gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

+30
m.kat
tia
Δ²
Mary-Fish
vaso
Osi
tania g
Дanae
Gatoplikti
calliope g.
Chouzouris
f.m123
ralou
Τζούλι το Κατσούλι
FROGK
tsili
doremi
psipsa
funambolo
koneko
Πούπσυ
Ηρακλένια
Debbie4ever
ΜαύροςΓάτος
otz
YNL
Dreamer
houlieta
Kikiriki
marina289
34 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Τετ Απρ 03, 2013 10:56 pm

ralou έγραψε:Μπραβο στον αγα-χουρχουρ!
Ευχομαι και σην αλλη εξεταση ολα να ειναι καλα. mati mati
Σπόιλερ:
Αν ολα πανε καλα με την εξεταση μηπως, λεω μηπως... tafos tafos Embarassed Embarassed
Τελος παντων... Εσυ ξερεις! filaki
Ααααχ, δεν ξέρω τί ξέρω και τί δεν ξέρω.... Embarassed ( έβγαλες νόημα ε;; )
Θα ξεδιπλώσω τα ψυχοτέτοια μου άλλη φορά...
Σπόιλερ:

FROGK έγραψε:Ναι Μαρινα! Συμφωνω με τη Ρουλα! Εσυ....ξερεις!

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

calliope g. έγραψε:

Εξαιρετικά τα νέα του τιγράκου. Να είσαι καλά που τον μάζεψες και τον φροντίζεις. Μακάρι να είναι γερός και να έχει μια ευτυχισμένη ζωή με ανθρώπους που θα τον αγαπούν.
'Όσο για το περιστατικό με το γατάκι στο κτηνιατρείο, το έζησα με τον χειρότερο τρόπο πριν έξη μήνες με τον θάνατο του γάτου μας του Σείριου. 'Ηταν τραυματικό η χειρότερη εμπειρία που είχα ποτέ τόσο εγώ όσο και τα παιδιά μου. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι τέτοια κτήνη ζουν ανάμεσά μας.
filaki
Αχ χαίρομαι που τα καταφέραμε και του κάναμε τις εξετάσεις! Δεν το περίμενα, το θεωρούσα ανέφικτο, αλλά να που έγιναν!

Ωχ, έχεις προσωπική εμπειρία... Πολύ πολύ επώδυνο ...

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Τετ Απρ 03, 2013 11:23 pm

Ax, πολύ πολύ ευχάριστα τα νέα του μωρού!!!!!!!!!!!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Μακάρι να βγει αρνητική και η τελευταία εξέταση που ξέρω ότι την έχεις άγχος!
Νομίζω πρέπει να βρεις ενα όνομα στα χαδιάρικο αγόρι σου..
Κατι αγαπησιάρικο και ελληνικό βεβαίως βεβαίως...
'Οπως το Φρίξος που λέγαμε. Μπορείς να τον πεις και Μάρτη, επίσης...
Anyway, δωσε ενα φιλάκι στο αγόρι από την Χουλιέτα και ένα πιο μεγάλο φιλάκι στο ΠΑΟΚι τον Αϊστο που έχει καρδιά φτιαγμένη από διαμάντι!
Τον αγαπώ πολύ πολυ πες του και όταν έρθω υπόσχομαι να τον χαϊδευω για όσο κατσω!
kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss

Σπόιλερ:
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Τετ Απρ 03, 2013 11:35 pm

Πολύ χαίρομαι Μαρίνα που είναι όλα καλά για τον μικρούλη!! Veryhappy

Σπόιλερ:

Όσο για τον Αρίστο, ξέρεις πόσο το αγαπώ αυτό το ασπρόμαυρο τρελό αγόρι! Μήπως να τα άφηνες να παίξουν λιγάκι; 'Η λες θα τον φάνε τα άλλα άμα τον πλησιάσουν και μυρίζει ξένο γατί; geek

Σπόιλερ:
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Απρ 03, 2013 11:43 pm

Χαίρομαι για τις εξετάσεις που βγήκαν ΟΚ. Ελπίζω και η τελευταία. Και ελπίζω και ο γατούλης του αγοριού να τα καταφέρει!
Μήπως κάπως τον ψάχνει τον γατούλη, μιας και είναι και στειρωμένος , αλλά πως να τον βρεις....
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από koneko Πεμ Απρ 04, 2013 12:01 am

Υπεροχα τα νεα σας!!! Veryhappy Λατρευω το περιεργο και σκανδαλιαρικο βλεμμα του!!! love


Σπόιλερ:
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Dreamer Πεμ Απρ 04, 2013 2:10 am

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μπράβο βρε Μαρίνα! Χαίρομαι πάρα πολύ για τον τιγράκο μας! Τώρα που το έχετε σπίτι το μωρό θα έρθω σίγουρα να τον επισκεφτώ, να το ξέρεις! Εύχομαι και η τελευταία εξέταση να είναι άψογη και είμαι σίγουρη πως θα περάσεις τέλεια με τον μικρό αγκαλίτσα εκεί πέρα... (Ποιος την χάρη σας εσένα και της Μελίνας με 5 αρσενικά εκεί μέσα... στα πούπουλα θα σας έχουν!)

Όσο για το αγοράκι, τι να πω; Μακάρι να τα καταφέρει ο γατούλης του για να μην εισπράξει τόσο πόνο και αδικία από τόσο νωρίς. Έχει χρόνια μπροστά του για να απογοητευτεί από το ανθρώπινο γένος... No
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Απρ 04, 2013 8:05 pm

houlieta έγραψε:Ax, πολύ πολύ ευχάριστα τα νέα του μωρού!!!!!!!!!!!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Μακάρι να βγει αρνητική και η τελευταία εξέταση που ξέρω ότι την έχεις άγχος!
Νομίζω πρέπει να βρεις ενα όνομα στα χαδιάρικο αγόρι σου..
Κατι αγαπησιάρικο και ελληνικό βεβαίως βεβαίως...
'Οπως το Φρίξος που λέγαμε. Μπορείς να τον πεις και Μάρτη, επίσης...
Anyway, δωσε ενα φιλάκι στο αγόρι από την Χουλιέτα και ένα πιο μεγάλο φιλάκι στο ΠΑΟΚι τον Αϊστο που έχει καρδιά φτιαγμένη από διαμάντι!
Τον αγαπώ πολύ πολυ πες του και όταν έρθω υπόσχομαι να τον χαϊδευω για όσο κατσω!
kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss

Σπόιλερ:
Συμπεθέρα, σήμερα αποκτάς ακόμα ένα γατοβαφτιστήρι !
Και το όνομα αυτού (τουλάχιστον όσο είναι στα χέρια μου) -Φρίξος! party2

Το (Μ)ΠΑΟΚάκι ξεροσταλιάζει έξω από την πόρτα του Φρίξου, και ανυπομονεί να γίνουν φίλοι! happy2
Έχει χαρεί πολύ ο χαζούλης! Τρελαίνεται να του φέρνουμε καινούρια γατόνια!
Σπόιλερ:

Ηρακλής grr έγραψε:Πολύ χαίρομαι Μαρίνα που είναι όλα καλά για τον μικρούλη!! Veryhappy

Σπόιλερ:

Όσο για τον Αρίστο, ξέρεις πόσο το αγαπώ αυτό το ασπρόμαυρο τρελό αγόρι! Μήπως να τα άφηνες να παίξουν λιγάκι; 'Η λες θα τον φάνε τα άλλα άμα τον πλησιάσουν και μυρίζει ξένο γατί; geek

Σπόιλερ:
Παιδιά...πόσες και πόσες φορές έχουμε πει ότι καταλαβαίνουν τα πάντα...
Το δωματιάκι που ήταν πριν έρθει εδώ, είναι μια χαρά δωμάτιο, ...και αντικειμενικά πολύ πιο άνετο από αυτό που φιλοξενείται τώρα ...
Και όμως! Αν δείτε μεταστροφή στη συμπεριφορά του....
Ακόμα πιο τρυφερός... Τολμώ να πω χαρούμενος! Πραγματικά μου δίνει την αίσθηση ότι είναι χαρούμενος!
Είναι που γνωριζόμαστε όλο και καλύτερα και αγαπιόμαστε όλο και πιο πολύ;
Πάντως η αλλαγή χώρου , τον επηρέασε κ'άλλο προς το καλύτερο! Το νιώθει , το καταλαβαίνει ότι είναι εδώ μαζί μας! Ακόμα και αν είναι απομονωμένος! -προς το παρόν εύχομαι-
Κάθομαι και όλο σκαρφαλώνει στην αγκαλιά μου και ζυμώνει! Και μετά αράζει εκεί... heart

Σπόιλερ:
Ακόμα δεν τα αφήνω να παίξουν... Τα άλλα κανένα πρόβλημα δεν θα έχουν , δηλαδή , όχι κάποιο σοβαρό πρόβλημα...Περιμένω να δω τί θα γίνει και με τα αποτελέσματα της περιτονίτιδας και μετά tango
Σπόιλερ:


Kikiriki έγραψε:Χαίρομαι για τις εξετάσεις που βγήκαν ΟΚ. Ελπίζω και η τελευταία. Και ελπίζω και ο γατούλης του αγοριού να τα καταφέρει!
Μήπως κάπως τον ψάχνει τον γατούλη, μιας και είναι και στειρωμένος , αλλά πως να τον βρεις....
Στο μυαλό μου είσαι...Με το που άκουσα ότι είναι στειρωμένος, με τσίμπησε μια μελαγχολία...
Από τη μία το κόκκινο λουράκι, από την άλλη η στείρωση, κάποιος τον νοιάστηκε τον μικρό, κάποιος τον φρόντισε...κάποιος μπορεί να έχει στενοχωρηθεί πολύ..
Θα κάνω πάλι μια γύρα προς τα κει που τον βρήκα ...

koneko έγραψε:Υπεροχα τα νεα σας!!! Veryhappy Λατρευω το περιεργο και σκανδαλιαρικο βλεμμα του!!! love


Σπόιλερ:
Σπόιλερ:

Dreamer έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μπράβο βρε Μαρίνα! Χαίρομαι πάρα πολύ για τον τιγράκο μας! Τώρα που το έχετε σπίτι το μωρό θα έρθω σίγουρα να τον επισκεφτώ, να το ξέρεις! Εύχομαι και η τελευταία εξέταση να είναι άψογη και είμαι σίγουρη πως θα περάσεις τέλεια με τον μικρό αγκαλίτσα εκεί πέρα... (Ποιος την χάρη σας εσένα και της Μελίνας με 5 αρσενικά εκεί μέσα... στα πούπουλα θα σας έχουν!)

Όσο για το αγοράκι, τι να πω; Μακάρι να τα καταφέρει ο γατούλης του για να μην εισπράξει τόσο πόνο και αδικία από τόσο νωρίς. Έχει χρόνια μπροστά του για να απογοητευτεί από το ανθρώπινο γένος... No
Άλλο ένα γλυκοτσουτσουνούλικο ανάμεσά μας! Veryhappy
Σπόιλερ:

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από tsili Πεμ Απρ 04, 2013 8:35 pm

Mπράβο για το μικρό....Φαίνεται άλλωστε ότι χαίρει άκρας υγείας....
Πολύ ωραία η περιγραφή για το πως αντιμετωίζει το κάθε τριωτό σου την κάθε νέα άφιξη....Μίλιος δεν με εξέπληξε!!!!

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να γίνω και κακιά και εκδικητική με κάποιους....Αυτά τα συναισθήματα μου βγάζουν θέλω δε θέλω...Μακάρι να τα καταφέρει η ψυχούλα και να συνέλεθει το αγοράκι
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Πεμ Απρ 04, 2013 10:59 pm

Φριξος τελικα? Παει το αρχικο Μαρκος? Οπως και να τον λενε τον μικρο εγω θα τον λιμπιζομαι! Πολυ τον αγαπω! Βαλε βρε Μαρινα κανενα βιντεακι. Πλιζ!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από ΜαύροςΓάτος Πεμ Απρ 04, 2013 11:02 pm

Μαρινα μου πολυ χαιρομαι με τα νεα του Φριξου! Ταυτοχρονα λυπαμαι για τον γατουλη και το παιδακι.... Ευχομαι τα καλυτερα.Μηπως επικοινωνησατε με την οικογενεια να μαθετε τι απεγινε?
Τον Φριξο πιστευω οτι σιγουρα καποιος τον ψαχνει.Συνηθως οι σωστοι και υπευθυνοι ιδιοκτητες φροντιζουν να στειρωνουν τα ζωα τους. Καποιος τον νοιαζεται και τον αναζητα. Αυτο μου λεει το ενστικτο μου.Ευχομαι να βρεθει αμεσα αυτος ο ανθρωπος!

Τις καλυτερες ευχες για ολους!
ΜαύροςΓάτος
ΜαύροςΓάτος
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : δύο πανθηράκια!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όσες ζουν στους αφιλόξενους δρόμους
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Απρ 05, 2013 9:09 am

tsili έγραψε:Mπράβο για το μικρό....Φαίνεται άλλωστε ότι χαίρει άκρας υγείας....
Πολύ ωραία η περιγραφή για το πως αντιμετωίζει το κάθε τριωτό σου την κάθε νέα άφιξη....Μίλιος δεν με εξέπληξε!!!!

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να γίνω και κακιά και εκδικητική με κάποιους....Αυτά τα συναισθήματα μου βγάζουν θέλω δε θέλω...Μακάρι να τα καταφέρει η ψυχούλα και να συνέλεθει το αγοράκι
Οι πρώτες επαφές , με μέτρο και επίβλεψη, έγιναν!
Άντε να πάρουμε και τα αποτελέσματα να απελευθερωθούμε εντελώς !
Ο Αχί και ο Αρί με τον Φρίξο είναι μια ανάσα πριν γίνουν φίλοι!
Η Μελίνα έχει ελλαττώσει τα κχχχχ και απλά παρατηρεί εξ αποστάσεως με γουρλωμένα μάτια (εντελώς κουκουβάγια)
Ο Μίλιος δεν έχει βρει χρόνο να ασχοληθεί με το ζήτημα... geek

FROGK έγραψε:Φριξος τελικα? Παει το αρχικο Μαρκος? Οπως και να τον λενε τον μικρο εγω θα τον λιμπιζομαι! Πολυ τον αγαπω! Βαλε βρε Μαρινα κανενα βιντεακι. Πλιζ!
Είπα να του βγάλω ένα καλύτερο όνομα...
Θα τραβήξω και βιντεάκι του Φριξουλιού , εννοείται! oksmily3

Μαύρος Γάτος έγραψε:Μαρινα μου πολυ χαιρομαι με τα νεα του Φριξου! Ταυτοχρονα λυπαμαι για τον γατουλη και το παιδακι.... Ευχομαι τα καλυτερα.Μηπως επικοινωνησατε με την οικογενεια να μαθετε τι απεγινε?
Τον Φριξο πιστευω οτι σιγουρα καποιος τον ψαχνει.Συνηθως οι σωστοι και υπευθυνοι ιδιοκτητες φροντιζουν να στειρωνουν τα ζωα τους. Καποιος τον νοιαζεται και τον αναζητα. Αυτο μου λεει το ενστικτο μου.Ευχομαι να βρεθει αμεσα αυτος ο ανθρωπος!

Τις καλυτερες ευχες για ολους!
Δεν επικοινώνησα με την οικογένεια ακόμα.Προτίμησα για την ώρα να πάρω τον κτηνίατρο για να μάθω και μου είπε ¨Ακόμα το παλεύει¨. Δεν τον κόβω και πολύ αισιόδοξο...Θα δείξει!

Για τον Φρίξο και εγώ πλέον έχω υποψιάζομαι ότι κάποιος ίσως τον αναζητάει..
Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να σκεφτώ τί άλλο να κάνω...Το Σ/Κ θα κάνω μια επίσκεψη σε κανα φούρνο, σε κανα ψιλικατζίδικο εκεί τριγύρω , μπας και ξέρουν κάτι ...

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από YNL Παρ Απρ 05, 2013 10:39 am

Μαρίνα ο γιατρός σου είπε τίποτα για το ποδαράκι του??
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Dreamer Παρ Απρ 05, 2013 11:21 am

Μαρίνα ξέρεις τι σκεφτόμουν;

Μήπως ο Φρίξος είναι κανένα από τα γατάκια που έχει στειρώσει η κυρία Ελένη και έχει αφήσει ελεύθερα που μας έλεγε;

Βέβαια και πάλι δεν δικαιολογείται το κόκκινο λουράκι και η συμπεριφορά γατιού σπιτιού, αλλά μήπως να την ρώταγες; Ποτέ δεν ξέρεις...
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Απρ 05, 2013 6:33 pm

elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun Aρνητικό και της περιτονίτιδας! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Είμαστε οκ!
Σπόιλερ:
YNL έγραψε:Μαρίνα ο γιατρός σου είπε τίποτα για το ποδαράκι του??
Το πιστεύεις ότι το ξεχάσαμε;; Embarassed
Υπήρχε τόση τεταμένη ατμόσφαιρα στο κτηνιατρείο με το γατάκι με τη φόλα, το παιδί που λιποθύμισε , και από την άλλη μάλλον το άγχος μου δεν ήταν τόσο πολύ το πόδι, όσο τα λοιμώδη,το ζάχαρο, τα νεφρά, το συκώτι,να μου πει φύλο (στα σίγουρα), ηλικία , που...ξέχασα για το πόδι... Embarassed

Ούτως ή άλλως σε 10 μερούλες πάλι εκεί θα είμαστε...
Ωχ, μόνο που σκέφτομαι ότι συφιλιάζεται με τον κτηνίατρο και την ένεση... Και δεύτερη ηρεμιστική σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα δε λέει....


Dreamer έγραψε:Μαρίνα ξέρεις τι σκεφτόμουν;

Μήπως ο Φρίξος είναι κανένα από τα γατάκια που έχει στειρώσει η κυρία Ελένη και έχει αφήσει ελεύθερα που μας έλεγε;

Βέβαια και πάλι δεν δικαιολογείται το κόκκινο λουράκι και η συμπεριφορά γατιού σπιτιού, αλλά μήπως να την ρώταγες; Ποτέ δεν ξέρεις...
Της το είπα για τον γατούλη , όχι για να την ρωτήσω αυτό που λες, απλά σαν στόρυ, και δεν μου είπε κάτι. Θα τη ρωτήσω και πιο συγκεκριμένα, αλλά μπααα..δεν πιστεύω...

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Παρ Απρ 05, 2013 6:36 pm

Μπραβο Φρίξο!
Εκανες την τύχη σου!
oksmily3
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Απρ 05, 2013 6:38 pm

tango tango tango tango tango

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Παρ Απρ 05, 2013 6:46 pm

Ο γατούλης του αγοριού τι κάνει; pale
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Απρ 05, 2013 6:47 pm

Δεν ρώτησα και επειδή έχω πάρει τον κτηνίατρο σήμερα 2 φορές τηλέφωνο, ντράπηκα να πάρω και 3η... Embarassed
Θα πάρω αύριο την μαμά του παιδιού να ρωτήσω την ίδια...

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Παρ Απρ 05, 2013 9:53 pm

elephantrun Μραβο Φριξακο!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από tania g Παρ Απρ 05, 2013 10:53 pm

Τελος καλο ολα καλα... Να σου ζησει ο συνονοματος Φριξος, πολλα φιλακια στα μουσουδια και την αγαπη μας απο μενα και τον Φριξουλη μου....
tania g
tania g
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Δραμα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακαδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/02/2013
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από ralou Παρ Απρ 05, 2013 11:27 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Φριξο και Μαρινα παντα τεοια να ακουμε!
mati mati mati
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Dreamer Σαβ Απρ 06, 2013 1:33 am

Μπράβο βρε Φρίξο! Μπράβο βρε Μαρίνα!

Πολύ χαίρομαι!

Εεεε... Μαρίνα... αύριο το πρωί τι κάνεις;;;

Embarassed
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 06, 2013 4:41 am

FROGK έγραψε: elephantrun Μραβο Φριξακο!
fancat

tania g έγραψε:Τελος καλο ολα καλα... Να σου ζησει ο συνονοματος Φριξος, πολλα φιλακια στα μουσουδια και την αγαπη μας απο μενα και τον Φριξουλη μου....
kissss

ralou έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Φριξο και Μαρινα παντα τεοια να ακουμε!
mati mati mati
filaki

Dreamer έγραψε:Μπράβο βρε Φρίξο! Μπράβο βρε Μαρίνα!

Πολύ χαίρομαι!

Εεεε... Μαρίνα... αύριο το πρωί τι κάνεις;;;

Embarassed
Έλα ό,τι ώρα θέλεις! Laughing

Σπόιλερ:

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από calliope g. Σαβ Απρ 06, 2013 8:39 am

Τι όμορφα νέα είναι αυτά! Μπράβο Μαρίνα, μπράβο Φρίξο μου! Να είσαι πάντα γερός και δυνατός! Φιλιά στα μαγουλάκια σου από τον Μαρξ και τον Μπάμπου.
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από otz Σαβ Απρ 06, 2013 9:08 am

Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Είναι τέλειος! Πραγματικά, το "αγαποπομπός" ήταν η κατάλληλη λέξη για να τον περιγράψει.
Μου κάνει εντύπωση που, όσοι τον βλέπουν, κολλάνε. Πριν λίγες μέρες με πήρε τηλέφωνο μια φίλη και μου έλεγε γι' αυτόν (τον είχε δει σε φωτογραφία).
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 06, 2013 11:20 am

calliope g. έγραψε:Τι όμορφα νέα είναι αυτά! Μπράβο Μαρίνα, μπράβο Φρίξο μου! Να είσαι πάντα γερός και δυνατός! Φιλιά στα μαγουλάκια σου από τον Μαρξ και τον Μπάμπου.
grouphug grouphug grouphug

otz έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Είναι τέλειος! Πραγματικά, το "αγαποπομπός" ήταν η κατάλληλη λέξη για να τον περιγράψει.
Μου κάνει εντύπωση που, όσοι τον βλέπουν, κολλάνε. Πριν λίγες μέρες με πήρε τηλέφωνο μια φίλη και μου έλεγε γι' αυτόν (τον είχε δει σε φωτογραφία).


Καλημέρα! kissss
Ναι μωρέ...είναι αγαποπομπούλης! flower
Ο αγαποπομπός λοιπόν κοιμήθηκε το βράδυ στο κρεβάτι μας, στα πόδια μας, και αυτή δείχνει να είναι μια από τις αγαπημένες του συνήθειες!
Το πρωί που σηκώθηκα τον πήρα με το έτσι θέλω μαζί μου στο σαλόνι,
και κάθισαν Φρίξος, Αρίστος , Αχιλλέας και ρέμβασαν...
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 S011-_zps2e376e46
Αυτοί οι τρεις έχουν , ήδη , ¨δέσει¨ . Πότε πρόλαβαν ε;
( Ο Αχί-το μάλαμα ανέλαβε από την πρώτη στιγμή τον ρόλο του ¨προστάτη¨ - ο συνήθης ρόλος του με τους φιλοξενούμενους. Συνέχεια δίπλα στον Φρίξο, σηκωμένη χαρούμενη ουρίτσα και κάτι ήχοι που κάνει όταν έχει χαρά! )
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 S012-_zpsb92122c4

Μετά είπα να του κόψω τις νυχάρες και όντως, δεν δυσκολεύτηκα καθόλου, σε μισό λεπτάκι ήμασταν οκ,
μπήκα γατόσπιτο, και όταν είπα να τον αναζητήσω να δω τί κάνει, είχε πάει πάλι πίσω στο κρεβάτι με τον Δήμο και έχει αράξει πάλι εκεί, στα πόδια του!

kissss kissss kissss

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Osi Σαβ Απρ 06, 2013 11:36 am

Μπραβο βρε Μαρινακι!!! Τι τελεια νεα!!!!
Δεν φανταζομαι να εξακολουθεις να θελεις να τον δωσεις ε...???? Τετοιος γατος δεν δινεται!!! ειναι διαμαντι!!! Εισαι πολυ τυχερη που τον βρηκες και σε βρηκε!!!
Μαλλον ηταν μοιραιο... και ωραιο! Για την ακριβεια τελειο!!! blinking

filaki filaki filaki
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 06, 2013 11:47 am

Ευχαριστούμεεε! filaki

Εχμ.... Γιααα να σας επαναφέρω στην τάξη...
Cool

Το παρόν θέμα είναι αγγελία υιοθεσίας! Cool

Σπόιλερ:

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από vaso Σαβ Απρ 06, 2013 12:01 pm

heart heart heart heart heart

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Osi Σαβ Απρ 06, 2013 12:45 pm

marina289 έγραψε: Ευχαριστούμεεε! filaki

Εχμ.... Γιααα να σας επαναφέρω στην τάξη...
Cool

Το παρόν θέμα είναι αγγελία υιοθεσίας! Cool

Σπόιλερ:

Σιγουρα δεν ειναι ευκολο... σε καταλαβαινω απολυτα... το ζω κι εγω... και ας μην εχω 4! Με τα προβληματα υγειας που ειχαμε μεχρι τωρα κανουν ομως για 4! Δεν σκεφτομαι ομως αρνητικα! οτι και να γινει θα το παλεψω και ας μην εχω μια! Δεν ξερω ομως ρε συ... πες το ενστικτο.. απο την πρωτη στιγμη που ειδα το συγκεκριμενο θεμα και τον Φριξο ημουν και ειμαι 100% σιγουρη οτι στο τελος θα τον κρατησεις! Εχω την ιδια σιγουρια που ειχα και για τον Φερναντο! Απο το πρωτο ποστ της Ειρηνης ημουν σιγουρη οτι θα τον παρει!
Ο χρονος θα δειξει... Laughing
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από Dreamer Σαβ Απρ 06, 2013 1:03 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μπράβο Φριξάααααακο!

Και για να ζουλέψετε όλες... θα σας πω... ότι σημερα θα πάω να τον δω!

Επιτέλους θα μπω σε αυτό το σπίτι και θα ζουλήξω άνετα γατί!
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 06, 2013 1:12 pm

vaso έγραψε: heart heart heart heart heart
heart heart heart heart heart heart heart

Osi έγραψε:
marina289 έγραψε: Ευχαριστούμεεε! filaki

Εχμ.... Γιααα να σας επαναφέρω στην τάξη...
Cool

Το παρόν θέμα είναι αγγελία υιοθεσίας! Cool

Σπόιλερ:

Σιγουρα δεν ειναι ευκολο... σε καταλαβαινω απολυτα... το ζω κι εγω... και ας μην εχω 4! Με τα προβληματα υγειας που ειχαμε μεχρι τωρα κανουν ομως για 4! Δεν σκεφτομαι ομως αρνητικα! οτι και να γινει θα το παλεψω και ας μην εχω μια! Δεν ξερω ομως ρε συ... πες το ενστικτο.. απο την πρωτη στιγμη που ειδα το συγκεκριμενο θεμα και τον Φριξο ημουν και ειμαι 100% σιγουρη οτι στο τελος θα τον κρατησεις! Εχω την ιδια σιγουρια που ειχα και για τον Φερναντο! Απο το πρωτο ποστ της Ειρηνης ημουν σιγουρη οτι θα τον παρει!
Ο χρονος θα δειξει... Laughing
Laughing
θα δείξει...

Dreamer έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μπράβο Φριξάααααακο!

Και για να ζουλέψετε όλες... θα σας πω... ότι σημερα θα πάω να τον δω!

Επιτέλους θα μπω σε αυτό το σπίτι και θα ζουλήξω άνετα γατί!
Φριξουδέλος με ποδαρούνι ξυρισμένο
και βλέμμα ανήσυχο γιατί απέναντί του είναι η βελιγκέκας-Μελίνα (αυτό το κάστρο ακόμα δεν έχει πέσει)
Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 G001-_zps5b43550f heart

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από houlieta Σαβ Απρ 06, 2013 1:33 pm

Dreamer έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μπράβο Φριξάααααακο!

Και για να ζουλέψετε όλες... θα σας πω... ότι σημερα θα πάω να τον δω!

Επιτέλους θα μπω σε αυτό το σπίτι και θα ζουλήξω άνετα γατί!
whip
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 06, 2013 3:20 pm

Συμπεθέρα , σιγά μην κάτσει ο Φρίξος να τον ζουλήξει!

Είναι κακό γατί !


Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marina289 στις Σαβ Απρ 06, 2013 3:23 pm, 1 φορά

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!!

Δημοσίευση από FROGK Σαβ Απρ 06, 2013 3:22 pm

Dreamer έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μπράβο Φριξάααααακο!

Και για να ζουλέψετε όλες... θα σας πω... ότι σημερα θα πάω να τον δω!

Επιτέλους θα μπω σε αυτό το σπίτι και θα ζουλήξω άνετα γατί!

fight2 fight2 fight2 fight2 fight2 fight2 fight2 fight2 fight2
Οπωσδηποτε πληρη γραπτη αναφορα παρακαλω!!!!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζεται αγαποπομπός τιγρέ χρώματος! Υιοθετήθηκε!! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης