gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

+16
vaso
tzelacat
BokSurat
SuperCatz
Kikiriki
LAROGATA
FROGK
natalouko
Anatoli
funambolo
doremi
tsili
moukelis
alex..niaou
Πούπσυ
ralou
20 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tzelacat Τετ Μαρ 14, 2012 4:41 pm

natalouko έγραψε:Μπορώ να πω οτι ήταν από τους ωραιότερους γάμους!! Veryhappy Veryhappy
Να ζήσουν τα παιδιά, και να είναι πάντα ευτυχισμένα!! heart heart

Ραλλού μου, τα οργάνωσες όλα τέλεια.. μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!!! oksmily3 oksmily3

Μόνο μια διευκρινιση να κάνω, αυτός που έπιασε την ανθοδέσμη δεν είναι η Ραισούλα μου, αλλά ο Ερμής!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Shocked natalouko θα μας τρελάνεις! Αυτή δεν είναι η Ράϊσα?

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 35lu2jt
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μαρ 14, 2012 4:43 pm

tzelacat έγραψε:
natalouko έγραψε:Μπορώ να πω οτι ήταν από τους ωραιότερους γάμους!! Veryhappy Veryhappy
Να ζήσουν τα παιδιά, και να είναι πάντα ευτυχισμένα!! heart heart

Ραλλού μου, τα οργάνωσες όλα τέλεια.. μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!!! oksmily3 oksmily3

Μόνο μια διευκρινιση να κάνω, αυτός που έπιασε την ανθοδέσμη δεν είναι η Ραισούλα μου, αλλά ο Ερμής!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Shocked natalouko θα μας τρελάνεις! Αυτή δεν είναι η Ράϊσα?

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 35lu2jt
Ναι η Ράισα είναι... Shocked Shocked Ωχ, δεν ξεχωρίζω το παιδί μου... ήταν και μικρή η φώτο που της έβαλε η Ρούλα και νόμιζα ότι ήταν ο Ερμής.. Embarassed Embarassed Embarassed
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tzelacat Τετ Μαρ 14, 2012 4:55 pm

Με τρόμαξες! whip Νόμιζα πως έκανα λάθος την υπογραφή σου pale
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μαρ 14, 2012 4:56 pm

tzelacat έγραψε:Με τρόμαξες! whip Νόμιζα πως έκανα λάθος την υπογραφή σου pale
Όχι μην ανησυχείς...σωστά τους έβαλες!!! kissss kissss kissss kissss kissss
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τετ Μαρ 14, 2012 5:03 pm

Μάνα σου λεει μετά No


happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Μαρ 14, 2012 6:12 pm

Βρε Νατ! happy2 happy2 happy2 happy2
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μαρ 14, 2012 6:22 pm

ΚουκουΒάγια έγραψε:Μάνα σου λεει μετά No


happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

Anatoli έγραψε:Βρε Νατ! happy2 happy2 happy2 happy2
Είμαι απαράδεκτη είναι η αλήθεια... αλλά και αυτά μοιάζουν τόσο πολύ μεταξύ τους.... tongueout tongueout tongueout
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 14, 2012 9:05 pm

natalouko έγραψε:
tzelacat έγραψε:
natalouko έγραψε:Μπορώ να πω οτι ήταν από τους ωραιότερους γάμους!! Veryhappy Veryhappy
Να ζήσουν τα παιδιά, και να είναι πάντα ευτυχισμένα!! heart heart

Ραλλού μου, τα οργάνωσες όλα τέλεια.. μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!!! oksmily3 oksmily3

Μόνο μια διευκρινιση να κάνω, αυτός που έπιασε την ανθοδέσμη δεν είναι η Ραισούλα μου, αλλά ο Ερμής!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Shocked natalouko θα μας τρελάνεις! Αυτή δεν είναι η Ράϊσα?

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 35lu2jt


Ναι η Ράισα είναι... Shocked Shocked Ωχ, δεν ξεχωρίζω το παιδί μου... ήταν και μικρή η φώτο που της έβαλε η Ρούλα και νόμιζα ότι ήταν ο Ερμής.. Embarassed Embarassed Embarassed

Ουουουουφ!
Ειπα κι εγω!
Και ειχα ντραπει τοοοσο πολυ με το λάθος.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_goo10
Ναι μωρε, η Ραισουλα ηταν. Την διάλεξα γιατι ειχε ετσι το ποδαρακι, ετοιμο να εκτιναχτει για να αρπάξει την ανθοδέσμη.
Απλα ειχε κάτσει απο την άλλη μερια και δεν γνωρισες το αντιστροφο προφιλ της Laughing
happy2 happy2 happy2

Ανακουφιστηκα πάντως
Αν αρχιζουν και οι γατοι να κυνηγάνε ανθοδέσμες... tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από loulou Τετ Μαρ 14, 2012 9:39 pm

Καλέ απ' την πολλή ανάγνωση περί του γάμου ξέχασα να ευχηθώ τα καλύτερα για το ΤσιλοΣουσάκι μας, να μας ζήσουν και να είναι ευτυχισμένοι!!! mati
heart heart heart heart
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μαρ 14, 2012 9:57 pm

ralou έγραψε:
natalouko έγραψε:
tzelacat έγραψε:
natalouko έγραψε:Μπορώ να πω οτι ήταν από τους ωραιότερους γάμους!! Veryhappy Veryhappy
Να ζήσουν τα παιδιά, και να είναι πάντα ευτυχισμένα!! heart heart

Ραλλού μου, τα οργάνωσες όλα τέλεια.. μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!!! oksmily3 oksmily3

Μόνο μια διευκρινιση να κάνω, αυτός που έπιασε την ανθοδέσμη δεν είναι η Ραισούλα μου, αλλά ο Ερμής!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Shocked natalouko θα μας τρελάνεις! Αυτή δεν είναι η Ράϊσα?

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 35lu2jt


Ναι η Ράισα είναι... Shocked Shocked Ωχ, δεν ξεχωρίζω το παιδί μου... ήταν και μικρή η φώτο που της έβαλε η Ρούλα και νόμιζα ότι ήταν ο Ερμής.. Embarassed Embarassed Embarassed

Ουουουουφ!
Ειπα κι εγω!
Και ειχα ντραπει τοοοσο πολυ με το λάθος.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_goo10
Ναι μωρε, η Ραισουλα ηταν. Την διάλεξα γιατι ειχε ετσι το ποδαρακι, ετοιμο να εκτιναχτει για να αρπάξει την ανθοδέσμη.
Απλα ειχε κάτσει απο την άλλη μερια και δεν γνωρισες το αντιστροφο προφιλ της Laughing
happy2 happy2 happy2

Ανακουφιστηκα πάντως
Αν αρχιζουν και οι γατοι να κυνηγάνε ανθοδέσμες... tongueout
Εσύ ντράπηκες Ραλλού μου ή εγώ που δεν αναγνώρισα το κοριτσάκι μου... Embarassed Embarassed Embarassed
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 14, 2012 11:04 pm

gatoula gatoula gatoula
errare humanum est blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Η Μπρίνα εξομολογείται...

Δημοσίευση από ralou Σαβ Μαρ 17, 2012 1:04 pm

Για να πω την αλήθεια, διάβαζα από εδώ και από εκεί εκδηλώσεις αφοσίωσης ανάμεσα στον Σαγκυ και την Μπρινα αλλά, αν δεν μάθεις τα πράγματα από πρώτο χέρι, δεν βγάζεις άκρη.
Είχαμε λοιπόν πει με την κουκλάρα της Δωρας να μιλήσουμε μετά τον γάμο για να μου πει εντυπώσεις για τον τύπο που μαζί δεν κάνανε και χώρια δεν μπορούσαν.

ralou έγραψε:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag12
-Εσύ κοριτσαρα μου, θέλω να μου πεις εντυπώσεις για τον Σαγκυ μετά τον γάμο. Άπλα δώσε του μια ευκαιρία, ψιθυρίζω στο αυτακι της Μπρινας πριν τους αφήσω μόνους.

Παίρνω τηλέφωνο στο σπίτι της, αν και λιγάκι διστακτικά.
Την Μπρινα την αγαπώ πάρα πολύ, το ξέρετε, αλλά δεν έχουμε μιλήσει οι δυο μας ποτέ τετ-α-τετ. Όσο ναναι δεν ξέρω τι θα αντιμετωπίσω.
- Ναιαιαι! Ακούω μια φωνή σοβαρή, μελωδική, μεστά γυναικεία.
Η Μπρινα είναι μικρή γατούλα ακόμα, αλλά είναι έμπειρη και με καλή ανατροφή. Δεν είναι καμιά τσαπερδόνα!
- Ελα Μπρινα μου, η θεία Ραλου είμαι...
- Αααχ! Θεία Ραλου μου! Θεία Ραλου μου! Πόσο χαίρομαι που σ΄ακουω! Τι μου κάνεις, είσαι καλύτερα τώρα?
Η φωνή της ξαφνικά αλλάζει, γίνεται ανάλαφρη, χαρούμενη φιλική και γλυκιά, τι ωραία υποδοχή!
- Ναι κοριτσάκι μου, καλύτερα είμαι, νασαι καλά! Παίρνω τηλέφωνο για να μάθω τις εντυπώσεις από το γάμο και κυρίως από τον Σαγκυ. Τελικά τα βρήκατε? Τι είπατε? Πως σου φάνηκε?
- Θειουλα μου, τι να πω... τελικά η προσωπική επαφή δεν συγκρίνεται με κουβέντες στα fora και στα τηλέφωνα και στα μέιλ! Αν δεν κοιτάξεις τα μάτια του άλλου που του μιλάς δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
- Φαίνεtαι ότι μάλλον τα πήγατε καλά ε?!
- Κοίτα, κατ αρχάς είναι ένας τρομερός ΚΟΥΚΛΟΣ δεν του το είχα να είναι τόσο ανδροπρεπής γάτος! Κάπως συνεσταλμένος μαζί μου αλλά η ποιότητα του χαρακτήρα φαίνεται! Είπαμε τα δικά μας, με ρώτησε για την κοσμοπολίτικη ζωή μου, τα ταξίδια μου και την συγκατοίκηση με τα αλλά Νορβηγακια και εγώ έμαθα για την ζωή του σε κείνο το χίπικο κοινόβιο που ζούσε, ανώνυμος μέσα σε ένα σωρό κόσμο.
- Πωπω! Μπράβο, βλέπω μιλήσατε για όλα!
- Ναι ναι και είναι τόσο καλός συνομιλητής αλλά και έκτακτος ακροατής! Διότι τι να τον κάνεις τον γάτο απέναντι σου αν δεν κάθεται να σε ακούει, όσο καλά και αν μιλάει!
- Δηλαδή όλη η εικόνα είναι θετική... χαίρομαι... Εκείνος πως σε βρήκε?
- Ε! Δεν ξέρω... δεν είμαι και μέσα στο μυαλό του... Η φωνη της γινεται κάπως ντροπαλη.
- Χαχα! Σιγά βρε κορίτσι μου! Σε έχω για πολύ ευφυή γάτα... Δεν μπορεί κάτι θα κατάλαβες.
- Εεε... ναι... Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι με κοιτούσε με θαυμασμό –και για να το πω πιο σωστά, όταν χαλάρωνε την προσοχή του, σαν ξερολουκουμο με κοίταζε!- Θεία Ραλου, οι γατοι του είδους του, που δεν έχουν ζήσει από την αρχή της ζωής τους στα πούπουλα αλλά προσπαθούν να επιβιώσουν ανάμεσα σε πολλές άλλες γάτες, αναπτύσσουν μια μικρή επιφυλακτικότητα, ένα μικρο μούδιασμα, δεν εκδηλώνονται εύκολα και προσπαθούν να παρατηρούν και να ζυγίζουν τα πράγματα πολύ, πριν εκδηλώσουν τις απόψεις τους και τα συναισθήματα τους. Να! Δες πόσο καιρό έκανε να ξεθαρρέψει με την «Γκιοσα» έτσι φωνάζει την γατομαμα του. Παρεμπιπτόντως, το γνωρίζει ότι είναι λιγάκι προσβλητικό να την λέει έτσι, αλλά κατάλαβα ότι αυτό είναι μόνο η άμυνα του... Είμαι σίγουρη ότι την λατρεύει και δεν μπορεί χωρίς αυτήν.
Χαχα! Αλα ανάλυση η Μπρινα! Είναι πολύ σοβαρό και ώριμο το κορίτσι αυτό! Το ξέρω εγώ.
- Ωραία... Και για την μεταξύ σας σχέση τι λέει? Και τι πιστεύεις και συ εδώ που τα λέμε. Δεν έχω καταλάβει ακριβώς.
- Λοιπόν θεία μου, ξέρεις ότι εγώ θέλω να κάνω οικογένεια... Ελπίζω όταν έρθει ο καιρός να βρω ένα καλό παλικάρι για να κάνω μωράκια. Έτσι είναι το σωστό.
Αυτό του το εξήγησα και το αποδέχτηκε. Αλλά... είναι γεγονός ότι μια σπίθα συναισθημάτων φουντώνει ανάμεσα μας. Έτσι που το πήγαμε από την αρχή με ψευτοτσακωμούς και χαζοκαυγάδες, ξέρεις... είναι πολύ πικάντικα όλα αυτά και κάπως μας έφεραν κοντά αντι να μας απομακρύνουν. Εκεί λοιπόν που καθόμαστε στην λιακάδα και χαιρόμαστε την μουσική του γάμου και τις χαρούμενες φωνές, είχα γείρει και λίγο απάνω του... εεε... να... μου έδωσε ένα φιλάκι... Να και μια φωτογραφία. Είναι λιγάκι θολή γιατί ενώ δεν είχαμε τίποτα να κρύψουμε σταθήκαμε σε μια σκιά για να απομονωθούμε λιγάκι...
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag13
Να την πω την αμαρτία μου... μου άρεσε πολύ... ήταν πολύ τρυφερό... Αλλά όπως ξέρεις δεν μπορώ να σκέφτομαι μια οικογενειακή σχέση μαζί του...
- Ματάκια μου, όλα αυτά που μου λες εμένα δεν μου κάνουν για ένα απλό φλερτακι.
- Ε...χμ... Δεν ξέρω θεία Ραλου... είμαι μπερδεμένη! Θα ήθελα να είχα χρόνο να τα σκεφτώ όλα αυτά. Λείπει και η Εριέττα που τα λέγαμε καμιά φορά και μου έδινε και καμιά συμβουλή. Τώρα είναι στην Ιταλία όπως ξέρεις και όταν θα επιστρέψει, με μωρακια στην κοιλιά της γατοθεου θέλοντος, θα έχει άλλα στο μυαλό της...
Πάντως να... σου βάζω μια φωτο που τραβήξαμε στο γάμο. Δεν βρίσκεις ότι ταιριάζουμε πολύ οι δυο μας.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag14
- Ναι μωρό μου! Δυο κουκλια είστε και οι δυο...
- Νομίζω θεία Ραλου, ότι ότι και να γίνει τελικά μεταξύ μας δεν θα πάψουμε πότε να είμαστε αδελφές ψυχές με τον Σαγκυ...
Τι να κάνουμε... η ζωή γίνεται κάπως πολύπλοκη και μερικές φορές ακολουθεί τα δικά της μονοπάτια.
Αλλά η καρδιά μας είναι ελεύθερη να γεμίζει με ότι πραγματικά μας κάνει ευτυχισμένους και όπως λες κι εσύ... έχει χώρο πολύ, για παλιες και νέες αγάπες, χωρίς να κλέβει απο καμιά τους..
Έτσι δεν είναι?


Αχ...

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Μαρ 17, 2012 1:23 pm

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag14

Μα τί έρωτας είναι αυτός!!??!!!!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Μαρ 17, 2012 1:45 pm

αααααχχαχαχααχχαχαα!!!
Είστε τρελλές!! happy2

Μας αρέσουν αυτά!
Να ευχηθούμε και εμείς για το γάμο,
να έχουν τα παιδιά μια όμορφη ζωή όλο χουρχουρητά !
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Object-emoticon-0091

Το δώρο μας είναι πολλά φακελάκια υγρή τροφή-γεύση κοτοπουλίνο !
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 LynseyscottXmas2010_3x3

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tzelacat Σαβ Μαρ 17, 2012 3:06 pm

SuperCatz έγραψε:Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag14

Μα τί έρωτας είναι αυτός!!??!!!!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 45749
oksmily3 heart heart heart
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Μαρ 18, 2012 12:06 pm

marina289 έγραψε:
Να ευχηθούμε και εμείς για το γάμο,
να έχουν τα παιδιά μια όμορφη ζωή όλο χουρχουρητά !
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Object-emoticon-0091

Το δώρο μας είναι πολλά φακελάκια υγρή τροφή-γεύση κοτοπουλίνο !
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 LynseyscottXmas2010_3x3
ευχαριστουμε πολυ! τι ομορφο δωρο!!!!!!
κριμα που ο γαμος εγινε πριν μπειτε στο γατοσπιτο,θα ησασταν κ σεις καλεσμενοι φυσικα.... Smile
δεν πειραζει,στα βαφτισια τωρα...! Cool
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Μαρ 18, 2012 1:08 pm

ralou έγραψε:Για να πω την αλήθεια, διάβαζα από εδώ και από εκεί εκδηλώσεις αφοσίωσης ανάμεσα στον Σαγκυ και την Μπρινα αλλά, αν δεν μάθεις τα πράγματα από πρώτο χέρι, δεν βγάζεις άκρη.
Είχαμε λοιπόν πει με την κουκλάρα της Δωρας να μιλήσουμε μετά τον γάμο για να μου πει εντυπώσεις για τον τύπο που μαζί δεν κάνανε και χώρια δεν μπορούσαν.

ralou έγραψε:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag12
-Εσύ κοριτσαρα μου, θέλω να μου πεις εντυπώσεις για τον Σαγκυ μετά τον γάμο. Άπλα δώσε του μια ευκαιρία, ψιθυρίζω στο αυτακι της Μπρινας πριν τους αφήσω μόνους.

Παίρνω τηλέφωνο στο σπίτι της, αν και λιγάκι διστακτικά.
Την Μπρινα την αγαπώ πάρα πολύ, το ξέρετε, αλλά δεν έχουμε μιλήσει οι δυο μας ποτέ τετ-α-τετ. Όσο ναναι δεν ξέρω τι θα αντιμετωπίσω.
- Ναιαιαι! Ακούω μια φωνή σοβαρή, μελωδική, μεστά γυναικεία.
Η Μπρινα είναι μικρή γατούλα ακόμα, αλλά είναι έμπειρη και με καλή ανατροφή. Δεν είναι καμιά τσαπερδόνα!
- Ελα Μπρινα μου, η θεία Ραλου είμαι...
- Αααχ! Θεία Ραλου μου! Θεία Ραλου μου! Πόσο χαίρομαι που σ΄ακουω! Τι μου κάνεις, είσαι καλύτερα τώρα?
Η φωνή της ξαφνικά αλλάζει, γίνεται ανάλαφρη, χαρούμενη φιλική και γλυκιά, τι ωραία υποδοχή!
- Ναι κοριτσάκι μου, καλύτερα είμαι, νασαι καλά! Παίρνω τηλέφωνο για να μάθω τις εντυπώσεις από το γάμο και κυρίως από τον Σαγκυ. Τελικά τα βρήκατε? Τι είπατε? Πως σου φάνηκε?
- Θειουλα μου, τι να πω... τελικά η προσωπική επαφή δεν συγκρίνεται με κουβέντες στα fora και στα τηλέφωνα και στα μέιλ! Αν δεν κοιτάξεις τα μάτια του άλλου που του μιλάς δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
- Φαίνεtαι ότι μάλλον τα πήγατε καλά ε?!
- Κοίτα, κατ αρχάς είναι ένας τρομερός ΚΟΥΚΛΟΣ δεν του το είχα να είναι τόσο ανδροπρεπής γάτος! Κάπως συνεσταλμένος μαζί μου αλλά η ποιότητα του χαρακτήρα φαίνεται! Είπαμε τα δικά μας, με ρώτησε για την κοσμοπολίτικη ζωή μου, τα ταξίδια μου και την συγκατοίκηση με τα αλλά Νορβηγακια και εγώ έμαθα για την ζωή του σε κείνο το χίπικο κοινόβιο που ζούσε, ανώνυμος μέσα σε ένα σωρό κόσμο.
- Πωπω! Μπράβο, βλέπω μιλήσατε για όλα!
- Ναι ναι και είναι τόσο καλός συνομιλητής αλλά και έκτακτος ακροατής! Διότι τι να τον κάνεις τον γάτο απέναντι σου αν δεν κάθεται να σε ακούει, όσο καλά και αν μιλάει!
- Δηλαδή όλη η εικόνα είναι θετική... χαίρομαι... Εκείνος πως σε βρήκε?
- Ε! Δεν ξέρω... δεν είμαι και μέσα στο μυαλό του... Η φωνη της γινεται κάπως ντροπαλη.
- Χαχα! Σιγά βρε κορίτσι μου! Σε έχω για πολύ ευφυή γάτα... Δεν μπορεί κάτι θα κατάλαβες.
- Εεε... ναι... Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι με κοιτούσε με θαυμασμό –και για να το πω πιο σωστά, όταν χαλάρωνε την προσοχή του, σαν ξερολουκουμο με κοίταζε!- Θεία Ραλου, οι γατοι του είδους του, που δεν έχουν ζήσει από την αρχή της ζωής τους στα πούπουλα αλλά προσπαθούν να επιβιώσουν ανάμεσα σε πολλές άλλες γάτες, αναπτύσσουν μια μικρή επιφυλακτικότητα, ένα μικρο μούδιασμα, δεν εκδηλώνονται εύκολα και προσπαθούν να παρατηρούν και να ζυγίζουν τα πράγματα πολύ, πριν εκδηλώσουν τις απόψεις τους και τα συναισθήματα τους. Να! Δες πόσο καιρό έκανε να ξεθαρρέψει με την «Γκιοσα» έτσι φωνάζει την γατομαμα του. Παρεμπιπτόντως, το γνωρίζει ότι είναι λιγάκι προσβλητικό να την λέει έτσι, αλλά κατάλαβα ότι αυτό είναι μόνο η άμυνα του... Είμαι σίγουρη ότι την λατρεύει και δεν μπορεί χωρίς αυτήν.
Χαχα! Αλα ανάλυση η Μπρινα! Είναι πολύ σοβαρό και ώριμο το κορίτσι αυτό! Το ξέρω εγώ.
- Ωραία... Και για την μεταξύ σας σχέση τι λέει? Και τι πιστεύεις και συ εδώ που τα λέμε. Δεν έχω καταλάβει ακριβώς.
- Λοιπόν θεία μου, ξέρεις ότι εγώ θέλω να κάνω οικογένεια... Ελπίζω όταν έρθει ο καιρός να βρω ένα καλό παλικάρι για να κάνω μωράκια. Έτσι είναι το σωστό.
Αυτό του το εξήγησα και το αποδέχτηκε. Αλλά... είναι γεγονός ότι μια σπίθα συναισθημάτων φουντώνει ανάμεσα μας. Έτσι που το πήγαμε από την αρχή με ψευτοτσακωμούς και χαζοκαυγάδες, ξέρεις... είναι πολύ πικάντικα όλα αυτά και κάπως μας έφεραν κοντά αντι να μας απομακρύνουν. Εκεί λοιπόν που καθόμαστε στην λιακάδα και χαιρόμαστε την μουσική του γάμου και τις χαρούμενες φωνές, είχα γείρει και λίγο απάνω του... εεε... να... μου έδωσε ένα φιλάκι... Να και μια φωτογραφία. Είναι λιγάκι θολή γιατί ενώ δεν είχαμε τίποτα να κρύψουμε σταθήκαμε σε μια σκιά για να απομονωθούμε λιγάκι...
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag13
Να την πω την αμαρτία μου... μου άρεσε πολύ... ήταν πολύ τρυφερό... Αλλά όπως ξέρεις δεν μπορώ να σκέφτομαι μια οικογενειακή σχέση μαζί του...
- Ματάκια μου, όλα αυτά που μου λες εμένα δεν μου κάνουν για ένα απλό φλερτακι.
- Ε...χμ... Δεν ξέρω θεία Ραλου... είμαι μπερδεμένη! Θα ήθελα να είχα χρόνο να τα σκεφτώ όλα αυτά. Λείπει και η Εριέττα που τα λέγαμε καμιά φορά και μου έδινε και καμιά συμβουλή. Τώρα είναι στην Ιταλία όπως ξέρεις και όταν θα επιστρέψει, με μωρακια στην κοιλιά της γατοθεου θέλοντος, θα έχει άλλα στο μυαλό της...
Πάντως να... σου βάζω μια φωτο που τραβήξαμε στο γάμο. Δεν βρίσκεις ότι ταιριάζουμε πολύ οι δυο μας.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Ts_sag14
- Ναι μωρό μου! Δυο κουκλια είστε και οι δυο...
- Νομίζω θεία Ραλου, ότι ότι και να γίνει τελικά μεταξύ μας δεν θα πάψουμε πότε να είμαστε αδελφές ψυχές με τον Σαγκυ...
Τι να κάνουμε... η ζωή γίνεται κάπως πολύπλοκη και μερικές φορές ακολουθεί τα δικά της μονοπάτια.
Αλλά η καρδιά μας είναι ελεύθερη να γεμίζει με ότι πραγματικά μας κάνει ευτυχισμένους και όπως λες κι εσύ... έχει χώρο πολύ, για παλιες και νέες αγάπες, χωρίς να κλέβει απο καμιά τους..
Έτσι δεν είναι?


Αχ...


"Θεία Ραλλού, σ΄ευχαριστώ που με ενημέρωσες για τα όσα γίνονται στο μυαλό και την καρδιά της Breena. Ξέρω ότι της αξίζει μια μεγάλη οικογένεια, με πολλά παιδιά, εγγόνια και (μακάρι) δισέγγονα και ξέρω ότι εγώ αυτό δεν μπορώ να της το δώσω. Επειδή όμως η αγάπη όλα τα υπομένει (που λέει κι ο ποιητής, γιατί εγώ δεν είμαι κανένας τυχαίος επιβήτορας, έχω και κουλτούρα) θα φροντίσω αυτά τα παιδιά, όταν με το καλό έρθουν, σαν να είναι δικά μου, γιατί έχω πλούσιο συναισθηματικό κόσμο και πολλές ευαισθησίες, ένεκα του ότι είμαι ένα λαϊκό παιδί, μεγαλωμένο στην αυλή μιας γειτονιάς. Επίσης, είμαι μονογαμικός τύπος (και αγαμικός μπορώ να σου πω), δεν ξενοκοιτάω και η αφοσίωσή μου είναι παντοτινή κι όχι η σπίθα μιας περιπέτειας που θα ξεθωριάσει στις δυσκολίες της καθημερινότητας, στις οποίες εξάλλου κρίνεται και η ουσία μιας σχέσης. Να της τα πεις αυτά αν ξαναμιλήσετε θεία Ραλλού μου, αν και νομίζω ότι τα έχει διαβάσει κι η ίδια στο σπινθηροβόλο βλέμμα μου και στο καθρεφτάκι που έχω πάνω στο κασελάκι μου, δίπλα στις φωτογραφίες της και πάνω αριστερά από τη μπορντό μπογιά παπουτσιών. Εξάλλου, θεία Ραλλού, νομίζω ότι οι φωτογραφίες που έβαλες εσύ, είναι τρεις εικόνες, τρεις χιλιάδες λέξεις (αναγωγικά το πάω, για να μη γράψει η γκιόσα τις τρεις χιλιάδες λέξεις και πέσει ο σέρβερ του φόρουμ). Πάω τώρα να διαβάσω το "Εγχειρίδιο υιοθεσίας και οι σχετικοί νόμοι στη Νορβηγία" κι ελπίζω ότι η αγαπημένη μου θα τα εκτιμήσει όλα αυτά.
Σε φιλώ (και τη Φρέγια επίσης)
Shaggy

ΥΓ.Μήπως έχουμε διαλύσει τελείως το τόπικ του Τσίλι και της Σούσι? tafos
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Κυρ Μαρ 18, 2012 2:33 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 6 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης