gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eφυγε...

+31
alexandrakicat
tsili
LAROGATA
LM
Τζούλι το Κατσούλι
Λιαννα
aporw
natalouko
BokSurat
niou
nosyparker
melitta
moukelis
Smokys
flokatoula
XIONIS
ralou
Chouzouris
Βετούλι
ladycat
nelly 's mother
TITIKA CAT
SuperCatz
Linos
Anatoli
ΚουκουΒάγια
doremi
alex..niaou
NiaR
Πούπσυ
Paw
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Απρ 19, 2011 9:51 pm

Αννούλα ,λυπάμαι πολύ για την απωλειά σου.Είναι τόσο δύσκολο να αποδεχτείς τ'οτι δεν θα ξαναντικρύσεις την αγαπημένη μουσούδα,δεν ξανακούσεις το χουρχουρητό της,πολλές φορές σκέφτομαι και εγώ πως θα το ξεπεράσω όταν κάποια στιγμή συμβεί.Κάνε κουράγιο,όμως μην διστάσεις να θρηνήσεις ,σίγουρα ξαλαφρώνεις και κάποια στιγμή ,όπως λένε όση το έχουν ζήσει,απαλύνει ο πόνος,και μένουν οι αναμνήσεις γλυκόπικρες ,αλλά τόσο σημαντικές.
Και να ξέρεις,ότι είμαστε πάντα εδώ,να σ'ακούσουμε και ν αμοιραστείς μαζί μας τις σκέψεις και τα συναισθηματά σου Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Κυρ Απρ 24, 2011 10:33 am

Δεν ήξερα πού να το βάλω, στο "κάτι που σας χάλασε", στο "κάτι που σας έφτιαξε".. Είναι κάπως ανάμεικτα τα συναισθήματα. Έτσι, το βάζω εδώ, στο δικό της θρεντ: είδα όνειρο την Τσάρλυ... innocent

Ηταν βράδυ και έβρεχε, βγήκα λέει έξω στο μπαλκόνι να μαζέψω τα ρούχα μου και ξαφνικά την είδα πάνω στην απλώστρα τη μικρή (αυτές που ανοιγοκλείνουν και μεταφέρονται), να κάθεται σε μια μπλούζα μου.
Στιγμιαία πήδηξε, κάτω πλησίασε πολύ γρήγορα νιαουρίζοντας και πήδηξε πάλι προς το αριστερό μου χέρι, με δάγκωσε για να κρατηθεί λίγο (ή τουλάχιστον έτσι φαινόταν στο όνειρο :-P) και ανέβηκε πάνω στο χέρι μου, απ'τον αγκώνα μέχρι την παλάμη.
Εγώ την αγκάλιασα, την χάιδευα και την μύριζα στο κεφαλάκι της για να βεβαιωθώ ότι είναι αυτή (είχε τη δική της μυρωδιά το μαναράκι μου). Ηταν σε κανονικό βάρος, το τρίχωμά της υπέροχο και τα ματάκια της έλαμπαν. Ηταν όπως ήταν πριν ξεκινήσει όλο αυτό..
Μπήκα μετά μέσα στο σπίτι να τη δείξω στη μάνα μου και ήμουνα τόσο μπερδεμένη... Της έλεγα "μαμα κοίτα, η Τσάρλυ είναι εδώ!" και ταυτόχρονα σκεφτόμουν πράγματα τύπου "καλά, δεν είχε πεθάνει;", "και ποιά πέθανε;", "...γύρισε..;;;!", "μα τι γίνεται εδω πέρα;" κλπ.
Πολύ σύντομα σταμάτησα να το σκέφτομαι, μου έφτανε που την είχα αγκαλιά πάλι... Ηταν πολύ ζεστά, πολύ όμορφη στιγμή...

Και μετά με ξύπνησε το ω-τηλέφωνο!!! spast spast spast spast

Τεσπα.
Χάρηκα που την είδα όνειρο, που την είδα και ήταν καλά. Ηταν όπως παλιότερα, μια πανέμορφη μαυρόγατα, με σπιρτόζικο βλέμμα και πανέμορφο σωματάκι.
Χαλάστηκα που ξύπνησα και δεν την είδα στο κρεβάτι μου. Που ακομα και στο όνειρο με βασάνιζαν οι σκέψεις αυτές.
Αυτό που δεν έχω καταλάβει ακόμα πως με κάνει να νιώθω αλλά σίγουρα μου κάνει εντύπωση είναι πως δεν κλαίω.. δεν έκλαψα όταν ξύπνησα, δεν έκλαιγα όσο έγραφα αυτό εδώ το ποστ..

Αυτά. Eυχαριστώ για τον χρόνο σας (γιατί είναι και λίγο μεγαλούτσικο το ποστ), Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά!

Να είσαι καλά Τσαρλίτσα μου, όπου κι αν είσαι.. Σε σκέφτομαι πολύ rainbow rainbow
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από ralou Κυρ Απρ 24, 2011 11:04 am

filaki filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από nelly 's mother Κυρ Απρ 24, 2011 11:30 am

Ποιος μπορεί να κρατήσει μια γάτα από το να σου κάνει επίσκεψη καλό μου; Αυτά τα μαγόνια που στα καλά καθούμενα τρεις η ώρα το βράδυ νυχιάζουν τον αέρα και κοιτάνε μοχθηρά και κηνυγιάρικα ίσκιους που εμείς ούτε καν τους βλέπουμε, νομίζεις θα σκιαχτούνε από ένα πέπλο; Η Τσάρλυ ήρθε τσάρκα. Τρίφτηκε, σου χάρισε τη μυρωδιά της, να ξέρεις ότι τίποτα δεν άλλαξε και πάει στα καινούρια τα λημέρια. Θα ξανάρθει, θα δεις. Φιλιά πολλά και κουράγιο. filaki filaki filaki filaki
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από tsili Κυρ Απρ 24, 2011 11:55 am

Αντίο πανέμορφη Τσάρλυ.....

Σου ήρθε στο όνειρο???? Τι τρυφερό. πραγματικά σα να σου λέει είμαι εδώ παρ΄όλαυτά.....
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από alexandrakicat Κυρ Απρ 24, 2011 3:03 pm

σε καταλαβαινω παααρα πολυ γιατι απο κοντα μου εχουν φυγει πολλα γατια οπως ο blacky που μου ειχε ερθει σπιτι λιγες μερες μετα που γυρισα απο την αγγλια,η τιγκι που ηταν παιδι της νινας και ηταν 3 μηνων οταν την βρηκα πατημενη στον δρομο(δεν θελω να πω λεπτομερειες γιατο θεαμα που ειδα ως ενα 11χρονο)τον σκακι που επισης το βρηκα πατημενο και αμεσως μετα γραφτηα στο γατοσπιτο το τρενακι-τιγρακη που ειχα μαζεψει και ταιζα και ακομα και στις τελευτεαις του στιγμες του εκανα το σωμα του με μια πετσετα με ζεστο νερακι.δεν θυμαμαι καπιο αλλο.αλλα θα γινουν κι αλλα φετο το καλοκαιρι γιατι οι τουριστες δεν προσεχουν καθολου...


θελω να πω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΤΙΟ στην Τσαρλυ και να της πω να προσεχει τα γατακια μου εκει πανω!!Σου ευχομαι ΚΟΥΡΑΓΙΟ και κανε οτι μπορεις!δεν μπορω να γραψω κατι αλλο γιατι με επιασαν τα κλαματα pale pale pale
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Απρ 24, 2011 5:26 pm

............... filaki
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Απρ 24, 2011 6:22 pm

filaki filaki filaki filaki gatoula gatoula gatoula gatoula grouphug grouphug grouphug grouphug
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από vaso Κυρ Απρ 24, 2011 6:37 pm

filaki filaki filaki filaki filaki
grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Eφυγε... - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Απρ 24, 2011 7:54 pm

τι τρυφερό όνειρο! Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Απρ 24, 2011 8:29 pm

Αχ βρε κοριτσακι... gatoula Τετοια ονειρα εβλεπα συχνα τον πρωτο καιρο μετα το θανατο του Boomer μου του σκυλακου μου, αλλα και μετα το θανατο της αγαπημενης μου γιαγιας και του μπαμπα μου!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από nelly 's mother Κυρ Απρ 24, 2011 8:34 pm

XIONIS έγραψε:Αχ βρε κοριτσακι... gatoula Τετοια ονειρα εβλεπα συχνα τον πρωτο καιρο μετα το θανατο του Boomer μου του σκυλακου μου, αλλα και μετα το θανατο της αγαπημενης μου γιαγιας και του μπαμπα μου!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Εγώ τους δικούς μου τους βλέπω συνέχεια (ανθρώπους και ζώα). Και όχι στο άκυρο. Παίζουν ρόλο στη ζωή μου. Δεν είμαι τρελαμένη (λέμε τώρα...). Απλώς με τον καιρό έμαθα να το θεωρώ φυσικό, στην αρχή πάθαινα. Η Τσάρλυ πάντως με πείθει ότι την έκανε τη βόλτα να σας πω γιατί; Λόγω του ότι άφησε μυρωδιά. Πολύ "πραγματικό' χαρακτηριστικό. Αλλάδ εν έχει βέβαια και καμία σημασία...έτσι κι αλλιώς η αγάπη κινεί βουνά...
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Κυρ Απρ 24, 2011 9:06 pm

filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki
grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug
tango tango tango tango tango tango tango tango tango tango tango tango tango tango tango

Δε μπορούσα να κάνω quote σε κάθε μία σας ξεχωριστά (λόγω περιορισμού των quotes στα 6) οπότε τα έβαλα όλα μαζί τα emoticons gift Σας ευχαριστώ πολύ όλες grouphug

Δεν το περίμενα να την δω όνειρο, κι αυτό που λέει και η nellys mother, η μυρωδιά... heart

χάρηκα πάρα πολύ που την "μύρισα" και πάλι (έστω κι αν ήταν απλά στο όνειρό μου)!!
Είμαι, γενικά, πολύ "της μυρωδιάς" ως άτομο. Κι επειδή συνήθιζε να κοιμάται μαζί μου στο κρεβάτι, πάνω στα ρούχα μου και στις τσάντες μου...
Απίστευτο μου φαίνεται που έγινε αυτό το πράγμα στο όνερο, ένιωσα μια αγαλλίαση.. μια ζεστασιά στην καρδιά.
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Απρ 24, 2011 11:58 pm

Paw έγραψε: Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169
Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 952616
Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737 Eφυγε... - Σελίδα 2 190737

Δε μπορούσα να κάνω quote σε κάθε μία σας ξεχωριστά (λόγω περιορισμού των quotes στα 6) οπότε τα έβαλα όλα μαζί τα emoticons Eφυγε... - Σελίδα 2 703869 Σας ευχαριστώ πολύ όλες Eφυγε... - Σελίδα 2 952616

Δεν το περίμενα να την δω όνειρο, κι αυτό που λέει και η nellys mother, η μυρωδιά... Eφυγε... - Σελίδα 2 45749

χάρηκα πάρα πολύ που την "μύρισα" και πάλι (έστω κι αν ήταν απλά στο όνειρό μου)!!
Είμαι, γενικά, πολύ "της μυρωδιάς" ως άτομο. Κι επειδή συνήθιζε να κοιμάται μαζί μου στο κρεβάτι, πάνω στα ρούχα μου και στις τσάντες μου...
Απίστευτο μου φαίνεται που έγινε αυτό το πράγμα στο όνερο, ένιωσα μια αγαλλίαση.. μια ζεστασιά στην καρδιά.

Aχ βρε Άννα.. Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. Eφυγε... - Σελίδα 2 952616 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από nelly 's mother Δευ Απρ 25, 2011 12:15 am

Αχ μωρέ μου κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τι περνάμε με αυτά τα πλάσματα, αν δεν είναι δηλαδή και ο ίδιος γατομαθημένος. Θα πάω στις γατοϊστορίες να μοιραστούμε μυστήρια και παράδοξα. όχι τώρα γιατί πενθώ κι εγώ, όπως κι όποιος έχει χάσει ένα τέτοιο πολύτιμο πλάσμα. Κουράγιο και θα δεις, δεν θα σε ξεχάσει. Το πιστεύω, δεν το λέω για παρηγοριά. prosoxi
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 25, 2011 12:48 am

αχ αυτή η μυρωδιά τους, που για κάποιους είναι άσχημη, πόσο αρωματική μας φαίνεται... σε καταλαβαίνω, κι εγώ τρελαίνομαι να τα μυρίζω...
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από vaso Κυρ Μάης 15, 2011 12:50 pm

gatoula gatoula gatoula gatoula
grouphug grouphug filaki filaki

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Eφυγε... - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Κυρ Μάης 15, 2011 12:54 pm

Πέρασε ένας μήνας.
Κιόλας.

Την σκέφτομαι καθημερινά. Με πολύ λιγότερο πόνο, μια νοσταλγία βασικά.
Η τελευταία φορά που έκλαψα ήταν όταν πριν κάμποσες μέρες άκουσα μια ηχογράφηση που ακούγεται το νιαούρισμά της.. Δεν είχε τίτλο το αρχείο και δεν ήμουν προετοιμασμένη.

Οντως εκείνες οι πρώτες μέρες ήταν πολύ δύσκολες.. Κι όντως τώρα πια την σκέφτομαι χαμογελώντας.
Ας είναι καλά το γατουνι μου, όπου και να είναι τώρα πια εκεί ψηλά. prosefxi
Την αγάπησα πάρα πολύ και θα την αγαπώ για πάντα.


rainbow Μου λείπεις ψιψίνα μου. rainbow
Ευχαριστώ πολύ για όλα.
30 μέρες μακριά μου αλλά για κάθε μέρα που θα έρθει, μέσα στην καρδιά μου.
Eφυγε... - Σελίδα 2 0dymp3

kissss
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Κυρ Μάης 15, 2011 12:56 pm

vaso έγραψε: gatoula gatoula gatoula gatoula
grouphug grouphug filaki filaki

grouphug

(μην σου φανεί περίεργο που βγήκε το δικό σου ποστ πάνω απ'το δικό μου, εγώ την έκανα την πατατιά.. ηθελα να κανω εντιτ στο ποστ κι αντι να το κάνω απλά εντιτ, το σβησα... tongueout πάλι καλά που είχα κάνει copy ολόκληρο το κείμενο)
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Μάης 15, 2011 1:10 pm

Eφυγε... - Σελίδα 2 193169 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μάης 15, 2011 1:31 pm

Ναι έτσι είναι, ο πόνος γίνεται μια γλύκα στην ψυχή από τις αναμνήσεις flower gatoula
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Κυρ Μάης 15, 2011 1:40 pm

doremi έγραψε:Ναι έτσι είναι, ο πόνος γίνεται μια γλύκα στην ψυχή από τις αναμνήσεις flower gatoula

mallias mallias

gatoula
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από vaso Κυρ Μάης 15, 2011 1:47 pm

Paw έγραψε:
vaso έγραψε: gatoula gatoula gatoula gatoula
grouphug grouphug filaki filaki

grouphug

(μην σου φανεί περίεργο που βγήκε το δικό σου ποστ πάνω απ'το δικό μου, εγώ την έκανα την πατατιά.. ηθελα να κανω εντιτ στο ποστ κι αντι να το κάνω απλά εντιτ, το σβησα... tongueout πάλι καλά που είχα κάνει copy ολόκληρο το κείμενο)

Η αλήθεια είναι ότι ξαφνιάστηκα, αλλά νόμιζα ότι βρέθηκα στην προηγούμενη σελίδα....
Δεν πειράζει, γίνονται αυτά Laughing

grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Eφυγε... - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Chouzouris Κυρ Μάης 15, 2011 2:55 pm

filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki gatoula

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Eφυγε... - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Eφυγε... - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Μάης 15, 2011 5:39 pm

Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Κοριτσάκι μου.. Eφυγε... - Σελίδα 2 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Κυρ Μάης 15, 2011 6:04 pm

SuperCatz έγραψε:Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Κοριτσάκι μου.. Eφυγε... - Σελίδα 2 193169

Chouzouris έγραψε: filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki gatoula

grouphug grouphug
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Μάης 15, 2011 6:28 pm

filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από aporw Κυρ Μάης 15, 2011 9:07 pm

Eφυγε... - Σελίδα 2 952616
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Μάης 15, 2011 11:59 pm

filaki filaki filaki filaki filaki filaki
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μάης 16, 2011 12:11 pm

Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539 Eφυγε... - Σελίδα 2 126539
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Kikiriki Τρι Μάης 17, 2011 11:25 am

Λυπάμαι... Και σε καταλαβαίνω. Απόλυτα.
Αντίο Τσάρλι. Είσαι τυχερή που αγαπήθηκες τόσο πολύ!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Τετ Μάης 18, 2011 6:23 pm

rainbow



rainbow
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Smokys Τετ Μάης 18, 2011 9:00 pm

Χτες έκλεισε μήνα η τσάρλη σου ... rainbow

gatoula

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Paw Τετ Μάης 18, 2011 9:37 pm

Την Κυριακή για την ακρίβεια...

grouphug
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eφυγε... - Σελίδα 2 Empty Απ: Eφυγε...

Δημοσίευση από Smokys Τετ Μάης 18, 2011 9:38 pm

πηρα σαν αρχή τη μέρα που μας το είπες εδω.. όπως και να έχει, να είναι καλά η ψυχούλα της εκει που είναι.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Eφυγε... - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης