gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο

+28
nikos_x
Gogo Valentinou
eirinaki84
calliope g.
Silmaril
snake17
mpoulaalekoula
otz
ntomata
Дanae
YNL
sissydespoina
Πούπσυ
ChocolateCat
Mary-Fish
nosyparker
houlieta
Anatoli
Fotoula
tia
SophiCat
xeniaeva
marina289
Osi
Ηρακλένια
evagelia
Kikiriki
izzy
32 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο - Σελίδα 4 Empty Απ: επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο

Δημοσίευση από groldwolf Δευ Δεκ 09, 2013 9:35 pm

xeniaeva έγραψε:παιδιά ..............
νομίζω ότι η κοπέλα κατάλαβε πολύ καλά.
Πρέπει να την στηρίξουμε για να μπορεί κι εκείνη με τη σειρά της να έχει τη δύναμη να φροντίσει τον γατούλη, Αυτός και μόνο αυτός μετράει τώρα.
Όλα τα υπόλοιπα θα τα συζητήσουμε μετά.
Να γίνει καλά το ζωάκι πρώτα.

Όλοι μας μπορεί κάποια στιγμή ενώ προσπαθούμε για το καλύτερο τελικά να έχει άλλο αποτέλεσμα.
Σημασία έχει να διορθώνεται και να μαθαίνουμε μέσα από αυτό.

Εύχομαι να μην πονάει και να γίνει γρήγορα καλά.

Στείλε μας φωτογραφίες του ............

Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω. Προέχει πρώτα να γίνει καλά ο γατούλης της.
groldwolf
groldwolf
Kitten
Kitten

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 79
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/12/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο - Σελίδα 4 Empty Απ: επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο

Δημοσίευση από groldwolf Δευ Δεκ 09, 2013 9:47 pm

izzy έγραψε:καλημερα!!!!χτες ηρθε ο ιζακος σπιτι!!!!!!!!!!!!πηγε παρα πολυ καλα κ γιαυτο ο γιατρος μας τον εδωσε στην μια βδομαδα...εχει δεμενα κ τα 2 ποδαρακια του κ εχει ενα σιδερακι τυλιγμενο στο μηρο...μας εδωσε οδηγιες για φυσιοθεραπεια γιατι μας ειπε οτι τον πρωτο καιρο δεν θα περπαταει κ οτι επισης θα κανει πανω του τα τσισα κ τα κακακια του..δεν θα μπορει να πηγαινει στην αμμο...παιδια...απο οταν μπηκε στο σπιτι...περπατησε...τρωει κ πινει ορθιος κ κανει τα κακακια του στην αμμο...!!!!δεν δειχνει να ποναει καθολου...συνεχως γουργουριζει..κ εχει μια φατσα ευτυχιας συνεχως ζωγραφισμενη στο προσωπο του...επιδη ομως δεν κανει να το κουραζει το ποδι...ουτε να πηδαει καθολου..αδειασαμε ενα δωματιο κ το διαμορφωσαμε ετσι ωστε να μην εχει καπου να ανεβει...αναγκαστικα οταν λειπουμε κ το βραδυ οταν κοιμομαστε πρεπει να τον κλεινουμε μεσα..να τον περιοριζουμε για να μην ανεβαινει σε επιπλα..εχτες ηθελε να ανεβει στον καναπε..σαν να μην συμβαινει τιποτα...ειναι απιστευτο..εγω νομιζα οτι δεν θα εκανε τπτ τον πρωτο καιρο..μας ειπε ο γιατρος οτι δεν θα μπορει να τα πατησει τα ποδαρακια του...νομιζω θα γινει συντομα περδικι..τωρα τον εχω διπλα μου στο μαξιλαρι του κ μονο που με κοιταζει γουργουριζει..κοιμηθηκε ο χοντρουλης μου τωρα ..φιλακια πολλα κ σας ευχαριστω ολους σας για την συμπαραστη σαυτη την δυσκολη στιγμη....


επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο - Σελίδα 4 3

Μπράβο, μπράβο, διαβάζω αυτά που γράφεις και αναπτερώνεται το ηθικό μας και για το δικό μας γατούλη με ακριβώς την ίδια περίπτωση, βλέπε εδώ: http://www.gatospito.com/t10566-topic
Αν επιτρέπεται πόσο σας στοίχισε η αποκατάστασή του μέχρι σήμερα. Είμαστε ένα μοναχικό ζευγάρι ηλικιωμένων με μία συνταξη και θα θέλαμε να ξέρουμε κατά προσέγγιση πόσο σας κόστισαν οι επεμβάσεις στα κατάγματα του Ιζάκου.
groldwolf
groldwolf
Kitten
Kitten

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 79
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/12/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο - Σελίδα 4 Empty Απ: επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο

Δημοσίευση από FROGK Δευ Δεκ 09, 2013 9:51 pm

Το θέμα αυτό είναι από πέρσι και ο χρήστης izzy έχει να μας επισκεφτεί από τότε.
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο - Σελίδα 4 Empty Απ: επεσε ο γατουλης μου απο τον 4ο οροφο

Δημοσίευση από groldwolf Πεμ Δεκ 19, 2013 5:43 pm

Εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου, αφού διάβασα όλα τα παραπάνω, τα καλύτερα για τον γατούλη σου και να τον έχεις σύντομα κοντά σου να χοροπειδάει και να σου κάνει παιγχνίδια.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα για το τι πέρασες και τι περνάς γιατί είχαμε και εμείς παρόμοια τραυματική εμπειρία (βλέπε στο ίδιο φόρουμ το "ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΤΟΥΛΗ ΜΑΣ ΜΙΣΟΠΕΘΑΜΕΝΟ). Προσπάθησε να αποτινάξεις τις ενοχές σου λοιπόν για να δείς τα πράγματα με αισιοδοξία και να πάρεις κουράγιο για την συνέχεια της αποκατάστασης του Izzakou.
groldwolf
groldwolf
Kitten
Kitten

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 79
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/12/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης