gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

+54
alex..niaou
Debbie4ever
vaso
Smokys
Mary-Fish
Δ²
funambolo
Karamela
otz
nikos_x
marea
Λιλούκι
f.m123
Naerdiel
kat-cats
Μαυρογατος
Bijoux743
mpoulaalekoula
zaharitsa
houlieta
polina4smile
koneko
Dreamer
my kristi
marsy-mona
Maskotaki
Sisy
flokatoula
za(cat)istas
LAROGATA
Πούπσυ
tralala
lamprini
uptight
vickypop
Kikiriki
nelly 's mother
alexia54
Λιαννα
kounelaki
alexandrakicat
aiorasky
doremi
Chouzouris
aporw
crescent_moon
NiaR
Anatoli
XIONIS
moukelis
natalouko
dianna.claudia
SuperCatz
Φωτεινή
58 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 29 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιαν 12, 2011 3:11 pm

Ασπα, τι ειναι αυτη η τροφη?Δεν την εχω ξανακουσει.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Τετ Ιαν 12, 2011 3:14 pm

XIONIS έγραψε:
natalouko έγραψε:Εγώ θέλω να τους δοκιμάσω την blue buffalo αλλά δεν έχω βρει πουθενά την μεγάλη συσκευασία.. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 442890 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 442890 Έστειλα τώρα ένα email στον αντιπρόσωπο Ελλάδος και περιμένω να μου πουν που θα την βρω... Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150
Αν δεν βρω αυτή θα τους δώσω την Oliver's!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 270712 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 270712
Eισαι τυχερη!!!! Μολις εφυγε ο πωλητης της Leading Paws!!!! H μονη τροφη που εχει ερθει στην Ελλαδα σε μεγαλη συσκευασια ειναι η Finicky η οποια απευθυνεται σε δυσκολες γατες. Εχει τρια ειδη πρωτεινης βγαινει σε 3,17 κιλα και προτεινομενη λιανικη τιμη ειναι στα 30 ευρω. Αν τη θες πες μου και θα στην εχω την Παρασκευη!!!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 517937
Μου φαίνεται δεν μπορούν να συνενοηθούν μεταξύ τους.. Όταν είχα πάει στην έκθεση κατοικιδίου τον Οκτώβριο με ενημέρωσαν στο stand της blue buffalo οτι υπάρχει στην Ελλάδα η indoor στην συσκευασία των 11 κιλών και μάλιστα μου έδωσαν και τιμή... Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572
Σε ευχαριστώ Άσπα μου αλλά με 5 γατιά τα 3,17 κιλά μας φτάνουν για μια εβδομάδα και η τιμή είναι λίγο τσουχτερή...
Μάλλον με βλέπω για oliver's...

Να σε ρωτήσω έχεις την arden grange sensitive? Σε τι συσκευασίες βγαίνει και πόσο κοστίζουν?? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alexia54 Τετ Ιαν 12, 2011 3:34 pm

NiaR έγραψε: ελεοςςςςςςςς
ακου εκει μη διανοηθεις!!!! Παιδι μου ειναι η γατα ΣΟΥ πλέον. Αν δεις οτι κατι δεν ειναι καλο θα το αλλαζεις!
και τα δικα μου εχουν φαει λιχουδιες της WHISKAS παντως και μαλιστα 2-3 φορες απο δωρακια φιλων που οκ ασχετα ειναι τα παιδια και δεν παθαν τιποτα απολυτως...

γενικα απο την αρχη αυτος μου ειχε κανει ασχημη εντυπωση, αλλα εχε χαρη που ηθελα πολυ τη μικρη, αλλιως.....escape
τυχερη εισαι, που δεν ειχατε ατυχηματα! εμενα ισως επειδη ειναι μικρουλινι ακομα, φαινεται της πειραξε το στομαχι..οπως και να'χει τερμα τα πειραματα με τροφες σουπερ μαρκετ..


moukelis έγραψε:Alexia καποιοι ανθρωποι εχουν τελικα πολύ θρασος…Εκεινος διανοειται να αναπαραγει τα ζωα του χωρις να νοιαζεται για την υγεια τους,κι εσενα σου λεει να μην διανοηθεις να της αλλαξεις αμμο.Τι να πω…
Υπαρχει Persian στη σειρα της Royal αλλα γενικα η εταιρια εχει αρχισει να αποσυρει τους κωδικους που απευθυνονται σε φυλες.Πιστευω όμως ότι επειδη τη συγκεκριμενη την παιρνει απιστευτα πολυς κοσμος,δεν τους συμφερει να τη σταματησουν.Ψαξε την,είναι πολύ καλυτερη από τη Hillʼs κατά τη γνωμη μου.Η συσκευασια της είναι αυτή:
http://www.petco.com/product/7098/Royal-Canin-Feline-Breed-Nutrition-Persian-30.aspx
Η whiskas ακομα και με δυο-τρεις κροκετες εμενα μου εχει τυχει να κανει ακομα και πολύ προχωρημενη κολλιτιδα στο ζωο,μην της ξαναδωσεις με τιποτα.Επισης κρατησε ελαχιστη από την αμμο της,οσο ένα φτυαρακι περιπου,και ανακατεψε την με μια clumping litter.Κι εσυ θα ξενοιασεις από μυρωδιες,και πιο υγιεινο για το ζωο θα είναι.
Bικακι βρηκα ενα 2,5κιλο Orijen και τους το ανακατεψα...

πλακα κανεις!! ελπιζω τα δικα μας βασανα να εληξαν με τη διαρροια..

SuperCatz έγραψε:Η παιδική περσική της royal canin είναι η persian 32, η persian 30 είναι για ενήλικα. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 270712

moukelis έγραψε:Α νομιζα οτι οπου να 'ναι γινεται εξι μηνων η μπεμπα,γι'αυτο της εδειξα την 30.

SuperCatz έγραψε:Nαι, γύρω στο Πάσχα, αλλά και πάλι η persian 30 είναι από 1 έτους και πάνω.

τωρα μπηκαμε στον 4ο μηνα! δυστυχως σημερα που πηγα στο πετ σοπ δεν ειχαν κιττεν για περσικα, γιατι τους ειχε τελειωσει.. το καλο ειναι οτι ειναι φραντσαϊζ απο αυτα της Αθηνας, οποτε ΘΑ φερουν... φασκελοκουκουλωστα...
παντως \τωρα ειμαι εν αναμονη να τελειωσει η αμμος και θα παω να παρω αλλη.. εχω ακουσει για EVERCLEAN.. any thoughts??
αα, ασχετο!! δειτε τι παρηγγειλα στο κουκλι μου!! http://www.plus4u.gr/showsubcat.php?Cat=136&SubCat=%C3%C1%D4%C1-%D5%C3%C9%C5%C9%CD%C7+%C1%D3%D6%C1%CB%C5%C9%C1

και επομενος στοχος για οταν θα ειμαστε λιγο πιο "ανετες" ειναι αυτο!!
http://www.litterhouse.com/
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Τετ Ιαν 12, 2011 3:37 pm

alexia54 έγραψε:
NiaR έγραψε: ελεοςςςςςςςς
ακου εκει μη διανοηθεις!!!! Παιδι μου ειναι η γατα ΣΟΥ πλέον. Αν δεις οτι κατι δεν ειναι καλο θα το αλλαζεις!
και τα δικα μου εχουν φαει λιχουδιες της WHISKAS παντως και μαλιστα 2-3 φορες απο δωρακια φιλων που οκ ασχετα ειναι τα παιδια και δεν παθαν τιποτα απολυτως...

γενικα απο την αρχη αυτος μου ειχε κανει ασχημη εντυπωση, αλλα εχε χαρη που ηθελα πολυ τη μικρη, αλλιως.....Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 741121
τυχερη εισαι, που δεν ειχατε ατυχηματα! εμενα ισως επειδη ειναι μικρουλινι ακομα, φαινεται της πειραξε το στομαχι..οπως και να'χει τερμα τα πειραματα με τροφες σουπερ μαρκετ..


moukelis έγραψε:Alexia καποιοι ανθρωποι εχουν τελικα πολύ θρασος…Εκεινος διανοειται να αναπαραγει τα ζωα του χωρις να νοιαζεται για την υγεια τους,κι εσενα σου λεει να μην διανοηθεις να της αλλαξεις αμμο.Τι να πω…
Υπαρχει Persian στη σειρα της Royal αλλα γενικα η εταιρια εχει αρχισει να αποσυρει τους κωδικους που απευθυνονται σε φυλες.Πιστευω όμως ότι επειδη τη συγκεκριμενη την παιρνει απιστευτα πολυς κοσμος,δεν τους συμφερει να τη σταματησουν.Ψαξε την,είναι πολύ καλυτερη από τη Hillʼs κατά τη γνωμη μου.Η συσκευασια της είναι αυτή:
http://www.petco.com/product/7098/Royal-Canin-Feline-Breed-Nutrition-Persian-30.aspx
Η whiskas ακομα και με δυο-τρεις κροκετες εμενα μου εχει τυχει να κανει ακομα και πολύ προχωρημενη κολλιτιδα στο ζωο,μην της ξαναδωσεις με τιποτα.Επισης κρατησε ελαχιστη από την αμμο της,οσο ένα φτυαρακι περιπου,και ανακατεψε την με μια clumping litter.Κι εσυ θα ξενοιασεις από μυρωδιες,και πιο υγιεινο για το ζωο θα είναι.
Bικακι βρηκα ενα 2,5κιλο Orijen και τους το ανακατεψα...

πλακα κανεις!! ελπιζω τα δικα μας βασανα να εληξαν με τη διαρροια..

SuperCatz έγραψε:Η παιδική περσική της royal canin είναι η persian 32, η persian 30 είναι για ενήλικα. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 270712

moukelis έγραψε:Α νομιζα οτι οπου να 'ναι γινεται εξι μηνων η μπεμπα,γι'αυτο της εδειξα την 30.

SuperCatz έγραψε:Nαι, γύρω στο Πάσχα, αλλά και πάλι η persian 30 είναι από 1 έτους και πάνω.

τωρα μπηκαμε στον 4ο μηνα! δυστυχως σημερα που πηγα στο πετ σοπ δεν ειχαν κιττεν για περσικα, γιατι τους ειχε τελειωσει.. το καλο ειναι οτι ειναι φραντσαϊζ απο αυτα της Αθηνας, οποτε ΘΑ φερουν... φασκελοκουκουλωστα...
παντως \τωρα ειμαι εν αναμονη να τελειωσει η αμμος και θα παω να παρω αλλη.. εχω ακουσει για EVERCLEAN.. any thoughts??
αα, ασχετο!! δειτε τι παρηγγειλα στο κουκλι μου!! http://www.plus4u.gr/showsubcat.php?Cat=136&SubCat=%C3%C1%D4%C1-%D5%C3%C9%C5%C9%CD%C7+%C1%D3%D6%C1%CB%C5%C9%C1

και επομενος στοχος για οταν θα ειμαστε λιγο πιο "ανετες" ειναι αυτο!!
http://www.litterhouse.com/
Είναι πολύ όμορφο το σπιτάκι που καλύπτει την αμμολεκάνη!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 742497 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 742497 Είδα όμως ότι είναι αμερική.. στέλνουν Ελλάδα??? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιαν 12, 2011 3:39 pm

Αλεξια, για να μην παιρνεις 300 αμμολεκανες οπως καναμε εμεις, παρε κατευθειαν μια μεγαλη κλειστη αμμολεκανη. Στην αρχη τωρα που ειναι μικρη μπορεις να την αφηνεις ανοιχτη χωρις το καπακι της και αργοτερα οταν μεγαλωσει βαζεις το καπακι με η χωρις το πορτακι. Μην παρεις ανοικτη, ειναι πεταμενα λεφτα.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Φωτεινή Τετ Ιαν 12, 2011 3:53 pm

Συμφωνώ με την αποπάνω μου... τα λεφτά για ανοικτή αμμολεκάνη είναι χαμένα λεφτά.
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alexia54 Τετ Ιαν 12, 2011 3:55 pm

τωρα της εχω μια προχειρη, στην οποια δεν πολυβολευεται.. της παρειγγειλα τη ροζ γιατι θελω μια κλειστη κλπ η οποια θα ερθει σε 2-3 βδομαδες οπως λεει μεσα! η αλλη που ειναι σπιτακι κυκλοφορει καιρο στην αγορα κ επειδη δεν υπαρχει κινδυνος εξαντλησης, σκεφτομαι να την παρω οταν παρω πτυχιο και φυγω απο αλεξ/πολη, κατι που ευελπιστω να γινει το σεπτεμβρη.. ειναι απλα μια αγορα που θελω να κανω μεσα στο 2011..!!

natalouko, εστειλα mail και μου ειπαν οτι αφου βρισκομαι ελλαδα, να το παραγγειλω απο αυτο το site http://www.petnap.co.uk/acatalog/Litterhouse.html#a59
κι οτι το κοστος (αγορα+φοροι+μεταφορικα) ειναι 99 λιρες, δηλαδη περιπου 120 ευρω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alexia54 στις Τετ Ιαν 12, 2011 3:58 pm, 1 φορά
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alexia54 Τετ Ιαν 12, 2011 3:57 pm

τωρα καταλαβα γιατι μου λετε για ανοιχτες αμμολεκανες! παιδια συγγνωμη mea culpa εβαλα λαθος λινκ
αυτο ειναι το σωστο (η κλειστη ροζ)
http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=137000629&LastAdd=137000629&t=%C5%CE%CF%D0%CB%C9%D3%CC%CF%D3%20%D4%CF%D5%C1%CB%C5%D4%C1%20%C3%C1%D4%C1%D3%20%CC%C5%20%D0%CF%D1%D4%C1/%20%CC%D0%CF%D1%CD%D4%CF
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιαν 12, 2011 4:04 pm

natalouko έγραψε: όμορφο το σπιτάκι που καλύπτει την αμμολεκάνη!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 742497 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 742497 Είδα όμως ότι είναι αμερική.. στέλνουν Ελλάδα??? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780

Στέλνουν μάλλον, http://www.petnap.co.uk/acatalog/Litterhouse.html#a59 , αλλά δεν το είδα για να σου πω με σιγουριά..
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από nelly 's mother Τετ Ιαν 12, 2011 4:05 pm

alexia54 έγραψε: Shocked Shocked Shocked Shocked what what what lipothymia lipothymia

τι λες τωρα?! δε θελω να ξερω!!!.. μ'αρεσει η ψυχραιμια σου ομως!! εγω δεν ημουν προετοιμασμενη για τετοια skatovroxi δεν της ξαναδινω τετοιες χαζομαρες, τελος!
ασχετο, ειναι απο την προηγουμενη συζητηση, εχει οντως η Royal Canin Kitten για περσικα?? δεν τα ειδα στη Ζωοφιλια..ελπιζω τωρα που θα παω να εφεραν.. εχει μεγαλη διαφορα σαν ποιοτητα? ειναι κ καλα για να διατηρει το τριχωμα κλπ? εχω ξανακουσει στο φορουμ για τη Hill's που μου ειπες, αλλα ειναι αρχη ακομα κ με εχει φοβισει ο handjob (πρωην ιδιοκτητης/βασανιστης του φουντουκιου) να μην ΔΙΑΝΟΗΘΩ να της αλλαξω γατοτροφη ή αμμο. και να φανταστεις η αμμος της ειναι μια σιχαμενη απο το Lidl που η μιση εχει γινει μπετο.. κατουραει, παω βγαζω το κατουρημενο κ παρ'ολα αυτα απο κατω ειναι σαν τα θεμελια του ΟΑΚΑ !!!

Τι άλλο θα ακούσουμε ρε παιδί μου; Άμμο από τα lidl...Γιατί δεν έβαζε εκεί πέρα λίγο χώμα να είναι και φυσική η κατάσταση...και να σου δίνει και όρντινο, τι να κάνεις και τι να μην κάνεις...Έλεος... tafos
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιαν 12, 2011 4:07 pm

Αααα.. τώρα είδα ότι το έβαλες κι εσύ το λινκ, Αλεξία.. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 742497
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Ιαν 12, 2011 4:16 pm

natalouko έγραψε:
Μου φαίνεται δεν μπορούν να συνενοηθούν μεταξύ τους.. Όταν είχα πάει στην έκθεση κατοικιδίου τον Οκτώβριο με ενημέρωσαν στο stand της blue buffalo οτι υπάρχει στην Ελλάδα η indoor στην συσκευασία των 11 κιλών και μάλιστα μου έδωσαν και τιμή... Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572
Σε ευχαριστώ Άσπα μου αλλά με 5 γατιά τα 3,17 κιλά μας φτάνουν για μια εβδομάδα και η τιμή είναι λίγο τσουχτερή...
Μάλλον με βλέπω για oliver's...

Να σε ρωτήσω έχεις την arden grange sensitive? Σε τι συσκευασίες βγαίνει και πόσο κοστίζουν?? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663

Εχω την εντυπωση οτι υπαρχη η Indoor για σκυλους σε 11κιλο tafos
Τωρα δεν ειμαι στο μαγαζι αλλα θα πω στη Δημητρα που θα ειναι το απογευμα στο μαγαζι να δει τον τιμοκαταλογο. Λογω χωρου δε φερνουμε πανω απο 2,5 γατας (γιατι δε μας εχει ζητηθει εκτος απο καποιους πελατες που παιρνουν το 7,5 κοτοπουλο) οποτε δε θυμαμαι αν βγαινει σε μεγαλο η Sensitive. Ειμαι ομως σχεδον 100% σιγουρη οτι σε γατα βγαινει σε 7,5 κιλα μονο σολωμος και κοτοπουλο...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alexia54 Τετ Ιαν 12, 2011 4:19 pm

nelly 's mother έγραψε:

Τι άλλο θα ακούσουμε ρε παιδί μου; Άμμο από τα lidl...Γιατί δεν έβαζε εκεί πέρα λίγο χώμα να είναι και φυσική η κατάσταση...και να σου δίνει και όρντινο, τι να κάνεις και τι να μην κάνεις...Έλεος... tafos

ναι ασε, μας το παιζουν ολοι παντογνωστες..φταιω εγω που ειμαι χαϊβανι και καθομαι κι ακουω ο,τι πει ο καθενας..τελοσπαντων, λογικα μες στο μηνα τελειωνει η αμμος οποτε θα παω να παρω απο το πετ σοπ μια καλη και αν κανω αυτο που μου ελεγαν η Βικυ κι η Moukelis με το ανακατεμα νεας κ παλιας...

SuperCatz έγραψε:Αααα.. τώρα είδα ότι το έβαλες κι εσύ το λινκ, Αλεξία.. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 742497

doing Razz happy2
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από moukelis Τετ Ιαν 12, 2011 4:42 pm

Επειδή εχω ακουσει πολλους να ανησυχουν για την υψηλή ( ; ) πρωτεϊνη της Orijen ριξτε μια ματια στα ποσοστα της Royal και καντε μια συγκριση,σε καποιες περιπτωσεις εχει ακομα και περισσοτερη.Μονο που μαζι με την εξτρα πρωτεϊνη σε εκεινη την περιπτωση,το ζωο τρωει κι ένα κάρο καλαμποκι και γλουτενη,που χρησιμοποιειται μαλιστα και σαν κολλα ταπετσαριας.
Royal Canin Young Adult (34.0%)
http://catfoodreviews.com/royal-canin-young-adult-yws-34-cat-food/
Royal Canin Young Male (38%)
http://catfoodreviews.com/royal-canin-young-male-ws-38-cat-food/
Acana Prairie Feast (35%)
http://catfoodreviews.com/acana-prairie-feast-cat-food/
Orijen Adult Cat and Kitten (45%)
http://catfoodreviews.com/orijen-adult-cat-and-kitten-dry-cat-food/
Orijen 6 Fresh Fish (42%)
http://catfoodreviews.com/orijen-6-fresh-fish-cat-food/
Επισης είναι πολύ σημαντικη η πηγη της πρωτεϊνης.Πρωτεϊνη περιεχουν και τα οσπρια,φανταζομαι όμως ότι καταλαβαινετε ότι καλυτερη πηγη για ένα σαρκοφαγο είναι το μοσχαρι,από ότι οι φακες.Επισης καλυτερη πηγη είναι το καθαρο κρεας,παρα τα εντοσθια,τα κοκκαλα,οι οπλες,το δερμα,και τα λιπη που περισσευουν.Οταν μια τροφη εχει meal,σημαινει ότι χρησιμοποιει τα παραπανω για το ποσοστο κρεατος που αναγραφει.
Συμφωνω ότι δεν ζουν πια εξω ώστε να κυνηγουν και να τρωνε 100% πρωτεϊνη,κι αυτος είναι ο λογος που τους δινω μια τροφη που περιεχει 45%,δηλαδη πολύ λιγοτερο από το μισο που θα επρεπε να τρωνε ως αποκλειστικα σαρκοφαγα ζωα.Το ότι μενουν όμως μεσα στο σπιτι δε σημαινει ότι μεταλλαχθηκαν σε κοτες για να τρωνε καλαμποκι και σιταρι.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Ιαν 12, 2011 4:43 pm

Άλλαξε την άμμο καλύτερα. Αυτή της ever clean θα σε βολέψει. Είναι κάπως τσιμπημένη η τιμή αλλά γλιτώνεις μυρωδιές , καθάρισμα και είναι και πιο υγιεινή για τη γάτα ( επειδή πετάς τις ακαθαρσίες και η άμμος παραμένει καθαρή)
Τώρα για τροφή, είναι λίγο περί ορέξεως...
Τα δικά μου τρώνε purina kitten συνήθως. Τους παίρνω και royal kitten Που την τσακίζουν αλλά ρε γμτ είναι πανάκριβη.
Δοκίμασα και μία της hills την κτηνιατρική για γατάκια < 1 έτους και έκανα αμάν μέχρι να την φάνε.
Ο κτηνίατρος μου είπε πως οποιαδήποτε αλλαγή στην τροφή μπορεί να προκαλέσει μαλακά κακά, ακόμη και αν η καινούργια τροφή είναι καλύτερης ποιότητας.
Πάντως και εγώ στο ψάξιμο είμαι ακόμη. Γιατι ναι μεν η purina είναι οικονομική/ σακουλάκι αλλά επειδή τρώνε μεγάλη ποστότητα για να χορτάσουν μου έρχεται αρκετά ακριβή / μήνα.
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Τετ Ιαν 12, 2011 4:45 pm

XIONIS έγραψε:
natalouko έγραψε:
Μου φαίνεται δεν μπορούν να συνενοηθούν μεταξύ τους.. Όταν είχα πάει στην έκθεση κατοικιδίου τον Οκτώβριο με ενημέρωσαν στο stand της blue buffalo οτι υπάρχει στην Ελλάδα η indoor στην συσκευασία των 11 κιλών και μάλιστα μου έδωσαν και τιμή... Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572
Σε ευχαριστώ Άσπα μου αλλά με 5 γατιά τα 3,17 κιλά μας φτάνουν για μια εβδομάδα και η τιμή είναι λίγο τσουχτερή...
Μάλλον με βλέπω για oliver's...

Να σε ρωτήσω έχεις την arden grange sensitive? Σε τι συσκευασίες βγαίνει και πόσο κοστίζουν?? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 323663

Εχω την εντυπωση οτι υπαρχη η Indoor για σκυλους σε 11κιλο Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 56971
Τωρα δεν ειμαι στο μαγαζι αλλα θα πω στη Δημητρα που θα ειναι το απογευμα στο μαγαζι να δει τον τιμοκαταλογο. Λογω χωρου δε φερνουμε πανω απο 2,5 γατας (γιατι δε μας εχει ζητηθει εκτος απο καποιους πελατες που παιρνουν το 7,5 κοτοπουλο) οποτε δε θυμαμαι αν βγαινει σε μεγαλο η Sensitive. Ειμαι ομως σχεδον 100% σιγουρη οτι σε γατα βγαινει σε 7,5 κιλα μονο σολωμος και κοτοπουλο...

Εγώ πάντως για γάτας μιλούσα... Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 734572 Τεσπα..

Οπότε ούτε η arden μας βολεύει.. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 72784 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 72784
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άσπα μου για τις πληροφορίες!!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από NiaR Τετ Ιαν 12, 2011 4:54 pm

οκ... αυτο ηταν! Πηγα σε 2 πετ σοπ εδω γυρω..κανενα δεν εχει συσκευασιες των 400γρ για να δοκιμασω...κλαψψψψ θα ψαξω μεχρι την πιτα και εαν δεν βρω θα αγορασω απο κατω (Ασπααααα θα σου στειλω πμ!)
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Ιαν 12, 2011 4:55 pm

moukelis έγραψε:Επειδή εχω ακουσει πολλους να ανησυχουν για την υψηλή ( ; ) πρωτεϊνη της Orijen ριξτε μια ματια στα ποσοστα της Royal και καντε μια συγκριση,σε καποιες περιπτωσεις εχει ακομα και περισσοτερη.Μονο που μαζι με την εξτρα πρωτεϊνη σε εκεινη την περιπτωση,το ζωο τρωει κι ένα κάρο καλαμποκι και γλουτενη,που χρησιμοποιειται μαλιστα και σαν κολλα ταπετσαριας.
Royal Canin Young Adult (34.0%)
http://catfoodreviews.com/royal-canin-young-adult-yws-34-cat-food/
Royal Canin Young Male (38%)
http://catfoodreviews.com/royal-canin-young-male-ws-38-cat-food/
Acana Prairie Feast (35%)
http://catfoodreviews.com/acana-prairie-feast-cat-food/
Orijen Adult Cat and Kitten (45%)
http://catfoodreviews.com/orijen-adult-cat-and-kitten-dry-cat-food/
Orijen 6 Fresh Fish (42%)
http://catfoodreviews.com/orijen-6-fresh-fish-cat-food/
Επισης είναι πολύ σημαντικη η πηγη της πρωτεϊνης.Πρωτεϊνη περιεχουν και τα οσπρια,φανταζομαι όμως ότι καταλαβαινετε ότι καλυτερη πηγη για ένα σαρκοφαγο είναι το μοσχαρι,από ότι οι φακες.Επισης καλυτερη πηγη είναι το καθαρο κρεας,παρα τα εντοσθια,τα κοκκαλα,οι οπλες,το δερμα,και τα λιπη που περισσευουν.Οταν μια τροφη εχει meal,σημαινει ότι χρησιμοποιει τα παραπανω για το ποσοστο κρεατος που αναγραφει.
Συμφωνω ότι δεν ζουν πια εξω ώστε να κυνηγουν και να τρωνε 100% πρωτεϊνη,κι αυτος είναι ο λογος που τους δινω μια τροφη που περιεχει 45%,δηλαδη πολύ λιγοτερο από το μισο που θα επρεπε να τρωνε ως αποκλειστικα σαρκοφαγα ζωα.Το ότι μενουν όμως μεσα στο σπιτι δε σημαινει ότι μεταλλαχθηκαν σε κοτες για να τρωνε καλαμποκι και σιταρι.
+10000000
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alexia54 Τετ Ιαν 12, 2011 4:58 pm

emena eutuxws einai litodiaito to fountoukaki opote einai enas akoma logos pou de lupamai ta lefta gia trofi..
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από moukelis Τετ Ιαν 12, 2011 5:00 pm

Eσυ πολυ μ'αρεσεις που συμφωνεις και δε μου φερνεις αντιρρησεις,στο εχω πει;happy2 Οχι σαν την αλληνε τη σουρπουϊτσα... Madd
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιαν 12, 2011 5:01 pm

moukelis έγραψε:Eσυ πολυ μ'αρεσεις που συμφωνεις και δε μου φερνεις αντιρρησεις,στο εχω πει;happy2 Οχι σαν την αλληνε τη σουρπουϊτσα... Madd

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιαν 12, 2011 5:02 pm

Δωρα, μηπως βρηκες και κατι παρομοιο για τις Αρντεν?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από nelly 's mother Τετ Ιαν 12, 2011 5:02 pm

alexia54 έγραψε:emena eutuxws einai litodiaito to fountoukaki opote einai enas akoma logos pou de lupamai ta lefta gia trofi..

Ναι, και μένα ο Γκίσμο μου...7 κιλά τροφή την εβδομάδα...χώρια οι κονσέρβες...ε, και πού και πού κοτοπουλάκι, μοσχαράκι βραστό, να μην πάθει το καημένο. Καλύτερα να τον έντυνα λέμε... geek
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Ιαν 12, 2011 5:03 pm

Kikiriki έγραψε:
Τα δικά μου τρώνε purina kitten συνήθως. Τους παίρνω και royal kitten Που την τσακίζουν αλλά ρε γμτ είναι πανάκριβη.

Ποια παιρνεις? Την απλη ή την κτηνιατρικη? Η κτηνιατρικη η Growth που πρεπει να ειναι το αντιστοιχο της Kitten της απλης σειρας εχει το 2κιλο 20 ευρω. Για την ποιοτητα κια υτα που προσφερει στα γατακια ειναι πολυ καλη η τιμη!!! Εγω με αυτη μεγαλωσα ολα τα δικα μου γατια αλλα και τα αδεσποτα μωρα που ειχα αναλαβει ( Ποκοπικος, Κιρα, Μελινα, Κιρκη κλπ.)

natalouko έγραψε:
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Άσπα μου για τις πληροφορίες!!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150
Τιποτα Ναταλιτσα μου!!! Οτι θες ρωτα!!!! Laughing

NiaR έγραψε:οκ... αυτο ηταν! Πηγα σε 2 πετ σοπ εδω γυρω..κανενα δεν εχει συσκευασιες των 400γρ για να δοκιμασω...κλαψψψψ θα ψαξω μεχρι την πιτα και εαν δεν βρω θα αγορασω απο κατω (Ασπααααα θα σου στειλω πμ!)
Οοοοοοκκκκκκ!!!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Ιαν 12, 2011 5:04 pm

moukelis έγραψε:Eσυ πολυ μ'αρεσεις που συμφωνεις και δε μου φερνεις αντιρρησεις,στο εχω πει;happy2 Οχι σαν την αλληνε τη σουρπουϊτσα... Madd
Απορια!!!! Ποια ειναι η σουρπουϊτσα????? Suspect
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Φωτεινή Τετ Ιαν 12, 2011 5:18 pm

Ρώτησα για την πρωτεϊνη επειδή παλιά η Ασπασία μου είχε πει ότι αν τρώνε μεγαλύτερη ποσότητα από Όριτζεν π.χ. από αυτή που τους αναλογεί, δημιουργείται πρόβλημα στο συκώτι. Ναι μεν στα δικά μου δίνω μικρότερη ποσότητα από ό,τι με την RC, αλλά καθότι πάντα στο μπολάκι υπάρχει τροφή και το καθένα τρώει όποτε θέλει, ανησύχησα.. Suspect
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από moukelis Τετ Ιαν 12, 2011 5:21 pm

Αυτη η παλιοΒικυ.
Tετα οχι απο το συγκεκριμενο site αλλα αν πατησεις arden grange reviews θα βρεις αρκετες.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Τετ Ιαν 12, 2011 5:22 pm

Πόσα γραμμάρια οριτζεν τους δίνεται καθημερινά??? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Ιαν 12, 2011 5:25 pm

Φωτεινή έγραψε:Ρώτησα για την πρωτεϊνη επειδή παλιά η Ασπασία μου είχε πει ότι αν τρώνε μεγαλύτερη ποσότητα από Όριτζεν π.χ. από αυτή που τους αναλογεί, δημιουργείται πρόβλημα στο συκώτι. Ναι μεν στα δικά μου δίνω μικρότερη ποσότητα από ό,τι με την RC, αλλά καθότι πάντα στο μπολάκι υπάρχει τροφή και το καθένα τρώει όποτε θέλει, ανησύχησα.. Suspect
Αυτο μου το ειχε πει ο γιατρος μας!!! Απο την αλλη απο την εταιρεια εισαγωγης το αρνουντε κατηγορηματικα!!!! Μου εφεραν κατεβατα απο βιβλιογραφια κι ερευνες που γραφουν το αντιθετο. Τι να πω κι εγω η ερμη??? dizzy
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Φωτεινή Τετ Ιαν 12, 2011 5:29 pm

natalouko έγραψε:Πόσα γραμμάρια οριτζεν τους δίνεται καθημερινά??? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780

45-50 γραμμάρια + μια κονσερβούλα των 70-80 γρ. την οποία μοιράζονται.. καλά δεν είναι; Suspect
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από NiaR Τετ Ιαν 12, 2011 5:31 pm

οοοολα αυτα ειναι ζαλουρα κοριτσια....
Τι ισχει και τι οχι δεν μπορουμε να ξερουμε, οποτε τζαμπα τρελαινομαστε και ψαχνουμε....
εχω δει γατα φιλης να εχει φτασει αισιως τα 17 (Αγκυρας) μενει σε σπιτι με κηπο μεσα-εξω και τρωει ανθρωπινο τονο και οτι αλλο βρεθει στο διαβα της...
Επισης γατες στην αυλη γιαγιας , υγιεστατες ζησαν 15-17 χρονια και τρωγαν τροφες απο σουπερ μαρκετ.....
τρεχα βρες...!!!!!!!!!
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Τετ Ιαν 12, 2011 5:33 pm

Φωτεινή έγραψε:
natalouko έγραψε:Πόσα γραμμάρια οριτζεν τους δίνεται καθημερινά??? Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780

45-50 γραμμάρια + μια κονσερβούλα των 70-80 γρ. την οποία μοιράζονται.. καλά δεν είναι; Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 703780

Μια χαρά είναι!!! Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150 Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 134150
Εγώ τους δίνω 70γρ την ημέρα και λίγη κονσερβούλα 4 φορές την εβδομάδα.. Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 270712
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Ιαν 12, 2011 5:34 pm

Νάνσυ πραγματικά τρέχα βρες. Η γάτα των παραδίπλα έφτασε αισίως τα 18, την ταίζουν ο,τι να ναι κυριολεκτικά : Χύμα ξηρή τροφή, κονσέρβα την πιο φθηνή του σ.μ. ανακατεμένη πολλές φορές με ψωμί ( για οικονομία), αποφάγια κτλ και αυτή ζει και ο δικός μου ο Μαγιούλης που τον είχα στα όπα όπα έπαθε καρκίνου του εντέρου....

Ασπασία μάλλον την απλή, αφού την πήρα από πετ σοπ. Αυτή η growth από ποια εταιρεία είναι ?
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιαν 12, 2011 6:05 pm

Και η Μπλου Μπαφαλο για οποιον ενδιαφερεται
http://catfoodreviews.com/blue-buffalo-adult-cat-food/
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Ιαν 12, 2011 6:11 pm

Ναταλια εχει 7,5 Arden Grange Sensitive κι εχει 53,95! Υπολογισε 50! Αν θες πες μου να σου παραγγειλω! Veryhappy
Kikiriki έγραψε:Ασπασία μάλλον την απλή, αφού την πήρα από πετ σοπ. Αυτή η growth από ποια εταιρεία είναι ?
Νομιζα οτι το ειχα γραψει γιατι κανω διαχωρισμο της κτηνιατρικης απο την απλη σειρα. Η Growth ειναι Royal Canin κτηνιατρικη!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 29 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης