gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένας άγνωστος μαλλιάς

+10
natalouko
BokSurat
SuperCatz
XIONIS
Chouzouris
NiaR
doremi
nosyparker
Anatoli
Τζούλι το Κατσούλι
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μάης 10, 2011 10:46 pm

Πω πω πωωω.. Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Είναι παίδαρος! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τρι Μάης 10, 2011 11:05 pm

SuperCatz έγραψε:Πω πω πωωω.. Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Είναι παίδαρος! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749

thanks filaki Κι εγώ ακριβώς αυτό είπα όταν τον πρωτοείδα! Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά! eros heart happy2
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μάης 11, 2011 11:02 am

Είναι πολύ όμορφος!!! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749
Τώρα έχεις και εσύ ένα μπλε1!! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 690518 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 690518 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 690518
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μάης 11, 2011 11:23 am

natalouko έγραψε:Είναι πολύ όμορφος!!! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749
Τώρα έχεις και εσύ ένα μπλε1!! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 690518 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 690518 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 690518

Ναι, αλλά ο "δικός μου" πολύ τον δύσκολο μου κάνει... nio happy2 Πάλι σήμερα δεν τρώει το φαγητό με την αντιβίωση. mallia Ζόρικα τα μπλε τελικά... happy2 Επιμένω πάντως πως θέλω τον δικό σου... Laughing happy2 kissss
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Chouzouris Τετ Μάης 11, 2011 10:32 pm

Ερωτεύτηκα.... Embarassed

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Μάης 11, 2011 11:01 pm

είναι καρακούκλαρος!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Μάης 12, 2011 12:12 pm

Chouzouris έγραψε:Ερωτεύτηκα.... Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 323663
Εσύ με όλα τα γατοαγοράκια ερωτεύεσαι... Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 71431 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 71431 Δεν έχεις αφήσει και κανένα.. Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 56971 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 56971
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Μάης 13, 2011 12:53 am

natalouko έγραψε:
Chouzouris έγραψε:Ερωτεύτηκα.... Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 323663
Εσύ με όλα τα γατοαγοράκια ερωτεύεσαι... Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 71431 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 71431 Δεν έχεις αφήσει και κανένα.. Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 56971 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 56971


Ναι... λατρεύω τα αγοράκια!!! Embarassed

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Παρ Μάης 13, 2011 12:18 pm

Chouzouris έγραψε:Ερωτεύτηκα.... Embarassed

Εγώ να δεις που τον βλέπω και λάιβ... lipothymia heart happy2
(Μεταξύ μας, κι εγώ όλο λέω ότι μ' αρέσουν πιο πολύ οι γατούλες κι όλο κολλάω με τους γατούληδες... Embarassed )

Πούπσυ έγραψε:είναι καρακούκλαρος!!

Ευχαριστεί πολύ, Πουπσάκι! Laughing cheers


Σχετικά με τα νέα του επισκέπτη μου τώρα... Ο γατούλης νομίζω πως είναι αρκετά καλύτερα, πολύ πιο ζωηρός και ξεθαρρεμένος και το «συνάχι» του πάει επίσης καλύτερα – λίγες μυξούλες, όχι πια δακρυσμένα ματάκια, όχι ρουθουνίσματα. Με περιμένει υπομονετικά το πρωί στο μπαλκόνι για να φάει (σε αντίθεση με τη Ρεγγίνα που τσιρίζει ασταμάτητα μέχρι να της ανοίξω και με ξυπνάει καθημερινά... happy2 ). Έχει εξοικειωθεί πολύ και δε φοβάται πια όπως την πρώτη μέρα. Σήμερα μάλιστα μας έκανε την τεράστια τιμή να περάσει το κατώφλι του μπαλκονιού, να σταθεί κι από τη μέσα μεριά της μπαλκονόπορτας και να «πλυθεί» κιόλας! Το τρίχωμά του είναι τώρα πολύ πιο καθαρό και, σε αντίθεση με τις δύο πρώτες μέρες που ήταν σαν ένα κακόμοιρο μαλλιαρό κουβαράκι, τώρα καθαρίζεται συνεχώς και είναι πιο ενεργητικός! Ιδού τα τεκμήρια και ιδού ο γατούλης λουσμένος στο πρωινό φως...

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00178

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00171

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00169

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00167

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00166


love
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από TITIKA CAT Παρ Μάης 13, 2011 9:34 pm

Άχου τον!!! Πανέμορφος γκρίζος νεαρός! Να τον χαίρεσαι!!!
TITIKA CAT
TITIKA CAT
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι 28-32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/05/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Μάης 13, 2011 11:26 pm

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00167

Τί προφίλ! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από LAROGATA Παρ Μάης 13, 2011 11:48 pm

Δεν ξέρω τι λέτε ,αλλά έχω την εντύπωση ότι τα γατιά ταράτσας δεν μπορούν να συγκριθουν με τίποτ'άλλο .Το καθένα τους είναι ξεχωριστό και με ιδιαίτερες πινελιές που είναι μοναδικές για το καθένα.Όπως και αυτός ο γαλάζιος θεός,απλά υπέροχος oksmily3 oksmily3
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Μάης 14, 2011 12:10 am

LAROGATA έγραψε:Δεν ξέρω τι λέτε ,αλλά έχω την εντύπωση ότι τα γατιά ταράτσας δεν μπορούν να συγκριθουν με τίποτ'άλλο .Το καθένα τους είναι ξεχωριστό και με ιδιαίτερες πινελιές που είναι μοναδικές για το καθένα.Όπως και αυτός ο γαλάζιος θεός,απλά υπέροχος Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 742497 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 742497

συμφωνώ. και έχουν το καθένα ξεχωριστό χαρακτήρα, είναι δυναμικά, ανεξάρτητα και γεμάτα εμπειρίες ζωής!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Μάης 14, 2011 1:11 pm

TITIKA CAT έγραψε:Άχου τον!!! Πανέμορφος γκρίζος νεαρός! Να τον χαίρεσαι!!!

SuperCatz έγραψε:Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 DSC00167

Τί προφίλ! Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 387145 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 45749

thanks thanks thanks grouphug Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω από πού ξεφύτρωσε αυτό το πλάσμα. Μου ήρθε, λες, ουρανοκατέβατος... happy2 Και εντάχθηκε αμέσως στην "ομάδα" με τα άλλα δύο ψιψίνια που ταίζω στον κήπο, είναι εξαιρετικά καλόβολος.heart Και νομίζω πως πλησιάζει και η ώρα του ζουλήγματος... happy2 heart
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 Empty Απ: Ένας άγνωστος μαλλιάς

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Μάης 14, 2011 1:17 pm

Πούπσυ έγραψε:
LAROGATA έγραψε:Δεν ξέρω τι λέτε ,αλλά έχω την εντύπωση ότι τα γατιά ταράτσας δεν μπορούν να συγκριθουν με τίποτ'άλλο .Το καθένα τους είναι ξεχωριστό και με ιδιαίτερες πινελιές που είναι μοναδικές για το καθένα.Όπως και αυτός ο γαλάζιος θεός,απλά υπέροχος Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 742497 Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 742497

συμφωνώ. και έχουν το καθένα ξεχωριστό χαρακτήρα, είναι δυναμικά, ανεξάρτητα και γεμάτα εμπειρίες ζωής!

Συμφωνώ απόλυτα, κάθε γάτα έχει το δικό της ιδιαίτερο χαρακτήρα, καμία δεν είναι ίδια με την άλλη ως προς την προσωπικότητα. Ειδικά τα ψιψίνια ταράτσας έχουν έντονες διαφορές και στην εμφάνιση κι αυτό τα καθιστά ακόμα πιο μοναδικά και ιδιαίτερα... love
(Λαρόγατα thanks flower kissss )
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ένας άγνωστος μαλλιάς - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης