gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πανλευκοπενία

+8
BokSurat
natalouko
catia
Πούπσυ
Anatoli
SuperCatz
Fotoula
Tonys
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από FROGK Παρ Νοε 04, 2011 9:42 pm

Πολλές ευχές στα γατάκια σου. luck
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από Tonys Σαβ Νοε 05, 2011 3:28 am

Γεια σας και πάλι παιδιά. Έχω καλά νέα τα γατάκια είναι πολύ καλύτερα!! oksmily3

Ξαναπήγαμε στον 2ο κτηνίατρο σήμερα και με τα 2 τα γατάκια τους έβαλε κάτι ενεσούλες και μου είπε να τα ξαναπάω για μια τελευταία φορά την Δευτέρα και τελείωσε όλη η περιπέτεια. Το κακό όμως είναι ότι και πάλι αρνιόταν να μου πει τι έχουν! Ήρθε και η αδερφή μου μαζί σήμερα αλλά πάλι δεν μας έλεγε τίποτα.. μου απάντησε "δεν ξέρω τι έχουν" και γελούσε και συμπλήρωσε "τα πήγες σε άλλο κτηνίατρο και σου ξεπάστρεψε όλα τα γατάκια τις γειτονιάς ενώ εγώ στα έκανα καλά δεν σου φτάνει αυτό?".. δεν άνοιγε το στόμα του να πει με τίποτα τι έχουν!!
Η κολλητή μου, που μου συνέστησε τον συγκεκριμένο κτηνίατρο μου είπε "έτσι κάνει ειδικά όταν δεν είσαι δικός του πελάτης, όταν θα γίνεις δική του πελάτισσα θα σου λέει τι έχουν. Είναι πολύ ανταγωνιστικός και θεωρεί τον εαυτό του ότι είναι ο καλύτερος. Και είναι ο καλύτερος, και λόγο ανταγωνισμού δεν σου λέει..". Τι να πω και εγω δεν καταλαβαίνω γιατι επιμένει τόσο πολύ στο να μην μου λέει τι έχουν, αλλά αφού τα βλέπω ότι έχουν βελτιωθεί υπερβολικά απλά το δέχομαι.. Αυτό που με στεναχωρεί πολύ και ταυτόχρονα με θυμώνει είναι ότι, ότι και να έχουν τα γατάκια, αν έπερνα και τα υπόλοιπα 3 σε αυτόν τώρα πολύ πιθανόν θα ζούσαν!! sobing Sad
Αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που θα επιβιώσουν έστω αυτά τα 2 και όταν θα γίνουν καλά θα τους βάλω όλα τα εμβόλια που χρειάζονται και θα έχουν αποκτήσει έναν ιδιόρρυθμο μεν γιατρό αλλά που κάνει καλά την δουλειά του Embarassed

Tonys
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 9
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Νοε 05, 2011 10:53 am

Tonys έγραψε:Γεια σας και πάλι παιδιά. Έχω καλά νέα τα γατάκια είναι πολύ καλύτερα!! oksmily3

Ξαναπήγαμε στον 2ο κτηνίατρο σήμερα και με τα 2 τα γατάκια τους έβαλε κάτι ενεσούλες και μου είπε να τα ξαναπάω για μια τελευταία φορά την Δευτέρα και τελείωσε όλη η περιπέτεια. Το κακό όμως είναι ότι και πάλι αρνιόταν να μου πει τι έχουν! Ήρθε και η αδερφή μου μαζί σήμερα αλλά πάλι δεν μας έλεγε τίποτα.. μου απάντησε "δεν ξέρω τι έχουν" και γελούσε και συμπλήρωσε "τα πήγες σε άλλο κτηνίατρο και σου ξεπάστρεψε όλα τα γατάκια τις γειτονιάς ενώ εγώ στα έκανα καλά δεν σου φτάνει αυτό?".. δεν άνοιγε το στόμα του να πει με τίποτα τι έχουν!!
Η κολλητή μου, που μου συνέστησε τον συγκεκριμένο κτηνίατρο μου είπε "έτσι κάνει ειδικά όταν δεν είσαι δικός του πελάτης, όταν θα γίνεις δική του πελάτισσα θα σου λέει τι έχουν. Είναι πολύ ανταγωνιστικός και θεωρεί τον εαυτό του ότι είναι ο καλύτερος. Και είναι ο καλύτερος, και λόγο ανταγωνισμού δεν σου λέει..". Τι να πω και εγω δεν καταλαβαίνω γιατι επιμένει τόσο πολύ στο να μην μου λέει τι έχουν, αλλά αφού τα βλέπω ότι έχουν βελτιωθεί υπερβολικά απλά το δέχομαι.. Αυτό που με στεναχωρεί πολύ και ταυτόχρονα με θυμώνει είναι ότι, ότι και να έχουν τα γατάκια, αν έπερνα και τα υπόλοιπα 3 σε αυτόν τώρα πολύ πιθανόν θα ζούσαν!! sobing Sad
Αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που θα επιβιώσουν έστω αυτά τα 2 και όταν θα γίνουν καλά θα τους βάλω όλα τα εμβόλια που χρειάζονται και θα έχουν αποκτήσει έναν ιδιόρρυθμο μεν γιατρό αλλά που κάνει καλά την δουλειά του Embarassed

νομίζω ότι όλοι το ίδιο θα κάναμε...
μην κοιτάς το παρελθόν και φυσικά ΔΕΝ φταις εσύ αν ο άλλος γιατρός ήταν άσχετος... εσύ τα πήγες για το καλύτερο δυνατόν εκεί... απλά τώρα ξέρεις και δεν θα ξαναπάς...
αυτό είναι το πιο σημαντικό!!! τώρα αν θα συν'εχιζα σε αυτόν τον γιατρό δεν το ξέρω απλά και μόνο λόγω συμπεριφοράς... δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το πράγμα... μάλλον αφού ηρεμούσα (που θ γινόντουσαν καλά τα γατουνια μου) θα έκανα μια αναζήτηση στην περιοχή με όλους τους γιατρούς και θα πήγαινα να δω ποιος μου κάθεται καλά και μετά θα επέλεγα... τώρα αν δεν μου καθόταν κανείς ναι οκ θα συνέχιζα εκεί...
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Νοε 05, 2011 12:24 pm

δεν έχω ξανακούσει παρόμοια συμπεριφορά και μπορώ να πω ότι μου προκαλεί λίγο ανασφάλεια, γιατί αν κάποια στιγμή δεν κάνει κάτι σωστά, πώς θα ξέρω τι είχαν... αλλά κρατάω το θετικό ότι τα γατιά είναι καλά. Μπράβο! πάντως θεωρώ ότι έχεις κάθε δικαιωμα να ξέρεις τι είχαν και αυτός κάθε υποχρέωση να σε ενημερώσει και αυτό που κάνει είναι αντιδεοντολογικό κατά τη γνωμη μου. ο ασθενής πρέπει πάντα να ξέρει τι έχει, στην συγκεκριμένη περίπτωση εσύ για τα γατιά σου. τι βλακείες είναι αυτές περι ανταγωνισμού.. Δηλαδή οι γιατροί δεν ενημερώνουν τους ασθενείς τους λόγω ανταγωνισμού; τι να πω...

Όλα καλά λοιπόν!! Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 742497
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Νοε 05, 2011 5:52 pm

Πούπσυ έγραψε:δεν έχω ξανακούσει παρόμοια συμπεριφορά και μπορώ να πω ότι μου προκαλεί λίγο ανασφάλεια, γιατί αν κάποια στιγμή δεν κάνει κάτι σωστά, πώς θα ξέρω τι είχαν... αλλά κρατάω το θετικό ότι τα γατιά είναι καλά. Μπράβο! πάντως θεωρώ ότι έχεις κάθε δικαιωμα να ξέρεις τι είχαν και αυτός κάθε υποχρέωση να σε ενημερώσει και αυτό που κάνει είναι αντιδεοντολογικό κατά τη γνωμη μου. ο ασθενής πρέπει πάντα να ξέρει τι έχει, στην συγκεκριμένη περίπτωση εσύ για τα γατιά σου. τι βλακείες είναι αυτές περι ανταγωνισμού.. Δηλαδή οι γιατροί δεν ενημερώνουν τους ασθενείς τους λόγω ανταγωνισμού; τι να πω...

Όλα καλά λοιπόν!! Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 742497

+1 σε όλα!

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Νοε 05, 2011 6:12 pm

SuperCatz έγραψε:
Πούπσυ έγραψε:δεν έχω ξανακούσει παρόμοια συμπεριφορά και μπορώ να πω ότι μου προκαλεί λίγο ανασφάλεια, γιατί αν κάποια στιγμή δεν κάνει κάτι σωστά, πώς θα ξέρω τι είχαν... αλλά κρατάω το θετικό ότι τα γατιά είναι καλά. Μπράβο! πάντως θεωρώ ότι έχεις κάθε δικαιωμα να ξέρεις τι είχαν και αυτός κάθε υποχρέωση να σε ενημερώσει και αυτό που κάνει είναι αντιδεοντολογικό κατά τη γνωμη μου. ο ασθενής πρέπει πάντα να ξέρει τι έχει, στην συγκεκριμένη περίπτωση εσύ για τα γατιά σου. τι βλακείες είναι αυτές περι ανταγωνισμού.. Δηλαδή οι γιατροί δεν ενημερώνουν τους ασθενείς τους λόγω ανταγωνισμού; τι να πω...

Όλα καλά λοιπόν!! Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 742497

+1 σε όλα!

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 322479 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337 Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 838337

+ 2
Απαραδεκτη αυτη η συμπεριφορα απο γιατρο οποιουδηποτε ειδους!
Ας ειναι καλα τα γατακια ομως!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από Tonys Δευ Νοε 07, 2011 6:18 pm

Τα 2 γατάκια είναι υγιέστατα!! Σε μια εβδομάδα θα ξαναπάμε απο τον γιατρό για να βάλουμε τα εμβόλια μας!! όλα καλά λοιπόν Veryhappy

Tonys
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 9
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Νοε 07, 2011 6:20 pm

Μπράβο!!!!!!!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Νοε 07, 2011 6:47 pm

τέλεια νέα!!! Veryhappy
πάντως αν τελικά γίνει ο γιατρός σας, ξαναρώτ τον ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ είχαν τα γατιά μπας και σου πει... πιο πολύ από περιέργια βασικά...
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 Empty Απ: Πανλευκοπενία

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Νοε 07, 2011 7:28 pm

Μπράβο! Τέλεια τα νέα σας!
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πανλευκοπενία - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης