gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

+16
vaso
tzelacat
BokSurat
SuperCatz
Kikiriki
LAROGATA
FROGK
natalouko
Anatoli
funambolo
doremi
tsili
moukelis
alex..niaou
Πούπσυ
ralou
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μαρ 06, 2012 10:18 pm

Αφήνω τα γατιά ήσυχα
Έχω πολλή δουλειά να κάνω.
Ψάχνοντας στο Ίντερνετ, ανακαλύπτω ένα σωρό ωραία μέρη που προσφέρονται για τον γάμο. Και λιβάδια και δάση και παραλίες, απ όλα έχει η ... Αττική, μην κοιτάτε που όλοι νομίζουν ότι είναι μια βρομερή τσιμεντουπολη με 5 εκατομμύρια κατοίκους!
Βρηκα καποια μέρη που θα μου αρασαν περισσότερο για τον γάμο τους και θα τα δείξω αργοτερα σε όλους τους ενδιαφερόμενους, να πουν κι αυτοί τη γνώμη τους.
-Ναι! αλλά όχι πάνω σε καράβι ρε συ μανα! Θα... τους πιάσει ναυτία!
Χμ... κάτι έχει στο μυαλό της αυτή... Τέλος πάντων, θα έχω το νου μου!

Μπιιιιιπ μπιουμπιουμπιου μπλικ μπλινκ μλινκ μπιιιι-ιουιουιου ιιιιι μπλιιιινκ
Βαράει το φαξ και λαμβάνω μήνυμα από την Σουσυ

ΠΡΟΣ: Θεια Ραλου
ΑΠΟ: Σουσυ
Θεία Ραλου, σου στέλνω fax γιατί το τηλέφωνο σου δεν πιάνει. Ελπίζω να μην έχεις πήξει από τις δουλείες και τις ετοιμασίες για το γάμο μας.
Αποφασίσαμε με τον Τσιλι να ζητήσουμε να γίνουν παρανυφακια εκτός της Ιριδας και η Πουπα και η Μιλου και η Μάγια της θείας Μαρίας.
Το ξέρουμε ότι όσο περισσότερα, τόσο πιο πολλή δουλειά για σένα αλλά είναι τόσα τα μικρά που θέλουμε να ευχαριστήσουμε, που αν τα βάζαμε όλα, στο τέλος θα έπρεπε να γίνει ο γάμος μας σε κανένα χρόνο, για να προλάβεις να τα ετοιμάσεις όλα.
Συγνώμη θειουλα... ελπίζω να μην ζοριστεις πολύ...
Α ναι! Η Μπαριλα επίσης ήθελε να γίνει παρανυφάκι αλλά είναι μεγάλη πια μωρέ. Τι, να την βάλουμε να μοιράζει ρύζι και κουφέτα ... δεν λέει. Γι αυτό σε παρακαλώ προσπάθησε να είναι σε όλες τις φωτο γιατί διαφορετικά... ποιος ακούει την γκρίνια της!
Φιλιά
Σουσυ.


Χμμμμ... Για Πουπα και Μιλου, δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά για την Πανθηρίνα της Μαρίας... ξέρω γω?! Δεν έχουμε και καμιά καλή φωτο... Τέλος πάντων θα δω τι θα κάνω!

Με παίρνει τηλέφωνο ο Τσιλι
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Ts_tsi10
-Θεία Ραλου, έχω πρόβλημα με την λίστα των καλεσμένων!
-Γιατί αγόρι μου? Είπαμε, όλους τους καλούμε και όποιος θέλει έρχεται.
-Ναι, αλλά τι θα γίνει με τα μέλη του Κλαμπ? Μήπως πρεπει να τα καλέσουμε ξεχωριστά?
-Δεν νομίζω... Θέλεις να αναρτήσω μια ανακοίνωση στο αρχηγείο?
-Καλά θα ήταν θεία Ραλου και νομίζω ότι η Αρχηγός, θα ήθελε μια ειδική θέση στο γάμο... Μην μας πιάσει στο στόμα της μετά και έχουμε άλλα.
-Αχ βρε Τσιλι μου... αυτό σκεφτόμουν κι εγώ! Τι θα έλεγες να την ορίσουμε ως επίτιμη προσκεκλημένη στο γάμο?
-Δεν ξέρω... γίνεται αυτό?
-Ε! Δεν συνηθίζεται ακριβώς, αλλά έτσι κι αλλιώς θα έρθουν και οι γατοπαγιτες της Σουσυ, θα υπάρχει μια παρέα υψηλά ιστάμενων... ίσως εκεί να είναι και η θέση της Αρχηγού... τι λες?
-Εντάξει! Εσύ ξέρεις καλύτερα θειουλα μου. Κανε ότι καταλαβαίνεις!

Αχ! Αυτά έχουν οι γάμοι. Ένα σωρό αστάθμητοι παράγοντες παρεισφρεουν τελευταία στιγμή και τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

Τι έχει μείνει? Α! Ναι! Δεν διάλεξα ακόμα τον χώρο που θα γίνει ο γάμος!
Αχ! Δεν θα προλάβω! Δεν θα προλάβω!
run run run run
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μαρ 06, 2012 10:22 pm

ελάτε στη Μεσσηνια! έχουμε πολύ ωραια μέρη εδώ κάτω!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μαρ 06, 2012 10:32 pm

Και βεβαια έχετε Ελιζα και όλη η περιοχη ηταν και ειναι πολυαγαπημενη μου.
Αλλά μωρε... ειναι λιγο μακρια για όλους, ειδικα για τους μελλονυμφους που θα πρεπει να ειναι φρεσκοι και δροσεροι στο γάμο τους.
Ισως ομως να ηθελαν να έρθουν στα μέρη σας για το γαμηλιο ταξιδι.
Θα τους το προτεινω. Ειναι υπεροχα εκει την Ανοιξη!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Μαρ 06, 2012 10:34 pm

ralou έγραψε:Και βεβαια έχετε Ελιζα και όλη η περιοχη ηταν και ειναι πολυαγαπημενη μου.
Αλλά μωρε... ειναι λιγο μακρια για όλους, ειδικα για τους μελλονυμφους που θα πρεπει να ειναι φρεσκοι και δροσεροι στο γάμο τους.
Ισως ομως να ηθελαν να έρθουν στα μέρη σας για το γαμηλιο ταξιδι.
Θα τους το προτεινω. Ειναι υπεροχα εκει την Ανοιξη!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

νιεεεεε!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Θα χαρεί και η γατοπαρέα της πυλωτής να τους γνωρίσουν. θα περάσουν και για ένα γατοκαφεδάκι κι απο μένα!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μαρ 06, 2012 11:33 pm

ralou έγραψε:
Και ποιος θα πει τις ευχές στους νεόνυμφους?
Πιστεύω ότι ο Γκιζμο, θα ήταν μια καλή επιλογή. Πως είχαν πει κάποτε ότι μοιάζει? Με βουδιστη καλόγερο! Ναι, νομίζω ότι αυτός θα ήταν καλός να πει τις ευχές στο ζευγάρι.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Ts_giz10

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Α ρε Ρούλα, είσαι περιβόλι!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 742497Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261

Ο Δημήτρης ήταν που - όταν τον είχαμε πρωτοπάρει και είχα ανεβάσει τις πρώτες φωτό εδώ - τον είχε παρομοιάσει με "σοφό θιβετιανό μοναχό"!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261


Ωωωωμμμμμ.. Να κατουρήσω τον καναπέ ή να κρατηθώ σήμερα?Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 72784 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 56971Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μαρ 06, 2012 11:43 pm

Ναι μωρε! Δεν θυμομουν ακριβως πως τον ειχε πει!
Βλεπεις που κοβεται η φωτο?
Τα καταφερα και δεν μπηκα στον πειρασμο να τον βάλω οπως ειχα πρωτοφτιάξει την φωτοσοπια, να βασταει το πιπι του με τα δυο πατουσάκια και να έχει ψιλοκατουρηθει κατω απο το ρασο.
Ε! ας μην τον κάνω ρομπα τον καλο μου μερες που ειναι!
Laughing

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Μαρ 07, 2012 2:55 pm

ralou έγραψε:Χαχαχαχα!
Ετσι! Ετσι!
Γαμος χωρίς καυγαδες αναμεσα στα σόγια γίνεται? ΔΕΝ γινεται!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

Σταματηστε ρε σεις και χαρειτε στη χαρα των παιδιων σας!
Razz Razz Razz Razz
happy2 happy2 happy2 happy2


ralou έγραψε:
Μπιιιιιπ μπιουμπιουμπιου μπλικ μπλινκ μλινκ μπιιιι-ιουιουιου ιιιιι μπλιιιινκ
Βαράει το φαξ και λαμβάνω μήνυμα από την Σουσυ

ΠΡΟΣ: Θεια Ραλου
ΑΠΟ: Σουσυ
Θεία Ραλου, σου στέλνω fax γιατί το τηλέφωνο σου δεν πιάνει. Ελπίζω να μην έχεις πήξει από τις δουλείες και τις ετοιμασίες για το γάμο μας.
Αποφασίσαμε με τον Τσιλι να ζητήσουμε να γίνουν παρανυφακια εκτός της Ιριδας και η Πουπα και η Μιλου και η Μάγια της θείας Μαρίας.
Το ξέρουμε ότι όσο περισσότερα, τόσο πιο πολλή δουλειά για σένα αλλά είναι τόσα τα μικρά που θέλουμε να ευχαριστήσουμε, που αν τα βάζαμε όλα, στο τέλος θα έπρεπε να γίνει ο γάμος μας σε κανένα χρόνο, για να προλάβεις να τα ετοιμάσεις όλα.
Συγνώμη θειουλα... ελπίζω να μην ζοριστεις πολύ...
Α ναι! Η Μπαριλα επίσης ήθελε να γίνει παρανυφάκι αλλά είναι μεγάλη πια μωρέ. Τι, να την βάλουμε να μοιράζει ρύζι και κουφέτα ... δεν λέει. Γι αυτό σε παρακαλώ προσπάθησε να είναι σε όλες τις φωτο γιατί διαφορετικά... ποιος ακούει την γκρίνια της!
Φιλιά
Σουσυ.


Μπαριλλα speaking! αγαπητη ραλλου,διοικω ολοκληρο ghost division κ νομιζεις οτι ηθελα να γινω παρανυφακι???? nio ΟΧΙ,αγαπητη μου,ΟΧΙ! θελω να γινω Maid of Honor της αδελφης μου,ξερεις,απο αυτες που βλεπουμε στις ξενες ταινιες,που ειναι παρανυμφοι αλλα μεγαλες,οι φιλες ή οι συγγενισσες της νυφης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τετοια θελω να ειμαι! να,δες!σαν αυτη με το μπλε!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Maidofhonorandbride



alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Τετ Μαρ 07, 2012 3:29 pm

Η Breena εχει ηδη κλεισει κομμωτηριο και ψαχνει ενα φορεμα να τονιζει τις ριγες της,η Μόιρα ολημερις φτιαχνει τις βλεφαριδες της για να φαινονται πιο μεγαλα τα ματια της.Το Σειριο τον κραταω με το ζορι να μην παρει τον Τσιλι για να του αλλαξει γνωμη,δεν ειναι γατος για γαμους λεει,να γλεντησει τη ζωη του με τις μικρες,και ο Casanova...δεν ξερω τι κανει τουτος,ολο κατι ψου ψψου στο τηλεφωνο μου ειναι και μολις παω κοντα ν'ακουσω το κλεινει.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Μαρ 07, 2012 4:21 pm

to kalo που σου θελω δωρα,μαζεψε τα αγορια σου!!!!!!! Madd δε θα μου χαλασουν εμενα τον γαμο!!!!! ευγε στα κοριτσια που ομορφαινουν.... oksmily3 κ μεις απο beaute αλλο τιποτα!!!!!!!!!!!! Laughing
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Τετ Μαρ 07, 2012 4:46 pm

Aν τολμας ελα εσυ να μαζεψεις το Σειριο! happy2
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Μαρ 07, 2012 5:00 pm

Θεία Ραλού ,μόλις η μικρή πανθηρίνα εμαθε οτι η νυφη θελει να την κανει παρανυφακι,δεν βαστιεται και μου εχει παρει τ'αυτια.Πηγαινοερχεται περα δωθε και δεν σταματαει τη μουρμουρα,λεει οτι την εχουμε παραμελημενη και δεν την βγαζουμε μια φωτογραφια της προκοπης.Της υποσχεθηκα οτι θα την βγαλουμε καποιες καλες,αν οχι σημερα ,αυριο γιατι ο φωτογραφος μας εχει κρεββατωθει.Κανε λιγη υπομονη καλη μας θεια και θα εχεις μια φωτογραφια ,οπως την θελεις Laughing Laughing Laughing
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Τετ Μαρ 07, 2012 5:27 pm

Ω ρε γλέντια happy2 happy2 happy2 happy2
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Τετ Μαρ 07, 2012 6:37 pm

Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μαρ 07, 2012 7:09 pm

funambolo έγραψε:Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Να του δώσεις πολλά kissss kissss kissss
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Τετ Μαρ 07, 2012 7:33 pm

natalouko έγραψε:
funambolo έγραψε:Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Να του δώσεις πολλά kissss kissss kissss

Ναι, ναι, θα του δώσω Veryhappy Veryhappy Veryhappy filaki filaki filaki Κι εσύ στην Ηλέκτρα, για να μη νιώθει παραγκωνισμένη!! tango tango tango
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μαρ 07, 2012 7:47 pm

funambolo έγραψε:
natalouko έγραψε:
funambolo έγραψε:Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Να του δώσεις πολλά kissss kissss kissss

Ναι, ναι, θα του δώσω Veryhappy Veryhappy Veryhappy filaki filaki filaki Κι εσύ στην Ηλέκτρα, για να μη νιώθει παραγκωνισμένη!! tango tango tango
Θα της δώσω και εγώ!!! Veryhappy Veryhappy
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 07, 2012 8:22 pm

alex..niaou έγραψε:
Μπαριλλα speaking! αγαπητη ραλλου,διοικω ολοκληρο ghost division κ νομιζεις οτι ηθελα να γινω παρανυφακι???? nio ΟΧΙ,αγαπητη μου,ΟΧΙ! θελω να γινω Maid of Honor της αδελφης μου,ξερεις,απο αυτες που βλεπουμε στις ξενες ταινιες,που ειναι παρανυμφοι αλλα μεγαλες,οι φιλες ή οι συγγενισσες της νυφης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τετοια θελω να ειμαι! να,δες!σαν αυτη με το μπλε!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Maidofhonorandbride
Αγαπητη Μπαριλλα, Στις προσταγες σου! Αφου δεν μπορω να αντισταθω σε γατα όμορφη που μου ζηταει κάτι. Αν και στην περιπτωση σου... έχει φοβηθει κιολας το μάτι μου βρε κορίτσι μου... Εισαι και πολυ βαθεια χωμένη στις ιντριγκες του Κλαμπ... Δεν θα τολμουσα να κάνω διαφορετικα pale
moukelis έγραψε:Η Breena εχει ηδη κλεισει κομμωτηριο και ψαχνει ενα φορεμα να τονιζει τις ριγες της,η Μόιρα ολημερις φτιαχνει τις βλεφαριδες της για να φαινονται πιο μεγαλα τα ματια της.Το Σειριο τον κραταω με το ζορι να μην παρει τον Τσιλι για να του αλλαξει γνωμη,δεν ειναι γατος για γαμους λεει,να γλεντησει τη ζωη του με τις μικρες,και ο Casanova...δεν ξερω τι κανει τουτος,ολο κατι ψου ψψου στο τηλεφωνο μου ειναι και μολις παω κοντα ν'ακουσω το κλεινει.
Δωρα να πεις στην ομάδα ότι κανενας καλλωπισμος δεν συγκρινεται με την φυσικη ομορφια τους.
Με προβληματιζει λιγακι η συμπεριφορα του Καζα... Λες να ετοιμάζει τιποτα περίεργο... Ειναι και μελλων κουμπάρος των δικων μου. Αλλά ο γαμος αυτος δεν έχει προγραμματιστει ακομα. Μωρε λες να ετοιμάζουν τιποτα? Ελπιζω όχι... pale
LAROGATA έγραψε:Θεία Ραλού ,μόλις η μικρή πανθηρίνα εμαθε οτι η νυφη θελει να την κανει παρανυφακι,δεν βαστιεται και μου εχει παρει τ'αυτια.Πηγαινοερχεται περα δωθε και δεν σταματαει τη μουρμουρα,λεει οτι την εχουμε παραμελημενη και δεν την βγαζουμε μια φωτογραφια της προκοπης.Της υποσχεθηκα οτι θα την βγαλουμε καποιες καλες,αν οχι σημερα ,αυριο γιατι ο φωτογραφος μας εχει κρεββατωθει.Κανε λιγη υπομονη καλη μας θεια και θα εχεις μια φωτογραφια ,οπως την θελεις Laughing Laughing Laughing
Ενταξει Μαγιουλα!
Ουπς... καλα... καλα... μην τα παιρνεις στο κρανίο, δυναμικο κορίτσι! Δεσποινις Μαγια ήθελα να πω... Περιμένω την νεα φωτο γιατι μια που βρηκα δεν ηταν και πολυ καλη και δεν μπορουσα να υπολογισω σωστα για την κατασκευη του παρανυφικου εξοπλισμου σου.
Περιμενω αστερι μου! kissss
funambolo έγραψε:Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
Ο Σαγκυ να μην στεναχωριεται καθόλου. Εχω φροντίσει εγω γι αυτον γιατι το ξερω ότι -ακομα- δεν έχει ξεδιπλωσει την δυναμικη του προσωπικοτητα. Μελλοντικα βεβαια δεν ξέρω... ηδη εχει δωσει δειγματα... No
funambolo έγραψε:
natalouko έγραψε:
funambolo έγραψε:Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Να του δώσεις πολλά kissss kissss kissss

Ναι, ναι, θα του δώσω Veryhappy Veryhappy Veryhappy filaki filaki filaki Κι εσύ στην Ηλέκτρα, για να μη νιώθει παραγκωνισμένη!! tango tango tango
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗς ΗΜΕΡΑΣ!!!!!!!!!!!!
Αθηναααα! Για την Ηλεκτρα μιλάμε ε?! blinking

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Τετ Μαρ 07, 2012 9:12 pm

ralou έγραψε:
funambolo έγραψε:
natalouko έγραψε:
funambolo έγραψε:Ο Shaggy πάντως ζήτησε έναν αναγνωριστικό χάρτη της τοποθεσίας για να ελέγξει αν υπάρχουν αρκετές κρυψώνες, σε περίπτωση που χρειαστεί μερικές... geek geek
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Να του δώσεις πολλά kissss kissss kissss

Ναι, ναι, θα του δώσω Veryhappy Veryhappy Veryhappy filaki filaki filaki Κι εσύ στην Ηλέκτρα, για να μη νιώθει παραγκωνισμένη!! tango tango tango
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗς ΗΜΕΡΑΣ!!!!!!!!!!!!
Αθηναααα! Για την Ηλεκτρα μιλάμε ε?! blinking


Ακόμη και οι ταλιμπάν έχουν δικαίωμα στην τρυφερότητα!! Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing

ΥΓ> Να και μια φορά που κατάφερα να επεξεργαστώ σωστά το θέμα!
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 07, 2012 9:20 pm

Συμφωνω σ αυτο Αθηνα. Ολες οι γατες την θέλουν την τρυφερότητα και την ζητουν.
Για την Ηλεκτρα πάλι... δεν ξερω... No tafos
Laughing Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Τετ Μαρ 07, 2012 10:06 pm

Τι να σου πω Ραλλου,τι με το καλο τον επιασα,τι να μη στενοχωρει τη μανουλα του ζητησα,τιποτα.Ασε που μου πεταξε σε καποια φαση κατι για παραδοσεις,οτι η μεγαλυτερη κορη παντρευεται πρωτη,φαντασου η μοναχοκορη,κι οτι αυτος λεει βαζει πανω απο ολα το δικιο της φαμιλιας. scratch
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 07, 2012 10:13 pm

Αααχ! Δεν φανταζομουν ότι ο Καζα θα έκανε τετοιες σκέψεις.
Ξεψαχνισε τον Δωρα μου, μπας και μάθουμε τιποτα.
Εχω απελπιστει πια με την κρυφη ατζέντα αυτων των γατιων...
tongueout tongueout tongueout

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Τετ Μαρ 07, 2012 10:24 pm

Ουτε εγω τον ειχα για τοσο παλιομοδιτη,αλλα τελικα αβυσσος η ψυχη των ιταλων μααφιοζογατων...Θα κοιταξω μηπως του παρει καμια κουβεντα η Breena,που ειναι πιο συνετη.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 07, 2012 10:30 pm

moukelis έγραψε:Ουτε εγω τον ειχα για τοσο παλιομοδιτη,αλλα τελικα αβυσσος η ψυχη των ιταλων μααφιοζογατων...Θα κοιταξω μηπως του παρει καμια κουβεντα η Breena,που ειναι πιο συνετη.
idea idea idea Αααα! μα βεβαια! Ετσι εξηγειται.
Μπορει ο Καζα να ειναι νορβηγος απο καταγωγη αλλά ειναι γεννημα θρέμμα Ιταλιανος!
Smile Smile Smile Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Μαρ 08, 2012 10:04 am

ralou έγραψε:Συμφωνω σ αυτο Αθηνα. Ολες οι γατες την θέλουν την τρυφερότητα και την ζητουν.
Για την Ηλεκτρα πάλι... δεν ξερω... No tafos
Laughing Laughing Laughing
Έχει και τις στιγμές τρυφεράδας της..αλλά είναι λίγες!!! tafos tafos Ολιγόλεπτες μπορώ να πω..για να μην συνηθίζουμε κιόλας!! happy2 happy2
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Σαβ Μαρ 10, 2012 7:43 pm

Ο Τσίλι πια είναι αγνώριστος!!!
Η αγωνία του έχει φτάσει στο κατακόρυφο. Έχει να κοιμηθεί μια βδομάδα , και στεναχωριέται που δεν έβαλε γραμμάριο πάνω του!!!
Όλο μιλάει για την καλή του, αν και είναι πολύ εκνευρισμένος αλλά και στεναχωρημένος με αυτά που είπε η παλιοΜπαρίλα.
Προσπάθησα να τον παρηγορήσω αλλά που....
Και όλο μου λέει" πήγαινέ με στη θεία Ραλού, αυτή θα με παρηγορήσει".
Και η μικρη περιφέρεται στο σπίτι φωνάζοντας "γερο-ξεκούτη", και βγάζοντάς του τη γλώσσα.
Τα έχω χάσει πια και δεν ξέρω τι να κάνω!!!
Και πολύ λίγοι απο τους καλεσμένους δηλώσαν συμμετοχή...
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Μαρ 10, 2012 8:22 pm

Οοοοχι! Οχι Ειρηνη μου!
Να το καθησυχάσεις το παιδι.
Αλλωστε δεν ειχαμε ζητησει να δηλώσουν συμμετοχη στον γάμο οι καλεσμένοι.
Μην ξεχνάς ότι ήταν ανοιχτη η πρόσκληση και όχι ονομαστικη!

Κριμα που δεν εβαλε λιγάκι βαρος το παιδι μας. Αλλά δεν πειράζει. Οσο πιο αδυνατος τόσο πιο κομψος στον γάμο.
Λοιπον! Τελειωσε!
Η αληθεια ειναι ότι εχω τρελαθει με τις ετοιμασίες spast spast spast
αλλά ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟΨΕ να τον καθησυχάσω. Ξερω εγω, θα δεις!
Αλλά αυριο το πρωί πρέπει να ερθεις να τον πάρεις πρωί πρωί διότι περιμένω να έρθουν η Αλεξ με την νυφη και την αδελφη της νυφης, δεν κάνει να συναντηθουν πριν τον γάμο!
Περιμένω!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Σαβ Μαρ 10, 2012 9:32 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Μαρ 10, 2012 10:13 pm

ΟΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΙΛΙ
Τρελάθηκα μόλις πήρα το μήνυμα της Ειρήνης!
Αχ Όχι! Δεν θέλω το αγόρι μου να στεναχωριέται. Σαν παιδί μου το νοιάζομαι το Τσιλονι μου, αλήθεια σας λέω.
Ευτυχώς η Ειρήνη μου τον έφερε κατά τις 8:30 το βράδυ και καθίσαμε οι δυο μας στον καναπέ να τα πούμε.
-Αααα! Ήρθες για το μπάτσελορ! Μπράβο ρε Τσιλι! Τι θα γίνει δηλαδή? Ετσι στα μουγκα θα σε παντρέψουμε? Κάτσε να ρίξω μερικά τηλέφωνα να φωνάξω τα φιλαράκια. Άντε ρε συ και... θα κάνω και στριπτήζ για χάρη σας! Μαναααα! Που ειναι η σκούπα για το πολ ντάνσινγκ?
-Φρεγια εξαφανίσου! Φωνάζω έξαλλη και την μπαγλαρώνω για να την πετάξω έξω από το δωμάτιο.
...και μην ακούσω τσιμουδιά. Πρέπει να μιλήσουμε σοβαρά με τον Τσίλι και κοίτα φουκαριάρα μου μην τολμησεις να σκαρώσεις τίποτα γιατί θα σου δαγκώσω τον καριτζαφλο! Νικόλααααα! Για μάζεψε την κακομαθημένη σου!
Κλείνω την πόρτα και κάθομαι δίπλα τον γαμπρό. Είναι σαφώς στεναχωρημένος και μουδιασμένος ο καλός μου... Αχ! Θα χαλάσει την πανώρια ομορφιά του αν δεν φροντίσω να αναπτερωθει το ηθικό του!
-Ελα Τσιλι μου, πες τα όλα στην θεία Ραλου. Τι σε στεναχωρεί αγόρι μου?
- Εεε... να θεια Ραλου... Με προβλημάτισε που η Μπαριλα με θεωρεί ξεκουτη. Ακου εκει ξεκουτη!
-Αχ βρε αγοράκι μου... Ετσι γίνεται παντα και μερικές αμετροέπειες είναι πάντα παρούσες σε τέτοιες περιπτώσεις. Τα σόγια ανταγωνίζονται κάπως μεταξύ τους και κουβέντες φεύγουν ένθεν κακείθεν χωρίς ωστόσο να έχουν και καμία σημασία.
- Αλλα θεία μου, αυτό είναι αλήθεια... Πραγματικά την περνάω καμια 10αρια χρόνια την Σουσυ μου... Λες να εκανα λάθος που της προτεινα να με παντρευτεί?
- Οχι ματάκια μου! Τι είναι αυτά που λες! Αυτο που εχει σημασία ειναι το τι έχει στην καρδιά του ο καθένας. Τι σημασία εχουν τα χρόνια? Μηπως δεν έβλεπα τόσο καιρο εγω τις ερωτευμένες εκκλήσεις και των δυο σας να επισπεύσω τον γάμο σας?
Πιστευω ότι ειστε πλασμένοι ο ενας για τον αλλο, τόσο όμορφοι και οι δυο, τόσο τρυφεροί και χαμηλών τόννων... Τουλάχιστον από ότι βλέπω εγώ είστε το τέλειο ζευγάρι.
- Λες να μην την νοιάζει για την ηλικία μου δηλαδη?
- Ναι!!! Λεω ότι ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! Αλλωστε η Σουσυ χρειάζεται ενα ώριμο σοβαρο γατο στο πλευρό της, τώρα που είναι στην αρχή της καριέρας της. Ένας άμυαλος νεαρός θα ήταν τροχοπέδη γι αυτήν! Οπότε και για συναισθηματικούς αλλά και για πρακτικούς λόγους, αποτελεις την τέλεια επιλογή για το κορίτσι μας.
- Και που έχω αδυνατίσει λιγάκι τελευταία... Εξακολουθείς να με βλέπεις όμορφο όπως έλεγες πάντα?
- Ναι! Ναι! ΝΑΙ! Κουτό αγόρι! Νομίζεις ότι τα κιλά παίζουν ρόλο στην ομορφιά? Πάντως θέλω να μου υποσχεθείς ανεξάρτητα από αυτό, ότι θα φροντίζεις τον εαυτό σου ακόμα περισσότερο τώρα που θα αποκτήσεις οικογένεια. Θα τρως καλύτερα για να έχεις όλες σου τις δυνάμεις. Να ξέρεις ότι την Δευτέρα θα είσαι ένας πανέμορφος γαμπρός δίπλα στην πανέμορφη νύφη σου. Στο υπόσχομαι!
- Αχ ευχαριστώ πολύ θειουλα μου! Στο υπόσχομαι. Σʼ αγαπάω πολύ και το ήξερα ότι θα με παρηγορήσεις και θα μου αναπτερωσεις το ηθικό. Είμαι πολύ καλύτερα τώρα!
Μου δίνει φιλάκι και το ανταποδίδω. Αγάπη μου! filaki

Καθώς η Φρεγια που έχει λυσσαξει να ανοίξει την πόρτα του σαλονιού, τα καταφέρνει τελικά και μπαίνει, ο Τσιλι γυρίζει και με ρωτάει
-Λες να είναι και εκείνος ο Ρουντυ ο πρώην της στο γάμο? Τρέμω στην ιδέα...!
-Χαχαχαχαχα! Ελα βρε κουτέ! Σκάει στα γέλια η Φρεγια. Και να είναι τι σε νοιάζει εσένα? Αφού εσένα διάλεξε η λεγάμενη τι κάθεσαι και χολοσκάς? Ελα ρε συ! Μπορεί να μην κάνεις μπατσελορ πάρτι αλλά οι δυο μας θα τα πιούμε μέχρι το πρωί. Είναι η τελευταία βραδιά της ελευθερίας σου ρε συυυυυυ! Ελα να το γλεντήσουμε!

Και πράγματι, τα δυο φιλαράκια το ρίχνουν στις πλάκες και τα γέλια και ο Τσιλι έφαγε με πολλή όρεξη όλο το ειδικό φαγητό του που είχε φέρει μαζί της η Ειρήνη και η Φρεγια έφαγε το δικό της (όχι ότι χρειαζόταν βέβαια να την ενθαρρύνει εκείνη κάνεις δηλαδή...) και περνάνε μια χαρά οι δυο τους! Τελικά άραξαν και δίπλα στο virtual τζάκι που τους βρήκα και χαλάρωσαν μέχρι το πρωί!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Ts-fr-11

Αχ! Τσιλι αγαπημένε μου!
Είμαι τόσο μα τόσο ευτυχισμένη για σένα αγοράκι μου!
Μακάρι να ζήσεις με το κορίτσι σου πολλά πολλά ευτυχισμένα και ανέφελα χρόνια!
kissss luck kissss luck kissss luck kissss luck
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Σαβ Μαρ 10, 2012 10:24 pm

Sad αει στο καλό, συγκινήθηκα Sad
Κούκλε μου τί ανασφάλειες είναι τούτες; Τέτοιος όμορφος γάτος; love
Ραλού μου η νύφη μου πολ ντάνσινγκ; nio (θα αντέξει το πολblinking Suspect

Και στα δικά μας! grinning4 grinning4 grinning4
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Μαρ 10, 2012 10:28 pm

Ασε Μαρια... κάθε βδομάδα αγοράζουμε καινουρια σκουπα σου λέω... No
Ειναι λέει καλη γυμναστικη και πολυ της μόδας!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Σαβ Μαρ 10, 2012 10:36 pm

Αφού κάνει και γυμναστική μ' αυτό, ο Πίπης πάντως είναι κατενθουσιασμένος. Τυφλός τυφλός, αλλά πάντα στο πνεύμα της εποχής αυτό το γατί. confused
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Μαρ 10, 2012 10:37 pm

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Ts-fr-11

Πολύ τρυφερή φωτοσουπιά, Ρουλίτσα μου! Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 45749 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 45749 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Μαρ 10, 2012 10:43 pm

Ναι βρε Βικυ, ειδες?!
Πάντως ενω εχουν αγκαλιαστει τοσο τρυφερα, αν δεις η Φρεγια το έχει ριξει στον υπνο αλλά το καημένο το Τσιλονι, δεν εχει χαλαρωσει τελειως.
Με τα ματακια του ανοιχτα σκέφτεται ακομη το αγοράκι μου...
gatoula gatoula gatoula
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Μαρ 10, 2012 10:46 pm

SuperCatz έγραψε:Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Ts-fr-11

Πολύ τρυφερή φωτοσουπιά, Ρουλίτσα μου! Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 45749 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 45749 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 45749

+1000
Αμαν αυτη η Μπαριλλα!Και η ιριδα βεβαια δεν παει πισω! Madd
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Μαρ 10, 2012 10:52 pm

Εγω τις φοβάμαι Τετα.
Ειναι πολυ τσαουσες και οι δυο ρε γμ/το...
Ελπιζω να μην μας κάνουν καμια χαλάστρα στο γαμο μεθάυριο! No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης