gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πέθανε η γαριδούλα μου!

+11
Paw
doremi
tsili
Λιαννα
flokatoula
NiaR
SuperCatz
Πούπσυ
Chouzouris
Anatoli
psika
15 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Πέθανε η γαριδούλα μου! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πέθανε η γαριδούλα μου!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Απρ 13, 2011 11:08 pm

psika έγραψε:Μου λείπει που δεν την βλέπω, ξέρω ότι είχε το φαί της, το νεράκι της που πολλά γατάκια δεν τα έχουν αλλά εντάξει στενοχωριέμαι που δεν πρόλαβα έτσι να της δώσω αυτό το κάτι παραπάνω που ήθελα.

gatoula gatoula gatoula gatoula gatoula gatoula Σίγουρα δεν θα βοηθήσει αν σου ξαναπώ να μη στεναχωριέσαι, αλλά να είσαι σίγουρη ότι της πρόσφερες το καλύτερο δυνατό! filaki
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Πέθανε η γαριδούλα μου! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πέθανε η γαριδούλα μου! - Σελίδα 2 Empty Απ: Πέθανε η γαριδούλα μου!

Δημοσίευση από psika Πεμ Απρ 14, 2011 12:07 am

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:
psika έγραψε:Μου λείπει που δεν την βλέπω, ξέρω ότι είχε το φαί της, το νεράκι της που πολλά γατάκια δεν τα έχουν αλλά εντάξει στενοχωριέμαι που δεν πρόλαβα έτσι να της δώσω αυτό το κάτι παραπάνω που ήθελα.

gatoula gatoula gatoula gatoula gatoula gatoula Σίγουρα δεν θα βοηθήσει αν σου ξαναπώ να μη στεναχωριέσαι, αλλά να είσαι σίγουρη ότι της πρόσφερες το καλύτερο δυνατό! filaki


thanks thanks thanks thanks thanks thanks kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης