gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

+22
XIONIS
tsili
mirloon
Πούπσυ
melitta
Fotoula
Pepita
Kikiriki
manto
marmanga
purina
SuperCatz
Marcos
NiaR
niou
flokatoula
markello
Maro
gatoras
ladycat
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Κυρ Φεβ 14, 2010 1:31 am

κ η Τιτη με πηρε τηλεφωνο κ μου ειπε οτι θελει αλλη μασκα με πιο εντονα λεει χρωματα-η ψωναρα-κ μουπηρε τα αφτια...τι να την κανω?Να πω να της αγορασω τωρα μια τελευταια στιγμη?Τι παιδι εχω Θεε μου?Τι πεισματαρα,,,τσαουσα!
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Κυρ Φεβ 14, 2010 1:33 am

της ειπα να ειναι φρονιμη να μην κανει ζημιες!Καλα να περασετε!
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Κυρ Φεβ 14, 2010 1:41 am

tiletheatis
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 2:21 am

Χαμός στο σαλόνι!
Ολες ετοιμάζονται να υποδεχτούν την Βασίλισσα του πάρτι!
Σταματάνε τους χορούς και συγκεντρώνονται στην πόρτα για να την δούν που θα βγαίνει από την λιμουζίνα που την φέρνει!
Αλλαλαγμοι, φωνές, γέλια, βιαστική τακτοποιηση των ρούχων τους, η Φρέγια να τρέχει να ισιωσει το καλλυμα της μπερζέρας που δικαιωματικά ανήκει στην επίτιμη...
Βγαίνω στην βεράντα κι εγω και τι να δω!
Αντι για την δεκάμετρη λιμουζίνα που περίμενα, ενα φορτιγάκι με επιγραφη «ΕΚΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΙ» έχει σταματήσει!
Από την πλαινή συρταρωτή πόρτα βγαίνει αργά αργά και μεγαλόπρεπα η ίδια η κα Μαρίκα!
Για μια στιγμή όλες οι γάτες μένουν άφωνες... Μετά οι επεφημίες, τα χειροκροτήματα και οι φωνές θαυμασμου φτανουν μέχρι τον ουρανό!
Η κα Μαρικα απτόητη και σχετικά κεφάτη –πάλι καλά!- μπαίνει στο σπίτι σε πλήρη επίγνωση της εντύπωσης που κάνει.
Κοιτάω τον οδηγό έτοιμη να τον καρατομήσω!
Δεν είναι ο ίδιος με πριν, είναι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας τρανσφερ, αυτοπροσώπως.
Μας πως τόλμησε! Πως τόλμησε να φέρει την κα Μαρίκα με τέτοιο αναξιοπρεπές όχημα!!!!
Οσο τα κορίτσια χαιρετούν την Βασίλησσα του πάρτι με βαθειές υποκλίσεις, τον βουτάω από το πέτο και ζητώ εξηγήσεις!
«Να σας πω κυρία ralou! Να ΜΗΝ μας ξαναπροτιμήσετε ποτέ ποτέ ποτέ! Σας παρακαλώ!»
Ηταν φανερά έξαλος
«Πήγαμε εγκαίρως να πάρουμε την κα Μαρίκα με την σούπερ λιμουζίνα μας, την ναυαρχίδα μας, το καμάρι του στόλου μας. Αλλά μόλις φτάσαμε ανακαλύψαμε οτι απλά η κυρία αυτή φορούσε ενα τόσο τεράστιο κοστούμι που απλά ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ μέσα με τίποτα. Εκτός του ότι μας έσπασε τα νεύρα με τις απαιτήσεις της, ως και να πάμε να βάλουμε προέκταση στο αμάξι μας ζήτησε, μας έφερε τέτοιο εκνευρισμό που ο οδηγός μου, απλά παραιτηθηκε επι τόπου και με άφησε μόνο μου μαζί της. Της είπα να μην έρθει στο πάρτι και έπεσε να μου κατεβάσει την μάπα με τα νύχια της! Τότε κι εγω σκέφτηκα τον μπατζανάκη μου που έχει αυτό το φορτηγάκι και κάνει μεταφορές από την Λαχαναγορα και της είπα:
Μανταμίτσα, δεν χωράς λέμε εδω, αλλά αν θέλεις, για να σε εξυπηρετήσω στο λέω, μπορώ να βρω ενα όχημα να σε χωράει! Τι λες να το φέρω;
Τελικά, τ αποφάσισε, πρέπει να είχε μεγαλη πρεμούρα να έρθει, γιατί όταν το είδε δεν έβγαλε κίχ και χώθηκε μέσα για να την φέρω.
Τέλος πάντων να μην παραπονιέμαι κι όλας, γιατί μπορεί να είναι στρίτζω αλλά μ αυτο το σέξυ κοστούμι, είναι και πολύ γκομενάκι να πουμε!»
Δεν ξέρω βρε κορίτσια...
Ας πούμε τέλος καλό όλα καλά, αλλά σέξυ γκομενάκι ...η κα Μαρίκα...
Σας βαζω εδω φωτό για να κρίνετε μόνες σας:

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Iii10
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Κυρ Φεβ 14, 2010 3:06 am

Shocked happy2 heart
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 3:21 am

mirloon έγραψε:κ η Τιτη με πηρε τηλεφωνο κ μου ειπε οτι θελει αλλη μασκα με πιο εντονα λεει χρωματα-η ψωναρα-κ μουπηρε τα αφτια...τι να την κανω?Να πω να της αγορασω τωρα μια τελευταια στιγμη?Τι παιδι εχω Θεε μου?Τι πεισματαρα,,,τσαουσα!
Μωρε, της έφτιαξα την ροζ μάσκα γιατί στα μικρα κοριτσάκια συνηθως αρέσει το ρόζ.
Πάντως την στολή της την διάλεξε μόνη της και μάλιστα από τις πρώτες.
Θα την δεις όταν βάλω τις φωτογραφίες όλων τους, μάλλον αύριο.
Δεν θυμάμαι ακριβως τωρα, αλλά νομίζω ότι πάλι κάτι ρόζε διάλεξε.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Κυρ Φεβ 14, 2010 3:27 am

οπως ειδες διαλεξε κατι μεγαλιστικο η ψωναρα!Λευκο με μπλε ειναι! Laughing
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Κυρ Φεβ 14, 2010 3:30 am

χμ σου εστειλα ενα pm αλλα μου δειχνει οτι ειναι στα εξερχομενα
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 4:03 am

Ειναι γεμάτο το αρχείο μου γι αυτό δεν στο στέλνει.
Θα το δω αύριο, που θα βάλω την συνέχεια του πάρτι.
Η δικιά σου ξεσαλώνει κανονικά και πριν λίγο την έβλεπα να μαθαίνει αεροπλανικούς πήδουλους στις υπόλοιπες. Πάντως είναι φρόνιμη, μην φοβάσαι! Παίζει με τους υπολογιστές, έφαγε κοτοπουλάκι και ηπιε λεμονίτα.
Φιλιά
ρ.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 14, 2010 4:08 am

Εφτασε πια 4 η ωρα.
Στο χρονικό διάστημα που έλειψα έγιναν απίστευτα πράγματα στο πάρτι.
Δεν έχω το κουράγιο να σας τα περιγράψω απόψε, θα συνεχίσω αύριο.
Πάντως για να σας δώσω μία ιδέα, θα σας περιγράψω πως άλλαξα γνωμη για ένα από τα κοριτσάκια, πως εξηγήθηκε το κέφι που με είχε πιάσει ξαφνικά, πως η Φρέγια έκανε μία θυμωμένη διαπίστωση για την κα Μαρίκα και άλλα πολλά!

Οπως επίσης και τι την ήθελε την καλή την σκούπα με το πολυτελές κονταρι που μου είχε ζητήσει να της πάρω από το πρωί...

Μάυυυυυυυ!
Εισαι σίγουρη ότι ο Μάρκελος είναι στην μεζονέτα του;;;;
Για κοίτα πιο προσεχτικά!
Αχ! πονεμένες μάνες και οι δύο μας με τα σκατόπαιδα μας... No No
Ασε! Θα σου πω αύριο!

Καληνύχτααααα
Πάω να αναπαυτω στις δάφνες μου!
Διότι, για όσες δεν το πρόσεξαν, εχω πια γίνει ΡΟΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
fancat fancat fancat fancat fancat
Ες αύριον τα σπουδαία!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Iiiiui10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Κυρ Φεβ 14, 2010 9:19 am

Α, ρε Ρούλα!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 986261
Άξιος ο τίτλος της Γαταμυθούς!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 742497
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 977566
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από marmanga Κυρ Φεβ 14, 2010 9:32 am

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Κυρ Φεβ 14, 2010 10:56 am

ralou έγραψε:
Ας πούμε τέλος καλό όλα καλά, αλλά σέξυ γκομενάκι ...η κα Μαρίκα...
Σας βαζω εδω φωτό για να κρίνετε μόνες σας:

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Iii10
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Iiiiui10


Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431

Ρούλα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932

Περιμένουμε εναγωνίως την συνέχεια Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 876780
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Κυρ Φεβ 14, 2010 11:57 am

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Iii10
πολυ ''τραβηγμενη'' για γιαγια με φαινεται Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 703780

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Κυρ Φεβ 14, 2010 11:58 am

Βραζιλία... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 43833
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Κυρ Φεβ 14, 2010 11:59 am

Marcos έγραψε:Βραζιλία... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 43833
τι εννοεις; οτι οι Βραζιλιανες στα 80 τους ειναι ετσι; Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 703780

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Κυρ Φεβ 14, 2010 12:01 pm

Η χώρα της πλαστικής χειρουργικής. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 43833
Και η Μαρίκα δεν είναι 80, είναι 119. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 270712
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Κυρ Φεβ 14, 2010 12:05 pm

Marcos έγραψε:Η χώρα της πλαστικής χειρουργικής. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 43833
Και η Μαρίκα δεν είναι 80, είναι 119. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 270712
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 120741 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 120741 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 120741 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 120741 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 120741

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Maro Κυρ Φεβ 14, 2010 12:40 pm

Η Ζουζού ακόμα κοιμάται...ποιος ξέρει τι ώρα γύρισε....
Ρούλα περιμένω να μου πεις τι έγινε γιατί αν περιμένω απο τη Ζουζού...άσε...δεν της παίρνεις κουβέντα!
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Κυρ Φεβ 14, 2010 12:44 pm

Maro έγραψε:Η Ζουζού ακόμα κοιμάται...ποιος ξέρει τι ώρα γύρισε....
Ρούλα περιμένω να μου πεις τι έγινε γιατί αν περιμένω απο τη Ζουζού...άσε...δεν της παίρνεις κουβέντα!

Τιιιιι?? Γύρισε η Ζουζού?? Η Μελίττα ακόμα να γυρίσει.... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 236755 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 236755 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 236755
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Maro Κυρ Φεβ 14, 2010 12:46 pm

Μαρία εμείς μένουμε και σχετικά κοντά στη Φρέγια...
Μην ανησυχείς!
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Κυρ Φεβ 14, 2010 12:49 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Roza_010
Ralou αυτη τη φωτο ηθελα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 72784
αλλα μαλλον τωρα ειναι αργα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 72784

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Φεβ 14, 2010 1:44 pm

Pepita έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Roza_010
Ralou αυτη τη φωτο ηθελα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 72784
αλλα μαλλον τωρα ειναι αργα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 72784


Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 45749 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 387145 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Κυρ Φεβ 14, 2010 1:52 pm

πώ,πω....έχω διάβασμαααα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 664176
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Κυρ Φεβ 14, 2010 2:09 pm

Τέλειο πάρτυ φαίνεται να ήταν (αν έχει τελειώσει και δε συνεχίζεται ακόμα. Περιμένουμε νεότερα
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Κυρ Φεβ 14, 2010 2:35 pm

Ραλού.... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 719932 Πέθανα με Μαρίκα Βραζιλιάνααα....! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 95320

Βρε, παιδι μου θα σου δίνω τις εργασίες μου να μου τις γράφεις.... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 553874
Αξια η ΓΑΤΑΜΥΘΟΥ!!!!!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 676316 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 676316 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 676316 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 676316 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 676316
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από purina Κυρ Φεβ 14, 2010 6:03 pm

εμενα γυρισε τα ξυμερωματα και μου ζηταγε φαει τις εβαλα λοιπον κονσερβα τονο με σολομο λογο της ημερας το μωρο μου!!!
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Φεβ 14, 2010 6:20 pm

Η Νεφελιτσα γυρισε λιγο πριν ξημερωσει και δε της πηρα κουβεντα!!!! Ασε που ξυπνησε μονο για να φαει απο την τουρτα γεννεθλιων του αδελφου της και το ξαναριξε στον υπνο!!!! Δε βλεπω να μαθαινω τιποτα απο δαυτην! Μονο εσυ μπορεις να μας πεις τι εγινε στο παρτυ Ραλουκα! Παντως πρεπει να ξεπατωθηκε στο χορο και να περασε τρομερα γιατι ακομα και στον υπνο της ριχνει κατι κουνηματα γοφων απιστευτα!!!! Μου φαινεται οτι το Μαρικακι παρεδωσε μαθηματα samba χθες βραδυ!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 656244


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XIONIS στις Κυρ Φεβ 14, 2010 7:00 pm, 1 φορά
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Κυρ Φεβ 14, 2010 6:57 pm


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΤΑ οεο???
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 734572 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 734572 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 734572

Ρούλα?? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Φεβ 14, 2010 7:12 pm

Ακομα δεν γυρισε???? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Maro Κυρ Φεβ 14, 2010 7:15 pm

Μαρία ακόμα;;;;;;;;;;;;;;;;;; Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 703780
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από vaso Κυρ Φεβ 14, 2010 7:16 pm

melitta έγραψε:
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΤΤΑ οεο???
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 734572 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 734572 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 734572

Ρούλα?? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 708731

Μάλλον πέρασε και από κανα καρναβάλι να καρναβαλιστεί το παιδί

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Κυρ Φεβ 14, 2010 7:20 pm

Ακόμα.. Αυτό που λέει η Βάσω παίζει, τις προάλλες μου ζήτησε να την πάω στο καρναβάλι του Τυρνάβου.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 323663 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 323663 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 323663 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 323663 Μωρό παιδί.. Αλλά ούτε ένα τηλεφώνημα????
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Φεβ 14, 2010 7:21 pm

Βρε μπας κι εψησε το Νικολα η Ραλου για 2ο γατι και την κρατησε????? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Κυρ Φεβ 14, 2010 7:23 pm

XIONIS έγραψε:Βρε μπας κι εψησε το Νικολα η Ραλου για 2ο γατι και την κρατησε????? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 71431 Λες??? Και είναι και Μελίττα..
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης