gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

+36
YNL
psipsa
zeledaki
mpoulaalekoula
koneko
fsout
anta
Dreamer
SuperCatz
Δανάη_Δ
LAROGATA
cyberkill
kat-cats
Antilkmene
Osi
Gatoplikti
vaso
Μαυρογατος
tzelacat
thanoschris
Fotoula
Ηρακλένια
tsili
tania g
calliope g.
purina
FROGK
Τζούλι το Κατσούλι
marina289
gatoula46
tia
houlieta
Kikiriki
Φανούλα
christhanos
tegonikos
40 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Fotoula Κυρ Νοε 03, 2013 12:16 pm

για Άλεξ. Για να αρνηθεί πληρωμή θα πρέπει να κάνει νεκροψία που να αποδεικνύει ελλιπή φροντίδα. Μόνο οι δικές του αιτιάσεις χωρίς άλλη απόδειξη δεν αρκούν για την άρνηση πληρωμής. Να θυμίσω δε ότι δεν έχουμε εξετάσεις που να πιστοποιούν την κατάσταση της μικρής.
Υ.Γ. Νίκο συγγνώμη για την κατάχρηση και του χώρου και της υπομονής σου. Embarassed 

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Gatoplikti Κυρ Νοε 03, 2013 12:21 pm

Αν μου επιτρέπετε, έχω την αίσθηση οτι ο γιατρος δεν ζήτησε τα λεφτά ουτα, ουτε μου φαινεται οτι θα τα διεκδικήσει.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Ηρακλένια Κυρ Νοε 03, 2013 12:45 pm

Τα ζήτησε, την τελευταία φορά που πήγε ο Νίκος από 'κεί (τότε που βρίστηκαν)...tafos 
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Gatoplikti Κυρ Νοε 03, 2013 1:01 pm

Ηρακλής grr έγραψε:Τα ζήτησε, την τελευταία φορά που πήγε ο Νίκος από 'κεί (τότε που βρίστηκαν)...tafos 
Eγω κατάλαβα οτι του ειπε , "εγω που σου έκανα και καλύτερη τιμή θα μου πεις οτι φταιω κιολας;"

Τελος πάντων τώρα μην επεμβαινω, εγώ προσωπικα θα ήθελα απαντήσεις και επιβεβαιωση και τον γιατρο να μην κυνηγούσα, θα ζητούσα και ιατρικες και νομικες αποψεις για το πως θα πρέπει να ήταν τα πράγματα επ ακριβώς και το τι ισχύει για να ξέρω για μένα. Ο νικος εχει πει οτι δεν ψάχνει απαντήσεις θέλει να ηρεμήσει και ειναι απολύτως σεβαστο και λογικο.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Νοε 03, 2013 1:19 pm

Fotoula έγραψε:
για Άλεξ. Για να αρνηθεί πληρωμή θα πρέπει να κάνει νεκροψία που να αποδεικνύει ελλιπή φροντίδα. Μόνο οι δικές του αιτιάσεις χωρίς άλλη απόδειξη δεν αρκούν για την άρνηση πληρωμής. Να θυμίσω δε ότι δεν έχουμε εξετάσεις που να πιστοποιούν την κατάσταση της μικρής.
Υ.Γ. Νίκο συγγνώμη για την κατάχρηση και του χώρου και της υπομονής σου. Embarassed 
δεν πηρε χαρτι νεκροψιας? οταν διενεργειται νεκροψια παντα δινεται χαρτι ρε παιδια!!!
ασε που σιγα μην το φτασει στα δικαστηρια ο γιατρος ρε συ φωτουλα,αφου την εκανε την μαλακια του,ασε που κ να το εφτανε θα του λεγε ο δικαστης "γτ δεν υπαρχει βεβαιωση νεκροψιας με τα αιτια θανατου?" δλδ οπως κ να χει,τα λαθη του γιατρου ειναι!!!tafos  κ για την ελλιπη φροντιδα κ για την τυχον μη αποδειξη της αφου ΑΥΤΟΣ δεν εγραψε χαρτι ως οφειλε! τοσο απλα!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Νοε 03, 2013 1:31 pm

Απλά συμφωνώ.

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από koneko Κυρ Νοε 03, 2013 1:49 pm

εγω πιθανοτατα θα εκανα μια ακομα νεκροψια και σιγουρα καταγγελια στον κτηνιατρικο συλλογο. Οχι για να νιωσω δικαιωση αλλα για να μη συμβει το ιδιο σε καποιο αλλο ατυχο ζωο. Ξερω πως ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περναει ο Νικος, αλλα πιστευω οτι ισως νιωσει λιγο καλυτερα αν τον καταγγειλει στον κτηνιατρικο συλλογο για να μη συμβει το ιδιο και σε καποιον αλλο.
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Νοε 03, 2013 1:53 pm

koneko έγραψε:εγω πιθανοτατα θα εκανα μια ακομα νεκροψια και σιγουρα καταγγελια στον κτηνιατρικο συλλογο. Οχι για να νιωσω δικαιωση αλλα για να μη συμβει το ιδιο σε καποιο αλλο ατυχο ζωο. Ξερω πως ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περναει ο Νικος, αλλα πιστευω οτι ισως νιωσει λιγο καλυτερα αν τον καταγγειλει στον κτηνιατρικο συλλογο για να μη συμβει το ιδιο και σε καποιον αλλο.
συμφωνω!!


το χειροτερο κατ'εμε,ειναι πως δεν ηταν χασαπης που σκατωσε την επεμβαση... οχι,η επεμβαση μια χαρα ηταν κ εδειξε κ σημαδι βελτιωσης με το ποδαρακι... το χειροτερο ηταν πως ηταν αμελης η φροντιδα μετα,πραγμα που για μενα διεχνει χειροτερο χαρακτηρα κ αδιαφορια,γιατι πες πανω στο χειρουργειο γινεται στραβη,ειναι ανθρωπινο! αλλα απο βαρεμαρα?απροσεξια?ασχετοσυνη? να μεινει ακατουρητο το ζωντανο τοσες ωρες??!!!!!!!! δεν το χωραει ο νους μου...
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Fotoula Κυρ Νοε 03, 2013 1:58 pm

Άλεξ η μη πληρωμή μπορεί να γίνει μόνο εάν αποδειχθεί η αιτία θανάτου. Αλλιώς εικάζεις και δεν πληρώνεις.
Όσο αφορά το θυμικό. Μαρίνα το κατανοώ, δε το προσυπογράφω αλλά το κατανοώ. Προσωπικά θα ήθελα να σημαίνει κάτι παραπάνω ο θάνατος του ζώου μου, από το να "πονέσω" τον αίτιο εκεί που πιθανολογώ ότι τον πονάει. Και όταν θα το κάνω να είμαι απόλυτα σίγουρη για αυτό. Γιατί αλλιώς και με δεδομένη την αρχική αντιμετώπιση τους ίσως εν δυνάμει στερώ ευκαιρίες από άλλα ζώα.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Νοε 03, 2013 2:02 pm

Bρε παιδιά...με όλο το θάρρος... Embarassed 
Μήπως να τη λήγαμε τη συζήτηση εδώ;;
Αισθάνομαι ότι ένας άνθρωπος έχει τον πόνο του, και εμείς κάνουμε φιλολογικές συζητήσεις μεταξύ τύρου και αχλάδου , χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αμφισβητώ τις προθέσεις κανενός από εμάς...
Αλλά έχω την εντύπωση ότι ο Νίκος έχει καταλήξει πλέον στο πώς θα πράξει , και στα μάτια του -όσο και αν δεν το εκφράζει- ίσως είναι ενοχλητικό όλο αυτό...

Με όλο το θάρρος... Embarassed

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Fotoula Κυρ Νοε 03, 2013 2:06 pm

μπορώ να τη μεταφέρω εάν θέλετε.geek 

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Ηρακλένια Κυρ Νοε 03, 2013 2:57 pm

Gatoplikti έγραψε:
Ηρακλής grr έγραψε:Τα ζήτησε, την τελευταία φορά που πήγε ο Νίκος από 'κεί (τότε που βρίστηκαν)...tafos 
Eγω κατάλαβα οτι του ειπε , "εγω που σου έκανα και καλύτερη τιμή θα μου πεις οτι φταιω κιολας;"

Τελος πάντων τώρα μην επεμβαινω, εγώ προσωπικα θα ήθελα απαντήσεις και επιβεβαιωση και τον γιατρο να μην κυνηγούσα, θα ζητούσα και ιατρικες και νομικες αποψεις για το πως θα πρέπει να ήταν τα πράγματα επ ακριβώς και το τι ισχύει για να ξέρω για μένα. Ο νικος εχει πει οτι δεν ψάχνει απαντήσεις θέλει να ηρεμήσει και ειναι απολύτως σεβαστο και λογικο.  
Ναι, έχεις δίκιο, ξαναδιάβασα το ποστ. Ποιός ξέρει γιατί, μου είχε μείνει στο μυαλό ότι ζήτησε να πληρωθεί.
Και μόνο που θέτει όμως το οικονομικό, με τον τρόπο που το θέτει, με αηδιάζει. Δηλαδή τι; Αν ένας κτηνίατρος μου κάνει καλύτερη τιμή σημαίνει ταυτόχρονα ότι αν πάει κάτι στραβά δε φταίει επειδή έκανε καλή τιμή; Μα τι παπαριές είναι αυτές; (συγνώμη κιόλας).

Ρε παιδιά συγνώμη, αλλά σας εγγυόμαι ότι όσο καλός επαγγελματίας και να είναι ένας γιατρός (και αναφέρομαι στην επιτυχή - σε πρώτη φάση - έκβαση της εγχειρήσης) αυτό από μόνο του δεν εξασφαλίζει ακεραιότητα χαρακτήρα και φιλάνθρωπα/φιλόζωα αισθήματα, ούτε ότι δεν δουλεύει με σκοπό αποκλειστικά και μόνο το οικονομικό κέρδος. Το αν θα ζητησει να εξοφληθεί, μόνο με πιθανότητες μπορούμε να το συζητήσουμε. Εγώ, ουκ ολίγες φορές, έχω συναντήσει απίστευτα θρασσείς ανθρώπους που δε σταμάτησαν ούτε κι όταν είχαν φανερά άδικο.
Σπόιλερ:
(Συμφωνώ κι εγώ, ίσως είναι καλύτερα να μεταφερθεί το θέμα.)


έντιτ : καλύτερη τιμή = περισσότεροι πελάτες (ειδικά στις μέρες μας) = μεγαλύτερο κέρδος. Δεν είναι όλα πάντα όπως φαίνονται.
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tegonikos Δευ Νοε 04, 2013 9:32 pm

Παιδιά απλά για ενημέρωση. Αύριο θα πάω να ξοφλήσω το κτηνιατρικό κέντρο για να βάλω ένα τέλος σε κάθε εκκρεμότητα που υπάρχει. Ετσι θα αισθανθώ εγώ καλά διότι είναι ο τρόπος μου για να του δείξω πόσο ανώτερος άνθρωπος είμαι και πόσο λίγος είναι αυτός που δεν είχε το θάρρος ούτε να παραδεχτεί τις πράξεις του. Αυτή είναι η οριστική μου απόφαση. Το αν δεν δεχτεί χρήματα (που δεν το νομίζω με τίποτα) είναι κάτι που δεν το γνωρίζω, θα δούμε αύριο (διότι αν έχει ίχνος τσίπας πάνω του μετά απο το τραγικό λάθος που έκανε, το λιγότερο είναι να μου πει οτι δεν θέλει άλλα χρήματα)
Απο κει και πέρα να πω ότι η πατσαβουρίτσα κάθε μέρα είναι και καλύτερα, έχει αρχίσει να τρώει σαφώς καλύτερα!Απλά να πω οτι δεν ξεκολλάει από πάνω μου με τίποτα. Οταν λέω με τίποτα, είναι κάτι που πρέπει να το δείτε για να το πιστέψετε. Είναι παντού και πάντα μερικά εκατοστά μακριά μου, μου μιλάει συνέχεια και διαρκώς πηδάει και κάθεται στα πόδια μου (είναι κάτι που δεν το έκανε).
Η μπαλίτσα μας λείπει απίστευτα πολύ, ήταν η χαρά του σπιτιού, ήταν η μικρή μας απρόβλεπτη και διασκεδαστική μας φίλη. Το σπίτι έχει αδειάσει...είναι άδειο...
Και τι δεν θα έδινα για να ξανακούσω το γουργούρισμα της ξανά...να την ξαναδώ να τρέχει και να παίζει τόσο ανέμελα...

tegonikos
tegonikos
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : δύο...η πατσαβουρίτσα και το αγγελούδι μπαλίτσα!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αίθριος
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tania g Δευ Νοε 04, 2013 10:48 pm

gatoula 
tania g
tania g
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Δραμα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακαδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/02/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από YNL Δευ Νοε 04, 2013 11:03 pm

gatoula gatoula 
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από purina Τρι Νοε 05, 2013 8:20 am

Αχ μωρε το πατσαβουρακι προσπαθει να αναπληρωσει λιγο το κενο και κανει πραγματακια που εκανε η φιλη της η μπαλιτσα για να μη στεναχωριεσαι εσυ.grouphug 
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Φανούλα Τρι Νοε 05, 2013 4:06 pm

και εγω νομιζω πως θα τα δεκτει τα χρηματα αλλά ενημερωσε μας κιολας μηπως και πέσουμε έξωnio 
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από marimba Δευ Νοε 18, 2013 11:17 pm

Καλησπέρα!
Δεν είναι και πολύ κατάλληλη αυτή η ενότητα για την ερώτησή μου, αλλά δεν πειράζει...
Σήμερα πρόσεξα στο γατάκι μου (περίπου 3 μηνών) ότι μυρίζει πολύ το στόμα του και έχει κάποια υγρά γύρω από τα χείλια του. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να είναι;
marimba
marimba
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/02/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Φανούλα Παρ Δεκ 06, 2013 9:13 pm

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 4we νικο να χαιρεσαι την γιορτη σου σημερα, δεν ήξερα που άλλο να το γραψω αλλά χιλιόχρονος και από εδώ και σημερα να είναι η τυχη το δεύτερο όνομα σου!
μαριμπα τι εγινε το γατάκι σου!; είναι καλά;
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tegonikos Παρ Δεκ 13, 2013 8:30 pm

Ευχαριστώ έστω και καθυστερημένα για τις ευχές!!Συγνώμη για την αποχή μου άλλα τώρα αρχίζω και συνέρχομαι κάπως...το τελευταίο διάστημα δεν μιλιόμουν κυριολεκτικά..
tegonikos
tegonikos
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : δύο...η πατσαβουρίτσα και το αγγελούδι μπαλίτσα!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αίθριος
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Φανούλα Παρ Δεκ 13, 2013 9:30 pm

νικο δεν ξερεις τι χαρά, εχουμε που σε ξαναβλέπουμε! φιλε μου συμβαινουν πολλά δυσαρεστα αλλά θα το παλαίψουμε!!!
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από thanoschris Παρ Δεκ 13, 2013 9:42 pm

Χαιρόμαστε πολύ που ξαναγύρισες!!
thanoschris
thanoschris
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/08/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Gatoplikti Σαβ Δεκ 14, 2013 12:22 am

gatoula gatoula gatoula gatoula 
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από LAROGATA Σαβ Δεκ 14, 2013 1:00 am

welcome 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Δεκ 14, 2013 6:37 am

filaki filaki filaki filaki filaki 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tegonikos Σαβ Δεκ 14, 2013 8:49 am

Α ρε παιδιά...πόσο "ανεβαστικοί" γίνεστε ώρες ώρες..και πόσο μου λείψατε... oksmily3 
Γύρισα για να μείνω!!
Και ένα μήνυμα επίκαιρο προς όλους..
Οσο μένουμε ενωμένοι τίποτα δεν μπορεί να μας λυγίσει...η χαρά μοιρασμένη διπλασιάζεται...η λύπη μοιρασμένη είναι μισή λύπη!
Τις καλημέρες μου σε όλους!
tegonikos
tegonikos
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : δύο...η πατσαβουρίτσα και το αγγελούδι μπαλίτσα!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αίθριος
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από vaso Σαβ Δεκ 14, 2013 1:06 pm

tegonikos έγραψε:Α ρε παιδιά...πόσο "ανεβαστικοί" γίνεστε ώρες ώρες..και πόσο μου λείψατε... oksmily3 
Γύρισα για να μείνω!!
Και ένα μήνυμα επίκαιρο προς όλους..
Οσο μένουμε ενωμένοι τίποτα δεν μπορεί να μας λυγίσει...η χαρά μοιρασμένη διπλασιάζεται...η λύπη μοιρασμένη είναι μισή λύπη!
Τις καλημέρες μου σε όλους!

 welcome grouphug grouphug grouphug filaki filaki 

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από FROGK Σαβ Δεκ 14, 2013 5:02 pm

grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug 
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tania g Κυρ Δεκ 15, 2013 10:52 pm

tegonikos έγραψε:Α ρε παιδιά...πόσο "ανεβαστικοί" γίνεστε ώρες ώρες..και πόσο μου λείψατε... oksmily3 
Γύρισα για να μείνω!!
Και ένα μήνυμα επίκαιρο προς όλους..
Οσο μένουμε ενωμένοι τίποτα δεν μπορεί να μας λυγίσει...η χαρά μοιρασμένη διπλασιάζεται...η λύπη μοιρασμένη είναι μισή λύπη!
Τις καλημέρες μου σε όλους!

 filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki 
tania g
tania g
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Δραμα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακαδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/02/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης