gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέα άφιξη...

+20
mirloon
nosyparker
Maro
manto
vaso
Chouzouris
NiaR
ismini
XIONIS
gatoras
sardela
Gloriana
Anatoli
markello
flokatoula
MHTSI
SuperCatz
~Zouzou~
marestros
melitta
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Πεμ Ιουλ 22, 2010 9:55 pm

Απόψε στην απογευματινή βόλτα του Ρας, αποφάσισα να αλλάξω διαδρομή για να μην βαριέται..
Τι το θελα.. Sad Εκεί που περπάταγα ακούω ένα σπαραχτικό νιαουρητό και βλέπω μέσα στην μέση του δρόμου ένα τόσο δα γατάκι.. Ήταν βρώμικο, αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Το έβγαλα από τον δρόμο για να μην το πατήσει κανένα αυτοκίνητο, το άφησα στην άκρη και έψαξα να βρω την μάνα του, αλλά τίποτε.. Αυτό εντωμεταξύ να συνεχίζει να κλαίει σπαραχτικά και να με ακολουθεί.. Μετά από ένα αγωνιώδες τέταρτο που δεν ήξερα τι να κάνω, αποφάσισα να το μαζέψω.. Το πήρα αγκαλιά και ηρέμησε αμέσως.
Νέα άφιξη... DSCF0195

Το έφερα σπίτι, το καθάρισα λιγάκι του έβαλα να φάει, ευτυχώς τρώει κονσέρβα πατέ και το έκλεισα στο μπάνιο (σε κουτί με πανιά, με φαγητό, νερό, άμμο).
Νέα άφιξη... DSCF0198


Δυστυχώς μέσα στο μπάνιο σκούζει συνέχεια και μόλις άνοιξα την πόρτα να το ηρεμήσω μπήκε ο Ομηράκος και αφού το μύρισε άρχισε να το γλείφει..
Νέα άφιξη... DSCF0203

Τώρα το έχω αφήσει να ελεύθερο στο σπίτι, όπου ακολουθεί από πίσω τον Ομηράκο..
Ερωτήσεις:
1) Μπορείτε να καταλάβετε πόσο είναι?
2) Πρέπει να του πιέζω την κοιλιά για κατούρημα ΚΑΙ fight3 ?
3) Υπάρχει κίνδυνος να κολλήσουν κάτι τα δικά μου, ή να κολλήσει αυτό κάτι από τα δικά μου?
και 4) και πιο σημαντικό: ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ??? Sad Sad
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από marestros Πεμ Ιουλ 22, 2010 9:59 pm

νομιζω πως ειναι πολυ πιθανο να μεταδοσει ασθενειες το μικρο. τα δικα σου σε αυτο λογικα οχι αφου ειναι υγιη αλλα μπορει να μεταφερουν κανενα ιο.

δεν πιστευω να πρεπει να του πιεζεις την κοιλια για να παρει μπροστα.

τι θα το κανεις ειναι μια καλη ερωτηση, πολυ καλη ερωτηση!!!!!!
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από ~Zouzou~ Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:05 pm

melitta έγραψε:Απόψε στην απογευματινή βόλτα του Ρας, αποφάσισα να αλλάξω διαδρομή για να μην βαριέται..
Τι το θελα.. Νέα άφιξη... 72784 Εκεί που περπάταγα ακούω ένα σπαραχτικό νιαουρητό και βλέπω μέσα στην μέση του δρόμου ένα τόσο δα γατάκι.. Ήταν βρώμικο, αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Το έβγαλα από τον δρόμο για να μην το πατήσει κανένα αυτοκίνητο, το άφησα στην άκρη και έψαξα να βρω την μάνα του, αλλά τίποτε.. Αυτό εντωμεταξύ να συνεχίζει να κλαίει σπαραχτικά και να με ακολουθεί.. Μετά από ένα αγωνιώδες τέταρτο που δεν ήξερα τι να κάνω, αποφάσισα να το μαζέψω.. Το πήρα αγκαλιά και ηρέμησε αμέσως.
Νέα άφιξη... DSCF0195

Το έφερα σπίτι, το καθάρισα λιγάκι του έβαλα να φάει, ευτυχώς τρώει κονσέρβα πατέ και το έκλεισα στο μπάνιο (σε κουτί με πανιά, με φαγητό, νερό, άμμο).
Νέα άφιξη... DSCF0198

Δυστυχώς μέσα στο μπάνιο σκούζει συνέχεια και μόλις άνοιξα την πόρτα να το ηρεμήσω μπήκε ο Ομηράκος και αφού το μύρισε άρχισε να το γλείφει..
Νέα άφιξη... DSCF0203

Τώρα το έχω αφήσει να ελεύθερο στο σπίτι, όπου ακολουθεί από πίσω τον Ομηράκο..
Ερωτήσεις:
1) Μπορείτε να καταλάβετε πόσο είναι?
2) Πρέπει να του πιέζω την κοιλιά για κατούρημα ΚΑΙ Νέα άφιξη... 923319 ?
3) Υπάρχει κίνδυνος να κολλήσουν κάτι τα δικά μου, ή να κολλήσει αυτό κάτι από τα δικά μου?
και 4) και πιο σημαντικό: ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ??? Νέα άφιξη... 72784 Νέα άφιξη... 72784
First of all,ειναι κουκλακι Νέα άφιξη... 505265 και καλως το δεχτηκες.

1)Με το ματι,θα ελεγα πως ειναι 1-1,5 μηνων.
2)Αν ειναι οσο νομιζω σε ηλικια,νομιζω πως μπορει να κανει μονο του κακακια και πιπι αρκει να του διξεις που να τα κανει.
3)Για το αν θα κολλησει τα δικα σου κατι,εξαρταται. Αν εχει ψυλλους,μπορει να κολλησουν τα δικα σου αφου ερχεται σε επαφη με το γατο σου.
4)Εγω θα το κραταγα αν τα πηγαινε καλα με τα δικα μου και αν βεβαια μπορουσα. Νέα άφιξη... 270712

Το καλυτερο βεβαια για να μην αγχωνεσαι για την ηλικια του,για το αν εχει κατι και κολλησουν τα δικα σου,ειναι να το πας συντομα στον κτηνιατρο.Εκεινος θα σου λυσει ολες τις αποριες σου.
Ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.
Νέα άφιξη... 838337
~Zouzou~
~Zouzou~
Banned

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 30
Τόπος : Γατοπι!
Αριθμός γατουνίων : αδεσποτακια(8)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολααααα:D
Motto : Πλακα κανεις?!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/09/2009
Mood : Νέα άφιξη... 19749211

http://www.unitedcats.com/en/cat/zouzou541

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:19 pm

melitta έγραψε:Απόψε στην απογευματινή βόλτα του Ρας, αποφάσισα να αλλάξω διαδρομή για να μην βαριέται..
Τι το θελα.. Sad Εκεί που περπάταγα ακούω ένα σπαραχτικό νιαουρητό και βλέπω μέσα στην μέση του δρόμου ένα τόσο δα γατάκι.. Ήταν βρώμικο, αλλά γενικά σε καλή κατάσταση. Το έβγαλα από τον δρόμο για να μην το πατήσει κανένα αυτοκίνητο, το άφησα στην άκρη και έψαξα να βρω την μάνα του, αλλά τίποτε.. Αυτό εντωμεταξύ να συνεχίζει να κλαίει σπαραχτικά και να με ακολουθεί.. Μετά από ένα αγωνιώδες τέταρτο που δεν ήξερα τι να κάνω, αποφάσισα να το μαζέψω.. Το πήρα αγκαλιά και ηρέμησε αμέσως.
Νέα άφιξη... DSCF0195

Το έφερα σπίτι, το καθάρισα λιγάκι του έβαλα να φάει, ευτυχώς τρώει κονσέρβα πατέ και το έκλεισα στο μπάνιο (σε κουτί με πανιά, με φαγητό, νερό, άμμο).
Νέα άφιξη... DSCF0198

Δυστυχώς μέσα στο μπάνιο σκούζει συνέχεια και μόλις άνοιξα την πόρτα να το ηρεμήσω μπήκε ο Ομηράκος και αφού το μύρισε άρχισε να το γλείφει..
Νέα άφιξη... DSCF0203

Τώρα το έχω αφήσει να ελεύθερο στο σπίτι, όπου ακολουθεί από πίσω τον Ομηράκο..
Ερωτήσεις:
1) Μπορείτε να καταλάβετε πόσο είναι?
2) Πρέπει να του πιέζω την κοιλιά για κατούρημα ΚΑΙ fight3 ?
3) Υπάρχει κίνδυνος να κολλήσουν κάτι τα δικά μου, ή να κολλήσει αυτό κάτι από τα δικά μου?
και 4) και πιο σημαντικό: ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ??? Sad Sad


Ρε Μαράκι... εκτός από ρισπέκτ, τί άλλο να πω...? Νέα άφιξη... 24219



1/ Περίπου 2 μηνών, υποθέτω..

2/ Όχι σ' αυτή την ηλικία..

3/ Είναι ΠΟΛΥ επικίνδυνο να κολλήσει το οτιδήποτε τα δικά σου, απομάκρυνε τον μαύρο πανθηρά σου ( Νέα άφιξη... 72784 έγλυφε το πιτσιρίκι η ψυχούλα μου!!?!!!Νέα άφιξη... 72784 ) και μην τα ξαναφέρεις σε επαφή μέχρι να του κάνεις τεστ aids και λευχαιμίας, μια εξέταση για κορωνοϊό δεν θα ήταν κακή ιδέα, και γενικότερα μέχρι να το δει γιατρός και να σου πει εκείνος που ξέρει καλύτερα απ' όλους τί πρέπει να κάνει για να διασφαλίσεις την ασφαλή επαφή του με τα δικά σου. Αυτά που σου λέω εγώ, είναι αυτά που κάνουμε εμείς στα δικά μας όταν μπαίνει καινούργιο γατάκι στο σπίτι. Ο γιατρός θα σου δώσει σίγουρα, μια πολύ πιο έγκυρη γνώμη.

4/ Θα το κρατήσεις.. τόσο απλά.. δεν βρέθηκε τυχαία στο δρόμο σου! Νέα άφιξη... 270712



Το μικράκι είναι κουκλάκι, εύχομαι τα καλύτερα, ό,τι κι αν αποφάσισεις, να το δώσεις ή να το κρατήσεις! Νέα άφιξη... 702886


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuperCatz στις Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:40 pm, 1 φορά
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από MHTSI Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:30 pm

Νέα άφιξη... 719932 Οτι υπαρχει γατι σαν τον Ομηρακο σου θα μου το λεγανε και δεν θα το πιστευα .... τι να πω πια Νέα άφιξη... 719932 και στον μαυρο σου πριγκηπα και σε σενα που το πηρες το μικρουλη.
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : Νέα άφιξη... M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από flokatoula Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:37 pm

Φοβάσαι να περπατήσεις στο δρόμο, μήπως και δεις εκείνη τη μικρη γνωστη φιγούρα και ξέρεις οτι δε μπορείς να το αγνοήσεις Sad

Είναι πολύ γλυκό μωράκι, πρέπει όμως όσο γλυκό και να φαίνεται, να μην είναι σε επαφή με τα αλλα μέχρι την επισκεψη στο γιατρό.

Υπάρχει περίπτωση να μείνει μαζί σου?
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 39
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : Νέα άφιξη... Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:38 pm

Έχω αγχωθεί πάρα πολύ, έχω και δουλειά και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτε..

Το ξανάκλεισα στο μπάνιο, έκλαψε λίγο και σταμάτησε, ας ελπίσουμε να έχουμε ήρεμο βράδυ..

Βίκυ, δεν νομίζω να κάνει εδώ κανένας εξετάσεις για λευχαιμία κλπ.. Θα το πάω αύριο το πρωί στον γιατρό, θα δούμε..

Ο Ομηράκος είναι πράγματι υπέροχος, δεν υπάρχει πιο καλόψυχο πλάσμα.. Ελπίζω να μην πάθει τίποτε που τον άφησα με το μικρό..

Παιδιά, δεν υπάρχει περίπτωση να το κρατήσω, θα με πετάξουν από την πολυκατοικία, ήδη κάποιοι γκρινιάζουν. Και μέσα σε όλα σε μια βδομάδα κατεβαίνω Αθήνα, πως θα παρουσιάσω και άλλο ζώο στην μάνα μου, ακόμα δεν έχει συνέλθει από τον Ρας..
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:53 pm

melitta έγραψε:Έχω αγχωθεί πάρα πολύ, έχω και δουλειά και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτε..

ΛΟΓΙΚΟ...

Το ξανάκλεισα στο μπάνιο, έκλαψε λίγο και σταμάτησε, ας ελπίσουμε να έχουμε ήρεμο βράδυ..

ΘΑ ΕΧΕΤΕ.. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΠΙΑ.

Βίκυ, δεν νομίζω να κάνει εδώ κανένας εξετάσεις για λευχαιμία κλπ.. Θα το πάω αύριο το πρωί στον γιατρό, θα δούμε..

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ AIDS ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ (ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΚΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ) ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ. ΓΙΑ ΚΟΡΩΝΟΪΟ ΘΕΛΟΥΝ 2-3 ΗΜΕΡΕΣ.
ΠΡΙΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΤΕΙΣ ΑΣΚΟΠΑ, ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΤΕΣΤ.


Ο Ομηράκος είναι πράγματι υπέροχος, δεν υπάρχει πιο καλόψυχο πλάσμα.. Ελπίζω να μην πάθει τίποτε που τον άφησα με το μικρό..

ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩΡΙΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΙ ΑΥΤΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΣΦΑΛΗ.


Παιδιά, δεν υπάρχει περίπτωση να το κρατήσω, θα με πετάξουν από την πολυκατοικία, ήδη κάποιοι γκρινιάζουν.

ΓΙΑΤΙ, ΣΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΝΟΙΚΙ? Νέα άφιξη... 339558 ΣΕ ΤΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΑΤΑΚΙ?

Και μέσα σε όλα σε μια βδομάδα κατεβαίνω Αθήνα, πως θα παρουσιάσω και άλλο ζώο στην μάνα μου, ακόμα δεν έχει συνέλθει από τον Ρας..

Σ' ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ... ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ...
Νέα άφιξη... 56971


SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από MHTSI Πεμ Ιουλ 22, 2010 10:55 pm

Καλα να ειναι στην υγεια του το μωρακι να μην εχει κολησει τιποτα και ο ομηρακος Νέα άφιξη... 838337 και μην ανησυχεις μελιτα θα βρεθει ενα καλο σπιτακι για το μικρακι Νέα άφιξη... 270712 , τι να πω πια δεν μπορεις να πας πουθενα και να μην βρεις ενα παρατημενο μικρακι Νέα άφιξη... 72784
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : Νέα άφιξη... M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από markello Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:01 pm

Μαρακι, καλα εκανες και τα χωρισες και καλυτερα να μην ερθουν σε επαφη ουτε αυριο, μεχρι να πατε στο γιατρο...
Το βραδυ μπορει να κλαψει..μπορει και να πειναει ..αστου μεσα φαγακι..καποια στιγμη θα κοιμηθει ειναι και μωράκι..
Τα πεινη μου γνωμη ειναι να μην το κρατησεις για τον εξης λόγο: εχεις ήδη μια Μελιττα σε αναρρωση, η οποια περασε ενα τεραστιο ψυχολογικο στρες και λογω πονου και περιορισμου αλλα ταυτοχρονα και με την αφιξη του Ρας. Ισως της ερθει πολυ βαρύ.
Το θεμα της πολυκατοικιας, εσυ, το ξερεις καλυτερα.
Εννοειται, πως αν φτιαξεις αγγελια προωθουμε στο φουλ!

Καλο κουράγιο Νέα άφιξη... 838337 Νέα άφιξη... 838337 Νέα άφιξη... 838337 Νέα άφιξη... 838337 Νέα άφιξη... 838337 Νέα άφιξη... 838337
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:17 pm

Καταρχην ηρεμησε!
Πρεπει να ειναι 40 ημερων περιπου ισως και λιγο παραπανω.
Αφησε το στο μικρο μπανιο αφου εχεις αυτη τη δυνατοτητα, εφοσον εχειπροσβαση σε φαγητο, νερο και τουαλετα δεν θα παθει τιποτα.
Κλεισε το καπακι της λεκανης.
Κρατησε το μακρια απο τα δικα σου.
Ολα καλα θα πανε.
Δες μηπως μπορει να το παρει το σωματειο που πηρες τον Ρας και να τονπροωθησουν για υιοθεσια. Εξηγησε τους οτι ειναι δυσκολη η θεση σου με τοσα ζωακια στο σπιτι.

ΟΒΕΡ......................................................
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Νέα άφιξη... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:22 pm

Ζω μια τραγωδία: Το μικρό μέσα στο μπάνιο να σκούζει και ο Ομηράκος έξω από την πόρτα να του νιαουρίζει Sad Sad

Η Μελίττα μέσα στα νεύρα χώθηκε πάλι κάτω από το κρεβάτι.. Μόνο ο Ρας κοιμάται του καλού καιρού..
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:24 pm

Αστα και σε λιγο θα ηρεμησουν.Προσπαθησε μονο να καλοπιασεις την Μελιττα. αν εχεις αφσει ανοικτο φως στο μπανιο σβηστο.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Νέα άφιξη... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:27 pm

Anatoli έγραψε:Αστα και σε λιγο θα ηρεμησουν.Προσπαθησε μονο να καλοπιασεις την Μελιττα. αν εχεις αφσει ανοικτο φως στο μπανιο σβηστο.

Έβαλα Applaws στην Μελίττα και βγήκε από την κρυψώνα της.. Το φως λες να το κλείσω στο μπάνιο? Δεν θα αισθάνεται ανασφάλεια το μωράκι μέσα στο σκοτάδι?
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:28 pm

Σβηστο οπωσδηποτε. Θα ηρεμησει και θα κοιμηθει.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Νέα άφιξη... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Gloriana Παρ Ιουλ 23, 2010 1:15 am

Να χαρώ ομορφιά!
Κούκλα, χαλαρά!
Τίποτα δε θα κολλήσει, πάθει κανείς!
Κάνε τις εξετάσεις, ξεψύλιασε και αποπαρασίτωσε και ΚΑΛΟ ΥΠΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ.
Αυτές οι ηλικίες κάνουν έναν φορερό ύπνο πάνω στο στέρνο μας, άλλο πράμα! ΘΑ ΞΑΝΑΙΩΣΕΙΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕ

Ο ΟΜΗΡΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΣΙ? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΤΙ, ΤΟ ΑΓΑΠΩ, ΤΕΛΟΣ!
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από sardela Παρ Ιουλ 23, 2010 1:27 am

Μαρία, δυστυχώς δεν είναι η αδελφή μου στην Λάρισα για να το φιλοξενήσει!
No

Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις από τώρα, βάζοντας αγγελίες διότι η εποχή είναι δύσκολη!
Αν παρόλαυτα δεν βρεις κάτι μέχρι τον Σεπτέμβρη, θα μπορέσει να το κρατήσει η αδελφή μου μέχρι να βρεθεί κάποιο σπιτάκι και για αυτό! Smile
Για τα υπόλοιπα με κάλυψαν οι προηγούμενες! Laughing
sardela
sardela
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Χαλάνδρι
Αριθμός γατουνίων : 4:sardela,leon,manolos,bios.
Motto : Από τα όμορφα δεν θέλω να γλιτώσω...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από gatoras Παρ Ιουλ 23, 2010 1:32 am

Νομίζω ένα μικρό φωτάκι μέσα στο χώρο τους το χρειάζονται. Και γω νομίζω είναι 1 με 1,5 μήνα το μικράκι (και κουκλάκι επίσης).

Η γνώμη μου είναι να προσπαθήσεις να το δώσεις για υιοθεσία, συμφωνώ απόλυτα με τη Μάυ.

Καλή τύχη Νέα άφιξη... 838337
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Ιουλ 23, 2010 8:57 am

Kι εγω 1,5 -2 μηνων το κοβω το κουκλι και δε ξερω γιατι αλλα μου κανει για αγορακι... Καλο ειναι να μη το φερεςι σ επαφη με τα δικα σου πριν παει στο γιατρο και κανει εστω αποπαρασιτωση και το 10 εμβολιο. Το οτι ο Ομηρος ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ γατι το ηξερα, αλλα τοσο πια???? Νέα άφιξη... 45749 Τους γειτονες η αληθεια ειναι οτι δε μπορεις να τους αγνοησεις γιατι βασει νομου επιτρεπονται 2 ζωα στο σπιτι κι απ οσο ξερω νοικιαζεις. Αν ησουν ιδιοκτητρια τους εστελνες να πανε τα Νέα άφιξη... 53788 τωρα μπορει να εχεις προβλημα... Καλο κουραγιο βρε Μαρακι κι ενα καλο σπιτακι για το μπεμπακι!!!!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Gloriana Παρ Ιουλ 23, 2010 9:14 am

XIONIS έγραψε:Kι εγω 1,5 -2 μηνων το κοβω το κουκλι και δε ξερω γιατι αλλα μου κανει για αγορακι... Καλο ειναι να μη το φερεςι σ επαφη με τα δικα σου πριν παει στο γιατρο και κανει εστω αποπαρασιτωση και το 10 εμβολιο. Το οτι ο Ομηρος ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ γατι το ηξερα, αλλα τοσο πια???? Νέα άφιξη... 45749 Τους γειτονες η αληθεια ειναι οτι δε μπορεις να τους αγνοησεις γιατι βασει νομου επιτρεπονται 2 ζωα στο σπιτι κι απ οσο ξερω νοικιαζεις. Αν ησουν ιδιοκτητρια τους εστελνες να πανε τα Νέα άφιξη... 53788 τωρα μπορει να εχεις προβλημα... Καλο κουραγιο βρε Μαρακι κι ενα καλο σπιτακι για το μπεμπακι!!!!

Εσύ τώρα δουλεύεις ή σερφάρεις?
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Ιουλ 23, 2010 9:23 am

Σερφαρω πινοντας καφε και προσπαθω να το παρω αποφαση να παω τραπεζες και ψωνια. Στο μαγαζι θα παω απογευμα σημερα Νέα άφιξη... 270712
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Gloriana Παρ Ιουλ 23, 2010 9:33 am

XIONIS έγραψε:Σερφαρω πινοντας καφε και προσπαθω να το παρω αποφαση να παω τραπεζες και ψωνια. Στο μαγαζι θα παω απογευμα σημερα Νέα άφιξη... 270712

Ωχ, καλά κουράγια με τέτοια ζέστη σε τράπεζες και ψώνια!
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από ismini Παρ Ιουλ 23, 2010 12:16 pm

Καλή σας τύχη Μαρία! Νέα άφιξη... 45749 Βάλε αγγελίες από τωρα!
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Gloriana Παρ Ιουλ 23, 2010 12:57 pm

Πάντως μια χαρά το βλέπω το μωρό. Είδα ΚΑΙ καθαρά αυτιά, μουρίτσα καλή και τρίχωμα καλό...
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Παρ Ιουλ 23, 2010 1:03 pm

Πήγαμε στον γιατρό. Είναι αγοράκι, περίπου 40 ημερών, υγιέστατο.. Έκανε αποπαρασίτωση μέσα-έξω και πριν φύγω θα πάμε για εμβόλια.. Μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας φόβος για τα δικά μου, είναι υγιέστατο, να το αφήσω κανονικά μέσα στο σπίτι..

Το έφερα και στην δουλειά, το έκανα μια γύρα στα εργαστήρια μπας και βρεθεί τίποτε, όλοι είπαν τι κουκλάκι και γούτσου-γούτσου, αλλά πέρα από κανα-δυό προτάσεις "να το πάρω στο χωριό και όλο και κάτι θα βρίσκει να τρώει", ουδέν.. Έχουν φύγει και οι φοιτητές ρε γμτ.. Θα χρειαστώ βοήθεια για να φτιάξω αγγελία για το facebook.. Νέα άφιξη... 72784
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Gloriana Παρ Ιουλ 23, 2010 1:09 pm

melitta έγραψε:Πήγαμε στον γιατρό. Είναι αγοράκι, περίπου 40 ημερών, υγιέστατο.. Έκανε αποπαρασίτωση μέσα-έξω και πριν φύγω θα πάμε για εμβόλια.. Μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας φόβος για τα δικά μου, είναι υγιέστατο, να το αφήσω κανονικά μέσα στο σπίτι..

Το έφερα και στην δουλειά, το έκανα μια γύρα στα εργαστήρια μπας και βρεθεί τίποτε, όλοι είπαν τι κουκλάκι και γούτσου-γούτσου, αλλά πέρα από κανα-δυό προτάσεις "να το πάρω στο χωριό και όλο και κάτι θα βρίσκει να τρώει", ουδέν.. Έχουν φύγει και οι φοιτητές ρε γμτ.. Θα χρειαστώ βοήθεια για να φτιάξω αγγελία για το facebook.. Νέα άφιξη... 72784

Ε ρε, πότε θα πεθάνω δεν ξέρω, (ακόμα!) Μπορεί και να μείνω... αθάνατη!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ, ΝΑ ΔΕΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΒΑΛΑ.
Μαρία, θα βρεις να το δώσεις απλά πρέπει να περιμένεις ως τον Σεπτέμβρη. Θα το προωθήσουμε στο FB και παντού.
ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΓΛΥΨΙΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΗΡΟΟΟΟΟΟ, ΤΡΕΛΗ ΦΑΣΗ! ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΡΕ!
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Ιουλ 23, 2010 1:10 pm

Τώρα ετοιμαζόμουν να ρωτήσω αν είχαμε νέα! Νέα άφιξη... 270712


Μπράβο για το μικράκι, όλα καλά λοιπόν! Νέα άφιξη... 742497 Νέα άφιξη... 322479


Εύχομαι ό,τι καλύτερο Μαράκι μου, είσαι μεγάλη ψυχή! Νέα άφιξη... 751775
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από NiaR Παρ Ιουλ 23, 2010 1:52 pm

αχ βρε Μαρακι ....
κουκλακι ειναι το μικρο και επειδη ειναι και μικρουλη ευχομαι να βρεθει κατι γρηγορα.
θα το προωθησουμε και στο φεις μπουκ
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Νέα άφιξη... M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Ιουλ 23, 2010 2:03 pm

Ημουν σιγουρη οτι ειναι αγοραρος!!!!! Νέα άφιξη... 501866Νέα άφιξη... 501866Νέα άφιξη... 501866 Εχω μια αδυναμια στα αγορακια! Αντε με το καλο να βρει σπιτι ο μπεμπης!!! Δυσκολη εποχη παντως το καλοκαιρι για υιοθεσιες...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Παρ Ιουλ 23, 2010 2:06 pm

Για σκεφτείτε κανένα καλό όνομα για την αγγελία... Νέα άφιξη... 72784
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Ιουλ 23, 2010 2:13 pm

"Τυρι" αφου ειναι Λαρισαιος!!!! Νέα άφιξη... 690518
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Παρ Ιουλ 23, 2010 2:15 pm

XIONIS έγραψε:"Τυρι" αφου ειναι Λαρισαιος!!!! Νέα άφιξη... 690518

Νέα άφιξη... 975367 Νέα άφιξη... 975367 Νέα άφιξη... 975367 Νέα άφιξη... 975367 Νέα άφιξη... 975367 Νέα άφιξη... 975367

Τίποτε πιο πιασάρικο?
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από markello Παρ Ιουλ 23, 2010 2:16 pm

Αγκαλιτσας? Νέα άφιξη... 270712
(τυρένιος πάντα)
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από melitta Παρ Ιουλ 23, 2010 2:17 pm

markello έγραψε:Αγκαλιτσας? Νέα άφιξη... 270712
(τυρένιος πάντα)

Νέα άφιξη... 742497 Νέα άφιξη... 742497 Νέα άφιξη... 742497 Νέα άφιξη... 742497 Νέα άφιξη... 742497 Νέα άφιξη... 742497
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Νέα άφιξη... M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα άφιξη... Empty Απ: Νέα άφιξη...

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Ιουλ 23, 2010 2:20 pm

Γιατί όχι ροκφόρ?????????? Νέα άφιξη... 270712

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Νέα άφιξη... 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Νέα άφιξη... Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Νέα άφιξη... Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης