gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

+10
ladycat
Billie
Milly
MHTSI
Βετούλι
barkoulitses
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Marcos
Maro
Gatadministrator
14 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Gatadministrator Τετ Ιαν 28, 2009 10:33 am

Στα Δικαστήρια σήμερα ένας μαύρος σκυλούκος μπήκε μέσα από την κεντρική είσοδο και έφτασε στην κάτω έξοδο. Εκεί έχει τις πόρτες με τα σίδερα... που μπορείς να βγεις, αλλά όχι να μπεις...
Κοιτούσε τον κόσμο που έβγαινε, ξανακοιτούσε, ήθελε να βγει, αλλά φοβόταν...
Περίμενε, περίμενε δίσταζε....

Σε διάστημα 10 λεπτών που έμεινα, περίπου οι μισοί άνθρωποι που πέρασαν, άρχισαν να του μιλάνε γλυκά, προσπαθούσαν να τον βοηθήσουν...
Το ίδιο κι εγώ φυσικά, αλλά ο σκυλούλης δίσταζε... Ο σκυλάκος δεν βγήκε, είμαι σίγουρη όμως ότι θα βρει τον τρόπο του. Το συγκονιστικό εδώ είναι ότι καμια 10αριά άνθρωποι ασχολήθηκαν πραγματικά για να τον βοηθήσουν.

Στο ίδιο σημείο απέξω, ένας πλανόδιος που είναι κάθε ημέρα εκεί έχει χρόνια τώρα αναλάβει τις γάτες των Δικαστηρίων.... Τους βάζει πιατάκια με φαγητό και νερό. Οι γάτες του είναι μια "ομάδα" που η πλειοψηφία της είναι πανέμορφοι χουζούρηδες!!! Τρώνε και μετά λιάζονται... Τελικά ο πλούτος ψυχής φαίνεται... :silent:

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
If a person with multiple personalities threatens suicide, is that considered a hostage situation? Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? 662310

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Gatota10

Gatadministrator
Gatadministrator
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάτω Χώρες
Αριθμός γατουνίων : 8 εσωτερικές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Αλήτη της Μ81
Motto : Ι used to be schizophrenic but WE are OK now!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Anger2

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Maro Τετ Ιαν 28, 2009 11:17 am

Το πιστεύω κι εγώ αυτό. Αργά αλλά σταθερά κάτι γίνεται! Το βλέπω και στην γειτονιά μου, παλιά 2 άτομα ταϊζαμε αδέσποτα στην γειτονιά μου, τώρα είμαστε 4!!!!!! Veryhappy
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Marcos Τετ Ιαν 28, 2009 11:22 am

Smile
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Τετ Ιαν 28, 2009 11:32 am

Κι εγω το πιστεύω, χθές μια ευχάριστη έκπληξη με περίμενε στην είσοδο της πολυκατοίας που μένω, ένα νεαρό ζευγάρι με ένα μικρό γατόνι μόλις γυρνούσαν από τον γιατρό, το πήραν μόλις πριν δυο μέρες και χάρηκα πολύ που στην πολυκατοικία μας αυξανόμαστε ( έχουμε 4 γατούνια κ 1 σκυλάκι ) αλλά κυρίως όπως και σεις είπατε οι φιλόζωοι απλά αυξάνονται και αυτό είναι υπέροχο !!!! oksmily3 oksmily3 oksmily3
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από barkoulitses Τετ Ιαν 28, 2009 2:05 pm

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΛΩΤΗ 1 ΓΑΤΑΚΙ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ.ΜΟΝΟ ΕΓΩ .. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΥΡΙΖΕ ΣΥΧΝΑ ΕΚΕΙ ΑΣΧΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
barkoulitses
barkoulitses
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Αριθμός γατουνίων : 16 ΚΑΙ 1 ΣΚΥΛΟ
Motto : ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Τετ Ιαν 28, 2009 2:25 pm

Πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που θα αδιαφορούν για τα πλάσματα αυτά και φυσικά θα υπάρχουν κ αυτοί που θα ευχαριστιούνται να τα βασανίζουν και να τα σκοτώνουν όμως αυτό που βλέπουμε γύρω μας αλλάζει , όλο και περισσότεροι άνθρωποι νιάζονται για τα αδέσποτα και αυτό φαίνεται στις γειτονιές ακόμη και στα κτηνιατρεία, όσο για την περίπτωση που περιγράφεις ίσως θα βοηθούσε αν στην γειτονιά σου υπάρχει κάποιος που μπορείς μαζί του να φροντίσεις τα αδεσποτάκια ή και να τα προστατέψεις με κάποιο τρόπο . Εγώ μένω σχετικά κοντά αν θέλεις βοήθεια με όλη μου την καρδιά .
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Βετούλι Τετ Ιαν 28, 2009 2:37 pm

barkoulitses έγραψε: ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..
{με απαλή φωνούλα} Μας στέλνεις σε ΠΜ διεύθυνση & ονοματεπώνυμο;...............
Βετούλι
Βετούλι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : Βετούλι & Φαθάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας στο Gstaad
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Παύλα, γιατί από μικρός ήθελα να γίνω αρτοποιός!
Motto : Η ζωή είναι ωραία μόνο με Βετούλι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_thinking

http://www.raffaellacarrafans.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από MHTSI Τετ Ιαν 28, 2009 2:48 pm

Καλα psycho και αρρωστημενες καταστασεις υπηρχαν και θα υπαρχουν ... οσο για την γειτονια που φοβουνται να του μιλησουν πεστους να προσεξουν μην βαρεθει τα γατια και αρχισει και γδερνει και ανθρωπους ...οντως εχει αυξηθει ο αριθμος τον φιλοζωων και αυτο το βλεπω και απο τους γνωστους μας πολυ εχουν παρει γατουλα ....και απο τα super market ακομα φαινεται εγω πολλες φορες εχω βρει αδεια ραφια στο τμημα των ζωωτροφων ...ε οκ δεν εχουν γινει αγγλια και δεν προβλεπεται να γινουμε εκει εχουν αλλη παιδεια και αλλες αρχες στο θεμα των pets αλλα κατα την γνωμη μου εχουμε βελτιωθει πολυ oksmily3 Veryhappy
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Τετ Ιαν 28, 2009 2:50 pm

George+Βετούλι έγραψε:
barkoulitses έγραψε: ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..
{με απαλή φωνούλα} Μας στέλνεις σε ΠΜ διεύθυνση & ονοματεπώνυμο;...............

Γεια σου Γιώργο και γω μαζί
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Milly Τετ Ιαν 28, 2009 4:10 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:
George+Βετούλι έγραψε:
barkoulitses έγραψε: ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..
{με απαλή φωνούλα} Μας στέλνεις σε ΠΜ διεύθυνση & ονοματεπώνυμο;...............

Γεια σου Γιώργο και γω μαζί
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!!!
Να το λέγαμε και στην Αργυρώ στην εκπομπή της το Σάββατο;;;;
Milly
Milly
Συνερ-γάτα
Συνερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Π.Φάληρο
Αριθμός γατουνίων : .. και άνω
Motto : Τίποτα δεν μένει εκεί για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Billie Τετ Ιαν 28, 2009 5:03 pm

barkoulitses έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΛΩΤΗ 1 ΓΑΤΑΚΙ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ.ΜΟΝΟ ΕΓΩ .. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΥΡΙΖΕ ΣΥΧΝΑ ΕΚΕΙ ΑΣΧΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
Τίίίίίίίίίίίιίιίίίίίίίί??? Shocked Στη γειτονιά μου είναι ένας που,παλιά,όταν έβρησκε μικρά γατάκια, για να μή μεγαλώσουν και τον ενοχλούν, τα έβαζε μέσα σ' έναν κουβά γεμάτο νερώ, τον καπάκοναι με κάτι και άφινε μέσα τα γατάκια όσπου να πεθάνουν!!!Ένα μεγάλο angry parta angry σ' αυτόν τον άνθρωπο!!!
Billie
Billie
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2.:Χρύσα (Λούδα)-Χιονίτσα (Χιονού)+5 αδεσποτάκια!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Ρούφους (Ρουφ) και την Ρώμη! *Bασικά ο Ρούφ είναι σχεδόν δικός μου πιά, έτσι κι αλλιώς, οπότε..!
Motto : Kaulitz twins 4ever! Τokio Ηotel 4ever! I love Tom&Bill Kaulitz!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/12/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ladycat Τετ Ιαν 28, 2009 5:08 pm

George+Βετούλι έγραψε:
barkoulitses έγραψε: ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..
{με απαλή φωνούλα} Μας στέλνεις σε ΠΜ διεύθυνση & ονοματεπώνυμο;...............
κ εγω μαζι σας να φερω κ εναν φιλο που εχει πολλα νευρα τελευταια κ ψαχνει εναν σακο για εξασκηση του βαρατε
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από barkoulitses Τετ Ιαν 28, 2009 7:46 pm

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ, ΕΙΠΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΦΕΡΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ.ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΩΣΕΤΕ ΖΩΕΣ
barkoulitses
barkoulitses
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Αριθμός γατουνίων : 16 ΚΑΙ 1 ΣΚΥΛΟ
Motto : ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ονειροπολος Τετ Ιαν 28, 2009 8:25 pm

barkoulitses έγραψε:ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΛΩΤΗ 1 ΓΑΤΑΚΙ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ.ΜΟΝΟ ΕΓΩ .. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ , ΤΟ ΕΙΔΕ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Κ ΤΟΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.2'ΓΑΤΟΥΔΕΣ' ΠΗΔΗΞΑΝ ΚΡΥΦΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΥΡΙΖΕ ΣΥΧΝΑ ΕΚΕΙ ΑΣΧΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

Καλησπέρα και πείτε μου αυτός ο άνθρωπος δεν θα έπρεπε να είχε συλληφθεί και να είχε κατηγορίες σαν να το έκανε σε άνθρωπο?? και αν δεν γινει κατι ειμαι μεσα να παμε να τον βρουμε μαζι
ονειροπολος
ονειροπολος
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Motto : Η Ζωή είναι ωραία αρκεί να διασκεδάζεις την κάθε στιγμή ξεχωριστά με τα στραβά της και τα καλά της
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από marmanga Τετ Ιαν 28, 2009 9:18 pm

Εννοείται ότι η κακοποίηση των ζώων θα 'πρεπε να υπόκειται στους ίδιους νόμους.
Τώρα βέβαια το πού τους γράφουμε γενικώς τους νόμους, πώς είναι, πώς τους εφαρμόζουμε (επιλεκτικά και ηλιθιωδώς, τολμώ να πω) κλπ, κλπ, σ' αυτή τη χώρα είναι άλλο θέμα.
Όμως, (χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τα λεγόμενά σου, Άννα, αν έχεις στοιχεία κλπ) δεν ξεχνάω ότι σε πάρα πολλές γειτονιές υπάρχει το 'σπίτι του μπαμπούλα', για να το πω κομψά. Κάποιο τρομακτικό (συνήθως μονοκατοικία) με λίγο περίεργο κάτοικο -που για κάποιο λόγο θεωρείται "περιθωριακός" ή λίγο 'ξεχωριστός' (γέρος, ανάπηρος, στρίγγλος, χήρος, ναρκομανής -και στο θηλυκό γένος αντιστοίχως) που φορτώνεται με ένα κάρο μυθικές ιστορίες φρίκης. Κάποιος κάποτε κάτι ίσως να είδε (ακόμα και μια γάτα που έφαγε απ' το ποντικοφάρμακο που βάζουν στις μονοκατοικίες για τα ποντίκια) και μετά συνδέεται και με το χαμένο παιδί της πάνω γειτονιάς, τις σκιές που κυκλοφορούν το βράδυ, τα... τα... τα... Ξαναλέω: Δεν μιλάω συγκεκριμένα.
Απλώς τέτοιες ιστορίες θέλουν προσοχή, και καλύτερα είναι να μαζέψει στοιχεία η γειτονιά και να το αντιμετωπίσει αναλόγως και με προσοχή.
scratch


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marmanga στις Πεμ Ιαν 29, 2009 1:14 am, 1 φορά
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Ιαν 29, 2009 12:04 am

Δηλαδή τι θέλετε να κάνετε;
Τι θα την κάνετε την διεύθυνση και το όνομα;
Από ένα "μου είπαν πως...." ή "άκουσα ότι...";
Κάπως επιπόλαια τα βλέπω αυτά...
Αφήστε που μπορεί και να κατηγορηθείτε για συκοφαντική δυσφήμιση και άλλα ακόμη χειρότερα....
Η κοπέλα που το είδε, ΑΝ το είδε και δεν πρόκειται περί δαιμονοποίησης που λέει κι η Μαρίνα, μπορεί να κάνει επώνυμη καταγγελία εφόσον είναι αυτόπτης μάρτυς, ειδαλλιώς όλα τα υπόλοιπα είναι κενές εκφράσεις θυμού κι αλληλεγγύης στα ζωάκια...

Άσε, που αυτό το ανθρωπόμορφο τέρας:

1. ΕΓΔΑΡΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ,
2α. ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΗ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ
2β.
ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ..

3. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΥΡΙΖΕ ΣΥΧΝΑ ΕΚΕΙ ΑΣΧΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ...

Δηλαδή ρε παιδιά έλεος.... geek
Άλλη δουλειά δεν είχε το τζάνκι απ' το να ασχολείται με γάτες;;;

Επίσης βρίσκω πολύ ενδιαφέρον ένα τζάνκι που επιμελλώς ρίχνει ποντικοφάρμακο, για να έχει τι;;; υγιές περιβάλλον;;;
Βάζει και ναφθαλίνη και Vapona στην αρχή της άνοιξης; suicide

Δεν σας φαίνονται όλα αυτά καραμπινάτη ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ της σειράς;
Και ,οκ, έστω ότι δεν είναι όλα υπερβολές και φουσκώματα...
Τι θα κάνετε;
Όσο για τους ξυλοδαρμούς που υπονοούνται... ε, τι να πω... δεν βρίσκω σε τίποτε να διαφέρει η πρόθεση με αυτήν που υποτίθεται αντιτίθεστε... εκτός του ότι αυτά συνήθως είναι βαριές κουβέντες κούφιες περιεχομένου.... και καλά κάνουν κι όλας, διότι ομολογώ ότι θα είχα μεγάλο πρόβλημα αν υλοποιούνταν από κάποιον και το ήξερα....
Αυτά....scratch


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Marcos στις Πεμ Ιαν 29, 2009 12:28 am, 1 φορά
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Ιαν 29, 2009 12:27 am

Παιδιά, οι γείτονες που τα έχουν διαπιστώσει αυτά ιδίοις όμμασι, μπορούν πολύ εύκολα να υποβάλουν μήνυση. Ο,τιδήποτε διαφορετικό (π.χ. ξυλοφόρτωμα) θεωρείται αυτοδικία και τιμωρείται όπως ακριβώς η κακοποίηση. Ψυχραιμία!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ismini Πεμ Ιαν 29, 2009 1:51 pm

Marcos έγραψε:

Δηλαδή ρε παιδιά έλεος.... geek
Άλλη δουλειά δεν είχε το τζάνκι απ' το να ασχολείται με γάτες;;;
Κι εγω το ίδιο αναρωτήθηκα.... happy2
Και για να μην ξεφύγω από το θέμα, δεν ξέρω αν γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι.
Η φιλοζωία δεν αφορά μόνο τα γατια και τα σκυλιά, αλλά όλα τα είδη του ζωικού βασιλείου τα οποία δεν είναι και σε πολύ καλή μοίρα...
Το ιδανικό θα ήταν να γινόταν συνείδηση μας ότι η γη ανήκει εξίσου και στα ζώα, και στα πουλιά και στα έντομα και στα πάντα....Ο άνθρωπος οτι ενοχλεί την "ιδιοκτησία του" φροντίζει να το εξολοθρευει, ως "κυρίαρχος"....Το να έχει κάποιος στο σπίτι του γατες, σκύλους, καναρίναι κτλ δεν λέγεται φιλοζωία κατ εμέ. Απλά ειναι ένα "γούστο" μια "προτίμηση" θα έλεγα.
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από ladycat Πεμ Ιαν 29, 2009 3:28 pm

βρε σεις δεν ειναι αναγκη να τον δει ρουμε μονο λογακια να του ποτυμε δεν ειναι κακο για το εαν ειναι τζανκι δεν νομιζω οτι ον δικαιολογει γιατι εχει τρελλες μεταπτωσεις αυτοι
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? Empty Απ: Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι?

Δημοσίευση από Βετούλι Πεμ Ιαν 29, 2009 3:45 pm

Δεν βρίσκω τίποτε επιλήψιμο στην αλληλεγγύη, όταν ένα γατοσπιτομέλος εκφράζει τον προβληματισμό & τις ανησυχίες του, ούτε φυσικά στον θυμό και την οργή, τους μόνους αδιάψευστους μάρτυρες της ειλικρίνειας των συναισθημάτων μας. Και φυσικά υπάρχει & η second thought, άλλωστε για αυτό υπάρχει & το forum, για να εκτίθενται οι απόψεις & να διασταυρώνονται, μεταξύ φίλων πάντοτε...
Υ. Γ. Με τη διεύθυνση θα μπορούσαμε πολύ απλά να δούμε, αν όλα αυτά ευσταθούν ή είναι "ράδιο αρβύλα", κανένας, νομίζω, δεν θα έμενε ασυγκίνητος στη γνώση πως κάποιος βασανίζει συστηματικά ζώα.. Αν η δική μου ιδέα της στιγμής(ή μάλλον της οργής) έγινε αιτία να "κατωρουγήσει" η κουβέντα, ζητώ συγγνώμη απ' όλο το forum..
Βετούλι
Βετούλι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : Βετούλι & Φαθάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας στο Gstaad
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Παύλα, γιατί από μικρός ήθελα να γίνω αρτοποιός!
Motto : Η ζωή είναι ωραία μόνο με Βετούλι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2008
Mood : Μήπως γινόμαστε περισσότερο φιλόζωοι? M_thinking

http://www.raffaellacarrafans.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης