gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

+19
m.kat
Gogo Valentinou
Φωτεινή
tzoutzou
kat-cats
minnielakecity_mickey
PIPINA
tsili
SuperCatz
MONDRIAN
Fotoula
tia
Chouzouris
doremi
mpoulaalekoula
otz
alex..niaou
marina289
XIONIS
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Φωτεινή Πεμ Ιουν 21, 2012 12:42 pm

Ήταν που ήταν δύσκολες οι υιοθεσίες, ήρθε και η κρίση και τις έκανε σχεδόν αδύνατες. Είδα την αγγελία στο γιατρό τις προάλλες. Κρίμα για τα πλάσματα. Εύχομαι να βρουν σπίτι το συντομότερο δυνατό!
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Πεμ Ιουλ 05, 2012 12:06 am

Στα κοινοποιησα στη σελιδα μου και σε προφιλ με αδεσποτα ΦΒ....Καλη τυχη...
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από m.kat Παρ Ιουλ 06, 2012 5:38 pm

otz έγραψε:Το ότι αυτός που τα παράτησε μπορεί να ήταν σε απελπιστική κατάσταση μπορώ να το δεχτώ. Το ότι δε μπορεί να τα πάρει μαζί γιατί δε θα μένει σε δικό του σπίτι και ότι μπορεί να μην υπάρχει ούτε αυλή για να φιλοξενηθούν, να το δεχτώ κι αυτό.
Αλλά, τα μεγαλώνει με μπιμπερό, σαν να είναι μωρά του/της και δεν κάθεται ούτε καν να ψάξει να τα δώσει σε κάποιον ο ίδιος; Να σιγουρευτεί ότι θα είναι καλά τα αγοράκια;
Προφανώς ο συγκεκριμένος άνθρωπος ήξερε ότι η Ασπασία δεν θα τα πετάξει στο δρόμο, αλλά δεν παύει να είναι εγκατάλειψη.
Κι αν δεν τα είχε βρει η Ασπασία εγκαίρως; Αν τα έπαιρνε κάποιος άλλος και τους έκανε κακό;
Και τελικά, όταν κάποιος παρατάει δυο πλάσματα στην πόρτα ενός άλλου ανθρώπου, ρωτάει αν ο άλλος έχει το χρόνο, τα ψυχικά αποθέματα και την οικονομική δυνατότητα να τα φροντίσει; Στηριζόμαστε στην καλοσύνη του άλλου για να μεταβιβάσουμε τις δικές μας ευθύνες;


+ 1000

Έτσι ακριβώς! Είναι τουλάχιστον απαράδεκτοι όσοι τα κάνουν αυτά! No Δεν υπάρχει ούτε μικροσκοπική δικαιολογία.
Δεν μπορείς πια να τα φροντίσεις? Εντάξει, δεκτό. Το καταλαβαίνω. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει αύριο.. η ζωή αλλάζει. Αλλά δεν τον εγκαταλείπουν το ζώο, ούτε το παρατάνε έξω από κάποιου την πόρτα, ούτε στο δρόμο μόνο του!!! mallia mallia mallia
Να βάλουν μια αγγελία, να ψάξουν να βρουν μια οικογένεια που θα τα αγαπήσει και θα τα φροντίσει όπως έχουν μάθει τόσα χρόνια. Θα τους έβρισκαν αν ήθελαν, αν ενδιαφέρονταν, αν είχαν υπομονή. Υπάρχουν και άτομα που φιλοξενούν ζωάκια μέχρι να βρουν σπιτάκι γι αυτά.
Δηλαδή ούτε αυτό το τόσο δεν μπορούν να κάνουν? Καρδιά δεν έχουν? explode
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Ιουλ 07, 2012 1:08 pm

Τα αγορακια μου δοθηκαν και τα δυο μαζι σ ενα καταπληκτικο ζευγαρι, οι οποιοι ηρθαν στο μαγαζι ψαχνοντας να υιοθετησουν μωρο γατακι αλλα τα ερωτευτηκαν και τα πηραν για την ομορφια και τον υπεροχο χαρακτηρα τους !!! Εδω και 3 μερες βρισκονται στο καινουργιο τους σπιτι απλα αμελησα να το γραψω. Η Εριεττα η νεα μαμα τους εχει μπει και διαβαζει Γατοσπιτο. Οποτε θελησει θα ανοιξει θεμα για τα ομορφα αγορια μου και θα σας βαλει και φωτογραφιες!!!!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από doremi Σαβ Ιουλ 07, 2012 1:11 pm

XIONIS έγραψε:Τα αγορακια μου δοθηκαν και τα δυο μαζι σ ενα καταπληκτικο ζευγαρι, οι οποιοι ηρθαν στο μαγαζι ψαχνοντας να υιοθετησουν μωρο γατακι αλλα τα ερωτευτηκαν και τα πηραν για την ομορφια και τον υπεροχο χαρακτηρα τους !!! Εδω και 3 μερες βρισκονται στο καινουργιο τους σπιτι απλα αμελησα να το γραψω. Η Εριεττα η νεα μαμα τους εχει μπει και διαβαζει Γατοσπιτο. Οποτε θελησει θα ανοιξει θεμα για τα ομορφα αγορια μου και θα σας βαλει και φωτογραφιες!!!!
Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 501866 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837 Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 85837
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από m.kat Σαβ Ιουλ 07, 2012 2:56 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Fotoula Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:26 pm

kissss

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:33 pm

XIONIS έγραψε:Τα αγορακια μου δοθηκαν και τα δυο μαζι σ ενα καταπληκτικο ζευγαρι, οι οποιοι ηρθαν στο μαγαζι ψαχνοντας να υιοθετησουν μωρο γατακι αλλα τα ερωτευτηκαν και τα πηραν για την ομορφια και τον υπεροχο χαρακτηρα τους !!! Εδω και 3 μερες βρισκονται στο καινουργιο τους σπιτι απλα αμελησα να το γραψω. Η Εριεττα η νεα μαμα τους εχει μπει και διαβαζει Γατοσπιτο. Οποτε θελησει θα ανοιξει θεμα για τα ομορφα αγορια μου και θα σας βαλει και φωτογραφιες!!!!

Μπράβο, καταπληκτικά νέα!! Πόσο χαίρομαι που υιοθετήθηκαν μαζί! Σίγουρα θα τα βοηθήσει αυτό στο νέο τους σπιτάκι. Να είναι καλά Παναγία μου και να δούμε θέμα τους σύντομα. Ασπα, για σένα τι να πω... grinning4 worship grinning4 worship
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Ιουλ 07, 2012 3:43 pm

Τελειααααααααααααααααα....... oksmily3 oksmily3
Παω να γραψω στη σελιδα μου υιοθετηθηκαν.....Γιουπιιιιιιιιιιι oksmily3
Καλε μηπως ειμαι γουρλου??? Cool Μολις ανεβαζω κατι υιοθετειται... Laughing
Εχω μαλλον θετικη ενεργεια.... Razz Laughing
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Σαβ Ιουλ 07, 2012 4:51 pm

Χαίρομαι απίστευτα πολύ!!!!!!

Γι'αυτό δεν τα είδα χτες που πέρασα???

Μπραβόοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από f.m123 Σαβ Ιουλ 07, 2012 5:14 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Άσπα πως είσαι εσύ; Την παλεύεις;
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από otz Σαβ Ιουλ 07, 2012 5:19 pm

Και οι δύο μαζί; Τέλεια!!!!!!!! oksmily3 Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Αχ ναι, μακάρι να μπαίνει η κοπέλα να τους βλέπουμε! Την θέλουμε, πες της! Να 'σαι καλά, βρε Άσπα που τα φρόντισες! mati
Μου είχαν κάνει εντύπωση αυτά τα δύο αγοράκια, μου είχαν "μείνει" σαν εικόνα, δεν ξέρω γιατί. Ίσως λόγω της περίπτωσής τους, ίσως λόγω της φατσούλας τους.
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από otz Σαβ Ιουλ 07, 2012 5:20 pm

Gogo Valentinou έγραψε:Τελειααααααααααααααααα....... oksmily3 oksmily3
Παω να γραψω στη σελιδα μου υιοθετηθηκαν.....Γιουπιιιιιιιιιιι oksmily3
Καλε μηπως ειμαι γουρλου??? Cool Μολις ανεβαζω κατι υιοθετειται... Laughing
Εχω μαλλον θετικη ενεργεια.... Razz Laughing

Μάλλον έχεις θετική ενέργεια!
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Ιουλ 07, 2012 8:40 pm

Gogo Valentinou έγραψε:Τελειααααααααααααααααα....... oksmily3 oksmily3
Παω να γραψω στη σελιδα μου υιοθετηθηκαν.....Γιουπιιιιιιιιιιι oksmily3
Καλε μηπως ειμαι γουρλου??? Cool Μολις ανεβαζω κατι υιοθετειται... Laughing
Εχω μαλλον θετικη ενεργεια.... Razz Laughing
Ε αφου εχεις θετικη ενεργεια πες κατι και για τον Οδυσσεα να υιοθετηθει κι αυτος! Αν και εχω ηδη μιλησει με μια κοπελα που τον ειδε απο εδω μεσα και θα συναντηθουμε μεσα στις επομενες ημερες. Δεν το καναμε νωριτερα γιατι ειχα διαφορα θεματα υγειας με τη μητερα μου...
f.m123 έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Άσπα πως είσαι εσύ; Την παλεύεις;
Την παλευω δεν την παλευω... Απο τη μια μου λειπουν τ αγορακια μου απο το μαγαζι αλλα χαιρομαι γιατι ξερω οτι περνανε καλα προσαρμοστηκαν σχεδον αμεσως και ειναι και τα δυο μαζι, απο την αλλη τα εχω παιξει με τα απειρα 4ποδα που εχουν μαζευτει στο σπιτι δεσποζομενα και αδεσποτα... Το λεω και το ξαναλεω οτι 2 ειναι ο ιδανικος αριθμος. Εγω το παραεκανα ... Sad Sad Sad Sad Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Ιουλ 08, 2012 2:03 am

XIONIS έγραψε:
Gogo Valentinou έγραψε:Τελειααααααααααααααααα....... oksmily3 oksmily3
Παω να γραψω στη σελιδα μου υιοθετηθηκαν.....Γιουπιιιιιιιιιιι oksmily3
Καλε μηπως ειμαι γουρλου??? Cool Μολις ανεβαζω κατι υιοθετειται... Laughing
Εχω μαλλον θετικη ενεργεια.... Razz Laughing
Ε αφου εχεις θετικη ενεργεια πες κατι και για τον Οδυσσεα να υιοθετηθει κι αυτος! Αν και εχω ηδη μιλησει με μια κοπελα που τον ειδε απο εδω μεσα και θα συναντηθουμε μεσα στις επομενες ημερες. Δεν το καναμε νωριτερα γιατι ειχα διαφορα θεματα υγειας με τη μητερα μου...
f.m123 έγραψε: Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Άσπα πως είσαι εσύ; Την παλεύεις;
Την παλευω δεν την παλευω... Απο τη μια μου λειπουν τ αγορακια μου απο το μαγαζι αλλα χαιρομαι γιατι ξερω οτι περνανε καλα προσαρμοστηκαν σχεδον αμεσως και ειναι και τα δυο μαζι, απο την αλλη τα εχω παιξει με τα απειρα 4ποδα που εχουν μαζευτει στο σπιτι δεσποζομενα και αδεσποτα... Το λεω και το ξαναλεω οτι 2 ειναι ο ιδανικος αριθμος. Εγω το παραεκανα ... Sad Sad Sad Sad Sad
Άσπα μου κουράγιο, περαστικά στη μαμά σου και περιμένουμε μόλις έχεις χρόνο να μπεις να μας πεις τα νέα σας. Έχεις τη θετική μας ενέργεια! kissss kissss kissss kissss
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από alexandrakicat Κυρ Ιουλ 08, 2012 9:28 am

Μπραβοοοοο! oksmily3 Veryhappy
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από psipsa Κυρ Ιουλ 08, 2012 10:38 am

otz έγραψε:
Gogo Valentinou έγραψε:Τελειααααααααααααααααα....... oksmily3 oksmily3
Παω να γραψω στη σελιδα μου υιοθετηθηκαν.....Γιουπιιιιιιιιιιι oksmily3
Καλε μηπως ειμαι γουρλου??? Cool Μολις ανεβαζω κατι υιοθετειται... Laughing
Εχω μαλλον θετικη ενεργεια.... Razz Laughing

Μάλλον έχεις θετική ενέργεια!
μηπως να εβαζες το γουρι σου και για τα δικα μας αδεσποτακια;
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Empty Απ: Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Ιουλ 09, 2012 6:05 pm

Κλειδώνω!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ερμης και Ιγκορ - Τα ορφανα του ΔΝΤ..Υιοθετήθηκαν - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης