gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

+30
m.kat
tia
Δ²
Mary-Fish
vaso
Osi
tania g
Дanae
Gatoplikti
calliope g.
Chouzouris
f.m123
ralou
Τζούλι το Κατσούλι
FROGK
tsili
doremi
psipsa
funambolo
koneko
Πούπσυ
Ηρακλένια
Debbie4ever
ΜαύροςΓάτος
otz
YNL
Dreamer
houlieta
Kikiriki
marina289
34 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Δευ Απρ 22, 2013 11:05 am

marina289 έγραψε:
Σπόιλερ:

Ειναι παρα πολυ τυχερο γατι! Τελικα Μαρινα ειναι σιγουρο? Θα τον παρουν τα παιδια? Η μικρη ειναι μια κουκλα!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 22, 2013 11:42 am

Μια χαρά δείχνει ο νέος!!! πάει κι αυτό!!!
ωστε τον περιμένει τέτοια θεά συνγάτοικος; ουαου!!!!!

το είχα κι εγώ παλιά αυτό το γατοτουνελ!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από vaso Δευ Απρ 22, 2013 11:47 am

Πολλά περαστικά σας....Είναι κάποια γνωστή αυτή η γκομενάρα;
Κάτι μου θυμίζει....Ειδικά στην 2η φώτο

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Debbie4ever Δευ Απρ 22, 2013 12:27 pm

Ωωωωωω τι ωραία συγκάτοικος! Εμ θα καλοπεράσει το παιδί!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Δευ Απρ 22, 2013 12:30 pm

vaso έγραψε:Πολλά περαστικά σας....Είναι κάποια γνωστή αυτή η γκομενάρα;
Κάτι μου θυμίζει....Ειδικά στην 2η φώτο
Την έχεις δει πρόσφατα σε αγγελίες σε όλα τα site τα φιοζωικά, την χαριζε μια κοπέλα που εφευγε για εξωτερικό...

Μακαρι να προχωρήσει η υιοθεσία συμπεθερούλα...
Ξερω οτι θα στεναχωρεθεί ο Δήμος, αλλά θα βρούμε άλλο μωρό να του δωσουμε να προσέχει πες του.. Razz
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από vaso Δευ Απρ 22, 2013 12:43 pm

thanks thanks thanks Laughing

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από ralou Δευ Απρ 22, 2013 3:18 pm

Βρε αθλιε αμυαλε χαζοχουρχουρινε...!
Αμα τσουρομαδησεις την ουρα του Αχι σε εφαγα!
nio
Σπόιλερ:
Η μηπως απλα εξασκεισαι για την μελλοντικη κουκλαροσυγκατοικο...? Suspect

Χμ... Αν υποψιαστω ότι ο Φροιξος ειναι πιο πολυπλοκος τυπος απο οτι αφηνει να εννοηθει... No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Mary-Fish Δευ Απρ 22, 2013 4:40 pm

Αντε μωρέ το ζουζούνι! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 501866 Όλα καλά! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 322479

Τι τεράστιος ο Αχιλλέας κοντά του!
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Δευ Απρ 22, 2013 10:11 pm

Kikiriki έγραψε:Μια χαρά φαίνεται!!!! Φρίξος ο Ιπτάμενος!!!
Μια χαρά είναι το μούσμουλο! Έχει λυσσάξει, κάνει πλάγια χοροπηδηχτά βηματάκια τώρα σαν τον κάβουρα ! happy2
Πριν είχε μπει μέσα στο πλυντήριο,προσπαθούσε να ανοίξει ένα ντουλάπι , ένα σπίτι γεμάτο Φρίξο που λυσσάει! fight1
Και φυσικά τα ανασκελάτα μας επανήλθαν!

Ιπτάμενος! ( Έτσι! Για να μην υπάρχουν μονοπώλια στους τίτλους... arrogant )

Gatoplikti έγραψε:Αχχ μπράβο μπράβο ευτυχώς καλα τα νέα !! Μα πολύ τυχερο αυτο το γατονι τελικά πωπω! mati mati mati περαστικα και ποτε ξανά αλλη περιπέτεια!
Οσο για την συγκατοικο ολα τα λεφτα !! Smile Smile
kissss

FROGK έγραψε:
marina289 έγραψε:
Σπόιλερ:

Ειναι παρα πολυ τυχερο γατι! Τελικα Μαρινα ειναι σιγουρο? Θα τον παρουν τα παιδια? Η μικρη ειναι μια κουκλα!
Δείχνει να είναι σίγουρο! Έδειξαν πολύ θετικοί και συνειδητοποιημένοι...

Πούπσυ έγραψε:Μια χαρά δείχνει ο νέος!!! πάει κι αυτό!!!
ωστε τον περιμένει τέτοια θεά συνγάτοικος; ουαου!!!!!

το είχα κι εγώ παλιά αυτό το γατοτουνελ!!
Τα καλυτερότερα το περιμένουν το παλιόμουτρο! fight1


Debbie4ever έγραψε:Ωωωωωω τι ωραία συγκάτοικος! Εμ θα καλοπεράσει το παιδί!
Laughing

houlieta έγραψε:
vaso έγραψε:Πολλά περαστικά σας....Είναι κάποια γνωστή αυτή η γκομενάρα;
Κάτι μου θυμίζει....Ειδικά στην 2η φώτο
Την έχεις δει πρόσφατα σε αγγελίες σε όλα τα site τα φιοζωικά, την χαριζε μια κοπέλα που εφευγε για εξωτερικό...

Μακαρι να προχωρήσει η υιοθεσία συμπεθερούλα...
Ξερω οτι θα στεναχωρεθεί ο Δήμος, αλλά θα βρούμε άλλο μωρό να του δωσουμε να προσέχει πες του.. Razz
Ο Δήμος -και όχι μόνο- έχει φάει μεγάλη καψούρα...
Προχθές, μετά από μπόλικη ταλαιπωρία και κλάμα, μόλις που είχε αρχίσει να με παίρνει ο ύπνος παίρνει ο Δήμος τον φριξ στο κρεβάτι και του έλεγε ¨να της πούμε το μυστικό μας;;¨
Πετάχτηκα, -τί έγινε; του λέω...έπαθε κάτι;; τί έγινε;
-Να της πούμε το μυστικό μας;; (ξανά στο Φρίξο απευθυνόταν)
-Ποιο μυστικό; του λέω.
(συνεχίζει να απευθύνεται στο φριξόνι: ) -Να έρθουν να σε δουν αύριο τα παιδιά, αλλά και αν δεν σε θέλουν σκορδοκαΐλα μας. Θα μείνεις εδώ μαζί μας...Ναι, ναι, μαζί μας θα μείνεις...

happy2

Kαι το ειπε και στα παιδιά ... happy2 τί θα τον κάνω; happy2


Αλλά έλα που δεν του έκατσε καλά, γιατί τα παιδιά ήταν υπέροχα, και το είπε και εκείνος μετά ¨τα παιδιά είναι πολύ καλά ¨ (και εννοούσε ¨τα παιδιά είναι πολύ καλά γαμώτο¨ happy2 )

tongueout
πολλά τέτοια λέει... Εξαρχής έλεγε, αλλά ειδικά από το συμβάν και μετά έχει αποθρασυνθεί! Scared

Στο κτηνιατρείο ο μικρός έτρεμε ολόκληρος, και ο Δήμος τον κρατούσε αγκαλιά και του έλεγε ¨εγώ ξέρω γιατί έπεσες...για να σε κρατήσουμε....εντάάξει, εντάάξει... ¨ (επίτηδες τα έλεγε στο φριξούδι για να μου ασκεί ψυχολογική πίεση.... Sad )

Πριν που επέστρεψα στο σπίτι (και αφού με είχε πάρει 2 φορές τηλέφωνο και μου μιλούσε για τον Φρίξο, και αφού μου είχε στείλει κάτι μηνύματα που μου έγραφε πάλι για τον φριξ)μου κάνει ¨είδες τί ωραίες φωτογραφίες έβγαλα τον Φρίξο;¨
(δεν είναι κάτι που συνηθίζει, άντε να το έχει κάνει με τα δικά μας 2-3 φορές)
Έχει λυσσάξει να λέει διάφορα, τόσο καιρό δεν τα έλεγα γιατί θα ξεσσαλώνατε και εσείς και θα τον σιγοντάρατε...

Εσύ συμπεθέρα που ξέρεις από φωτογραφία, ξέρεις ότι όταν η ματιά του φωτογράφου έχει τόση αγάπη, βγαίνουν οι πιο γλυκιές φωτογραφίες, ε;; Άς τιμήσω τον καψούρη-φωτογράφο λοιπόν... :
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 V004-_zpsd07d8615



ralou έγραψε:Βρε αθλιε αμυαλε χαζοχουρχουρινε...!
Αμα τσουρομαδησεις την ουρα του Αχι σε εφαγα!
nio
Σπόιλερ:
Η μηπως απλα εξασκεισαι για την μελλοντικη κουκλαροσυγκατοικο...? Suspect

Χμ... Αν υποψιαστω ότι ο Φροιξος ειναι πιο πολυπλοκος τυπος απο οτι αφηνει να εννοηθει... No
Με τον Αχί έχουν κάνει ένα πολύ αγαπησιάρικο δίδυμο , αλλά όχι ότι δεν τον έχει τσουρομαδήσει κιόλας! happy2
Με αγάπη πάντα όμως! Laughing

Ναι, είναι πολύπλοκο το αγόρι...Και είδες τί έγινε....
Ενοχλήθηκε που εστίαζα μόνο στην αγαποπομπίστικη πλευρά του, και τα είδες τα χαΐρια του προκειμένου να δείξει ότι έχει κ'άλλες πτυχές... (τα ξέρεις αυτά τα καμώματα από πρώτο χέρι...)


Mary-Fish έγραψε:Αντε μωρέ το ζουζούνι! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 501866 Όλα καλά! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 322479

Τι τεράστιος ο Αχιλλέας κοντά του!
kissss grouphug

υγ-- το γατουνάκι που έγραφα τις προάλλες που είχαμε βρει στο κτηνιατρείο, (που είχε φάει φόλα και χαροπάλευε), τελικά τους έκανε ένα ωραιότατο angry και ζει και βασιλεύει, πραγματικά ΠΟΛΥ κόντρα σε όλα τα προγνωστικά !! oksmily3


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marina289 στις Δευ Απρ 22, 2013 10:30 pm, 1 φορά

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Δευ Απρ 22, 2013 10:30 pm

ΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Μαρινα τωρα μας τα λες αυτα?? Και γιατι να στεναχωρησεις τον αντρουλη σου! Εναν τον εχεις και δεν πρεπει να του χαλας χατιρι! Τι σου ζητησε ο καημενος! Ενα ψιψικι με μυτη για παρεα! Πολυ τον συμπαθησα τον αντρα σου! Ξανασκεψου το Μαρινα!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 22, 2013 10:32 pm

marina289 έγραψε:
Στο κτηνιατρείο ο μικρός έτρεμε ολόκληρος, και ο Δήμος τον κρατούσε αγκαλιά και του έλεγε ¨εγώ ξέρω γιατί έπεσες...για να σε κρατήσουμε....εντάάξει, εντάάξει... ¨ (επίτηδες τα έλεγε στο φριξούδι για να μου ασκεί ψυχολογική πίεση.... Sad )

αυτό το σκέφτηκα κι εγώ... Embarassed
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από calliope g. Δευ Απρ 22, 2013 10:35 pm

marina289 έγραψε: ......όταν η ματιά του φωτογράφου έχει τόση αγάπη, βγαίνουν οι πιο γλυκιές φωτογραφίες....
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 V004-_zpsd07d8615

Αυτό είναι αλήθεια, συγχαρητήρια στο φωτογράφο λοιπόν, αλλά και το μοντέλο είναι μοναδικό!
'Αντε Φριξάκο η μέρα μου ξεκίνησε και τελειώνει χαρούμενα με τα νέα σου. Μακάρι η αγάπη όλων μας στο γατόσπιτο να σε φυλάει! Καλό σου βράδυ ομορφούλη, καλό βράδυ σε όλους σας φίλοι μου..
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Δευ Απρ 22, 2013 10:49 pm

FROGK έγραψε:ΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Μαρινα τωρα μας τα λες αυτα?? Και γιατι να στεναχωρησεις τον αντρουλη σου! Εναν τον εχεις και δεν πρεπει να του χαλας χατιρι! Τι σου ζητησε ο καημενος! Ενα ψιψικι με μυτη για παρεα! Πολυ τον συμπαθησα τον αντρα σου! Ξανασκεψου το Μαρινα!
happy2
Και βέβαια τώρα σας τα λέω αυτά, γιατί σας έχω καταλάβει τί ενορχηστρωμένο πέσιμο θα μου κάνατε όλες σας Razz και δεν φημίζομαι για τη εγκράτειά μου!
Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι αν ΔΕΝ βρισκόταν κάποιος να δείξει ενδιαφέρον που θα ήθελα να δω για το μικρό, δεν υπήρχε άλλη λύση απο το να τον κρατήσουμε,γιατί δεν είναι για έξω αυτό το μούτρο για πολλούς λόγους...
Αλλά έχω χαρεί και θα χαρώ πολύ αν όλα πάνε καλά με τα παιδιά! Άλλωστε Πετράλωνα θα μείνει ο Φριξ , κοντά θα είναι!
Πούπσυ έγραψε:
marina289 έγραψε:
Στο κτηνιατρείο ο μικρός έτρεμε ολόκληρος, και ο Δήμος τον κρατούσε αγκαλιά και του έλεγε ¨εγώ ξέρω γιατί έπεσες...για να σε κρατήσουμε....εντάάξει, εντάάξει... ¨ (επίτηδες τα έλεγε στο φριξούδι για να μου ασκεί ψυχολογική πίεση.... Sad )

αυτό το σκέφτηκα κι εγώ... Embarassed
Αυτό το συμβάν έδεσε κόμπο την όποια άμυνα και αντίσταση προσπαθούσα να επιστρατεύσω...


calliope g. έγραψε:
marina289 έγραψε: ......όταν η ματιά του φωτογράφου έχει τόση αγάπη, βγαίνουν οι πιο γλυκιές φωτογραφίες....
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 V004-_zpsd07d8615

Αυτό είναι αλήθεια, συγχαρητήρια στο φωτογράφο λοιπόν, αλλά και το μοντέλο είναι μοναδικό!
'Αντε Φριξάκο η μέρα μου ξεκίνησε και τελειώνει χαρούμενα με τα νέα σου. Μακάρι η αγάπη όλων μας στο γατόσπιτο να σε φυλάει! Καλό σου βράδυ ομορφούλη, καλό βράδυ σε όλους σας φίλοι μου..
Καληνύχτα! filaki filaki filaki

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Δευ Απρ 22, 2013 10:54 pm

marina289 έγραψε:
Μια χαρά είναι το μούσμουλο! Έχει λυσσάξει, κάνει πλάγια χοροπηδηχτά βηματάκια τώρα σαν τον κάβουρα ! happy2
Πριν είχε μπει μέσα στο πλυντήριο,προσπαθούσε να ανοίξει ένα ντουλάπι , ένα σπίτι γεμάτο Φρίξο που λυσσάει! fight1
Και φυσικά τα ανασκελάτα μας επανήλθαν!

Veryhappy happy2 Veryhappy happy2 Veryhappy happy2 Veryhappy happy2 Veryhappy happy2 Veryhappy



marina289 έγραψε:

Προχθές, μετά από μπόλικη ταλαιπωρία και κλάμα, μόλις που είχε αρχίσει να με παίρνει ο ύπνος παίρνει ο Δήμος τον φριξ στο κρεβάτι και του έλεγε ¨να της πούμε το μυστικό μας;;¨
Πετάχτηκα, -τί έγινε; του λέω...έπαθε κάτι;; τί έγινε;
-Να της πούμε το μυστικό μας;; (ξανά στο Φρίξο απευθυνόταν)
-Ποιο μυστικό; του λέω.
(συνεχίζει να απευθύνεται στο φριξόνι: ) -Να έρθουν να σε δουν αύριο τα παιδιά, αλλά και αν δεν σε θέλουν σκορδοκαΐλα μας. Θα μείνεις εδώ μαζί μας...Ναι, ναι, μαζί μας θα μείνεις...

happy2

Kαι το ειπε και στα παιδιά ... happy2 τί θα τον κάνω; happy2


Αλλά έλα που δεν του έκατσε καλά, γιατί τα παιδιά ήταν υπέροχα, και το είπε και εκείνος μετά ¨τα παιδιά είναι πολύ καλά ¨ (και εννοούσε ¨τα παιδιά είναι πολύ καλά γαμώτο¨ happy2 )

tongueout
πολλά τέτοια λέει... Εξαρχής έλεγε, αλλά ειδικά από το συμβάν και μετά έχει αποθρασυνθεί! Scared

Στο κτηνιατρείο ο μικρός έτρεμε ολόκληρος, και ο Δήμος τον κρατούσε αγκαλιά και του έλεγε ¨εγώ ξέρω γιατί έπεσες...για να σε κρατήσουμε....εντάάξει, εντάάξει... ¨ (επίτηδες τα έλεγε στο φριξούδι για να μου ασκεί ψυχολογική πίεση.... Sad )

Πριν που επέστρεψα στο σπίτι (και αφού με είχε πάρει 2 φορές τηλέφωνο και μου μιλούσε για τον Φρίξο, και αφού μου είχε στείλει κάτι μηνύματα που μου έγραφε πάλι για τον φριξ)μου κάνει ¨είδες τί ωραίες φωτογραφίες έβγαλα τον Φρίξο;¨
(δεν είναι κάτι που συνηθίζει, άντε να το έχει κάνει με τα δικά μας 2-3 φορές)
Έχει λυσσάξει να λέει διάφορα, τόσο καιρό δεν τα έλεγα γιατί θα ξεσσαλώνατε και εσείς και θα τον σιγοντάρατε...

Εσύ συμπεθέρα που ξέρεις από φωτογραφία, ξέρεις ότι όταν η ματιά του φωτογράφου έχει τόση αγάπη, βγαίνουν οι πιο γλυκιές φωτογραφίες, ε;; Άς τιμήσω τον καψούρη-φωτογράφο λοιπόν... :
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 V004-_zpsd07d8615
νομίζω ότι ο αντρας σου Μαρίνα έχει προετοιμάσει το έδαφος για να ΜΗΝ τον δώσετε στα παιδιά! happy2
ως φριξο-καψουρο-φωτογράφος είναι εξαιρετικός!



marina289 έγραψε:

υγ-- το γατουνάκι που έγραφα τις προάλλες που είχαμε βρει στο κτηνιατρείο, (που είχε φάει φόλα και χαροπάλευε), τελικά τους έκανε ένα ωραιότατο angry και ζει και βασιλεύει, πραγματικά ΠΟΛΥ κόντρα σε όλα τα προγνωστικά !! oksmily3
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από tania g Δευ Απρ 22, 2013 11:00 pm

Φιλακια στο Φριξεδουλινη σου, φιλακια και σε σας...Καληνυχτα.. filaki
tania g
tania g
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Δραμα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακαδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/02/2013
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Mary-Fish Δευ Απρ 22, 2013 11:35 pm

marina289 έγραψε:
Kikiriki έγραψε:Μια χαρά φαίνεται!!!! Φρίξος ο Ιπτάμενος!!!
Μια χαρά είναι το μούσμουλο! Έχει λυσσάξει, κάνει πλάγια χοροπηδηχτά βηματάκια τώρα σαν τον κάβουρα ! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 986261
Πριν είχε μπει μέσα στο πλυντήριο,προσπαθούσε να ανοίξει ένα ντουλάπι , ένα σπίτι γεμάτο Φρίξο που λυσσάει! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 699679
Και φυσικά τα ανασκελάτα μας επανήλθαν!

Ιπτάμενος! ( Έτσι! Για να μην υπάρχουν μονοπώλια στους τίτλους... Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 519541 )

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 731743
Άντε επειδή τον ηγάπησα και έχει ίνδαλμα το βλακάκο μου δε θα σας κάνω μήνυση για πνευματικά δικαιώματα.

marina289 έγραψε:υγ-- το γατουνάκι που έγραφα τις προάλλες που είχαμε βρει στο κτηνιατρείο, (που είχε φάει φόλα και χαροπάλευε), τελικά τους έκανε ένα ωραιότατο Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 602370 και ζει και βασιλεύει, πραγματικά ΠΟΛΥ κόντρα σε όλα τα προγνωστικά !! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 742497
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 134150 Τι άτιμα που είναι!
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Δευ Απρ 22, 2013 11:39 pm

marina289 έγραψε:Ο Δήμος -και όχι μόνο- έχει φάει μεγάλη καψούρα...
Προχθές, μετά από μπόλικη ταλαιπωρία και κλάμα, μόλις που είχε αρχίσει να με παίρνει ο ύπνος παίρνει ο Δήμος τον φριξ στο κρεβάτι και του έλεγε ¨να της πούμε το μυστικό μας;;¨
Πετάχτηκα, -τί έγινε; του λέω...έπαθε κάτι;; τί έγινε;
-Να της πούμε το μυστικό μας;; (ξανά στο Φρίξο απευθυνόταν)
-Ποιο μυστικό; του λέω.
(συνεχίζει να απευθύνεται στο φριξόνι: ) -Να έρθουν να σε δουν αύριο τα παιδιά, αλλά και αν δεν σε θέλουν σκορδοκαΐλα μας. Θα μείνεις εδώ μαζί μας...Ναι, ναι, μαζί μας θα μείνεις...

happy2

Kαι το ειπε και στα παιδιά ... happy2 τί θα τον κάνω; happy2
Τίποτα να μην κάνεις του Δήμου, να τον αφήσεις ήσυχο!...

Αλλά έλα που δεν του έκατσε καλά, γιατί τα παιδιά ήταν υπέροχα, και το είπε και εκείνος μετά ¨τα παιδιά είναι πολύ καλά ¨ (και εννοούσε ¨τα παιδιά είναι πολύ καλά γαμώτο¨ happy2 )

tongueout
πολλά τέτοια λέει... Εξαρχής έλεγε, αλλά ειδικά από το συμβάν και μετά έχει αποθρασυνθεί! Scared

Στο κτηνιατρείο ο μικρός έτρεμε ολόκληρος, και ο Δήμος τον κρατούσε αγκαλιά και του έλεγε ¨εγώ ξέρω γιατί έπεσες...για να σε κρατήσουμε....εντάάξει, εντάάξει... ¨ (επίτηδες τα έλεγε στο φριξούδι για να μου ασκεί ψυχολογική πίεση.... Sad )
Καλά τα λέει ο Δήμος!
Πριν που επέστρεψα στο σπίτι (και αφού με είχε πάρει 2 φορές τηλέφωνο και μου μιλούσε για τον Φρίξο, και αφού μου είχε στείλει κάτι μηνύματα που μου έγραφε πάλι για τον φριξ)μου κάνει ¨είδες τί ωραίες φωτογραφίες έβγαλα τον Φρίξο;¨
(δεν είναι κάτι που συνηθίζει, άντε να το έχει κάνει με τα δικά μας 2-3 φορές)
Έχει λυσσάξει να λέει διάφορα, τόσο καιρό δεν τα έλεγα γιατί θα ξεσσαλώνατε και εσείς και θα τον σιγοντάρατε...
Φυσικά και θα σιγοντάραμε τον Δήμο! Πάντα τον Δήμο υποστηρίζουμε!
Εσύ συμπεθέρα που ξέρεις από φωτογραφία, ξέρεις ότι όταν η ματιά του φωτογράφου έχει τόση αγάπη, βγαίνουν οι πιο γλυκιές φωτογραφίες, ε;; Άς τιμήσω τον καψούρη-φωτογράφο λοιπόν... :
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 V004-_zpsd07d8615
Ο Δήμος αγαπάει τον Φρίξο, ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;
Δήμος! strike
Δήμος!! strike
Δήμος!!! strike
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από ΜαύροςΓάτος Δευ Απρ 22, 2013 11:44 pm

Αχ Μαρινάκι είναι πολύ συγκινητικά όλα αυτά που γράφεις για τον Φρίξο! Πραγματικά χαίρομαι τόσο που το ξεπέρασε και που όπως φαίνεται θα έχει καλή ζωή! Και πάλι μπράβο για όσα έχεις κάνει για εκείνον! Είσαι απίστευτη! kissss
ΜαύροςΓάτος
ΜαύροςΓάτος
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : δύο πανθηράκια!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όσες ζουν στους αφιλόξενους δρόμους
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Τρι Απρ 23, 2013 12:14 am

houlieta έγραψε:
Δήμος! strike
Δήμος!! strike
Δήμος!!! strike

+10000000000000000000000000000000000000000000000000
strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike
Σπόιλερ:
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από tsili Τρι Απρ 23, 2013 12:18 am

Αγάπησα Δήμο!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Τρι Απρ 23, 2013 12:20 am

Ελα να μαζευομαστε οι φιλο-Δημικες!
Ελα να οργανωθουμε για πορειες και απεργειες πεινας μηπως και "ριξουμε" την Μαρινα!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Τρι Απρ 23, 2013 6:02 am

Είστε ζουρλές! happy2 happy2 happy2 happy2


valitsa


valitsa

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Gatoplikti Τρι Απρ 23, 2013 10:05 am

Eεεεεελα μωρέ τώωωωωρααα...........

FROGK έγραψε:
houlieta έγραψε:
Δήμος! strike
Δήμος!! strike
Δήμος!!! strike

+10000000000000000000000000000000000000000000000000
strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike
Σπόιλερ:

strike strike
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Τρι Απρ 23, 2013 10:58 am

prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Kikiriki Τρι Απρ 23, 2013 11:23 am

Ο Φρίξος χωρίς σπίτι δεν θα μείνει πάντως!!! Αυτό είναι σίγουρο!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από tia Τρι Απρ 23, 2013 12:28 pm

μπιάνκο δεν ήθελες αλλα σε βλέπω να καταλήγεις σε φρίξο μαρινάκι!!!
Smile Smile Smile Smile
άντε μωρέ κάνε το χατίρι στον Δήμοο αφου θέλεις κι εσύ!
Laughing Laughing Laughing
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Τρι Απρ 23, 2013 12:31 pm

Οσο ειναι δεσμευμενη απέναντι στα παιδιά, δεν το κραταει, σας το λέω...
Αν για καποιο λόγο δεν γινει η υιοθεσία, τοτε θα έχει νόημα να της την πέσουμε όλοι μαζί...
Τωρα δε μπορεί να αλλάξει γνωμη..
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από tia Τρι Απρ 23, 2013 12:37 pm

λογικό...!
απλα εμεις της την πέφτουμε προκαταβολικά στην περίπτωση που στραβώσει κάτι ...
να είναι πανέτοιμη για το καινούργιο της παιδί! Veryhappy
happy2
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Τρι Απρ 23, 2013 5:23 pm

Αφου το ηθελε ο Δημος γιατι του εψαχνε η Μαρινα σπιτακι? Sad
Εμεις πως θα το βλεπουμε το ψιψικακι μας!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 23, 2013 5:54 pm

τι να πω παιδια, ο,τι νιωθει η μαρινα καλυτερο..

το ξερω θα ακουστει εγωιστικο(κ αν μου το εκαναν εμενα θα στραβωνα-αρχικα-μετα θα καταλαβαινα ομως) αλλα αν πραγματικα δεθηκε ο δημος τοτε δεν υπαρχει προβλημα να το θεσετε σε αυτη τη βαση στα παιδια που στο κατω κατω εχουν κ αλλη γατουλα,δν ειναι οτι θα ηταν το πρωτο τους οποτε τους το στερεις τελευταια στιγμη.. tafos
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Τρι Απρ 23, 2013 7:28 pm

Eίστε απίστευτες! happy2

Τα παιδιά μου άρεσαν πάρα πολύ, μου ενέπνευσαν εμπιστοσύνη, και αυτό είναι το σημαντικότερο, ότι διαισθάνομαι ότι ο Φριξουδέλος θα περάσει καλά!
Τώρα για τα υπόλοιπα έχω να πω πολλά , αισθάνομαι πολλά , αλλά για να κάνω τις σκέψεις μου και τα συναισθήματά μου γραπτό λόγο μάλλον θα μου πάρει χρόνο και βασικά δεν θα μου είναι και εύκολο να τα περιγράψω...Σημασία έχει αυτό που είπε η Κική, ότι χωρίς σπίτι και χωρίς φροντίδα δεν θα έμενε το φριξουδέλι no matter what!
Για την ώρα κρατάμε ότι πήρα πριν λίγο τηλ την Κατερίνα , (την μελλοντική φριξομαμά), και την άκουσα γεμάτη ανυπομονησία και ενθουσιασμό για τον μικρό , ήταν στο πετ σοπ και του έπαιρνε παιχνιδάκια του μούργου! happy2
Αυτό μου αρκεί για να νιώθω πολύ όμορφα! Smile




marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 23, 2013 7:48 pm

marina289 έγραψε:
Για την ώρα κρατάμε ότι πήρα πριν λίγο τηλ την Κατερίνα , (την μελλοντική φριξομαμά), και την άκουσα γεμάτη ανυπομονησία και ενθουσιασμό για τον μικρό , ήταν στο πετ σοπ και του έπαιρνε παιχνιδάκια του μούργου! happy2
Αυτό μου αρκεί για να νιώθω πολύ όμορφα! Smile




ωραια,για να νιωσουμε κ μεις ομορφα,θα βαλεις ορο της υιοθεσιας την εγγραφη στο γατοσπιτο,απλα κ δημοκρατικα... bigboss να μπουν,να μας συστησουν την κουκλα τους κ μετα το δινουμε το παιδι! bigboss
οχι να το παρουνε κ να μην ξαναδουμε τις ματαρες! Madd
αυτα! Laughing
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Mary-Fish Τρι Απρ 23, 2013 7:54 pm

marina289 έγραψε:Eίστε απίστευτες! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 986261

Τα παιδιά μου άρεσαν πάρα πολύ, μου ενέπνευσαν εμπιστοσύνη, και αυτό είναι το σημαντικότερο, ότι διαισθάνομαι ότι ο Φριξουδέλος θα περάσει καλά!
Τώρα για τα υπόλοιπα έχω να πω πολλά , αισθάνομαι πολλά , αλλά για να κάνω τις σκέψεις μου και τα συναισθήματά μου γραπτό λόγο μάλλον θα μου πάρει χρόνο και βασικά δεν θα μου είναι και εύκολο να τα περιγράψω...Σημασία έχει αυτό που είπε η Κική, ότι χωρίς σπίτι και χωρίς φροντίδα δεν θα έμενε το φριξουδέλι no matter what!
Για την ώρα κρατάμε ότι πήρα πριν λίγο τηλ την Κατερίνα , (την μελλοντική φριξομαμά), και την άκουσα γεμάτη ανυπομονησία και ενθουσιασμό για τον μικρό , ήταν στο πετ σοπ και του έπαιρνε παιχνιδάκια του μούργου! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 986261
Αυτό μου αρκεί για να νιώθω πολύ όμορφα! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 134150



Αυτό το γατί παίζει να είναι απ τα πιο τυχερά που έχω δει. Κ εγώ θα το δινα αν έβρισκα τόσο καλούς γονείς μωρέ..
Σπόιλερ:
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Τρι Απρ 23, 2013 8:11 pm

alex..niaou έγραψε:
marina289 έγραψε:
Για την ώρα κρατάμε ότι πήρα πριν λίγο τηλ την Κατερίνα , (την μελλοντική φριξομαμά), και την άκουσα γεμάτη ανυπομονησία και ενθουσιασμό για τον μικρό , ήταν στο πετ σοπ και του έπαιρνε παιχνιδάκια του μούργου! happy2
Αυτό μου αρκεί για να νιώθω πολύ όμορφα! Smile




ωραια,για να νιωσουμε κ μεις ομορφα,θα βαλεις ορο της υιοθεσιας την εγγραφη στο γατοσπιτο,απλα κ δημοκρατικα... bigboss να μπουν,να μας συστησουν την κουκλα τους κ μετα το δινουμε το παιδι! bigboss
οχι να το παρουνε κ να μην ξαναδουμε τις ματαρες! Madd
αυτα! Laughing
happy2
Ο όρος θα μπει και θα είμαι αμείλικτη! mastigio
Και βέβαια θα τους πω να γατοσπιτιστούν ! Το καλό που τους θέλω! Madd
Και ξέρω από τώρα ποιο γατοσπιτόγατο θα θέλω να βουτήξω! oksmily3

Mary-Fish έγραψε:
marina289 έγραψε:Eίστε απίστευτες! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 986261

Τα παιδιά μου άρεσαν πάρα πολύ, μου ενέπνευσαν εμπιστοσύνη, και αυτό είναι το σημαντικότερο, ότι διαισθάνομαι ότι ο Φριξουδέλος θα περάσει καλά!
Τώρα για τα υπόλοιπα έχω να πω πολλά , αισθάνομαι πολλά , αλλά για να κάνω τις σκέψεις μου και τα συναισθήματά μου γραπτό λόγο μάλλον θα μου πάρει χρόνο και βασικά δεν θα μου είναι και εύκολο να τα περιγράψω...Σημασία έχει αυτό που είπε η Κική, ότι χωρίς σπίτι και χωρίς φροντίδα δεν θα έμενε το φριξουδέλι no matter what!
Για την ώρα κρατάμε ότι πήρα πριν λίγο τηλ την Κατερίνα , (την μελλοντική φριξομαμά), και την άκουσα γεμάτη ανυπομονησία και ενθουσιασμό για τον μικρό , ήταν στο πετ σοπ και του έπαιρνε παιχνιδάκια του μούργου! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 986261
Αυτό μου αρκεί για να νιώθω πολύ όμορφα! Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 134150



Αυτό το γατί παίζει να είναι απ τα πιο τυχερά που έχω δει. Κ εγώ θα το δινα αν έβρισκα τόσο καλούς γονείς μωρέ..
Σπόιλερ:
Τυχερός είναι ο παλιομούργος και έχει βαλθεί να κάνει συνέχεια crash test στην τύχη του το παλιόπαιδο! angry2
Σπόιλερ:

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Τετ Απρ 24, 2013 8:02 pm

Το αγόρι ετοιμάζει τη βαλίτσα του, πακετάρει και σιγά-σιγά θα πάει στο καινούριο του σπιτάκι!
Τον περιμένουν πώς και πώς , και Παρασκευή ή Σάββατο θα γίνει η τελευταία του (εύχομαι) μετακόμιση !
Ο όρος για εγγραφή των νέων γονιών στο Γατόσπιτο ετέθη και απομένει να μας πει ο Δήμος ποιά μέρα από τις δύο θα βρει χρόνο για να τον πάμε, κάτι που προς το παρόν αποφεύγει ν'απαντήσει! happy2
Νιώθω πολύ χαρούμενη που βρήκε σπιτάκι τόσο γρήγορα και που όλα δείχνουν τόσο θετικά πλέον!
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 Qwe023-_zps6bd9edb9
Σας ευχαριστούμε πολύ όλες-όλους!
Η βαλίτσα του έχει αρκετό χώρο για τις ευχές σας ! Smile

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης