gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

+39
otz
funambolo
ralou
Τζενη003
69cats
tsili
loulou
natalouko
alex..niaou
vaso
moukelis
polina4smile
XIONIS
marizap1
Helenitsa
Tsouki
nosyparker
catandie
ρενακι 13
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Φωτεινή
melinakef
doremi
melinaki
Bijoux743
kat-cats
houlieta
Fotoula
Anatoli
tzitzi
ROZALIA78
mariannouki
eirinaki84
Dreamer
vanilia cat
flokatoula
marina289
Chouzouris
mpoulaalekoula
43 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Σαβ Απρ 14, 2012 2:17 pm

Εγώ να δεις χαρά που έχω πάρει....πως και πως τον περιμένω τον μπέμπη ΜΟΥ!!!!

Να έρχεσαι βρε στα Χανιά είναι όμορφη πόλη, να διαπαιδαγωγείς και το παιδί...τι νονά θα είσαι...
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από melinaki Σαβ Απρ 14, 2012 3:17 pm

Βρε κορίτσια τώρα τα διάβασα τα νέα! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Αχ τι ωραία που ο μικρός φάτσας θα πάει σε καλά χέρια. Αξιζε τον κόπο σου και τα ξενύχτια για τάισμα Εφη μου. Και η όμορφη Λούση έχει μια άξια μαμά που την αγαπάει και ο τώρα ο μικρός πιτσικόκος θα μας φύγει valitsa και θα γίνει ένας παλλίκαρος Κρητικός! Να το χαρείς το μωρό σου Rozalia και να έχετε μία όμορφη γατοζωή! blinking

Αστο καλό συγκινήθηκα!
melinaki
melinaki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Πεντέλη - Αττική
Αριθμός γατουνίων : Τον Ερμή τον γόη!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιιιιι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τη Μελίτα, την -πρώην- αλανιάρα!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2011
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Σαβ Απρ 14, 2012 3:59 pm

melinaki έγραψε:Βρε κορίτσια τώρα τα διάβασα τα νέα! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Αχ τι ωραία που ο μικρός φάτσας θα πάει σε καλά χέρια. Αξιζε τον κόπο σου και τα ξενύχτια για τάισμα Εφη μου. Και η όμορφη Λούση έχει μια άξια μαμά που την αγαπάει και ο τώρα ο μικρός πιτσικόκος θα μας φύγει valitsa και θα γίνει ένας παλλίκαρος Κρητικός! Να το χαρείς το μωρό σου Rozalia και να έχετε μία όμορφη γατοζωή! blinking

Αστο καλό συγκινήθηκα!

Σε ευχαριστώ πολύ kissss kissss τον περιμένω με πολλή αγωνία...
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Σαβ Απρ 14, 2012 5:32 pm

Σε ευχαριστούμε Μελινάκι!!!
Να ξέρεις Rozalia και εσύ και οι υπόλοιποι, ότι αν δεν ήταν το Μελινάκι, να μου δώσει κουράγιο και ελπίδα, δε θα τα είχα κρατήσει τα μικράκια! Θα τα είχα αφήσει στην τύχη τους..Όπως επίσης, όσο και εάν δε μ'αρέσει να το διαλαλώ, το Μελινάκι, χωρίς να με ξέρει ούτε προσωπικά ούτε καν μέσω φόρουμ, μου έστειλε συσκευασίες με υποκατάστατο γάλακτος καθώς και ένα σωρό κονσερβάκια για μωρά γατάκια!
Και αυτό το εκτιμώ απεριόριστα!!!
Για να ξέρεις Μαράκι ποιος...γαλούχησε το μωρό σου!!! Χαχαχαχα!!
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από Dreamer Σαβ Απρ 14, 2012 6:36 pm

Τον είδα παιδιά τον Χουρχουρίτσο! Εντάξει, είναι υπέροχος, πανέμορφος, φοβερός, γλύκας! Τον είχα αγκαλιά όοοοολη την ώρα (τόσο που μάλλον τον τσάντισα), γουργούριζε και έπαιζε συνέχεια! Είναι ένας σταλίτσας (καμία σχέση με τα βίντεο και τις φωτογραφίες) και είναι αγαπούλας!

Μαράκι, από όταν θα σου έρθει, θα χορτάσεις χάδια και γουργουρίσματα! Να είσαι προετοιμασμένη! Smile
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Σαβ Απρ 14, 2012 6:43 pm

Άμα είναι έτσι τότε να ευχαριστήσω ΚΑΙ το Μελινάκι αλλά Έφη μου εσύ δεν το ξενύχτισες το παλικάρι τότε που ήταν άρρωστο?

Εσύ δεν του έδωσες ζεστασιά στο σπίτι σου, και όλη σου την αγάπη?
Εσύ δεν έτρεχες στα φαρμακεία να του βρεις ορό γλυκόζης για να πάρει δυνάμεις να μου έρθει νταβραντισμένος?
Ε δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν είσαι εσύ αυτή που το μεγάλωσε, δεν λέω βοήθησε και το Μελινάκι αλλά οι αγωνίες και τα τρεχάματα δεν ξεχνιούνται έτσι, και σε ευχαριστώ πραγματικά πολύ μου θα μου τον χαρίσεις τον μονάκριβο σου, γιατί απ'ότι έχω καταλάβει του έχεις μια αδυναμία... blinking Laughing
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Σαβ Απρ 14, 2012 6:46 pm

Dreamer έγραψε:Τον είδα παιδιά τον Χουρχουρίτσο! Εντάξει, είναι υπέροχος, πανέμορφος, φοβερός, γλύκας! Τον είχα αγκαλιά όοοοολη την ώρα (τόσο που μάλλον τον τσάντισα), γουργούριζε και έπαιζε συνέχεια! Είναι ένας σταλίτσας (καμία σχέση με τα βίντεο και τις φωτογραφίες) και είναι αγαπούλας!

Μαράκι, από όταν θα σου έρθει, θα χορτάσεις χάδια και γουργουρίσματα! Να είσαι προετοιμασμένη! Smile

Αχ ζηλεύω!!!!
Θέλω να τον πάρω και εγώ αγκαλίτσα, τι μου έκανες τώρα!!!!!
Είμαι είμαι προετοιμασμένη και πεινασμένη για γατοαγκαλίτσες και χουρχουρίσματα!!!!

Α και ευχαριστώ εκ μέρους του μπέμπη για τα καλά σου λόγια Embarassed Embarassed
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Απρ 15, 2012 12:59 pm


marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Κυρ Απρ 15, 2012 8:25 pm

Τι παλαβόγατο !!!! heart heart heart
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από loulou Κυρ Απρ 15, 2012 10:44 pm

Εμένα μ'αρέσει που δεν πτοείται απ' τις τούμπες που κάνει, εκεί επιμένει και βάζει και τα αυτάκια πίσω για να επιτεθεί!!!
Γλύκας είναι mati
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από melinaki Κυρ Απρ 15, 2012 11:30 pm

Βρε κορίτσια τι να λέμε τώρα, η Έφη ήταν αυτή που άνοιξε το σπίτι της σε 5 μωράκια μόλις 1 εβδομάδας και έτρεξε για όλα run ... Είμαι πολύ χαρούμενη που πρώτον έζησαν όλα και δεύτερον υιοθετήθηκαν από καλούς ανθρώπους! oksmily3 Τέλος καλό όλα καλά! Ελπίζω καινούργιες γατομαμάδες να μας βάζετε φωτογραφίες να τα καμαρώνουμε τα ομορφούλια όσο μεγαλώνουν! Veryhappy
melinaki
melinaki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Πεντέλη - Αττική
Αριθμός γατουνίων : Τον Ερμή τον γόη!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιιιιι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τη Μελίτα, την -πρώην- αλανιάρα!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2011
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Δευ Απρ 16, 2012 12:37 am

χιχιχιχιχι!! Έχουμε αρχίσει να αγαπιόμαστε πολύ με τον μικρουλη!
Έχει αρχίσει να συμβαίνει αυτό που συμβαίνει με όποιο αδεσποτάκι πατάει το πατούσι του εδώ μέσα....μένει κανα-δυο μέρες στο γατοδωμάτιο φιλοξενίας , ξεχωριστά από τα ¨δικά μου¨, ώσπου αρχίζει να αντιλαμβάνεται ότι πέρα από αυτή την πόρτα υπάρχει ζωή , δρώμενα και νταβαντούρι....και με το που με ακούει να μπαίνω στο σπίτι, αρχίζει να κοπανιέται στην πόρτα και να νιαουρίζει για να πάω και να ασχοληθώ μαζί του!

Το κόβω θέμα χρόνου να μην την πολυπαλεύει εκεί μέσα και να διεκδικεί να βγαίνει στο υπόλοιπο σπίτι με τα ¨δικά μου¨...Η γνωριμία μεταξύ τους έχει ήδη γίνει! Ούτε κχχχχχ , ούτε τίποτα! -με εξαίρεση την κουκουβάγια που του κάνει κάτι μουγκρίσματα-
Τα αγοράκια λαχταράνε να παίξουν μαζί του και είναι πολύ φιλικά τα μωλά μου! Τον αντιμετωπίζουν σαν μπιμπελό!

Επίσης Μαρία προσπαθώ να του κάνω εκμάθηση να μην δαγκώνει, με φύσημα στο μουτράκι του, το οποίο τον ξενερώνει απίίίστευτα! Όποτε παθιάζεται για δάγκα, τον φυσάω και κόβεται ο μάγκας!...κοιτάζει με ένα απορημένο-ξενερωμένο υφάκι ¨τί ξενέρα είναι τώρα αυτή;;γιατί μου το κάνεις αυτό τώρα;;¨ Laughing

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Δευ Απρ 16, 2012 1:09 am

melinaki έγραψε:Βρε κορίτσια τι να λέμε τώρα, η Έφη ήταν αυτή που άνοιξε το σπίτι της σε 5 μωράκια μόλις 1 εβδομάδας και έτρεξε για όλα run ... Είμαι πολύ χαρούμενη που πρώτον έζησαν όλα και δεύτερον υιοθετήθηκαν από καλούς ανθρώπους! oksmily3 Τέλος καλό όλα καλά! Ελπίζω καινούργιες γατομαμάδες να μας βάζετε φωτογραφίες να τα καμαρώνουμε τα ομορφούλια όσο μεγαλώνουν! Veryhappy

Ναι μωρέ! Οκ αλλά ένιωθα την ανάγκη να πω ότι εσύ, η Rozalia και η kat-cats με βοηθήσατε πολύ και μου δώσατε πολύ κουράγιο εκείνες τις πρώτες μέρες..Είχα πελαγώσει και ένιωθα ότι ΔΕΝ επρεπε να τα είχα πάρει μέσα..
Όλα καλά πήγαν όμως!

marina289 έγραψε:χιχιχιχιχι!! Έχουμε αρχίσει να αγαπιόμαστε πολύ με τον μικρουλη!
Έχει αρχίσει να συμβαίνει αυτό που συμβαίνει με όποιο αδεσποτάκι πατάει το πατούσι του εδώ μέσα....μένει κανα-δυο μέρες στο γατοδωμάτιο φιλοξενίας , ξεχωριστά από τα ¨δικά μου¨, ώσπου αρχίζει να αντιλαμβάνεται ότι πέρα από αυτή την πόρτα υπάρχει ζωή , δρώμενα και νταβαντούρι....και με το που με ακούει να μπαίνω στο σπίτι, αρχίζει να κοπανιέται στην πόρτα και να νιαουρίζει για να πάω και να ασχοληθώ μαζί του!

Το κόβω θέμα χρόνου να μην την πολυπαλεύει εκεί μέσα και να διεκδικεί να βγαίνει στο υπόλοιπο σπίτι με τα ¨δικά μου¨...Η γνωριμία μεταξύ τους έχει ήδη γίνει! Ούτε κχχχχχ , ούτε τίποτα! -με εξαίρεση την κουκουβάγια που του κάνει κάτι μουγκρίσματα-
Τα αγοράκια λαχταράνε να παίξουν μαζί του και είναι πολύ φιλικά τα μωλά μου! Τον αντιμετωπίζουν σαν μπιμπελό!

Επίσης Μαρία προσπαθώ να του κάνω εκμάθηση να μην δαγκώνει, με φύσημα στο μουτράκι του, το οποίο τον ξενερώνει απίίίστευτα! Όποτε παθιάζεται για δάγκα, τον φυσάω και κόβεται ο μάγκας!...κοιτάζει με ένα απορημένο-ξενερωμένο υφάκι ¨τί ξενέρα είναι τώρα αυτή;;γιατί μου το κάνεις αυτό τώρα;;¨ Laughing


Ναιιιι! Και σε εμένα το έκανε αυτό! Χτυπιόταν στην πόρτα σα μουρλό όταν με άκουγε χαχα! Ήθελε παρεούλα ο γλυκουλάκος!!
Καλά κάνεις και τον μαθαίνεις λίγο γιατί θα δεινοπαθήσει διαφορετικά η Μαρία Razz

Μωρέ, δένεσαι..Πραγματικά, ΕΥΤΥΧΩΣ βρε Μαρινάκι που θα το κρατήσεις εσύ γιατί εγώ θα δενόμουν ακόμα πιο πολύ και θα στεναχωριόμουν απίστευτα πολύ την ώρα του αποχωρισμού..Τώρα τον σκέφτομαι και μου λείπει αυτός και η "έννοια" του! Αλλά τι να κάνουμε?? Τουλάχιστον ξέρω ότι ΕΙΝΑΙ και ΘΑ ΕΙΝΑΙ σε πολυ καλά χέρια! oksmily3
Μαρινάκι άλλη μια φορά thanks
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Δευ Απρ 16, 2012 10:48 am

Xμ...και εγώ δένομαι, -πώς μπορείς να μην...-
αλλά το γεγονός ότι θα το πάρει ¨δικός μας¨ άνθρωπος, έχει λειτουργήσει πολύ καλά μέσα μου...δηλαδή διαισθάνομαι ότι είναι η πρώτη φορά που θα δώσω γατούλι για υιοθεσία και δεν θα τα μπήξω! Laughing

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από houlieta Δευ Απρ 16, 2012 12:49 pm

Αυτά είναι...
Ελάτε κορίτσια να οργανωθούμε γιατί αν η γάτα που γεννησε στο παραθυρό μου δεν τα πάρει, έχουμε άλλα 10 να δώσουμε!!!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
(8, τα δυο ήδη βρήκαν μπαμπά, αν όλα πάνε καλά....)

houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Δευ Απρ 16, 2012 2:13 pm

Καλησπέρα σας ευχαριστώ πολύ για την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε κορίτσια και να είστε σίγουρες ότι θα βάζω φωτογραφίες να βλέπετε τον μπέμπη, Μαρίνα καλά κάνεις και του φυσάς να τον μάθεις σιγά σιγά να σταματήσει αυτό το κακό συνήθειο αν και είναι μωράκι μωρέ ακόμα και κάπως δικαιολογείτε blinking

Άντε να δώσουμε σε καλά χέρια και τα μωρά της Μαρίας.... θα είναι πιστεύω και αυτά τυχερά!!
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 16, 2012 6:37 pm

Πω πωωωω.. Κάθησα και διάβασα όλο το θέμα από την αρχή!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 742497

Χαρά στο κουράγιο σου Έφη Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 719932 και όλων ασχολήθηκαν με τον τρόπο τους!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 719932 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 751775 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 719932

Μαρία, με το καλό να τον δεχτείςXαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 952616 , Μαρίνα προβλέπονται τρελά γέλια, είναι εντελώς πανηγυράκια τα μωρογατάκια!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 350557
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Τρι Απρ 17, 2012 1:10 am

SuperCatz έγραψε:Πω πωωωω.. Κάθησα και διάβασα όλο το θέμα από την αρχή!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 742497

Χαρά στο κουράγιο σου Έφη Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 719932 και όλων ασχολήθηκαν με τον τρόπο τους!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 719932 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 751775 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 719932

Μαρία, με το καλό να τον δεχτείςXαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 952616 , Μαρίνα προβλέπονται τρελά γέλια, είναι εντελώς πανηγυράκια τα μωρογατάκια!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 350557

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ δεν ξέρω που το βρήκα το κουράγιο...
Μεταξύ, οικονομικής δυσχέρειας, αγγελιών που απαγορεύονται χωρίς να την ηλεκτρονική σήμανση και μιας ήδη υπερπλήρης γατοοικογένειας, πήρα την απόφαση και πήρα τα μωρά μέσα στο σπίτι..
Η ανταπόκριση ήταν μεγάλη και ΑΜΕΣΗ οπότε και άντλησα όλο το κουράγιο που χρειαζόμουν..Και ακόμα περισσότερο βρήκα μέσα από τα μέλη του φόρουμ και ιδιαίτερα από Rozalia, Kat-cats και Marina289 !
Τέλος καλό, όλα καλά! Καλά να είμαστε, να φροντίζουμε μωρούλια και όχι μόνο... tafos tafos tafos
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Απρ 19, 2012 11:25 am

Μεγαλώνω, και είμαι πολύ καλό παιδί!...υποχόνδριος με το χέ@ιμο Laughing (σκάβω, μυρίζω , ξανασκάβω, παίρνω θέση, κάτι μου φταίει, πάω πιο δίπλα, μυρίζω, σκάβω, ξαναμυρίζω, ξαναπαίρνω θέση, αποφασίζω να ξαναμετακινηθώ κ.ο.κ.)
Τα νυχάκια μου μόνο στο ονυχοδρόμιο, με το δάγκωμα έχω ένα θεματάκι, αλλά το έχω ελαττώσει έτσι που με φυσάει αυτή στη μούρη... angry2
Δείτε με καλέ τώρα που μεγαλώνουν και τα μουστάκια μου και γίνομαι πιο αρρενωπός! ( happy2 )
(ναι, τραβάω κόλλημα με αυτή τη σπηλίτσα!μου αρέσει πολύ! Laughing )
Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 8-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 7Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 6Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 5Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 4-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 3-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 2-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 1-3Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 99Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 9Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 1-2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από melinaki Πεμ Απρ 19, 2012 11:33 am

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτό το μωρό! Τρελό κουκλί!!! Veryhappy oksmily3

(πολύ ωραία σπηλίτσα, που την πήρατε καλέέέέέέ?????)
melinaki
melinaki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Πεντέλη - Αττική
Αριθμός γατουνίων : Τον Ερμή τον γόη!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιιιιι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τη Μελίτα, την -πρώην- αλανιάρα!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2011
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Πεμ Απρ 19, 2012 11:39 am

Αγάπη μου εσύ!!!!
Αντράκι μου όμορφο love love love
Μεγαλώνει καλέ μέρα με τη μέρα....και τι κοιλίτσα που έχει για πολλά πολλά φιλάκια!!!!
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Πεμ Απρ 19, 2012 12:09 pm

ΩΩΩΩχχχχχχ μωρέ μου!!!!!!!!!!!!!!!
Πόσο μεγάλωσε ο μπεμπουκοοοοος!!!!!!!!!!
heart
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 19, 2012 12:16 pm

marina289 έγραψε:Μεγαλώνω, και είμαι πολύ καλό παιδί!...υποχόνδριος με το χέ@ιμο Laughing (σκάβω, μυρίζω , ξανασκάβω, παίρνω θέση, κάτι μου φταίει, πάω πιο δίπλα, μυρίζω, σκάβω, ξαναμυρίζω, ξαναπαίρνω θέση, αποφασίζω να ξαναμετακινηθώ κ.ο.κ.)
Τα νυχάκια μου μόνο στο ονυχοδρόμιο, με το δάγκωμα έχω ένα θεματάκι, αλλά το έχω ελαττώσει έτσι που με φυσάει αυτή στη μούρη... angry2
Δείτε με καλέ τώρα που μεγαλώνουν και τα μουστάκια μου και γίνομαι πιο αρρενωπός! ( happy2 )
(ναι, τραβάω κόλλημα με αυτή τη σπηλίτσα!μου αρέσει πολύ! Laughing )
Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 2-1
Nαζιάρη αντρουλάκο μου εσυ! mati love

Καλα, αυτη την γουνινη σπηλια και εγω πολυ την ζηλέυω! Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Πεμ Απρ 19, 2012 2:09 pm

Ποιοοοοος είπε ότι ζηλεύει τη φωλιά αυτή????
Θραύση έχει κάνει και σε αυτό και στο προηγούμενο φόρουμ...Την είχα πάρει πριν 2 χρόνια περίπου, όταν στειρώθηκε η Αλέκα για να είναι στα ζεστά και στα μαλακά και πραγματικά την έχουν τιμήσει πλέον και οι τρεις ΔΕΟΝΤΩΣ!!!

Ορίστε, πάρτε την και εσείς για να μη ζηλεύετε Smile
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=137000638&LastAdd=137000638&t=%C5%CE%CF%D0%CB%C9%D3%CC%CF%D3%20%D3%D0%C9%D4%C9%20/%D6%D9%CB%C9%C1%20%27%27%CC%C9%CD%CF%D5%27%27%20%D1%CF%C6
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Απρ 19, 2012 2:12 pm

mpoulaalekoula έγραψε:Ποιοοοοος είπε ότι ζηλεύει τη φωλιά αυτή????
Θραύση έχει κάνει και σε αυτό και στο προηγούμενο φόρουμ...Την είχα πάρει πριν 2 χρόνια περίπου, όταν στειρώθηκε η Αλέκα για να είναι στα ζεστά και στα μαλακά και πραγματικά την έχουν τιμήσει πλέον και οι τρεις ΔΕΟΝΤΩΣ!!!

Ορίστε, πάρτε την και εσείς για να μη ζηλεύετε Smile
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=137000638&LastAdd=137000638&t=%C5%CE%CF%D0%CB%C9%D3%CC%CF%D3%20%D3%D0%C9%D4%C9%20/%D6%D9%CB%C9%C1%20%27%27%CC%C9%CD%CF%D5%27%27%20%D1%CF%C6
Εγώ την έχω μπανίσει από πέρσι, αλλά με τόσα κρεβατάκια που έχουμε σε λίγο θα βγούμε από το σπίτι... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Πεμ Απρ 19, 2012 2:24 pm

natalouko έγραψε:
mpoulaalekoula έγραψε:Ποιοοοοος είπε ότι ζηλεύει τη φωλιά αυτή????
Θραύση έχει κάνει και σε αυτό και στο προηγούμενο φόρουμ...Την είχα πάρει πριν 2 χρόνια περίπου, όταν στειρώθηκε η Αλέκα για να είναι στα ζεστά και στα μαλακά και πραγματικά την έχουν τιμήσει πλέον και οι τρεις ΔΕΟΝΤΩΣ!!!

Ορίστε, πάρτε την και εσείς για να μη ζηλεύετε Smile
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=137000638&LastAdd=137000638&t=%C5%CE%CF%D0%CB%C9%D3%CC%CF%D3%20%D3%D0%C9%D4%C9%20/%D6%D9%CB%C9%C1%20%27%27%CC%C9%CD%CF%D5%27%27%20%D1%CF%C6
Εγώ την έχω μπανίσει από πέρσι, αλλά με τόσα κρεβατάκια που έχουμε σε λίγο θα βγούμε από το σπίτι... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ααα τυχερήηηη!!!
Εμείς δεν έχουμε τόσα πολλά... Sad Sad Sad
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Απρ 19, 2012 3:26 pm

mpoulaalekoula έγραψε:
natalouko έγραψε:
mpoulaalekoula έγραψε:Ποιοοοοος είπε ότι ζηλεύει τη φωλιά αυτή????
Θραύση έχει κάνει και σε αυτό και στο προηγούμενο φόρουμ...Την είχα πάρει πριν 2 χρόνια περίπου, όταν στειρώθηκε η Αλέκα για να είναι στα ζεστά και στα μαλακά και πραγματικά την έχουν τιμήσει πλέον και οι τρεις ΔΕΟΝΤΩΣ!!!

Ορίστε, πάρτε την και εσείς για να μη ζηλεύετε Smile
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=137000638&LastAdd=137000638&t=%C5%CE%CF%D0%CB%C9%D3%CC%CF%D3%20%D3%D0%C9%D4%C9%20/%D6%D9%CB%C9%C1%20%27%27%CC%C9%CD%CF%D5%27%27%20%D1%CF%C6
Εγώ την έχω μπανίσει από πέρσι, αλλά με τόσα κρεβατάκια που έχουμε σε λίγο θα βγούμε από το σπίτι... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ααα τυχερήηηη!!!
Εμείς δεν έχουμε τόσα πολλά... Sad Sad Sad
Πιστεύω αν πάρω ένα ακόμα, ο σύζυγος θα μου πει να κοιμάμαι σε αυτό από εδώ και πέρα!! happy2 happy2 happy2 happy2
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 19, 2012 8:50 pm

Πολυ ωραια ειναι, αλλά στο λινκ φαινεται να εχει και κάτι ροζ απο κάτω. Και δειχνει λιγοτερο ανοιχτη απο πάνω.
Ετσι ειναι και η δικια σου?
Αυτη στο λινκ δεν νομιζω να χωράει την Φρεγια να μπαινοβγαίνει με άνεση.
Σαν ζιβανγκο θα της έρχεται Laughing Laughing Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Απρ 19, 2012 10:03 pm

Την είχαμε (και) αυτή την φωλιά..Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 731743

Εκατουρήθη..Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 28874 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 388464

Και μην με ρωτήσετε από ποιον!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 388464 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 435590
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Παρ Απρ 20, 2012 2:15 pm

ralou έγραψε:Πολυ ωραια ειναι, αλλά στο λινκ φαινεται να εχει και κάτι ροζ απο κάτω. Και δειχνει λιγοτερο ανοιχτη απο πάνω.
Ετσι ειναι και η δικια σου?
Αυτη στο λινκ δεν νομιζω να χωράει την Φρεγια να μπαινοβγαίνει με άνεση.
Σαν ζιβανγκο θα της έρχεται Laughing Laughing Laughing Laughing
happy2 happy2 happy2 Ναι η αλήθεια είναι ότι δεν είναι και πολύ μεγάλη εμένα η Ροζαλία που είναι 2,5 κιλά όλα κιόλα ίσα ίσα που μπαίνει μέσα.....

SuperCatz έγραψε:Την είχαμε (και) αυτή την φωλιά..Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 731743

Εκατουρήθη..Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 28874 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 388464

Και μην με ρωτήσετε από ποιον!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 388464 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 435590

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Δεν πειράζει καλέ μαμά να τη βάλεις στο πλυντήριο στα ευαίσθητα kissss kissss
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 21, 2012 1:24 am

...επειδή ξέρω πώς είναι να περιμένεις ένα πλασματάκι, και πόσο αργά και βασανιστικά περνάει ο χρόνος σε αυτή την προσμονή,
φροντίζω να σε εφοδιάζω φωτογραφίες, να γλυκαίνω λίγο την ανυπομονησία σου! filaki
Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 13Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 12Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 10Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 9-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 8-2Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 7-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 6-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 5-1Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 14Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 4-2Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 3-2Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 1-4

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από mpoulaalekoula Σαβ Απρ 21, 2012 1:30 am

Sad Sad Sad

Ποσο μεγαλωσε το κοκονι μου!!!
mpoulaalekoula
mpoulaalekoula
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Motto : Fly free...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από irenelizzy Σαβ Απρ 21, 2012 1:30 am

Αααααααα Μαρίνα αν κατάλαβα καλά φιλοξενείς το γατάκι το Έφης ε;;; Τι καλά !!!! Θα πάει στη Ροζαλία;;; Το άλλο γατάκι ;;; Βρήκε σπίτι;; Πολλές απορίες έχω Laughing
irenelizzy
irenelizzy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Κατερίνη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χαίρομαι που ζω στην Ελλάδα και απολαμβάνω και τις 4 εποχές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπερδεύτηκα !!!!
Motto : Your Reputation is in the Hands of Others. The Only Thing you can Control is your Character.
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 19749211

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 21, 2012 1:34 am

Τα απεκατέστησε όλα η μαμά-Έφη, και αυτός ο μικρούλης θα γίνει Κρητικάτσι! Smile

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από irenelizzy Σαβ Απρ 21, 2012 1:36 am

marina289 έγραψε:Τα απεκατέστησε όλα η μαμά-Έφη, και αυτός ο μικρούλης θα γίνει Κρητικάτσι! Smile

Yeahhhhhhhhhhhh Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
irenelizzy
irenelizzy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Κατερίνη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χαίρομαι που ζω στην Ελλάδα και απολαμβάνω και τις 4 εποχές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπερδεύτηκα !!!!
Motto : Your Reputation is in the Hands of Others. The Only Thing you can Control is your Character.
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 9 19749211

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης