gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

+22
XIONIS
tsili
mirloon
Πούπσυ
melitta
Fotoula
Pepita
Kikiriki
manto
marmanga
purina
SuperCatz
Marcos
NiaR
niou
flokatoula
markello
Maro
gatoras
ladycat
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Φεβ 14, 2010 7:23 pm

Ωχχχχχχχ Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 56971
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 7:26 pm

Mην ανησυχείτε κορίτσια!
Ολα τ γατιά πέρασαν υπέροχα. Ευτυχως δεν είχαμε απώλειες, ίσως λίγο να πρα-μορφωθηκαν οι πιο μικρές.
Εκτός από το Πατουσάκι που το πρόσεξα γιατι είναι πολύ μικρό, οι υπόλοιπες εεε... χμ... κάτι έμαθαν παραπανω στο πάρτι.
Χαίρομαι που δεν σας είπαν τίποτα!
Κατα τις 7 το πρωί που το διαλύσαμε, ζήτησα από όλες τους να μην αποκαλύψουν τίποτα μέχρι να τα πω εγω για να μην πάθουν κανένα εγκεφαλικό οι μανάδες.
Διότι ξέρετε πως γίνονται αυτά. Πέντε μαρτυρες, εκ των υστέρων, παρουσιάζουν τα ίδια γεγονότα με εφτα διαφορετικούς τρόπους!
Μαρια, το Μελιτάκι σου κι μερικά ακόμα τα κράτησα για το Αποκριάτικο τραπέζι της Τυρινης επειδή θέλανε να φάνε τυρόπιτα και γαλακτομπούρεκο. Τωρα θα πρέπει πια να σας έχει έλθει!
Λοιπον, πάω να ετοιμαστώ και σας βάζω την συναρπαστικη συνέχεια του πάρτι οσονούπω!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Κυρ Φεβ 14, 2010 7:37 pm

wow wow wow

τελεια πρεπει να περασατε....η Κιμπα βεβαια δεν λεει κουβεντα....angry2

υ.γσυγχαρητηρια για την προαγωγη!! oksmily3
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 8:23 pm

Λοιπόν, ξεκινάω από εκει που σας άφησα χθές

«Κα Μαρίκα, καλως ήλθατε στο πάρτι μας!
Ειναι τιμή και χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας.
Παρακαλώ καθήστε στον θρόνο σας και διασκεδάστε μαζι μας.
Να σας βάλω λίγο κοτοπουλακι, λίγο δροσιστικό ποτό, θέλετε και ενα μαξιλαράκι, δυστυχώς δεν διαθέτουμε «μανίκι» στο σπίτι αλλά η μαμα ralou έχει ενα καταπληκτικό μαξιλαράκι που θα ανακουφίσει τον λαιμό σας.
Οοοοχι Οχι! Δεν σας λέω ότι πάσχετε από αυχενικό σύνδρομο... αλίμονο! Αλλά με το υπέροχο καπέλο της στολής σας σίγουρα θα κουραστείτε και δεν το θέλουμε αυτο! Θέλουμε να διασκεδάσετε και να ευχαριστηθείτε!»

Η Φρέγια, ξεσκολισμένη πια μετα το άλλο πάρτι, δεν έκανε ουτε ενα λάθος στο καλωσόρισμα της κας Μαρικας, ροδανι η γλώσσα της και το ύφος της σεβαστικό και λιγάκι δουλικό.
Α μωρή σκατούλα! Μας πουλάς και μας αγοράζεις όλους κι ας σε λέω μπουνταλου!
Η κα Μαρίκα, κούνησε με συγκταβατικοτητα το κεφάλι της και τα φτερα του καπέλου που έφταναν μέχρι το ταβάνι, κουνησαν επικίνδυνα το φωτιστικό.
Ευχαρίστησε με χάρη, και ζήτησε να φάει...
...ψάρι!
Πανικός! Που να το βρούμε το ψάρι μέσα στα μαυρα μεσάνυχτα;
Πλησιασα δαγκωμένη να δω πως θα σωσω την κατάσταση. Η σκατούλα, ξέρω καλά ότι ψάρι δεν τρώει!
«Ε! Κα Μαρίκα μου... ξέρετε... ψάρι δεν μας εφεραν σήμερα, μήπως θα προτιμούσατε κάτι νοστιμότατες κροκετούλες που έχουμε;»
Η κα Μαρίκα έσκασε ενα τεράστιο χαμόγελο και την ίδια στιγμη βλέποντας το ε... χμ... φαφούτικο στόμα της κατάλαβα ότι είχα κάνει σοβαρή γκάφα.
Η Φρέγια από δίπλα μου που πήρε το αίμα της πίσω για τότε που είχε κάνει την δική της γκάφα και ξεχασε τα ονόματα των επίσημων στο άλλο πάρτι, έσπευσε να σωσει την κατασταση
«Μα τι λες τωρα καλέ μαμα! Κροκέτες να δωσουμε στην κα Μαρίκα! Αφηστε εξοχοτάτη, θα σας βάλω εγω μια μερίδα κοτοπουλάκι από το τρυφερό εσωτερικό του στήθους που το έχει φτιάξει ο μπαμπας μου και είναι λουκούμι! Εμπιστευτείτε με και θα δείτε! Το καλύτερο για την κυρία Μαρίκα μας»Η Επίτιμη, κούνησε καταφατικα το κεφάλι της –το φωτιστικο δεν θα την βγάλει καθαρή σήμερα μου φαίνεται...- και είπε με τουπέ:
«Μικρή Φρέγια, ευχαριστω για την περιποίηση, και ναι, θα πάρω κοτοπουλάκι που ελπίζω βέβαια να είναι διαίτης! Ελπιζω από αυτό να έφαγες και εσύ, γιατι όσο νάναι μια διαιτούλα την χρειάζεσαι.»
Εγω: «Μανούλα μου! Καρφί και τούτο!!!»
Φρέγια : «Στριτζω!!!! Στριτζω!!!! Στριτζω!!!! Στριτζω!!!!»
Την βουτάω απ΄τον σβέρκο και την απομακρύνω, πολύ θέλει νομίζετε να ορμήσει στην επίτιμη τώρα;
Απο μακρια βλέπω την Αργυρώ με την Μινούσκιν να φέρνουν βιαστικά το δεύτερο μπολ με παντς από το ψυγείο και να σερβίρουν από αυτό την κα Μαρίκα.
Το υπόλοιπο ποτό του πρώτου μπολ το μοιράζονται βιαστικά μεταξύ τους.
Μωρε, κάποιο λάκο έχει η φάβα! Για να τακιμιάσουν αυτές οι δύο κάτι σκαρώνουν οι σκατούλες!
Δοκιμάζω από το ποτήρι που είχα πιει πιο πριν.
Παναγίτσα μου! Με την αγωνία για την άφιξη της Μαρικας δεν το είχα παρατηρήσει πιο πριν. Το πάντς μυρίζει αλκοολ!

Τρέχω βιαστικά στο δωμάτιο με τις μικρές. Εχουν παρατήσει τους υπολογιστές και χορεύουν όλες μαζί τα «παπακια». Βλέπω με ανακούφιση ότι όλες έχουν πιει κοκακολες και λεμονίτες, ουφ! Ευτυχώς!
Πάντως ο Νικόλας είναι εκεί και τις προσέχει και αυτές είναι όλες μέσα στην καλή χαρά . Αρχηγός ανάμεσα τους είναι η Τία, η αγαπημένη μου. Που να φανταζόμουν τότε που την έδινε η Φροσω και παρακαλούσα τον Νικόλα να την παρουμε, ότι θα ερχόταν έστω και για λίγο στο σπίτι μου. Ο υπολογιστής είχε μείνει για καιρό με την φατσούλα της στο ντεσκτοπ.
Η Τίτη είναι η πιο τρελάρα από όλες τους και αρχίζει να τους δείχνει πως να κάνουν πηδηματάκια αστραπιαία. Το θυμάμαι αυτό από ένα βιντεάκι που είχε βάλει η μαμα της στο Γατόσπιτο και νόμιζες ότι δεν πηδουσε αλλά διακτινιζόταν απο μέρος σε μέρος!
Η μικρούλα Οντέτ, εξακολουθεί να δείχνει κάπως σκυθρωπή και απόμακρη. Νομίζω ότι εδώ έχουμε ενα εξαιρετικό δείγμα μιας μικρής στριντζως εν τη γενέσει της. Ε! Πως! Μόνο με Μαρίκες, Αργυρούδες και Μινουσκίνες θα μείνουμε; Η νέα γενιά μεγαλώνει!
«Μου δίνειθ κι άλλο αναπθικτικό» Μου λέει από δίπλα.
«α! Όχι όχι!» συμπληρώνει στα γρήγορα «Κθέχαθα να πω «Θαθ παρακαλω»!»
Αχου το μωρέ... βρε λες να το παρεξήγησα το μικράκι και να είναι μόνο δειλό σε ξένο περιβάλλον; Το βουτάω στην αγκαλιά μου και του σκάω δύο φιλάκια.
«και βέβαια αγαπούλα! Θέλεις και παγάκια μέσα;»
«Θίγουρα!» μου λέει.
Χα χα! εχει χάσει τα νεογιλά δοντακια του μωρε το μωρουδέλι!
Και η Κίμπα; Που είναι η Κίμπα; Προηγουμένως που είχα κοιτάξει ήταν εδώ, που πήγε τώρα;
Κοιταω παντού και την εντοπίζω με δυσκολία. Εχει αράξει πάνω στην Σονάτα (που κουτσομπολεύει με την Ζουζου στον καναπέ, και την έχει καταβρεί. Μόνο που... χα χα!... δεν πολυφαίνεται πάνω στην μαυρουδερή της γούνα. Μόνο το ανοιχτόχρωμο μενταγιόν της μικρής βλέπεις στην αγκαλιά της μεγάλης.
Ε! Να! Έχουν άλλη χάρη τα κορίτσια. Ποιος γάτος θα έπαιρνε ενα αγνωστο του γατάκι να ξεκουραστεί στην αγκαλιά του. Οι γατες όμως...
Το Μελιτακι του Ομηρου, λείπει από τον χωρο που έχουν μαζευτεί τα κοριτσια. Οπως σας είπα, επειδή ξέρει το σπίτι από το άλλο πάρτι δεν ήθελε να είναι με τι μικρές και όλη την ώρα χορεύει σαν τρελή με τις μεγάλες. Παρακολουθεί την Ρούμπυ και την Μπέζ που χορευουν σαμπα και τις μιμείται με μεγάλη επιτυχία! Αχ που είναι τα Χριστούγεννα που το είχα συνέχεια στην αγκαλιά μου το καμάρι μου...


Τι έχω ξεχασει... τι έχω ξεχάσει... τι έχω ξεχάσει...Ωχ! ναι!
Πήγαινα να διερευνήσω την ιστορία με το αλκοολ στο πάντς. Τελικά από αλλού το περίμενα και από αλλου μου ήρθε, η δικιά μου δεν είχε βάλει το πατουσάκι της σ αυτη την διαολια. Η Αργυρώ και η Μινούσκιν ήταν οι δράστες.
Το σκέφτομαι λιγάκι και το παίρνω απόφαση. Δεν θα τους πω τίποτα. Στο κάτω κάτω μικρό το κακό. Σε τόσο χυμό αν έριξαν και λίγη τεκίλα μέσα τι έγινε. Απόκριες έχουμε, ας το ρίξουν και λίγο έξω. Ετσι κι αλλιώς οι μικρές δεν δοκίμασαν οπότε όλα εντάξει.
Τις κοιτάζω που έχουν μαζευτεί σε μία γωνιά και μασάνε τσίχλες και τους κουνάω με νόημα το δάχτυλο. Κοκκινίζουν και κατεβάζουν τα μάτια, αλλά μάλλον χασκογελάνε κι όλας πίσω από τα μουστάκια τους.
Σιγά μην ίρδωνε το αυτί τους αυτων των δύο!

Αλλά είμαι σίγουρη πως κάτι ακόμα έχω ξεχάσει...
Κάτι σημαντικο...
Αλλά τι... τι...

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Κυρ Φεβ 14, 2010 8:37 pm

θα σου πω εγω τι ξεχασες Laughing
να περιγραψεις πως περασαν τα κοριτσια μου
Εχουν γυρισει εδω και ωρα και τηρουν σιγη ιχθυος tafos

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 9:03 pm

Μην βιάζεσαι Ειρήνη!
Ολες πέρασαν τέλεια και στο τέλος θα κάνουμε περίληψη για την κάθε καλεσμένη. Αν έχω χρόνο θα στείλω αναλυτικά τα πεπραγμένα της καθεμίας για να ξέρουν οι μαναδες τι έκαναν τα κορίτσια τους.
Η Ρόζα πήγε να μας τα χαλάσει στην αρχή που παραλίγο να πιαστεί από τα μαλιά με την Λουλού για το ποια είναι ομορφότερη αλλά πρυτάνευσε η λογική -και το άγριο βλέμμα της Σασσυς, και μείναμε μόνο στο παγερό κλίμα μεταξύ τους.
Οσο για την Σάσσυ, τα βρήκε και με την Ζουζου και με την Σονάτα και πέρασαν τέλεια. Πάντως η Σασσυ, δεν χόρεψε καθόλου αλλά εκδήλωσε τον ενθουσιασμό της με άλλους τρόπους. Θα δεις...
Το Τζογιάκι δεν ζήτησε καμία απολυτως βοήθεια εκτός από το τέλος που κλήθηκα να σηκώσω τεράστια... γατικά βάρη...
Τέλος πάντων... θα δεις...

Αλλά τα περισσότερα από αυτά τα έχω ήδη γραψει προηγουμένως! Ε!Διαβασε και τίποτα μόνη σου!
Razz
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 9:07 pm

Μα... είμαι σίγουρη πως κάτι ακόμα έχω ξεχάσει...
... ... ...
Συγκεντρωνομαι και εκεί αισθανομαι μια ζέστη πάνω στον ώμο μου!
Βρε παιδιά! Το Πατουσάκι κοιμάται ακόμα πάνω στον ώμο μου! Ειναι τόσο ελαφρυ που το ξεχασα εκει τόσες ωρες. Κάνω νόημα από μακρια στην Λουλού και εκείνη μου χαμογελάει και μου λέει «ξυπνα την, δεν πειράζει»
Το χαιδευω απαλά και ανοίγει ενα ματάκι, ύστερα και το άλλο. Ετσι που την έχω δίπλα στο πρόσωπο μου με κοιτάει με απορία και μου σκάει φιλακι στο μάγουλο. Μετά κοιτάει γύρω του και μπήγει τα κλάμματα.
«Σελω τη μαμααααα μου» Η Λουλού που παρακολουθεί πετάγεται κοντά μας. Την κανακεύει και την πλένει λιγάκι και η μικρή συνέρχεται. Κοιτάει με ενδιαφέρον γύρω της και πλησιάζει τις μεγάλες που χορεύουν. Ετσι αγουροξυπνημένο που παραπατάει, παραλίγο να το πατήσει η Ρούμπυ που χορεύει σάμπα με την Μπεζ και έχουν ξετρελάνει τους πάντες με την ικανότητα τους σε αυτό τον δύσκολο χορό. (Χμ... καλά έκανα και δεν τις έκανα επίτιμες προσκεκλιμένες παρ ότι αντμινόγατα! Σίγουρα δεν θα είχαν διασκεδάσει τόσο πολύ.)

Το μικρό κάνει επι τοπου μεταβολή, και τρέχοντας σκαρφαλώνει από το πόδι μου μέρι τον ώμο μου σαν αστραπή.
«Σελω να κάτσω εδω με την σεια ralouououou» μιξοκλαιει τρομαγμένο.
Καθησυχάζω την Λουλού που θέλει να το πάρει για να μην με κουράζει άλλο και την αφήνω να κάτσει στον άλλο ώμο μου.
Λουλουδάκι μου!
Και να φύτρωνες εκεί πάνω δεν θα με ένοιαζε. Ειναι τόσο τρυφερή η κουτσούνα μου...

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Κυρ Φεβ 14, 2010 9:08 pm

ralou έγραψε:Μην βιάζεσαι Ειρήνη!
Ολες πέρασαν τέλεια και στο τέλος θα κάνουμε περίληψη για την κάθε καλεσμένη. Αν έχω χρόνο θα στείλω αναλυτικά τα πεπραγμένα της καθεμίας για να ξέρουν οι μαναδες τι έκαναν τα κορίτσια τους.
Η Ρόζα πήγε να μας τα χαλάσει στην αρχή που παραλίγο να πιαστεί από τα μαλιά με την Λουλού για το ποια είναι ομορφότερη αλλά πρυτάνευσε η λογική -και το άγριο βλέμμα της Σασσυς, και μείναμε μόνο στο παγερό κλίμα μεταξύ τους.
Οσο για την Σάσσυ, τα βρήκε και με την Ζουζου και με την Σονάτα και πέρασαν τέλεια. Πάντως η Σασσυ, δεν χόρεψε καθόλου αλλά εκδήλωσε τον ενθουσιασμό της με άλλους τρόπους. Θα δεις...
Το Τζογιάκι δεν ζήτησε καμία απολυτως βοήθεια εκτός από το τέλος που κλήθηκα να σηκώσω τεράστια... γατικά βάρη...
Τέλος πάντων... θα δεις...

Αλλά τα περισσότερα από αυτά τα έχω ήδη γραψει προηγουμένως! Ε!Διαβασε και τίποτα μόνη σου!
Razz
νομιζω οτι το μονο που εγραψες ειναι οτι η Σασυ προσεχε τη Τζογια και οτι δεν ειχε προβλημα με το χωρο tongueout εκτος αν εγραψες και κατι ακομα και δε το ειδα Embarassed

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 9:52 pm

Τωρα που κατευθασε επιτέλους και η κα Μαρίκα, ησύχασα λίγο.
Ευκαιρία να ελέγξω τα πράγματα!
Η Φρέγια, μαζί με την Ζήνα, την Πουπσυ και την Λούση τα κρυφολένε μεταξύ τους με συνομωτικό ύφος. Πλησιάζω και αλλάζουν αμέσως κουβέντα, όχι και πολύ κομψά. Φαίνεται ότι είναι πια τόσο σίγουρες για τα σχέδια τους που δεν τις νοιάζει να υποψιαστώ!
«Ετσι που λέτε κορίτσια» λέει τάχα η Λούσυ «το Ελπιδάκι μου είναι καλά, περνάει τέλεια στο νέο της σπίτι και μιλάμε στο τηλέφωνο συχνά πυκνά»
Αει μωρή σκατούλα που θα με κοροϊδέψεις εσύ!
«Λοιπον κορίτσια, ελπίζω να μην σκαρωνετε τίποτα περίεργο! Τι έγινε Φρέγια, κάλεσες τελικά τον Χάνιμπαλ για να έχει αγόρια το πάρτι;»
«Σιγά καλέ μαμα μην φώναζα τον βλάκα! (για την ακρίβεια αλλιώς τον είπε, αλλά τέλος πάντων) Να... με τον Μαγιούλη μίλησα που ήθελε να έρθει και τον πήρα μην το ξεχάσει! Ειχες πει ότι δεν πειράζει, έτσι; Μίλησα και με τους τρανσφεράδες και είπαν οτι θα τον φέρουν σε λίγη ώρα.»
Περίεργο... Οι τρανσφεράδες δεν θέλουν ούτε να μας βλέπουν! Πως τους κατάφερε το σκασμένο; Αλλά όπως έχω πει δεν υπάρχει τίποτα που να εμποδίζει μια αποφασισμένη γάτα να κάνει αυτο που θέλει...

Η κα Μαρίκα έχει τελειώσει το φαγητό της και θέλει λέει να χορέψει!
Εχουμε προμηθευτεί κάτι τέλεια τραγούδια βραζιλιάνικα και τα βάζουμε να παίξουν. Αλλά πρωτα, για καλό και για κακό...
«Νικόλααααα! Ελα να κατεβάσεις το φωτιστικό μια στιγμή! Από τον γάμο μου το έχω εδω και 26 χρόνια, κρίμα δεν είναι, να πεσει θυμα των φτερών του καπέλου της Μαρίκας;!»
Ο Νικόλας κτεβάζει το φωτιστικό και ανάβει μια ντισκο-μπάλα που έχουμε από τα ‘80s για να κάνει ατμόσφαιρα. Πολά από τα κορίτσια δεν ξέρουν τι είναι αυτο το πράγμα, ακόμα και η Ζουζού που τα έχει τα χρονάκια της, αλλά όχι και η κα Μαρίκα βέβαια (που θα έχει ρίξει χορούς υπο το φως του... ουουου...!) Η οποία σηκώνεται και...

Χορεύει την πιο τέλεια σάμπα που έχω δει στην ζωή μου! Τι κούνηματα, τι στροφές, τι εκείνα τα σέξυ επί τόπου βηματάκια! Ειναι ΤΕΛΕΙΑ σας λέω!
Περίεργο! Την κάλεσα την τελευταία στιγμή, πότε πρόλαβε και έκανε μαθήματα χορού; Αλλά μπα... Κανείς δεν ξέρει ολόκληρο το παρελθόν της ουτε καν η Χαρά που την φιλοξενεί τόσα χρόνια... Γυρευε τι εχει μάθει στην ζωή της όλα αυτά τα χρόνια!
Πάντως για την ηλικία της στέκεται μια χαρά, βέβαια ενα προσεχτικό μάτι πιάνει τα σημάδια των πλαστικών επεμβάσεων, αλλά η συνολική εικόνα είναι πολύ αξιοπρεπεπής.
Το πρόσωπο της ωστόσο είναι αξεγάδιαστο, ειδικά κάτω από αυτον τον παράξενο φωτισμό που ρίχνει η ντισκο-μπάλα. Ισως να μην έχει κάνει επεμβάσεις εδω και απλά να έχει καλά γονίδια. Εκτός βέβαια από το φαφούτικο στόμα. Καλά, χάθηκε κυρία μου ενας αισθητικός οδοντίατρος να σας βοηθήσει με μια μασέλα, ενα εμφύτευμα, καμια γέφυρα, βρε αδελφέ. Σκέφτομαι ότι είναι πολύ κρίμα αυτό και θα της προτείνω να πάμε μαζί σε ένα ειδικό, που έχω και εγω το ίδιο πρόβλημα. Ισως αν πάω με μια διασημότητα, να μου κάνει και μένα καμιά έκπτωση που το 7χίλιαρο δεν το γλυτώνω...
Τέλος πάντων, η κα Μαρίκα έκανε το κομμάτι της, και χόρεψε φανταστικά ενα χορό μόνη της, αλλά όταν Μελίτα και Λίλιθ όρμησαν να χορέψουν μαζί της, χαμογέλασε και αποσύρθηκε στον θρόνο της Βασίλισσας. Σιγά μην μοιραζόταν την πίστα με άλλες...!

Η ωρα είναι πια αρκετά περασμένη, ο Χανιμπαλ παραξενεμένος από τις μουσικές, έκανε ενα πέρασμα από την αυλή, δεν είδε την αγαπημένη του και μάλλον τωρα ψαχνει άλλα σημεία πρόσβασης προς το σπίτι μας!

Ο ηχος του κουδουνιου στην πόρτα με κάνει να αναπηδήσω. Ισως να έφτασε ο Μαγιούλης μου, πάω να ανοίξω!
Φτάνω στην πόρτα ακριβώς πίσω από την τριάδα Λουσυ, Πουπσυ και Ζήνα. Αυτο που δεν βλέπω είναι η Φρέγια που με ακολουθεί κρατώντας κάτι στα χέρια της.
Η πόρτα ανοίγει και τι βλεπω ...!!!!!
Παναγία μου! Παναγία μου!
Χάνω το φως μου και λιποθυμω ενώ η Φρέγια μου χώνει το υπογλώσιο που κρατούσε, στο στόμα ..............
...
....
......
........
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Κυρ Φεβ 14, 2010 10:00 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Φεβ 14, 2010 10:19 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 876780
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Κυρ Φεβ 14, 2010 10:33 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 10:42 pm

(Ειδικά σε αυτο το σημείο, θα σας βάλω φωτογραφίες των γεγονότων για να πάρετε από τωρα μια ιδέα και να με δικαιολογήσετε αν σας φαίνεται υπερβολικό που λιποθυμισα)

Σαν σε όνειρο ανοίγω τα μάτια μου.
Ο Μαγιούλης μου με την ωραία κόκκινη μασκα του που του είχε βάλει η Κική, είναι πάνω απο το κεφάλι μου.
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Magiou10

«ralou μου! ralou μου! Είστε καλά, ελάτε, ελάτε συνέλθετε, σηκωθείτε όρθια, τι πάθατε;»
Το αγόρι μου, ανησύχησε, είναι να μην το αγαπάω βρε κορίτσια...!;
Σηκώνομαι όρθια. Μέσα στην θολούρα μου βλέπω τον Χανιμπαλ να έχει χωθεί κι αυτός μέσα στο σαλόνι και κυνηγάει την Φρέγια.
Αλλά αυτό που μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι, δεν είναι αυτός!
Βλεπω τον Μάρκελο να μου χαμογελαει ένοχα από πίσω!
Ο ερίφης, έχει καταφέρει να το σκασει από το σπίτι του για να έρθει στο παρτι!!!
Εχει επίσης καταφέρει να αντικαταστήσει την σιδερένια μπάλα που του είχε δέσει στο πόδι η Μαυ για να μην το σκάσει με ενα παιδικό τόπι που το σέρνει αλλα με μεγάλη ευκολία μέσα στο δωμάτιο.
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Markel11
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Markel12
«Κυρία ralou, ήρθα κι εγω... Δεν μπορούσα να λείψω από το παρτι της Φρέγιας μου! Το έσκασα από την μαμα...Με είχε δεμένο αλλά δεν μασάω εγω από τέτοια. Μόλις μου τηλεφωνησε η Φρέγια ότι είχε το ο.κ. για να φέρει κάποια αγόρια, έκανα τα μαγικά μου, απαλλάχτηκα από την σιδερένια μου μπάλα και ναμαι!
Επειτα, όπως είχαμε συμφωνήσει με την κόρη σας, βούτηξα την γουρούνα που την είχε κρύψει η μάνα μου, ( αλλά σιγά το δύσκολο να την ανακαλύψω) και πήγα και πήρα τον Μαγιούλη και τους άλλους και ναμαστε όλοι εδω. Απ έξω βρηκαμε και αυτόν τον τυπάκο τον Χανιμπαλ να ξεροσταλιάζει και τον λυπηθήκαμε τον φουκαρά και είπαμε να τον βάλουμε κι αυτό μέσα!»
Α ρε πονεμένη μάνα Μαυ! Που κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου και νομίζεις ότι ο γιοκας σου κοιμάται του καλού καιρο στην μεζονέτα του...!
Με πεσμένα μουτρα απο την ντροπή σηκώνομαι σιγά σιγα..., θα έρθει η ωρα που θα τα πούμε με την σκατούλα την δικιά μου. Πόσο την εβαλα τιμωρία την άλλη φορά; 45 μέρες; 100 θα την βάλω τωρα!
Ας είναι!
Την βλέπω στην πόρτα της κρεβατοκάμαρας να κρατάει την καλή σκούπα που μου ζήτησε το πρωί και να μιλάει φιλικά με τον Χανιμπαλ. Μα καλά! Πως τα βρήκαν αυτοι έτσι σε χρόνο dt;

Σκέφτομαι κάτι που μου είπε ο Μάρκελος, κάτι που πρέπει να προσέξω αλλά δεν μου έρχεται...
Ααααα ναι! Είπε ότι πήγε και πήρε τον Μαγιούλη από το σπίτι του και «τους άλλους»
Μα ποιοι είναι οι «άλλοι» αυτοι από το Lost; Εγω δεν είδα κανένα άλλο...

Σας το λέω! Μην εμπιστεύεστε ουτε μια στιγμή ακόμα και το πιο καλοσυνάτο και μπουνταλάδικο κορίτσι!

Η Φρέγια που έκλεινε με το κορμί της την πόρτα της κρεβατοκάμαρας μετακινήθηκε λίγο και ...
... Τι είδα;!!!!!
ΤΙ ΕΙΔΑ !!!!!!!!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiii_o10
Γιακουμήηηηηηη!
Θα με σφάξει η μάνα σου!!!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiii_11
Τσίλιιιιιιιιιιι!
Δεν το περίμενα από σένα παιδί μου!!!!


Maυ, Μαντω, Ειρήνη, ετοιμαστείτε!
ξερετε, από ασπιρίνες και ντεπόν μέχρι υπογλώσια και ζαναξ

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Δευ Φεβ 15, 2010 12:06 am

Shocked Shocked Shocked

what
lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Φεβ 15, 2010 12:21 am

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261
GO-GO BOY ο Γιακουμης!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Δευ Φεβ 15, 2010 12:22 am

happy2 happy2 happy2 happy2 που να δειξει και τους κοιλιακους του! happy2 happy2
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Φεβ 15, 2010 12:24 am

happy2
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 12:28 am

Kaι που είσαι ακόμα Μάντω!
Για δες το επόμενο!

(Το γατόσπιτο είναι φοβερά αργό απόψε, τουλάχιστον από τον δικό μου υπολογιστή. Εδω και μία ωρα προσπαθω να βάλω την συνέχεια και δεν μπορούσα να μπω. Για να δούμε τωρα...)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 12:52 am

Ευτυχώς το υπογλώσιο δουλεύει ακόμα...
Οπως είμαι πετρωμένη, βλέπω τα δύο αγόρια να περνούν μπροστά μου και να κατευθήνονται στο σαλόνι...
Τους ακολουθω σαν ρομπότ μέχρι μέσα.
Η Φρέγια έχει βάλει την σκουπα με το γυαλιστερό κοντάρι κάτω από την ντίσκο-μπάλα και όλες οι άλλες έχουν καθήσει ανυπόμονες γυρω γύρω. Τα φωτα σβήνουν κι ενας προβολέας πέφτει πάνω στον Τσίλι.
Ακούγεται το «you cαn leave your hat on» και αρχίζει να χορεύει αγκαλιά με το κοντάρι της σκούπας. Κοιτάω αμίλητη. Τα κορίτσια γύρω του τον κοιτάνε λιγωμένα, χειροκροτούν, χτυπιούνται και άπειρα πατουσάκια απλωνονται προς το μέρος του. Ο ίδιος με νωχελικές κινήσεις βγάζει τα ρούχα του ενα ένα και μένει έτσι:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Tsili_10
Χριστέ μου βοήθαμε!
Τα κορίτσια έχουν αγριέψει για τα καλά. Κοιτάω δίπλα μου. Οι μεγαλύτερες Σάσσυ, Ζουζού, κα Μαρίκα είναι οι πιο ψύχραιμες αλλά οι υπόλοιπες, μαζί με τα κοριτσάκια χορεύουν, ουρλιάζουν και τον παρακινουν όλες μαζί
ΟΛΑ!! ΟΛΑ!! ΟΛΑ!!
Η γούνα του Τσιλι λάμπει κάτω από τα φωτα, ιδρώτας τρέχει στο πρόσωπο του και στα πατουσάκια του και φαίνεται ότι την έχει καταβρεί με το στριπτιζ.
Η θερμοκρασία ανεβαίνει κατακόρυφα, η Φρέγια κοιτάζει τον Τσίλι με σκεφτικό μάτι... Της γυαλίζει περισσότερο τώρα που τον βλέπει έτσι σέξυ ή η ιδέα μου είναι;
Πλησιάζω να τον τραβήξω για να μην βγάλει και τα τελευταία ρούχα αλλά Σασσυ Μαρίκα και Ζουζού με τραβάνε χωνοντας τα νυχάκια τους στο πόδι μου για να με αποτρέψουν.
«Αφήστε τον κα ralou», ακούω την Ρόζα από δίπλα, «Δεν βλέπετε πως διασκεδαζουμε. Δεν γίνεται και τίποτα κακό, απλά ενα ωραίο αγόρι δείχνει το κορμί που του χάρισε ο Θεός! Τίποτα άλλο!»
Αει μωρή σκατούλα και σύ! Δεν το περίμενα αυτό από την Ρόζα που είναι και από τόσο καλή οικογένεια...!
Ετσι κι αλλιώς ο χορός του Τσίλι έχει τελειώσει, η Ζηνα προλαβαίνει να του δώσει ενα φιλι πρίν χαθει μέσα στις αγκαλιές των κοριτσιών.
Δεν μπορώ να κάνω τίποτα πια.
Ξαφνικά συνειδητοποιώ ότι το Πατουσάκι έχει ανασηκωθεί στον ώμο μου και κοιτάει καλά καλά με τις ματάρες του! Α-μαν! Τι να κατάλαβε άραγε το μικρό από όλα αυτά;
Ευτυχώς την ακούω να μου λέει στο αυτί «Σεια ralou, σελω τσίσια μου». Την πάω βιαστικά στην αμμολεκάνη και όσο περιμένω να τελειώσει ακούω πάλι το ίδιο τραγούδι «you cαn leave your hat on»!
Παίρνω την μικρή αγκαλιά και την πάω στο κρεββατάκι της Φρέγιας να ησυχάσει.
Αμ δε, που ήθελε!
«Σελω κι εγω να ζω αγολάκι που εγαλε τα ούχα του!» μου λέει και σας ορκίζομαι ότι το ύφος της, αυτης της ολόγλυκιας μικρούλας έγινε με μιας απαιτητικό!
"Να κάτσεις εδω και να μην το κουνήσεις άκουσες! Δεν είναι για την ηλικία σου αυτά! Αντε μην φωνάξω την μαμά σου να σου ρίξει καμιά φάπα!»
Κλείνω την πόρτα.
Στο σαλόνι οι αλλαλαγμοι είναι ουρανομήκεις.
Μπροστα στα μάτια μου ο Γιακουμής κάτω από τον προβολέα έχει πετάξει όλα τα ρούχα του και ιδού τι βλέπουν τα μάτια μου:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Giak_s10
(Α ρε Γιακουμή αγαπημένε... Τι σου έκανα που δεν είπα στην μάνα σου να σε μαζέψει όταν σε κάλεσε η Φρέγια για το χάπενινγκ! )
Ο Γιακουμής με ενα εκπληκτικό σάλτο χωρις τα ρούχα του, ανεβαίνει στον στύλο της σκούπας! Δεν μπορώ να πω... ο χορός του είναι τόσο σέξυ που κι εμένα ακόμα μου πετάγονται τα μάτια έξω. Η Αρετούσα, εχει κολήσει πάνω του και χορέυει και αυτή μαζί του. Οι μικρές, κοιτάνε όλες με γουρλωμένα μάτια, ακόμα και η Κίμπα έχει σηκωθεί από την αγκαλιά της Σονάτας που είχε αράξει, ακόμα και η δειλή Οντέτ κοιτάζει θαρρετά τον Γιακουμή, ενω η Τια πιο πίσω κάνει κάτι τεράστια άλματα που της έμαθε η Σιλα νωρίτερα για να βλέπει καλύτερα.
Από όλες τους, μόνο η Ρενάτα κοιτάει αποστασιοποιημενη απο μακριά. Α! Πρέπει να μιλήσω με την Φωτεινή οπωσδηποτε! Τα δύο της τα παιδιά πολύ εγκεφαλικούς τύπους τα έχει κάνει, μοιάζουν να μην διασκεδάζουν με τίποτα. Κρίμα είναι!
Το Νεφελάκι έχει αράξει στην αγκαλιά του Τσίλι στον καναπέ, σίγουρα τα όμορφα της μάτια τον έχουν γοητεύσει.
Η Ευα μαζί με την Λουλου και την Σαρδέλα έχουν πέσει στα γόνατα και προσκηνάνε τον Γιακουμή.
(Α ρε Τεζόρο... τι όνειρο να βλέπεις τωρα φουκαρά μου!)
Και η Ντίνο; Που είναι η Ντίνο;;; Από νωρίς έχω να την δω που ήταν πάνω στην πόρτα. Κοιτάζω και είναι ακόμα εκεί!
«Ντίνο μου», της λέω, «τι κάνεις εκεί πουλάκι μου, γιατί δεν έρχεσαι να χορέψεις εδω κάτω;»
«Μην ανησυχείτε κα ralou» μου λέει ξένοιαστα. «Η Φρέγια μου φέρνει κάθε τόσο φαγητό και ποτό και έχω την καλύτερη θέα από εδω πάνω. Ξέρετε δεν είμαι πολύ του χορού εγω... Ντρέπομαι λιγάκι και το αποφέυγω. Πάντως είμαι μια χαρά και περνάω υπέροχα, άσε που δεν με ενοχλεί και κανένας να με τραβολογάει να σηκωθω να χορέψω»
Τι να πει κανείς... Πάντα υπάρχει τουλάχιστον ενα άτομο σε κάθε πάρτι που δεν γουστάρει να χορεύει.
«Εντάξει κουκλα! Αν θέλεις τίποτα, φωναξε με και έρχομαι!»

Το Τζογιόπουλο , έρχεται να με βρει με δάκρυα στα μάτια.
Τι είναι πουλάκι μου;
«Θεία ralou… Tι έγινε; Γιατι φωνάζουν όλες, δεν καταλαβαίνω, ακούω μόνο τις φωνές και την μουσική, τι έγινε, πες μου σε παρακαλώ, δεν βλέπω»
Εβαλα τα κλάματα...Με έλιωσε το μωρό μου... Δεν βλέπει μωρέ το αγαπάκι μου...
Την παίρνω στην αγκαλιά μου και την παρηγορώ, της δίνω φιλάκια και σκέφτομαι πόσο αδικο είναι γι αυτήν...
Τι σημασία έχουν όλα αυτά, αμα υπάρχουν γατάκια που δεν βλέπουν...
Και στο κάτω κάτω, άστα τα υπόλοιπα να ξεφαντωσουν τι θα πάθουν με ένα στριπτιζ, απόκριες έχουμε, όλοι έχουν δικαίωμα στην διασκέδαση, αλλά να που μία από όλες τους δεν θα απολάυσει το θέαμα, τι κρίμα...
«Ελα αγαπη μου, έλα, θα σε πάω εγω κοντά και θα «δεις» με τα πατουσάκια σου»
Την πάω κοντά στα αγόρια, παραμερίζω τις υπόλοιπες και την αφήνω στην αγκαλιά των αγοριών. Η Τζόγια απλώνει τα χεράκια της, και ακουμπάει τα ζεστά κορμιά τους. Η ευχαρίστηση διαδέχεται την απορία στο βλέμμα της, σιγά σιγά καταλαβαίνει τι έχει συμβεί και ενα χαρούμενο και λίγο πονηρό χαμογελάκι απλώνεται στο μουτράκι της.
Αχ βρε παλιόγατες! Μου την φέρατε, κάνατε την διαολιά σας, δείξατε τον παλιοχαρακτηρα σας και την αμυαλιά σας, αλλά... και μόνο γι αυτο το χαμόγελο του Τζογιόπουλου σας συγχωρω βρε σκασμένα!
Σε λίγο βουτάω τους δύο στριπερ και τους ντυνω να μην φαίνονται τα κορμιά τους σε αυτό το χάλι...
Ο χορός έχει ανάψει για τα καλά πάλι και τα αφήνω να διασκεδάσουν.
Εκτός από την Φρέγια που έχει εξαφνιστεί και την βρίσκω κρυμένη στην αποθηκούλα που κρήφτηκε και την πρώτη μερα που την είχα φέρει στο σπίτι.

Δεν τολμάει να με κοιτάξει...

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10

Οι άλλες δύο, μαμα Μάρκελου και μαμα Τσίλι μάλλον δεν πήραν χαμπάρι το σκασιαρχείο που έκαναν την περασμένη νύχτα και τωρα γιορτάζουν αμέριμνες την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου...
Τέλος πάντων... εγω έχω υποχρέωση, τουλάχιστον για τωρα, να ζητήσω συγνώμη και από αυτές και την Μαντω γιατι έγινα αιτία να παρεκτραπούν τα αγόρια τους.
Οσο για το πάρτι, συνοπτικά θα σας περιγράψω το υπόλοιπο αύριο , γιατί αφ ενός έχουν πέσει τα μούτρα μου με τα κατορθωματα της Φρέγιας μου, αφ εταίρου το Ιντερνετ σέρνεται και είναι αδύνατο να βάλω τις φωτό των κοριτσιών με τις στολές τους, κaι εφετρίτου χτες κοιμήθηκα στις 5 και δεν με παίρνει να ξενυχτήσω και σήμερα, μεσήλικη γυναίκα.
Για λίγο ακόμα θα είμαι εδω.
Διαφορετικά τα λέμε αύριο!
makia:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Φεβ 15, 2010 12:55 am

Shocked happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από marmanga Δευ Φεβ 15, 2010 1:00 am

Αχ, πολύ χαίρομαι που η Σονάτα αγκάλιασε το Κιμπάκι!!!
Αλλά πολύ μαυριλα θα 'πεσε εκεί, βρε παιδί μου. Ήταν κι η Σάσσυ από κοντά,
πωπωπω! Laughing
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Δευ Φεβ 15, 2010 1:08 am

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
To καμάρι μου! Laughing
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Φεβ 15, 2010 1:09 am

ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΓΟΜΟΡΑ!!!!!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Δευ Φεβ 15, 2010 1:55 am

ralou έγραψε:Ειναι γεμάτο το αρχείο μου γι αυτό δεν στο στέλνει.
Θα το δω αύριο, που θα βάλω την συνέχεια του πάρτι.
Η δικιά σου ξεσαλώνει κανονικά και πριν λίγο την έβλεπα να μαθαίνει αεροπλανικούς πήδουλους στις υπόλοιπες. Πάντως είναι φρόνιμη, μην φοβάσαι! Παίζει με τους υπολογιστές, έφαγε κοτοπουλάκι και ηπιε λεμονίτα.
Φιλιά
ρ.

aaa!teleia που ηξερες οτι αυτα της αρεσουν? Laughing
προσοχη μην ξεσηκωσει τις αλλες
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Δευ Φεβ 15, 2010 2:07 am

Ο ίδιος με νωχελικές κινήσεις βγάζει τα ρούχα του ενα ένα και μένει έτσι:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Tsili_10
Χριστέ μου βοήθαμε!
Τα κορίτσια έχουν αγριέψει για τα καλά. Κοιτάω δίπλα μου. Οι μεγαλύτερες Σάσσυ, Ζουζού, κα Μαρίκα είναι οι πιο ψύχραιμες αλλά οι υπόλοιπες, μαζί με τα κοριτσάκια χορεύουν, ουρλιάζουν και τον παρακινουν όλες μαζί
ΟΛΑ!! ΟΛΑ!! ΟΛΑ!!
Η γούνα του Τσιλι λάμπει κάτω από τα φωτα, ιδρώτας τρέχει στο πρόσωπο του και στα πατουσάκια του και φαίνεται ότι την έχει καταβρεί με το στριπτιζ.
Η θερμοκρασία ανεβαίνει κατακόρυφα, η Φρέγια κοιτάζει τον Τσίλι με σκεφτικό μάτι... Της γυαλίζει περισσότερο τώρα που τον βλέπει έτσι σέξυ ή η ιδέα μου είναι;
Πλησιάζω να τον τραβήξω για να μην βγάλει και τα τελευταία ρούχα αλλά Σασσυ Μαρίκα και Ζουζού με τραβάνε χωνοντας τα νυχάκια τους στο πόδι μου για να με αποτρέψουν.
«Αφήστε τον κα ralou», ακούω την Ρόζα από δίπλα, «Δεν βλέπετε πως διασκεδαζουμε. Δεν γίνεται και τίποτα κακό, απλά ενα ωραίο αγόρι δείχνει το κορμί που του χάρισε ο Θεός! Τίποτα άλλο!»
Αει μωρή σκατούλα και σύ! Δεν το περίμενα αυτό από την Ρόζα που είναι και από τόσο καλή οικογένεια...!
Ετσι κι αλλιώς ο χορός του Τσίλι έχει τελειώσει, η Ζηνα προλαβαίνει να του δώσει ενα φιλι πρίν χαθει μέσα στις αγκαλιές των κοριτσιών.
Δεν μπορώ να κάνω τίποτα πια.
Ξαφνικά συνειδητοποιώ ότι το Πατουσάκι έχει ανασηκωθεί στον ώμο μου και κοιτάει καλά καλά με τις ματάρες του! Α-μαν! Τι να κατάλαβε άραγε το μικρό από όλα αυτά;
Ευτυχώς την ακούω να μου λέει στο αυτί «Σεια ralou, σελω τσίσια μου». Την πάω βιαστικά στην αμμολεκάνη και όσο περιμένω να τελειώσει ακούω πάλι το ίδιο τραγούδι «you cαn leave your hat on»!
Παίρνω την μικρή αγκαλιά και την πάω στο κρεββατάκι της Φρέγιας να ησυχάσει.
Αμ δε, που ήθελε!
«Σελω κι εγω να ζω αγολάκι που εγαλε τα ούχα του!» μου λέει και σας ορκίζομαι ότι το ύφος της, αυτης της ολόγλυκιας μικρούλας έγινε με μιας απαιτητικό!
"Να κάτσεις εδω και να μην το κουνήσεις άκουσες! Δεν είναι για την ηλικία σου αυτά! Αντε μην φωνάξω την μαμά σου να σου ρίξει καμιά φάπα!»
Κλείνω την πόρτα.
Στο σαλόνι οι αλλαλαγμοι είναι ουρανομήκεις.
Μπροστα στα μάτια μου ο Γιακουμής κάτω από τον προβολέα έχει πετάξει όλα τα ρούχα του και ιδού τι βλέπουν τα μάτια μου:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Giak_s10
(Α ρε Γιακουμή αγαπημένε... Τι σου έκανα που δεν είπα στην μάνα σου να σε μαζέψει όταν σε κάλεσε η Φρέγια για το χάπενινγκ! )
Ο Γιακουμής με ενα εκπληκτικό σάλτο χωρις τα ρούχα του, ανεβαίνει στον στύλο της σκούπας! Δεν μπορώ να πω... ο χορός του είναι τόσο σέξυ που κι εμένα ακόμα μου πετάγονται τα μάτια έξω. Η Αρετούσα, εχει κολήσει πάνω του και χορέυει και αυτή μαζί του. Οι μικρές, κοιτάνε όλες με γουρλωμένα μάτια, ακόμα και η Κίμπα έχει σηκωθεί από την αγκαλιά της Σονάτας που είχε αράξει, ακόμα και η δειλή Οντέτ κοιτάζει θαρρετά τον Γιακουμή, ενω η Τια πιο πίσω κάνει κάτι τεράστια άλματα που της έμαθε η Σιλα νωρίτερα για να βλέπει καλύτερα.
Από όλες τους, μόνο η Ρενάτα κοιτάει αποστασιοποιημενη απο μακριά. Α! Πρέπει να μιλήσω με την Φωτεινή οπωσδηποτε! Τα δύο της τα παιδιά πολύ εγκεφαλικούς τύπους τα έχει κάνει, μοιάζουν να μην διασκεδάζουν με τίποτα. Κρίμα είναι!
Το Νεφελάκι έχει αράξει στην αγκαλιά του Τσίλι στον καναπέ, σίγουρα τα όμορφα της μάτια τον έχουν γοητεύσει.
Η Ευα μαζί με την Λουλου και την Σαρδέλα έχουν πέσει στα γόνατα και προσκηνάνε τον Γιακουμή.
(Α ρε Τεζόρο... τι όνειρο να βλέπεις τωρα φουκαρά μου!)
Και η Ντίνο; Που είναι η Ντίνο;;; Από νωρίς έχω να την δω που ήταν πάνω στην πόρτα. Κοιτάζω και είναι ακόμα εκεί!
«Ντίνο μου», της λέω, «τι κάνεις εκεί πουλάκι μου, γιατί δεν έρχεσαι να χορέψεις εδω κάτω;»
«Μην ανησυχείτε κα ralou» μου λέει ξένοιαστα. «Η Φρέγια μου φέρνει κάθε τόσο φαγητό και ποτό και έχω την καλύτερη θέα από εδω πάνω. Ξέρετε δεν είμαι πολύ του χορού εγω... Ντρέπομαι λιγάκι και το αποφέυγω. Πάντως είμαι μια χαρά και περνάω υπέροχα, άσε που δεν με ενοχλεί και κανένας να με τραβολογάει να σηκωθω να χορέψω»
Τι να πει κανείς... Πάντα υπάρχει τουλάχιστον ενα άτομο σε κάθε πάρτι που δεν γουστάρει να χορεύει.
«Εντάξει κουκλα! Αν θέλεις τίποτα, φωναξε με και έρχομαι!»

Το Τζογιόπουλο , έρχεται να με βρει με δάκρυα στα μάτια.
Τι είναι πουλάκι μου;
«Θεία ralou… Tι έγινε; Γιατι φωνάζουν όλες, δεν καταλαβαίνω, ακούω μόνο τις φωνές και την μουσική, τι έγινε, πες μου σε παρακαλώ, δεν βλέπω»
Εβαλα τα κλάματα...Με έλιωσε το μωρό μου... Δεν βλέπει μωρέ το αγαπάκι μου...
Την παίρνω στην αγκαλιά μου και την παρηγορώ, της δίνω φιλάκια και σκέφτομαι πόσο αδικο είναι γι αυτήν...
Τι σημασία έχουν όλα αυτά, αμα υπάρχουν γατάκια που δεν βλέπουν...
Και στο κάτω κάτω, άστα τα υπόλοιπα να ξεφαντωσουν τι θα πάθουν με ένα στριπτιζ, απόκριες έχουμε, όλοι έχουν δικαίωμα στην διασκέδαση, αλλά να που μία από όλες τους δεν θα απολάυσει το θέαμα, τι κρίμα...
«Ελα αγαπη μου, έλα, θα σε πάω εγω κοντά και θα «δεις» με τα πατουσάκια σου»
Την πάω κοντά στα αγόρια, παραμερίζω τις υπόλοιπες και την αφήνω στην αγκαλιά των αγοριών. Η Τζόγια απλώνει τα χεράκια της, και ακουμπάει τα ζεστά κορμιά τους. Η ευχαρίστηση διαδέχεται την απορία στο βλέμμα της, σιγά σιγά καταλαβαίνει τι έχει συμβεί και ενα χαρούμενο και λίγο πονηρό χαμογελάκι απλώνεται στο μουτράκι της.
Αχ βρε παλιόγατες! Μου την φέρατε, κάνατε την διαολιά σας, δείξατε τον παλιοχαρακτηρα σας και την αμυαλιά σας, αλλά... και μόνο γι αυτο το χαμόγελο του Τζογιόπουλου σας συγχωρω βρε σκασμένα!
Σε λίγο βουτάω τους δύο στριπερ και τους ντυνω να μην φαίνονται τα κορμιά τους σε αυτό το χάλι...
Ο χορός έχει ανάψει για τα καλά πάλι και τα αφήνω να διασκεδάσουν.
Εκτός από την Φρέγια που έχει εξαφνιστεί και την βρίσκω κρυμένη στην αποθηκούλα που κρήφτηκε και την πρώτη μερα που την είχα φέρει στο σπίτι.

Δεν τολμάει να με κοιτάξει...

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10

Οι άλλες δύο, μαμα Μάρκελου και μαμα Τσίλι μάλλον δεν πήραν χαμπάρι το σκασιαρχείο που έκαναν την περασμένη νύχτα και τωρα γιορτάζουν αμέριμνες την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου...
Τέλος πάντων... εγω έχω υποχρέωση, τουλάχιστον για τωρα, να ζητήσω συγνώμη και από αυτές και την Μαντω γιατι έγινα αιτία να παρεκτραπούν τα αγόρια τους.
Οσο για το πάρτι, συνοπτικά θα σας περιγράψω το υπόλοιπο αύριο , γιατί αφ ενός έχουν πέσει τα μούτρα μου με τα κατορθωματα της Φρέγιας μου, αφ εταίρου το Ιντερνετ σέρνεται και είναι αδύνατο να βάλω τις φωτό των κοριτσιών με τις στολές τους, κaι εφετρίτου χτες κοιμήθηκα στις 5 και δεν με παίρνει να ξενυχτήσω και σήμερα, μεσήλικη γυναίκα.
Για λίγο ακόμα θα είμαι εδω.
Διαφορετικά τα λέμε αύριο!
makia:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Iiiiui10


Shocked Shocked Shocked happy2 happy2
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Δευ Φεβ 15, 2010 2:12 am

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
Κάθε φορά που το ξαναβλέπω, γελάω! Έχω τρελαθεί με το σκουλαρίκι! Laughing happy2
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Φεβ 15, 2010 2:18 am

Anatoli έγραψε:ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΓΟΜΟΡΑ!!!!!

Και λίγα λες! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431
Γι' αυτό τις είδα λίγο περίεργες σήμερα, μάνα και κόρη..
Και όλο ψου ψου ψου ήταν, κοιτάζαν τα αγόρια και χαζογελάγανε! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 260204

Κι αυτή η μικρή, φαινόταν τσουτσού, την ψιλοπέφτει στο Snow, αλλά κάτι μου λέει ότι το παράκανε! Μικρό κορίτσι, ντροπή! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 734572

Και η μάνα της.. αμάρτησα για το παιδί μου, το κανάμε! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 323663

Αλλά εντάξει, έχει ομαλοποιηθεί το κλίμα.
Η ηρεμία στο σπίτι έχει επανέλθει και τα γατουνάκια είναι ήρεμα κι αγαπημένα. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 699679 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 193169

Αν και ώρες ώρες, έχω την εντύπωση ότι βλέπω κλεφτές ματιές μάνας - κόρης και κάτι χαζογελάκια.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 570588 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 190682 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 207772 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 703780






ralou, είσαι ΓΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Σωστή Γαταμυθού!Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Δευ Φεβ 15, 2010 12:13 pm

marmanga έγραψε:Αχ, πολύ χαίρομαι που η Σονάτα αγκάλιασε το Κιμπάκι!!!
Αλλά πολύ μαυριλα θα 'πεσε εκεί, βρε παιδί μου. Ήταν κι η Σάσσυ από κοντά,
πωπωπω! Laughing

happy2 happy2 happy2

+1

@ralou:τελειος ο Γιακουμης!!!

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ladycat Δευ Φεβ 15, 2010 12:25 pm

ο χριστος κ η μανα του καλε τετοια εεκαναν οι δικες μου πανε τα γαλλικα το πιανο απο αυριο θα πανε εσωτερικες σε σχολειο στην ελβετια ακου εκει να προσκυναει το στριππερ k to allo να χοροπηδαει σαν κατσικι παει τι επαθα η δολια
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Δευ Φεβ 15, 2010 12:34 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Ραλου συγκινηθηκα με το ΤΖΟγιοπουλακι μου Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784
σ ευχαριστω που τα κοριτσια μου περασαν τοσο καλα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Δευ Φεβ 15, 2010 8:20 pm

Ρούλα, Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261Συγχαρητήρια και για την προαγωγή, ΄ξια με το παραπάνω


.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 , τι έκανε το αγόρι μου?????????????????????????????

Ζητάω συγγνώμη από όλες τις γατοκοριτσομάμάδες.
Ο κύριος Τσίλι θα είναι σε αυστηρή τιμωρία για ένα χρόνο (πέρα από την σκληρή προπόνηση).

Επίσης πρέπει να πω ότι είναι γάτος με ανατροφή, οπότε συμπεραίνω ότι Γιακουμής τον παρέσυρε σε αυτό το όργιο.


(με ρωτάει αν τ'ωρα η Φρέγια τον βλέπει με άλλο μάτι)
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Δευ Φεβ 15, 2010 8:26 pm

Αν και μετά από αυτά άρχισε να ερωτεύεται Τζογιόπουλο μου είπε
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Δευ Φεβ 15, 2010 8:44 pm

tsili έγραψε:Αν και μετά από αυτά άρχισε να ερωτεύεται Τζογιόπουλο μου είπε
wow wow wow wow wow το Τζογιοπουλο καιει καρδιες bigboss

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 9:14 pm

Chouzouris έγραψε:Shocked happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Bικ, έπρεπε να ανταπεξέλθω στην τιμή της προαγωγής μου...
thanks

marmanga έγραψε:Αχ, πολύ χαίρομαι που η Σονάτα αγκάλιασε το Κιμπάκι!!!
Αλλά πολύ μαυριλα θα 'πεσε εκεί, βρε παιδί μου. Ήταν κι η Σάσσυ από κοντά,
πωπωπω! Laughing
Maρίνα η Σονάτα ήταν θεική από κοντά. Μου θυμίζει πολύ την Σάνυ μου και ήταν μεγάλη χαρά να την γνωρίσω στο σπίτι μου. Ειναι και εξαιρετικός χαρακτήρας.
Φαίνεται πως αποτέλεσε μητρική φιγούρα για την Κίμπα, ακριβώς λόγω χρώματος

Anatoli έγραψε:ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΓΟΜΟΡΑ!!!!!
Τετα, η Φρέγια μου αποκάλυψε ότι είχε καλέσει και τον Μίκυ, αλλα αυτός αρνήθηκε για να μην δώσει λέει, το κακό παράδειγμα στο Λουκούμι.
Οταν σου λέω εγω ότι έχεις παιδί διαμάντι...! Να τον χαίρεσαι!

mirloon έγραψε:
Shocked Shocked Shocked happy2 happy2
Πάντως η Τίτη, πρωτη και καλύτερη σε όλα, μπορώ να πω ότι συνέβαλε σημαντικά στο κέφι παρ όλο που είναι μικρούλα. Κουκλα ειναι! να την χαίρεσαι!

manto έγραψε:veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
To καμάρι μου! Laughing
manto έγραψε:veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
Κάθε φορά που το ξαναβλέπω, γελάω! Έχω τρελαθεί με το σκουλαρίκι! Laughing happy2
Μάντω είχα καταλάβει ότι δεν είχες αντίρρηση για το χαπενινγκ, αν και βέβαια, ούτε εσύ φαντάζομαι αλλά ούτε και εγω είχαμε πάρει χαμπάρι τι θα γινόταν...
Τέλος πάντων, συγνώμη για το σκασμένο μου. Ο Γιακουμής δεν φεύγει ποτέ από την καρδιά μου, αν και κατατρόμαξα με το σκουλαρικι, μέχρι που μου έδειξε ότι ήταν ψεύτικο, κολημένο στην γούνα του με μια τσίχλα που είχε μασήσει ο Κιτσοτζίμης! Ελπίζω να κατάφερες να του την ξεκολήσεις χθές που γύρισε.

SuperCatz έγραψε:
Anatoli έγραψε:ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΓΟΜΟΡΑ!!!!!
Και λίγα λες! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431
Γι' αυτό τις είδα λίγο περίεργες σήμερα, μάνα και κόρη..
Και όλο ψου ψου ψου ήταν, κοιτάζαν τα αγόρια και χαζογελάγανε! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 260204
Κι αυτή η μικρή, φαινόταν τσουτσού, την ψιλοπέφτει στο Snow, αλλά κάτι μου λέει ότι το παράκανε! Μικρό κορίτσι, ντροπή! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 734572
Και η μάνα της.. αμάρτησα για το παιδί μου, το κανάμε! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 323663
Αλλά εντάξει, έχει ομαλοποιηθεί το κλίμα.
Η ηρεμία στο σπίτι έχει επανέλθει και τα γατουνάκια είναι ήρεμα κι αγαπημένα. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 699679 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 193169
Αν και ώρες ώρες, έχω την εντύπωση ότι βλέπω κλεφτές ματιές μάνας - κόρης και κάτι χαζογελάκια.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 570588 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 190682 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 207772 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 703780


ralou, είσαι ΓΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Σωστή Γαταμυθού!Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 751775
Ευχαριστω, ευχαριστω!
Παρ όλο που η Πατουσίτσα κάτι κατάλαβε από το στριπτιζ δεν την φοβάμαι καθόλου.
Ετσι όπως μεγαλώνει σε πολυπληθή οικογένεια με πατέρα, μαμα και θείο, θα τα αφομιώσει όλα όσα είδε σιγά σιγά και όχι σαν τρομακτικη εμπειρία.
Αλλωστε το ότι έχει μια κοινή εμπειρία με την μαμά της, της δίνει το πλεονέκτημα να βιώνει ενα τετοιο γεγονός μεσα σε προστατευμένο περιβάλλον και δυναμωνει τους δεσμούς με την μαμά της, πράγμα σημαντικό για την επερχόμενη εφηβία της.

niou έγραψε:
marmanga έγραψε:Αχ, πολύ χαίρομαι που η Σονάτα αγκάλιασε το Κιμπάκι!!!
Αλλά πολύ μαυριλα θα 'πεσε εκεί, βρε παιδί μου. Ήταν κι η Σάσσυ από κοντά,
πωπωπω! Laughing
happy2 happy2 happy2

+1

@ralou:τελειος ο Γιακουμης!!!

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Το Κιμπάκι είναι κουκλί και πολύ αγαπησιάρικο, ποιά μεγάλη γάτα δεν θα το αγκάλιαζε;
Πάντως, από τις περιγραφές που κάνεις την είχα για λιγάκι τσαούσα! Κι όμως αποδείχτηκε το καλύτερο κοριτσάκι!
Ο Γιακουμής είναι έρωτας, κι ας μας στραπατσάρησε λίγο το ίματζ του καλού λαικού παιδιου που είχε καλλιεργήσει τόσο καιρό!

ladycat έγραψε:ο χριστος κ η μανα του καλε τετοια εεκαναν οι δικες μου πανε τα γαλλικα το πιανο απο αυριο θα πανε εσωτερικες σε σχολειο στην ελβετια ακου εκει να προσκυναει το στριππερ k to allo να χοροπηδαει σαν κατσικι παει τι επαθα η δολια
Τιποτα! Τίποτα παραπάνω από τις άλλες δεν κάναν Φροσω μου.
Διασκέδασαν μέσα στο κλίμα του πάρτι, εκτονώθηκαν, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό θα επιρεάσει την καλή ανατροφή που έχουν πάρει.
Ισα ισα, τέτοια ξεφαντωματα αποτελούν ασφαλιστικές δικλείδες για να επανέλθουν στον πρότερο αξιοπρεπή εαυτό τους ξαλαφρωμένες! Τι κρίμα που δεν ήταν και η Μπουμπου στο πάρτι...
Ισως στο επόμενο
Τωρα που πήραμε φόρα... ποιος μας κρατάει!!! Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 9:36 pm

Pepita έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Ραλου συγκινηθηκα με το ΤΖΟγιοπουλακι μου Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 72784
σ ευχαριστω που τα κοριτσια μου περασαν τοσο καλα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 702886

Pepita έγραψε:
tsili έγραψε:Αν και μετά από αυτά άρχισε να ερωτεύεται Τζογιόπουλο μου είπε
wow wow wow wow wow το Τζογιοπουλο καιει καρδιες bigboss
Ειρηνη το Τζογιόπουλο σου έκαψε πρώτα πρώτα την δική μου καρδιά και την μαλάκωσε για να τα συγχωρήσω όλα στις μεγάλες και να τι αφήσω να ξεφαντώσουν χωρίς ενοχές.
Στο τέλος το είπα σε όλους ότι αυτη ήταν η αιτία που δεν διέκοψα το πάρτι για να τις στείλω όλες στον κηδεμόνα τους με σημείομα απ΄την δασκάλα με παρατηρήσεις για τα κατορθώματα τους!
Ανανεώνω τηνδήλωση σεβασμού μου προς την οικογένεια σας που έχετε κάνει ενα τοσο καλό και γενναίο παιδί!
Και βεβιότατα είναι τρομερά ερωτεύσιμο το Τζογιόπουλο!
Δεν είχα καμία αμφιβολία, λλά μην το πεις του κ. Κούκι και πικρθεί!
tsili έγραψε:Ρούλα, Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 986261Συγχαρητήρια και για την προαγωγή, ΄ξια με το παραπάνω


.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 71431 , τι έκανε το αγόρι μου?????????????????????????????
Ζητάω συγγνώμη από όλες τις γατοκοριτσομάμάδες.
Ο κύριος Τσίλι θα είναι σε αυστηρή τιμωρία για ένα χρόνο (πέρα από την σκληρή προπόνηση).
Επίσης πρέπει να πω ότι είναι γάτος με ανατροφή, οπότε συμπεραίνω ότι Γιακουμής τον παρέσυρε σε αυτό το όργιο.
(με ρωτάει αν τ'ωρα η Φρέγια τον βλέπει με άλλο μάτι)
tsili έγραψε:Αν και μετά από αυτά άρχισε να ερωτεύεται Τζογιόπουλο μου είπε

Τωρ εσένα Ειρήνη μου τι να σου πω...!
Ομολογώ ότι δεν περίμενα από τον Τσίλι να είναι τόσο τολμηρός , αλλά φταις και συ που με τόση γυμναστική που του έκανες, του ανέβσαες την αυτοπεπίθηση τοσο, που τα έδωσε όλα.
Παρατήρησε την φωτό του προσεχτικά, ενω και αυτός κι ο Γιακουμής είχαν αποφασίσει από κοινού να κρατήσουν τα τελευταία δύο κομμάτια της αμφίεσης τους, τον Τσιλι, μόλις που τον συγκράτησα να μην βγάλει το από πάνω κομμάτι, για να φανουν λέει οι νεοαποχτηθέντες κοιλιακοι του!!!
Τον πρόλαβα και τον φωτογράφησα ακριβώς εκεί που πάει να βγάλει το δεξί του χέρι από το δερμάτινο!!!!!
Τέλος πάντων, κανένα κακό δεν έγινε και μην σε νοιάζει για το Τζογιόπουλο!
Τέτοιοι έρωτες στα πάρτι γεννιόνται πολλοί αλλά δεν κρτουν.
Πάντως η μικρή είναι κουκλίτσα και αν τελικά τα βρουν οι δύο τους, ν ξέρεις ότι είναι και αυτή κορίτσι από εξαιρετική οικογένεια!
Και μην τον τιμωρήσεις τόσο αυστηρά μωρε...
Απόκριες ήτανε, αν το διασκέδασε κι αυτός, άστον... Κρίμα είναι
Οσο για το ποιός φταίει στ αληθεια...
Η Φρέγια φταίει για όλα και πιο πολύ εγω η ίδια που δυστυχώς πάλι έχασα τον έλεγχο...



Δεν βαριέστε!
Ας είμαστε γεροί και εμείς και τα γατούνια μας και ας έχουμε Καλή Σαρακοστή!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 7 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης