gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

+13
SuperCatz
Δ²
f.m123
KittyCat<3
moukelis
Πούπσυ
ChocolateCat
alexandrakicat
Chouzouris
Fotoula
vaso
alex..niaou
Red_Smoky_Shores
17 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Smokys Κυρ Σεπ 23, 2012 9:20 pm

alexandrakicat έγραψε:
dgriman έγραψε:Αλέσσα κάτι σου εχω πει παρα πάνω !!!! nio
Συγγνωμη Sad
Εκνευριστηκα με κατι και το βγαζω εδω Sad

Οι οποιοι εκνευρισμοί μας δεν μπορουν να μεταφερονται σε λάθος μερη, διότι έτσι μεταδίδεις λάθος μυνήματα. Αν νιωθεις εκνευρισμένη, τοτε καλυτερα να κανεις μια βόλτα ή κατι αλλο που θα σε χαλαρώσει και όχι να ξεσπάς με τέτοιο τρόπο. blinking

gatoula

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Red_Smoky_Shores Κυρ Σεπ 23, 2012 11:34 pm

Sorry αλλα και σε μενα συνεβη κατι .δεν παρατηρησα πως το εγραψε η alexandraki cat.αν γνωριζα πως το εγραψε ενα κοριτσι 12 χρονων προφανως και δεν θα απαντουσα καν.αλλα γενικα πλεον τα εχω παρει με την βλακεια που μας δερνει τα τελευταια χρονια,και ετσι δρω απερισκεπτα.δεν σκοπευα να θιξω καποιον.οσο για την βοηθεια.οπως ειπα και πριν,το εκτιμω αφανταστα,γιατι βλεπω πως πραγματικα προσπαθειτε να με βοηθησετε,και ειλικρινα δεν λεω κατι αν δεν το εννοω.
Red_Smoky_Shores
Red_Smoky_Shores
Kitten
Kitten

Άντρας
Τόπος : Βetween Time And Aether
Αριθμός γατουνίων : 0
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ
Motto : ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΓΡΙΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΥΝ....
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/09/2012
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Σεπ 24, 2012 12:05 am

κοιτα, είμαστε μαζεμένοι πολλοί διαφορετικοί άνθρωποι με διαφορετικό χαρακτήρα και διαφορετικούς τροπους αντίδρασης. μας ενώνει η αγάπη μας για τις γάτες είτε γάτας είτε ταράτσας. Οι περισσότεροι γραφουμε εδώ αρκετά χρόνια. εσύ ως καινούργιος είναι λογικό να μην ξέρεις ακόμα το πώς σεπτόμαστε και στο γραπτό λόγο είναι πολυ εύκολο να παρεξηγηθούν κάποια πράγματα, ειδικά αν καποιος έχει δυσκολία στην έκφραση, ή την ώρα που έγραφε κάτι, δεν κατάφερε να αποτυπώσει επακριβώς αυτό που εννοούσε. δεν είμαστε δα και όλοι φιλόλογοι που να ξέρουμε να χρησιμοποιούμε το γραπτό λόγο χωρίς να μας παρανοήσει κανείς. δεν υπάρχει λογος όμως να τα παίρνεις κι εσύ. πολλά πράγματα που λέμε δεν είναι ντε και καλά για σένα, απλώς εκφράζουμε την άποψή μας.

κι εγώ θα ήθελα πολύ να έχω ένα σιαμάκι. αλλά λεφτά για ζώο δεν θέλω να δώσω και αν έδινα όπως αναφερθηκε παραπάνω, θα ήταν απο εγκεκριμένο εκτροφείο, γιατί τώρα ξέρω τι παίζει στα πετσοπάδικα και δεν θέλω με κανένα τρόπο να βοηθήσω να διαιωνίζεται αυτή η κατάσταση.
Όταν βρήκα το Τζέρυ μου σε κακή κατάσταση απο καλυκοϊο και ερπητοϊό με κλειστά μάτια απο την ασθένεια και φυσικά με λίγες μέρες ζωής μπροστά του, τον μαζεψα όπως όπως γιατί ένιωσα ένα σφίξιμο στην καρδιά μου στη θέα του. δεν είχα σκοπό να τον κρατήσω. αφού τις πρώτες μέρες τον είχα στην πυλωτή και τον φρόντιζα. μετά εξαφανίστηκε για 2 μέρες και πήγα να σκάσω απο τη στενοχώρια μου. όταν τον ξαναβρήκα τον ανέβασα σπίτι με την προϋπόθεση ότι όταν γινόταν καλά ή θα του έβρισκα σπίτι, ή θα τον κατέβαζα κάτω.
έλα όμως που δέθηκα τόσο πολύ μαζί του που η σκεψη μου όπου κι αν βρισκόμουν ήταν συνεχώς στον Τζέρυ. Με το τέλος της θεραπείας του δεν μου περναγε πλεον καν απο το μυαλό να τον αφήσω. και δεν το μετάνιωσα ούτε ένα λεπτό που τον κράτησα. τον λατρεύω.

γιατί στα λέω αυτά. γιατί η ζωή δεν ξέρεις ποτέ τι θα σου φέρει. το δέσιμο και η επικοινωνία με ένα ζωο δεν έχουν ράτσα. σίγουρα λιμπίζομαι και τα βιρμανάκια, και τα σιαμάκια, και της Βεγγάλης και όλες τις ράτσες. αλλα για μένα ο τζέρυ μου είναι πολύ πιο πολύτιμος απο κάθε άλλη γάτα γιατί όπως λέει και ο μικρός πρίγκηπας στα τριαντάφυλλα, (Βάλε στη θέση του τριαντάφυλλου το τζέρυ) "είσαστε όμορφα, όμως είσαστε άδεια [..] Βέβαια το δικό μου τριαντάφυλλο ένας απλός περαστικός θα έλεγε πως σας μοιάζει. Όμως εκείνο μόνο του έχει περισσότερη σημασία απ΄όλα εσάς, αφού εκείνο είναι που πότισα. Αφού εκείνο έβαλα κάτω απ΄τη γυάλα. Αφού εκείνο προστάτεψα με το παραβαν. Αφού σ΄εκείνο σκοτωσα τις καμπιες [...]. Αφού εκείνο άκουσα να παραπονιέται ή να κομπάζει ή κάποιες φορές να σωπαίνει. Αφού είναι το τριαντάφυλλό μου".

Μακάρι πάντως να βρεις αυτό που ψάχνεις. Η πείρα μου λέει ότι τις περισσότερες φορές οι γάτες μας βρίσκουν και ανατρέπουν πολλά απο τα σχέδιά μας.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από doremi Δευ Σεπ 24, 2012 9:20 am

Πούπσυ έγραψε:κοιτα, είμαστε μαζεμένοι πολλοί διαφορετικοί άνθρωποι με διαφορετικό χαρακτήρα και διαφορετικούς τροπους αντίδρασης. μας ενώνει η αγάπη μας για τις γάτες είτε γάτας είτε ταράτσας. Οι περισσότεροι γραφουμε εδώ αρκετά χρόνια. εσύ ως καινούργιος είναι λογικό να μην ξέρεις ακόμα το πώς σεπτόμαστε και στο γραπτό λόγο είναι πολυ εύκολο να παρεξηγηθούν κάποια πράγματα, ειδικά αν καποιος έχει δυσκολία στην έκφραση, ή την ώρα που έγραφε κάτι, δεν κατάφερε να αποτυπώσει επακριβώς αυτό που εννοούσε. δεν είμαστε δα και όλοι φιλόλογοι που να ξέρουμε να χρησιμοποιούμε το γραπτό λόγο χωρίς να μας παρανοήσει κανείς. δεν υπάρχει λογος όμως να τα παίρνεις κι εσύ. πολλά πράγματα που λέμε δεν είναι ντε και καλά για σένα, απλώς εκφράζουμε την άποψή μας.

κι εγώ θα ήθελα πολύ να έχω ένα σιαμάκι. αλλά λεφτά για ζώο δεν θέλω να δώσω και αν έδινα όπως αναφερθηκε παραπάνω, θα ήταν απο εγκεκριμένο εκτροφείο, γιατί τώρα ξέρω τι παίζει στα πετσοπάδικα και δεν θέλω με κανένα τρόπο να βοηθήσω να διαιωνίζεται αυτή η κατάσταση.
Όταν βρήκα το Τζέρυ μου σε κακή κατάσταση απο καλυκοϊο και ερπητοϊό με κλειστά μάτια απο την ασθένεια και φυσικά με λίγες μέρες ζωής μπροστά του, τον μαζεψα όπως όπως γιατί ένιωσα ένα σφίξιμο στην καρδιά μου στη θέα του. δεν είχα σκοπό να τον κρατήσω. αφού τις πρώτες μέρες τον είχα στην πυλωτή και τον φρόντιζα. μετά εξαφανίστηκε για 2 μέρες και πήγα να σκάσω απο τη στενοχώρια μου. όταν τον ξαναβρήκα τον ανέβασα σπίτι με την προϋπόθεση ότι όταν γινόταν καλά ή θα του έβρισκα σπίτι, ή θα τον κατέβαζα κάτω.
έλα όμως που δέθηκα τόσο πολύ μαζί του που η σκεψη μου όπου κι αν βρισκόμουν ήταν συνεχώς στον Τζέρυ. Με το τέλος της θεραπείας του δεν μου περναγε πλεον καν απο το μυαλό να τον αφήσω. και δεν το μετάνιωσα ούτε ένα λεπτό που τον κράτησα. τον λατρεύω.

γιατί στα λέω αυτά. γιατί η ζωή δεν ξέρεις ποτέ τι θα σου φέρει. το δέσιμο και η επικοινωνία με ένα ζωο δεν έχουν ράτσα. σίγουρα λιμπίζομαι και τα βιρμανάκια, και τα σιαμάκια, και της Βεγγάλης και όλες τις ράτσες. αλλα για μένα ο τζέρυ μου είναι πολύ πιο πολύτιμος απο κάθε άλλη γάτα γιατί όπως λέει και ο μικρός πρίγκηπας στα τριαντάφυλλα, (Βάλε στη θέση του τριαντάφυλλου το τζέρυ) "είσαστε όμορφα, όμως είσαστε άδεια [..] Βέβαια το δικό μου τριαντάφυλλο ένας απλός περαστικός θα έλεγε πως σας μοιάζει. Όμως εκείνο μόνο του έχει περισσότερη σημασία απ΄όλα εσάς, αφού εκείνο είναι που πότισα. Αφού εκείνο έβαλα κάτω απ΄τη γυάλα. Αφού εκείνο προστάτεψα με το παραβαν. Αφού σ΄εκείνο σκοτωσα τις καμπιες [...]. Αφού εκείνο άκουσα να παραπονιέται ή να κομπάζει ή κάποιες φορές να σωπαίνει. Αφού είναι το τριαντάφυλλό μου".

Μακάρι πάντως να βρεις αυτό που ψάχνεις. Η πείρα μου λέει ότι τις περισσότερες φορές οι γάτες μας βρίσκουν και ανατρέπουν πολλά απο τα σχέδιά μας.
ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 193169 ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 193169 ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 193169
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Smokys Δευ Σεπ 24, 2012 10:57 am

Red_Smoky_Shores έγραψε:Eπειδη εχει παραγινει το θεμα με αυτο το forum,και επειδη εχω παρατηρισει πωσς θα πρεπει να αναλυω το καθε τι που λεω,επαναλαμβανω πως ΑΓΑΠΑΩ ΤΑ ΖΩΑ,πως εχω ΒΟΗΘΗΣΕΙ αρκετα αδεσποτα ΓΑΤΕΣ και ΜΗ,πως εχω στην κατοχη μου επισης αρκετα.ΟΜΩΣ προτιμω να ειναι νεαρης ηλικιας γιατι θελω να περασω μια ζωη μαζι με την γατα μου κυριολεκτικα.αν ηταν να παρω ο,τι να ναι θα ειχα ειδικο χωρο με 40000 αδεσποτα.(επειδη οπωσ ειπα και πριν πρεπει να αναλυουμε τα παντα επειδη καποιοι ειναι snob ,η προηγουμενη φραση μου δεν σημαινει πως δεν συμπαθω τα αδεσποτα,αντιθετως.αν και τωρα λογω σχολης δεν εχω τον χρονο να υιοθετησω καποιο βοηθαω οσα περισσοτερα μπορω.τα ταιζω στον δρομο κλπ)ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΛΟΙΠΟΝ????τι παιζει με τις ελιτιστικες αποψεις σας εδω μεσα???δεν μπορουμε να χουμε συγκεκριμενα κριτιρια για τα θελω μας????????Θα μιλουσα σε διαφορετικο τονο,αλλα σεβομαι τα οσα εχουν προειπωθει.και οσο για τα νευρα υπαρχει το ξυδι οι σακοι του μποξ και αλλα πολλα.μια ερευνα να κανεις στον γουγλη θα σε βοηθησει.πατα ''τι να κανω οταν εχω ΧΩΡΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΟΓΟ νευρα΄΄...............

Αγαπητε μου, θα ηθελα να σε παρακάλεσω να χαλαρωσεις λίγο. Τιποτα δεν τρεχει με αυτο εδω το φορουμ, ειμαστε μια γατοπαρεα και ανταλάσουμε αποψεις. Απο εκει και περα σε καποιους αρεσουν και σε κάποιους δεν αρεσουν, τι να κάνουμε τωρα ! Κρατα ότι σου αρεσει και σε οτι δεν σου αρεσει απλά μην του δίνεις σημασία. Η δημοκρατία του λόγου επιτρεπει σε όλους να εχουν την αποψη τους, εφόσον αυτη δεν προσβάλει, δεν προκαλει, δεν συκοφαντει και αλλα πολλα που περιέχονται στους κανόνες χρήσης μας.

Σε καθε περίπτωση αν κάτι σε ενοχλει, μπορεις να το αναφέρεις την Ο.Δ. και να μην μπαίνεις σε διενέξεις με τα υπόλοιπα μελη.

Σε ειχα ρωτησει αν θέλεις το θεμα σου να στο καθαρίσουμε απο τα off topic του chip-αρίσματος, αλλα δεν είδα να έχεις απαντήσει κάτι.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Red_Smoky_Shores Δευ Σεπ 24, 2012 11:20 am

Η αληθεια ειναι πως ειμαι αρκετα ευερεθιστος Embarassed .Αν μπορειτε,ναι θα ηθελα να καθαριστει απο ασχετα comments,οπως ειναι η διενεξεις και το θεμα του τσιπ thanks
Red_Smoky_Shores
Red_Smoky_Shores
Kitten
Kitten

Άντρας
Τόπος : Βetween Time And Aether
Αριθμός γατουνίων : 0
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ
Motto : ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΓΡΙΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΥΝ....
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/09/2012
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Σεπ 24, 2012 2:43 pm

Red_Smoky_Shores έγραψε:Η αληθεια ειναι πως ειμαι αρκετα ευερεθιστος Embarassed .Αν μπορειτε,ναι θα ηθελα να καθαριστει απο ασχετα comments,οπως ειναι η διενεξεις και το θεμα του τσιπ thanks

Ε μα βρε παιδι μου, κανε κι εσυ λιγο κρατει! happy2
(πλακιτσα ε, μη φαω κι εγω καμια αδεσποτη stop )

Καλη τυχη στο να βρεις αυτο που ψαχνεις.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Smokys Δευ Σεπ 24, 2012 7:01 pm

Red_Smoky_Shores έγραψε:Η αληθεια ειναι πως ειμαι αρκετα ευερεθιστος Embarassed .Αν μπορειτε,ναι θα ηθελα να καθαριστει απο ασχετα comments,οπως ειναι η διενεξεις και το θεμα του τσιπ thanks


Θα σε παρακαλούσα τότε να μην είσαι εδω μέσα, εχουμε και μικρα παιδιά, και φαντασου να είναι και καποιος αλλος το ιδιο ευερεθιστος, τι θα γίνει ? με τιποτα δεν θα ηθελα να γινει εδω μεσα γήπεδο.

Τα μηνυμάτα σχετικά με chip, θα μεταφερθούν σε νεο θεμα, ωστε να συνεχιστεί εκει.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Дanae Δευ Σεπ 24, 2012 8:00 pm

Γεια σου κι από εμένα!
Δες κι αυτή τη θηλυκιά σιαμέζα, 5μιση μηνών.

http://www.xe.gr/zoa/gates%7Cad-19356865.html

EDIT: ημίαιμη λέει, αλλά δεν το είχα δει. Σαν καθαρόαιμη είναι.
Дanae
Дanae
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Ν.Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 μέσα + τα κηπογατάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΟΛΑ τα γατομωράκια
Motto : Time spent with cats is never wasted, S.F.
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/06/2012
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Red_Smoky_Shores Δευ Σεπ 24, 2012 10:28 pm

Hello anae!αυτην την αγγελια την ειδα χθες,και πηρα αμεσως τηλ,αλλα δυστηχως την ειχε ηδη δωσει....... pale
Red_Smoky_Shores
Red_Smoky_Shores
Kitten
Kitten

Άντρας
Τόπος : Βetween Time And Aether
Αριθμός γατουνίων : 0
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ
Motto : ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΓΡΙΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΥΝ....
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/09/2012
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Fotoula Δευ Σεπ 24, 2012 11:18 pm

Aπό το θέμα αφαιρέθηκαν όσα αφορούσαν στα περί τσιπαρίσματος και βρίσκονται εδώ http://www.gatospito.com/t9202-topic. Προσωπικά δεν μπορώ να βρω πια άλλα μπορεί να ήθελες να σου σπλιταριστούν αλλά θεωρώ ότι η λογική του "κόψε-ράψε- του θέματος καταλήγει σε βάρος του ζητούμενου σου, που είναι να βρεις το γάτο που ψάχνεις. Πρότασή μου είναι να δεχθείς να κλειδωθεί το θέμα και να ανοίξεις ένα καινούργιο βάζοντας την αγγελία σου εκεί, με όλα τα ζητούμενα σου. Ράτσα, ηλικία, όχι τσιπαρισμένη κ.λ.π. Καλή συνέχεια σε ότι αποφασίσεις....

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Дanae Δευ Σεπ 24, 2012 11:22 pm

Red_Smoky_Shores έγραψε:Hello anae!αυτην την αγγελια την ειδα χθες,και πηρα αμεσως τηλ,αλλα δυστηχως την ειχε ηδη δωσει....... pale

Αα, νόμιζα πως ήταν άλλη αγγελία αυτή... Laughing
Дanae
Дanae
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Ν.Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 μέσα + τα κηπογατάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΟΛΑ τα γατομωράκια
Motto : Time spent with cats is never wasted, S.F.
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/06/2012
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ!

Δημοσίευση από Fotoula Τρι Σεπ 25, 2012 12:56 pm

Το θέμα κλειδώνεται και η αγγελία μεταφέρεται εδώ: http://www.gatospito.com/t9207-topic

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΕΠΕΙΓοΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΧD!!ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΙΕΡΟ ΒΙΡΜΑΝΙΑΣ! - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης