gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου

+11
ban13
Τζούλι το Κατσούλι
mpoulaalekoula
Ηρακλένια
funambolo
tsili
Kikiriki
Πούπσυ
tia
Karamela
Dreamer
15 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου

Δημοσίευση από Dreamer Παρ Φεβ 08, 2013 2:18 am

loulou έγραψε:Λυπάμαι για το πανθηράκι, κρίμα το καημενούλι.
Αν ήταν από φόλα τα υγρά που είδες δεν θα το έβλεπε ο κτηνίατρος να του κάνει κάτι;

τώρα βέβαια είναι πολύ αργά και συγγνώμη που το αναφέρω κιόλας, απλώς από δική μου κακή εμπειρία, μερικές φορές αναρωτιέμαι αν εκτιμούνται όλα τα δεδομένα όπως πρέπει και στον χρόνο που πρέπει. Τέλος πάντων.

Καλό του ταξίδι, τουλάχιστον πήρε λίγη φροντίδα κι αυτό είναι πολύ σημαντικό και για κείνο και για σένα. Να είσαι καλά! gatoula

Δεν νομίζω ότι θα μπορούσαν να κάνουν κάτι παραπάνω... Ήταν πραγματικά σε πολύ άσχημη κατάσταση το καημένο... Τι να πω; Ίσως αν μπορούσα να διαθέσω περισσότερα χρήματα, να τα έβγαζε πέρα, αλλά πραγματικά μου ήταν αδύνατον...

Πούπσυ έγραψε:μην σκέφτεσαι τα "αν", δυστυχώς είναι η μοίρα των γατιών του δρόμου αυτή... εστω και την τελευταία στιγμή ένιωσε λίγη αγάπη..

Έχεις δίκιο, αλλά με τριβελίζουν ρε παιδί μου! Τι να πω... μακάρι να ξεκουραστεί, γιατί ταλαιπωρήθηκε πολύ σήμερα και ποιος ξέρει πόσο περισσότερο είχε ταλαιπωρηθεί πριν το βρω... Sad
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Φεβ 08, 2013 10:27 am

Μπορεί και να ήταν φόλα, αλλά να είχε προχωρήσει το δηλητήριο αρκετά και να μη γινόταν τίποτα.... Εσύ έκανες ο,τι μπορούσες.
Αντίο γατάκι.....
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Φεβ 08, 2013 12:35 pm

Eσβησε μεσα στην φροντιδα και την ζεστασια.Τι αδικο που ειναι καποιοι να γεννιουντε για να βασανιζοντε...
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου

Δημοσίευση από Dreamer Σαβ Φεβ 09, 2013 2:50 am

Πραγματικά άδικο...

Βλέπω τα δικά μου τα κακομαθημένα θρεφτάρια που τρέχουν και παίζουν ανέμελα όλη μέρα και βλέποντας αυτό το μικρούλι χθες και σκεπτόμενη τι θα είχε περάσει για να φτάσει σε αυτή την κατάσταση, στεναχωριέμαι πολύ...

Μακάρι να μπορούσαμε να τα σώσουμε όλα...
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Άρρωστο πανθηράκι στα σκαλιά του σπιτού μου - Σελίδα 2 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης