gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

+36
YNL
psipsa
zeledaki
mpoulaalekoula
koneko
fsout
anta
Dreamer
SuperCatz
Δανάη_Δ
LAROGATA
cyberkill
kat-cats
Antilkmene
Osi
Gatoplikti
vaso
Μαυρογατος
tzelacat
thanoschris
Fotoula
Ηρακλένια
tsili
tania g
calliope g.
purina
FROGK
Τζούλι το Κατσούλι
marina289
gatoula46
tia
houlieta
Kikiriki
Φανούλα
christhanos
tegonikos
40 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Οκτ 29, 2013 10:37 pm

tegonikos έγραψε:Aν δεν φάει και την κονσέρβα που της έβαλα πριν απο λίγο και την πετάξω και αυτή αύριο τότε και βέβαια θα μιλήσω στον γιατρό διότι ήδη έχω αρχίσει και ανησυχώ πολύ....πάρα πολύ..
Ναι μωρέ.. Την βιώνει άσχημα την απουσία το Πατσαβουράκι..
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από thanoschris Τρι Οκτ 29, 2013 10:39 pm

Αχ μωρέ το κοριτσάκι... πως σε καταλαβαίνει.. είναι πάντως απίστευτο το πόση εμπιστοσύνη δείχνουν στο δικό τους άνθρωπο.Είναι μια γλύκα!! Έχεις δίκιο οι ματάρες της είναι τεράστιες.Νομίζω ότι είναι πολύ σημαντικό πού έχει όρεξη.. ακόμα και για να φύγει..love love love 
Η πατσαβουρίτσα έχει πέσει σε κατάθλιψη η καημένη,της λείπει η φιλεναδίτσα της-ρώτησε  όμως το γιατρό όπως σου λέει η SuperCcatz μην σου αρρωστήσει.
thanoschris
thanoschris
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/08/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Οκτ 30, 2013 12:02 am

Αχχχχ... Εύχομαι η Μπαλίτσα να δώσει κάποια σημάδια βελτίωσης. Να το τσεκάρετε αυτό με τις ανάγκες της.
Είναι σίγουρο πως η Πατσαβουρίτσα κατάλαβε την απουσία. Τα γατιά είναι ζώα της συνήθειας. Και τώρα η καθημερινότητα της έχει αλλάξει και προφανώς δεν της αρέσει. Νομίζω πάντως πως θα πεινάσει και θα φάει. Ειδικά αν πρόκειται για λιχουδιά.
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από purina Τετ Οκτ 30, 2013 9:31 am

Eμενα η μπαλιτσα μου φενεται αρκετα καλα καμια σχεση με τις πρωτες μερες της.Ληπει πολυ στη πατσαβουριτσα να τη προσεχεις δωστης οποσδηποτε νερο με συριγγα και αν η κονσερβα που της δηνεις εχει ζομο βαλε σε σιριγγα και δωστης να μην ειναι τελειος νηστικη.εχει στρεσαρηστει αν υπαρχει καποιο παιχνιδι αρκουδακι με τη μυρουδια της μπαλιτσας βαλτο κοντα στο πιατο με το φαει και το νερο τους,ισως βοηθησει,εν αναγκη πηγαινε προσορινα στο σημειο που καθεται το πιατακι να δεις αν φαει.Μιλα και με το γιατρο σου καλου κακου να μην εχεις αλλα εκει που πας να φτιαξεις το ενα.Περαστικα ευχομαι να ειναι ολα.Σημερα θα πεταχτω να βαλω και εγω τον οβολο μου για το μπαλακι μας
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tegonikos Τετ Οκτ 30, 2013 12:10 pm

Τα δυο μεγάλα αυτά μάτια είναι μάτια που δεν θα ξαναδώ. Το γουργούρισμα της μπαλίτσας χθες το απόγευμα ήταν το τελευταίο της. Η μπαλίτσα σήμερα το πρωί απεβίωσε. Τα αίτια δεν τα γνωρίζουμε ακριβώς άλλα έχει να κάνει με αυτό που με λύπη μου διαπίστωσα χθες, πολλά συσσωρευμένα ούρα, πρέπει να έσπασε η κύστη και να πέρασαν ούρα στην κοιλίτσα της. Για εμένα προσωπικά είναι απροσεξία των ανθρώπων που την πρόσεχαν και δεν μου βγαίνει απο το μυαλό όσο και να προσπαθούν να με πείσουν για το αντίθετο. Είναι διότι το διαπίστωσα μόνος μου χθές το απόγευμα?Είναι γιατί θέλω κάπου να αποδώσω ευθύνες?Δεν με νοιάζει πλέον...
Η ειρωνεία? Χθές το βράδυ....κούνησε για πρώτη φορά ένα απο τα πίσω της πόδια...ήταν η βελτίωση που περιμέναμε όλοι μας παιδιά. Μάλλον μας την έδειξε για να μας προσφέρει ακόμη μια χαρά πριν φύγει, για να μην μας απογοητεύσει ούτε αυτή τη φορά.
Καλό ταξίδι μπαλίτσα μου...δεν ήσουν πλασμένη για αυτόν το κόσμο..σε ευχαριστώ πολύ που δέχτηκες να συμβιώσεις μαζί μου έστω και για τόσο λίγο, σε ευχαριστώ που με έβαλες στην ζωή σου.

Λένε ότι υπάρχει Θεός.
Εγώ τον προκαλώ.
Προσπαθεί να με λυγίσει, προσπαθεί να δει τα όρια μου.
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο.
Είναι κάποιου είδους παιχνίδι?
Θεέ μου θα σε συμβούλευα να μην παίζεις με τα όρια των ανθρώπων, διότι η γραμμή είναι λεπτή και μπορεί πολύ εύκολα και απλά να την ξεπεράσουν, γιαυτό μην το παρατραβάς.
Πάω να παραλάβω τη μαύρη σακούλα.
Μαύρη η μπαλίτσα
Μαύρη και η ζωή μου.

tegonikos
tegonikos
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : δύο...η πατσαβουρίτσα και το αγγελούδι μπαλίτσα!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αίθριος
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Antilkmene Τετ Οκτ 30, 2013 12:35 pm

Νίκο συλλυπητήρια...Το αγαπήσαμε όλοι αυτό το γλυκό πλασματακι και περιμέναμε τη μέρα που θα ξαναζέσταινε την αγκαλιά σου...Δεν έχω λόγια, λυπάμαι...
rainbow
Antilkmene
Antilkmene
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Βριλήσσια
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/06/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Οκτ 30, 2013 12:46 pm

Οχι ρε γμτ..... Μπήκα στο θέμα σας για να μάθω ευχάριστα νέα και βλέπω αυτό.... Γιατί ρε γμτ... Φαινόταν τόσα χαρούμενη στο βιντεάκι παρά τα προβλήματα της. Έπρεπε να της είχαν βάλει καθετήρα ρε γμτ για να είναι πιο σίγουροι. Λυπάμαι πάρα πολύ. Και ακόμη περισσότερο που υπήρξε μια βελτίωση ενθαρρυντική. Κρίμα.... Αντίο όμορφη Μπαλίτσα....
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Οκτ 30, 2013 12:52 pm

Όχι ρε γμτ... Λυπάμαι πολύ. Πόσο τραγική ειρωνεία, πάνω που υπήρχε μια υπόνοια βελτίωσης. Λες κι ήταν να μη ζήσει. Συλλυπητήρια. Μα είναι δυνατόν να μην τα ελέγχουν αυτά σε τόσο σοβαρό περιστατικό;No No No 
Καλό ταξίδι, Μπαλίτσα.rainbow rainbow rainbow rainbow 
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tsili Τετ Οκτ 30, 2013 12:53 pm

Καιρό είχα να κλάψω έτσι....
Λυπάμαι πολύ Νίκο....
Μπαλίτσα δώσε φιλιά στον Τσιλάκο μου και στο Μαριδάκι
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Οκτ 30, 2013 12:54 pm

Και επειδή το έχω περάσει αυτό ( ψάχνοντας τα πως και τα γιατί πέθανε το ζωάκι μου) θέλω να σου δώσω τη συμβουλή να μη το κάνεις.
Αν της είχαν βάλει καθετήρα ίσως ήταν καλύτερα τα πράγματα αλλά και πάλι μπορεί να μην είναι αυτή η αιτία. Μπορεί κάποια μόλυνση, μπορεί κάτι άλλο. Χθες που την είδες πρησμένη δεν της την αδειάσατε την κύστη; Είναι κάπως δύσκολο να μάζεψε τόσο πολύ μέσα σε μερικές ώρες σε σημείο να πεθάνει, νομίζω. Αλλά όπως και να έχει δυστυχώς η Μπαλίτσα έφυγε και καμιά αιτιολογιά δεν την γυρνά πίσω. Εσύ έκανες ο,τι μπορούσες. Δεν περνάνε όλα από τα χέρια μας...
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Οκτ 30, 2013 12:56 pm

Κι επίσης εφόσον δεν είχαν περάσει πολλές μέρες από την επέμβαση, μπορεί να ήταν απόρροια αυτής της δοκιμασίας όλο αυτό, να μη δούλεψε καλά κάποιο όργανο "μακροπρόθεσμα", κάτι...Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Τζούλι το Κατσούλι στις Τετ Οκτ 30, 2013 1:00 pm, 1 φορά
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από christhanos Τετ Οκτ 30, 2013 12:59 pm

ΟΧΙ!!! ρε γμτ... δεν μπορεί.. τι έγινε?? τόση ανευθυνότητα? και αφού τους το είπες κι εσύ χτες.. γιατί δεν το βοήθησαν το γατάκι? Α ρε Νίκο δεν μπορείς μα φανταστείς πόσο λυπάμαι.. Καλό σου ταξίδι Μπαλίτσα μας μικρή... θα σε θυμόμαστε πάντα με πολλή αγάπη και θα είσαι στην καρδιά μας.
christhanos
christhanos
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...
Motto : ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΚΙΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/07/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από purina Τετ Οκτ 30, 2013 1:11 pm

Δε το πιστευω βρε παιδια πωε εγηνε και αφου την ειδες πρησμενη αυτη δεν καναν τιποτα να δουν τι εχει ηερω εγω απο τι? Μπορεις παντα να κανεις νεκροψεια ζωου σε καποιον γιατρο που εμπειστευεσαι για να δεις αν οντως φταιει η αμελια ή απλα η μκρη θα εφευγε ετσι και αλιως.Το περασα προσφατα με τον αδεσποτο μου δεν ξερω τι να σου πω θαυψετην καπου κοντα σας να μπορεις να πηγαινεις,παλια με μια σαλαμανδρα μου την εθαψα σε μια γλαστρα στο μπαλκονι και ετσι εμηνε για παντα μαζι μας.Το κυριοτερο προσεχε πολυ τη πατσαβουριτσα αφου δεν τρωει και ολας ισως κατι ειχε καταλαβει και στο εδηχνε ποιος ξερει να την πρσεχεις διπλα και τριδιπλα θα ειναι δυσκολα τα πραγματα.....
Μπαλιτσα μη ξεχασεις να πεις στον αδεσποτομου,θα τον καταλαβεις ειναι ασπρος με μαυρο καπελακι και ενα γαλαζιο και ενα κιτρινο ματι οτι τον σκεφτομαι και τον αγαπω.Να βρειτε τη θεια μου να σας προσεχει....
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Fotoula Τετ Οκτ 30, 2013 1:17 pm

λυπάμαι...

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Osi Τετ Οκτ 30, 2013 1:26 pm

Ελα ρε συ... δεν μπορω να το πιστεψω! Συλληπητηρια... καλο γατοπαραδεισο να εχει η Μπαλιτσα μας... Το νου σου στην Πατσαβουριτσα τωρα που την εχει παρει απο κατω...
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tegonikos Τετ Οκτ 30, 2013 1:35 pm

Νεκροψία έγινε στο ζώο...και διαπιστώθηκαν ούρα στην κοιλιά της...το ζώο απλά έσκασε διότι δεν μπορούσε να κατουρήσει. Χθές το βράδυ που τους το είπα προφανώς δεν έκαναν τίποτα.Μεγάλο λάθος μου που δεν επέμενα και δεν κάθησα εκεί να βοηθήσω, άλλα γινόταν ένας χαμός στο ιατρείο και στην ουσία με "έδιωξαν". Η μπαλίτσα για να έχει μαζέψει 1 λίτρο ούρα και να κοντεύει να σκάσει είναι ούρα τουλάχιστον 3 ημερών.Εγώ που την είχα στο σπίτι πρίν την παω για χειρουργείο και την βοηθούσα να ουρήσει, η ουροδόχος κύστη γινόταν σαν μπαλάκι του πινγκ πονγκ κάθε 8-10 ώρες. Χθές η κύστη της ήταν σαν ένα μικρό πεπόνι έτοιμο να εκραγεί.
Τελος πάντων, πίσω δεν γυρίζει οπότε δεν έχει και νόημα να καταλογιστούν ευθύνες.
Το μεγάλο κρίμα είναι ότι έδειξε τα πρώτα σημάδια βελτίωσης και αυτό είναι που με κάνει ακόμη χειρότερα..

Σας ευχαριστώ όλους για την στήριξη όλο αυτό το δύσκολο διάστημα, είστε πραγματικά απίστευτοι.
Χρήματα θα παρακαλούσα να μην καταθέσετε άλλα διότι πλέον δεν υπάρχει νόημα.
tegonikos
tegonikos
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : δύο...η πατσαβουρίτσα και το αγγελούδι μπαλίτσα!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αίθριος
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Οκτ 30, 2013 1:37 pm

Τραγικό...
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tzelacat Τετ Οκτ 30, 2013 1:40 pm

Δεν έχω λόγια... No   ...Λυπάμαι τόσο πολύ...Sad Sad Sad Sad
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Οκτ 30, 2013 1:48 pm

Κανονικά, εφόσον είναι καθαρά ιατρικό λάθος-αμέλεια, θα έπρεπε να μπορείς να κινηθείς νομικά...
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Φανούλα Τετ Οκτ 30, 2013 2:04 pm

Νικο σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατι έχασα το γατάκι μου περσι το Πάσχα απο φόλα και πραγματικά δεν ξέρω και τωρα αν τα δυο γατάκια μου ειναι ασφαλή! καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάς, φιλε εγω το ξεπέρασα με ένα αλλο γατάκι, την κορη της πρωτης γατούλας μου, ναι σε εμενα προλαβε και άφησε γατάκια και παρηγορηθηκα! μετά απο κάποιο διαστημα, αν νιωσεις λίγο καλύτερα, παρε ένα άλλο γατάκι απο τα εδω αδεσποτα, μονο αυτο μπορεί να παρηγορησει την ψυχούλα σου και φροντισε την πατσαβουριτσα( θα το ηθελε πολύ, πολύ η μπαλίτσα να ειναι η φίλη της καλά)!!
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Δανάη_Δ Τετ Οκτ 30, 2013 2:06 pm

Πόσο μα πόσο πολύ λυπάμαι...θερμά συλλυπητήρια, δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς, το ξέρω. Sad 
Δανάη_Δ
Δανάη_Δ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το βαφτιστήρι μου τον Πύρο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/03/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από christhanos Τετ Οκτ 30, 2013 2:07 pm

Είναι δυσβάσταχτο πράγματι,αλλά Νίκο φρόντισε την πατσαβουρίτσα γιατί είναι πολύ λυπημένη- όσο κι εσύ, και από δω και στο εξής θα παίρνετε δύναμη ό ένας από τον άλλο.Το κενό δεν αναπληρώνετε εύκολα αλλά ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.
christhanos
christhanos
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...
Motto : ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΚΙΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/07/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από vaso Τετ Οκτ 30, 2013 2:19 pm

Πραγματικά δεν έχω λόγια....
Συλλυπητήρια Νίκο μου....
Κουράγιο....

rainbow Καλό σου ταξίδι Μπαλίτσα....

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Οκτ 30, 2013 2:33 pm

Πολύ άδικο... Και αυτοί ρε γμτ, έπρεπε να είχαν κάνει κάτι εκείνη τη στιγμή. Έφυγε το γατάκι τελείως άδικα. Το να κινηθείς νομικά που λέει η Τζούλη για μένα είναι άδικος κόπος - χρόνος - χρήμα. Εδώ δεν βγαίνει άκρη σε ανθρώπους... Το να μη τους πληρώσεις όμως από τη στιγμή που έγινε και ο,τι έγινε νομίζω είναι κάτι παραπάνω από πρέπον.
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Οκτ 30, 2013 2:36 pm

Δεν ξέρω τι να πω.Νίκο κουράγιο,είναι πολύ σκληρό και δύσκολο αυτο,αλλά πρόσεχε τη Πατσαβουρίτσα τώρα.Καλο ταξίδι μικρή μουSad Sad Sad Sad Sad Sad Sad rainbow rainbow rainbow rainbow 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από cyberkill Τετ Οκτ 30, 2013 2:38 pm

Kikiriki έγραψε: Πολύ άδικο... Και αυτοί ρε γμτ, έπρεπε να είχαν κάνει κάτι εκείνη τη στιγμή. Έφυγε το γατάκι τελείως άδικα. Το να κινηθείς νομικά που λέει η Τζούλη  για μένα είναι άδικος κόπος - χρόνος - χρήμα. Εδώ δεν βγαίνει άκρη σε ανθρώπους... Το να μη τους πληρώσεις όμως από τη στιγμή που  έγινε και ο,τι έγινε νομίζω είναι κάτι παραπάνω από  πρέπον.
+++++

κρίμα για το γατάκι, λυπάμαι πολύ
cyberkill
cyberkill
Prime Cat
Prime Cat

Άντρας
Ηλικία : 123
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Σαν το Ελληνικό καλοκαίρι δεν έχει...
Motto : be fuckin polite,is a good start...
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Φανούλα Τετ Οκτ 30, 2013 2:38 pm

τελειως άσκοπο όντως, ουτε με ανθρωπους δεν βγαζεις άκρη, ειναι να μην συμβειSad απο την πρωτη στιγμή
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από purina Τετ Οκτ 30, 2013 2:57 pm

Στο καλο μπαλιτσα μου ευτυχως προλαβα να σε γνωρησω απο κοντα και αγγιξα το πρωτο μου περσακι.Συμφωνω μην πληρωσεις οτι υπολοιπο σου εχει μηνει εδω δεν την φροντισαν και εσκασε.
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Μαυρογατος Τετ Οκτ 30, 2013 3:23 pm

Λυπαμαι πολυ για τον χαμο αυτου του υπεροχου πλασματος. Στην θεση σου παντως δεν νομιζω οτι θα ειχα αφησει τιποτα ορθιο μεσα στο γιατριο.
Μαυρογατος
Μαυρογατος
Senior Cat
Senior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 48
Αριθμός γατουνίων : 2 ζωη να'χουν!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την τρελη και τις Χιονατες!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/01/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από marina289 Τετ Οκτ 30, 2013 3:42 pm

Έχω τρελά νεύρα και αυτολογοκρίνομαι να μην γράψω αυτά που μου έρχονται στο κεφάλι...
Και όσο σκέφτομαι ότι κούνησε το ποδαράκι.....
Λυπάμαι πάρα πολύ...
Αυτά τα μάτια τα αγαπήσαμε πολύ όλοι μας.................

Αγάπη μου γλυκιά.....

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από tegonikos Τετ Οκτ 30, 2013 3:50 pm

Προς το παρόν νιώθω κουρασμένος και ανήμπορος. Αυριο το απόγευμα που θα πάω στο κτηνιατρικό κέντρο δεν ξέρω πως θα αντιδράσω. Οτι θα τους τα "χώσω" άσχημα αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Ιδιαιτέρως της κοπέλας βοηθού που πήγα εγώ προσωπικά και της έδειξα την κοιλίτσα της μπαλίτσας που ήταν έτοιμη να εκραγεί και μου είπε να μην ανησυχώ...μια χαρά είναι το ζώο....
tegonikos
tegonikos
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 49
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : δύο...η πατσαβουρίτσα και το αγγελούδι μπαλίτσα!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αίθριος
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από zeledaki Τετ Οκτ 30, 2013 3:54 pm

Λυπαμαι πολυ...καλο ταξιδι μπαλιτσα ...κουραγιο φιλε μου ελπιζω μια μερα να ξαναδουμε τα γατακια μας που αγαπησαμε και χασαμε...
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από psipsa Τετ Οκτ 30, 2013 4:23 pm

πολυ πολυ κριμα για το γατακι και για ολους σας... θελαμε τοσο πολυ να διαβασουμε τα καλα σας νεα σημερα αλλα...
καλο σου ταξιδι Μπαλιτσα. να μας φιλησεις τα γαταγγελουδακια μας...
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Οκτ 30, 2013 4:23 pm

Και από τη δική μου πικρή πείρα έχω να πως πως αυτές οι κοπέλες βοηθοί είναι που κάνουν τη μεγαλύτερη ζημιά... Κυρίως γιατί είναι άσχετες... Μη τους δώσεις φράγκο.
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα..

Δημοσίευση από marina289 Τετ Οκτ 30, 2013 4:34 pm

Είναι εξοργιστικό που χάθηκε το ζωάκι απ'αυτόν τον λόγο.....

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Η ατυχία είναι το δεύτερο μου όνομα.. - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης