gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

+38
tia
alex..niaou
marea
Fotoula
Δ²
ralou
Дanae
69cats
Dreamer
Naerdiel
eirinaki84
vaso
Billy
XIONIS
natalouko
houlieta
FROGK
tsili
LAROGATA
Πούπσυ
Anatoli
SuperCatz
Evakikou
doremi
koneko
tzoutzou
f.m123
otz
Μαιρη
Tsouki
Chouzouris
funambolo
mpoulaalekoula
alexandrakicat
m.kat
polina4smile
marina289
Bijoux743
42 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 17 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Σεπ 01, 2012 10:12 pm

Όχι καλέ σε κλειστή γατοφόρο σε κεντρικό σημείο! Θα φάει τρελή φρικάρα ο γάτος! Βάλ'τον σε ένα δωμάτιο τις πρώτες μέρες, για τις ώρες που δεν θα είσαι σπίτι και ακολούθησε τις οδηγίες που περιγράφονται σ' αυτό το άρθρο: http://www.gatospito.com/Aiunsaiioao-oci-aUoa-oao-oa-Ueeao-aUoao-h20.htm

Όλα θα πάνε καλά, χαλάρωσε κι απόλαυσέ το!Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 322479 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Dreamer Σαβ Σεπ 01, 2012 10:17 pm

funambolo έγραψε:Να σας πω την αλήθεια, το θέμα των μπολ δεν με αγχώνει τώρα τόσο, με την έννοια ότι την κονσέρβα τη δίνω το πρωί (άρα είμαι παρούσα αν γίνει στραβή) και μετά επειδή λείπω αφήνω ξηρά τροφή. Ε αντί να την αφήνω σ΄ενα μπολ, θα την αφήνω σε δύο.
Με αγχώνουν τα πρώτα βήματα γιατί δε βοηθάει και το σπίτι, δηλαδή είναι σαλόνι-κουζίνα-τραπεζαρία ένας χώρος χωρίς πόρτες και το υπόλοιπο είναι τα δωμάτια που περιέγραψα..
Οπότε καταλήγω ή στο να αφήσω τον νέο μέσα στη γατοφόρο (κλειστή όμως) στον κεντρικό χώρο και να τσεκάρω τι θα κάνει ο Σάγκυ ή να κλείσω τον νέο στην αποθήκη αρχικά και να τον βγάλω πχ το Σάββατο το πρωί λίγο, το απόγευμα πάλι λίγο, το ίδιο και την Κυριακή... Τη Δευτέρα όμως????

Έντιτ: Και καλά, ο νέος θα μυρίσει τον παλιό καθότι θα μπει στη γατοφόρο του, ο Σάγκυ όμως θα μυρίσει κατευθείαν τον ίδιο τον νέο Suspect

Όχι, μωρέ Αθηνά! Μην αφήσεις το μωρό τόσες ώρες μέσα σε μία γατοφόρο... Είναι κρίμα! Μου φαίνεται αρκετά απλό βρε παιδί μου. Το ΣΚ που θα είσαι εκεί, θα κόψεις κίνηση, θα κάνεις δοκιμές να τα έχεις στο ίδιο δωμάτιο. Αν δεις ότι δεν τσακώνονται και τα πράγματα είναι καλά θα τα αφήσεις έτσι και απλά θα είσαι κοντά μη συμβεί τίποτα. Αν δεις ότι τσακώνονται πολύ κλείσε τον νέο στην κρεβατοκάμαρά σου (δεν πειράζει για λίγες μέρες να μην έχει πρόσβαση ο Σάγκυ) κι εσύ κάτσε με τον Σάγκυ στο υπόλοιπο σπίτι και πήγαινε μόνο για να τον βλέπεις που και που. Την νύχτα που θα πας να κοιμηθείς, κάνε το αντίθετο. Μέσα στο πρώτο ΣΚ θα έχεις καταλάβει τι περίπου θέλει ο καθένας και την Δευτέρα όσο θα λείπεις κλείνεις τον νέο στην κρεβατοκάματα μαζί με φαί, νερό και άμμο να συνηθίζει. Μπορεί, βέβαια, να τα βρουν αμέσως και να μη χρειαστεί καν να το κάνεις αυτό!

Πάντως όπως και να' χει, μην κάνεις τον νέο να νιώθει ξένος. Βάλ' τον κι αυτόν σιγά σιγά στην οικογένεια για να σου δείξει τον καλύτερό του εαυτό. Όλα θα πάνε καλά. Πιστεύω ότι τσάμπα αγχώνεσαι τόσο...
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Σεπ 01, 2012 10:20 pm

ralou έγραψε:Ειμαι σιγουρη Αθηνά ότι θα βρεις απαντηση σε ολες τις απορίες σου, που τις βρησκω εντελως φυσιολογικές απο μια γατομαμα που θα υιοθετησει νέο γατακι.
Αλλά το μονο που δεν σκεφτηκες ειναι η διακοσμηση του χωρου που θα συμβιωσουν και που απο τωρα θα πρεπει να φροντισεις να υπάρχουν φωτο και των δυο τους.
Ετσι ο Σαγκυ θα εξοικιωθει με την ιδεα του νέου συγκατοικου!
Προτεινω κάτι τετοιο:Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Saggy-10
Μην ξεχασεις να αναρτησεις μια ιδια διπτυχη κορνιζα με τις φωτο και μεσα στην γατοφόρο του Ζιγγυ για να εξοικιωνεται σιγα σιγα κι αυτος.
Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 300270 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 300270 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 300270 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 300270
Καλη τυχη ευχομαι σε όλους σας!
Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 838337 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 838337 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 838337
Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Σεπ 01, 2012 10:23 pm

Aθηνάααα Veryhappy Veryhappy Veryhappy Τέλειος ο Ζίγκυς και καλώς να τον δεχτείτε εσύ και ο Σάγκυς!!
Τώρα αν σου πω ότι είχα δει τον τίτλο αυτού του θέματος και νόμιζα ότι κάποιος κάνει τρόλινγκ και οι άλλοι του την έχουν πέσει και διυλίζουν τον κόνωπα τόσες σελίδες και δεν είχα κάνει τον κόπο να δω; Ναι, είμαι χαζή τελικά, επιβεβαιωμένο! geek

Λοιπόν δεν έχω εμπειρία με δυο γάτες, είχα εμπειρία με γάτα-σκύλο και σκύλο-σκύλο, που από ό,τι διαβάζω είναι περίπου το ίδιο πράγμα. Προτείνω να τα βάλεις Παρασκευή απόγευμα να συνυπάρξουν, στην αρχή ο Ζίγκυς μέσα στη γατοφόρο ώστε να έχει περιθώριο να κρυφτεί, μόλις ο Σάγκυς καθίσει ήρεμα κάπου εκεί δίπλα, να βγάλεις τον Ζίγκυ και να τον αφήσεις να πάει να χωθεί όπου θέλει. Μετά κλείσε τον Σάγκυ σε ένα δωμάτιο με φαγητό και βγάλε φαγητό ώστε να βγει ο Ζίγκυς από την κρυψώνα. Μόλις φάει, φέρε πάλι τον Σάγκυ σιγά-σιγά. Τη νύχτα προτείνω να βάλεις τον Ζίγκυ να κοιμηθεί στο δωμάτιο του Σάγκυ και ο Σάγκυ να κοιμηθεί μαζί σου στο δικό σου (με κλειστή πόρτα). Σάββατο όλη μέρα άσε τους ελεύθερους και τους δύο να τα βρουν. Το ίδιο και Κυριακή. Βοηθά να περιμένεις από πάνω τους με φαγητό και να μην το αφήνεις κάτω παρά μόνο όταν καθίσουν και τα δύο καλά.

Αν χρησιμοποιείς ένα μπολ, επειδή έχω δει τις αδεσποτούλες να σπρώχνει η μία με τη μουσούδα της την άλλη και να μην μπορούν να φάνε τις κροκετούλες, καλό είναι να κάνεις ό,τι κι εγώ: πήρα ένα δισκάκι χαμηλό και πλατύ ώστε να μπορούν να χωράνε πολλές μουσούδες ταυτόχρονα και να τρώνε. Αρέσει και στις γάτες περισσότερο, γιατί τα μουστάκια δε "βρίσκουν" στα τοιχώματα.

Καλώς να τον δεχτείτε!! heart heart

Дanae έγραψε: tongueout τι πράγμα κι αυτό με τις γάτες;
Ο Fyodor δεν μαθαίνει τίποτα πχ, ό,τι κι αν δοκιμάσω... Με ταράζει στο δάγκωμα... pale τι νερά ρίχνω (και μετά γλιστράω και πέφτω), τι κοφτά "μη" και "ε" φωνάζω (και μ' ακούει όλη η γειτονιά εκτός από τον Fyodor), τι προσπαθώ να του αποσπάσω την προσοχή ή να τον αγνοήσω...τίποτα δεν πιάνει... Είναι αντιδραστικός & ξεροκέφαλος fight1
Δανάη αν βρεις τρόπο πες μου κι εμένα γιατί ακόμα δεν τον έχω βρει...
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από otz Σαβ Σεπ 01, 2012 10:49 pm

Καλέ, τι όμορφος που έγινε ο Ζιγκης! mati
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Дanae Κυρ Σεπ 02, 2012 1:16 am

Δ² έγραψε:
Дanae έγραψε: tongueout τι πράγμα κι αυτό με τις γάτες;
Ο Fyodor δεν μαθαίνει τίποτα πχ, ό,τι κι αν δοκιμάσω... Με ταράζει στο δάγκωμα... pale τι νερά ρίχνω (και μετά γλιστράω και πέφτω), τι κοφτά "μη" και "ε" φωνάζω (και μ' ακούει όλη η γειτονιά εκτός από τον Fyodor), τι προσπαθώ να του αποσπάσω την προσοχή ή να τον αγνοήσω...τίποτα δεν πιάνει... Είναι αντιδραστικός & ξεροκέφαλος fight1
Δανάη αν βρεις τρόπο πες μου κι εμένα γιατί ακόμα δεν τον έχω βρει...

Να δω τώρα αν πάρω το 2ο γατάκι τι θα γίνει devil3 Ελπίζω να τον βοηθήσει να το κόψει & να μην τ κυνηγάει να το δαγκώσει το κακομοιράκι tafos
Дanae
Дanae
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Ν.Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 μέσα + τα κηπογατάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΟΛΑ τα γατομωράκια
Motto : Time spent with cats is never wasted, S.F.
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/06/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 4:51 pm

Γενικώς ποτέ δεν ακολούθησα τις θεωρίες του σιγά-σιγά, σταλιά-σταλιά, δειλά-δειλά...,
πάντα ήμουν του ¨κατευθείαν¨ , με επίβλεψη και βλέπουμε!...



Λοιπόν...μπωλάκια 2!
Να έχουν αίσθηση ελευθερίας, και ειδικά στο φαγητό! ( ...ιερή στιγμή γ'αυτά! )

Το να μπει ο ziggy μέσα σε κλειστή γατοφόρο, ώστε να τον γυροφέρνει ο Σάγκυς και να τον επεξεργάζεται, το αποκλείω! Μόνο που το κάνω εικόνα στο μυαλό μου μου ξενίζει...

Για μένα, καταρχήν, είναι σημαντικό να προσπάθησε να ¨μοιράσεις¨ την προστατευτικότητά σου και τον χώρο σου όσο το δυνατόν πιο ¨ισότιμα¨ απέναντι και στα δυο μέλη...
Έχεις έναν Σάγκυ που δέχεται επισκέπτη και χάνει την αποκλειστικότητα, δεκτό,
αλλά και ένα νέο μέλος , κακοποιημένο, με μια ψυχολογία-ασανσέρ τόσο καιρό...

Θέλω να πω ότι μάλλον πρέπει να αποβάλεις πρώτα εσύ την λογική ¨η κρεβατοκάμαρα του Σάγκυ¨ , ¨ο καναπές του Σάγκυ¨,
να μοιράσεις λίγο τα πράγματα πρώτα μέσα σου, για να το μεταδώσεις και σε κείνα!
Αν μετατρέψεις σε ¨άβατα¨ δωμάτια και χώρους σαν ¨τους χώρους του Σάγκυ¨, τους μεταδίδεις άθελά σου ένα μήνυμα...

Γενικώς δεν είμαι υπερ των κλειστών πορτών,και του κλεισίματος σε γατοφόρο ...

Άστα free (όσο είσαι παρούσα), και μια χαρά θα πάνε όλα!
Είναι μια διαδικασία που την έχουν περάσει ουουου, πολλά γατάκια! Δεν είναι τόσο τρομερό, μην αγχώνεσαι!
Όταν φεύγεις, μπορείς να τα χωρίζεις σε άλλα δωμάτια αν θέλεις, για να είσαι ήσυχη όσο είσαι απούσα!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από otz Κυρ Σεπ 02, 2012 6:25 pm

Νομίζω ότι θα τον δεχτεί γρήγορα ο Σάγκης τον μικρό. Άλλωστε έχει μάθει να ζει με άλλες γάτες. Ίσα ίσα που θα χαρεί κιόλας. Αρκεί να μην αρχίσει και ο μικρός τα αερομπίπ. Ε μην του φάνε και την γυναίκα!
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Σεπ 02, 2012 6:38 pm

Εγω ειχα κανει ας πουμε μια ομαλη προσαρμογη. Για 5 μερες ειχα τον Λουκουμη μονο του σε ενα δωματιο του σπιτιου που χρησιμοποιουμε καπως σαν αποθηκη (το ειχα αδειασει) και τον Μικυ ελευθερο οπως παντα σε ολο το σπιτι. Πηγαιναμε συνεχεια μεσα στο δωματιο, χαιδευαμε, ζουπαγαμε κλπ. Ο Μικυ ηταν εντελως αδιαφορος, ενω ακουγε και εβλεπε εδειχνε σαν να μην το νοιαζει. Σαν να πιστευει οτι αμα δεν δωσει σημασια ο μικρος θα εξαφανιστει. Την 5η μερα αμολυσαμε τον μικρο. Αμεσως πλησιασε τον Μικυ να τον μυρισει. Ο Μικυ απομακρος, αρχισε τα κχχχχχ. Το ιδιο βραδυ ξανακλεισαμε τον μικρο στο δωματιο λογω του οτι θα πηγαιναμε για υπνο και φοβομουν να τους αφησω μονους.

Απο την επομενη μερα τα αφησαμε ελευθερα. Για μια εβδομαδα ακουγαμε απο τον Μικυ μονο κχχχχχ. Ο Μικυ να τρεχει μπροστα κι ο μικρος να τον κυνηγαει για να παιξουν. Σιγα σιγα τα πραγματα ηρεμησαν, αρχισαν να καθοντε μαζι, να παιζουν μαζι, να αλληλοκαθαριζονται και να κοιμουνται ο ενας πανω στον αλλον.

αν με ρωτησεις τι θα εκανες αν γυριζε ο χρονος πισω, θα σου ελεγα οτι θα αφηνα τον μικρο μονο του σε ενα δωματιο μονο για 24 ωρες για να συνηθισει τον χωρο και μετα θα τα αφηνα ελευθερα. Σε μας οι 5 μερες εγκλεισμου του μικρου στο δωματιο, τον εκαναν να φοβαται να περασει ακομα κι απεξω. εχει φοβια εγκαταλειψης αν κλεισουμε μια πορτα και ειναι αυτος μονος του σε ενα δωματιο κι εμεις κι ο Μικυ αλλου αρχιζει να σπαραζει. Το ανακαλυψα μια φορα που το ν πηρα αγκαλια να τον παω σε εκεινο το δωματιο για ζυγισμα. Το γατι αφηνιασε κι εψαχνε να βρει απο που να φυγει ουρλιαζοντας. Τα περισσοτερα γατια δεν εχουν τετοια θεματα αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις ειπα να το αναφερω. Ετσι κι αλλιως εγω εχω τους Dumb and Dumber οποτε μην βασιζεστε πανω μας.

Κατα τ'αλλα, 2 μπωλακια φαγητου, 1 μεγαλο μπωλ νερου ή ποτιστρα, μια αμμολεκανη. αυτα εχουμε εμεις.
Εντιτ!Το γατι (Παντελης) εχει γινει Αλλο γατι!Μαρινα cheers grinning4


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Anatoli στις Κυρ Σεπ 02, 2012 6:44 pm, 1 φορά
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Σεπ 02, 2012 6:43 pm

Εγώ πιστεύω ότι ο Ζίγγυ θα τρέχει πίσω από τον Σάγκυ, ο Σάγκυς θα κάνει κχχχ, και μετά από λίγες μέρες θα τα βρουν μόνα τους. Ο Ζίγγυ δεν πιστεύω ότι θα δείξει αγριάδα, οπότε αυτό θα μαλακώσει και τον Σάγκυ.
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Σεπ 02, 2012 6:48 pm

Ετσι ακριβως εγινε και με τους δικους μου Φλωρα.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 7:18 pm

Anatoli έγραψε:Το γατι (Παντελης) εχει γινει Αλλο γατι!Μαρινα cheers grinning4
Nαι καλέ!
Τον πήρα bricky, τον μετέτρεψα Παντελή, και θα τον παραδώσω ziggy! happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από houlieta Κυρ Σεπ 02, 2012 7:29 pm

marina289 έγραψε:
Anatoli έγραψε:Το γατι (Παντελης) εχει γινει Αλλο γατι!Μαρινα cheers grinning4
Nαι καλέ!
Τον πήρα bricky, τον μετέτρεψα Παντελή, και θα τον παραδώσω ziggy! happy2
Σεσημασμένο τον καταντήσανε! happy2
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Σεπ 02, 2012 7:43 pm

Λοιπόν, κατόπιν προσεκτικής ανάγνωσης καταθέτω το εξής πλάνο, για το οποίο μου λέτε αν έχετε αντιρρήσεις, σχόλια, προσθήκες κλπ:
Παίρνω Ζίγγυ σε γατοφόρο Σάγκυ και τον φέρνω σπίτι, κατευθείαν σε δωμάτιο Σάγκυ, άνευ γατοφόρου (μη χ@σω τώρα που το σκέφτομαι ότι από τις 35 γάτες απέκτησε και δικό του δωμάτιο arrogant ).
Αφήνω Ζιγγυ εκεί την Παρασκευή το βράδι, με ενδεχόμενες απόπειρες να τον δει απο κοντά και ο Σάγκυ και κρίνοντας αναλόγως τη συμπεριφορά τους.
Σάββατο, αφού επιχειρήσω να τα ταίσω στην κουζίνα με σειρά αρχαιότητας, τα ξαμολάω και τα δύο μαζί και τρέχω υστερικά πίσω και από τα δύο 'ολη την ώρα, μην τυχόν αρπαχτούν, πληγωθούν, πάθουν ψυχολογικά, γκρεμίσουν το σπίτι, ουρλιάζουν σα λύκοι στην πανσέληνο, φάνε τα μουστάκια τους ή προκύψουν γκέι crazy
Αν δω σχετική εκεχειρία, αφήνω Σάββατο βράδι Ζίγγυ ελεύθερο, αν όχι τον ξαναβάζω σε δωμάτιο Σάγκεως.
Επαναλαμβάνω το ίδιο και την Κυριακή...
Από Δευτέρα δεν έχω ιδέα τι να κάνω, φαντάζομαι ότι αν δεν σκοτωθούν το ΣΚ τους αφήνω μαζί, αν σκοτωθούν ξαναβάζω Ζίγγυ σε δωμάτιο Σάγκεως μέχρι να γυρίσω από τη δουλειά? scratch
Αυτό το 5 μέρες ο νέος απομονωμένος κι εμένα κάτι μου κάνει, με δεδομένο ότι έχει τραβήξει κι αυτός τα ζόρια του...
Επίσης δεν αποκλείω το εντελώς αντίθετο ενδεχόμενο, δηλαδή να του έρθει του Σάγκεως ντουβρουτζάς και να πάει πάλι να κρυφτεί έναν μήνα κάτω από το τζάκι Wink

ΥΓ. Ρουλίτσα, θα φτιάξω και σεμεδάκι να βάλουμε κάτω από τις φωτό βρε (όπου ο καημένος ο Ζίγγυ φαίνεται μισοριξιά δίπλα στον λεγάμενο) kissss kissss kissss

Μερσί κόρες... Ας ελπίσουμε για το καλύτερο!
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 7:46 pm

marina289 έγραψε:
Anatoli έγραψε:Το γατι (Παντελης) εχει γινει Αλλο γατι!Μαρινα Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 977566 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 719932
Nαι καλέ!
Τον πήρα bricky, τον μετέτρεψα Παντελή, και θα τον παραδώσω ziggy! Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261
Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 742497 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 7:47 pm

Όλα καλά θα πάνε βρεεε!!

Νομίζω ότι τα γατιά, τελικά, θα είναι πιο cool από σένα! tafos happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 7:50 pm

funambolo έγραψε:Λοιπόν, κατόπιν προσεκτικής ανάγνωσης καταθέτω το εξής πλάνο, για το οποίο μου λέτε αν έχετε αντιρρήσεις, σχόλια, προσθήκες κλπ:
Παίρνω Ζίγγυ σε γατοφόρο Σάγκυ και τον φέρνω σπίτι, κατευθείαν σε δωμάτιο Σάγκυ, άνευ γατοφόρου (μη χ@σω τώρα που το σκέφτομαι ότι από τις 35 γάτες απέκτησε και δικό του δωμάτιο Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 519541 ).
Αφήνω Ζιγγυ εκεί την Παρασκευή το βράδι, με ενδεχόμενες απόπειρες να τον δει απο κοντά και ο Σάγκυ και κρίνοντας αναλόγως τη συμπεριφορά τους.
Σάββατο, αφού επιχειρήσω να τα ταίσω στην κουζίνα με σειρά αρχαιότητας, τα ξαμολάω και τα δύο μαζί και τρέχω υστερικά πίσω και από τα δύο 'ολη την ώρα, μην τυχόν αρπαχτούν, πληγωθούν, πάθουν ψυχολογικά, γκρεμίσουν το σπίτι, ουρλιάζουν σα λύκοι στην πανσέληνο, φάνε τα μουστάκια τους ή προκύψουν γκέι Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 201970
Αν δω σχετική εκεχειρία, αφήνω Σάββατο βράδι Ζίγγυ ελεύθερο, αν όχι τον ξαναβάζω σε δωμάτιο Σάγκεως.
Επαναλαμβάνω το ίδιο και την Κυριακή...
Από Δευτέρα δεν έχω ιδέα τι να κάνω, φαντάζομαι ότι αν δεν σκοτωθούν το ΣΚ τους αφήνω μαζί, αν σκοτωθούν ξαναβάζω Ζίγγυ σε δωμάτιο Σάγκεως μέχρι να γυρίσω από τη δουλειά? Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 854643
Αυτό το 5 μέρες ο νέος απομονωμένος κι εμένα κάτι μου κάνει, με δεδομένο ότι έχει τραβήξει κι αυτός τα ζόρια του...
Επίσης δεν αποκλείω το εντελώς αντίθετο ενδεχόμενο, δηλαδή να του έρθει του Σάγκεως ντουβρουτζάς και να πάει πάλι να κρυφτεί έναν μήνα κάτω από το τζάκι Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 524496

ΥΓ. Ρουλίτσα, θα φτιάξω και σεμεδάκι να βάλουμε κάτω από τις φωτό βρε (όπου ο καημένος ο Ζίγγυ φαίνεται μισοριξιά δίπλα στον λεγάμενο) Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 702886 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 702886 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 702886

Μερσί κόρες... Ας ελπίσουμε για το καλύτερο!
Μια χαρά μου φαίνεται το πλάνο. Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 742497 Άσε που, ούτως ή άλλως, θα δεις πώς θα πηγαίνουν στην πορεία και αναλόγως θα πράττεις. Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 270712 Do not panic μόνη σου, εδώ είμαστε να πανικοβληθούμε παρέα!Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 270712 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 300270
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Σεπ 02, 2012 7:56 pm

Ladies and gentlemen u r now entering the 2012 Autumn Panic Festival.
Fasten your seatbelts and increase your dose! crazy
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 8:10 pm

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 -
happy2 tafos

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Σεπ 02, 2012 8:13 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Μαρίναααααααααααααααα kissss kissss kissss kissss
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από otz Κυρ Σεπ 02, 2012 8:19 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από ralou Κυρ Σεπ 02, 2012 8:25 pm

Ax, ειτε μου τι λέει ο Ζιγκυ στο δευτερο μπαλονάκι!
Ειναι κιτρινο και δεν μπορω να το διαβάσω Sad
Και στο πρωτο αν εχει πει κάτι πάλι σε κιτρινο
Πλιιζ!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 8:29 pm

ralou έγραψε:Ax, ειτε μου τι λέει ο Ζιγκυ στο δευτερο μπαλονάκι!
Ειναι κιτρινο και δεν μπορω να το διαβάσω Sad
Και στο πρωτο αν εχει πει κάτι πάλι σε κιτρινο
Πλιιζ!
Σπόιλερ:

kissss kissss kissss kissss kissss

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από ralou Κυρ Σεπ 02, 2012 8:54 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Τελειο Μαρινακι!
ΤΕ_ΛΕΙ_Ο !!!!!!!
Θενκς!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Δ² Κυρ Σεπ 02, 2012 8:57 pm

Μια χαρά μου φαίνεται το πλάνο σου, Αθηνά. Σίγουρα θα χρειαστούν και μικρομετατροπές, ανάλογα με τις εξελίξεις. Βλέποντας και κάνοντας, δεν μπορείς να τα σχεδιάζεις και όλα από πριν. Η βασική ιδέα πάντως μου φαίνεται καλή. oksmily3
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Fotoula Κυρ Σεπ 02, 2012 8:59 pm

marina289 έγραψε:Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 -
happy2 tafos
Μαρίνα υποκλινόμεθα... Twisted Evil : Shocked : : Τελευταία η γράφη σου αιφνιδιάζει, μ΄ αρέσει.
Αθηνά καλό μου όλα καλά θα πάνε αρκεί να μην αφήσεις περιθώρια να μην πάνε... Embarassed

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 8:59 pm

funambolo έγραψε:Ladies and gentlemen u r now entering the 2012 Autumn Panic Festival.
Fasten your seatbelts and increase your dose! Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 201970
Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 201970 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261
marina289 έγραψε:Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 -
Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 56971
ΑχαχΑααχχαχΑχααχαχχααχαχχα!!!Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 986261 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 501866 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 95320 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 95320 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 95320 Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 95320
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Σεπ 02, 2012 9:02 pm

τέλειο Μαρίνα!! happy2

πάντως Αθηνα, μην τα αφήσεις μαζί όσο θα λείπεις, τώρα στην αρχή τουλάχιστον. μόνο όταν δεις ότι τα πάνε καλά.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από Dreamer Κυρ Σεπ 02, 2012 9:04 pm

happy2 happy2 happy2

Εγώ πιστεύω πως θα την εκπαιδεύσουν μια χαρά! Καθόλου δεν ανησυχώ! oksmily3
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marea Κυρ Σεπ 02, 2012 9:24 pm

Μια χαρα θα τα πανε Ζιγκυ και Σαγκυ!! Αυτοι θα τα εχουν βρει μια χαρα και θα κανουν και καλα οτι τσακωνονται για για κανουν τα νευρα της Αθηνας κουρελακια....
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από tzoutzou Κυρ Σεπ 02, 2012 10:13 pm

Εμενα Αθηνα μου μια χαρα μου ακουγεται το πλανο...Βλεποντας και κανοντας να το πας.Αλλωστε ποτε δεν ξερεις,μπορει να σε εκπληξουν τα σκασμενα και να τριφτουν ο ενας πανω στον αλλο αμεσως μολις ειδωθουν!!!!
tzoutzou
tzoutzou
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από f.m123 Δευ Σεπ 03, 2012 3:52 am

happy2 happy2 happy2 happy2
Κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται το πλάνο!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από marina289 Δευ Σεπ 03, 2012 11:08 am

Fotoula έγραψε:
marina289 έγραψε:Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 -
happy2 tafos
Μαρίνα υποκλινόμεθα... Twisted Evil : Shocked : : Τελευταία η γράφη σου αιφνιδιάζει, μ΄ αρέσει.
Αθηνά καλό μου όλα καλά θα πάνε αρκεί να μην αφήσεις περιθώρια να μην πάνε... Embarassed
Embarassed Embarassed

thanks

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από funambolo Δευ Σεπ 03, 2012 11:35 am

Αλίνααααααααααααααααααα.... Τις εξετάσεις τουυυυυυυυυυυυυυυυυ......
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 Empty Απ: Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει...

Δημοσίευση από natalouko Δευ Σεπ 03, 2012 4:10 pm

Αθηνά μια χαρά είναι το πλάνο σου απλά θα σου δώσω μία συμβουλή γιατί έκανα εγώ αυτό το λάθος και τον Λούσιφερ έκαναν να τον αποδεχτούν πάνω από 6 μήνες...

Δεν πρέπει να δείχνεις ταραγμένη και αγχωμένη μπροστά τους, γιατί αν υπάρξουν καυγάδες κάνεις τα πράγματα χειρότερα. Πρέπει να είσαι αποφασιστική και να επεμβαίνεις μόνο όταν χρειάζεται και όχι συνέχεια. Μόνο δηλαδή αν αγριέψουν πολύ τα πράγματα. Και αν κάνει κάτι ο Ζίγκυ στον Σάγκυ ή το αντίστροφο (δηλ. αν φταίει μόνο ο ένας) θα τους μαλώνεις και τους δύο ταυτόχρονα. Να καταλάβουν οτι βρίσκονται και οι δύο στο ίδιο σημείο για εσένα. Γιατί βέβαια εσύ είσαι η αρχηγός και εσένα πρέπει να ακολουθούν!!! Smile Smile Smile

Καλή επιτυχία σας εύχομαι!! kissss kissss kissss kissss
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Αγόρι μελαγχολικό ψάχνει... - Σελίδα 11 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 17 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης