gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

:(

+12
calliope g.
Dreamer
Πούπσυ
tzelacat
Kikiriki
tia
gigi&nala
Gatoplikti
Osi
Anatoli
alex..niaou
isminigiorgos
16 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

:( - Σελίδα 2 Empty Απ: :(

Δημοσίευση από nosyparker Τρι Φεβ 12, 2013 8:55 pm

Λυπάμαι πολύ. Τώρα μόλις το διάβασα. Sad Όσο για τη γειτόνισσα... τι να πω... έχω πατήσει αδέσποτο κουτάβι κατά λάθος και δεν κατάλαβα τίποτα. Κοιμόταν πίσω από τη ρόδα του αυτοκινήτου μου στην αυλή του σχολείου, δεν έφυγε όταν έβαλα μπρος, έκανα όπισθεν για να βγω και απλά το πάτησα. Δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα, καμία αντίσταση στη ρόδα, ήταν πολύ μικρό. Το κατάλαβα την επόμενη μέρα που πήγα πάλι να βάλω το αυτοκίνητο στο ίδιο σημείο. Ήταν φρικτό. Sad Sad Sad
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : :( - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

:( - Σελίδα 2 Empty Απ: :(

Δημοσίευση από isminigiorgos Τρι Φεβ 12, 2013 9:40 pm

Πραγματικά πρέπει να ήταν τραγικό Sad το ξέρω πως είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις αν πατησεις ένα ζώο ειδικά αν είναι πολύ μικρό.δεν θα πρέπει όμως να το γνωρίζει για να το αποφύγει στο μέλλον αν είναι δυνατόν?

isminigiorgos
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μίνιπι και μιλού!!! και διάφορα αδέσποτα μεταξύ των οποίων η σφήνα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κάθε καιρός είναι ιδανικός!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μαύραααα και γκρι!!!!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/08/2012
Mood : :( - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

:( - Σελίδα 2 Empty Απ: :(

Δημοσίευση από nosyparker Τρι Φεβ 12, 2013 9:53 pm

isminigiorgos έγραψε:Πραγματικά πρέπει να ήταν τραγικό Sad το ξέρω πως είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις αν πατησεις ένα ζώο ειδικά αν είναι πολύ μικρό.δεν θα πρέπει όμως να το γνωρίζει για να το αποφύγει στο μέλλον αν είναι δυνατόν?

Τι να πω μωρέ... αν είδε το αίμα θα το κατάλαβε και σίγουρα θα αισθάνεται πολύ άσχημα. Πες της το, να ξέρει να ρίχνει μια ματιά πριν ξεκινήσει κάθε φορά. Κι εμείς έχουμε κατά καιρούς διάφορα αδέσποτα γατάκια στην αυλή, έχω το νου μου, αλλά το κακό δεν θέλει και πολύ να συμβεί.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : :( - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

:( - Σελίδα 2 Empty Απ: :(

Δημοσίευση από isminigiorgos Παρ Φεβ 15, 2013 4:22 pm

Θα της το πούμε διότι δε νομίζω ότι το έχει καταλάβει μια και τα αίματα ήταν και είναι κάτω από το αμάξι της οπότε δν φαίνονται.. Sad Sad τουλάχιστον η Μίνι φαινεται να εξημερώνεται θεαματικά θα έλεγα και επιπλέον χθες γύρισε και η μαμά της Λου η οποία ήταν εξαφανισμένη για 6 μέρες!!!! Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να καταλάβω αν έχει γεννήσει? Όταν έφυγε ήταν πιο γεμάτη αλλά όχι τόσο όσο σε άλλες γέννες. έχει αδυνατίσει μεν αλλά όχι τόσο ώστε να πεις ότι γέννησε σίγουρα. Επίσης κοιταξα τις ρώγες της και φαίνονται σα να χει θηλάσει κάποιο. Μήπως όμως γίνονται έτσι και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης?

isminigiorgos
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μίνιπι και μιλού!!! και διάφορα αδέσποτα μεταξύ των οποίων η σφήνα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κάθε καιρός είναι ιδανικός!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μαύραααα και γκρι!!!!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/08/2012
Mood : :( - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

:( - Σελίδα 2 Empty Απ: :(

Δημοσίευση από isminigiorgos Τετ Φεβ 20, 2013 10:33 am

Καλημέρα σε όλους!
Τελικά μιλησε ο φίλος μου στη γειτόνισσα. Φυσικά εξεπλάγην διότι προφανώς δεν το καταλαβε ότι την πάτησε..δυστυχώς αυτό δεν φέρνει πίσω τη Λου μας η οποία εξακολουθεί να μας λείπει πάρα πολύ... Sad

isminigiorgos
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μίνιπι και μιλού!!! και διάφορα αδέσποτα μεταξύ των οποίων η σφήνα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κάθε καιρός είναι ιδανικός!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μαύραααα και γκρι!!!!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/08/2012
Mood : :( - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης