέβαια και εγω!

Ο κ. Πελοπίδας μου κάνει νόημα από το μπάρμπεκιου «Σε 15 λεπτά τρωμε!»
Ευτυχώς κε. Πελοπίδα μας διότι τα αγόρια μάλλον θα φάνε εμας αν δεν βιαστείτε!
Πλησιαζουμε με τον Νικόλα την τέντα. Πωπω! Πολυκοσμία!!!
Ο Νέος Βελτιωμένος Γιακουμής, έχει ανασκουμπωθεί και ασχολείται, με τι άλλο; Με τα μωρά. Παρατηρώ την Ουρσουλα και τον Τσόκλη που παραδίδονται μακάρια στις φροντίδες του. Ειναι πραγματικά μικρά αλλά καλοθρεμμένα και περιποιημένα.
Εχει ετοιμάσει το μπιμπερό και ρίχνει μερικές σαγόνες στο χέρι του για να δοκιμάσει την θερμοκρασία. Βουτάει τα μικρά εναλλάξ και με έμπειρες κινήσεις τους χώνει το μπουκάλι στο στόμα. Μετά ακουμπάει ενα σε κάθε ώμο και τους χυπάει ελαφρά τις πλατούλες για να ρευτουν.
Εχετε ακούσει μωρά να ρεύονται μετά το φαγητό; Ε! Που να ακούσετε παραφουσκωμένα γατιά!
«Μπρρρρπ!» Ο ηχος που κάνει η Ουρσουλα ξυπνάει μερικους από τους μισοκοιμισμένους στην τέντα, ενω ο ηχος του Τσόκλη δημιουργεί αναταράξεις στον αέρα.
Φωτο: ο Νεος Βελτιωμένος Γιακουμής επι τω έργω!
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 1_giak10
Ο κ. Κουκι πετάγεται αναστατωμένος από τον βαθυ ύπνο του. Από την στιγμή που τον άφησε εδω η Ειρηνη δεν κουνήθηκε ούτε εκατοστό.
«Μαμά Ειρήνη! Μαμά Ειρήνη σήκω, τρέχα! Σεισμός» τον ακούω να φωνάζει ενω δίπλα του οι Αργυρόηχες εχουν σκάσει στα γέλια και κυλιούνται στα πατωματα!
«Ρε θυ Αγγελίδα, πολλη πλάκα εχει αυτοθ εδω!»
«Ναι ρε θυ Ανθια! Τελείωθ χέθτηθ ειναι!»
Η Ροζα, η μοναδική άλλη από την οικογενεια που παραβρίσκεται, κουνάει το δάχτυλο απειλητικά στις μικρές.
«Αφηστε ήσυχο τον αδελφό μου, ακουσατε! Κακοαναθρεμένες πιτσιρίκες!»
Οι μικρές δείχνουν να ντρέπονται και κατεβάζουν τα μάτια στο εδαφος αλλά χωρίς να σταματησουν να χασκογελάνε μουλωχτά μέσα στις χούφτες τους.
Η Ροζα καθησυχάζει τον κ. Κούκι που εξακολουθεί να ειναι αγουροξυπνημένος ο καλός μου και προσπαθεί να επανασυνδεθεί με το περιβάλλον.
Σκύβω κι εγω και του χαιδεύω το κεφαλάκι και μου λέει
«Συγνώμη κυρία ραλου, αλλά είναι τοσο όμορφα και χαλαρωτικά εδω με τόσο οξυγονο στην ατμόσφαιρα, που κοιμήθηκα πολύ βαρια!»
«Μα τι λες αγόρι μου! Αυτο είναι το ζητούμενο άλλωστε, να ξεκουραστείτε και να διασκεδάσετε με όποιον τρόπο θέλετε. Πείνασες;»
«Εεε... λιγάκι...να εδω στο ψυγειάκι μου έχει η μαμα ειδική τροφή ανάλατη»
«Ρε συ Κολιφίτσο! Ζήσε ρε λίγο επικίνδυνα τωρα που λείπει η μάνα σου. Δεν τρως κανενα μπουτάκι κοτόπουλο που είναι φρέσκο φρεσκο από τα κάρβουνα;»
Η Μινούσκιν έχει εμφανιστεί από το πουθενα και ρίχνει την διαολιά της πάλι.
Αυτη την φορά από πάρα μα πάρα πολύ μακριά τόσο μακριά που μόνο τα δικά μου υψηλής ικανοτητας αυτιά το ακούνε, η φωνή της Ειρηνης ακουγεται να φωνάζει
«Ραλού, πρόσεξε! Ανάλατα μόνο είπαμε για τον γάτο μου!
Και... και... Ειπαμεεεεε! Κυριο Κουκι τον λένεεεεεεεεεεεεεεε

Ε Οχι! Οχι! Οχι!, δεν μπορεί να μας ακούει από τόοοσο μακριά, θα έχουν φτάσει στο σπίτι τωρα!
Παίρνω στην αγκαλιά μου τον κ. Κουκι για να φροντίσω προσωπικά το φαγητό του και... ανακαλύπτω ότι έχει στο λαιμό του κρεμασμενο εναν πομποδέκτη υψηλής ευκρίνειας σε σχήμα καρδούλας. Δεν το πιστευω! Ρε σεις, η Ειρήνη έχει καλωδιωσει κανονικά τον Κουκι για να ακούει τι συμβαίνει γύρω του!!! Μα καλα... τοσο λίγο πια μας εμπιστεύεται;
Φωτο: Ναι! Ναι! Ειναι αλήθεια! Τον καλωδίωσε!!!!!!
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 1_kouk11
Πιάνω την μικροσκοπική συσκευή και ουρλιάζω στο μικρόφωνο
«Κουκι μου, πάμε να σε ταίσω εγω! Σου έχω ετοιμάσει ενα στιφάδο μουρλια, να ξεδώσεις από τα ανάλατα και τα άνοστα, έστω για μια μέρα!»
Απο το μικροσκοπικό μεγάφωνο, ακούγεται ενα ‘γκντουπ’ και ελπίζω η Ειρήνη να έπεσε στα μαλακά!
«Ελα ρε συ Ειρήνη, μια πλάκα σου έκανα! Αφου σου είπα θα τον φροντίσω προσωπικά τον καλό σου! Αλλά... Ελεος πια!!!!»
«Αντε παιδιά! Σε λίγο τρώμε! Ετοιμαστειτε» τους λέω καθώς παρακολουθώ τον Κιτσοτζίμη να μαζευει τα μπιμπερό και τα γάλατα να πάει να τα πλύνει.

Η Μαγια δεν είναι στην τέντα...
Που είναι η Μάγια...;
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Αυγ 16, 2010 2:00 pm

Η αλήθεια είναι ότι η Πατουσίτσα είναι ταιριαστή με τον Πέρσυ.. Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 697817

Βρε λες..? Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 703780

Αλλά είναι μικρούλα ακόμα μωρέ... Είναι 10 μηνών παρά λίγων ημερών, το κοριτσάκι μου...

Θα το συζητήσω με την Αθηνά, που δεν με χαλάει καθόλου για συμπεθέρα, και θα δούμε.. Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 270712

Στο μεταξύ Ραλουδίτσα μου, σε παρακαλώ να έχεις το νου σου, γιατί αυτή η μικρή είναι τσουτσού τσαουσίτσα..! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 517937 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 3:54 pm

Αχ αυτες οι μανάδες που δεν θέλουν να πιστέψουν ότι τα μωρά τους μεγαλώνουν...!

Βικυ, αν θέλει η νυφη κι ο γαμπρός, για τις συμπεθερες ξέρεις τι λένε...
Αλλά είναι νωρίς ακόμα... συμγωνω.
Πάντως ενα καλοκαιρινο φλερτάκι είνα τωρα. Δεν ξέρεις ακόμα πως θα συνεχιστει.
Ειναι ταιριαστα όμως ετσι;
Θα τα τραβηξω και φωτό αργοτερα!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Αυγ 16, 2010 4:04 pm

Σου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 742497 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 270712 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 702886

Και ελπίζω να μη δω τίποτα πομπές στις φωτό! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 71431 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από brea Δευ Αυγ 16, 2010 4:09 pm

Ααα! δεν το ήξερα ότι φέρνει πράγματα...
Μα δεν τα φέρνει πίσω! Της τα πετάς για να πάει να παίξει και να σ'αφήσει ήσυχη. Γι'αυτό στο είπα, σε περίπτωση που θελήσεις να σ'αφήσει ήσυχη, είναι το μόνο που πιάνει και δεν είναι ζημιά. Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 690518 Η Ρεγγίνα φέρνει διάφορα, αλλά αυτό άσ'το καλύτερα! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 56971


Η Κάρδο είναι αυτή: https://img.photobucket.com/albums/v480/amarteesmipecado/las%20gatitas%20lindas/002.jpg Δεν είναι φουντωτή, όχι. Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 323663 Είναι μάπα οι φωτογραφίες, δεν χρειάζεται να βάλεις! Και το κείμενο πολύ είναι!

Τέλος, είδα τι κρύβεται στο παζλ! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 501866 Να ανησυχήσω για κάτι? Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 73558
brea
brea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Τρίκαλα/Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2=20
Motto : Σας έχω πει ότι το λατρεύω το παιδί μου το μαύρο???
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/04/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 4:18 pm

Brea, ωραία η φωτό της Κάδρο!
Αλλά γιατί να θέλω να ξεφορτωθώ την Νενα;
Ειναι (μαζί με τις Αργυρόηχες) η μσκοτ του πάρτι μας!!!!
Βεβάιωθ!

Το παζλ είναι σχδον έτοιμο να ολοκληρωθει. Υπομονή δύο-τρια κεφάλαια.
Ειπαμε! το πάρτι έχει πολύυυυδρομο ακόμα!
blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty 23.Οπου όλοι μαζί τρωμε στον χωρο του φαγητού, παρ όλο που δυστυχώς δεν έχω προλάβει να δω ακομα όλους τους καλεσμένους μας

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 4:27 pm

Ολοι! Σιγά μην έλειπε κανένα από το φαγητό. Που να γράφω τωρα 70 γατιά

Χαμός! Απο τα μεγάφωνα... Α! Δεν σας το είπα ότι εχουμε και ηχητική εγκατάσταση από όπου ακούγεται μουσική όλη την ωρα; mainstream pop κυρίως.
Από τα μεγαφωνα λοιπόν ακούγεται ο ήχος τρίγωνου που καλεί για φαγητό.
Ξέρετε, εκείνο το τρίγωνο το μεγάλο, που χτυπάνε ρυθμικά οι Waltons όταν το φαγητό είναι έτοιμο για να μαζευτει η πολυπληθής φαμίλια στο οικογενειακό τραπέζι.
Ο κ. Πελοπίδας έχει στρωσει τεράστια τραπέζια με πάγκους για να καθισουμε, με καρό τραπεζομάντιλα country αισθητικής και με πιατέλες γεμάτες με κοτόπουλο στα κάρβουνα που μοσχοβολάει. Ενα ανάλατο κοτόπουλο στο πιάτο μου προορίζεται για τον κ. Κουκι και τον Ρας για να τους ταισω εγω.
Στελνω το Νικόλα να φέρει τον Ρας από την θέση που κοιμάται αλλά αυτος έχει ήδη έρθει κοντά μου οδηγημένος από την μυρωδιά του φαγητού.
Αλλά τι έχω ξεχάσει ... Α-μαν! Τη Μαγια ξεχασα! Πως θα περπατήσει στην άμμο για να έρθει να φάει; Πάω να πεταχτώ να την φέρω αλλά εκείνη έρχεται τριποδίζοντας αγκαλια με τον Γατάκη και μάλιστα, για να μας αποδείξουν ότι άδικα φοβόμαστε γι αυτούς, τραγουδάνε και χορεύουνε πηδηχτά την Τσιγκολελέτα!!!
Ειναι δυνατόν;
Ολα είναι δυνατά γι αυτες τις υπέροχες ηρωικες ΓΜΕΑ ή καλύτερα Γάτες Με Ειδικές Δεξιότητες! Μόνο σεβασμό έχω γι αυτές!
Μαζί τους και ο Γείωσης χοροπηδάει κι αυτος δίπλα στην Μάγια σχηματίζοντας οχτάρια στην άμμο με την άκρη της ουράς του.

Στο τραπέζι κάθονται εκτός από όσους έχω δει μέχρι τωρα, το τρίο του ελικόπτερου Μαντου, Μαρίκα και η Ζουζου μαζί με την Σασσυ, το Νεφελάκι με τον Πολίτσοη Ζηνα με την Μελίτα, ο Τσιλι και η Τζόγια, τα κορίτσια της Φρόσως Ευα, Τια και Μπέμπα, η καλή μου η Οντέτ, η Σνουποζουζου με τον Πασχάλη.
Σε ολους αυτούς πρέπει να μιλήσω το απόγευμα, που να προλάβω η γυναίκα να δω εξηντα γατια σε ενα πρωινό.
Φωτο: Επι τέλους! Ετοιμο το φαγητο!
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 TC11638_122625

Το φαγητό εξελίσσεται επισοδειακά διότι όσοι έπαιξαν μπάσκετ έχουν λυσάξει στην πείνα και πέφτουν με τα μουτρα στο φαί.
Ξεκοκαλίζω προσεκτικά το κοτόπουλο και αφαιρώ το εσωτερικο φιλέτο από τα δύο μέρη του στήθους για τον κ.Κούκι. Ειναι βεβαια ανάλατο αλλά είναι τόσο φρέσκο που μοσχοβολάει. Ο Κουκι τρωει την μερίδα του με μικρές αριστοκρατικές μουκίτσες χωρίς να στραβωσει την μυτούλα του. Ειναι και ο καθαρός αέρας που του ανοίγει την όρεξη βλέπετε!
Επίσης ξεκοκκαλίζω το υπόλοιπο κοτόπουλο για τον Ρας. Εγω από σκυλιά δεν ξέρω αλλά γνωρίζω ότι δεν κάνει να τρωνε κοκκαλα κοτόπουλου. Ο Ρας ξετρελαίνεται με το φαγητό και γλύφει το πιάτο του.
Εκτορας, Παρης και Μονκ με Τζέρυ έχουν βουτηξει μέσα στο φαί και το απολαμβάνουν. Οι μουσούδες τους είναι λερωμένες έτσι λαίμαργα που τρωνε.
Ολα τα κορίτσια είναι ευχαριστημένα με το φαί αν και το κομψό Κιμπάκι τις προτρέπει να του αφαιρούν την πέτσα για να μην επιβαρυνθούν με περιττες θερμίδες. Πράγμα που χαροποιεί τα αγόρια της Φροσως και ο Τιγράκις ο Λαμπης και ο Φέλιξ ορμάνε να μαζέψουν τις θρεπτικές πετσούλες από τα πιάτα τους. Εεεε! Βέβαια! Αγόρια θηριώδη είναι και άλλωστε ποιός ξέρει πόσες θερμίδες έκαψαν με τόσες ώρες που έπαιζαν μπάσκετ!
Τα περσόγατα της Βίκυς τσιμπολογάνε όλα, αλλά πολύ ελάχιστη τροφή σχετικά με τα άλλα, αλλά η Πατουσίτσα ίσα που αγγίζει το φαί της όπως και ο Πέρσυ δίπλα της και κοιτιουνται στα μάτια με λιγωμένα βλέμματα.
Και... Το ίδιο κάνουν και ο Τσίλι με την Τζόγια πιο πέρα που έχουν πιο ενδιαφέροντα πράγματα να ασχοληθούν από το φαί, ενω η Μαρίδω έχει χωθεί ανάμεσα Ζυλιτο και Πίσσα και όλο ακουμπάει, τάχα μου τυχαία, τα φουσκωτά τους μούσκουλα!
Γενικα πάντως γινεται χαμός αφού όλοι θέλουν να μιλήσουν με όλους, οι παρέες αλλάζουν, και διασταυρώνονται, τα τζιτζίκια πάνω από τα κεφάλια μας τρελαίνονται να σκουζουν σαν τρελά και ευτυχώς ενα αεράκι από την θάλασσα δροσίζει την ατμόσφαιρα που το τελευταίο διαστημα είχε ζεσταθει αρκετα.

Ο Νικόλας σηκώνει το ποτήρι με το αναψυκτικό του και μου λέει
«Ελα να κάνουμε μια πρόποση και να τους καλωσορίσουμε όλους»
Σηκωνω κι εγω το ποτήρι μου με το αναψυκτικό τύπου λάιτ που προτιμώ. Διότι, στο πάρτι μας δεν υπάρχει καθόλου μα καθόλου αλκοολ, ουτε καν για εμάς, όπως σαφως διευκρίνισα στην πρόσκληση.
Ο Νικόλας αρχίζει
«Αγαπητες γάτες και γάτοι και Ρας. Ειναι χαρα μας να σας υποδεχτουμε στο καλοκαιρινο πάρτι της Φρέγιας μας. Η Ραλου κι εγω θέλουμε να διασκεδάσετε και να ευχαριστηθείτε και να γυρίσετε στα σπίτια σας με τις μπαταρίες σας φορτισμένες για τον χειμώνα που έρχεται»
Τα γατιά, που δεν πίνουν παρα μόνο νεράκι, βουτάνε όλα ενα πατουσάκι στα μπολάκια με το νερό και το γλύφουν πίνοντας στην υγειά μας.
Μετά εγω συνεχίζω
«Αγαπούλες μου πανέμορφες όλες! Ειμαι ευτυχισμένη που σας έχω όλους μαζεμενους εδω να σας ξαναδώ και να γνωρίσω τους καινούριους φίλους. Να είστε καλά και ζωή νάχεται κουκλιά μου, να περάσετε καλά, να γλεντήσετε και να τραγουδήσετε, να φάτε και να πιείτε –νεράκι μονο βέβαια, εντάξει;- Σας αγαπάω ολους... ναι και σένα Μινουσκιν καλή μου!»
Τα γατιά πίνουν σην υγειά μου και ο Παυλας σηκώνεται να μιλήσει εκ μέρους όλων, ενας αυτοχρισμένος αρχηγός, εκλεγμένος δια βοής.
«Κυριά Ραλου. Ευχαριστούμε για την πρόσκληση, σας αγαπάμε και σας εκτιμάμε όλοι μας, αυτο το γνωρίζετε. Ευχόμαστε σε σας και στον κύριο Νικόλα υγεία και μακροημέρευση! Πάντα τετοια να μας κάνετε!»
«Και εμείς οι καινούριο φίλοι θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για την πρόσκληση και για την ευκαιρία να σας γνωρισουμε από κοντά!» Συμπληρωνει ευγενικά ο Τζονσον της Alex-miaou.
Μα τι καλά παιδια που ειναι όλα τους. Πολύ με συγκινούν τα σκασμενα!
Βλέπω ότι οι πιατέλες με το φαγητό εχουν αδειάσει και όλα τα γατιά φαίνονται χορτασμενα.
«Λοιπον παιδια, τι λέτε; Να βάλουμε χορευτική μουσική να το ρίξετε στο χορο;» φωνάζω
Σιωπή...
Η Φρέγια που κάθεται αραγμένη στον ώμο του Μαρκελου δίπλα της μισοσηκώνεται και μου λέει
«Εισαι τρελή ρε μάνα! Μετα το φαί καθε γάτα που σέβεται τον εαυτό της, ενα πράγμα θέλει. Να κάνει πιπι, να στρωσει τη γούνα της και να το ρίξει στον ύπνο. Ειμαστε γαι χορούς τωρα;»
(Αυτά βεβαια είναι τρία πράγματα, όχι ενα, αλλά ποτέ δεν περηφανεύτικα για την ευφυια της γατας μου... Ετσι δεν ειναιblinking
Πραγματικά, βλέπω πρωτους – πρωτους τον Γκίσμο και τον Χουζούρη να τρέχουν προς την τουαλέτα και σιγά σιγα όλα να κατευθυνονται προς τα εκεί. Στο επόμενο τέταρτο, βλέπεις ολες τις σκιές να έχουν καταληφθεί από γάτες που κάνουν την τουαλέτα τους και μια μια να γλυστρα απαλά σε μακάριο ύπνο.
Πριν κοιμηθούν πάω και βγαζω ανακοίνωση από τα μεγάφωνα.
«Ενα-δυο...ενα-δύο... φφφου... φφφου... φφου...
ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! Η παραλία θα ανοίξει για όσους θέλουν να κολυμπήσουν, μετα από 4 ωρες. Κανένα γατί δεν επιτρέπεται να κολυμπήσει πριν από εκείνη την ωρα για λόγους ασφαλείας. Καλή ξεκούραση»
Ζζζζζζζζζζζζζζ.................

A! ευκαιρια να σας δείξω και τα μπολάκια φαγητού που κάναμε ειδική παραγγελια για το πάρτι.
Οπως βλέπετε υπάρχει και αναμνηστικό πιατάκι του πάρτι που όσοι θέλουν θα το πάρουν μαζί τους όταν φύγουν κα βέβαια ειδικά τεράστια μπολ για Εκτορα και Πάρη και σε παρομοια έφαγαν οι Μονκ και Τζέρυ!
Φωτο: τα ειδικά μπολάκια και το αναμνηστικο πιάτο του πάρτι
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 1_bowl10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 4:29 pm

Λοιπον! Φευγω για πραγματικό μπανακι στον πραγματικό Σχοινια, τωρα.
Οταν επιστρεψω θα έχουμε την συνέχεια και το βραδάκι σας υπόσχομαι ΣΑΣΠΕΝΣ!
chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes chouzeyes
filakifilakifilakifilakifilaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Αυγ 16, 2010 4:52 pm

Περιμενουμε Veryhappy tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Αυγ 16, 2010 4:54 pm

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 359487 Ραλουδίτσα και καλό μπάνιο! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από niou Δευ Αυγ 16, 2010 5:23 pm

περιμενουμε! tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από NiaR Δευ Αυγ 16, 2010 7:16 pm

hahahahaha super party!

εχουμε και προξενεια βλεπω.... αχμμμμ....
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty 24.Οπου όλοι ησυχάζουν την ωρα που εγω αποκτω γατα αγκαλιάς και το πάρτι αποκτάει γείτονες

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 10:16 pm

Οντετ και Πόλυς

Σε λίγο ολα εχουν παραδοθεί στην αγκαλιά του Μορφεα.
Η ησυχία επικρατεί στην παραλία και ο κ. Πελοπιδας ταϊζει τις αδέσποτες γάτες και σκύλους με τα κοτόπουλα που περίσσεψαν. Επίσης ετοιμαζει μπολακια με κροκέτες για όσους έχουν απογευματινές λιγουρες και δεν θα κολυμπίσουν και αλλάζει το νερό που πίνουν. Το βράδυ δεν θα έχουμε μπάρμπεκιου, καλύτερα να φανε όλα κροκέτες για να μην βαρυστομαχιάσουν.
Ερχεται και η κυρια Λέλα με την Ταμάρα και στηνουν το μπιουτυ παρλορ τους για όσους θέλουν να βουρτσιστούν το απόγευμα
Πριν πέσω κι εγω να ξεκουράσω λίγο την μέση μου –ο Νικόλας δεν κοιμάται τα μεσημέρια και πηγαίνει στο σημείο εκμάθησης κολύμβησης που θα παραδίδει μαθήματα το απόγευμα, για να δει ότι όλα είναι εντάξει. Εχει αφησει την Νενα στην τεντα να κοιμηθεί.
Πριν με παρει ο υπνος, βλεπω ότι στο βάθος των πευκων, εκεί που είναι οι βαθιές σκιες, εξω από την περίφραξη, δυο άτομα να έχουν στησει μια μικρή σκηνή.
« Α! έχουμε και γείτονες» σκεφτομαι «Ελπίζω να μην τους τρελάνουν αργοτερα όλα αυτά τα γατια...»
«Κυρια ραλού...μηπως θέλετε να σας κάνω μασάζ στο ποδαράκι σας;» ακούω την φωνούλα της Οντετ να μου λέει από δίπλα στο κρεβάτι.
«Οχι μανίτσα μου, όχι τωρα, το βράδυ καλύτερα. Αλλά μιας και ήρθες, έλα εδω να κοιμηθούμε αγκαλιτσα οι δυό μας. Θέλεις;»
«Να πάρουμε και τον Πολίτσο μαζί μας;»
Ο Πόλυς δειλα, δειλα παρουσιάζεται μπροστα και μαζί με την Οντέτ πηδαει πάνω μου και μας παίρνει ο ύπνος και τους τρεις αγκαλια.
Αντε μωρη σκατενια Φρεγια! Αυτες είναι καλες γατούλες, όχι εσύ που με έχεις γραμμένη κανονικα...!

Επισπευδω την ροή των ποστ γιατι όπως πάει το πράγμ θα τελείσουμε τον Σεπτέμβρη...
Οι φωτοσοπιές αργοτερα και μην ξεχνάτε ότι όλα τα γατιά θα έχουν την δική τους!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty 25.Οπου το πάρτι συνεχίζεται το απόγευμα, όλοι ετοιμάζονται να κολυμπήσουν και από ότι αποδεικνύεται εκ των υστερων, κάνω ενα κουτο λάθος...

Δημοσίευση από ralou Δευ Αυγ 16, 2010 10:25 pm

Νένα, Νεος Βελτιωμένος Γιακουμής,Γείωσης και η Μάγια, Φαίδρα και Ιόλη, Φρεγια, Μαρκελος και δυστυχώς η ανόητη εγω...

Το απόγευμα –έχουν περάσει οι 4 ωρες- βάζω στα μεγάφωνα απαλή μουσικη για να ξυπνήσουν. Ολες αυτες τις ωρες, δεν κουνήθηκε ρουθούνι εκτός απο πέντε – εξι που έτρεξαν σφαίρα στην τουαλέτα και ξαναγύρισαν αμέσως να ξανακοιμηθουν.
Αλλά τωρα που ακούστηκε η μουσικη, ενα ενα ξυπνάνε και αρχιζουν να τεντώνουν κορμάκια και ποδαράκια. Ολοι έχετε δει τα γατιά σας να ξυπνάνε και να τεντωνονται και σίγουρα λιγωνεστε από την γλύκα. Φανταστήτε πόσο μου ανέβηκε εμένα το ζάχαρο, που έβλεπα γυρω μου εξηντα γάτες να το κάνουν.
Ο Νικόλας πάει στην τέντα για να παραλάβει την Νένα και ανακαλύπτει ότι καλύτερη νταντα από τον Νεο Βελτιωμένο Γιακουμή και τον αδελφό του Κιτσοτζίμη δεν υπάρχει. Εχει φροντίσει όλα τα μικρά που κοιμούνται δίπλα του, όχι μονο τα δικά του, τις Αργυρόηχες, την Νενα, τον Πασχάλη, τον Γέιωση και τη Μάγια και... τον κ. Κουκι, που ναι μεν απέχει πολύ από την παιδική ηλικια αλλά είναι ευαισθητούλης και του αρέσει να τον φροντίζουν...
Ενω αντίθετα ο Γείωση και η Μάγια δεν φαίνεται να έχουν ανάγκη από φροντίδα, μάλλον μαζεύονται εδω για να απομονωθούν.
Βρε λες; Εχω καιρο να διαβασω «Τα Νέα του Γατόσπιτου»την δικιά μας εφημερίδα ΚΚΚ (Καλόπιστης Κοινωνικής Κριτικής) και δεν έχω ενημερωθεί... Βρε λες να έχει συμβεί τιποτα μεταξύ τους...;

Η Φρέγια με τον κολητό της τον Μαρκελο, πλησιάζουν με περίεργο ύφος.
«κυρία Ραλου, αυτοί εκεί οι τύποι που κατασκήνωσαν έξω από την περίφραξη... μου φαίνονται κάπως περίεργοι...»
«Ναι ρε συ μανα! Και φοράνε και μαύρα ρούχα... Γιατί φοράνε μαυρα ρούχα μέσα σε τοση ζέστη;» συμπληρώνει η δικιά μου.
«Να σας πω! Για πάψτε να το παίζετε ντετέκτιβ, εντάξει! Αντε που θέλετε να χωνετε την μυτη σας παντου! Αφηστε τους ανθρώπους ήσυχους και μην ανακατεύεστε!» τους λέω αυστηρά, διότι ξέρω τι διαόλια είναι αμα τακιμιάσουν αυτά τα δύο και γύρευε τι μπορούν να σκαρώσουν!
«Μαααα.... μα... έχουν και μία παρίεργη σημ...» λέει διστακτικά ο Μαρκελος
«Ειπα να μην ασχολείστε! Εμπρός πηγαίνετε για μπάνιο! Που είχατε λυσσάξει τόση ωρα να ανοίξουμε την παραλία!»
Και αυτό ηταν το λάθος μου...

Από μπροστά μου περνάνε οι κοντέσσες Φαίδρα και Ιόλη
«Πότε θα κολυμπίσουμε;» ρωτάνε με ενα στομα
Αντε βρε σκατούλες, τωρα μια χαρά τα πάτε που παλιότερα είχατε σκάσει την μάνα σας με τους τσακωμούς σας!
«Τωρα αμέσως κορίτσια» τους απαντάω «Καθίστε να ανοίξουμε την παραλία και βουτήξτε»
Πάω να βγαλω την περίφραξη από την άκρη της παραλίας και η φωνή του Νικόλα ακούγεται από τα μεγαφωνα
«Φιλες και φίλοι, γάτες, γάτοι και γατακια. Η παραλία άνοιξε για όποιον θέλει να κολυμπήσει. Στην δεξιά πλευρά να έρθουν όσοι θέλουν να πάρουν μαθήματα κολύμβησης, εκεί κάτω από την ταμπέλα.
Παρακαλω όλους να είναι προσεκτικοί και σε καμία περίπτωση να μην απομακρύνεστε!»
Μια μαύρη σφαίρα και μία γκριζωπή –ο Χουζούρης και ο Γκίσμο- μαζί και η δικιά μου η προκομένη τρέχουν να πέσουν πρωτοι στη θάλασσα. Χμ... ξερω γιατι βιάζονται.. θέλουν πρωτοι να δοκιμάσουν το θαλάσσιο κατούρημα, είμαι σίγουρη...!
Φωτο: Χωρος εκμάθησης κολύμβησης και θαλασσίων σπορ
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 1_math11
Χμ... νομίζω καπου την έχω ξαναβάλει αυτην...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Δευ Αυγ 16, 2010 10:44 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Αυγ 16, 2010 10:30 pm

Ωχ ωχ ωχ οι τυποι με τα μαυρα καθολου δεν μου αρεσουν nio nio nio nio nio nio
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από vaso Δευ Αυγ 16, 2010 10:33 pm

Kαι εμένα ύποπτοι μου φαίνονται confused

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Αυγ 16, 2010 10:39 pm

ralou έγραψε: Μια μαύρη σφαίρα και μία γκριζωπή –ο Χουζούρης και ο Γκίσμο- μαζί και η δικιά μου η προκομένη τρέχουν να πέσουν πρωτοι στη θάλασσα. Χμ... ξερω γιατι βιάζονται.. θέλουν πρωτοι να δοκιμάσουν το θαλάσσιο κατούρημα, είμαι σίγουρη...!


Βικτωρίιιιιαααααα!!!! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 844737 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 844737 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 844737 Τα κατρούλια τακίμιασαν!!! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 986261 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 986261 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 986261 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 986261

Anatoli έγραψε:Ωχ ωχ ωχ οι τυποι με τα μαυρα καθολου δεν μου αρεσουν nio nio nio nio nio nio

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 71431 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 71431 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 71431 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 71431 Λες να είναι οι γνωστοί γατάγνωστοι? Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 236755
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης