gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

+21
vaso
LAROGATA
ΚουκουΒάγια
natalouko
SuperCatz
NiaR
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Πούπσυ
marianthia
TITIKA CAT
Anatoli
Chouzouris
moukelis
niou
nosyparker
purina
alex..niaou
melitta
ladycat
doremi
ralou
25 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Απρ 10, 2011 10:15 pm

Παλι σφηνα θα μπει η Γατοτατη nio
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Chouzouris Κυρ Απρ 10, 2011 10:16 pm

doremi έγραψε:Εντελώς άσχετο Madd το παληκάρι μου την κάλεσε πρώτο και εσείς πολύ κακώς το αργήσατε το πράγμα , ας προσέχατε whistle

Ετσι Μαγιούλα μου gift


Αρραβωνοχωρίστρες! Madd Madd Madd Madd Madd

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από moukelis Κυρ Απρ 10, 2011 10:21 pm

Chouzouris έγραψε:

Τί λέτε κυρά μου? Είναι αρραβωνιασμένα τα παιδιά!
Ο πληθυντικος πληθυντικος,αλλα και το "κυρα μου" κυρα μου! happy2 happy2 happy2 happy2
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από doremi Κυρ Απρ 10, 2011 10:21 pm

Με τόσα όμορφα κορίτσια δεν θα έχετε πρόβλημα αγαπητή , αλίμονο Smile από εδώ παρακαλώ περάστε Madd
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Chouzouris Κυρ Απρ 10, 2011 10:22 pm

doremi έγραψε:Με τόσα όμορφα κορίτσια δεν θα έχετε πρόβλημα αγαπητή , αλίμονο Smile από εδώ παρακαλώ περάστε Madd

angry2 parta parta parta parta parta parta parta parta parta parta

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από doremi Κυρ Απρ 10, 2011 10:23 pm

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από ralou Δευ Απρ 11, 2011 12:16 am

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Δεν το ήθελα να πυροδοτησω έριδες!
Σας ορκίζομαι!
Αν και παραξενέυτηκα που καμία σας δεν προσφέρθηκε να κρατάει λογαριασμό με τα γκρουπάκια, αλλά απο ότι φαίνεται κάτι ξέρατε εσεις και δεν θελήσατε να μπλέξετε.
Να σας θυμησω ότι δεν ζητησα να πείτε πιο γατί θέλετε ΕΣΕΙΣ με τα δικά σας, αλλά ποιο θέλουν ΑΥΤΑ!
Ρωτήστε για παραδειγμα την Μαγιουλα! Ποιον θέλει παρέα της στη έξοδο της?
Επίσης ειπαμε ότι αγορια και κορίτσια ΔΕΝ χρειάζεται να συνοδεύονται. Εδω θα είμαστε μια μεγάλη παρέα και θα διασκεδάσουμε όλοι μαζί!

Λοιπον, σας αφήνω να τα βρείτε. Μ αυτα και μ αυτά πάλι δεν κατορθωσα να ταιριάξω τις παρέες.
Πάντως έχουμε περιθώριο μέχρι το τέλος την βδομάδας διότι μετά θα αρχίσει η (γραπτη) διαδικασία και σας βεβαιώνω ότι άπαξ και αρχίσει τιποτα δεν μπορει να αλλάξει (λυπηθείτε με blinking )
Καλη συνέχεια ευχομαι!
Μην ξεμαλλιαστείτε (πολυ)


Μαμα Τιτικας, στην αρχή καπως έτσι το είχα σκεφτει κι εγω να τα καλέσω ανα χρώμα.
Μετά μου ήρθε η φαεινη να σας ρωτησω πως θέλετε τις παρέες και ιδου τα αποτελέσματα!

Αδμινοτάτη, συζητάτε για την παρουσία του Γουρλη αλλά δεν βλέπω να έχετε δηλώσει συμμετοχη για τα υπόλοιπα γατιά σας.
Δηλαδη, οι πορτοκαλογατοι και ο Μαυρος δεν θα μας τιμήσουν? Τα κορίτσια?

Ας ειναι!

enjoy!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ βρε μαμα! Αφου σου το έλεγα, να ους καλέσουμε όλους μαζί... Τι τα ήθελες τα γκρουπάκια...
Σκάσε Φρεγια! Δεν θα εχεις εσυ στα χέρια σου τόσες γάτες να γραφεις γι αυτές! Για ρωτα κι εμένα τι τράβηξα στο μπιτς πάρτι με 70 μαζεμένες...
Ε! Μην γράψεις για όλες
... να τις παραλάβεις...
Αφου θα έρθουν μόνες τους...
... να ξέρεις τα χουγια τους και να τις προσέχεις...
Θα τις προσέχω εγω σου λέω
... και να ενημερώνεις τις μανάδες τους για το πως είναι τα μοσχαναθρεμένα τους και τι κάνουν κάθε στιγμη...
Ελα ρε μαναααα! Ασε τις υστερίες σου λέω. Ολοι καλά θα περάσουν και θα είμαστε φιλαράκια μεταξύ μας. Οι μαμαδες τους σε ξέρουν και σε εμπιστεύονται...
... να τις ταίσεις....
Μα θα πάρουμε ντιλιβερυ...
Φρεγια! Φρε-για, τελευταία φορά στο λέω! Πάψε να λες χαζομάρες και πάψε να αντιμιλάς!
Μου έχεις πάρει τα αυτιά!
Πάψε λέω...
Τι? Τι κάνεις εκεί ε?
και...και... και..., κόψε τις γλύκες και τα παραπονεμένα ματάκια... και.. και τα πατουσάκια και άσε μου το χέρι παιδί μου να συνεχίσω να γράφω...
Αχ βρε σκατόγατο! Κουκλι μου εσύ, αγαπουλα μου, αχλαδίτσα μου...
Εντάξει! μην ανησυχεις καλο μου.
Ολα θα γίνουν, και τα γκρουπάκια θα φτιάξω και τους φίλους σου που θέλουν να έρθουν, όλους θα τους προσκαλέσω, και θα περάσετε τέλεια...
Ολα για σένα αγαπουλα μου!
Εεεε... δηλαδη και το ντελίβερυ είναι ο.κ.?
Σκάσε Φρέγια!


ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Απρ 11, 2011 12:18 am

Ραλούκα όλα θα σας τιμήσουν με πρώτο και καλύτερο τον κ. Χουζουράκη... Smile

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 11, 2011 12:25 am

κι εμείς θα έρθουμε. θα βγάλουμε πρώτα καινούργιες φωτογραφίες και θα σας πούμε και τα χούγια μας. δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να μας βάλετε σε όποιο γκρουπάκι θέλετε. είμαστε καλόβολοι και τους συμπαθούμε όλους.
προσοχή στο τζέρυ, τρώει τα πάντα και δεν ξέρει πού να σταματήσει.ανεβαίνει σε τραπέζια και βουτάει φαγητα. η πούπσυ τρομάζει με τους άγνωστους θορύβους και τους ξένους.της αρέσει να τρώει ψύχα απο ψωμί και το γιαούρτι.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από ralou Δευ Απρ 11, 2011 12:34 am

Αντμινογατα ο.κ.! Veryhappy

Ειπα και εγω! Χωρίς Πουπσυ θα μείνω ανοιξιάτικα! Και χωρίς αυτο τον ευγενικο (καταβάθος) άντρακλα τον Τζερονυμο!
Veryhappy
(Ελίζα, στο βάθος του μυαλου μου τον Τζερυ τον έχω παντα σαν μικρο γατάκι... love )
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 11, 2011 12:47 am

Ρούλα, αυτό το γατάκι είναι ένας γάταρος 6,8 κιλά!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Δευ Απρ 11, 2011 8:33 am

Η Πριγκηποοικογένεια αγαπητή Ραλού περιμένει την προσκληση.
Ο Πρίγκηπας είναι Πρίγκηπας
Ο Μάρκος είναι κομματάκι μοναχικός
Ο Goya τρωει τα πάντα αλλά καλό είναι να είναι κοντά στον Πρίγκηπα
Ο Μέρλυν μπορεί να σου πάρει το φαγητό από το στόμα για αυτό μόλις μπεί, να φάει!!
Στην Αγγελίδα αρέσουν τα ύψη για αυτό μαζέψτε τις κουρτίνες
Η Άνθια το χρυσό μου σοβαρό κορίτσι με λέπτούς τρόπους.

Laughing Laughing Laughing Laughing
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από NiaR Δευ Απρ 11, 2011 9:00 am

ο Πάρις και ο Έκτορας εχουν πάρει έγκριση απο την Δώρα να συνοδέψουν τη Breena
Μονο στον μπουφε μην πολυ πηγαινουν, δεν εχουν παραξενιες...
Τωρα για άλλα γατιά δεν μου είπαν... σε οποιο γκρουπάκι θες βαλε τους. Μονο ο Παρις μου ειπε αν ερθει ο ξαδερφος του ο Joker θελει να τον γνωρίσει.
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Απρ 11, 2011 9:26 am

Chouzouris έγραψε:
Συμπεθέρα... συχώρα μας...
Εμείς την Μαγιούλα θέμε! oksmily3

doremi έγραψε:
Συγνώμη, αλλά πρόλαβε και τη ζήτησε ο Ορφέας εδώ και 5 ώρες , εντάξει

Madd Madd


Και στης Μαγιούλας την ποδιά, σφάζονται παληκάρια. happy2

Chouzouris έγραψε:

Τί λέτε κυρά μου? Είναι αρραβωνιασμένα τα παιδιά!

Μπααα... το θυμηθήκατε συμπεθέρα; nio

doremi έγραψε:Από πότε καλέ nio

Αλήθεια είναι. Embarassed

doremi έγραψε:Εντελώς άσχετο Madd το παληκάρι μου την κάλεσε πρώτο και εσείς πολύ κακώς το αργήσατε το πράγμα , ας προσέχατε whistle

Ετσι Μαγιούλα μου gift

Τ' ακούτε συμπεθέρα; Αργήσατε! Και μας κάνετε και τη δύσκολη. Razz
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 9:28 am

marianthia έγραψε:Εννοειται ότι αν και από την άλλη μερια της Ευρώπης πια είμαστε μέσα! Η Λιλιθ μας είναι πολυλογου θα σας παρει τα αυτιά, ανεβαινει στο τραπέζι αλλά ποτε για να φαει...θελει να επιβλέπει ( και απο την βιβλιοθηκη), δεν τρώει τιποτα αλλο εκτος από τις κροκρτες της γι'αυτό μαλιστα θα της βαλω σε ένα σακουλάκι να παρει μαζί της.. αλλά ειναι σε διαιτα προσοχη... Θα της φτιαξω βαλιτσουλα αυτή τη φορά. Κουβερτακι και όοοοοολα τα απαραιτητα! Η Λιλιθ νομίζω ότι οτι θα εκανε καλη παρεα με τα αγόρια Τελειας και Παυλας και τη Χιονάτη!
Η Μελίτα μας, πολυ θα ήθελε να συνατήσει τον Φρέκι, μιας και δεν εχουν βρεθει τα παιδια.. ( αλλα μην της πειτε ότι το είπα, θα κοκκινίσει και θα εξαφανιστει απο το παρτυ). Κατα τ αλλα έχει αδυναμία στο μπάνιο... άμα τη χασετε ψαξτε εκει πρωτα και στις σαρδελες της.. θα σας κανει το παρτυ ανω κατω αν τυχει και βρει καμια στο πατωμα!!! Παρεουλα με τις Τατα, τα Περσακια, τα Νορβηγακια είναι κυρία (ολίγον ξανθή αλλά comme il faut..)

Φωτογραφίες έχουμε πολλες στο θεμα τους, θελετε κι αλλες;;

Αχ ναι! Και το Μελιτάκι στο παρεάκι, που θα μας έρθει με άερα εξωτερικού! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 270712 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Απρ 11, 2011 10:44 am

το Μελιτακι θα ειναι στο γκρουπακι των Τατα,αφου θα συνοδευεται προφανως απο τον Φρεκι που η κακιστη ηδη συμφωνησε να ειναι με τις τατα και τους υπολοιπους που εχω γραψει πιο πανω...
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 10:54 am

Άσε να απαντήσει η μαμά της Μελίτας για την Μελίτα!
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από NiaR Δευ Απρ 11, 2011 10:56 am

Βικυυυυ τα Περσακια μπορουν να κανουν παρεα με τους μπουνταλαδες μου και την Breena?
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 10:59 am

NiaR έγραψε: Βικυυυυ τα Περσακια μπορουν να κανουν παρεα με τους μπουνταλαδες μου και την Breena?

Eννοείται! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Θα είναι χαρά μας και τιμή μας, εκλεκτοί συνγάτοικοι, να σας έχουμε παρεάκι! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από NiaR Δευ Απρ 11, 2011 10:59 am

SuperCatz έγραψε:
NiaR έγραψε: Βικυυυυ τα Περσακια μπορουν να κανουν παρεα με τους μπουνταλαδες μου και την Breena?

Eννοείται! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Θα είναι χαρά μας και τιμή μας, εκλεκτοί συνγάτοικοι, να σας έχουμε παρεάκι! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 702886

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Απρ 11, 2011 11:32 am

nosyparker έγραψε:
Chouzouris έγραψε:
Συμπεθέρα... συχώρα μας...
Εμείς την Μαγιούλα θέμε! oksmily3

doremi έγραψε:
Συγνώμη, αλλά πρόλαβε και τη ζήτησε ο Ορφέας εδώ και 5 ώρες , εντάξει

Madd Madd


Και στης Μαγιούλας την ποδιά, σφάζονται παληκάρια. happy2

Chouzouris έγραψε:

Τί λέτε κυρά μου? Είναι αρραβωνιασμένα τα παιδιά!

Μπααα... το θυμηθήκατε συμπεθέρα; nio

doremi έγραψε:Από πότε καλέ nio

Αλήθεια είναι. Embarassed

doremi έγραψε:Εντελώς άσχετο Madd το παληκάρι μου την κάλεσε πρώτο και εσείς πολύ κακώς το αργήσατε το πράγμα , ας προσέχατε whistle

Ετσι Μαγιούλα μου gift

Τ' ακούτε συμπεθέρα; Αργήσατε! Και μας κάνετε και τη δύσκολη. Razz

Αυτή είναι η τελευταία σας κουβέντα? angry2

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από marianthia Δευ Απρ 11, 2011 12:42 pm

Το Μελιτάκι με τις Τατα, τα Περσακια τον Φρεκι τη υπολοιπη παρεά!! έκλεισε!!!!!!!
Η Λιλιθ μου που θα παει;; Δεν είδα ενδιαφέρον από τους κ.κ. Παυλα και Τελεία.... ούτε από τη Χιονάτη.. αν και κατι μου έλεγε ότι θ΄λεει να συνατήσει το Μικυ και το Λουκουμάκι..
marianthia
marianthia
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : London, UK
Αριθμός γατουνίων : 2, τη Λίλιθ και τη Μελίτα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, είμαι παιδί των λουλουδιών..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Snow, το Σεμελάκι και τη μαμά της, τις Τατά, το Λουκούμι, τη Ρούμπυ, το Φρέκι...
Motto : Άβυσσος η ψυχή της γάτας...
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/03/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 12:58 pm

marianthia έγραψε:Το Μελιτάκι με τις Τατα, τα Περσακια τον Φρεκι τη υπολοιπη παρεά!! έκλεισε!!!!!!!
Η Λιλιθ μου που θα παει;; Δεν είδα ενδιαφέρον από τους κ.κ. Παυλα και Τελεία.... ούτε από τη Χιονάτη.. αν και κατι μου έλεγε ότι θ΄λεει να συνατήσει το Μικυ και το Λουκουμάκι..

Τα περσάκια θα είναι με Μίκυ και Λουκούμι και ενδεχομένως με Χιονάτη..
Μαζί, φυσικά, και με άλλη παρεούλα!
Μήπως θέλει η Λίλιθ να μας τιμήσει με την παρουσία της?
Ευχαρίστως να περάσουμε το σ/κ και με το Μελιτάκι, βεβαίως βεβαίως!
Θα είναι επίσης κι άλλα ασπρόγατα, τα μπουνταλάκια της Νάνσυς και η Breena της Δώρας!
Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από marianthia Δευ Απρ 11, 2011 1:01 pm

Μόλις της τα μετέφερα τα νέα! Της άρεσε η παρέα!! Ωραία λοιπόν, μαζί με την αδερφή της και τη Μπρίνα της Δώρας!
marianthia
marianthia
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : London, UK
Αριθμός γατουνίων : 2, τη Λίλιθ και τη Μελίτα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, είμαι παιδί των λουλουδιών..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Snow, το Σεμελάκι και τη μαμά της, τις Τατά, το Λουκούμι, τη Ρούμπυ, το Φρέκι...
Motto : Άβυσσος η ψυχή της γάτας...
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/03/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 1:26 pm

SuperCatz έγραψε:Η Πατούσα θέλει σίγουρα να είναι με τον ΠέρσυΟι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 697817και με τα φιλαράκια της Μίκυ και Λουκούμι! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 748282
Ο Gizmo εξέφρασε την επιθυμία να δείξει τα κατατόπια στον Καπόνε.. Πολύ ανησυχώ για το τί θέλει να "διδάξει" στο πιτσιρίκι ο κατρουλίτσος μου.. Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 28874 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 56971
Ο Snow θέλει να είναι με τον Χιόνη, τον Αγριοπέφτουλα Μετογάντις aka Yoda, την ΚουκουΒαγιο - Χιονάτη και τον Μαντού.. Συνεννοήθηκαν ήδη να συγκρίνουν τα λευκότερα λευκά τους! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 43833
Ο Tesorino, θέλει απλά να σε δει και σου πει περαστικά από κοντά! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 952616 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 702886 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 702886 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 702886

Λοιπόν, αυτό ήταν το αρχικό ποστ στο θέμα της Φρέγιας, και προσθέτουμε τα κοριτσάκια της Μαριάνθης, τα αγοράκια της Νάνσυς και το Breenόνι της Δώρας..
Είναι και η μικρή Λούνα, που εξέφρασε επιθυμία να δει τα περσάκια..

Ε φανταστικοί γατογονείς και φανταστική ralou!??!?!?!?!?! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 270712 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 1:28 pm

marianthia έγραψε:Μόλις της τα μετέφερα τα νέα! Της άρεσε η παρέα!! Ωραία λοιπόν, μαζί με την αδερφή της και τη Μπρίνα της Δώρας!

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 702886 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από ladycat Δευ Απρ 11, 2011 1:57 pm

μηπως τους κατρουλιαρηδες να τους βαλουμε ολους μαζι να εχει κ μια σφουγγαριστρα η φρεγια να μην κουραζετε η ραλλουδιτσα
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από NiaR Δευ Απρ 11, 2011 2:01 pm

ladycat έγραψε:μηπως τους κατρουλιαρηδες να τους βαλουμε ολους μαζι να εχει κ μια σφουγγαριστρα η φρεγια να μην κουραζετε η ραλλουδιτσα

happy2 happy2 happy2 happy2
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 11, 2011 2:11 pm

Φρόσω, νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να μην είναι μαζί, γιατί θα πλημμυρίσει το Ίλιον.. Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 56971

Άσε που δεν είναι και πολλοί, άρα πιθανότατα να μην φτιάχνουν καν ένα γκρουπ αφενός και αφετέρου θα βουήξουν και η Φρέγια, που μπορεί ν' αρχίσει κι εκείνη το κατούρημα Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 73558 , και η Ραλού με το Νικόλα.. Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 56971
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από natalouko Δευ Απρ 11, 2011 3:00 pm

Και εμείς θα έρθουμε!!! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 501866 Με Ταλιμπάν και Ερμή... Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 134150 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 134150 Σκέφτομαι αν θα στείλω τον Λούσιφερ..γιατί είναι τρελός σκανταλιάρης μην σας κάνει καμία ζημιά.. Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 703780 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 703780 Αν και είδα οτι οι αδερφες Τατά θέλουν να είναι μαζί τους... Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 703780 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 703780
Ο Ερμής θα είναι σίγουρα με την αγάπη του, την Εριέττα.. Τον ταλιμπάν να τον βάλετε σε όποιο γκρουπ νομίζετε.. Δεν ξέρει κανέναν από εδώ και απ οτι μου είπε περιμένει πώς και πώς να γνωρίσει κανούρια γατόνια για να τα παρασύρει σε ότι σκανταλιά και ζημιά μπορεί.. Να οργανωθούνε δηλαδή!!! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 986261 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 986261
Εντός ολίγου θα ανεβάσω και φώτος!! Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 134150 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 134150 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 134150
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Απρ 11, 2011 3:36 pm

Chouzouris έγραψε:

Αυτή είναι η τελευταία σας κουβέντα? angry2

Όχι φυσικά! Την τελευταία κουβέντα θα την πείτε εσείς, όταν ορίσετε επιτέλους ημερομηνία. Cool
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Δευ Απρ 11, 2011 4:51 pm

Χελόοοοοου Laughing Laughing Laughing
Εδώ είμαστε φυσικά κι έμεις, έτοιμες για τον τζερτζελέ Laughing Laughing Laughing
1. Δηλώνω ότι επιτρεπω στην γοργονίτσα μου να λάβει μέρος σε κάποια απο τις virtoual συγκεντρωσεις!!!
2. Θέλετε να στείλουμε φωτο (κι αν ναι, που σας βολεύει να τις στείλουμε) ή θα ψάξετε από δω κι από κει?
3. Από παραξενιές δεν μας έρχεται κάτι αυτή τη στιγμή. Γενικώς τρώμε κροκέτες (εως 60 γρ την ημέρα ΜΟΝΟ), πίνουμε νερό από ποτήρια στον νεροχύτη(και όχι από μπολάκι), κοιμόμαστε κάτω από το πάπλωμα, την ημέρα είμαστε στο σημείο του σπιτιού που βαράει ντάλα ο ήλιος, είμαστε χαρούμενοι με όλους, παίζουμε με όλους, μιλάμε σε όλους!
4. Θα θέλαμε αν είναι δυνατόν να κάνουμε virtual παρέα με όοοοοολα τα γατοσπιτόγατα!!! Αν δεν είναι εφικτό, τότε ας μας διαλέξουν όποιοι θένε στην παρέα τους!!


Φφφφφφχαριστούμε πάρα πολύ!!!!
Περιμένουμε νέα σας!!!!


Ορίστε και μια τσαχπινιά μας!!
Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 111nq


ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Απρ 11, 2011 5:02 pm

marianthia έγραψε:Το Μελιτάκι με τις Τατα, τα Περσακια τον Φρεκι τη υπολοιπη παρεά!! έκλεισε!!!!!!!

σορρυ,εχουμε κ περσακια στο γκρουπ μας???ξαναμαναλεγω!

οι Τατα ειναι σιγουρα μαζι με τον φρεκι και το ΥοΥο(εχει δωσει εγκριση η Κακιστη..) ειναι επισης με τον Τσιλι,το ζητησε η μαμα του! ειναι και με τον ρουντυ,ο οποιος οντας αστειρωτος πρεπει να μπει σε γκρουπ με στειρωμενους και ξερει ηδη τις Τατα οποτε θα νιωθει πιο ανετα! η μελιτα θελει να ειναι με ολους το αποπανω?
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από NiaR Δευ Απρ 11, 2011 5:06 pm

marianthia έγραψε:Μόλις της τα μετέφερα τα νέα! Της άρεσε η παρέα!! Ωραία λοιπόν, μαζί με την αδερφή της και τη Μπρίνα της Δώρας!

την κλείσαμε την Μελίτα μανδάμ.... Laughing
πηραμε και εγκριση
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Δημοσίευση από natalouko Δευ Απρ 11, 2011 5:16 pm

alex..niaou έγραψε:
marianthia έγραψε:Το Μελιτάκι με τις Τατα, τα Περσακια τον Φρεκι τη υπολοιπη παρεά!! έκλεισε!!!!!!!

σορρυ,εχουμε κ περσακια στο γκρουπ μας???ξαναμαναλεγω!

οι Τατα ειναι σιγουρα μαζι με τον φρεκι και το ΥοΥο(εχει δωσει εγκριση η Κακιστη..) ειναι επισης με τον Τσιλι,το ζητησε η μαμα του! ειναι και με τον ρουντυ,ο οποιος οντας αστειρωτος πρεπει να μπει σε γκρουπ με στειρωμενους και ξερει ηδη τις Τατα οποτε θα νιωθει πιο ανετα! η μελιτα θελει να ειναι με ολους το αποπανω?
Τον λούσιφερ τον θέλετε ή να μην τον στείλω καθόλου??? Μην αναστατώσει και όλο τον γατόκοσμο... Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 703780 Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 703780
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Οι συγκεντρωσεις της Φρεγιας στο σπιτι της. ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης