gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

+13
~Zouzou~
Mbrigade Santa
tsili
Chouzouris
niou
doremi
moukelis
flokatoula
Anatoli
ladycat
SuperCatz
Silmaril
ralou
17 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Δεκ 30, 2010 5:01 pm

ladycat έγραψε:ΣΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΡΒΙΓΟΜΩΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΑΣ Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 774240

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 473601

Βάλτε καλέ φωτό των μωρών! Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 742497 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 270712

Αν σας μπανάρει η Φρόσω, θα σας ξεμπανάρω εγώ! Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 742497 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από doremi Πεμ Δεκ 30, 2010 5:02 pm

ΟΚ φέρτα εμένα να στα μεγαλώσω και δεν θέλω φωτογραφίες mallias
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από moukelis Πεμ Δεκ 30, 2010 5:03 pm

Χμ,η συγκρουση της εξουσιας... happy2
Καθιστε καλε να δουμε αν εμεινε εγκυος πρωτα.Παντως απο τη μια κοπελουδα μας θα εχουμε σιγουρα,ο γαμβρος ειναι πολυ εμπειρος. happy2
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Δεκ 30, 2010 5:11 pm

moukelis έγραψε: Χμ,η συγκρουση της εξουσιας... Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261
Καθιστε καλε να δουμε αν εμεινε εγκυος πρωτα.Παντως απο τη μια κοπελουδα μας θα εχουμε σιγουρα,ο γαμβρος ειναι πολυ εμπειρος. Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 280655 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 280655 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 280655 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 236406 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 300270 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 300270 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 300270
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από moukelis Πεμ Δεκ 30, 2010 5:19 pm

Βικυ εσυ εισαι με το πρασινο σπαθακι;Για να ξερω με ποιανου το μερος ειμαι!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Δεκ 30, 2010 5:35 pm

moukelis έγραψε:Βικυ εσυ εισαι με το πρασινο σπαθακι;Για να ξερω με ποιανου το μερος ειμαι!

Όχι, με το κόκκινο! Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 742497 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 270712
Το πράσινο βαζελοσπαθάκι, το άφησα στη Φρόσω! Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από Mbrigade Santa Παρ Δεκ 31, 2010 7:47 pm

-
Mbrigade Santa
Mbrigade Santa
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Αριθμός γατουνίων : 100
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 31, 2010 7:55 pm

9. Οπου ενας παλιός γνωριμος μας φέρνει με λιμουζίνα την νέα φουρνια γατιων στο σπίτι, αντι του Αη Βασίλη και η εμπλοκη μιας τυχάρπαστης αντιγατρομοκρατικής ομαδας προπαθεί –αλλά ΔΕΝ τα καταφέρνει να μας χαλάσει την επιχείρηση. Επαμε... «Μbrigade Roulezzzzzzzzzz !»

Ωρα 10 το πρωί.
«Αγιε μου όλα καλά?????»
Η φωνη μου τρέμει στο τηλέφωνο, ο Αη Βασίλης δεν περασε από το σπίτι τα ξημερωματα και με επιασε φόβος.
«Μην ανησυχεις ραλου μου! Ολα καλά τωρα και σου στέλνω με τον προσωπικο μου κουριερ όσα μάζεψα σήμερα. Το βράδυ, παρ όλο που σ’ημερα ειναι το πρόγραμμα εξαιρετικά πιεσμένο αφου θα μοιράζω και δωρα, θα σου φέρω και τα υπόλοιπα της λίστας. Αν και... θα έχουμε μερικές απώλειες φοβάμαι. Ειναι μερικά που δεν έχω μπορέσει να βρω.... ελπίζω να μην στεναχωρηθείς πολύ...»
«Δεν πειράζει αγιε μου! Αλλά τι συνέβη?»
«Να παιδίμου, χτες είχα μια επίθεση από κάτι αλλοφρονες γατούδες που μου επιτέθηκαν καθως πετουσα πάνω από τα Νοτιοανατολικά προάστεια. Η αλήθεια είναι ότι το μένος τους ήταν τέτοιο που με ρίξανε κάτω, μου πήραν το έκληθρο και ο φουκαράς ο Ρουντολφ, αναγκάστηκε να υποχωρήσει στον εκβιασμό τους και τους πήρε μαζί του να τους φέρει τάχα μου στο σπίτι σου να πάρουν πίσω τα γατιά σου. Εμένα με άφησαν λιπόθυμο, αλλά ξέρεις εσύ! Τι άγιος είμαι? Ετσι έκανα με το δάχτυλο μου και ο Γκοντφριντ, ο αρχηγός του αναπληρωματικου σετ ταράνδων βουτηξε το δεύτερο έλκηθρο και έφτασε κοντά μου σε χρόνο μηδέν. Μετα βουτηξα τα γατιά της σημερινης φουρνιάς και τα πήγα στο ξενοδοχείο που μένω, γιατι ο βοηθός μου επρεπε να μου βάλει λίγο πάγο στο καρούμπαλο που έχω στο κεφάλι.
Λοιπον, σου έχω στείλει ήδη τα γατιά με κουριερ, οπως σου είπα και σε λίγο θα τα έχεις στα χέρια σου.

Oσο για τον Ρουντολφ... μην ανησυχείς καθόλου. Δεν θα τους φέρει στο σπίτι σου. Με την δουλειά μου να με φερνει κάθε χρόνο στα πιο ταραγμένα μέρη του κόσμου, λες να μην ειχαμε φροντίσει να εκπαιδευσουμε τους ταράνδους? Βολτες θα τις πηγαίνει από μέρος σε μέρος με ιλιγγιώδη ταχύτητα και τελικά θα εξαντληθουν και δεν θα κάνουν τίποτα. Θα τις επιστρέψει στην βάση τους τα ξημερώματα και θα βγάλουν την υπόλοιπη μέρα στο κρεβάτι!
Και χωρίς τα γατιά τους!»

«Πωπω! Βρε Βασίλη μου τι έπαθες! Κάτι είδα και εγω για μια αντιγατρομοκρατικη οργανωση που κυκλοφόρησε αλλά δεν έδωσα σημασία. Αφου εσύ και ο Μεγάλος έχετε συμφωνήσει να με βοηθήσετε τι να σου κάνει ενα γκρουπουσκουλο ανοργάνωτων γατομαμαδων!
Σε αφηνω να ξεκουραστείς λίγο γιατι το βράδυ έχεις δουλειές με φουντες.
Αλλά μην ξεχάσεις σε παρακαλω ότι περιμένω τα πιο επιφανη γατιά σήμερα. Και ΠΡΙΝ την αλλαγη του χρόνου ε?»


Ο Αγιος εκλεισε το τηλέφωνο με ενα τεράστιο χασμουρητο και η Ζηνα που κοιμοταν δίπλα στο τηλέφωνο τεντωθηκε με ορμή κλωτσώντας κατα λάθος τον Τεzόρο που κοιμοταν μακάρια δίπλα της.
Αυτος πάλι πετάχτηκε και κοιταξε δίπλα του να δει τι κάνουν τα αδέλφια του και φωναξε την κόρη του.
«Πατουσα! Ξυπνα μικρή μου, ειναι αργά»
Αλλά η Πατούσα ειχε ξυπνησει και είχε αράξει μαζί με τον Πέρσυ κοντα κοντα με την Οντετ και τον Πολίτσο της Ασπας και πίνανε πρωινο καφεδάκι, συζητώντας ότι τελος πάντων συζητουν τα νέα και ερωτευμένα ζευγαράκια, όταν πίνουν τον καφέ τους.
Την στιγμη που χτυπουσε το κουδούνι της εξωπορτας, ενοιωσα να με τραβάνε από το πόδι και η Μάγια δίπλα μου με κοιτάει κάπως παραξενεμένη
«Θεια Ραλου, που είναι ο Γουρλής? Δεν θα τον κλέψεις αυτόν?»
«Χαχα! Και ΒΕΒΑΙΑ θατον κλέψω βρε κουτό! Και τον Γουρλή και όλα τα αδέλφια του. Απλά ανηκει στα VIP γατιά λόγω του ότι ειναι μέλος της Αντμινοοικογένειας και πάντα αυτά τα παίρνουμε τελευταία!»

Αλίμονο! Δεν θα κλέψουμε τα Αντμινόγατα? Ειδικά τωρα που η μάνα τους ισχυρίζεται ότι το έχουμε κάψει και γράφουμε ιστορίες Πρωτοχρονιάτικα!
Χα! Εμένα δεν μου έχει πει ποτέ κανείς «get a life» σιγά μην το ακουσω από αυτην. Θα της τα κλέψω και θα δουμε τότε πως θα της φανει να περάσει πρωτοχρονια χωρίς Χουζουρη!!!


Ανοίγουμε την πόρτα και στο κατωφλι βλέπουμε ενα παλιό γνωριμο. Ο Δημήτρης, ο οδηγός του πουλμαν που μας έφερε τα γατιά στο πάρτι της Φρέγιας στον Σχοινιά το καλοκαίρι, μας χαμογελά και μας ευχεται Χρονια πολλά και καλή Πρωτοχρονιά.
Βλέπετε, μετά από τις άψογες υπηρεσίες που μας είχαν προσφέρει τους έχω κάνει τόση διαφήμιση που έφτασε και στα αυτιά του Αη Βασίλη και τους χρησιμοποιησε κι αυτός για την μεταφορά της χτεσινης φουρνιάς των γατιών που δεν προλάβαινε να φέρει ο ίδος. Μια απαστραπτουσα λιμουζίνα ειναι παρκαρισμένη στο δρόμο.
Αμέσως από την πόρτα μπουκαρει η ομάδα της Φροσως, ο Φοιβος της Δεσποινας με τα πιτσιρίκια του την Ρενια και τον Μισα, η Ανθεια και η Αγγελίδα, ο Πριγκιπας μου και ο ευγενικός Μάρκος της Κατερίνας.
Τέλος ο Κανέλος της Ζουζους μπουκαρε στο σπίτι με την ομορφάδα του να μου θαμπωσε τα μάτια. Τι κρίμα μωρε να μην έχουμε μαζί μας την Μελίτα φέτος... Τι ωραιο ζευγαράκι θα κάνανε αυτοι οι δύο μαζί...
Τα γατιά ορμάνε στα υπόλοιπα φιλαράκια τους και ευμαι ευτυχής που αυξανόμαστε και πληθυνόμαστε!

....................
Αγαπητη Γατουζα!
Ειστε αξιοθρήνητοι ερασιτέχνες!
Η MBrigade ΔΕΝ ΠΑΙΘΑΊΝΕΙ ΠΟΤΕ!

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Santa_11
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από moukelis Παρ Δεκ 31, 2010 9:40 pm

happy2 happy2 happy2 happy2
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από alex..niaou Παρ Δεκ 31, 2010 10:09 pm

αγαπητές σπιτογατες,πρεπει να διαψεύσω τα ειδεχθή ψέματα της κλέφτρας ραλούς....ολα αυτα που ειπε για συνεργεια και αναπληρωματΙκούς ταράνδους κ τα λοιπα,εχουν απλούστατη ε3ήγηση..

police

1)Λαδώθηκαν οι τεχνικοί των έλκηθρων,
2)ρίξαμε μια ντουζίνα Σβετλάνες να "διασκεδάσουν" τον βοηθό του Άγιου,
3)ψήσαμε τους τάρανδους (όχι bbq!!) να κάνουν απεργία όπως κάνουν τα ΜΜΜ στην Αθήνα για να δίκαια αιτηματά τους!

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΔΡΑΣΕ Χ8ΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΑΤΟΥΖΑ!!! ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Η ΣΟΥΠΕΡΚΑΤΖ 8Α ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Α Π Ο Δ Ε Ι Ξ Ε Ι Σ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΓΑΤΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ! police police

Για τα αληθινα γεγονοτα,παρακολουθειστε το τοπικ "caTRON LEGACY,Gatouza on action!" σε αυτην την ενοτητα!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από ladycat Παρ Δεκ 31, 2010 10:23 pm

SuperCatz έγραψε:
moukelis έγραψε: Χμ,η συγκρουση της εξουσιας... Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261
Καθιστε καλε να δουμε αν εμεινε εγκυος πρωτα.Παντως απο τη μια κοπελουδα μας θα εχουμε σιγουρα,ο γαμβρος ειναι πολυ εμπειρος. Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 986261 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 280655 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 280655 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 280655 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 236406 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 300270 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 300270 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 300270

angry angry angry angry angry angry parta parta parta parta parta parta
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Δεκ 31, 2010 10:28 pm

alex..niaou έγραψε:αγαπητές σπιτογατες,πριν συνεχισω την ε3ιστορηση της χ8εσινης νύχτας,πρεπει να διαψεύσω τα ειδεχθή ψέματα της κλέφτρας ραλούς....ολα αυτα που ειπε για συνεργεια και αναπληρωματκούς ταράνδους κ τα λοιπα,εχουν απλούστατη ε3ήγηση..
1)Λαδώθηκαν οι τεχνικοί των έλκηθρων,
2)ρίξαμε μια ντουζίνα Σβετλάνες να "διασκεδάσουν" τον βοηθό του Άγιου,
3)ψήσαμε τους τάρανδους (όχι bbq!!) να κάνουν απεργία όπως κάνουν τα ΜΜΜ στην Αθήνα για να δίκαια αιτηματά τους!
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΔΡΑΣΕ Χ8ΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΑΤΟΥΖΑ!!! ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Η ΣΟΥΠΕΡΚΑΤΖ 8Α ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Α Π Ο Δ Ε Ι Ξ Ε Ι Σ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΓΑΤΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ! Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 270712

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 178227 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 178227 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 178227 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 141789 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 141789
Kαλά, το "πρωί πρωί" είναι σχετικό, καθότι παραμονή απόψε, αλλά κάποια στιγμή εντός της ημέρας θα προσκομίσω τις αποδείξεις!
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 31, 2010 11:53 pm

10. Λιγο πριν αλλάξει ο Χρονος!

Ο Αγιος κατευθασε βιαστικός και αλλοπαρμένος από το τρέξιμο!
Μου άφησε την τελευταία φουρνιά γατιών.
Αντμινόγατα, Ρενάτα και Ντακίρι Εκτορας και Πάρις, Μαντου όλοι μαζί μπαινουν και λένε τις ευχές τους.

Ο αγιος φευγει βιαστικά και εγω φωνάζω την Φρεγια να καλοσωρίσει τους επίτιμους απαχθέντες!
Φρεγιαααα!
Φρεγιααααααααααααααα!
Μα που είναι πια αυτη η γάτα?
Κοιτάζω στην θέση της και τι να δω!!!!
Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Fr_san11
Παναγια μου!!!!
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΓΑΤΙ ΜΟΥ????????????????????
Nικολαααααα! Τρέξε!




Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Santa_11
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 31, 2010 11:58 pm

11. Οπου η καρδιά μου πάει στη θέση της, αλλά την σκατουλα δεν θα την συγχωρήσω για το χουνέρι που μου έκανε!!!!!

Δευτερόλεπτα πριν αλλάξει ο χρόνος ο Αγιος στέλνει SMS
«RALOY MIN ANISIXEIS. H FREGIΑ EINAI MAZI MOY. PAME NA BROYME TO DIKO THΣ PROTOXRONIATIKO DORO!
THA EPISTREPSOYME SYNTOMA»

Ααααα! Θα τον σφάξω κι αυτην και αυτόν!!!!!
Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Santa_11
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Ιαν 01, 2011 2:59 am

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 13152_trnsFeatured
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από niou Σαβ Ιαν 01, 2011 12:30 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από tsili Πεμ Ιαν 06, 2011 12:02 am

Tι έγινε καλέ????????Δεν μάθαμε τίποτα
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από ralou Πεμ Ιαν 06, 2011 12:32 am

η Mbrigade τα πηρε στο κρανίο
Ο Αη Βασίλης τα πηρε κι αυτος στο κρανίο
Και εγω εδω και μερικές μέρες δεν το αισθάνομαι καλά. Το κρανίο μου....

Ας είναι...
Θα ολοκληρωθει η ιστορία γιαι το οφείλω ειδικά στον Τσίλι μου αλλά και στα άλλα γατιά που μου έκαναν παρέα την Πρωτοχρονια.
Αλλά! Υποσχέθηκα στον εαυτο μου...
Φρέγια: "Αντε πάλι τα ίδια! Τιιιιιι! δεν θα μου κάνεις άλλο πάρτι? Τρελάθηκες?? Και το Πάσχα? Δεν θα σουβλίσουμε αρνάκι στην υπαιθρο μαζί με τα φιλαράκια? Και στα γενέθλια μου τον Ιούνιο δεν θα κάνω πάρτι σε γνωστο μπαράκι???
Ελα ρε μάναααααααααααααααααααααα!!!!!!"

sobing sobing sobing sobing sobing sobing sobing sobing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από NiaR Πεμ Ιαν 06, 2011 10:32 am

ραλλου περσστικουλια filaki
μα πως να μην σε πονεσει το κεφαλι με αυτην την γκρινιαρα κορη που χεις...τς τς τς
Ηρωας ο Νικολας!
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιαν 06, 2011 12:55 pm

ralou έγραψε:η Mbrigade τα πηρε στο κρανίο
Ο Αη Βασίλης τα πηρε κι αυτος στο κρανίο
Και εγω εδω και μερικές μέρες δεν το αισθάνομαι καλά. Το κρανίο μου....

Ας είναι...
Θα ολοκληρωθει η ιστορία γιαι το οφείλω ειδικά στον Τσίλι μου αλλά και στα άλλα γατιά που μου έκαναν παρέα την Πρωτοχρονια.
Αλλά! Υποσχέθηκα στον εαυτο μου...
Φρέγια: "Αντε πάλι τα ίδια! Τιιιιιι! δεν θα μου κάνεις άλλο πάρτι? Τρελάθηκες?? Και το Πάσχα? Δεν θα σουβλίσουμε αρνάκι στην υπαιθρο μαζί με τα φιλαράκια? Και στα γενέθλια μου τον Ιούνιο δεν θα κάνω πάρτι σε γνωστο μπαράκι???
Ελα ρε μάναααααααααααααααααααααα!!!!!!"

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 387590

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 71431 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 71431 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 71431 Όχι άλλο πάρτυ? Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 71431 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 339558 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 388464 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 103358 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 734572 Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 72784
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Empty Απ: Μια επιτυχημένη εναλλακτική δραστηριότητα του Αη Βασίλη

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Ιαν 06, 2011 11:39 pm

Πάρτυ, πάρτυ, πάρτυ!

strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike strike

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Μια επιτυχημένη  εναλλακτική δραστηριότητα  του Αη Βασίλη - Σελίδα 4 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης