gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

+23
houlieta
YNL
marina289
Smokys
tzelacat
Chouzouris
loulou
ladycat
Kikiriki
SuperCatz
otz
ΚουκουΒάγια
tsili
Πούπσυ
natalouko
MouSouDa
funambolo
moukelis
LAROGATA
Anatoli
doremi
alex..niaou
ralou
27 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Δευ Απρ 09, 2012 1:42 pm

Περαστικά Ραλλού μας!!! kissss kissss kissss kissss
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Δευ Απρ 09, 2012 10:38 pm

Η Φρεγια και ο Πιπης μας αποχαιρέτησαν και κατέβηκαν από το πλοίο για να ξεκινήσουν το γαμήλιο ταξίδι τους. Θα πήγαιναν μέχρι την Ρώμη με τον Μπιζαρ και την Εριέττα και μετά θα συνέχιζαν από εκεί χωρίς πρόγραμμα όπου τους πήγαινε η διάθεση τους.
Πάντως τελικός προορισμός θα είναι μάλλον η Αγγλία, όπου ο πρωθυπουργικός γάτος ο γνωστός μας Λαρυ τους έχει καλέσει για να τους φιλοξενήσει όσο καιρό θέλουν αλλά και να γυρίσουν την χώρα του και να δουν τις ομορφιές της.
Μην τους θεωρείτε ψυχρούς τους Άγγλους φίλοι μου. Είναι εξαιρετικά φιλόξενοι άνθρωποι, αν κερδίσεις την εμπιστοσύνη τους.

Όλοι οι υπόλοιποι καλεσμένοι γάτες και άνθρωποι, αποφασίσαμε να γυρίσουμε στην Ελλάδα με το ίδιο πλοίο για να δοθεί η ευκαιρία σε όλους να απολαύσουν ένα ακόμα θαλασσινό ταξίδι στην Ανοιξιάτικη Μεσόγειο.

Νατες οι γατες μας εδω να απολαμβάνουν το ταξίδι.
Ο φωτογραφικος φακός τις επιασε αργα το απόγευμα της επιστροφης να απολαμβάνουν το χρυσο ηλιοβασίλεμα στη θάλασσα.

Εδω οι Αρτσι και Λιλου, που δεν ξεκόλλησαν ο ενας απο την άλλη σ όλη την διάρκεια της επιστροφης.
Για να φανταστείτε, η Λιλου απαρνηθηκε τα ψωνια στην Ρωμη προκειμένου να γυρίσουν στην Ελλάδα μαζί με τους φίλους τους. Οχι ότι τους ειδαν και πολυ βεβαια... ειχαν εεε... χμ... πολυ πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνουν
Παντως οι δυο μικρές Στελλα και Ιριδα οπως βλέπετε, παρατησαν τον γνωστο αξιωματικο, προκειμένου να παρακολουθησουν χεχε... εκπαιδευτικη τηλεόραση!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_st-10

Εδώ οι Λαρα και Μικυ, συζητάνε για το κοινο πρόβλημα υγείας τους. Ο Μικυ το ξεπέρασε και ελπιζουμε συντομα να μάθουμε τα καλά μαντάτα και για την Λαρα μας. Η Χιονάτη δίπλα τους, λογω εμπειρίας απο την επαγγελματικη δραστηριότητα της μαμας της, τους μιλάει για τις νεες μεθόδους αντιμετωπισης της νόσου
Για την ακρίβεια τους μιλάει για: «Τιφ νεεφ μεθόβουφ αντιμετώπιφηφ τηφ νόφου» αλλά απο ότι φαίνεται οι άλλοι καταλαβαίνουν μια χαρα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_xio10

Εδω ο Σειριος εχει τακιμιάσει με τον Ορφέα. Στʼ αλήθεια δεν ξέρω τι κοινο μπορει να έχουν οι δυό τους. Νωρίτερα όμως τους πηρε το μάτι μου να παίζουν μπλακ τζάκ στο υποτυπώδες καζίνο που λειτουργει μέσα στο πλοίο.
Απο την εκφραση τους συνμπεραίνω ότι μάλλον πρέπει να έχασαν καμια μικρη περιουσία σε κροκέτες σημερα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_sei10

Η Πουπσυ, πρωτεργάτης και συνοργανωτρια του γάμου, συζηταει με τον έταιρο των κουμπάρων Καζανόβα. Χαρη στην βοήθεια της μαμας Δωρας, καταφέραμε και είχαμε την Ιταλικη μετάφραση για την τελετη του γάμου –Ευχαριστουμε πολυ Δωρα-
Το αντικειμενο της κουβέντας τους υποψιάζομαι ότι ίσως να ειναι και επαγγελματικό. Ο Καζανόβα εχει ενα αδελφο στην Ιταλία που ειναι υιοθετημένος απο ενα γνωστο παρουσιαστη της RAI. Απο τότε που εγινε γνωστο αυτο, δεν υπηρξε ουτε μια απο τις γατες του στο γάμο, που να μην τον προσέγγισε για να πάρει πληροφορίες – της Φρεγιας συμπεριλαμβανομένης!-
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_pou11

Να και αλλο ενα περίεργο ζευγαράκι που ψουψουψου κάτι έλεγε όλο το απογευμα. Κοιτάξτε που η Λοις κάτι λέει στα κρυφά στον Τζέρυ και εκεινος έχει τεντωσει το αυτι του για να ακουσει! Χαχα! Λέτε η Ελιζα να γλυτωσε απο τους γάμους για την Πουπσυ που δηλωσε ότι θέλει να κάνει καριέρα και να της βγει ο Ιερωνυμος marring type of guy? Πολυ πλάκα θα είχε, αλλά δεν λέω τίποτα γιατι όπως δήλωσα κι αλλου, η δικη μου καριέρα ως προξενητρα βαδιζει στην δυση της με την συνταξιοδότηση μου.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_loi10

Να και ο Σαγκυ με την Μπρινα. Κοιταξτε πως τα υπέροχα μάτια της έχουν συλλάβει όλο το φως του δυοντος ηλίου! Ο Σαγκυ δειχνει κάπως σκεπτικός. Ισως να αναρωτιέται ακομα για το πως αισθανεται Εκείνη. Για τον εαυτο του πάντως ειναι απολυτα σιγουρος!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_bri12

Η Πατουσα ωστόσο εζηλωσε την δόξα των μικρων Στελλας και Ιριδας και την έπεσε κι αυτη σε ενα αξιωματικο. Φυσικα τον ζάλισε με την ομορφιά της και κοιτάχτε που την έχει μέσα στο πιλοτηριο και της έδωσε μάλιστα να φορέσει και το ίδιο του το καπέλο, κατα παραβαση αυτων των ίδιων των κανόνων της ναυτοσύνης, που το απαγορευει!!!
Ειναι αυτη μια...
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_pat10

Να και τα άλλα νιονυφα γατια τα πολυαγαπημένα!
Ο Τσιλι και η Σουσυ που τα παντρέψαμε κι αυτα μόλις πριν μερικές βδομάδες. Απολαμβάνουν τις τελευταίες μέρες του δικου τους γαμηλιου ταξιδιου και σας ορκίζομαι ότι τα βλέπω και τα δυο σαν δικά μου γατια. Αγαπω Σουσυ, λατρευω Τσιλι. Ααα καλα! Το έχω ξαναπει πολλες φορές αυτο έτσι δεν ειναι? Ε λοιπον το ξαναλέω!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_tsi10

Για να ευχαριστήσω τον Κάπταιν και το προσωπικό του, έφτιαξα σπανακόπιτα με χειροποίητο φύλλο και γκιούλμπασι στο χαρτί, στην κουζίνα του πλοίου, καλά... όχι και για όλο το προσωπικό, απλώς καθίσαμε σε ένα τραπέζι με την Μαρία και τον Γιώργη την Ελιζα, την Κική και τον Κάπταιν και τον καμαρότο του που μας εξυπηρέτησε τόσο πολύ στην διάρκεια του ταξιδιού.
Η ψηλομύτα σιπ χοστες δεν μας καταδέχτηκε λέγοντας ότι έκανε διατροφή και δεν ήθελε να την χαλάσει.
Πάντως εγώ έφτιαξα και καμιά διακοσαριά τρουφάκια με το μονογραμμα τους και τα έστειλα σε όλο το υπόλοιπο προσωπικό για να τους γλυκάνω.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_spa10

Το ταξίδι της επιστροφής ήταν πολύ ωραίο με καλό καιρό και έγινε μέρα οπότε απολαύσαμε το Ιόνιο σε όλο του το ανοιξιάτικο μεγαλείο.
Τελικά αποχαιρετήσαμε και καταευχαριστησαμε την Ελιζα στην Πάτρα, αφησαμε τα συμπεθέρια μας και την Κικη στα σπιτια τους και φτάσαμε και εμεις στο δικό μας.

Ανοίγοντας την πόρτα, παραξενεύτηκα που δεν είδα την γάτα μου να έρχεται με το νωχελικό της βάδισμα να μας προϋπαντήσει...
Ο Νικόλας έτρεξε χωρίς να το καταλάβει να την βρει στην κρεβατοκάμαρα και να κάνουν τις γλύκες τους όπως κάθε φορά που μπαίνει το σπίτι.
Αλλά βέβαια η Φρεγια δεν ήταν εκεί!
Ο νεοσσος είχε πετάξει από την φωλιά του για να ζήσει την ζωή του όπως θέλει. Να κάνει οικογένεια και να αναλάβει τις ευθύνες της ύπαρξης του.
Ήταν κάπως σκληρό αυτό για μας... δεν μπορούσαμε εύκολα να το δεχτούμε.
Αλλά τελικά, φάγαμε και πέσαμε να κοιμηθούμε
Πήγα να τον ρωτήσω «Πηγες την γάτα στο δωμάτιο της, της έβαλες φρέσκο νερό και φαι?» αλλά πρόλαβα και συγκρατήθηκε. Είναι πολύ φορτισμένος ο φουκαράς...
Ελάχιστα λεπτά αφού κλείσαμε τα φώτα ο Νικόλας πετάγεται επάνω μισοκοιμισμένος
-γμτ! Ξέχασα να πάω την άμμο της στο δωμάτιο της!
-Ελα καλέ μου... Δεν είναι εδώ η Σκορδαλιά μας... Παντρεύτηκε το ξέχασες?
Μου ρίχνει ένα βλέμμα σκοτεινό και επιθετικό
- Εσύ φταις! Φαγώθηκες να την παντρέψεις! Εγώ δεν ήθελα να μου φύγει η γάτα μου και να γυρίζει την Ευρώπη με ένα κρεμανταλά στο πλάι της.
- Μη στεναχωριέσαι μωρέ... Ο Πιπης είναι το καλύτερο παιδί. Μια χαρά θα περάσει.
Κάτι μουρμουρίζει μέσα από τα δόντια του και ξαναπέφτει να κοιμηθεί


Αλλά δεν τα καταφέρει, στριφογυρίζει στο κρεββάτι και αναστενάζει βαθιά.
Μέσα στη νύχτα το κινητό του χτυπάει.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_cel10
Τσακίζεται να σηκωθεί να το σηκώσει. Γιατί έχει βάλει ειδικό ήχο να χτυπάει όταν παίρνει η Φρεγια τηλέφωνο και αναγνωρίζει πάντα τις κλήσεις της.
- Ελα μπαμπά μου... πήρα να σου πω Καληνύχτα, μην μου στεναχωριέσαι! Περνάω υπέροχα αλλά σύντομα θα είμαι πάλι κοντά σας. Σ αγαπάω μπαμπούλη μου!
Ο Νικόλας κλείνει το τηλέφωνο και επιτέλους κοιμάται βαθιά μέχρι το πρωί...

Να μας ζήσουν οι νεόνυμφοι!
Μαρία, και στα άλλα σου παιδιά δίποδο και τετράποδα.
Και στα δικά σας οι ανύπαντρες και οι ανύπαντροι!
(ελπίζω με λιγότερο περιπετειώδη τρόπο!)


Και για να τελειώσουμε με τον ίδιο τρόπο που αρχίσαμε...

Τώρα που οι καιροί είναι δύσκολοι...
Σπόιλερ:
... Η ΦΡΕΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΠΗ!!!!!!

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_nif10

ΤΕΛΟΣ...
ΤΕΛΟΣ ????
Ε ναι! Δυο βδομάδες δουλεια, 25 σελιδες κείμενα, καμια εξηνταριά φωτοσοπιες, δυο τρία ολονύχτια ξενύχτια, βηχας μέχρι τελικης πτωσης, απειρα τσιγαρα, αλλά και τρεχάματα μέσα στη νυχτα, αγωνία και μετα χαρες και γαμοι και δεξιωσεις...
Χαλαλι, μια φορα παντρευω το κορίτσι μου!

Aρα...
Ναι λοιπον!
...
ΤΕΛΟΣ !!!!!!!!


Παρακαλουμε όσοι θέλετε και δεν το έχετε ήδη κάνει στείλτε τις ευχές σας στο νέο ζευγος.
Τις περιμένουν με πολλη χαρα.
Βεβαίως όλοι θα παραλάβετε τις προσωπικές ευχαριστίες των δυο οικογενειών και τις μπομπονιέρες σας.
Διότι ειχαμε θαυμάσιες μπομπονιέρες βεβαιως, παρ όλο που δεν πολυφάνηκαν, μιας και τις φυλαγε με περισση ζέση η μικρη Στελλα!

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Pf_mpo10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 09, 2012 10:44 pm

Sad συγκινήθηκα!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Δευ Απρ 09, 2012 10:47 pm

Πούπσυ έγραψε: Sad συγκινήθηκα!
filaki filaki filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Απρ 09, 2012 10:56 pm

Aλλο ενα παραμυθι εφτασε στο τελος του λοιπον...ή μηπως οχι Ρουλα? blinking
Ευχαριστουμε που μας ταξιδεψες kissss

Φρεγια και Πιπη να ζησετε οπως ξαναειπα και να ειστε παντα ερωτευμενοι. Οσο δυσκολοι κι αν ειναι οι καιροι, αυτο μας κραταει παντα δυνατους!Kαι οι καρδιες σας να χτυπανε παντα δυνατα για τον αλλον!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Hearts-3d-graphic

Α και εαν μπορεις, στειλε μου τον Μικυ σπιτι συνοδευομενο απο τον καπταιν! Cool Ξερεις εσυ!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 09, 2012 10:57 pm

παντα με έπιανε μελαγχολία όταν ένα παραμύθι και μάλιστα τόσο όμορφο έφτανε στο τέλος του....
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Smokys Δευ Απρ 09, 2012 11:24 pm

Bravo Ρούλα, πολλη δουλειά και πολύ φωτοσουπιά ρίχνεις.... Χαρά στο κουράγιο σου.

Εχεις σκεφτεί αυτά να τα εκδόσεις ??? Αν όχι, σκέψου το καλύτερα. !!!

και πάλι Bravo, άξιος ο τίτλος. oksmily3

Καλή Ανάσταση Ευχομαι και στο ζεύγος και σε εσάς.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Δευ Απρ 09, 2012 11:37 pm

Pαλλουκα ευχαριστουμε παρα πολυ,εισαι το γιατρικο μας!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Δευ Απρ 09, 2012 11:54 pm

Ρούλα μου, δεν έχω λόγια πλέον!!!!!!!!!!!!!
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Τρι Απρ 10, 2012 12:13 am

Ρούλα υποκλίνομαι: στην ευαισθησία σου, στην υπομονή σου, στις αντοχές σου, στη φαντασία σου, στο κουράγιο σου, στην ικανότητά σου να κάνεις τους άλλους να χαμογελούν, να συγκινούνται, να φαντάζονται, να ξεφεύγουν... Ευχαριστούμε! filaki filaki filaki grinning4 grinning4 grinning4
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από otz Τρι Απρ 10, 2012 12:17 am

Τι όμορφη ιστορία! Να ζήσουν οι νεόνυμφοι και να τους χαίρεστε και οι δύο ευτυχείς μαμάδες!
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tsili Τρι Απρ 10, 2012 9:02 am

Kι εγώ συγκινήθηκα και πάλι.

Νάσαι καλά Ρούλα μας.

Δεν ξέρω πότε μπαίνεις Νοσοκομείο, αλλά σιδερένια, και όλα να πάνε κατ΄ευχήν.

Το κοριτσάρα στο κινητό του Νικόλα μ έκανε και λύθηκα.

Πραγμάτικά τέτοιο ταλέντο είναι κρίμα να μην το εκμεταλεύεσαι περισσότερο, αν και το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές εδώ μέσα.

Πόσο μου αρέσουν τα happy end, δε λέγεται
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Τρι Απρ 10, 2012 10:37 am

Ραλλού μας grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 filaki filaki filaki filaki filaki
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 10, 2012 10:41 am

ολα τελεια ραλλουκα μου,τωρα ειδα το τελος της ιστοριας! oksmily3 πολυ ομορφες ολες οι φωτοσουπιες κ ειδικα αυτη των παιδιων μου!!!!!!!! worship
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τρι Απρ 10, 2012 2:03 pm

Sad Sad Sad Sad Αει στο καλό σου συμπεθέρα, με πήραν τα ζουμιά! Sad
Ευχαριστούμε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ για τον κόπο σου να διοργανώσεις τέτοιο υπέροχο γάμο! heart Είμαι σίγουρη ότι και συ τον απόλαυσες όπως όλοι μας. heart grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
Πράγματι είναι μια μικρή όαση και το θέμα και το γατόσπιτο γενικότερα σ΄ ότι μας συμβαίνει θέλοντας και μη.
Με το καλό κι η δεύτερη επέμβαση που θα είναι πιο εύκολη από την πρώτη,γρήγορη ανάρρωση και αισοδοξία Ρουλίτσα. filaki luck
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από marina289 Τρι Απρ 10, 2012 3:38 pm

Έχω ρίξει -ΤΟ- άπειρο γέλιο με αυτό το θέμα!!
Ραλλού είσαι απολαυστική! grinning4
Δεν είναι τυχαίο ότι μας έκανες κλικ με το που πατήσαμε το πατούσι μας στο γατόσπιτο! blinking
Όλα καλά να πάνε με το θέμα της υγείας σου...
Να ζήσουν οι νιόνυμφοι και εις άλλα με υγεία!

Το δώρο μας είναι ένα ταπεινό ταξιδάκι στην εξωτική-ερωτική Καραϊβική,όόόποτε θελήσουν τα παιδιά,
...να κάνουν εξόρμηση στις ζαχαρένιες αμμουδιές, να σκάψουν , να κυλιστούν , να @έσουν, να ξαπλώσουν κάτω από τα φοινικόδεντρα και να κοιμηθούν αγκαλίτσα, να πλατσουρίσουν ή απλά να χαζεύουν εξ αποστάσεως τα γαλαζοπράσινα νερά.... και όόό,τι άλλο θελήσουν.... sex
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 1041460

filaki

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tzelacat Τρι Απρ 10, 2012 9:30 pm

ralou grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 filaki
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Απρ 10, 2012 11:57 pm

ralou έγραψε:Ε ναι! Δυο βδομάδες δουλεια, 25 σελιδες κείμενα, καμια εξηνταριά φωτοσοπιες, δυο τρία ολονύχτια ξενύχτια, βηχας μέχρι τελικης πτωσης, απειρα τσιγαρα, αλλά και τρεχάματα μέσα στη νυχτα, αγωνία και μετα χαρες και γαμοι και δεξιωσεις...
Χαλαλι, μια φορα παντρευω το κορίτσι μου!
Πω πω βρε Ρούλα, χαρά στο κουράγιο σου!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 751775 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 193169

Ρισπέκτ και πάλι, για την έμπνευση, την φαντασία και την κατάθεσή τους στις σελίδες του Γατοσπιτακίου μας!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 359487 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 702886





Σπόιλερ:
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από YNL Τετ Απρ 11, 2012 12:55 am

Ραλου είσαι απίστευτη. grinning4 grinning4
Το ξεκίνησα από την αρχή να το διαβάζω και το τελείωσα με ένα παράπονο που δεν το έκανες πιο μεγάλης διάρκειας. Παρασύρθηκες κι εσύ από τις περικοπές της κρίσης.
Τα συγχαρητήρια μου, να ζήσουν τα παιδιά πάντα ευτυχισμένα.
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 11, 2012 1:22 pm

Anatoli έγραψε:Aλλο ενα παραμυθι εφτασε στο τελος του λοιπον...ή μηπως οχι Ρουλα? blinking
Ευχαριστουμε που μας ταξιδεψες kissss
Φρεγια και Πιπη να ζησετε οπως ξαναειπα και να ειστε παντα ερωτευμενοι. Οσο δυσκολοι κι αν ειναι οι καιροι, αυτο μας κραταει παντα δυνατους!Kαι οι καρδιες σας να χτυπανε παντα δυνατα για τον αλλον!
Α και εαν μπορεις, στειλε μου τον Μικυ σπιτι συνοδευομενο απο τον καπταιν! Cool Ξερεις εσυ!
Τετα, ποτε τα παραμυθια δεν φτανουν σε ενα... τελειωτικο τέλος.
(Ισως μονο οι παραμυθάδες...)
Ευχαριστω εκ μέρους των γατιων για τις ευχές.
Χαχαχα! Μαρη, εσυ εισαι μικρη, ασε για μας τις σιτεμένες το γεροντοτεκνο! blinking

dgriman έγραψε:Bravo Ρούλα, πολλη δουλειά και πολύ φωτοσουπιά ρίχνεις.... Χαρά στο κουράγιο σου.

Εχεις σκεφτεί αυτά να τα εκδόσεις ??? Αν όχι, σκέψου το καλύτερα. !!!

και πάλι Bravo, άξιος ο τίτλος. oksmily3

Καλή Ανάσταση Ευχομαι και στο ζεύγος και σε εσάς.
Ευχαριστω Δημητρη.
Πολλοι μου εχετε προτεινει να τα εκδόσω αλλά...
Βρε παιδια, ποιός θα ενδιαφερόταν να μάθει τις περιπέτειες μιας αγνωστης γατας των Δυτικων προαστιων που κάνει παρεα με μερικές επισης αγνωστες γατες απο όλη την Ελλαδα?
Για εσωτερικη κατανάλωση ειναι καλα. Κάνουμε πλάκα και κυρίως καταλαβαίνουμε περι τίνος προκειται. Παρα περα όμως δεν μπορει να φτάσει.
Ετσι κι αλλιως εχω ξαναπει ότι δεν θα έγραφα ποτε μια ιστορία με ανθρωπους, με καταστασεις που βιωνουμε όλοι γυρω μας, για μένα όλη αυτη η ιστορία με τις γατες ειναι φυγη και ως τετοια δεν μπορει παρα να έχει συγκεκριμένη φορμα και υλικο.
Χαχα! Ομολογω ότι ενας λόγος που χαρηκα που τόσοι νεοι φίλοι ηρθαν κοντα μας τελευταία ειναι οτι λιγο περισσοτερα ματια θα διάβαζαν αυτες τις ειδικές ιστορίες.
Και εμενα αυτο μου φτάνει και μου περισσευει.

Οπως και τα σχολια όπως το παρακάτω απο την Δωρα:

moukelis έγραψε:Pαλλουκα ευχαριστουμε παρα πολυ,εισαι το γιατρικο μας!
Ευχαριστω Δωρακι!
Να! Υπάρχει τίποτα πιο καλό απο να σου λένε ότι προσφέρεις εστω μια στιγμιαία ανακουφιση απο την καθημερινότητα???!!!


ΚουκουΒάγια έγραψε:Ρούλα μου, δεν έχω λόγια πλέον!!!!!!!!!!!!!
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
Βαγια, οπως ειδες η γατα σου όχι μονο δεν κρυφτηκε σε καμια γωνια απο ντροπη αλλά εκανε νεες φιλιες και ολοι την αποδέχτηκαν χωρίς τιποτα να την εμποδιζει!
Σημειωσε δε ότι και αυτη πλευρισε καποια στιγμη τον Καζανοβα και του ζητουσε το τηλέφωνο του αδελφου του για να κάνει κανενα κονε με τιν RAI.
Καλα... δεν λέω... Δεν φανταζομαι να θέλει να κάνει κανένα σοου λογου blinking
Αλλα... μωρε, λες να ζηλεψε την δοξα της Ριας Αντωνίου το κορίτσι μας...???
Κριμα που δεν ειχες δει και τις αλλες φωτο της απο το γάμο του Τσιλι και της Σουσυ. (Θα μπορουσα να τις ξαναφτιαξω ίσως στο μέλλον, αλλά ειναι δυσκολο μωρε να ξαναφτιάχνεις απο την αρχη πράγματα που καταστραφηκαν.)

funambolo έγραψε:Ρούλα υποκλίνομαι: στην ευαισθησία σου, στην υπομονή σου, στις αντοχές σου, στη φαντασία σου, στο κουράγιο σου, στην ικανότητά σου να κάνεις τους άλλους να χαμογελούν, να συγκινούνται, να φαντάζονται, να ξεφεύγουν... Ευχαριστούμε! filaki filaki filaki grinning4 grinning4 grinning4
otz έγραψε:Τι όμορφη ιστορία! Να ζήσουν οι νεόνυμφοι και να τους χαίρεστε και οι δύο ευτυχείς μαμάδες!
Ευχαριστουμε Αθηνα! Θα μεταφέρω τις ευχές στα παιδια όταν επιστρεψουν.
Διότι σιγα μην με παίρνει τηλέφωνο εμένα η Φρεγια. Μονο με τον πατέρα της μιλάει κάθε βραδυ για να μην αιστανθει λέει ότι τον έχει ξεχάσει.
Εμένα... χ@σμ@νη με έχει...

Και στου Σαγκυ σου και συντομα. Τι στο καλο, ενα τετοιο θαλασσινο ανοιξιάτικο ταξίδι, σιγουρα θα ανοιξε τις καρδουλες και του δικου σου και της Μπρίνας μας και ελπιζω να εχουμε ευχαριστες εξελιξεις οσονουπω!

Επισης ευχαριστω για την ψηφο εμπιστοσυνης.
Εισαι καλο κορίτσι βρε συ!

tsili έγραψε:Kι εγώ συγκινήθηκα και πάλι.

Νάσαι καλά Ρούλα μας.

Δεν ξέρω πότε μπαίνεις Νοσοκομείο, αλλά σιδερένια, και όλα να πάνε κατ΄ευχήν.

Το κοριτσάρα στο κινητό του Νικόλα μ έκανε και λύθηκα.

Πραγμάτικά τέτοιο ταλέντο είναι κρίμα να μην το εκμεταλεύεσαι περισσότερο, αν και το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές εδώ μέσα.

Πόσο μου αρέσουν τα happy end, δε λέγεται
Ειμαι σιγουρη Ειρηνη, ότι αν η Φρεγια ειχε στην πραγματικοτητα κινητο τηλέφωνο, έτσι θα την εγραφε στην αναγνωριση κλησης.
Μα πρεπει να τον ακουσεις να λέει:
«Εχουμε όμως ΚΟΡΙΤΑΣΑΡΑ, όχι αστεία»
Και εγω να συμπληρωνω πάντα
«Φτου φτου σκορδα η Σκορδαλια μου!»
Διότι ναι μεν δεν ειμαστε ουτε θρησκοι ουτε προληπτικοί αλλά... για την γατα μας πρόκειται. Ας φυλάμε τα ρουχα μας κι ας έχουμε τα μισα!

natalouko έγραψε:Ραλλού μας grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 filaki filaki filaki filaki filaki
Ευχαριστω πολυ Ναταλια! Και στα πολυπληθη παιδια σου ευχομαι!
Αν και δεν φαντάζομαι η Ηλέκτρα να σκοπευει να παντρευτει...
Η Ηλέκτρα κατα τα φαινόμενα θα γίνει κάποια στιγμη στο μέλλον ΠΛΑΝΗΤΑΡΧΗΣ!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Τετ Απρ 11, 2012 1:25 pm

Από την Ηλέκτρα όλα τα περιμένω!! blinking blinking blinking
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 11, 2012 1:29 pm

otz έγραψε:Τι όμορφη ιστορία! Να ζήσουν οι νεόνυμφοι και να τους χαίρεστε και οι δύο ευτυχείς μαμάδες!
Ευχαριστουμε Ολγα!
Αντε και στα δικά σου τα αγόρια, να δεσει το γλυκο με τις δυο τσαπερδονες και τωρα που εχουμε την εμπειρία, στο πιτς φυτιλι οργανωνουμε γαμο τρικουβερτο και χολιγουντιανό και για τα δυο ζευγαρια μαζί!

alex..niaou έγραψε:ολα τελεια ραλλουκα μου,τωρα ειδα το τελος της ιστοριας! oksmily3 πολυ ομορφες ολες οι φωτοσουπιες κ ειδικα αυτη των παιδιων μου!!!!!!!! worship
Ευχαριστω Αλεξ μου... Ειδικα για την Σουσυ, χάρηκα πολυ με την τελευταία φωτο. Δεν μου άρεσε καθόλου εκεινη που ειχα χρησιμοποιήσει για τον γάμο της!
Τουλάχιστον ετοιμάσου για την Μπαριλλα έτσι?!
Αν καθησει το προξενιο με τον Ζορο της Ολγας να ειμαστε έτοιμοι!

Χαχαχα! Να προσθέσω εδω ότι οι φωτοσοπιές που φτιάχνω σε όλα τα θέματα δεν τις φτιάχνω γιατι συμπαθω τις συγκεκριμένες γατες. Αλιμονο! Δεν υπάρχει ουτε μια γατα στον κόσμο που να μην με κάνει να εκστασιάζομαι με την ομορφάδα της.
Αυτο που με εμπνέει ειναι οι ίδιες οι φωτο, μια σταση ενα ποδαράκι πεταμένο ανέμελα, ενα υφος που λέει κάτι με μεγάλη σαφηνεια ή τελος πάντων μια ατακα του γατογονιου που με ιντριγκάρει.
Αν δεν εχα βρει τις καταλληλες φωτογραφίες στα θέματα τους, πως αλλιως θα ειχα... βρακωσει την Σιελ και τον Μιλιο ε?!

marina289 έγραψε:Έχω ρίξει -ΤΟ- άπειρο γέλιο με αυτό το θέμα!!
Ραλλού είσαι απολαυστική! grinning4
Δεν είναι τυχαίο ότι μας έκανες κλικ με το που πατήσαμε το πατούσι μας στο γατόσπιτο! blinking
Όλα καλά να πάνε με το θέμα της υγείας σου...
Να ζήσουν οι νιόνυμφοι και εις άλλα με υγεία!

Το δώρο μας είναι ένα ταπεινό ταξιδάκι στην εξωτική-ερωτική Καραϊβική,όόόποτε θελήσουν τα παιδιά,
...να κάνουν εξόρμηση στις ζαχαρένιες αμμουδιές, να σκάψουν , να κυλιστούν , να @έσουν, να ξαπλώσουν κάτω από τα φοινικόδεντρα και να κοιμηθούν αγκαλίτσα, να πλατσουρίσουν ή απλά να χαζεύουν εξ αποστάσεως τα γαλαζοπράσινα νερά.... και όόό,τι άλλο θελήσουν.... sex
filaki
Τα παιδια θα ενθουσιαστουν με το δωρο σου Μαρίνα! Οσο ναναι, καμια απο τις δυο οικογένειες δεν θα μπορουσε να το προσφέρει στους νεόνυμφους για γαμηλιο δωρο.
Το ταξίδι τους μετα τον γαμο το βόλεψαν με την βοήθεια των φίλων τους.
Ας ειναι καλά ο Μπιζαρ και η Εριεττα που θα τους φιλοξενησουν στην Ιταλια.
Μετα ο Λαρυ, ο γάτος της πρωθυπουργικης κατοικίας στο Λονδίνο που τους χρωστάει χάρη απο την εποχη του βασιλικου γάμου όταν τα δυο δικά μας γατια τον βοήθησαν να αποδρασει και να έρθει στην Ελλάδα να ζησει το όνειρο του στα Ελληνικα νησια!
Χαχαχαχα! Να δω την Φρεγια και τον Πιπη με σκοτσέζικα κιλτ και μετα ας πεθάαααανωωωωω!

Αλλά εξ ίσου ξεκαρδιστικο ειναι να τους φαντάζομαι με χορταρένιες φουστες και λουλουδια στα μαλλια –καλα! Καλα! Το ξέρω ότι η Καραϊβικη δεν ειναι Χαβαη, αλλά βρε φιλενάδα τα κλισε για τα εξωτικα νησιά επιβάλουν ενα λουλουδένιο κολιε και μια φουστα απο χορτο!-

tzelacat έγραψε:ralou grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 filaki
Ελενη ευχαριστω πολυ και πάλι τα σεβη μου για την εξαιρετικη υπογραφη που μας εφτιαξες για τον γάμο των παιδιων. Προς το παρόν τη χρησιμοποιει η Συμπεθέρα μου αλλά θα τη συναλλάζουμε για να μην το χαίρεται μονο η μία blinking

YNL έγραψε:Ραλου είσαι απίστευτη. grinning4 grinning4
Το ξεκίνησα από την αρχή να το διαβάζω και το τελείωσα με ένα παράπονο που δεν το έκανες πιο μεγάλης διάρκειας. Παρασύρθηκες κι εσύ από τις περικοπές της κρίσης.
Τα συγχαρητήρια μου, να ζήσουν τα παιδιά πάντα ευτυχισμένα.
Ευχαριστω για τις ευχές Γιαννη και θα τις μεταβιβάσω στα γατιά μας!
Χαχα! Μα και βεβαια αυτοπεριορίστηκα... αν αφηνα το πραγμα ελευθερο θα σας ελεγα για τον γάμο της Φρεγιας για τους επόμενους δυο μηνες και πάλι δεν θα ειχα τελειωσει.
Ενας λογος που η ιστορία του γάμου εξελίχθηκε έτσι με την αλληλοαπαγωγη και τον γάμο στο πλοιο ήταν ακριβως για να περιορίσω τις παραλληλες ιστορίες που συνηθως μου βγαίνουν όταν υπάρχουν πολλοι πρωταγωνιστες σε κάτι που περιγραφω.
Και αυτος ήταν και ο λόγοις που καμια απο τις καινουριες γατες που μπηκαν στο γατόσπιτο δεν παραβρεθηκε σ αυτον.
Επισης ηταν υπερπαραγωγη απο άποξης φωτογρφιων/φωτοσοπιων
Ο Γαμος ήταν η ιστορία με τους λιγότερους πρωταγωνιστες, εγω βάλει στο γατόσπτο μια άλλη 2 χρόνια πριν στην οποια πρωταγωνιστουσαν 70 γατες και όλες τους ειχαν απο 2-3 σκηνές που συμμετειχαν, με διαλόγους και δράση.
Ηταν τότε που η περιβοητη γατρομορατικη ομάδα M Brigade επιτέθηκε στο μπιτς πάρτι της Φρεγιας στον Σχινια και κατατροπωθηκε απο την σφοδρη ηρωικη αντίσταση όλων των γατιών –και ενός τυφλου σκυλου-.
Πραγμα που δεν ειχε καταφέρει ουτε μια ειδικη αντι-γατρομοκρατικη ομαδα που δημιουργηθηκε εκεινο τον καιρο απο κάποιους κυκλους!
Αυτο έβαλε τέλος στην δραση της αν και εκ των υστέρων μερικά γκρουπουσκουλα όπως π.χ. το επονομαζόμενο «Οι Μαναβηδες της εκδίκησης» κάτι πηγε να κάνει αλλά τελικα δεν υπηρξε σοβαρη δραση.
Τουλάχιστον προς το παρόν.

Ουφ! Τέλος πάντων...
Αν αρχίσω να σας λέω, δεν θα σταματησω ποτε.
Ισως όταν εκδοθουν τα «απαντα» μου να μπορεσετε να καταλάβετε τι αστειρευτο
(συν)γραφικο ταλέντο είμαι blinking

SuperCatz έγραψε:
Πω πω βρε Ρούλα, χαρά στο κουράγιο σου
Ρισπέκτ και πάλι, για την έμπνευση, την φαντασία και την κατάθεσή τους στις σελίδες του Γατοσπιτακίου μας!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 359487 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 702886
Σπόιλερ:
Ευχαριστω πολυ Βικάκι μου!
Κι εγω ευχαριστω το γατόσπιτο που μου δίνει βημα.
Σε καμια περίπτωση δεν το ξεχνω αυτο no matter what!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Τετ Απρ 11, 2012 1:30 pm

Δεν υπαρχει καλυτερο,Ραλλουκα αν μπορουσα να βαλω ολη αυτη τη χαρα και το γελιοπου μας δινεις σε ενα μπουκαλακι να παιρνω μια σταγονα καθε φορα που ερχονται αναποδα τα πραγματα...Σαν το σιροπι για το βηχα ενα πραγμα.Μου φαινεται θα ερθω να σε απαγαγω να σε παρω στο σπιτι να μου λες παραμυθια ολη μερα!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Τετ Απρ 11, 2012 1:32 pm

moukelis έγραψε:Δεν υπαρχει καλυτερο,Ραλλουκα αν μπορουσα να βαλω ολη αυτη τη χαρα και το γελιοπου μας δινεις σε ενα μπουκαλακι να παιρνω μια σταγονα καθε φορα που ερχονται αναποδα τα πραγματα...Σαν το σιροπι για το βηχα ενα πραγμα.Μου φαινεται θα ερθω να σε απαγαγω να σε παρω στο σπιτι να μου λες παραμυθια ολη μερα!
+1000 Veryhappy Veryhappy
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Απρ 11, 2012 1:47 pm

ralou έγραψε:
Τετα, ποτε τα παραμυθια δεν φτανουν σε ενα... τελειωτικο τέλος.
(Ισως μονο οι παραμυθάδες...)


Ρουλααααα Madd
kissss
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Kikiriki Πεμ Απρ 12, 2012 9:53 am

Ρούλα να είσαι πάντα καλά και να δίνεις με τόση φαντασία τις περιπέτειες του γατόκοσμου!
Καλό Πάσχα σε όλους σας δίποδους και τετράποδους !!!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από YNL Πεμ Απρ 12, 2012 7:44 pm

Ήταν αργά βράδυ και μόλις είχα τελειώσει την βάρδια κοιτώντας από το πάνω κατάστρωμα τον κόσμο που έμπαινε στο πλοίο, δευτερόλεπτα πριν σαλπάρουμε. Παρατήρησα κάποια αναταραχή στον καταπέλτη. Κραυγές και τσιρίδες
ralou έγραψε:
Ρουλα! Μαρία! Νικόλα! Εδώ! Εδώ είναι!
Κι άλλη μια φωνή να λέει
ralou έγραψε:
Μπαίνω μέσα, θα πάω να βρω τον καπετάνιο για να σταματήσει το πλοίο. Αγόρασα εισιτήριο, δεν με αφήνουν να μπω διαφορετικά!
Ναι, καλά φίλε, σκέφτηκα. Αυτό έλειπε να μπεις και τσάμπα μέσα, να χάσει λεφτά ο εφοπλιστής μας να μη μπορεί ο άνθρωπος να κάνει τις διακοπές του Πάσχα στην Ελβετία για χάρη σου !!!

Κάποια στιγμή οι φωνές δυνάμωσαν κι άλλο

ralou έγραψε:
- Είστε λαθρεπιβάτες! Που είναι τα εισιτήρια σας?
- Ακούστε καλέ μου κύριε! Έχουμε πρόβλημα, γιατί η γάτα μου και ο γάτος της κυρίας από εδώ, μπήκαν κρυφά στο πλοίο με σκοπό να πάνε Ιταλία χωρίς την έγκριση μας...

Αμάν. Τα πράγματα είναι σοβαρά είπα μέσα μου. Κάτι πρέπει να γίνει. Πήρα το εσωτερικό τηλέφωνο και κάλεσα τον Καπετάνιο αλλά δεν απαντούσε.
Το πλοίο ξεκίνησε και μετά από λίγο ησυχάσανε τα πράγματα

Κάποια στιγμή με πλησιάζει ο υφιστάμενος μου με ένα τηλεγράφημα στο χέρι.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Tlgmsmall


Ποιος είναι αυτός ο Πίπης και η πως τη λένε? Φρέγια?? Που τους ξέρει αυτούς αναρωτήθηκα ????? Για πιο γάμο μου τσαμπουνάει η τσαπερδόνα ????

Θα την έπαιρνα τηλέφωνο να μου εξηγήσει αλλά πήρε το αυτί μου κάτι τουρίστες που σχολίαζαν το επεισόδιο κι άκουσα μια Γερμανίδα να λέει με περιφρόνηση “Griechen”

Φούντωσα κι ετοιμάστηκα να της ορμήσω, να την αρπάξω από τα μαλλιά και να την φουντάρω από εκεί που είμαστε στη θάλασσα αλλά αισθάνομαι ένα χέρι να με κρατά και χαμηλόφωνα μια φωνή να μου λέει. «Μη κάνεις τίποτα. Άσε να πάρουμε την πρώτη δόση του μεσοπρόθεσμου και μετά βλέπουμε».

Ήταν ο καπετάνιος που συνέχισε χαμογελώντας «Κύριε Ασυρματιστά, θα έχουμε αύριο μια τελετή γάμου και φαντάζομαι πως θα διπλασιαστεί η δουλειά στον ασύρματο».
Τότε κατάλαβα. Του έδειξα το τηλεγράφημα λέγοντάς του «τα έμαθα κι όλας τα μαντάτα. Μην ανησυχείς θα βάλω διπλές βάρδιες στον ασύρματο»

Έπεσα για ύπνο με το μυαλό μου στη Γερμανίδα και μου έφερε κάτι αναμνήσεις από το Bremenhaven όταν κάποιες, κάπου, κάποτε δεν μιλούσαν για μας με τόση περιφρόνηση.

Το πρωί αφού έλεγξα τις βάρδιες στον ασύρματο με την κάμερα επί στήθους άρχισα να εκτελώ την αποστολή μου αλλά πάγωσα όταν διαπίστωσα πως η κάμερα δεν δούλευε. Το βίνδεο όμως το έγραψα.

Το πώς βρήκα τις Φώτο?
Μα είναι απλό !!
Μην αφήνετε τη κάμερά σας όπου λάχει.

YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Απρ 12, 2012 7:49 pm

Ας ξαναπώ respect (τελείως πληκτική έχω γίνει) worship worship worship worship
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Πεμ Απρ 12, 2012 8:43 pm

Shocked wow wow wow grinning4 worship grinning4 worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Απρ 12, 2012 9:52 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

oksmily3

Υπερπαραγωγή αυτός ο γάμος!
Έχω ρίξει πολύ γέλιο!!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tzelacat Πεμ Απρ 12, 2012 10:50 pm

YNL έγραψε:
wow wow wow grinning4 grinning4 grinning4
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Απρ 12, 2012 10:57 pm

YNL έγραψε:Ήταν αργά βράδυ και μόλις είχα τελειώσει την βάρδια κοιτώντας από το πάνω κατάστρωμα τον κόσμο που έμπαινε στο πλοίο, δευτερόλεπτα πριν σαλπάρουμε. Παρατήρησα κάποια αναταραχή στον καταπέλτη. Κραυγές και τσιρίδες
ralou έγραψε:
Ρουλα! Μαρία! Νικόλα! Εδώ! Εδώ είναι!
Κι άλλη μια φωνή να λέει
ralou έγραψε:
Μπαίνω μέσα, θα πάω να βρω τον καπετάνιο για να σταματήσει το πλοίο. Αγόρασα εισιτήριο, δεν με αφήνουν να μπω διαφορετικά!
Ναι, καλά φίλε, σκέφτηκα. Αυτό έλειπε να μπεις και τσάμπα μέσα, να χάσει λεφτά ο εφοπλιστής μας να μη μπορεί ο άνθρωπος να κάνει τις διακοπές του Πάσχα στην Ελβετία για χάρη σου !!!

Κάποια στιγμή οι φωνές δυνάμωσαν κι άλλο

ralou έγραψε:
- Είστε λαθρεπιβάτες! Που είναι τα εισιτήρια σας?
- Ακούστε καλέ μου κύριε! Έχουμε πρόβλημα, γιατί η γάτα μου και ο γάτος της κυρίας από εδώ, μπήκαν κρυφά στο πλοίο με σκοπό να πάνε Ιταλία χωρίς την έγκριση μας...

Αμάν. Τα πράγματα είναι σοβαρά είπα μέσα μου. Κάτι πρέπει να γίνει. Πήρα το εσωτερικό τηλέφωνο και κάλεσα τον Καπετάνιο αλλά δεν απαντούσε.
Το πλοίο ξεκίνησε και μετά από λίγο ησυχάσανε τα πράγματα

Κάποια στιγμή με πλησιάζει ο υφιστάμενος μου με ένα τηλεγράφημα στο χέρι.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Tlgmsmall


Ποιος είναι αυτός ο Πίπης και η πως τη λένε? Φρέγια?? Που τους ξέρει αυτούς αναρωτήθηκα ????? Για πιο γάμο μου τσαμπουνάει η τσαπερδόνα ????

Θα την έπαιρνα τηλέφωνο να μου εξηγήσει αλλά πήρε το αυτί μου κάτι τουρίστες που σχολίαζαν το επεισόδιο κι άκουσα μια Γερμανίδα να λέει με περιφρόνηση “Griechen”

Φούντωσα κι ετοιμάστηκα να της ορμήσω, να την αρπάξω από τα μαλλιά και να την φουντάρω από εκεί που είμαστε στη θάλασσα αλλά αισθάνομαι ένα χέρι να με κρατά και χαμηλόφωνα μια φωνή να μου λέει. «Μη κάνεις τίποτα. Άσε να πάρουμε την πρώτη δόση του μεσοπρόθεσμου και μετά βλέπουμε».

Ήταν ο καπετάνιος που συνέχισε χαμογελώντας «Κύριε Ασυρματιστά, θα έχουμε αύριο μια τελετή γάμου και φαντάζομαι πως θα διπλασιαστεί η δουλειά στον ασύρματο».
Τότε κατάλαβα. Του έδειξα το τηλεγράφημα λέγοντάς του «τα έμαθα κι όλας τα μαντάτα. Μην ανησυχείς θα βάλω διπλές βάρδιες στον ασύρματο»

Έπεσα για ύπνο με το μυαλό μου στη Γερμανίδα και μου έφερε κάτι αναμνήσεις από το Bremenhaven όταν κάποιες, κάπου, κάποτε δεν μιλούσαν για μας με τόση περιφρόνηση.

Το πρωί αφού έλεγξα τις βάρδιες στον ασύρματο με την κάμερα επί στήθους άρχισα να εκτελώ την αποστολή μου αλλά πάγωσα όταν διαπίστωσα πως η κάμερα δεν δούλευε. Το βίνδεο όμως το έγραψα.

Το πώς βρήκα τις Φώτο?
Μα είναι απλό !!
Μην αφήνετε τη κάμερά σας όπου λάχει.


Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 501866 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 501866 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 501866 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 501866 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 501866

Ένα ένα ξετσουμίζουν τα ταλέντα σ' αυτό το φόρουμ!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 751775 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 751775 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932

Τέλεια η ιστορία του γάμου ειπωμένη από μια διαφορετική πλευρά!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 751775 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 719932
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 12, 2012 11:03 pm

Δεν πιστευα στα ματια μου οταν ειδα το βιντεο σου Γιαννη στα σχόλια!
Η Στελλα της συμπαθέρας διπλα στις μπομπονιέρες να πρωταγωνιστει σε ταινία!!!
Ποτε πρόλαβε η σκατουλα, σκέφτηκα! Ποτε προλαβε και εκανε τα κονε με την RAI και της το έφτιαξαν???!!!
Αλλά μετα πρόσεξα το κείμενο και τότε μπηκα στο νόημα.
Αχ! Που να το ηξερα η ταλαιπωρημένη μανα πως ειχαμε δικο μας άνθρωπο στο πλοιο και θα μπορουσαμε να απευθυνθουμε κατ ευθείαν...
Και σε τελικη, που να το ήξετα ότι Η ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΩΤΙΣΑ Η ΧΙΟΝΑΤΗ θα ηταν μέσα στο κολπο.
Τωρα το πότε τα ειπανε με τα δικα μας, ποτε τα συμφωνησανε δεν ξέρω. Αλλά μου λύθηκε επιτελους η απορία που την ειχα φυλάξει για να μου την απαντησει η Φρεγια όταν θα επέστρεφε, για το ποιος τους εδωσε όλες αυτες τις πληροφορίες για το πως να μπουν λαθραία στο πλοίο, πως να ριξουν τον καπετάνιο, πως να τον πείσουν να τους παντρεψει... ενα σωρο πράγματα.
Ε λοιπον... να πως τα καταφεραν!
Ειχαν ερθει σε επαφη με την Χονάτη και απο εκει τα έμαθαν...
Ας ειναι...
Καλο ειναι να μαθαίνουμε τετοια πράγματα... Μας επιτρέπουν να μαθαίνουμε καλυτερα τον χαρακτηρα και την ιδιοσυγκρασία των γατιών μας!
Γιατι ειναι πολυ σκοτεινοι τυποι οι γατες βρε παιδια...
Δεν φανταζομαι να το αμφισβητει κανείς!

Γιαννη, ευχαριστουμε διπλα και για το βίντεο και για την παροχη των πληροφοριων.
Και στης Χιονάτης σου τις χαρες ευχομαι και -πως ειπα και σε άλλη στιγμη- με λιγοτερο περιπετειωδη τρόπο!
thanks thanks thanks thanks thanks thanks thanks thanks thanks


Και βεβαια εξελιχθηκε σε υπερπαραγωγη ο γαμος της Φρεγιας και του Πιπη μας! Τι νομίζατε?!
Εχω γραψει ενα σωρο ιστορίες με συναθροισεις και παρτι και διακοπες και γάμους και γατρομοκρατικές ενέργειες... Πανω απο 4 χρονια γραφω ιστορίες στο γατόσπιτο.
Τωρα που θα εγραφα για τον γαμο την κόρης μου θα εκανα τιποτα λιγότετρο?
Γι αυτο ευχαρισω θερμα και τον Γιαννη αλλά και όλους εσας που μπηκατε στον κόπο να με τσιγκλησετε να περιπλέξω την ιστορία, και εσένα Αθηνα και εσένα Βαγια και εσας Αλεξ, Ναταλία και Κικη αλλά και όλες που μπηκατε και αφησατε ενα σχόλιο με ευχές και εμοτικονς.
Χαιρομαι πολυ αμα υπαρχει τετοια ανταπόκριση! Laughing
Χαιρομαι πολυ οταν μου λέτε ότι σας κάνω και γελάτε! Laughing

Σπόιλερ:
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Απρ 12, 2012 11:31 pm

Περαστικά σου βρε Ρουλίτσα!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 126539 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 952616

Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα να κοιμάσαι περιποιημένα 8ωρα!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 322479 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 24219 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 12, 2012 11:37 pm

SuperCatz έγραψε:Περαστικά σου βρε Ρουλίτσα!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 126539 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 952616

Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα να κοιμάσαι περιποιημένα 8ωρα!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 322479 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 24219 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 702886
Οχταωρα!
Οχτάωρα!!!!!!

Υπάρχει ανθρωπος που κοιμάται τόσο?
Μπορει ενας άνθρωπος να κοιμάται τόσο??
Εχει δικαιωμα ενας άνθρωπος να κοιμάται τόσο???

Εχω να κοιμηθω τόσο εδω και πάνω απο 15 χρόνια. Πια, ενα τετραωρο μου ειναι αρκετο. Αλλά δεν το έχω ουτε αυτο αυτες τις μέρες.
Χαχα! Εχω ξαναδιαβάσει ολοκληρη την βιβλιοθηκη μου αυτες τις άυπνες νυχτες.

Ευχαριστω Βικουλινι μου filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης