gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

+16
vaso
tzelacat
BokSurat
SuperCatz
Kikiriki
LAROGATA
FROGK
natalouko
Anatoli
funambolo
doremi
tsili
moukelis
alex..niaou
Πούπσυ
ralou
20 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 7:38 pm

Η ΤΕΛΕΤΗ

Σ αυτό το καταπληκτικό μέρος γίνεται η σημερινή τελετή.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_loc10
Μα κοιτάξτε! Δεν είναι πανέμορφα?
Μέσα στην Άνοιξη όλα είναι δροσερά και λιγάκι σκιερά και μπουμπουκιασμένα. Τα δέντρα, τα λουλούδια, το γρασίδι, μας ανοίγουν την καρδια. Ναι! Μια τέτοια ώρα και σε ένα τέτοιο τόπο πρέπει να παντρευτούν τα αγαπημένα μας γατουνια... Είναι πολύ ρομαντικά όλα. Νομίζεις ότι από καμία μεριά θα προβάλουν ο Ομπερον και η Τιτανια με τον Πουκ και τη συνοδεία τους για να ευλογήσουν με νεραϊδόσκονη στο γάμο!
Στην άκρη του ξέφωτου ένα μεγάλο τραπέζι στρωμένο με αρχοντικό άσπρο τραπεζομάντιλο είναι γεμάτο με φαγητά, γλυκά και ποτά.
Πίσω από ένα τραπεζάκι πιο κει στέκεται ο Σαγκυ και προσέχει τα δώρα που έχουν μαζευτεί για το ζευγάρι. Είναι ακόμα καινούριος στην παρέα και προτίμησε να
βοηθήσει έτσι, για να είναι κάπως απομονωμένος.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_sag10

Ωστόσο, θυμάμαι ότι ο Σαγκυ πρέπει να γνωριστεί με την Μπρινα γιατί αποκλείεται να τολμήσει ν της μιλήσει ο ίδιος. Και ξέχασε να βάλει και το χρυσό μουστάκι στο πέτο του!
Παίρνω από το χέρι την Μπρινα και την φέρνω κοντά του
Χαίρω πολύ Μπρίνα, λέει ο Σαγκυ ντροπαλά.
Αλλά η Μπρίνα είναι μια εξαιρετικά κοινωνική γάτα και αμέσως τον χαιρετάει κι αυτή διαχυτικά, ξεχνωντας τις παρεξηγησεις των τελευταίων ημερών.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_sag12
Τι όμορφοι που ειναι οι δυο τους... κι ας μην έβγαλε καμία φωτο του αγοριού της προκοπής η Αθηνά. Αα! Φιλενάδα, να ξέρεις ότι η Δωρα είναι μαστόρισσα στις φωτο. Δεν μπορεί να βλέπει την κόρη της δίπλα σε ένα όμορφο μεν, θολό δε αγόρι. Γι αυτό φρόντισε να την συναντήσεις και αντι να κάνεις προσπάθειες να κλέψεις τον Καζανόβα, καλύτερα να την βάλεις να φωτογραφίσει τον Σαγκυ σου!
-Εσύ κοριτσαρα μου, θέλω να μου πεις εντυπώσεις για τον Σαγκυ μετά τον γάμο. Άπλα δώσε του μια ευκαιρία, ψιθυρίζω στο αυτακι της Μπρινας πριν τους αφήσω μόνους.

Επίσης μια ωραία γαμήλια τούρτα περιμένει στη θέση της να την κόψουν οι νεόνυμφοι. Ο καλός ζαχαροπλάστης έκανε και ομοιώματα του Τσιλι και της Σουσυ στο πάνω μέρος με ζαχαροπαστα. Χαχαχα! Τέλεια είναι!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_wed10

Η Φρεγια, τρεχει και πεφτει στην αγκαλια του Πιπη.
Και στα δικα μας αγαπη μου!
Και τα δικα μας γιασεμί μου!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_pip10
Μετα παιρνουν θέση στο γκατζιμπο διπλα στον γαμπρο

Ο Μικυ μου πετάγεται μπροστά μου, με αγκαλιάζει και με ενημερώνει.
- Θεια Ραλου, και στης Φρεγιας τις χαρές εύχομαι και στα δικά μας οι ανύπαντροι! Συγνώμη που φοράω γυαλιά ηλίου αλλά ξέρεις ότι το μάτι μου έχει ένα προβληματάκι και με τσάκισε η αντηλιά.
- Δεν πειράζει Μικυ μου, καταλαβαίνω. Και στα δικά σου καλέ μου. Πως πάνε όλα εδώ?
- Όλα είναι τέλεια θεία Ραλου, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα, έφεραν τα πάντα και τα φαγητά είναι άψογα και ο χώρος περιποιημένος και τα παρανυφάκια έχουν έρθει και περιμένουν σε εκείνο το κιόσκι να τα ντυσεις για την τελετή. Εκεί θα περιμένει και η Σουσι μέχρι να αρχίσει ο γάμος.
Ο Τσιλι ήδη περιμένει πανέτοιμος και μόλις είμαστε έτοιμοι θα αρχίσει και το γαμήλιο εμβατήριο.
Μόνο εκείνος ο Γκιζμο... ε! Ξέρεις το κουσούρι του, έχει κατακατουρισει τον κόσμο και τρέχω συνέχεια από πίσω του για να τον προλάβω μην τυχόν τα κάνει πουθενά στα φανερά και έχουμε πρόβλημα. Ευτυχώς μέχρι τώρα μόνο τους θάμνους έχει κατουρησει. Α ναι! Και το κάθισμα του αυτοκινήτου τους την ώρα που έρχονταν όλοι μαζί... Αν και... δεν τον πρόλαβα όταν έπεσε στον μπουφέ και ρήμαξε μια πιατέλα γαρίδες... Ευτυχώς έχουμε πολύ φαΐ...
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_giz11
Και το γκατζιμπο του γάμου είναι έτοιμο, να! Δες εκεί στην μέση! Και οι καρέκλες όλες στη θέση τους. Νομίζω ότι δεν έχουμε καμία εκκρεμότητα. Όλα είναι έτοιμα!

Χα! Το ήξερα εγώ όταν ζήτησα από τον Μικυ μου να γίνει ο γενικός βοηθός και φροντιστής του γάμου. Ο Μικυ μπορεί να μην είναι κανένας επιθετικός αγριος γάτος αλλά εχει αποδειχτεί ότι στα πρακτικά θέματα είναι εξαιρετικά αποτελεσματικός και ανεκτίμητος!
Δεν φανταζομαι να έφαγες και συ κανενα γλυκάκι ε? του λέω κλεινονας το μάτι
Οοοοχι θεια Ραλου, προσέχω πολυ. Κι εσυ να προσέχεις όμως μου το υποσχεσαι?
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts-mik10

Ο στολισμός με τριαντάφυλλα σε χρώμα κυρίως πορτοκαλι είναι πολύ πετυχημένος και ταιριαστός με την ανοιξιάτικη ατμόσφαιρα. Η ανθοδέσμη της Σουσυ και η μπουτονιέρα του Τσιλι είναι από τα ίδια λουλούδια. Τα παρανυφακια και η bridesmaid και η κουμπάρα κι αυτές φορούν ασορτί πορτοκαλιά τριαντάφυλλα.
Ο Τσιλι φόρεσε τελικά γραβάτα χαλαρή στο λαιμό και όσο κι αν φαίνεται περίεργο του πάει τρέλα, δίνοντας του ένα νεανικό αλλά και πολύ κομψό αέρα. Αχ Είναι κουκλί το αγόρι μας!
Τρέχω να ετοιμάσω τα παρανυφάκια. Πουπα και Μιλου δεν χρειάζονται τίποτα απολύτως. Είναι ήδη στολισμένες με την βοήθεια της εξαδέλφης Οντετ και με κοιτούν καμαρωτές. Άμα η γάτα είναι από καλό σπίτι...
Αν και η Μιλου τα έκανε τα παραπονάκια της γιατί παρεξηγηθηκε που όλοι την κοίταγαν με ανοιχτό το στόμα και όλο την χάιδευαν, με αποτέλεσμα να της κατσιάζουν τη γούνα
- Καλε σεια Λαλου! Πες τους! Ολο με ζουλάααανεεεε!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_mil10
Η Μάγια η Πανθηρίνα πάλι είναι... ουφ! Άστα να πάνε! Η μαύρη γυαλιστερή γούνα της είναι γεμάτη σκουπιδάκια έτσι που κυλιόταν μέχρι πριν λίγο στο χορτάρι και στους θάμνους. Ευτυχώς η μαμά Μαρία την αρπάζει και την βουρτσίζει καλά καλά.
Μέτα της φοράμε τα λουλούδια της και η Μαρια την βαστάει από το χέρι μην τυχόν και ξεπορτίσει ξανά.
Η Μπαριλα και η Ιριδα είναι επίσης έτοιμες και φεύγω να ελέγξω τις υπόλοιπες λεπτομέρειες του γάμου.

Ξαφνικά, ακούω φωνές και στριγγλισματα πίσω μου. Μέσα στο κιόσκι γίνεται χαμός...
Ιριδα και Μπαριλα έχουν πιαστεί μαλλί με μαλλί και γκριζωπές τούφες από γούνα πετάνε στον αέρα.
kitty3
Η Σουσυ κάνει προσπάθεια να τις χωρίσει και την απομακρύνω αποφασιστικά μην μου την ξεμαλλιασουν κι αυτή τελευταία στιγμή.
Οι δυο γατοσυμπεθέρες πάλι, σβερκωμένες μια σε κάθε χέρι μου, φοβερίζουν η μια την άλλη και νυχιάζουν τον αέρα μαινομενες.
- Εγώ είμαι η επίσημη παράνυμφος! Φωνάζει η Μπαρίλα
- Κχχχχ! Όχι εγώ! Αφού ο γαμπρός είναι αδερφός μου!
- Χαχαχα! Καλά! Ούτε στο δημοτικό δεν έχεις πάει εσύ μικρή! Ούτε ελληνικά δεν ξέρεις! «Παρανυφος» σημαίνει «διπλα στη νύφη. Και τι δουλειά έχεις εσύ δίπλα στην αδελφή μου ε?
- Αααα! Έτσι ε! Καλά! Τότε κι εγώ είμαι «Παραγαμπρος» γιατί θα είμαι δίπλα στον γαμπρό!
Τις αφήνω κάτω υπό επιτήρηση στα χέρια της Αλεξ και της Ειρηνης να τις σουλουπώσουν λιγάκι που έχουν γίνει χάλια.
Και ναι, τις φωτογράφισα την ώρα του μαλλιοτραβηγματος αλλά δεν βάζω φωτο για να μην χαλάσουμε το ωραίοι κλίμα αυτού του γάμου.
Αχ βρε παλιοσουσουράδες!
Αχ!
whip whip whip whip

Το ξερω ότι καθυστερησα πολυ και βραδιασε πια... Με πηρε ο υπνος μωρε... Σορυ... Embarassed Embarassed Embarassed
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Δευ Μαρ 12, 2012 7:53 pm

Ο Shaggy χρειάστηκε 2,5 ώρες χάιδεμα, τρεις φορές κακά και δύο Βάλιουμ για να τολμήσει να σταθεί δίπλα στη Breena. pale

Και μου δήλωσε ότι ακόμη κι αν δεν τον θελήσει ποτέ πια, αυτός θα είναι ευτυχισμένος έστω και που τη γνώρισε. doing

Και μετά απαίτησε να πάρω μαθήματα φωτογραφίας, διότι, λέει, τον αδικούν αυτές που βγάζω και κουράζουν και τη θεία Ραλλού. photo

Βρε Ραλλού!! grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μαρ 12, 2012 7:57 pm

Δεν πειράζει Ραλλού μου!!! Smile Smile Έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι γάμοι απόγευμα προς βράδυ γίνονται!!! Laughing Laughing Θα είναι ωραία και ρομαντικά με αναμένα κεριά που θα φωτίζουν τον χώρο!!! oksmily3 oksmily3
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 7:58 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy υπέροχη η περίγραφή του γάμου Veryhappy
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 12, 2012 7:58 pm

Τι όμορφο μερος που είναι!!!
και όλα είναι τέλεια, από το Shaggy που φυλάει τα δώρα, μέχρι τη μικρή Μιλού που την κατσάσιαν όλοι!!!!
ανυπομονώ να δω το αγόρι μου γαμπρό!!!!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 8:04 pm

Αχ! το μωρο μου! Ταραχτηκε ε?!
Παντως η Μπρινα ειναι ενα εξαιρετικο κορίτσι το καλυτερο απο τα παιδια της Δωρας να το ξέρεις Αθηνα.

Να ξέρεις πάντως ότι δεν με κουράζουν οι φωτο σας. Μην φανταστεις ότι εγω βγαζω καλυτερες στην δικια μου. Απλως θα ηθελα να εβλεπα αυτον τον γατο λιγο πιο καθαρα.
Του αξιζει να δειξει την ομορφάδα του μωρε!
thanks
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Δευ Μαρ 12, 2012 8:07 pm

Είμαι και τελείως άσχετη Ρούλα μου με τις φωτογραφίες. Θα προσπαθήσω όμως να τραβήξω μια της προκοπής για να μην σε ταλαιπωρεί Embarassed Embarassed
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 8:12 pm

Ναι Ναταλια μου αλλά... οι φωτογραφίες υποτειθεται ότι ειναι τραβηγμένες με τον απογευματικο ήλιο... Τέλος πάντων...
Για την ακρίβεια μας τα χάλασε ο καιρός και στην πραγματικοτητα ουτε ηλιο δεν ειχε σημερα.
Δεν πειράζει όμως.
Κι εγω με χιονάκι παντρευτηκα και φοραγα ενα κοντο φουστανάκι για νυφικο. Αλλά όλοι μου λέγανε για να με παρηγορησουν: Δεν πειράζει, δεν πειράζει. Αμα κρυωνει η νυφη ειναι γουρι! γουρι!
Χαχαχα!
Ελπιζω να ειναι γουρι το σημερινο κρυουλι και για τον Τσιλι και την Σουσυ μας!

Ευχαριστω Μαρια. Που να δεις και τον γαμο των δικων μας γατιων.
Αν δεν μου κάνει καμια στραβη βεβαια η νυφη!

Ειρηνη, τον έβαλα γαμπρο τον Τσιλι απο το μεσημέρι, στο σπιτι σου που ετοιμαζόταν να φυγει για να έρθει στο γάμο.
Αλλά σε λιγο θα τον δεις ξανα με την Σουσυ. Ειναι τελειος τελειος τελειος!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Δευ Μαρ 12, 2012 8:14 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μαρ 12, 2012 8:16 pm

Περιμενουμε με αγωνια τις εξελιξεις! tiletheatis
οσο για τον Μικυ, μην τον εμπιστευεσαι οταν σου λεει οτι δεν τρωει.Οταν θελει γινεται ο ασπρος σιφουνας angry2
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Δευ Μαρ 12, 2012 8:27 pm

Θεια Ραλλου η μαμα λεει αμα θελει η θεια Αθηνα μπορει να τον φωτογραφισει η ιδια τον Shaggy,οποτε θελουν.Τα υπολοιπα θα στα πω κατ'ιδιαν,γιατι ντρεπομαι... Embarassed
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 8:28 pm

Τετα, στο λέω για τελευταία φορά!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΥ ΜΟΥ! Madd
Κανενας δεν έχει το δικαίωμα να κατηγορει τον αγαπημένο μου, ουτε καν η μάνα του!!!
(Παντως εγω εχω τα μάτια μου 14 μην τυχον και ξεφυγει απο την διαιτα του.
Εχω την εντυπωση δε ότι και αυτος με επιτηρει στενα για τον ίδιο λογο.
Σημερα, ή θα ειμαστε και οι δυο τυποι και υπογραμμοι με την διαιτα μας ή... θα κανουμε Γλουκοζιλιωμένη Αιμοσφαιρίνη πάρτι, μεχρι το τελος της βραδιας! Embarassed
Φτου φτου φτου μακριά απο μας! voodoo voodoo
)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 8:32 pm

Μπρινάκι μου, ειδες που σου ειχα πει να του δωσεις μια ευκαιρια?!
Καλα... δεν προκαταλαμβάνομαι. Περιμένω να μου πεις εσυ στο τέλος όλες τις εντυπωσεις καλες ή κακες.
kissss
Μακαρι να μπορουσαν οι μαμαδες σας να βρεθουν και να φωτογραφισουν τον Σαγκυ.
Να ξέρεις ότι εισαι απο τις πιο προνομιουχες γατες σ αυτο το θεμα. Καμια άλλη γατομαμα δεν βγαζει φωτο σαν της μαμας σου
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Δευ Μαρ 12, 2012 8:32 pm

ralou έγραψε:Τετα, στο λέω για τελευταία φορά!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΥ ΜΟΥ! Madd
Κανενας δεν έχει το δικαίωμα να κατηγορει τον αγαπημένο μου, ουτε καν η μάνα του!!!
(Παντως εγω εχω τα μάτια μου 14 μην τυχον και ξεφυγει απο την διαιτα του.
Εχω την εντυπωση δε ότι και αυτος με επιτηρει στενα για τον ίδιο λογο.
Σημερα, ή θα ειμαστε και οι δυο τυποι και υπογραμμοι με την διαιτα μας ή... θα κανουμε Γλουκοζιλιωμένη Αιμοσφαιρίνη πάρτι, μεχρι το τελος της βραδιας! Embarassed
Φτου φτου φτου μακριά απο μας! voodoo voodoo
)

Ω Ρουλίτσα... Αυτά θέλουν πολύ προσοχή και πολύ αυτοσυγκράτηση!! Να προσέχεις τον εαυτό σου!! grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 8:37 pm

Ναι.. προσέχω 'οσο μπορω...
Αλλωστε, το σκατοκοριτσο μου η Σκορδαλια, με ποτιζει τόσες πικρες που αντισταθμιζουν απολυτα την οποια γλυκα μιας φαγητικης κρεπάλης.
Ε... παιζουν ρόλο και οι ενεσουλες ινσουλινης μου όσο ναναι blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 8:42 pm

Όλα είναι πια έτοιμα και ξεκινάμε!

Ο Γκιζμο παίρνει θέση πίσω από το τραπέζι και περιμένει, συνοδευόμενος από την Πατούσα που είναι θέα μέσα στα καλά της.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_giz12
Μάλλον η Πατούσα είναι εκεί για να τον προσέχει και να δώσει ένα χεράκι αν τον Γκιζμο τον πιάσει καμία εεε...χμμμ... ανάγκη!

Οι καλεσμένοι κάθονται στα καθίσματα και περιμένουν.

Ο Τσιλι έτοιμος, λαμπερός στην λιακάδα, στέκει κρατώντας την ανθοδέσμη της Σουσυ στα χέρια του. Δίπλα του η μαμά Ειρήνη του κάνει αέρα με μια βεντάλια και του σκουπίζει τον –ανυπαρκτο- ιδρώτα από το μέτωπο, όπως κάνουν όλες οι αγορομάνες που σέβονται τον εαυτό τους, όταν παντρεύουν τους μοναχογιούς τους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_nea10
Το γαμήλιο εμβατήριο ακούγεται στον φρέσκο αέρα της εξοχής. Η Πουπα και η Μιλου μαζί με την Μαγια, προηγούνται κρατώντας στα χέρια καλαθάκια με ρύζι ροδοπέταλα και κουφέτα και τα μοιράζουν στους καλεσμένους. Μα τι χαριτωμένα που είναι με τα λουλούδια τους τα μωρα μου!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_par10
Η Ίριδα, το... «παραγαμπράκι» ρίχνει ροδοπέταλα στον διάδρομο καθώς τον διασχίζει και κορδώνεται. Αχ Είναι πολύ τσαπερδόνα αυτή η κουκλίτσα.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_iri10
Η Σουσυ τακτοποιεί τις τελευταίες λεπτομέρειες της εμφάνισης της και βγαίνει κι αυτή στη λιακάδα, να λάμπει από νιάτα και ομορφιά. Η μαμά Αλεξ τακτοποιεί την γούνα και το πέπλο που σκεπάζει το πρόσωπο της, όπως επίσης κάνουν όλες οι κοριτσομάνες που σέβονται τον εαυτό τους, όταν παντρεύουν τις μοσχαναθρεμμένες κόρες τους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_nif11
Τι ωραια εικονα, οι δυο διδυμες αδελφουλες!
Με αργό βήμα η νυφη πλησιάζει το γαμπρό χέρι χέρι με την αδελφή της και bridesmaid Μπαριλα, μέσα σε χειροκροτήματα.
Δίνει το χέρι της στον Τσιλι, παίρνοντας και την ανθοδέσμη που της προσφέρει. Εκείνος της ανασηκώνει το πέπλο και την κοιτάει θαμπωμένος. Είναι μια συγκινητική στιγμή και οι δυο συμπέθερος με το ζόρι κρατιούνται να μην αμολήσουν τα δάκρυα τους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_nif10

Ο Γκιζμο παίρνει το σοβαρό του ύφος και λέει.
- Φίλες και φίλοι, γάτες και άνθρωποι! Μαζευτήκαμε όλοι εδώ σήμερα, για να ενώσουμε αυτές τις δυο γάτες με τα δεσμά του γάμου. Αν κάποιος έχει αντίρρηση να το πει τώρα αλλιώς να σωπάσει για πάντα.
Μια μικρή αναταραχή ακούγεται από ένα θάμνο εκεί κοντά και βλέπω μια πορτοκαλί φιγούρα να κουνιέται νευρικά.
Παναγιά μου! Shocked Shocked Shocked
ΠΟΙΟΣ κάλεσε τον Ρουντυ στο γάμο???

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_rou10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μαρ 12, 2012 8:47 pm

Shocked Scared
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 8:56 pm

ralou έγραψε:Η ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ
Η Σουσυ έχει βάλει δυο φιλέτα στα ματάκια της να φύγει το πρήξιμο και η Αλεξ την έχει βάλει κάτω και την χτενίζει μέχρι να λάμψει η γούνα της ενώ η Μπαριλα μέσα στα νεύρα που δεν είναι αυτή το επίκεντρο της προσοχής την κουτουλάει τρυφερά τάχα μου, για να αποσπάσει την προσοχή της.

Δεν θέλει λέει να παντρευτεί αλλά να γίνει πρόεδρος του Αρείου Πάγου!!!!![/b]
[/size]
ναι,,αυτο ακουγεται σαν..μπαριλλα! happy2
αχ,θεε μου,τι κορη εχω,ποσο υπερηφανη με κανει! αλλα σουσακι μου,καλυτερα εγγαμη προεδρος παρα καμια γεροντοκορη!!!! tafos


ralou έγραψε:Η ΤΕΛΕΤΗ

Σ αυτό το καταπληκτικό μέρος γίνεται η σημερινή τελετή.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_loc10
Μα κοιτάξτε! Δεν είναι πανέμορφα?
Μέσα στην Άνοιξη όλα είναι δροσερά και λιγάκι σκιερά και μπουμπουκιασμένα. Τα δέντρα, τα λουλούδια, το γρασίδι, μας ανοίγουν την καρδια. Ναι! Μια τέτοια ώρα και σε ένα τέτοιο τόπο πρέπει να παντρευτούν τα αγαπημένα μας γατουνια... Είναι πολύ ρομαντικά όλα. Νομίζεις ότι από καμία μεριά θα προβάλουν ο Ομπερον και η Τιτανια με τον Πουκ και τη συνοδεία τους για να ευλογήσουν με νεραϊδόσκονη στο γάμο!
Στην άκρη του ξέφωτου ένα μεγάλο τραπέζι στρωμένο με αρχοντικό άσπρο τραπεζομάντιλο είναι γεμάτο με φαγητά, γλυκά και ποτά.
Πίσω από ένα τραπεζάκι πιο κει στέκεται ο Σαγκυ και προσέχει τα δώρα που έχουν μαζευτεί για το ζευγάρι. Είναι ακόμα καινούριος στην παρέα και προτίμησε να
βοηθήσει έτσι, για να είναι κάπως απομονωμένος.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_sag10

Ωστόσο, θυμάμαι ότι ο Σαγκυ πρέπει να γνωριστεί με την Μπρινα γιατί αποκλείεται να τολμήσει ν της μιλήσει ο ίδιος. Και ξέχασε να βάλει και το χρυσό μουστάκι στο πέτο του!
Παίρνω από το χέρι την Μπρινα και την φέρνω κοντά του
Χαίρω πολύ Μπρίνα, λέει ο Σαγκυ ντροπαλά.
Αλλά η Μπρίνα είναι μια εξαιρετικά κοινωνική γάτα και αμέσως τον χαιρετάει κι αυτή διαχυτικά, ξεχνωντας τις παρεξηγησεις των τελευταίων ημερών.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_sag12
Τι όμορφοι που ειναι οι δυο τους... κι ας μην έβγαλε καμία φωτο του αγοριού της προκοπής η Αθηνά. Αα! Φιλενάδα, να ξέρεις ότι η Δωρα είναι μαστόρισσα στις φωτο. Δεν μπορεί να βλέπει την κόρη της δίπλα σε ένα όμορφο μεν, θολό δε αγόρι. Γι αυτό φρόντισε να την συναντήσεις και αντι να κάνεις προσπάθειες να κλέψεις τον Καζανόβα, καλύτερα να την βάλεις να φωτογραφίσει τον Σαγκυ σου!
-Εσύ κοριτσαρα μου, θέλω να μου πεις εντυπώσεις για τον Σαγκυ μετά τον γάμο. Άπλα δώσε του μια ευκαιρία, ψιθυρίζω στο αυτακι της Μπρινας πριν τους αφήσω μόνους.

Επίσης μια ωραία γαμήλια τούρτα περιμένει στη θέση της να την κόψουν οι νεόνυμφοι. Ο καλός ζαχαροπλάστης έκανε και ομοιώματα του Τσιλι και της Σουσυ στο πάνω μέρος με ζαχαροπαστα. Χαχαχα! Τέλεια είναι!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_wed10

Η Φρεγια, τρεχει και πεφτει στην αγκαλια του Πιπη.
Και στα δικα μας αγαπη μου!
Και τα δικα μας γιασεμί μου!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_pip10
Μετα παιρνουν θέση στο γκατζιμπο διπλα στον γαμπρο

Ο Μικυ μου πετάγεται μπροστά μου, με αγκαλιάζει και με ενημερώνει.
- Θεια Ραλου, και στης Φρεγιας τις χαρές εύχομαι και στα δικά μας οι ανύπαντροι! Συγνώμη που φοράω γυαλιά ηλίου αλλά ξέρεις ότι το μάτι μου έχει ένα προβληματάκι και με τσάκισε η αντηλιά.
- Δεν πειράζει Μικυ μου, καταλαβαίνω. Και στα δικά σου καλέ μου. Πως πάνε όλα εδώ?
- Όλα είναι τέλεια θεία Ραλου, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα, έφεραν τα πάντα και τα φαγητά είναι άψογα και ο χώρος περιποιημένος και τα παρανυφάκια έχουν έρθει και περιμένουν σε εκείνο το κιόσκι να τα ντυσεις για την τελετή. Εκεί θα περιμένει και η Σουσι μέχρι να αρχίσει ο γάμος.
Ο Τσιλι ήδη περιμένει πανέτοιμος και μόλις είμαστε έτοιμοι θα αρχίσει και το γαμήλιο εμβατήριο.
Μόνο εκείνος ο Γκιζμο... ε! Ξέρεις το κουσούρι του, έχει κατακατουρισει τον κόσμο και τρέχω συνέχεια από πίσω του για να τον προλάβω μην τυχόν τα κάνει πουθενά στα φανερά και έχουμε πρόβλημα. Ευτυχώς μέχρι τώρα μόνο τους θάμνους έχει κατουρησει. Α ναι! Και το κάθισμα του αυτοκινήτου τους την ώρα που έρχονταν όλοι μαζί... Αν και... δεν τον πρόλαβα όταν έπεσε στον μπουφέ και ρήμαξε μια πιατέλα γαρίδες... Ευτυχώς έχουμε πολύ φαΐ...
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_giz11
Και το γκατζιμπο του γάμου είναι έτοιμο, να! Δες εκεί στην μέση! Και οι καρέκλες όλες στη θέση τους. Νομίζω ότι δεν έχουμε καμία εκκρεμότητα. Όλα είναι έτοιμα!

Χα! Το ήξερα εγώ όταν ζήτησα από τον Μικυ μου να γίνει ο γενικός βοηθός και φροντιστής του γάμου. Ο Μικυ μπορεί να μην είναι κανένας επιθετικός αγριος γάτος αλλά εχει αποδειχτεί ότι στα πρακτικά θέματα είναι εξαιρετικά αποτελεσματικός και ανεκτίμητος!
Δεν φανταζομαι να έφαγες και συ κανενα γλυκάκι ε? του λέω κλεινονας το μάτι
Οοοοχι θεια Ραλου, προσέχω πολυ. Κι εσυ να προσέχεις όμως μου το υποσχεσαι?
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts-mik10

Ο στολισμός με τριαντάφυλλα σε χρώμα κυρίως πορτοκαλι είναι πολύ πετυχημένος και ταιριαστός με την ανοιξιάτικη ατμόσφαιρα. Η ανθοδέσμη της Σουσυ και η μπουτονιέρα του Τσιλι είναι από τα ίδια λουλούδια. Τα παρανυφακια και η bridesmaid και η κουμπάρα κι αυτές φορούν ασορτί πορτοκαλιά τριαντάφυλλα.
Ο Τσιλι φόρεσε τελικά γραβάτα χαλαρή στο λαιμό και όσο κι αν φαίνεται περίεργο του πάει τρέλα, δίνοντας του ένα νεανικό αλλά και πολύ κομψό αέρα. Αχ Είναι κουκλί το αγόρι μας!
Τρέχω να ετοιμάσω τα παρανυφάκια. Πουπα και Μιλου δεν χρειάζονται τίποτα απολύτως. Είναι ήδη στολισμένες με την βοήθεια της εξαδέλφης Οντετ και με κοιτούν καμαρωτές. Άμα η γάτα είναι από καλό σπίτι...
Αν και η Μιλου τα έκανε τα παραπονάκια της γιατί παρεξηγηθηκε που όλοι την κοίταγαν με ανοιχτό το στόμα και όλο την χάιδευαν, με αποτέλεσμα να της κατσιάζουν τη γούνα
- Καλε σεια Λαλου! Πες τους! Ολο με ζουλάααανεεεε!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_mil10
Η Μάγια η Πανθηρίνα πάλι είναι... ουφ! Άστα να πάνε! Η μαύρη γυαλιστερή γούνα της είναι γεμάτη σκουπιδάκια έτσι που κυλιόταν μέχρι πριν λίγο στο χορτάρι και στους θάμνους. Ευτυχώς η μαμά Μαρία την αρπάζει και την βουρτσίζει καλά καλά.
Μέτα της φοράμε τα λουλούδια της και η Μαρια την βαστάει από το χέρι μην τυχόν και ξεπορτίσει ξανά.
Η Μπαριλα και η Ιριδα είναι επίσης έτοιμες και φεύγω να ελέγξω τις υπόλοιπες λεπτομέρειες του γάμου.

Ξαφνικά, ακούω φωνές και στριγγλισματα πίσω μου. Μέσα στο κιόσκι γίνεται χαμός...
Ιριδα και Μπαριλα έχουν πιαστεί μαλλί με μαλλί και γκριζωπές τούφες από γούνα πετάνε στον αέρα.
kitty3
Η Σουσυ κάνει προσπάθεια να τις χωρίσει και την απομακρύνω αποφασιστικά μην μου την ξεμαλλιασουν κι αυτή τελευταία στιγμή.
Οι δυο γατοσυμπεθέρες πάλι, σβερκωμένες μια σε κάθε χέρι μου, φοβερίζουν η μια την άλλη και νυχιάζουν τον αέρα μαινομενες.
- Εγώ είμαι η επίσημη παράνυμφος! Φωνάζει η Μπαρίλα
- Κχχχχ! Όχι εγώ! Αφού ο γαμπρός είναι αδερφός μου!
- Χαχαχα! Καλά! Ούτε στο δημοτικό δεν έχεις πάει εσύ μικρή! Ούτε ελληνικά δεν ξέρεις! «Παρανυφος» σημαίνει «διπλα στη νύφη. Και τι δουλειά έχεις εσύ δίπλα στην αδελφή μου ε?
- Αααα! Έτσι ε! Καλά! Τότε κι εγώ είμαι «Παραγαμπρος» γιατί θα είμαι δίπλα στον γαμπρό!
Τις αφήνω κάτω υπό επιτήρηση στα χέρια της Αλεξ και της Ειρηνης να τις σουλουπώσουν λιγάκι που έχουν γίνει χάλια.
Και ναι, τις φωτογράφισα την ώρα του μαλλιοτραβηγματος αλλά δεν βάζω φωτο για να μην χαλάσουμε το ωραίοι κλίμα αυτού του γάμου.
Αχ βρε παλιοσουσουράδες!
Αχ!
whip whip whip whip

Το ξερω ότι καθυστερησα πολυ και βραδιασε πια... Με πηρε ο υπνος μωρε... Σορυ... Embarassed Embarassed Embarassed

ralou έγραψε:Όλα είναι πια έτοιμα και ξεκινάμε!

Ο Γκιζμο παίρνει θέση πίσω από το τραπέζι και περιμένει, συνοδευόμενος από την Πατούσα που είναι θέα μέσα στα καλά της.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_giz12
Μάλλον η Πατούσα είναι εκεί για να τον προσέχει και να δώσει ένα χεράκι αν τον Γκιζμο τον πιάσει καμία εεε...χμμμ... ανάγκη!

Οι καλεσμένοι κάθονται στα καθίσματα και περιμένουν.

Ο Τσιλι έτοιμος, λαμπερός στην λιακάδα, στέκει κρατώντας την ανθοδέσμη της Σουσυ στα χέρια του. Δίπλα του η μαμά Ειρήνη του κάνει αέρα με μια βεντάλια και του σκουπίζει τον –ανυπαρκτο- ιδρώτα από το μέτωπο, όπως κάνουν όλες οι αγορομάνες που σέβονται τον εαυτό τους, όταν παντρεύουν τους μοναχογιούς τους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_nea10
Το γαμήλιο εμβατήριο ακούγεται στον φρέσκο αέρα της εξοχής. Η Πουπα και η Μιλου μαζί με την Μαγια, προηγούνται κρατώντας στα χέρια καλαθάκια με ρύζι ροδοπέταλα και κουφέτα και τα μοιράζουν στους καλεσμένους. Μα τι χαριτωμένα που είναι με τα λουλούδια τους τα μωρα μου!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_par10
Η Ίριδα, το... «παραγαμπράκι» ρίχνει ροδοπέταλα στον διάδρομο καθώς τον διασχίζει και κορδώνεται. Αχ Είναι πολύ τσαπερδόνα αυτή η κουκλίτσα.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_iri10
Η Σουσυ τακτοποιεί τις τελευταίες λεπτομέρειες της εμφάνισης της και βγαίνει κι αυτή στη λιακάδα, να λάμπει από νιάτα και ομορφιά. Η μαμά Αλεξ τακτοποιεί την γούνα και το πέπλο που σκεπάζει το πρόσωπο της, όπως επίσης κάνουν όλες οι κοριτσομάνες που σέβονται τον εαυτό τους, όταν παντρεύουν τις μοσχαναθρεμμένες κόρες τους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_nif11
Τι ωραια εικονα, οι δυο διδυμες αδελφουλες!
Με αργό βήμα η νυφη πλησιάζει το γαμπρό χέρι χέρι με την αδελφή της και bridesmaid Μπαριλα, μέσα σε χειροκροτήματα.
Δίνει το χέρι της στον Τσιλι, παίρνοντας και την ανθοδέσμη που της προσφέρει. Εκείνος της ανασηκώνει το πέπλο και την κοιτάει θαμπωμένος. Είναι μια συγκινητική στιγμή και οι δυο συμπέθερος με το ζόρι κρατιούνται να μην αμολήσουν τα δάκρυα τους.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_nif10

Ο Γκιζμο παίρνει το σοβαρό του ύφος και λέει.
- Φίλες και φίλοι, γάτες και άνθρωποι! Μαζευτήκαμε όλοι εδώ σήμερα, για να ενώσουμε αυτές τις δυο γάτες με τα δεσμά του γάμου. Αν κάποιος έχει αντίρρηση να το πει τώρα αλλιώς να σωπάσει για πάντα.
Μια μικρή αναταραχή ακούγεται από ένα θάμνο εκεί κοντά και βλέπω μια πορτοκαλί φιγούρα να κουνιέται νευρικά.
Παναγιά μου! Shocked Shocked Shocked
ΠΟΙΟΣ κάλεσε τον Ρουντυ στο γάμο???

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_rou10

τι ομορφες φωτοσουπιες βρε ρουλα!!! oksmily3 τελειες! εχω συγκινηθει οσο δεν παει!!!!! Sad Smile Sad Smile




what
ο ΡΟΥΝΤΥ????????????????ναι,ηταν καλεσμενος απο την πλευρα της νυφης διοτι η μητερα του η Μαρια ειναι γιαγια κ νονα της Σουσι μου....αλλα αν ειναι να κανει σαματα...παπαπα! τι τα θελαμε τα δημοκρταικα τυπου "καλουμε κ τους πρωην"???? αααχ,κ τα λεγα εγω,μικρος κ κλειστος ο γαμος αλλα πού! τωρα θα τα λουστουμε! lipothymia
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 9:06 pm

Καλα κάνατε και τον καλέσατε Αλεξ. Το σωστο ήταν αυτο.
Μην ξεχνάς ότι η Σουσυ το ειχε συζητησει με τον Τσιλι και ειχαν συμφωνησει να τον καλέσουν...
Κι εγω πάντως δεν φανταζόμουν ότι θα αναστατωνόταν τόσο. Ειναι καλο παιδι μωρε, μονο λιγάκι παρορμητικος. Ειμαι σιγουρη ότι όλα θα πάνε καλα.

Ειδες οι κορες σου τι όμορφες που δειχνουν στις φωτο?!
Ε! αμα ειναι τοπ μοντελς οι γατες...
Να σου ζησει η Σουσυ σου! Και στης Μπαρίλας και συντομα.
(Αμα θέλει βεβαια...)blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μαρ 12, 2012 9:09 pm

Αχ, μεγάλη ένταση έχει αυτός ο γάμος.. tafos tafos tafos
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 12, 2012 9:11 pm

Έχω κατασυγκινηθεί!!!!
Τι όμορφο ζευγάρι!!!
Τι καταπληκτικές φωτοσουπίες!!!
Ρούλα worship worship worship
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 9:19 pm

ralou έγραψε:

Ειδες οι κορες σου τι όμορφες που δειχνουν στις φωτο?!
Ε! αμα ειναι τοπ μοντελς οι γατες...
Να σου ζησει η Σουσυ σου! Και στης Μπαρίλας και συντομα.
(Αμα θέλει βεβαια...)blinking
ναι τα μωρα μου,θεες ειναι παλι.. flower οσο για της μπαριλλας...μην σε ακουσει προσεχε!την εχουν πιασει τα φεμινιστικα της! για να μην πω κ το αλλο....

της αρεσουν λεει και τα κοριτσια....λες να γινει τηλος το γατοσπιτο???? Scared

tsili έγραψε:Έχω κατασυγκινηθεί!!!!
Τι όμορφο ζευγάρι!!!

συμπεθερα!!!! grouphug να μας ζησουν! κατσε δηλαδη να τελεστει το μυστηριο,να λυθει κ το θεμα του ρουντυ κ μετα σε ξαναγκαλιαζω!!!!!!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 9:31 pm

Τί έγινε καλέ το δικό μου σχόλιο; Suspect

τεσπαντων, pale pale Sad συγκινήθηκα πάρα πολύ καμαρώνοντας όοοοολα τα κουκλιά μας σ' αυτό το ονειρεμένο περιβάλλον!
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 9:33 pm

natalouko έγραψε:Αχ, μεγάλη ένταση έχει αυτός ο γάμος.. tafos tafos tafos
Χεχε! Ε! να έχουν κάτι να θυμουνται τα παιδια blinking
αθολου δεν μ αρεσουν αυτοι οι γάμοι που τελεωνουν σε 20λεπτα, "ξεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε" Smile

Ναταλια περιμενε λιγο και θα δεις. Ενα απο τα παιδια σου αποδειχτηκε πολυ τυχερο ή καλυτερα πιο καπατσο και γρηγορα απο τα άλλα στο τέλος! tafos
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 9:39 pm

Συμπεθερα Ειρηνη, ευχαριστω.
Το καλυτερο που μπορω για τον Τσιλι μας!
heart heart heart

Συμπεθέρα Αλεξ...
Τι να πω τωρα εγω... Οτι θέλει το κοριτσι σου, δεν με πειραζει εμένα, εχω ανοιχτο μυαλο.
Ας βρει το πριγκηποπουλο της -εεε... συγνωμη την πριγκηποπουλα της ήθελα να πω- και εγω εδω ειμαι!

Σας λέω "Συμπεθέρες" μου γιατι οπως υνηθίζεται και η κουμπαριά λογιζεται σαν συγγενεια, έτσι δεν είναι???

Κι εσυ συμπεθέρα Μαρια... κάνε λιγο υπομονη. Εχεις να συγκινηθεις στον άλλο γάμο... ουουουου! Κοντος ψαλμος αλληλουια! blinking

Ο γαμος συνεχιζεται οσονουπω!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 9:41 pm

ralou έγραψε:Συμπεθερα Ειρηνη, ευχαριστω.
Το καλυτερο που μπορω για τον Τσιλι μας!
heart heart heart

Συμπεθέρα Αλεξ...
Τι να πω τωρα εγω... Οτι θέλει το κοριτσι σου, δεν με πειραζει εμένα, εχω ανοιχτο μυαλο.
Ας βρει το πριγκηποπουλο της -εεε... συγνωμη την πριγκηποπουλα της ήθελα να πω- και εγω εδω ειμαι!

μα αυτο σου ειπα,οτι ΚΑΙ πριγκηποπουλο της κανει ΚΑΙ πριγκηποπουλα...δεν εχουμε θεματα εμεις! happy2 ειμαστε by! happy2
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από vaso Δευ Μαρ 12, 2012 9:45 pm

Τζάμπα πήγαν τα ποπ κορν και όλα τα καλούδια που είχα......
Έλεγα και εγώ θα γίνει η ανατροπή.....Αλλά τελικά δεν έγινε.....

Τι να πεις...... tongueout

Να ζήσετε..... Smile

Και κοίτα κακομοίρα μου Μπαρίλα μην σου μπαίνουν ιδέες, γιατί θα διαγραφώ από το φαν κλαμπ σου Madd

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 9:53 pm

Ευτυχώς τρέχει εκει ο Μίκυ μαζί με τον Τεζόρο και τον Λίνο και τον πιάνουν για να τον κάνουν να το βουλώσει μην γίνει καμιά στραβή!!!
Ο Ρουντυ αντιστέκεται λιγάκι, δεν ξεχνάει βλέπετε τις εεε... χμ... Intimate στιγμές του με τις δυο αδελφές πέρυσι...
Αλλά τα αγόρια τον παρασύρουν μαζί τους και τον ηρεμούν ποτίζοντας τον μπίρες και μιλώντας μαζί του.

Τι θέλει πια κι αυτός? Η σχέση του με την Σουσυ είναι αρχαία ιστορία και έχει τελειώσει προ πολλού!
Αχ βρε Ρουντίνι! Κάτσε ήσυχα και μην χαλάς την μέρα του ζευγαριού! Ελα καλέ μου! Και θα σου βρω εγώ ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά να σε παντρέψω κι εσένα ματάκια μου!

Ο Τσιλι μετά βίας κρατάει την ψυχραιμία του
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_tsi12

Ευτυχώς ο Ρουντυ έχει απομακρυνθεί και ησυχάσει και η αναστάτωση έχει καταλαγιάσει, οπότε ο Γκιζμο συνεχίζει.
- Εσύ Σουσυ, δέχεσαι τον Τσιλι για άντρα σου, να τον αγαπάς και να τον φροντίζεις για πάντα?
- Δέχομαι! Λέει η Σουσυ ντροπαλά

Ένα πουλάκι τερερίζει στο κλαδί του και ντύνει ηχητικά την υπέροχη στιγμή.
Χμ... δυστυχώς το τερέτισμα του, γλυκό σαν νεράκι που τρέχει, έχει και άλλα αποτελέσματα! Ο Γκιζμο παίρνει ένα αμήχανο ύφος και το βλέπω εγώ ότι σφίγγεται να μην του φύγουν του φουκαρά!
- Εεεε... Συγνώμη μια στιγμή...! μουρμουρίζει και φεύγει τρέχοντας μέχρι ένα κοντινό θάμνο –μαλλον πουρνάρι είναι-.
- Ρε συ Γκιζμο που πας? Ο γάμος ρε συ! Αφήνεις τον γάμο να πας για πουρνάρια???!!!
Φωνάζει η Πατούσα απελπισμένη.
- Δεν πειράζει! Συνέχισε εσύ Πατούσα μου, λέει ο Τσιλι.
Αχ! Τίποτα δεν θα αφήσει αυτός να του χαλάσει την χαρά.

Η Πατούσα, συνεχίζει την τελετή.
- Εσύ Τσιλι, δέχεσαι την Σουσυ για γυναίκα σου, να την αγαπάς και να την φροντίζεις για πάντα?
- Δέχομαι! Λέει ο Τσιλι με ένταση
Η Φρεγια δίνει μια αγκωνιά στην Σουσυ.
- Πάτα τον ρε συ! Τι περιμένεις?!
Η Σουσυ χαμογελάει και γυρίζει στον Τσιλι
- Όχι, αγαπημένε μου, μην φοβάσαι! Εγώ το έθιμο με το πάτημα του ποδιού δεν το τηρώ. Θα σε αγαπάω χωρίς όρους. Θα σε σέβομαι χωρίς περιορισμό. Θα είμαι δίπλα σου για πάντα.
Ο Τσιλι έχει δακρύσει λιγάκι
- Κι εγώ πολυαγαπημένη μου! Κι εγώ!
Παναγιά μου! Τι στιγμές! Τι υπέροχοι γαμήλιοι όρκοι! Τι υπέροχος γάμος!
Τα δυο γατιά ανταλλάσσουν τις βέρες τους. Άπλες, όμορφες, χρυσές, κλασσικές βέρες
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_ver10
- Σας ονομάζω λοιπόν συζύγους, και τώρα γαμπρέ μπορείς να φιλήσεις το κορίτσι σου!
Λέει με στόμφο η Πατούσα και οι νεόνυμφοι φιλιούνται γλυκά.
Μέτα υπογράφουν το πιστοποιητικό του γάμου και συνυπογράφουν Πιπης και Φρεγια σαν κουμπάροι και μάρτυρες και βαδίζουν στο κόκκινο χαλί πιασμένοι χεράκι χεράκι, επισήμως πια σύζυγοι.
Να ζήσετε! ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!

Και τωρα κυριες και κυριοι ειναι η ωρα να ευχηθείτε στο νεονυμφο ζευγος.
Μην το αμελησετε παρακαλω διοτι ο Τσιλι ειναι λιγακι παραπονιάρης και τις θέλει να τις δει τις ευχές σας...
Κοιταξτε τι έλεγε η Ειρηνη πριν μερικές μέρες
tsili έγραψε:Ο Τσίλι πια είναι αγνώριστος!!!
Η αγωνία του έχει φτάσει στο κατακόρυφο. Έχει να κοιμηθεί μια βδομάδα , και στεναχωριέται που δεν έβαλε γραμμάριο πάνω του!!!
Τα έχω χάσει πια και δεν ξέρω τι να κάνω!!!
Και πολύ λίγοι απο τους καλεσμένους δηλώσαν συμμετοχή...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Δευ Μαρ 12, 2012 9:57 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 9:54 pm

η μπαριλλα ειπε να σου πω το εξης:

"σε περιμενα πιο ανοιχτομυαλη θεια βασω..με απογοηυτευεις,ησουν το στηριγμα μου παντα κ τωρα με εγκαταλειπεις???"
tongueout

alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 9:55 pm

vaso έγραψε:Τζάμπα πήγαν τα ποπ κορν και όλα τα καλούδια που είχα......
Έλεγα και εγώ θα γίνει η ανατροπή.....Αλλά τελικά δεν έγινε.....

Τι να πεις...... tongueout

Να ζήσετε..... Smile

Και κοίτα κακομοίρα μου Μπαρίλα μην σου μπαίνουν ιδέες, γιατί θα διαγραφώ από το φαν κλαμπ σου Madd
Αχ βρε Βασω... Μην γινεσαι άκαρδη!
Θα άφηνα εγω τα παιδια να δυστυχήσουν μέρα που ειναι σημερα...
Wink Wink Wink Wink
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μαρ 12, 2012 9:58 pm

ralou έγραψε:Ευτυχώς τρέχει εκει ο Μίκυ μαζί με τον Τεζόρο και τον Λίνο και τον πιάνουν για να τον κάνουν να το βουλώσει μην γίνει καμιά στραβή!!!
Ο Ρουντυ αντιστέκεται λιγάκι, δεν ξεχνάει βλέπετε τις εεε... χμ... Intimate στιγμές του με τις δυο αδελφές πέρυσι...
Αλλά τα αγόρια τον παρασύρουν μαζί τους και τον ηρεμούν ποτίζοντας τον μπίρες και μιλώντας μαζί του.

Τι θέλει πια κι αυτός? Η σχέση του με την Σουσυ είναι αρχαία ιστορία και έχει τελειώσει προ πολλού!
Αχ βρε Ρουντίνι! Κάτσε ήσυχα και μην χαλάς την μέρα του ζευγαριού! Ελα καλέ μου! Και θα σου βρω εγώ ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά να σε παντρέψω κι εσένα ματάκια μου!

Ο Τσιλι μετά βίας κρατάει την ψυχραιμία του
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_tsi12

Ευτυχώς ο Ρουντυ έχει απομακρυνθεί και ησυχάσει και η αναστάτωση έχει καταλαγιάσει, οπότε ο Γκιζμο συνεχίζει.
- Εσύ Σουσυ, δέχεσαι τον Τσιλι για άντρα σου, να τον αγαπάς και να τον φροντίζεις για πάντα?
- Δέχομαι! Λέει η Σουσυ ντροπαλά

Ένα πουλάκι τερερίζει στο κλαδί του και ντύνει ηχητικά την υπέροχη στιγμή.
Χμ... δυστυχώς το τερέτισμα του, γλυκό σαν νεράκι που τρέχει, έχει και άλλα αποτελέσματα! Ο Γκιζμο παίρνει ένα αμήχανο ύφος και το βλέπω εγώ ότι σφίγγεται να μην του φύγουν του φουκαρά!
- Εεεε... Συγνώμη μια στιγμή...! μουρμουρίζει και φεύγει τρέχοντας μέχρι ένα κοντινό θάμνο –μαλλον πουρνάρι είναι-.
- Ρε συ Γκιζμο που πας? Ο γάμος ρε συ! Αφήνεις τον γάμο να πας για πουρνάρια???!!!
Φωνάζει η Πατούσα απελπισμένη.
- Δεν πειράζει! Συνέχισε εσύ Πατούσα μου, λέει ο Τσιλι.
Αχ! Τίποτα δεν θα αφήσει αυτός να του χαλάσει την χαρά.

Η Πατούσα, συνεχίζει την τελετή.
- Εσύ Τσιλι, δέχεσαι την Σουσυ για γυναίκα σου, να την αγαπάς και να την φροντίζεις για πάντα?
- Δέχομαι! Λέει ο Τσιλι με ένταση
Η Φρεγια δίνει μια αγκωνιά στην Σουσυ.
- Πάτα τον ρε συ! Τι περιμένεις?!
Η Σουσυ χαμογελάει και γυρίζει στον Τσιλι
- Όχι, αγαπημένε μου, μην φοβάσαι! Εγώ το έθιμο με το πάτημα του ποδιού δεν το τηρώ. Θα σε αγαπάω χωρίς όρους. Θα σε σέβομαι χωρίς περιορισμό. Θα είμαι δίπλα σου για πάντα.
Ο Τσιλι έχει δακρύσει λιγάκι
- Κι εγώ πολυαγαπημένη μου! Κι εγώ!
Παναγιά μου! Τι στιγμές! Τι υπέροχοι γαμήλιοι όρκοι! Τι υπέροχος γάμος!
Τα δυο γατιά ανταλλάσσουν τις βέρες τους. Άπλες, όμορφες, χρυσές, κλασσικές βέρες
----------------------Φωτο ποδαρκια με βερες
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Ts_ver10
- Σας ονομάζω λοιπόν συζύγους, και τώρα γαμπρέ μπορείς να φιλήσεις το κορίτσι σου!
Λέει με στόμφο η Πατούσα και οι νεόνυμφοι φιλιούνται γλυκά.
Μέτα υπογράφουν το πιστοποιητικό του γάμου και συνυπογράφουν Πιπης και Φρεγια σαν κουμπάροι και μάρτυρες και βαδίζουν στο κόκκινο χαλί πιασμένοι χεράκι χεράκι, επισήμως πια σύζυγοι.
Να ζήσετε! ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!

[/quote]


αααχ! παντρευτηκαμε καλε!!!!!! Veryhappy Sad Veryhappy Sad Veryhappy Sad

συμπεθερα ειρηηηηνη! να μας ζησουν!!!!!!!!! grouphug grouphug grouphug tango tango tango

αχ,ελα δω σουσακι μ να σε φιλησω.....! kissss τσιλι μου,γαμπρε μου,αγορι μου,να μου την προσεχεις,ειναι κ ευασθητη η ψυχουλα μου!!!!!!

Πιπη μου! φρεγια μου! εισαστε οι καλυτεροι κουμπαροι,τι τελειες βερες,αντε κ στα δικα σας πουλακια μ !pale
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μαρ 12, 2012 10:03 pm

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Wedding-wishes-card-2

flower Nα ζησετε Τσιλι και Σουσυ! flower
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 10:03 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Να ζήσετε, να ζήσετε σαν τα ψηλά βουνά! Πάντα ευτυχισμένοι κι αγαπημένοι!
Τσίλι μου, ματάρες μου υπέροχες , κούκλε μου, ομορφιά μου την έκατσες μανάρι μου, μπήκες στο κλάμπ των παντρεμένων , καλοφάγωτη η Σουσι βρε μπαγασάκο! blinking
Στέλλα blinking
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 12, 2012 10:10 pm

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχ, συμπεθέρα να μας ζήσουν!!!!είμαι πολύ συγκινημένη.
Και βέβαια ο Τσίλι μου θα προσεχει τη Σούσι σου. Ειναι αγόρι με αρχές, αναθρεμμενος σωστά, τι νόμιζες?
Αχ, από τη συγκινηση δεν μπορώ να μιλήσω..
Τσίλι πολυαγαπημένε μου, και Σούσι κούκλα μου, βίον ανθόσπαρτον να έχετε.!!!!
Για την ώρα δεν μπορώ να συνεχίσω, έχω δακρύσει
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από vaso Δευ Μαρ 12, 2012 10:19 pm

alex..niaou έγραψε:η μπαριλλα ειπε να σου πω το εξης:

"σε περιμενα πιο ανοιχτομυαλη θεια βασω..με απογοηυτευεις,ησουν το στηριγμα μου παντα κ τωρα με εγκαταλειπεις???"
tongueout


Αγαπημένη μου Μπαρίλα εγώ είμαι απολύτως ανοιχτόμυαλη.....Εσένα βλέπω να μου τα γυρίζεις.....
Ο γάμος είναι γνωστός και αγαπητός σε όλους....Από τα παλαιά τα χρόνια που τον επέβαλλαν κιόλας....

Δεν έχει σχέση το ανοιχτό μυαλό με τον γάμο....
Ανοιχτό μυαλό, άμα θες να συγκατοικήσεις με τον φίλο σου, χωρίς να παντρευτείς....
Ανοιχτό μυαλο άμα θες να συγκατοικήσεις με την φίλη σου, χωρίς να παντρευτείς....
Άμα θες παιδί εκτός γάμου....Ή μα θες να υιοθετήσεις....

Ξέρω, ξέρω ότι μητέρα σου είναι υπέρ του γάμου, τον έχει ονειρευτεί, και όλα τα σχετικά....

Αλλά σε εσένα στηριζόμουν να κάνεις την διαφορά....Γιατί εσύ πολύ αγαπημένη μου είσαι για άλλα πράγματα....
Εσύ πρέπει να μεγαλουργήσεις....Τώρα είναι η ευκαιρία σου....Μην την αφήσεις να γλιστρήσει από τα πατούσια σου....

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης