gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!!

+10
Anatoli
alex..niaou
takisgatompampas
ΚουκουΒάγια
flokatoula
niou
SuperCatz
doremi
Πούπσυ
marie aristocat
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Μαρ 13, 2011 11:12 pm

θελει παιχνιδάκια μωρέ!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!!

Δημοσίευση από marie aristocat Κυρ Μαρ 13, 2011 11:32 pm

τωρα εχουν αραξει και τα 2 πανω στο κρεβατι και ειναι πτωματα!!!!!ααααχ τα ζουζουνια μου.....εντωμεταξυ το πρωι που χτυπαει το ξυπνητηρι ερχεται και με γλυφει σαν να λεει αντε μωρη τεμπελα σηκω μου πηρε τα αυτια το ξυπνητηρι!!!!
marie aristocat
marie aristocat
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και καμια 4-5 στην αυλη αδεσποτα που τα φροντιζω...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χιονι και καλοκαιρι.....με τιποτα βροχη....μπλιαχ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ OTHELLO KAI THN LUNA THΣ TIA!!!!!!!!!!!!!
Motto : ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΖΩΑ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!Τα ζωα ειναι πολυ καλυτερα απο τους ανθρωπους....με λιγο φαι και χαδι σε εχουν θεο τους ενω οι ανθρωποι σε πληγωνουν και σε πατανε ουτε ευχαριστω δεν ακους....ενω τα ζωακια σε αγαπανε και αν ειχαν στομα θα σου ελεγαν εκατομμυρια ευχαριστω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/02/2011
Mood : ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!!

Δημοσίευση από takisgatompampas Δευ Μαρ 14, 2011 4:53 pm

Πούπσυ έγραψε:Καλωσήρθες στην παρέα μας Τάκη!! ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 977566

Σε ευχαριστώ πολύυυυυυυυυ! 'Smile'

marie aristocat έγραψε:σε ευχαριστω εκ μερους του....κατσε μεχρι να το μαθει το γατοσπιτο θα περασει κανενας χρονος :Ρ

Σε ευχαριστώ για τις Γραμματειακές Υπηρεσίες Laughing Αλλά οκ, όχι και χρόνο 'Veryhappy'

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:
takisgatompampas έγραψε:tora irthe stin maria to katsouliiii!!!!mou eipe oti thimithike tin tzouli to katsouli....den trelenomaste gia to ariel....!!

Καλώς ορίσατε και να χαίρεστε το νέο γατουλάκι σας! flower flower flower
Κατά τα άλλα έχω να δηλώσω πως είμαι σίγουρα αξέχαστη! happy2 happy2 happy2 happy2
Smile Laughing Laughing Laughing oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
Σε ευχαριστούμεεεεε oksmily3



Πάντως η μικρή "Λίζα" είναι πολύ υπναρού Sleep Sleep Sleep

takisgatompampas
Kitten
Kitten

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!!

Δημοσίευση από marie aristocat Τρι Ιουλ 10, 2012 11:14 am

Αν και εχει περασει πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα απο τοτε.........με τον τακη πλεον δεν ειμαστε μαζι το γατακι ειναι κατω στην ροδο εχω να το δω απο περσυ τον σεπτεμβριο Sad Sad Sad Sad Sad

αλλααααααααααααααααααααααααααααα...........................δεν σας ειπα το καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απο ΛΙΖΑ ειναι ΛΙΖΟΣ αρσενικος ειναι.....αχχαχαχαχααχχαχααχχχαχααχ happy2 happy2 happy2
marie aristocat
marie aristocat
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και καμια 4-5 στην αυλη αδεσποτα που τα φροντιζω...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χιονι και καλοκαιρι.....με τιποτα βροχη....μπλιαχ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ OTHELLO KAI THN LUNA THΣ TIA!!!!!!!!!!!!!
Motto : ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΖΩΑ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!Τα ζωα ειναι πολυ καλυτερα απο τους ανθρωπους....με λιγο φαι και χαδι σε εχουν θεο τους ενω οι ανθρωποι σε πληγωνουν και σε πατανε ουτε ευχαριστω δεν ακους....ενω τα ζωακια σε αγαπανε και αν ειχαν στομα θα σου ελεγαν εκατομμυρια ευχαριστω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/02/2011
Mood : ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!!

Δημοσίευση από f.m123 Τρι Ιουλ 10, 2012 5:32 pm

marie aristocat έγραψε:Αν και εχει περασει πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα απο τοτε.........με τον τακη πλεον δεν ειμαστε μαζι το γατακι ειναι κατω στην ροδο εχω να το δω απο περσυ τον σεπτεμβριο Sad Sad Sad Sad Sad

αλλααααααααααααααααααααααααααααα...........................δεν σας ειπα το καλυτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απο ΛΙΖΑ ειναι ΛΙΖΟΣ αρσενικος ειναι.....αχχαχαχαχααχχαχααχχχαχααχ happy2 happy2 happy2
ααα, τώρα διάβασα το θέμα σας... Και πάνω που έψαχνα φωτό είδα το ποστ σου!
Γίνονται λάθη με το φύλο, δεν είναι ο πρώτος! happy2
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : ο συντροφος μου εγινε γατομπαμπας ξαφνικα σε ενα απογευμα!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης