gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

+118
Gatoplikti
florans
Maskotaki
Μαριάννα
Βρεγμένη γάτα
xstratus
funambolo
calliope g.
MENOUKAKI
hardtrier
marina289
AngelNonh
vanilia cat
irenelizzy
Tsouki
tzelacat
FROGK
ρενακι 13
catia
Fidel Castro O Tromeros
Τζούλι το Κατσούλι
Linos
maria.z
alexandrakicat
Dollores
Nickpes
doremi
moukelis
aporw
nelly 's mother
Agelikoula
LAROGATA
Λιαννα
Serenata
MHTSI
Iwanna
ralou
NIVEA
nmilioni
Smokys
niou
SuperCatz
tsili
Gatadministrator
alex..niaou
nosyparker
Souggy
melitta
~Zouzou~
flokatoula
leopoldine
markello
jovanita
Πούπσυ
thundercats
Kikiriki
BokSurat
vaso
gatoras
Tiger Lilly
manto
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Billie
Merenwen
barkoulitses
Anatoli
Maro
fnatassaki
Tabitha
Inertia
IOANNA-BR
Ελένη
Ziggu
Βίκτωρ
tsifafouli
savillerow7
Ασπρουλα
Pepita
Silmaril
Mariel
Avtwvia
brea
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Βετούλι
OrAnGeLo
georgia
sardela
Milly
christiana
Gloriana
nandia05
NiaR
Μπομπογατο
Marcos
niki
Luna
efi24
marestros
Tasha
Fotoula
anabou
catgirl
Desdemona
kitsoyla
marfot75
marmanga
purina
Φωτεινή
μελινάκι
ismini
XIONIS
life
Anel
aggeliki
ladycat
mimika
cloud
Chouzouris
122 απαντήσεις

Σελίδα 20 από 21 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Καλό ταξίδι Τσίκο

Δημοσίευση από AngelNonh Πεμ Μάης 10, 2012 3:21 am

Θέλω να αρχίσω να γράφω και σε άλλα θέματα αλλά ο πόνος με οδηγεί εδώ. Εύχομαι όσο συχνά και αν μπαίνω να μη ξαναδιαβάσω για καμία απώλεια. Σήμερα θέλω να πω καλό ταξίδι μαζί σας στον Τσίκο, τον γατούλη της φίλης μου που έφυγε από κοντά μας 02/05, μόλις 1,5 έτους. Χτυπήθηκε πριν από1 χρόνο από αμάξι και ενώ γλύτωσε σταδιακά πήρε την κάτω βόλτα και άρχισε να παραλύει. Έκτος απ' το ποδαράκι που έχασε αρχικά, έχασε και την όρεξή του, τη δύναμη του. Sad Sad Sad Sad Sad
Τσίκο μου δε σε γνώρισα ποτέ από κοντά αλλά πόνεσα για 'σένα σα να τα έζησά όλα μαζί σου. Σε ήξερα μόνο από φώτο και ήσουν πανέμορφος. Τόσο άτυχος όμως..... Καλό παράδεισο κούκλε μου. Να κάνεις παρέα με τη Νονούλα και τη Χαρούλα μου τώρα και με όλα τα αγγελούδια από εδώ μέσα. Εις το επανιδείν γλυκούλη μου. Όλη σου η οικογένεια πονάει και θα σε σκέφτεται και θα σ' αγαπάει για πάντα.... rainbow rainbow rainbow gatoula gatoula
AngelNonh
AngelNonh
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Αριθμός γατουνίων : 5 σπιτογατουλίνια, 6 που κάνουν διακοπές στο κτήμα, 1 αδεσποτoύλα, τη Νονούλα, τη Χαρούλα, το Γκριζάκη και άλλα αγγελούδια στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΑΝΟΙΞΗ!!!!!!!!!
Motto : Οι άνθρωποι που δεν αγαπάνε τις γάτες, σε προηγούμενη ζωή τους ήταν ποντίκια!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/03/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_icecream

https://www.facebook.com/kosmhmanatasa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty ΤΖΕΡΟΥΛΙΝΗ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ

Δημοσίευση από hardtrier Σαβ Μάης 12, 2012 7:41 pm

να λοιπον που στην παρεα του rainbow προστεθηκε και ο τζερουλινης μας και οπως ειπε η φιλη Νατασα,θα ηθελα να γραψω και σε αλλη ενοτητα,αλλα δεν εχω το κουραγιο.

νοιωθω ευτυχης,για το γεγονος οτι εδω υπαρχει μια γωνιτσα στην οποια,εχουμε την ευκαιρια να μοιραζομαστε χαρες και λυπες,νοιωθω,επισης,οτι ειμαστε,εγω και η συζυγος,μελοι μιας τεραστιας και υπεροχης παρεας και ειλικρινα,εστω και προσωρινα,ανακουφιζομαστε λιγακι.

σημερα,διχως να το γνωριζει η συζυγος,πηγα στο μερος οπου διετελεσαμε το θλιβερο μας καθηκον,δεν της το ειπα,οχι γιατι δεν ηθελα να το μοιραστω μαζι της,αλλα για το γεγονος οτι την βλεπω πολυ θλιμενη και ο δυνατος,πρεπει να φανω εγω,προσπαθω να μην τρεχουν τα δακρυα μπροστα της πλεον,τα πνιγω και την παρηγορω.

ευτυχως,εργαζομαι μονος και ετσι,μπορω να εξωτερικευω τα συναισθηματα μου.

τζερυ,εφυγες τοσο νωρις και αδικα,σου ζηταμε για πολλοστη φορα συγνωμη,αν καπου σε αμελησαμε.εισουν για εμας,η ψυχη μας,η χαρα μας,η αγωνια και το γελιο μας και μας λυπει παρα μα παρα πολυ ,επισης,οτι ελαχε κατα την διαρκεια της συντομης ζωουλα σου,να ταλαιπωρηθεις παρα πολυ,με γιατρους,καθετηρες,ναρκωσεις,φαρμακα και αντιβιωσεις,ισως για ολα αυτα να μην αντεξε η καρδουλα σου.

καλη ανταμωση τζερακι μας και ευχομαι για πολλοστη φορα να μας επισκεφτεις στον υπνο μας η,οταν ειμαι μονος στη δουλεια,να ερθεις απο ψηλα,εστω για λιγο να σε χαιδεψω να σ αγκαλιασω και να ξανακουσω το χουρχουρητο σου.

καλο παραδεισο αγορι μας.

Sad Sad Sad Sad
hardtrier
hardtrier
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 2,ενα στο ουρανιο τοξο και στις καρδιες μας και ενα στη ζωη μας
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ολες τις εποχες,ειμαστε χαδιαριδες
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/03/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_tour10

http://www.pantastaisia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από MENOUKAKI Κυρ Ιουν 17, 2012 9:29 pm

Έχει περάσει ακριβώς ένας μήνας από το θάνατο του Μένιου μου, της πρώτης γατούλας που με έκανε να αγαπήσω τόσο πολύ όλα τα γατάκια του κόσμου. Τον πήρα διστακτικά, ήταν σαν μια μικρή άσπρη χιονόμπαλα, με πράσινα ματάκια και δεν ήξερα πώς να τον μεγαλώσω. Όμως τα καταφέραμε και φτάσαμε 4 χρόνων..σχεδόν συνομιλούσαμε στο τέλος...κοιταζόμασταν και ήξερε ο ένας τί θέλει ο άλλος...τον καμάρωνα, ήμουν πολύ υπερήφανη γι αυτόν, ήταν τόσο όμορφος και τόσο ήσυχος γατούλης...όλους τους αγαπούσε. Ποτέ μα ποτέ δεν πίστευα ότι ο Μένιος μου θα έφευγε έτσι ξαφνικά... περίμενα τον Αύγουστο να του κάνω τα γενέθλιά του...αλλά δεν τα πρόλαβε..δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω ότι έχει φύγει..μου λείπει ΤΟΣΟ πολύ, δεν αντέχεται τόσος πόνος, πότε θα τον ξαναδώ..???Μου λείπει η γουνίτσα του, η μυρωδιά του, τα φιλάκια στα αυτάκια, οι μεσημεριανές ξαπλίτσες μας στον καναπέ...έχω κρύψει τα πραγματάκια του αλλά δεν αρκεί...όλο και κάτι τριχούλες άσπρες εμφανίζονται στα καλοκαιρινά μου ρούχα..δεν το αντέχω αυτό το μαρτύριο. Τον αγάπησα με όλη την καρδιά μου και δεν ξέρω αν θα τον ξεπεράσω ποτέ. Προσπαθώ να δίνω την αγάπη μου σε 3 φίλες-ους του και αγκαλιάζοντάς τους νομίζω πως αγκαλιάζω αυτόν...αλλά δε μου φτάνει...
ΑΝΤΙΟ ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΓΑΤΟΥΔΙΑΡΗ...ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ... ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΈΠΕΤΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ...
MENOUKAKI
MENOUKAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/05/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Ιουν 17, 2012 9:31 pm

αντίο όμορφε Μενιο! Κουράγιο Μενουκάκι!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από doremi Κυρ Ιουν 17, 2012 9:40 pm

MENOUKAKI έγραψε:Έχει περάσει ακριβώς ένας μήνας από το θάνατο του Μένιου μου, της πρώτης γατούλας που με έκανε να αγαπήσω τόσο πολύ όλα τα γατάκια του κόσμου. Τον πήρα διστακτικά, ήταν σαν μια μικρή άσπρη χιονόμπαλα, με πράσινα ματάκια και δεν ήξερα πώς να τον μεγαλώσω. Όμως τα καταφέραμε και φτάσαμε 4 χρόνων..σχεδόν συνομιλούσαμε στο τέλος...κοιταζόμασταν και ήξερε ο ένας τί θέλει ο άλλος...τον καμάρωνα, ήμουν πολύ υπερήφανη γι αυτόν, ήταν τόσο όμορφος και τόσο ήσυχος γατούλης...όλους τους αγαπούσε. Ποτέ μα ποτέ δεν πίστευα ότι ο Μένιος μου θα έφευγε έτσι ξαφνικά... περίμενα τον Αύγουστο να του κάνω τα γενέθλιά του...αλλά δεν τα πρόλαβε..δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω ότι έχει φύγει..μου λείπει ΤΟΣΟ πολύ, δεν αντέχεται τόσος πόνος, πότε θα τον ξαναδώ..???Μου λείπει η γουνίτσα του, η μυρωδιά του, τα φιλάκια στα αυτάκια, οι μεσημεριανές ξαπλίτσες μας στον καναπέ...έχω κρύψει τα πραγματάκια του αλλά δεν αρκεί...όλο και κάτι τριχούλες άσπρες εμφανίζονται στα καλοκαιρινά μου ρούχα..δεν το αντέχω αυτό το μαρτύριο. Τον αγάπησα με όλη την καρδιά μου και δεν ξέρω αν θα τον ξεπεράσω ποτέ. Προσπαθώ να δίνω την αγάπη μου σε 3 φίλες-ους του και αγκαλιάζοντάς τους νομίζω πως αγκαλιάζω αυτόν...αλλά δε μου φτάνει...
ΑΝΤΙΟ ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΓΑΤΟΥΔΙΑΡΗ...ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ... ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΈΠΕΤΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ...
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 κουράγιο, με τον καιρό θα μαλακώσει ο πόνος κι ίσως μπορεσεις να βάλεις μια άλλη ψυχούλα που σε χρειάζεται στη ζωή σου.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από MENOUKAKI Τρι Ιουν 19, 2012 4:49 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΝΟΣ...
MENOUKAKI
MENOUKAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/05/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Ιουν 20, 2012 5:56 pm

Πέρσυ τέτοια εποχή είχε τρυπώσει ο Νίνης στις πίσω αυλες, αφού περιπλανήθηκε 1-2 μέρες κατω απο τα αυτοκίνητα της γειτονιάς κλαίγοντας. Του έβαλα κονσερβούλα και ήρθε δειλά δειλά απο διπλανή αυλή να φάει. Μετά πάλι κρύφτηκε. τα βράδια έκλαιγε. Την άλλη μέρα πάλι κονσερβουλα... σε λίγες μέρες με άφηνε και του χάιδευα το κεφαλάκι... μετά μου παραδώθηκε ολοκληρωτικά...
6 Απριλίου 2012... Μια πεθαμένη γάτα στον κήπο... όλα τα αδεσποτάκια μου εξαφανισμένα.. Πουθενά ο Νίνης...
Αγαπημένε μου Νίνη, οπου και να είσαι, ευχομαι να είσαι καλά. Μου λείπεις πάρα πολύ αγοράκι μου. Δεν ξέρω πώς θα μπορούσα να σε έχω σώσει... Νομίζω όμως ότι ήρθε η ώρα να σε αποχαιρετήσω και να σου πω ότι σε αγάπησα πάρα πολύ. Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από vaso Τετ Ιουν 20, 2012 6:01 pm

filaki filaki gatoula gatoula grouphug grouphug

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 20, 2012 8:16 pm

Αχ μωρέ Ελιζάκι.. Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 Μην στενοχωριέσαι μωρέ έτσι τώρα.. Δεν κάνει στην κατάστασή σου..Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιουν 20, 2012 8:41 pm

SuperCatz έγραψε:Αχ μωρέ Ελιζάκι.. Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 72784 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 Μην στενοχωριέσαι μωρέ έτσι τώρα.. Δεν κάνει στην κατάστασή σου..Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 193169

+1 gatoula grouphug
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Ιουν 20, 2012 10:15 pm

δεν μπορώ βρε παιδιά. όταν τον σκέφτομαι με πιάνουν κλάματα..
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Ιουν 20, 2012 10:28 pm

Ελιζακι μην σκεφτεσαι μονο το κακο,απ΄τη στιγμη που δεν εχεις δει κατι ,ποτε δεν ξερεις.Αρσενικος γατος ειναι ποτε δεν ξερεις μεχρι που μπορει να εχει φτασει η χαρη του filaki filaki filaki
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 20, 2012 10:31 pm

LAROGATA έγραψε:Ελιζακι μην σκεφτεσαι μονο το κακο,απ΄τη στιγμη που δεν εχεις δει κατι ,ποτε δεν ξερεις.Αρσενικος γατος ειναι ποτε δεν ξερεις μεχρι που μπορει να εχει φτασει η χαρη του Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 193169 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 193169 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 193169
+1000 Ελιζάκι!Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 126539 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 854171 Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από ladycat Τετ Ιουν 20, 2012 11:31 pm

βρε ελιζα μου γλυκια μην στενοχωριεσαι δεν κανεις καλο στο μπεμπεκ σου
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Ιουν 22, 2012 2:19 pm

Α ρε Ελιζάκι....

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Ιουν 22, 2012 2:59 pm

Ελίζα είναι τόσα πολλά τα αδεσποτάκια που δεν μπορούμε να τα σώσουμε όλα. Όταν χάνεται κάποιο από τη γειτονιά και δεν έχω δει κάτι, πάντα έχω μια μικρή ελπίδα πως είναι καλά. Τις περισσότερες δεν είναι βάσιμη αλλά τι να κάνουμε.
Μακάρι ο Νίνης σου να είναι κάπου και να αλητεύει.
Τι μπορείς να κάνεις άλλωστε όταν κάποια @#$%^^ που θεωρούνται άνθρωποι προκαλούν τόσο πόνο χωρίς να τους καίγεται καρφάκι;;;
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty 22 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ.

Δημοσίευση από calliope g. Σαβ Νοε 03, 2012 8:31 pm

The Rainbow Bridge Story

There is a bridge connecting Heaven and Earth. It is called the Rainbow Bridge because of its many colors. Just this side of Rainbow Bridge is a special land.

When an animal dies that has been especially close to someone here, that pet goes to Rainbow Bridge. There are meadows and hills and valleys with lush green grass for all of our special friends, so they can run and play together. There is plenty of food and water and sunshine, and our friends are warn and comfortable. All the animals who have been ill and old are restored to health and vigor; those who were hurt or maimed are made whole and strong again...just as we remember them in our dreams of days and times gone by.

The animals are happy and content, except for one small thing. They miss someone very special to them, who had to be left behind.

They all run and play together, but the day comes when one suddenly stops and looks into the distance. The bright eyes are intent, the nose twitches and the eager body quivers. Suddenly, this one breaks away from the group, flying over the green grass, legs carrying them faster and faster.

YOU have been spotted and when you and your special friend finally meet, you cling together in joyous reunion, NEVER to be parted again! The happy kisses rain upon your face. Your hands again caress the beloved head and you look once more into the trusting eyes of your pet...so long gone from your life, but never absent from your heart.

Then, you cross the Rainbow Bridge together...

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Dsc06494i.th
Σειριούλη λείπεις πολύ σε όλους μας..


Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από doremi Κυρ Νοε 04, 2012 8:20 am

Sad
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Chouzouris Τρι Νοε 06, 2012 1:02 pm

Ηταν πανέμορφος...

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty 55 ημέρες μακριά μας...

Δημοσίευση από calliope g. Πεμ Δεκ 06, 2012 10:06 am

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 20089310150168106990345
I miss you so much my four-legged friend,
I ask myself each day if the pain will ever end....



calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Δεκ 08, 2012 2:20 pm

Ήταν υπέροχος.... Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Δεκ 09, 2012 10:08 am

για ενα αδεσποτακι που ειχε η κολλητη μου κ ταιζε καθε μερα ενα αντιο στον γατο που κοιμοταν στο γκρι χαλακι
Share how things are going Matina...Θα σου πω..
Καταδικασμενοι αιωνια σε αυτα που προλαβαμε και σε αυτα που οχι..σ'αυτα που επρεπε να κανουμε νωριτερα,μια ωρα μολις νωριτερα -ποσο αλλαζει ενα αποτελεσμα..στις τυψεις που θα σε κατατρεχουν και θα ειναι παντα εκει να σου θυμιζουν ποσο λιγο αγαπας και ας κανεις...
Ποσο μικρουλης γεννηθηκες.Στα σκαλοπατια μου στο γκρι χαλακι.Χαλακι καταφυγιο.Απομιμηση
σπιτιου.Στο χαλακι που ξαπλωνες παντα και με περιμενες στωικα και ας με φοβοσουν στην αρχη τοσο πολυ...Καθε μερα.Καθε νυχτα.Στο χαλακι..Ε και? θα πεις..ενας ακομη γατος και μαλιστα τοσο κοινος..κανεις δε θα σε προσεχε ποτέ.. κανεις δεν σε προσεξε..Ενας ακομη γατος που περιμενει με "ιδιοτελεια".Ακομη και οταν εκλιπαρουσα σιωπηλα να φας για να μη σου προλαβουν το φαγητο οι αλλοι εσυ εκει ..να επιμενεις να..ανηκεις.Να κυλιεσαι και να μου λες.."μα ειμαι δικος σου δε το βλεπεις?"..το ειδα μωρο μου..αργά και αυτό οπως τα περισσοτερα πραγματα στη ζωη μου..Και μη με συγχωρησεις..Συγχωρεσε τη "γιατρο" στο "μαγαζι"-νοσοκομειο , που εσβηνες αθορυβα με ενα μονο αναστεγμο,αθορυβα οπως ηταν ολη η συντομη ζωη σου και κεινη εκανε παζαρια νοσηλειας..Συγχωρεσε αυτους που σε κοιταξαν διπλη φορα και δεν ειδαν αυτα τα πελωρια κιτρινα ματια.Συγχωρεσε αυτους που σε ειχαν δεδομενο...Συγχωρεσε αυτους που "φωναξαν" .."ενα ασχημο παλιογατο σε ενα γκρι χαλακι"..Μα πιο πολυ συγχωρεσε αυτους..που δεν σε ειδαν ποτέ.Αλλα οχι εμενα.Εμενα οχι......Στο καλό μωρο μου...το αγορακι μου......στο γκρι χαλακι....
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Chouzouris Κυρ Δεκ 09, 2012 12:53 pm

Φρόσω μας πέθανες πρωί πρωί... Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Δεκ 09, 2012 1:10 pm

Κομάτια έγινα... Sad Sad Sad Sad
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Δεκ 09, 2012 7:58 pm

περιμενα ολη την νυχτα να με παρει τηλεφωνο να μου πει νεα περιμενα στοικα γιατι τον ειδα οτι δεν ηταν καλα κ δεν καταφερα να παω μαζι της να ειμαι διπλα της ηταν το μνμ που μου εστειλε στο φεις τα ξημερωματα
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Κυρ Δεκ 09, 2012 8:42 pm

Τι μήνυμα... Τρεις φορές το διάβασα, βούρκωσα και τις τρεις... Τόσες υπέροχες ψυχές που έχουν χαθεί, ψυχούλες στα πατάκια των εισόδων... Sad
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Δεκ 09, 2012 9:39 pm

Sad Sad Sad
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Sissy The Princess

Δημοσίευση από xstratus Τετ Φεβ 20, 2013 10:39 am

Εφυγε πριν ενα μήνα η αγάπη μου η Σισσυ με εναν τραγικό τρόπο πέρασα δυο μήνες πολύ δυσκολα είχε αρρωστήσει απο κατι πήγε σε γιατρούς που δεν ήχαμε πάει νώρητερα
και ξάφνου καναμε φωτο σε έναν ... από την αρχή δε μου άρεσε κάτι . βρήκε πυομήτρα σε μια 16 χρονό γάτα εγχύρηση είναι δύσκολη , άντεξε το κορίτσι μου.. σε δυο μέρες πήγαμε να βγάλουμε το λευκοπλαστ και εκει εγηνε το μοιραίο .. εκεί που το βγαζαμε σφαδαξε από πόνο με κοίταξε τελευταία και με μάτια ανοιχτά και βουβά εφηγε...ακόμα δε το πιστεύω.. ακόμα δε κοιμαμε τα βράδια , έχω γίνει μια σκυά.. καθε μέρα κλαίω και της ζητάω συγνώμη..
απλά θα θελα να σας πώ ..Προσοχή σε όποιο δήποτε χειρισμό ιατρικό είναι ψυχές και πονάνε πολυ και αυτες το ξέρω καλά
ευχαριστώ παιδιά
να σε καλά Σισσυ που ησουν το στηριγμά μου σ αυτή τη μικρή σου ζωή
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Sissyu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xstratus στις Τετ Φεβ 20, 2013 10:51 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : foto)
xstratus
xstratus
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 58
Αριθμός γατουνίων : αδέσποτα μόνο αλλά και αυτά που είναι Ο κόσμος εχεί γίνει σκληρός
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2013
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Chouzouris Τετ Φεβ 20, 2013 12:13 pm

Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σας...

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από xstratus Τρι Φεβ 26, 2013 11:22 am

ευχαριστώ και συ με τα γατουνάκια σου να σται καλα και να τα αγαπάς αυτό είναι όλο είναι ψύχες και όταν μπαίνουν στη καρδιά μας γίνονται ένα τεράστιο κομμάτι απ τη ζωή μας


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xstratus στις Τρι Φεβ 26, 2013 11:35 am, 1 φορά
xstratus
xstratus
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 58
Αριθμός γατουνίων : αδέσποτα μόνο αλλά και αυτά που είναι Ο κόσμος εχεί γίνει σκληρός
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2013
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από xstratus Τρι Φεβ 26, 2013 11:32 am

κάποτε είχα παρα πολλα γατιά και αδέσποτα (τώρα εχω μόνο έναν που το φωναζω Αδολφο γιατι έχει μουστακι σαν το χίτλερ αλλα ειναι πολυ φοβιτσιαρις) τώρα παιδία έχουν μειωθέι πἀρα πολυ τα αλλα και η νέα γενια που δεν αγαπά τα γατια πιστευουν πως είναι κακα ζώα και λατρευουν σκυλια αλλα δεν τα αγγίζουν καν .. κακό ζώο δεν υπάρχει αλλα κακοι ανθρωποι καθημερινα βλεπω παντου
υ.γ. έχω πάει ουκρανια και όταν ειδα πόσο ελευθερα και ήρεμα ειναι εκει τα ζὠα στους δρόμους έπαθα πλάκα λες και ειναι σπίτι του , που είναι κιόλας!
xstratus
xstratus
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 58
Αριθμός γατουνίων : αδέσποτα μόνο αλλά και αυτά που είναι Ο κόσμος εχεί γίνει σκληρός
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2013
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Φεβ 26, 2013 11:38 am

ναι, αλλά είδες τι κάνανε τα αδέσποτα στην ουκρανία για το uefa το καλοκαίρι που πέρασε....
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από xstratus Τετ Φεβ 27, 2013 1:27 am

φίλε μου, προφανώς κάτι σε τυφλώνει και δε βλέπεις ούτε ακούς τους συμμετέχοντες σ αυτό το φόρουμ ανθρωπιάς και φιλίας
έχουμε εδώ ένα θέμα πονεμένο και συ λες ανοησίες ,
γιατί αυτό με τις μαζώξεις αδέσποτων γίνεται παντού απο την Αθήνα μέχρι το Λος Άντζελες ..άλλα εσύ εκεί κολλημένος .. απλά ανέφερα το ταξίδι μου για να τονίσω εδώ σε μας οι νέοι είναι αλλού..κάπου άλλου υπάρχει κάποια άλλη συμπεριφορά αν σε πειράζει Το όνομα Ουκρανία να πω ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ ... λίγο σεβασμό στο θέμα μας δε βλάπτει .. λυπάμαι που είμαστε μαζί σου εδώ, κοίταξε λίγο για να δεις
xstratus
xstratus
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 58
Αριθμός γατουνίων : αδέσποτα μόνο αλλά και αυτά που είναι Ο κόσμος εχεί γίνει σκληρός
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2013
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από xstratus Τετ Φεβ 27, 2013 1:31 am

μίλησα λίγο σκληρά και συγνώμη αλλά με πείραξε λίγο η εθελοτυφλία
και πάλι συγνώμη για τη βεβήλώση το θέματός μας
xstratus
xstratus
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 58
Αριθμός γατουνίων : αδέσποτα μόνο αλλά και αυτά που είναι Ο κόσμος εχεί γίνει σκληρός
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2013
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Empty Απ: Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου

Δημοσίευση από xstratus Τετ Φεβ 27, 2013 1:33 am

πόναω πάρα πολύ για το κορίτσι μου μου λείπει πολυ
συγνώμη και πάλι κορίτσι μου γλυκό
xstratus
xstratus
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 58
Αριθμός γατουνίων : αδέσποτα μόνο αλλά και αυτά που είναι Ο κόσμος εχεί γίνει σκληρός
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2013
Mood : Η παρεϊτσα του ουράνιου τόξου - Σελίδα 20 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 20 από 21 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης