gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

+16
vaso
tzelacat
BokSurat
SuperCatz
Kikiriki
LAROGATA
FROGK
natalouko
Anatoli
funambolo
doremi
tsili
moukelis
alex..niaou
Πούπσυ
ralou
20 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μαρ 12, 2012 10:22 pm

Να ζήσετε αγαπημένοι!!!!! grouphug grouphug grouphug grouphug
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 10:25 pm

vaso έγραψε:
alex..niaou έγραψε:η μπαριλλα ειπε να σου πω το εξης:

"σε περιμενα πιο ανοιχτομυαλη θεια βασω..με απογοηυτευεις,ησουν το στηριγμα μου παντα κ τωρα με εγκαταλειπεις???"
tongueout


Αγαπημένη μου Μπαρίλα εγώ είμαι απολύτως ανοιχτόμυαλη.....Εσένα βλέπω να μου τα γυρίζεις.....
Ο γάμος είναι γνωστός και αγαπητός σε όλους....Από τα παλαιά τα χρόνια που τον επέβαλλαν κιόλας....

Δεν έχει σχέση το ανοιχτό μυαλό με τον γάμο....
Ανοιχτό μυαλό, άμα θες να συγκατοικήσεις με τον φίλο σου, χωρίς να παντρευτείς....
Ανοιχτό μυαλο άμα θες να συγκατοικήσεις με την φίλη σου, χωρίς να παντρευτείς....
Άμα θες παιδί εκτός γάμου....Ή μα θες να υιοθετήσεις....

Ξέρω, ξέρω ότι μητέρα σου είναι υπέρ του γάμου, τον έχει ονειρευτεί, και όλα τα σχετικά....

Αλλά σε εσένα στηριζόμουν να κάνεις την διαφορά....Γιατί εσύ πολύ αγαπημένη μου είσαι για άλλα πράγματα....
Εσύ πρέπει να μεγαλουργήσεις....Τώρα είναι η ευκαιρία σου....Μην την αφήσεις να γλιστρήσει από τα πατούσια σου....

αχ,ενταξει παρεξηγησις καλε θεια βασω,εγω νομιζα οτι ειχες θεμα με το by οχι με τον γαμο! κ φυσικα δε σκοπευω να παντρευτω οσονουπω! πρωτα θα μεγαλουργησω,κ οταν κ αν αποσυρθω,θα το σκεφτω να παντρευτω!!!!!!! Smile αν παντρευτω νωριτερα,θα ναι μονο καποιος απο το ΚΑΓ που θα χει αποδειξει την αξια του κ που θα με βοηθησει στο σκοπο μου!!!!!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από vaso Δευ Μαρ 12, 2012 10:35 pm

Όχι καλό μου δεν έχω τέτοια, μην ανησυχείς Laughing

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από vaso Δευ Μαρ 12, 2012 10:36 pm

ralou έγραψε:
vaso έγραψε:Τζάμπα πήγαν τα ποπ κορν και όλα τα καλούδια που είχα......
Έλεγα και εγώ θα γίνει η ανατροπή.....Αλλά τελικά δεν έγινε.....

Τι να πεις...... tongueout

Να ζήσετε..... Smile

Και κοίτα κακομοίρα μου Μπαρίλα μην σου μπαίνουν ιδέες, γιατί θα διαγραφώ από το φαν κλαμπ σου Madd
Αχ βρε Βασω... Μην γινεσαι άκαρδη!
Θα άφηνα εγω τα παιδια να δυστυχήσουν μέρα που ειναι σημερα...
Wink Wink Wink Wink

Εγώ φταίω που μου αρέσει το δράμα; Η ίντριγκα; Ο κακός χαμός; tongueout

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 10:45 pm

Γίνεται πανζουρλισμός!
Τα πυροτεχνήματα που σκάνε στον ουρανό φωτίζουν τα πάντα τώρα που προχώρησε η ώρα και σκοτείνιασε.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Ts_nif12
Άνθρωποι και γάτες έχοντας σηκωθεί από τις καρέκλες τους, ζητωκραυγάζουν, πετάνε ρύζια και ροδοπέταλα, χειροκροτούν και φωνάζουν ευχές.
Πουλάκια κελαϊδάνε –ευτυχως ο Γκιζμο έχει κατουρησει πλέον και δεν μας νοιάζει-, μελισσουλες πετάνε από λουλούδι σε λουλούδι και ακούγονται γιορταστικές μουσικές τον αέρα.
Είναι μια υπέροχη στιγμή.
Όλοι οι συγγενείς αγκαλιάζονται και μετά βγάζουν τις καθιερωμένες φωτογραφίες με τους νεόνυμφους.
Και οικογενειακές...
...και με τους κουμπάρους...
...και με τα παρανυφάκια...
...και με τους δυο τελετάρχες...
...και με τα μέλη του Κλαμπ
... και ομαδικές με τους καλεσμένους.
Όλες οι γάτες φοράνε λευκά τριαντάφυλλα ή άλλα λουλούδια και μερικές κομψά καπελάκια και οι γάτοι παπιγιόν και γραβάτες.
Σπόιλερ:
Να και οι επίσημοι γατοπαγητες με την Ηλέκτρα την επίτιμη προσκεκλημένη ως αρχηγό του Κλαμπ. Η Ηλέκτρα με την μεγάλη της στολή -που ευτυχώς η Ναταλία πρόλαβε και παρέλαβε από το καθαριστήριο- αισθάνεται πολύ άνετα στο ειδικό κιόσκι των επίσημων, μαζί με τους Γατοπαγητες που εμφανίστηκαν με την μαύρη στολή τους με τα άσπρα γουνάκια στους ώμους! Σε λίγο θα πάνε να χαιρετίσουν τους νεόνυμφους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Ts_ile10
Και... και... και...
Ουφ! Έχω επιφορτιστεί με το να τραβάω φωτογραφίες και αν ξέχασα μερικούς ας με συγχωρήσουν, μέσα σε τόσους καλεσμένους ίσως να μου ξέφυγαν κάποιοι
Τελειωμό δεν έχουν οι φωτογραφίες!
Τέλος όλοι περνούν να ευχηθούν στο ζευγάρι, παίρνουν την μπομπονιέρα τους και μετά κατευθύνονται στο μπουφέ για φαγητό και ποτό.
Αλλά πρώτα πρέπει να κοπεί η τούρτα και πράγματι το ζευγάρι κόβει το πρώτο κομμάτι και ταΐζουν γλυκιές κουταλίτσες ο ένας τον άλλο.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Ts_cak10
Μέτα ρίχνουν και τον πρώτο χορό της νέας τους ζωής... τι όμορφα μωρα... τι τρυφερά...
Τα ζευγάρια των γατιών ενώνονται και χωρίζουν στους χορούς που ακολουθούν, φίλιες πλέκονται, φλερτάκια ανθίζουν, έρωτες βάζουν τα θεμέλια τους και μερικές αντιπάθειες σίγουρα θα δημιουργηθούν αναπόφευκτα ανάμεσα σε μερικούς. Είναι φυσικό άλλωστε.
Πάντως η γενική εικόνα είναι αξιολάτρευτη με τόσα νιάτα και ομορφιά γύρω μας, κι εμείς οι άνθρωποι μαζί με όσους φίλους από το γατοσπιτο και τις οικογένειες των παιδιών έχουν παραβρεθεί, καθόμαστε παράμερα και τα χαζευουμε με ανοιχτό το στόμα.
Ας είναι... Συγκινούμαι τόσο πολύ στους γάμους γι αυτό και το παράκανα με τις περιγραφές... Συμπαθάτε με! Είναι μεγάλη η χαρά μου

Δεν θα συνεχίσω όμως... Το γλέντι κράτησε μέχρι αργά το βράδυ, όταν όλα τα αστέρια έλαμψαν στον νυχτερινό ουρανό.
Τότε, άρχισε και η ψυχρουλα και κατευοδώσαμε τον Τσιλι και την Σουσυ που ξεκινούσαν το γαμήλιο ταξίδι τους μέσα σε ένα ωραίο ανοιχτό αμάξι στολισμένο με λουλούδια και άσπρες κορδέλες!
Όλες οι γάτες είχαν μαζευτεί δίπλα στο αυτοκίνητο με τους νεόνυμφους, για να αρπάξουν την ανθοδέσμη που θα πέταγε η νύφη
Αλλά κοιτάξτε ποια ήταν η τυχερή!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Ts_goo10
Η Ραισουλα της Ναταλιας! Και στα δικά σου μικρή μου!
Ναστε καλά γατιά μου!
Πάντα ευτυχισμένοι!!!
Και στα δικά σας οι ανύπαντροι, γάτες και άνθρωποι!!!


Και μην ξεχνάτε ότι περιμένουμε τις ευχες σας στους νεόνυμφους!
Τον Τσιλι μας παντρεψαμε!
Και το Σουσάκι μας!
Το ξέρω ότι ειναι απο τα πιο αγαπημένα γατια του γατόσπιτου. kissss kissss




Συνεχίζεται για λιιιγακι ακομα...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μαρ 12, 2012 10:50 pm

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 12573493

oksmily3 Nα ζησετε Τσιλι και Σουσυ! oksmily3
και καλούς απογόνους whistle
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 10:58 pm

ευχαριστουμε θεια ελισσαβετ..αλλα για απογονους δεν το κοβω,ειμαστε κ οι 2 στειρωμενοι..βεβαια...εγω "φερνω" σε αντζελινα κ ο τσιλι μυ ειναι ενας ωριμος Μπραντ..οποτε ισως υιοθετησουμε κανα αφρικανογατακι! Laughing

Σουσι
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Δευ Μαρ 12, 2012 11:00 pm

Τις καλύτερες ευχες μας,βίον ανθόσπαρτο!
Ένα δωράκι από μένα,που δε μπόρεσα να παρευρεθώ στο γάμο:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 576ECDD8
Τα αγόρια της οικογένειας σας στελνουν ένα μικρό δωράκι:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Romantic-lovely-Flower-Bouquet-by-11-Kitty-Cat-Birthday-gift-Wedding-Day-gift-Valentine-s-Day
Και τα κορίτσια μας επίσης:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 275749001_179
H Εριέττα επέμενε να σας στείλει και χωριστά δώρο από την Ιταλία,είναι παραδοσιακά κουλουράκια γάμου που της έμαθε να φτιάχνει η Elisa και ορκίζεται ότι τα έφτιαξε με τα ίδια της τα πατουσάκια (αν κι εγω δεν την εχω για τόσο προκομμένη):
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Cm_cake042db
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 11:04 pm

Τι ωραια δωρα!!!
Ευχαριστω εκ μέρους των νεονυμφων Δωρα μας!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 11:09 pm

Μέσα στη νύχτα γυρίζουμε με το αυτοκίνητο στο σπίτι μας. Με την συμπεθέρα Μαρία και όλα τα γατιά των δυο οικογενειών, λιγάκι στριμωγμένοι είναι αλήθεια. Ε! Δεν είναι και λιμουζίνα το παλιό μας το Χιουνται!

Ο Νικόλας είναι σιωπηλός... σίγουρα θα σκέφτεται τα έξοδα ενός γάμου. Έχουμε και αρραβωνιασμένη γάτα να παντρέψουμε...
Εγώ, αναπολώ ακόμα φωναχτά την μέρα που πέρασε.
-Αχ! Τι ωραίος γάμος! Τι κουlιά και τα δυο τους, πόσο τρυφερά... και οι γαμήλιοι όρκοι τόσο απλοί και πραγματικοί... Και ο Τσιλι μου ένας κούκλος. Μα η Σουσυ... είδατε την Σουσυ... μια θεά, με την ωραία της γούνα και τα λαμπερά πράσινα ματάκια της... Aλλά και τα αγόρια και οι καλεσμένες, η πανώρια Μπρινα μου και η Πουπσυ και η Λλλοιςς μου η υπέροχη … Τι χάρη, τι κομψότητα τι ευγένεια
... αχ! Μια γάτα σαν κι αυτές θα ήθελα να έχω κι εγώ... κι όχι τούτη δω την κακομαθημένη που έχω. Που δεν λέει να χάσει και κανένα κιλό!
Ο Νικόλας με σκουνταει από δίπλα. «Σκασε» μου λέει χωρίς ήχο και μου δείχνει με τα μάτια την Φρεγια στο πίσω κάθισμα που έχει αγριέψει για τα καλά.
-Ρε μανα! Δεν μας παρατάς λέω εγώ! Να! Τέτοια κάνεις και θα μου τη δώσει καμιά φόρα και θα πάρω τα μάτια μου και θα φύγω, να δεις εσυ!
-Φρεγια μάθε επιτέλους να μιλάς σωστά! Δεν λέμε «Θα πάρω τα μάτια μου» λέμε «θα πάρω το ιμάτιον μου» είναι φράση από το γνωστό θαύμα στην Βίβλο.
Η Φρεγια φουντώνει και ενώ ο Πιπης προσπαθεί να την καλμάρει, ουρλιάζει στ αυτί μου:
-Κχχχχχχ! Μαρμαρμαρμαρμαοουουουουουου! Ααα! Τα θέλει κι εσένα και ο κώλος σου ΚΑΙ το Ιμάτιον σου! Ε ρε! Θα τα πάρω στο κρανίο καμιά ώρα και θα σε αφήσω κακομοίρα μου στα κρύε του λουτρού και θα με ψάχνεις και δεν θα με βρίσκεις!
Σε βαρέθηκα μωρέ! Σε βαρέθηκα σου λέω...
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ μανα εσυ! Πες και καμιά καλή κουβέντα για μένα μωρέ!
Άσε με ρε Πιπη! Δεν βλέπεις πως μου φέρεται! Θα την κανονίσω εγώ!!!

...
...
...
...
...
...
...
Βαριά σιωπή πέφτει μέσα στο αυτοκίνητο...
Το βουλώνω κι εγώ και αφήνω τα πράγματα να καταλαγιάσουν.
Κρίμα είναι να χαλάσουμε την ωραία ατμόσφαιρα της μέρας με τους γνωστούς τσακωμούς μου με την Φρεγια.
Όμως... Όμως... καθώς αφήνουμε τα χιλιόμετρα να φύγουν πίσω μας... μια σκέψη έρχεται και κατσικωνεται στο μυαλό μου...
Όχι ρε γμ/το!!! Απαξιώνω στην γάτα μου όπως ακριβώς έκανε η δική μου μαμά σε μένα...
Εκείνη βέβαια έφυγε νωρίς και δεν πρόλαβε να πληρώσει για την λάθος συμπεριφορά της...
Μήπως όμως εγώ την πληρώσω τελικά...?
Κάτι μου λέει ότι με περιμένουν πολλά από αυτή την αγαπημένη αλλά ατίθαση γάτα στο μέλλον...

Γ/μτο! Γ/μτο!! Γ/μτο!!!
Το ξέρω ότι αυτό δεν με συμφέρει αλλά ... όλα εδώ πληρώνονται, έτσι δεν λένε?!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Ts_mum10

ΤΕΛΟΣ
(του γάμου βέβαια, διότι οι περιπέτειες μας με την Σκορδαλιά δεν έχουν τέλος)

tongueout tongueout tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Δευ Μαρ 12, 2012 11:24 pm

Μην το πικραινεις το κοριτσι μωρε Ραλλουκα,δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο καμια,ειναι μοναδικη!
Ψιλορωτησα τη Breena ετσι αναψοκοκκινισμενη οπως ηταν μετα τη συναντηση και την εξομολογηση του Shaggy,για το προχθεσινο τηλεφωνημα του μικρου,και με βεβαιωσε πως τιποτα κακο δεν σχεδιαζει,απλα λεει τα λεει με κατι φιλους του. tongueout
Κοιταξα το λογαριασμο και βρηκα κατι υπεραστικα,ισως τον εχει φαει η αγωνια για τη φιλη του την Εριεττα που λειπει τοσο καιρο,και την παιρνει να της δωσει κουραγιο.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 11:34 pm

moukelis έγραψε:Τις καλύτερες ευχες μας,βίον ανθόσπαρτο!
Ένα δωράκι από μένα,που δε μπόρεσα να παρευρεθώ στο γάμο:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 576ECDD8
Τα αγόρια της οικογένειας σας στελνουν ένα μικρό δωράκι:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Romantic-lovely-Flower-Bouquet-by-11-Kitty-Cat-Birthday-gift-Wedding-Day-gift-Valentine-s-Day
Και τα κορίτσια μας επίσης:
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 275749001_179
H Εριέττα επέμενε να σας στείλει και χωριστά δώρο από την Ιταλία,είναι παραδοσιακά κουλουράκια γάμου που της έμαθε να φτιάχνει η Elisa και ορκίζεται ότι τα έφτιαξε με τα ίδια της τα πατουσάκια (αν κι εγω δεν την εχω για τόσο προκομμένη):
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Cm_cake042db

υπεροχα ολα τους!! Smile αλλα το σουσακι μου κοντεψε να lipothymia με το δωρο σου δωρα!!νιωθει σαν πριγκιπισσα λεει κ θα κοιμαται απο δω κ περα μονο στην αμαξα που της χαρισε η θεια δωρα! tongueout
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μαρ 12, 2012 11:47 pm

ralou πραγματικά για άλλη μια φορά grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
είσαι φοβερή στις αφηγήσεις!!! και στις φωτοσουπιες φυσικά oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Τρι Μαρ 13, 2012 12:16 am

Κι ένα δώρο από εμάς, για το νέο σπιτικό του ζευγαριού... Ο Shaggy το βρήκε λίγο κιτς, αλλά εγώ επέμενα ότι μπορεί να στεγάσει πολλές γουργουριστές ώρες!! Βίον ανθόσπαρτον παιδιά και με πολλές πατουσίτσες!!

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 110_33561
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Μαρ 13, 2012 12:33 am

Shocked ειναι τελειο αθηνα,πες στον Σαγκυ οτι λεει χαζΑμαρες! Madd ο,τι πρεπει....! oksmily3
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τρι Μαρ 13, 2012 10:12 am

Μπορώ να πω οτι ήταν από τους ωραιότερους γάμους!! Veryhappy Veryhappy
Να ζήσουν τα παιδιά, και να είναι πάντα ευτυχισμένα!! heart heart

Ραλλού μου, τα οργάνωσες όλα τέλεια.. μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!!! oksmily3 oksmily3

Μόνο μια διευκρινιση να κάνω, αυτός που έπιασε την ανθοδέσμη δεν είναι η Ραισούλα μου, αλλά ο Ερμής!!! Embarassed Embarassed Embarassed
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μαρ 13, 2012 10:16 am

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Οχι ρε Γμ/το!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ερμη... τι να πω... με βολεψε η φωτο με το σηκωμένο ποδαρακι και τα εμπλεξα.
Δεν πειράζει αγορι μου.
Τι στο καλο?! Ενας άντρακος δεν δικαιουται να θέλει διακαως να αποκατασταθει? Και να αρπάξει την ανθοδέσμη?!
Και στα δικα σου αγόρι μου!!!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Τρι Μαρ 13, 2012 10:19 am

ralou έγραψε: happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Οχι ρε Γμ/το!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ερμη... τι να πω... με βολεψε η φωτο με το σηκωμένο ποδαρακι και τα εμπλεξα.
Δεν πειράζει αγορι μου.
Τι στο καλο?! Ενας άντρακος δεν δικαιουται να θέλει διακαως να αποκατασταθει? Και να αρπάξει την ανθοδέσμη?!
Και στα δικα σου αγόρι μου!!!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Ο συγκεκριμένος αντράκος μην σου πω οτι θα έσπρωχνε και τα κορίτσια για να την πιάσει!! happy2 happy2 happy2 Είναι παιδί για σπίτι.. Laughing Laughing
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Τρι Μαρ 13, 2012 5:00 pm

Δυστυχώς τρέχω πολύ αυτό τον καιρό για να ασχοληθώ όσο θα ήθελα.
όμως έχω να πω τα εξής;
Καταρχήν ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές και τα απίστευτα δώρα και τη συμμετοχή ....
Για τη θεία Ρούλα τώρα:
Ρούλα μου ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Δεν ξέρεις τι καλό μου έκανε να βλέπω το Τσιλάκο μου που συρρικνώνεται σε αυτά τα μεγαλεία....
Το όλο σκηνικό ήταν απίστευτο, και νοιώθω ότι ήταν μεγάλη μας τιμή που ασχολήθηκες τόσο μαζί μας και με την αγαπημένη Σούσι και με τους καλεσμένους κλπ κλπ κλπ.
Δεν είμαι καλή στα λόγια αλλά καταλαβαίνεις πιστεύω τι θέλω να πω...

Σε ευχαριστώ λοιπόν πολύ πολύ και ενα μεγάλο φιλί από τον Τσίλι
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Μαρ 13, 2012 5:04 pm

Τι υπέροχος γάμος,ήταν όλα άψογα σχεδιασμένα. grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
Να μας ζήσουν τα παιδιά και να έχουν μια ονειρεμένη ζωή!!! mati mati mati

Θεια Ραλλού ευχαρισουμε για τις όμορφες στιγμές που μας χάρισες worship worship filaki
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μαρ 13, 2012 7:51 pm

Πω πω Ρούλα.. Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 387145 Μεγαλούργησες για άλλη μια φορά!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932

Κάθησα με την ησυχία μου να διαβάσω όλα τα κείμενα και να χαζέψω τις υπέροχες φωτοσουπιές!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775

Ρισπέκτ Ρουλίτσα μου, είσαι απίστευτη!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932



Συμπεθέρες, να σας ζήσουν τα παιδιά, βίο ανθόσπαρτο!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 501866 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 322479 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 24219 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Τρι Μαρ 13, 2012 8:15 pm

SuperCatz έγραψε:Πω πω Ρούλα.. Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 387145 Μεγαλούργησες για άλλη μια φορά!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932

Κάθησα με την ησυχία μου να διαβάσω όλα τα κείμενα και να χαζέψω τις υπέροχες φωτοσουπιές!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775

Ρισπέκτ Ρουλίτσα μου, είσαι απίστευτη!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932



Συμπεθέρες, να σας ζήσουν τα παιδιά, βίο ανθόσπαρτο!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 501866 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 322479 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 24219 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 702886

+3.567.897.654.231
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Τρι Μαρ 13, 2012 10:47 pm

Sad Veryhappy ανάμεικτα συναισθήματα !

Ρουλίτσα μου kissss kissss kissss ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα καθώς κι όλα τα κορίτσια που συμμετείχαν . grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tzelacat Τρι Μαρ 13, 2012 11:15 pm

Veryhappy Nα ζήσετε Τσίλι και Σούσυ!!! Veryhappy

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 W1


ralou worship grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Μαρ 13, 2012 11:27 pm

tzelacat έγραψε: Veryhappy Nα ζήσετε Τσίλι και Σούσυ!!! Veryhappy

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 W1


ελενη! worship παει στην υπογραφη παραυτα!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Τρι Μαρ 13, 2012 11:31 pm

tzelacat έγραψε: Veryhappy Nα ζήσετε Τσίλι και Σούσυ!!! Veryhappy

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 W1


ralou worship grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4

Shocked heart heart heart heart heart heart heart heart
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μαρ 13, 2012 11:31 pm

Ευχαριστουμε για τις ευχές και τα δωρα στα παιδια.
Εχουν όλα μεταφερθει στους ενδιαφερόμενους!
thanks thanks thanks thanks

Ελένη... τι να πω! Το καλυτεροτερο δωρο ειναι η νυφικη αυτη φωτογραφια του φιλοτέχνησες.
Δεν χορταινω να την κοιταω. Ειναι τόοοσο συγκινητικη!
Ευχαριστουμε!
Τα καλυτερα για τα υπεροχα αυτα γατια μωρε!
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
(Αντε Ελένη και στο επομενο ιβεντ, αν θελεις, να συνεργαστουμε για το φωτογραφικο υλικο. Οι φωτοσοπιές με αγχωνουν ιδιαίτερα, πολυ περισσοτερο με το παμπάλαιο φωτοσοπ μου, αφου δεν καταφερα να φορτωσω το νέο που μου ειπες, λογω αρχαίου υπολογιστη)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μαρ 13, 2012 11:32 pm

tzelacat έγραψε: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 501866 Nα ζήσετε Τσίλι και Σούσυ!!! Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 501866

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 W1


ralou Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 751775 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 719932

Τέλειο Ελένη!Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 742497 Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από purina Τρι Μαρ 13, 2012 11:56 pm

Na ζησετεεεεεεε και καλους απογονους!!!!!!!!!
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από BokSurat Τρι Μαρ 13, 2012 11:59 pm

tzelacat το είπα και στο άλλο τοπικ το λέω και εδώ είναι πάρ απολύ όμορφο και αυτό, έχεις εξελιχθεί σε μεγάλο ταλέντο oksmily3
φοβερό είναι μπράβο!!! Laughing
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tzelacat Τετ Μαρ 14, 2012 10:19 am

Χαίρομαι που σας άρεσε Veryhappy Είναι τόσο όμορφο ζευγαράκι! heart

ralou έγραψε:Ευχαριστουμε για τις ευχές και τα δωρα στα παιδια.
Εχουν όλα μεταφερθει στους ενδιαφερόμενους!
thanks thanks thanks thanks

Ελένη... τι να πω! Το καλυτεροτερο δωρο ειναι η νυφικη αυτη φωτογραφια του φιλοτέχνησες.
Δεν χορταινω να την κοιταω. Ειναι τόοοσο συγκινητικη!
Ευχαριστουμε!
Τα καλυτερα για τα υπεροχα αυτα γατια μωρε!
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
(Αντε Ελένη και στο επομενο ιβεντ, αν θελεις, να συνεργαστουμε για το φωτογραφικο υλικο. Οι φωτοσοπιές με αγχωνουν ιδιαίτερα, πολυ περισσοτερο με το παμπάλαιο φωτοσοπ μου, αφου δεν καταφερα να φορτωσω το νέο που μου ειπες, λογω αρχαίου υπολογιστη)
ralou μου filaki Έχω έτοιμες επεξεργασμένες φωτογραφίες όλων των γατιών σε psd format, όποτε θέλεις θα σου τις στείλω. Και μη μου αγχώνεσαι, οι φωτοσοπιές σου ειναι απλά υπέροχες!
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τετ Μαρ 14, 2012 10:50 am

Τσίλι και Σούσυ, να ζήσετε καλά μου!!!!!
Με ρόδα να είναι στολισμένος ο κοινός δρόμο της ζωής σας!!!!!
Καλούς απογόνους και γρήγορα εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3


Ρούλα μου, δεν έμεινε να πω κάτι, τα είπαν ΟΛΑ οι παραπάνω!!!!
Δεν περίμενα βέβαια κάτι λιγότερο από σένα!!!!
Είσαι Η μορφή σε τέτοιου είδους περιγραφές!!!!
Ο γάμος Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
flower flower flower flower flower

Η Χιονάτη, που ήταν κι αυτή κάπου εκεί (κι ας μην την είδατε στις φωτο...είχε κρυφτεί γιατί είνα ντροπαλό το μικρό μου!) έχει ενθουσιαστεί μεν με τα του γάμου, από την άλλη είναι τόσο πικραμένη με τον Γιόντα της που σκέφτεται και επισήμος να χωρίσει! Θέλει λεει μέχρι του χρόνου την άνοιξη να έχει φορέσει κι εκείνη νυφικό και με τον Γιόντα δεν βλέπει φως (δεν έχει κι άδικο)! Μην ξεχνάμε πως ο γάμος ήταν να γίνει τα Χριστούγεννα αλλάαααααααααααα tongueout


geek
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 14, 2012 11:06 am

Ελένη ευχαριστω! Λαμβανω σοβαρα υπ όψιν μου την ανεκτιμητη προσφορα σου. Χαρα στο κουράγιο σου που κάθισες και έκανες όλη αυτη τη δουλεια!

Βαγια, ευχαριστω. Σε πληροφορω ότι η Χιονάτη ΔΕΝ κρυβοταν καθόλου, το αντίθετο μάλιστα, πρωτη θέση πιστα καθόταν σε όλες τις φωτο.
Οπως ειπα όμως, δυστυχως ο εξοπλισμος τα επαιξε και δεν βγηκαν οι φωτο.
Ομως ενας επαγγελματιας φωτογραφος τραβηξε απρόσκλητος όπως γινεται πάντα σε τετοιες περιπτωσεις, μερικές ποζες και περιμένουμε να τις εμφανίζει για να μας τις πουλησει και να τις βάλω εδω.
Βεβαια θα τις χρυσοπληρωσουμε αλλά... δεν βαριέσαι! Χαλαλι για τα γατια μας!

Οσο για το γαμο της Χονατης... με το ζορι βαστιέμαι να πω "Αχα! Σας τα ειχα πει εγω!", δεν κάνει όμως...
Ποιος να ξέρει γιατι ο Μαστερ Γιοντα ανεκρουσε πρυμναν? Αβυσσος η ψυχη των σοφων ασπρογατων...
Συμβουλη:
Ασε το κορίτσι ελευθερο να εκδηλωθει και μολις βρει τι ακριβως θέλει... εδω ειμαι εγω! blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μαρ 14, 2012 11:14 am

tsili έγραψε:Δυστυχώς τρέχω πολύ αυτό τον καιρό για να ασχοληθώ όσο θα ήθελα.
όμως έχω να πω τα εξής;
Καταρχήν ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές και τα απίστευτα δώρα και τη συμμετοχή ....
Για τη θεία Ρούλα τώρα:
Ρούλα μου ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Δεν ξέρεις τι καλό μου έκανε να βλέπω το Τσιλάκο μου που συρρικνώνεται σε αυτά τα μεγαλεία....
Το όλο σκηνικό ήταν απίστευτο, και νοιώθω ότι ήταν μεγάλη μας τιμή που ασχολήθηκες τόσο μαζί μας και με την αγαπημένη Σούσι και με τους καλεσμένους κλπ κλπ κλπ.
Δεν είμαι καλή στα λόγια αλλά καταλαβαίνεις πιστεύω τι θέλω να πω...

Σε ευχαριστώ λοιπόν πολύ πολύ και ενα μεγάλο φιλί από τον Τσίλι

Ειρηνη παψε! ΠΑΨΕ!
Αγαπω τον Τσιλι σαν δικο μου γατι στο έχω ξαναπει. Ειναι κάτι στο μουτρακι του που αγγιζει το κέντρο της τρυφερότητας μέσα μου.
heart heart heart
Ο Τσιλι μας ήταν, ειναι και θα ειναι πάντα στην καρδια μου... Δεν θελω να ακουω τιποτα άλλο.
Και το ΠΙΣΤΕΥΩ ότι θα στολιζει την ζωή μας για πολλά χρονια ακομα. oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Μαρ 14, 2012 4:37 pm

Τέλεια! Και η ιστορία και οι φωτοσουπιές!
Άντε Φρέγια κοπέλα μου και στα δικά σου! Και μην την ακούς τη μαμά σου!
Είσαι κούκλα!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης