gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

+22
markello
Kikiriki
leopoldine
Mbrigade ante portas
XIONIS
vaso
brea
Πούπσυ
gatoras
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
purina
niou
marmanga
nosyparker
tsili
NiaR
Chouzouris
SuperCatz
ladycat
Fotoula
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Αυγ 18, 2010 10:27 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis


Για να δουμε, θα ειναιοντως ολα ησυχα? Suspect
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Τετ Αυγ 18, 2010 10:35 pm

Ax! Ναι Τέτα μου!
Θα είναι!
Το τι συμπεράσματα βγάλατε εσείς, εγω δεν μπορώ να τα φανταστω. Δυο μέρες με 70 γατιά με έχουν εξαντλήσει και κάνω συνέχεια λάθος εκτιμήσεις.
Δεν με παίρνει να ανοιξω νεες περιπέτειες coffee

Αλλά στο μέλλον...
Στο όχι και τόσο μακρινό μέλλον...

Cool Cool sherlock secret


meleti meleti meleti meleti meleti
spast
spast
spast
spast
blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Αυγ 19, 2010 2:06 am

Ναι μωρέ.. Όλα ήσυχα θα είναι.. Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 134150 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 742497 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 126539







Σπόιλερ:
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από tsili Πεμ Αυγ 19, 2010 8:23 am

Ti ωραία εικόνα αυτή με τα πολλά γατιά να κάνουν πατουσάκια, πραγματικά φέρνει λίγο από Παράδεισο να έχεις πολλά αγαπημένα τετράποδα αγκαλιά!!!!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ladycat Πεμ Αυγ 19, 2010 9:14 am

αχ τυχερη εγω δεν μπιορω να γυρισω μπρουμυτα
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Αυγ 19, 2010 11:42 am

tsili έγραψε:Ti ωραία εικόνα αυτή με τα πολλά γατιά να κάνουν πατουσάκια, πραγματικά φέρνει λίγο από Παράδεισο να έχεις πολλά αγαπημένα τετράποδα αγκαλιά!!!!

Αχ ναιιι... Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749

ladycat έγραψε:αχ τυχερη εγω δεν μπιορω να γυρισω μπρουμυτα

Κουράγιο, θα περάσει και αυτό! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty 42.Οπου το πρωινό κυλάει ήσυχα με κουβεντούλα και οργανωνουμε γι αργότερα αγωνες κολύμβησης, ενω ενα κορίτσι με βάζει στην θέση μου για το λάθος που έκανα με το όνομα της

Δημοσίευση από ralou Πεμ Αυγ 19, 2010 1:57 pm

Τα γατιά έχουν μαζευτεί στον χωρο του φαγητου και συζητάνε τα χθεσινά γεγονότα. Καποιοι μιλάνε για τα κατορθωματα και τους ηρωισμούς τους, κάποια άλλα ακούνε και σχολιάζουν.
Οπως πάντα όλα έχουν την αποψη τους για τους σκοπους της γατρομοκρατικης οργανωσης, άλλοι πιστεύουν ότι είναι ενα ευκαιριακό γκρουπούσκουλο και άλλοι ότι είναι ενας σοβαρός εχθρός που επιβουλεύεται την κοινωνική ειρήνη.
Μερικοί εκθέτουν τις δικές τους θεωρίες συνωμοσίας και τις υποστηρίζουν με πάθος και άλλοι αδιαφορουν πλήρως.
Οπως για παραδειγμα η Μαρίδω, που παράτησε τα αγόρια της Φρόσως και την πέφτει με τσαλίμια σε ενα μπρατσαρά φρουρό.
Τα αφήνω να τα βγάλουν όλα από μέσα τους και να τα απομυθοποιησουν για να μην μου παραπονιέστε μετά ότι απέκτησαν ψυχολογικά τραύματα...
Καθως περνάει η ωρα και πια έχουν χωνέψει το πρωινό τους, αρχίζουν σιγά-σιγά να κατηφορίζουν προς την θάλασσα για βουτιές.
Ο Νικόλας παίρνει την Μελιτα αγκαλιά για να την πάει στην θάλασσα να της κάνει φυσικοθεραπεία και μου λέει:
«Ρε συ! Δεν οργανωνουμε κανένα χάπενινγκ για να περάσει η ωρα. Ετσι που είναι ξεσηκωμένα όλα τους να εκτονωθούν λιγάκι!»
«Τι έχεις στο μυαλό σου;» τον ρωτάω
Μου εξηγεί και συμφωνούμε.
Πάω στο μικρόφωνο και ανακοινώνω
«Παιδιά, σε λίγο θα κάνουμε αγωνες κολύμβησης για οσους το επιθυμούν. Οσοι θέλουν να συμμετάσχουν να το δηλώσουν για να ετοιμαστούμε. Οι αγωνες θα γίνουν πριν το μεσημεριανό φαγητό και θα ήταν καλά αν aρχιζατε προθέρμανση από τωρα»
«Ε... Κυρία ραλου, λέτε να προλάβει ο κυριος Νικόλας να με προπονήσει μέχρι τοτε για να πάω κι εγω στον αγώνα; Ε κυρία ραλου... καλή κυρια ραλου... αγαπημένη κυρια Ραλου» αναρωτιέται από δίπλα μου η Μελίτα με μπολικη γαλιφιά στη φωνή της
Σκάω στα γελια γι αυτά που λέει αλλά κυρίως γιατι αυτη η έκφραση ‘κυρια Ραλου’ που κουδουνίζει στα αυτιά μου απο χτες μου φαίνεται κάπως αστεία και αφύσικη από το στόμα αγαπημένων γατιών.
«και βέβαια κουκλάρα μου» λέω στην Μελίτα και πλησιάζοντας πάλι στο μικρόφωνο συνεχίζω
«Ανακοινωση! Θα ήθελα να σας παρακαλέσω αγαπημένες γάτες, γάτοι και γατάκια να σταματήσετε να με αποκαλέιτε «Κυρία Ραλου» και τον σύζυγο μου «Κυριο Νικόλα». Τωρα που έχουμε γνωριστεί τόσο καλά και έχουμε και τετοιες περιπέτειες να μας συνδέουν να μας φωνάζετε «Θεια Ραλου και θείο Νικόλα» και τέρμα ο πληθυντικός πια ε; Αφου σας αγαπάμε όλα σαν δικά μας γατιά»
Απο παντου ακούγονται χαρούμενες φωνές και αρκετοι απαντάνε
«Και μεις σε αγαπάμε θεια Ραλου»
Η Φρεγια απο διπλα γυρίζει και μου λέει «Δηλαδη να σε φωνάζω κι εγω "Θεια Ραλου" οπως όλοι;»
Οχι εσυ βρε χαζοβιόλα! Οχι εσύ!

Η Μελιτα μου δίνει φιλάκι και μου λέει «Κι εγω σε αγαπάω θεια Ραλου! Δεν τους λες τωρα ότι θα αγωνιστω και εγω! Ααα! Ειμαι πολύ περηφανη και θέλω να το μάθουν όλοι ότι έγινα καλά!»
Ξαναπλησιάζω το μικρόφωνο και της λέω χαμογελώντας «Γιατι δεν το λες μόνη σου να σε ακούσουν όλοι απο τα μεγαφωνα;»
Η μικρή τρελαίνεται από χαρα και ξεκινάει
«Γεια σας είμαι η Μελίτα του Ομηρου και του Ρας και της μαμας Μαριας. Ξέρετε, αυτη οπου έπεσε και έσπασε το πόδι της και μετά μου έκαναν εγχείρηση και μου έβαλαν λάμες και μαμα ειχε τρελαθεί απο αγωνια μην δεν δέσει το κοκκαλο μου και μου έφτιαξε ειδικό κρεβατι και εγω εκανα ταρζανιές και ανεβαινα στο παράθυρο και μετα...»
«Απαπαπα! Γλιστρίδα! Πες παιδί μου τι θέλεις με λίγα λόγια!»
«Καλά... τελος πάντων! Ο θείος Νικόλας θα με κάνει καλά και θα κολυμπήσω κι εγω στους αγωνες. Και θα σας κερδίσω να το ξέρετε!»

«πφφφ! Θιγα! Θιγά μην κερδίθεις εθυ! Εγω θα τουθ φάω όλουθ στο κολύμπι!»
Ακούω από κάπου κοντα στο πέλμα μου και ανακαλύπτω ότι η Νένα εχει πλησιάσει για να πει κι αυτη την κουβέντα τηθ. Εεε! Συγνωμη... «την κουβεντα της» ηθελα να πω. Οπως την κοιτάζω απο ψηλά μου φαίνεται ακόμα πιο μικρή.
«Μονη σου είσαι εσύ;» την ρωτάω
«Οχι είναι κα η Κάρδο εδω»
Ακουσα καλά; Καρδο την είπε; Εγω γιατι την λέω παντου Καδρο;
Η Κάδρο από δίπλα καταλαβαίνει την απορία μου και μου λέει προσεχτικα, κρύβοντας ενα ελαφρώς επιθετικό ύφος
Ε ναι κυρία Ραλου! Κάρδο με λένε, οχι Καδρο που με φωνάζετε εσεις όλη την ωρα!»
«Καρδο...! Και τι σημαίνει Καρδο χρυσό μου;» ρωτάω
«Καρδο σημαίνει Γαϊδουράγκαθο αν θέλετε να ξέρετε. Και ολόκληρο το όνομα μου είναι Καρδο Ιμουντα»
«ααα! Ετσι ε; Και τι σημαίνει Ιμουντα καλό μου;»
«Τι σημαίνει το Ιμούντα; Σημαίνει «απαίσιο»! Ναι, έτσι με λένε «Απαίσιο γαϊδουράγκαθο» έχετε καμία αντίρρηση;» λέει με στόμφο

Α ρε brea με τις ιδέες σου!
Ακου εκεί να βγάλει την γάτα «Απαίσιο Γαϊδουράγκαθο»
Ελεος ρε συ!!!

Φωτο: η Καρδο λίγο πριν μου την πει, που της άλλαξα το όνομα!
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 1_kard10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Αυγ 19, 2010 2:23 pm

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από brea Πεμ Αυγ 19, 2010 2:35 pm

Έλεος! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 986261 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 986261 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 986261 Το έβαλες στην ιστορία? Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 468922 Δεν το ξέραμε... Μας έκαψαν οι μεταφραστές... Αλλά της πάει! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 468922
brea
brea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Τρίκαλα/Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2=20
Motto : Σας έχω πει ότι το λατρεύω το παιδί μου το μαύρο???
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/04/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty 43.Οπου γίνονται αγωνες κολύμβησης και μετά τρωμε για μεσημέρι και αρχίζουμε σιγά-σιγα να τα μαζεύουμε για την αποχώρηση

Δημοσίευση από ralou Παρ Αυγ 20, 2010 2:16 pm


Εχουμε μαζευτεί ολοι στην παραλια όπου οι κολυμβητές ετοιμάζονται να βουτήξουν. Οι συμμετοχες είναι αρκετες αλλά όχι όσες θα περίμενα γιατι οι μεγαλύτεροι γάτοι προτιμούν να εκμεταλλευτουν το υπόλοιπο πρωινό για να την πέσουν στον υπνο. Εχει και πιο δροσιά σήμερα και ειναι υπέροχα να αράξεις κάτω από τα πευκα.
Η Μελίτα με τον Νικόλα δουλεύουν στο πόδι τους για να μπορέσει κι αυτη να κολυμπήσει. Ειμαι σίγουρη ότι πονάει ακόμα λιγουλάκι αλλά το έχει βάλει πείσμα να αποδείξει ότι όλα έχουν περάσει πια.
Το ειχαμε πει παλια, ότι ήταν μια ηρωική γάτα αλλά είχαμε συμφωνησει επίσης ότι η Μαρία ήταν μια ακόμα πιο ηρωική γατομάνα!
Τα γατιά μπαίνουν στην θάλασσα και παίρνουν τις θέσεις τους κατα ύψος.
Προς τα βαθια οι πιο μεγαλοσωμοι, προς τα ρηχα οι πιο μικροι. Ο Νικόλας πιο βαθια απο όλους για να προσέχει μην τυχόν κανένας ξεστρατήσει ή χρειαστεί οποιαδήποτε βοήθεια.
Σφυρίζω δυντατα με μια σφυρίχτρα και ο αγωνας αρχίζει
Καποια γατιά τα πάνε μια χαρά και κολυμπουν δυνατα, κάποια άλλα τσαλαβουτάνε άτσαλα, κάποια κάνουν κλεψίματα τραβωντας πόδια και ουρές κάτω από το νερό.
Η κερκίδα στην άκρη της θάλασσας αλαλάζει εμψυχωνοντας τους αγαπημένους του και γενικά γίνεται ενας χαμός και η φασαρία είναι απίστευτη
Τωρα, για να πω την αλήθεια, δεν μου αρέσει και πολύ να παρακολουθώ αθλητικούς αγωνες οποιουδήποτε είδους, πόσο περισσότερο να τους περιγράφω. Αλλωστε σ’ αυτα τα θέματα απαιτείται πλούσιο φωτογραφικό υλικό και δυστυχώς οι φωτογραφίες δεν έχουν έρθει στα χέρια μας ακόμα.
Διότι προσλάβαμε επαγγελματία φωτογράφο για να απαθανατίσει τις σκηνές! Αμεσως μόλις μας τις φέρει θα τις δημοσιεύσω για να δείτε να μοσχαναθρεμένα σας να ασχολούνται με κάτι στο οποίο αμφιβάλω αν το πιστεύατε ότι τα καταφέρνουν.
Επίσης δεν θα σας τίποτα για τους νικητες/ τριες αλλά θα σας έχω αναλυτικά στοιχεία με την τελικη καταταξη, οπως και τους νικητές στο βάθρο όπου κάναμε απονομή του χρυσου, ασημένιου και χάλκινου πατουσιου!
Φωτο: Τα βραβεια των νικητων των αγωνων κολύμβησης
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 1_meda10

Τέλος πάντων αμέσως καθισαμε για φαγητό.
Ο κ. Πελοπίδας είχε βρει δυο - τρία τεράστια φαγκριά ολόφρεσκα από την τράτα και τα είχε καλοψήσει μαζι και με τα κοτόπουλα
Σημειώστε ότι έγιναν ανάρπαστα από όλες τις γάτες και λιγες έφαγαν τελικά κοτόπουλο.
Ωστόσο φυλαξα ενα καλό κομματι για να ταίσω τα μικρότερα που ο φωσφόρος που έχουν τα ψάρια σίγουρα θα τους κάνει καλό.
Οι Αργυρόηχες το τίμησαν δεόντως, ο Γουρλής έδωσε το δικό του στην Μαγια αλλά η Νένα ούτε να το ακουμπίσει.
«Φαε πουλάκι μου λίγο ψαράκι που είναι και φρέσκο και θα σου κάνει και πολύ καλο που είσαι και μικρούλα:» Την παρότρυνα
«Δεν θέλω πθαρι! Και δεν είμαι μικρή θτο είπα Θεια Ραλου! Ειμαι μεγαλη θου λέω!»
Σκέφτομαι ότι αλλιως τα έλεγε πριν μέσα στην θάλασσα που προσπαθούσε να συναγωνιστει τους μεγάλους –εις μάτην βεβαια- και υποχωρώ
Εφαγε ωστόσο ενα μπουτι κοτόπουλου και εγλειψε και τα μουστάκια της.
Αργότερα οι Αργυρόηχες τσακώθηκαν μεταξύ τους για το τελευταίο κομμάτι ψάρι και αυτη τις παρακολουθούσε με ενδιαφέρον.

Μαζέψαμε τα τραπέζια και τα γατιά αποχώρησαν για να μαζέψουν τα πράγματα τους για την απογευματινη αναχωρηση.
Μια μικρή θλίψη υπάρχει στην ατμόσφαιρα
Η μηπως είναι απλά η ατονία που τα έπιασε καθως προσπαθουν να χωνέψουν τα φαγκριά...;
Σε λίγο, δεν κουνιεται ρουθούνι στην παραλία και ολα το έχουν ρίξει σε βαθυ ύπνο.

Ο κ. Πελοπίδας μαζεύει το φαγητο που έμεινε κι ξαναταϊζει τα αδέσποτα που από χθες τριγυρίζουν στα όρια της περίφραξης και περιμένουν υπομονετικά. Ειναι και μια δυο σκυλίτσες που έχουν μαζί τους και κουτάβια αλλά πρόσεξαν να μην τα φέρουν κοντά και μπλέξουν σε κανένα καυγά με τα γατιά.
Οι αδέσποτες γάτες πάλι μας σνομπάρισαν κανονικα και πλησιαζαν μόνο την ωρα του φαγητού που ο κ. Πελοπίδας τις τάιζε κανονικά.

Κάθομαι στην σεζλονγκ μου και σκέφτομαι τι πρέπει να κανω για να έχουμε μια ομαλή αποχώρηση χωρίς αναποδιές, όταν ενα πατουσάκι ακουμπάει το πόδι μου
Ειναι η Νενα
«Θεια! Πεινάω!» μου λέει με παράπονο. Μα έφαγε τόσο καλά το μεσημέρι. Την ειδα, γιατι την είχα δίπλα μου!
«Καλά κορίτσι μου, κάτσε να πάμε μαζί, να σου βάλω κροκέτες»
Στραβωνει την μυτούλα της.
«Εγω δεν θέλω κροκετεεεες!» φωνάζει με κίνδυνο να τους ξυπνήσει όλους
«Και τι θέλεις να φας κοκόνα μου;»
«ΠΘΑΡΙ!!!»
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Αυγ 20, 2010 2:44 pm

A βρε Νενα! happy2 happy2 happy2 happy2


tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Αυγ 20, 2010 4:10 pm

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty 44.Οπου βλέπω φωτογραφίες των ρούχων του γάμου Γουρλη και Μαγιας και τα γατιά αποχωρούν αφηνοντας μας μόνους στην παραλία.

Δημοσίευση από ralou Παρ Αυγ 20, 2010 6:22 pm

Θα δείτε και το νυφικό για πρωτη φορά!!!!

Πριν ξαπλωσουν για τον μεσημεριανό τους ύπνο, ο Γουρλής και η Μάγια με πλησιάζουν κρατωντας ενα φάκελο στα χέρια τους, τον οποίο μου δίνουν
«Θεια Ραλού, να η φωτογραφία που σου έλεγα. Ειμαστε στον οικο μόδας και προβάρουμε με τον Γουρλή τα ρουχα του γάμου. Πως σου φαινόμαστε;»
Κοιτάω την φωτό:
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 1_wedd10
Μα τι όμορφο ζευγάρι είναι τουτο! Πραγματικά αστράφτουν από ομορφια!
«Γιατι το έκανες με μακρυ μανίκι Μαγια;» ρωτάω
«Αaa, μα εγω το ηθελα έξωμο αλλά η πεθερά μου επέμενε να γίνει ο γάμος με τα πρωτα κρύα του Φθινοπώρου, οπότε, είπαμε με την Μαμα να μην πουντιάσω κιόλας. Δεν σας αρέσει;»
«Ωωω μα, είστε τέλειοι και οι δύο σας αγάπες μου! Η ωρα η καλή και έχετε όλες τις ευχές μου από καρδιάς!»
Και λέω αλήθεια βέβαια! Τοσο υπέροχο ζευγάρι μέσα στα νιάτα και την φρεσκάδα...
Να δω πότε θα παντρεψω κι εγω την δικιά μου την μεγαλοκοπέλα... Στο ράφι θα μου μείνει στο τέλος!

Το ζευγαράκι έφυγε και με πήρε ο ύπνος για λίγο. Οταν άνοιξα τα μάτια μου η παραλία ήταν όλη ξεσηκωμένη στο πόδι.
Τα γατιά συγκεντρωμένα κατα οικογένειες μαζεύουν τα πράγματα τους. Πετσετες, ψάθες, κουβαδάκια, τόπια, καπελάκια, γυαλιά ηλιου και αλλά χρειαζούμενα, χωνονται σε τσαντες και σακ βουαγιαζ.
Κατι κουβένετες στον αέρα...
«Δικο μου είναι αυτό!»
«Οχι, δικο μου!»
«Ποιoς έχει την ξαπλώστρα μου»
«Ποιoς μου πήρε το αντηλιακό;»
«Χαχα! Τζάμπα το πήρα το μαγιό. Κανείς δεν φόρεσε τελικα»
«Να επιστρέψω με το παρεό ή μηπως πρεπει να ντυθω κανονικά;»
...τελειώνουν συντομα και σε λίγο όλοι είναι έτοιμοι και περιμένουμε τα δύο πούλμαν να έρθουν να τα παραλάβουν.

Τελικά εμφανίζεται ενα πουλμαν και όχι δυο που περίμενα αλλά από εκείνα τα διωροφα οπότε δεν θα υπάρξει πρόβλημα.
«Τι έγινε Δημητράκη» ρωτάμε «που είναι το άλλο πούλμαν»
«Δυστυχώς κυρία Ραλου, ο συναδελφος ηταν ανένδοτος να ξαναέρθει και με έστειλαν εμένα με το διωροφο.» μας λέει.
Μετά σαν να θυμάται κάτι τελευταίο συμπληρωνει
«Και ξέρετε αυτο το πούλμαν το χρησιμοποιούμε για εκδρομές στην Ευρώπη και διαθέτει ΚΑΙ καφετιέρα ΚΑΙ DVD player οπότε θα βολευτεί και εκείνος ο φουκαράς ο όμορφος ο μαυρος που με τόση αγωνία τα ζητούσε στον ερχομό. Αν και ποτέ δεν κατάλαβα τι τα ήθελε...»
«Τρέχα και πιάσε τον Χουζούρη και βεβαιώσου ότι τελευταία στιγμή πριν μπει στο πούλμαν έχει επισκεφτεί την τουαλέτα! Μην του το κατουρήσει του ανθρωπου το όχημα!» λέω σιγανά στον Νικόλα.
«Α ναι! Κανε το ίδιο κι για τον Πίσσα της Φροσως και για το Γκισμάκι, εντάξει;»
Ο Νικόλας απομακρυνεται και σκέφτομαι με ενοχές ότι ο φουκαράς έχει αναλάβει όλες τις βρωμοδουλειές του πάρτι... Ας είναι! Η Φρέγια τον αγαπάει περισσότερο από μένα και εκείνος κοκορευεται γι αυτό και εν τέλει... γι αυτην γίνονται όλα.

Ο οδηγός μπαίνει ξανά μέσα στο πούλμαν και κορνάρει δυνατά δύο φορές.
Ολα τα γατιά μας πλησιάζουν και μας δινουν φιλάκια και ευχαριστίες.
Μας λένε πόσο διασκεδασαν και πόσο συναρπαστικά ήταν όλα.
Μερικά έχουν σκαρφαλώσει στην αγκαλιά μου και δεν θέλουν να ξεκολλήσουν.

Δεν θα σας πω λεπτομέρειες. Αν κάτσω να περιγράψω τις σκηνες αγάπης ανάμεσα μας, θα πρέπει να γράφω τρια μερονυχτα. Και πάλι θα αδικήσω κανένα! Ειναι και 70 γατιά ζωή νάχουν...
Τέλος πάντων, μαζεύουν τις τάντες τους κοντά στο πουλμαν και σιγά-σιγά όλοι βολεύονται μέσα.
Ακουγονται ξανά τρία κορναρίσματα και βλέπουμε στα παράθυρα ενα σωρό πατουσάκια να μας γνέφουν σε αποχαιρετισμό.
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 1_good10

Στο καλό αγαπούλες μου χάρηκα τοσο πολύ που σας είχα κοντά μου δύο ολόκληρες μέρες!

Η Φρέγια μου κρατάει μουτρα που δεν την αφήνω να φύγει με το πούλμαν και θα την πάρουμε εμείς με το αυτοκίνητο. Χμ...! Με αυτά και με εκείνα, έχουν πάρει τα μυαλά της αερα, να δούμε τωρα πως θα την μαντρώσουμε στους τεσσερις τοιχους και στην μοναξιά μιας μονογατικής οικογένειας...
Πλησιάζω τον Νικόλα και του λέω μαλακα:
«Ρε συ Νικόλα... μηπως θα πρέπει να το ξανασκεφτείς να πάρουμε μια δευτ...»
«Ουφ! Αντε πάλι τα ίδια! Καλά! Ασε με! Θα το σκεφτω! Αντε πάμε τωρα που έχει ακόμα φως να κάνουμε απολογισμό και να πληρώσουμε τους ανθρώπους!»

Χμ... Δεν το απέκλεισε εντελώς... Βρε λες;
«Φρεγια! Άντε μωρη να του κάνεις γλύκες τωρα που ψηνεται!»

Για να δούμε θα καταφέρει τίποτα;

(όχι δεν τελειώσαμε ακόμα. Παρασκευη βράδυ στις 7 ξεκινήσαμε, Παρασκευη βράδυ στις 7 θα κλείσει αυτο το πάρτι. Εκτός βεβαια από τις φωτογραφίες, το είπαμε αυτό)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Αυγ 20, 2010 7:12 pm

oksmily3 cheers cheers cheers cheers cheers tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Αυγ 20, 2010 7:25 pm

Απίστευτοοοοοοο!!! oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty 45.Οπου κάνουμε απολογισμό, τελειωνουμε με τις υποχρεωσεις μας τακτοποιούμε τον χωρο και... κάνουμε μια αποπειρα να αποχωρήσουμε και μεις...

Δημοσίευση από ralou Παρ Αυγ 20, 2010 7:44 pm

Αρχίζουμε να μαζεύουμε τα πράγματα. Εχω ήδη τακτοποιησει τα δικά μας αλλά πρέπει να μαζέψουμε τις τέντες, τα υπόλοιπα καταλύματα, τις αιώρες, το μπάρμπεκιου τα μπολάκια τα νερά που έμειναν, τις ταμπελες και τις αφίσες που είχαμε αναρτήσει και ότι άλλο για να αφήσουμε τον χώρο όπως ακριβως τον βρήκαμε την Παρασκευη που φτάσαμε.
Η κυρία Λέλα τακτοποιεί τα πράγματα της στο τζιπάκι με το οποίο ήρθε και καλοπληρώνεται για τις υπηρεσίες της και της Ταμάρας. Φυσικά ο Νικόλας δίνει χρήματα και στην μικρή κάποια στιγμη που δεν παρακολουθεί η στυγνη εργοδότρια της.
Ο κ. Πελοπίδας βοηθάει πάρα πολύ σε όλα. Τι καλός επαγγελματίας. Και τι καλός ψήστης και κυρίως τι καλός ανθρωπος και ζωόφιλος.
Μεχρι και τις φιάλες με τα εμφιαλωμένα νερα που έμειναν τις σκορπίζει στην παραλία για τα αδέσποτα, έχοντας ανοίξει τρυπες για να μπορούν να πιούν.

Οι σεκιουρητάδες μαζευουν τις περιφράξεις και πληρωνονται.
Ο Αρχηγός τους μας ζητάει συγνώμη για τα χθεσινά γεγονότα και την ανεπάρκεια τους να ασφαλίσουν τον χώρο 100%.
Πάντως για να εξιλεωθει στα μάτια μου, ο Αρχηγός προσφέρεται να αναλάβει τον καθαρισμό του χώρου με δικό του συνεργείο και να φέρει και φορτηγάκι να απομακρύνει την λερωμένη αμμο που χρησιμοποιησαν τα γατιά για τις ανάγκες τους, πράγμα το οποίο δεχομαι ευχαριστως διοτι θα μας πάρει ωρα για να τα κάνουμε μόνοι μας.
Τέλος μου ζητάει επίμονα τα τηλέφωνα του Μαρκελου και του Ρας διοτι λένε ότι θέλουν να του προτέινουν επίσημα να συνεργαστούν μαζί τους για την ασφάλεια παρόμοιων εκδηλώσεων. Και της Φρέγιας βέβαια.
Αλλά δεν μπορώ να κανω κάτι τέτοιο. Αυτο που μπορώ να κανω είναι να ειδοποιήσω την Μαρία και την μαμα Μαρκελου και αν θέλουν να απφασίσουν αυτές.

Ειπα «Μαμα Μαρκελου» και συνειδητοποίησα ότι δεν επικοινωνησε μαζί μου απο χτες. Φαινεται οτι ακόμα κοιμάται και δεν έχει δει το μηνυμα μου. Ελπιζω να το δει και να μην προλάβει να κατατρομαξει που το αγόρι της λείπει απ΄το σπίτι...
Και ο ίδιος ο Μάρκελος...;
Ξέχασα ότι έχει έρθει με την γουρούνα και δεν έφυγε με το πούλμαν.
Α-πο-κλει-ε-ται να τον αφήσω να γυρίσει με τον ίδιο τρόπο και αποφασίζουμε να την δέσουμε πίσω από το αυτοκίνητο και να έρθει αυτός μαζί μας μέσα. Αλλωστε μένουμε σε διπλανές γειτονιές και κάποιος πρέπει να καλμάρει την μάνα του.
Διότι ναι μεν "Τον αγαπά! Τον αγαπά! ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ!" αλλά και τα χουνέρια που της κάνει δεν είναι και μικρά!

Η ωρα έχει περάσει και μαζευουμε τα τελευταία μπαγκάζια αφού κάνουμε ενα εξονυχιστικο έλεγχο να δούμε ότι δεν αφήσαμε τίποτα πίσω. Εκτός από κάτι μπρατσάκια και μια δύο ψάθες των γατιών, που έμειναν πίσω, όλα είναι έτοιμα και καθαρισμένα. Τα μαζευουμε κι αυτά γιατί όλο και κάποια γατομαμα θα τα αναζητήσει.
Επίσης, κρεμασμένο σε ενα κλαδι δέντρου, βλέπω το μενταγιόν του κ. Κουκι με τον πομποδέκτη και ενα χαρτάκι με ενα σημείωμα καρφιτσωμένο πάνω του.
«Ευχαριστω που με απάλλαξες Θεια Ραλου!»

Η Φρεγια ψουψουψου με τον Μαρκελο και μετά πλησιάζει και λέει στον Νικόλα
«Ξερεις μπαμπά, σκεφτήκαμε με τον Μάρκελο το Χριστουγεννιάτικο πάρτι φέτος να το κάνουμε στο Μοντε-Καρ..»
Ενα χαστούκι σφυρίζει στον αέρα και η Φρέγια που δεν έχει φαει ποτέ σφαλιάρα, βλέπει αστράκια!
«Το ποιο πάρτι σχεδιάζετε;» ρωτάει έξαλλος ο Νικόλας!
«Πρόσεξε κακομοίρα μου! Μην κοιτάς που δεν είπα τίποτα επειδή γίνατε ήρωες χτες βράδυ. Εδειξες ανευθυνότητα και συ και ο Μαρκελος που ορμισατε μέσα σ’ όλα χωρίς να περιμένετε τους επαγγελματίες να επέμβουν. Η τουλάχιστον εμάς τους μεγάλους!»
«Και να σου πω! Ξέρεις πόσο κοστίζει ενα τέτοιο πάρτι; Τιποτα δεν σου λέει η μάνα σου για το κόστος ζωής τωρα με την κρίση;» συνεχίζει με το αίμα να ανεβαίνει στο κεφάλι του όλο και περισσότερο.
Τον καλμάρω και λέω στα γατιά
«Αφηστε παιδιά μου, θα το συζητήσουμε αυτο άλλη φορά. Ειναι πολύ νωρίς να σκεφτόμαστε α Χριστούγεννα από τωρα. Και άλλωστε πρέπει πρώτα να δούμε τι θα γίνει και με αυτούς τους κακούς της Mbrigade. Αν δεν εξαρθρωθεί αυτη η συμμορία δεν μπορούμε να κάνουμε τόσο μεγάλες συγκεντρώσεις. Γινόμαστε ευκολος στόχος!»

Ολοι έχουν φύγει πια και μπαίνουμε στο αυτοκίνητο να φύγουμε κι εμείς.
Αλλά...
Μπιγον γον γον... η μηχανη δεν παίρνει μπρος.
Μπιγον γον γον γον γον... Ο Νικόλας προσπαθει και προσπαθεί αλλά η μπαταρία ακούγεται να ξεψυχάει σιγά σιγα.
Αυτο μας έλειπε τωρα!

«Τι έγινε» ρωτάω, «αφησες τα φωτα αναμμένα και εξαντλήθηκε η μπαταρία;»
«ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!» απαντάει
«Ρε συ μπας και έκανε η Μινούσκιν καμιά διαολιά πάλι» σκέφτομαι την συνηθη ύποπτη.
«Εεεε... οχι καλέ μαμα... Να... πολλοι φίλοι ήθελαν να φορτίσουν τα κινητά τους και τα ΜΡ4 τους και τα παιχνίδια τους και ερχόμαστε εδω και τα βάζαμε να φορτίζουν στο αυτοκίνητο...» λέει η Φρέγια
«Καλά, πόσοι πια φίλοι σου το έκαναν αυτό, που τελείωσε η μπαταρία;»
«Μπαααα! Όχι πολλοί!» λέει αυτή
«Να! Η Σασυ και ο Μαντου και ο Ζυλίτο και ο Σνοου και η Καρδο και ο Μάρκος και η Ζηνα και ο Χιόνης και ο Παυλας και ο Φελιξ και η Κιμπα φορτισαν τα κινητά τους...
...Ο Πασχάλης και ο Κιτσοτζίμης και οι Τζέρυ και Μονκ και ο Πάρης και η Μελίτα φόρτισαν τα ηλεκτρονικα παιχνίδια τους...
...Και ο Χουζουρης φόρτησε το iPad του...
...Και βέβαια πρωτος-πρωτος ο κ. Κουκι που φορτισε μια καρδούλα που είχε στο λαιμό του, ιδέα δεν έχω γιατι...»

Νικόλας προσπαθεί να αποφύγει το εγκεφαλικό και ευτυχώς που το δικό του τηλέφωνο είναι καινούριο και έχει ακόμα ενέργεια για να καλέσουμε ενα συνεργείο στον κοντινό Μαραθωνα να έρθει να μας βοηθήσει. Βλέπετε, δεν έχει και καμιά κατηφοριά εδω κοντα να το σπρώξουμε να πάρει μπρος...!

Τέλος πάντων, κάποια στιγμή όλα είναι έτοιμα και επι τέλους ξεκινάμε για την επιστροφή.

Η Φρεγια με τον Μάρκελο έχουν σηκωθεί όρθιοι στο πίσω κάθισμα για να δουν για τελευταία φορά την παραλια και τα δέντρα

«Ας τους να λένε φίλε Μαρκελε! Να το δεις! Θα ξανάρθουμε εδω!
Ειμαι σίγουρη!...
Εστω και μόνοι μας...!»



Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 1_freg10


ΤΕΛΟΣ

Ειπα ότι θα ποστάρω στις 7 αλλά δεν φταίω εγω που καθηστερησα...
Μείναμε απο μπαταρία... Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Αυγ 20, 2010 8:57 pm

Ηταν ολα υπεροχα Ραλου!!!Σε ευχαριστουμε πολυ για την αψογη φιλοξενια και το υπεροχο φαγητο. Ο Μικυ και το Λουκουμι, παρολο που δεν τρωνε κοτοπουλο, στο μπιτς-παρτυ της Φρεγιας το κατασπαραξαν. Την βλεπω την δουλεια....τωρα δεν θα τρωνε τα τονακια της applaws και θα ζητανε γευση κοτοπουλου. Βρε τι εχω να τραβηξω!
Μετα απο τετοιο παρτυ, και τετοιο ξεφαντωμα αντε να τα κλεισεις παλι μεσα στους 4 τοιχους. Ας ελπισουμε οτι θα ειναι κουρασμενα και θα την πεσουν για υπνο.
Μου ελειψαν τα σκασμενα, αντε αργει πολυ το πουλμαν?


oksmily3 filaki
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από leopoldine Παρ Αυγ 20, 2010 9:51 pm

Πάλι έγραψες Ραλού. Να' σαι παντα καλά

leopoldine
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 57
Αριθμός γατουνίων : so many
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ladycat Παρ Αυγ 20, 2010 10:23 pm

εισαι απλα θεαααααααααααααααααααα prosoxi prosoxi prosoxi prosoxi prosoxi prosoxi prosoxi thanks thanks thanks grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship worship worship worship grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Παρ Αυγ 20, 2010 10:54 pm

Τωρα πια θα έχουν γυρίσει στο σπίτι Τέτα!
Αλλά αυτο σκεφτόμουν κι εγω με την κλεισούρα και τα λυπάμαι όλα που μένου εσωκλειστα.
Τουλάχιστον η δικιά μου έχει να βγαίνει στην αυλή και απο ότε που γυρίσαμε κάθεται όλη μέρα έξω στον ήλιο.
Αλλά το κοτοπουλάκι το μπούχτησε!
Οταν της το έδωσα ξανά την άλλη μέρα έστριψε την μυτούλα της και δεν το έφαγε
"Και τι θέλεις ματάκια μου"
"Ωραίες ζουμερές (?) κροκέτες!" μου είπε...
Οποτε μην σκας. Θα στις ζητήσουν κι αυτοί. Ειναι πλάματα της συνηθειας οι γάτες!
Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Αυγ 20, 2010 11:11 pm

Ρούλα δεν πράλαβα να διαβάσω όλη την ιστορία αλλά έχω να πω πως οι φωτοσουπιές της Φρέγιας είναι απίθανες! Στην πρώτη είναι σαν να κολυμπάει πραγματικά !
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Αυγ 20, 2010 11:29 pm

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 719932 και πάλι Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 719932

Ρουλίτσα δεν παίζεσαι! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 751775 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 719932 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 751775 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 719932 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 751775 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 719932 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 751775 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 719932 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 751775




Αν κατάλαβα καλά, παίζει το ενδεχόμενο 2ου γατουνίου?
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ladycat Παρ Αυγ 20, 2010 11:31 pm

παντως η τια ειναι στην διαθεση σας παντα
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Αυγ 21, 2010 12:28 am

Eυχαριστω σας όλες!
Κικη, ο Μαγιουλης ήταν κι αυτός στο πάρτι, έστω και μόνο στο μυαλό της Φρέγιας και τω ν άλλων γατιών.
Και στο δικό μας βέβαια πάνω απ΄όλα...

Οσο για το δεύτερο γατί... τι να πω... έχω βάλει την Φρέγια να τον ψήσει.
Αλλά αν γίνει αυτο θα γίνει υπο συγκεκριμένες προϋποθέσεις τον Οκτώβριο...
Οπότε μάλλον πάλι καμια μεγαλοκοπέλα θα βρω...
Πάντως δεν το έχω δέσει ακόμα.
Καθόλου, θα έλεγα...
prosefxi
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Αυγ 21, 2010 12:37 am

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 501866 Μακάριιιιιι!!! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 742497 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 322479 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 854171 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 854171 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 854171 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από vaso Σαβ Αυγ 21, 2010 12:38 am

Ρούλα μου, απλά
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Αυγ 21, 2010 10:23 am

thanks vaso!
filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από Kikiriki Σαβ Αυγ 21, 2010 11:04 am

Ρούλα τη διάβασα την ιστορία με τον Μαγιούλη . Πολύ συγκινητική.
Όσο για το δεύτερο γατάκι δες μας και εμάς εδώ !

http://www.gatospito.com/forum-f7/topic-t5422.htm
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Αυγ 21, 2010 1:06 pm

Kikiriki έγραψε:Ρούλα τη διάβασα την ιστορία με τον Μαγιούλη . Πολύ συγκινητική.
Όσο για το δεύτερο γατάκι δες μας και εμάς εδώ !

http://www.gatospito.com/forum-f7/topic-t5422.htm
Tι να κοιτάξω Κική μου, που από τότε που τα είδα εχω πάθει!
Μια μέρα προσπαθούσα να διαλέξω ποιο είναι το πιο όμορφο και ήταν αδύνατο...
Βρε λες...!
Λες να το έχει η τυχη μου γραμμένο να σου ξαναπάρω γάτα...
Μακάρι prosefxi Μακάρι prosefxi Μακάρι... prosefxi
Αλλά οπως είπα θα εξαρτηθεί από διάφορα και όχι μόνο από την θέληση του Νικόλα
(Λιγο πολύ έχουμε και μεις παρόμοιο πρόβλημα με το δικόσου...)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από markello Κυρ Αυγ 22, 2010 11:45 am

Ραλουδιτσα.. grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
καταπληκτική αφηγηση, ολοκληρωμενη και γεματη περιπέτειες.. worship
Ο Μαρκέλ σε φιλά πολύ!!! και σε ευχαριστεί για την αγαπη και τη φιλοξενία σου...ε, τώρα τους τρομο-απαγω-γατο-κλεφτες..δεν τους υπολογιζει καν. Ηταν το αλατοπίπερο..!

filaki
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από flokatoula Δευ Αυγ 23, 2010 11:54 pm

Επιτέλους!!!

Είπα θα κάτσω και θα αφιερώσω το απόγευμα να διαβάσω το παρτυ!!

Ρούλα πόσο τέλειο είναι!! Τι ωραίους ρόλους έδωσες στα παιδιά μου!!!

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Dsc00116rva

Ευχαριστώ κυρία Ραλού μου που μου με αφήσατε να φέρω κοντα μου την πατούσα!!!



flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Αυγ 24, 2010 12:11 am

flokatoula έγραψε:Επιτέλους!!!

Είπα θα κάτσω και θα αφιερώσω το απόγευμα να διαβάσω το παρτυ!!

Ρούλα πόσο τέλειο είναι!! Τι ωραίους ρόλους έδωσες στα παιδιά μου!!!

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Dsc00116rva

Ευχαριστώ κυρία Ραλού μου που μου με αφήσατε να φέρω κοντα μου την πατούσα!!!






Iιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 387145 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 45749 Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Τρι Αυγ 24, 2010 9:41 am

Χαχαχα!
Μαμά Μαρκελ, αν είσαι εδω θα ακουσεις και την απόφαση που πήραν τα δυό τα παιδιά μας. Λιγο αμερικανιά η σκέψη τους αλλά έχει πλάκα...
Μαζί με τις φωτοσοπιές θα το ποστάρω κι αυτό.

Σ ευχαριστω πολύ και κρίμα για μένα, (όχι για σενα βεβαια που απολάμβανες τις διακοπέςσου) γιατι έλπιζα να κάνουμε την γνωστη πλάκα με τις περιπέτειες Μαρκελου και Φρεγιας.

Αθηνά, δεν πιστεύω ότι μπήκε κανένας άλλος να διαβάσει όλο το πάρτι! Ευχαριστω πολύ και χαρα στο κουράγιο σου!
(Εκτός από Τέτα, Βικυ και Φρόσω βεβαια που δεν ξεκόλλησαν ουτε στιγμη!)
filakifilakifilakifilaki

Πέρσυ κουκλε μου! Ειστε το αγλάισμα των ματιών μας εσυ και το πατουσάκι! Χαίρομαι που τα βρήκατε και που είσαστε τόσο κόσμια γατιά.
(Τι όμορφη αυτη η φωτό σου!!!)

Βικυ, ελπίζω να τα συζητήσατε και να τα βρηκατε με την Αθηνα. Οχι σαν κάτι άλλες συμπεθέρες που μαλλιοτραβιούνται και δεν αφήνουν τα παιδιά τους να ενωθούν επιτέλους, που τόσο το λαχταράνε!
(Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε...!)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από nosyparker Τρι Αυγ 24, 2010 9:43 am

ralou έγραψε:
Οχι σαν κάτι άλλες συμπεθέρες που μαλλιοτραβιούνται και δεν αφήνουν τα παιδιά τους να ενωθούν επιτέλους, που τόσο το λαχταράνε!
(Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε...!)


happy2 happy2 happy2 Εγώ να δω πότε θα αξιωθώ να διαβάσω όλη την ιστορία.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 Empty Απ: Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα!

Δημοσίευση από ralou Τρι Αυγ 24, 2010 9:53 am

Eσυ έχεις προετοιμασίες για τον γάμο να κάνεις!
Κορίτσι παντρεύεις και μικρό μάλιστα.
Αντε για τα προσκλητήρια και άσε τους γατοκαυγάδες με την συμπεθέρα.
Madd
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το beach-party της Φρέγιας για Αγόρια ΚΑΙ Κορίτσια. Επιτέλους έφτασε η ωρα! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης