gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

+21
NiaR
Milly
fangoulini
Fotoula
christiana
marmanga
Marcos
marestros
life
marfot75
brea
Βίκτωρ
Luna
anabou
Βετούλι
Chouzouris
Φωτεινή
MHTSI
Silmaril
Pepita
XIONIS
25 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Οκτ 18, 2008 12:59 pm

Της έδωσα πολλά φιλάκια της μικρης μου πριγκηπέσας! Σήμερα ειναι καπως καλύτερα. Μου ηρθε και αγκαλιτσα με το που καθησα, το ίδιο και η Αριελ. Βεβαια όταν την χαϊδευω από τη δεξια πλευρα κλαιει ακομα. Κανει σαν αυτα τα παιχνιδακια που τα ζουλας και κανουν πιου-πιου!!! Η Άριελ για καποιο ανεξήξητο ρόλο μ'εχει μαλλον περασει για μαμά της, κι οποτε καθεται αγκαλια μου αρχίζει να ζημώνει και να θηκαζει γουργουρίζοντας τα ρουχα μου! Μα ειναι δυνατόν 2,5+ μηνων γατάκια να τα θηλαζε η μαμά τους ακόμα? Shocked
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από savillerow7 Σαβ Οκτ 18, 2008 2:21 pm

Mπορεί τελικά η μαμά τους να τα είχε αφήσει πολύυυ πριν τα βρείς εσύ!!! Sad
savillerow7
savillerow7
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 3 ζωή να χουν!!!το ενα είναι λιγάκι μακρια μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : βροχές και καταιγίδες , φθινοπωρινές
Motto : dont take life seriously nobody gets out alive anyway...
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/02/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Οκτ 18, 2008 2:28 pm

Μπααα... Ήταν στρουμπουλα και καλοζωϊσμενα και δεν φαινοταν φαγητο πουθενα τριγυρω παρα μονο ένα πλαστικο ποτηρι με νερο... Ασε που οταν αρχισε να σκουζει σαν δαιμονισμενο το 3ο αδελφακι εμφανιστηκε από το πουθενα με τιγρουλα με αγριες διαθεσεις που πρεπει να ηταν η μαμα...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Milly Σαβ Οκτ 18, 2008 4:13 pm

XIONIS έγραψε:Μπααα... Ήταν στρουμπουλα και καλοζωϊσμενα και δεν φαινοταν φαγητο πουθενα τριγυρω παρα μονο ένα πλαστικο ποτηρι με νερο... Ασε που οταν αρχισε να σκουζει σαν δαιμονισμενο το 3ο αδελφακι εμφανιστηκε από το πουθενα με τιγρουλα με αγριες διαθεσεις που πρεπει να ηταν η μαμα...
Πώς είναι η μικρή Απαπία;;;;;;;; :looov2:
Το γλυκό... απλώς καταπληκτικό filaki filaki filaki
Milly
Milly
Συνερ-γάτα
Συνερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Π.Φάληρο
Αριθμός γατουνίων : .. και άνω
Motto : Τίποτα δεν μένει εκεί για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Οκτ 18, 2008 7:52 pm

Τωρα το ειδα η στραβή... Καλύτερα ειναι η μικρή. Παιζει, τρωει και οταν την παιρνεις αγκαλια έχει ένα περιλυπο ύφος και κλαψουρίζει, αλλά αμα της αρχήσεις φιλάκια στο μουσουδάκι και χαδάκια της περναει. Πρεπει να πονάει λιγο στο σημείο μονο του εμβολιου αλλα ειναι καλα τωρα!!! Laughing Έγινε κι αυτό για να της κανω πιο πολλες αγκαλίτσες από πριν, μιας κι εδιχνα μια αδυναμία στην Άριελ...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Τρι Οκτ 21, 2008 12:43 pm

Τα μωρά μου ειναι καλά αλλά γκρινιάζουν απίστευτα οποτε με βλεπουν γιατί εχουν βαρεθεί τον λαπά και πεινανε οικτρα.... Για να τα ξεγελάσω από χθες βαζω μερικούς κοκκους Weaning της Royal Canin που ειναι για μωρακια μεχρι 4 μηνων και πεφτουν με τα μουτρα!!! Η δε χοντρο-Άριελ μπαινει ολοκληρη μεσα στο μπωλ και δεν αφήνει τη δόλια τη Χιονατη να φαει!!!! Με το που παεςι η αλλη να βαλει το κεφαλακι της να τσιμπησει λιγο η άλλη η τρελλή της ριχνει κουτουλιες κωλιες και δεν την αφήνει... Shocked Από Άριελ η μικρή γοργόνα, τινει να μετονομαστει σε Όρκα η δολοφόνος φάλαινα!!! happy2 happy2 happy2 Από τη μανία της να φαει χθες της καθάριζα τα ρυζια μέχρι κι από τ'αυτια!!!! Αφήστε που βουτάει και τα ποδια της μεσα κι εχει μεταφερει λαπά σε όλο το δωματιο!!!! Madd

Η Χιονατη του λαχιστον σταμάτησε την διάροια, ενω η χοντρουλα μου ακόμα κάνει. Ε, με τοσο φαγητό που ριχνει...

Εν τω μεταξύ μ'εχουν εκνευρισει αφάνταστα και οι δυο! Ενω οταν ειμαι μονη μου κανουν σαν παλαβες ν'ανεβουν αγκαλιά μου και μου'χουν ξεσκίσει τα πόδια στις γρατζουνιες σκαρφαλώνοντας, όταν ειναι και ο Κωστας μαζί με γράφουν κανονικά και ασχολούνται μονο μαζί του!!! Οι που...ίτσες!Madd angry parta handjob handjob handjob
Ο Κώστας εχει χαζέψει! Χθες κατεβηκε 3-4 φορές και σήμερα πριν παει στο γραφείο πάλι!!! Χαζευει όταν βλεπει μικρα... Laughing

Χθες ειχα παει να παρω την Ελενα από το μπαλλετο και ειχα παρει μια αγγελια μαζί μου και το ψιλοσκεφτομουν να τη δωσω ή όχι μη μου πουν ότι δεν μπορουν να την βάλουν. Αλλα η ιδιοκτήτρια της σχολής ειναι πολύ καλή και οχι μονο μου ειπε να την βαλω, αλλα δεν την έβαλε καν στην εισοδο, την πηρε και την έβαλε αμέσως στον πίνακα ανακοινώσεων για να την βλεπουν όλοι. oksmily3

Ελπίζω να βρεθεί συντομα σπίτι για τις μικρες γιατί τις λυπαμαι κλεισμένες σ'ενα δωματιάκι 24 ωρες το 24ωρο. Τωρα τελευταία με το που ανοιγω την πορτα προσπαθουν να βγουν στον κήπο. Μου'χουν βγει ηδη μια φορα η μια μια η άλλη...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Φωτεινή Τρι Οκτ 21, 2008 1:03 pm

Άντε, ελπίζω να βρεθεί ένα καλό σπίτι για τις μικρές, τόσος κόσμος μπαινοβγαίνει στη σχολή..
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Οκτ 22, 2008 11:31 pm

Σήμερα μας ειπε ο γιατρουλης μας να σταματησουμε τις σταγονες στα ματακια της Χιονάτης και πολυ το χαιρομαι γιατί τι μικρό τσίναγε τελευταια αλλα κι επειδή θα γλυτωσω το βαρβαρο νυχτερινό 12:00-12:30 στον κηπο γαι φαρμακο... Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Σταματάμε και το λαπα για τις διάροιες γιατί προκοπή δεν ειδαμε και θ'αρχήσουμε 1ml Flagyl την ημερα στο καθενα για να στρωσει το εντεράκι... Άντε να βρεθει ένα σπιτάκι και γι'αυτά γιατί τωρα που αρχιζει και κρυώνει ο καιρός τα λυπάμαι εκεί κατω στην υγρασία... Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Luna Τετ Οκτ 22, 2008 11:45 pm

Κάτι θα γίνει μωρε για τις ομορφονιές! Προς το παρόν κοιτα να τις ζουζουνίζεις εσυ...
Luna
Luna
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηράκλειο-Αθήνα-Κέρκυρα
Αριθμός γατουνίων : μία! (προς το παρόν)
Motto : Πανω απ'όλα αξιοπρέπεια...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_playtrain

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Οκτ 24, 2008 11:06 pm

Tα καημένα τα γατούνια θα με μισήσουν... Sad Sad Sad Πρώτα με το Banmith, μετα γιατρό και θερμόμετρο στον πωπούλη, μετα λαπα για 10 μερες και πείνα απίστευτη, στη συνεχεια γιατρό και εμβόλια και τώρα επειδή η διαροια συνεχίζεται αρχίσαμε από χθες 1 ml/ημερα Flagyl και τρελλη διαιτα! Μόλις 5 κροκετουλες το καθενα ανα 3 ωρο! Οπου καθε κροκετουλα Weaning Royal Canin σε μεγεθος ουτε μισό της φακής... Sad Sad Sad Sad Sad

Δεν φτανει που ψωμολυσσανε και κλαινε όλη την ωρα, τους δινω και το σιροπι και μου ξεσκιζουν τα χέρια!!!! Κι όχι μονο, αλλα μέχρι και αφρους από το στομα βγαζουν όταν το πίνουν!!!! Shocked Shocked Shocked
Απορώ με τη Μαριελ και το Νοέλ ή με την Ελένη και το Λεόν που το πίναν για μέρες!!!! No
Εμένα με το που το μυριζουν τρεχουν να κρυφτούν! Αλλα αυτό το σιροπι μυριζει σαν λεμονι οπότε λογικο δεν ειναι να μη το θελουν? scratch
Τα κακόμοιρα από την πολυ πείνα προσπαθούν να θυλάσουν ότι βρουν. Η Άριελ τα ρουχα μου και η Χιονάτη σκαρφαλώνει στο σβερκο μου και πιπιλάει τα μαλλιά μου...
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Img_0522

Από την μανία της να θηλασει η Άριελ κοιτάχτε πως μου εχει κανει το λαιμό! Shocked
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Img_0610

Για λύπηση ειναι τα φτωχά μου... Από την πείνα τους έφαγαν τη σακκούλα με τη Friskies που έχω στην αποθήκη για τα αδέσποτα.
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Img_0523
Ευτυχως τροφή δεν πρεπει να εφαγαν...Εκεί που ειχαν χοντρες κοιλίτσες τωρα πιάνω κοκκαλάκια! Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XIONIS στις Παρ Οκτ 24, 2008 11:10 pm, 1 φορά
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Silmaril Παρ Οκτ 24, 2008 11:10 pm

Υπομονή...Θα περάσει κι αυτό...
Κι εγώ δεν αντέχω να έχω γατούλια στη δίαιτα...Όταν χρειάζεται υποφέρω κι εγώ μαζί τους!!!
Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Οκτ 24, 2008 11:13 pm

Πω πω.... Sad Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από marestros Σαβ Οκτ 25, 2008 12:29 am

κριμα βρε ασπασακι μου... ελπιζω να περασει γρηγορα ολο αυτο και για εσενα αλλα και για τα μικρα...
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από brea Σαβ Οκτ 25, 2008 1:56 pm

Κρίμα μωρέ... Απελπιστικό είναι να πεινάει το γατούλι και να μην μπορείς να το ταϊσεις... No
brea
brea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Τρίκαλα/Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2=20
Motto : Σας έχω πει ότι το λατρεύω το παιδί μου το μαύρο???
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Luna Σαβ Οκτ 25, 2008 8:29 pm

Πιτσινάκια μωρέ... που θα πάει, θα περάσει όμως κι αυτό και τότε θα την κάνουν ταράτσα!!!!!!!
Luna
Luna
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηράκλειο-Αθήνα-Κέρκυρα
Αριθμός γατουνίων : μία! (προς το παρόν)
Motto : Πανω απ'όλα αξιοπρέπεια...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_playtrain

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Marcos Σαβ Οκτ 25, 2008 9:15 pm

Εγώ πάλι αυτό δεν το αντέχω... Sad
Μιά μέρα δεν έφαγε η Μαρίκα και φρίκαρα... Sad
Ασπασία, ούτε λαπά δεν κάνει τώρα; scratch
Έφτιαξα ένα λαπά για την Μαρίκα με ψαρόζουμο από γαλέο, έβαλα και λίγο στήθος από κοτόπουλο και τον έφαγε σαν τρελλή... hungry hungry hungry
Αν επιτρέπεται, δεν το δοκιμάζεις; Smile

Επίσης, ρε παιδιά, τι πράμα είναι αυτό με τον λαπά, τον αφήνεις στο πιατάκι και σε δέκα λεπτά έχει γίνει τσιμέντο για χτίσιμο.... Shocked





geek
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Οκτ 25, 2008 9:22 pm

Όχι δεν επιτρέπεται... Έτρωγαν 10 μερες και δεν τους εκανε τιποτα, άσε που δεν τους αρεσε κι όλας... Sad Sad Sad
Τωρα μονο τις 5 κροκετουλες τη φορα ανα τριωρο (εντάξει, καμια φορα τους δινω και 10 αλλα παλι ελαχιστες ειναι... Sad ) και την αντιβιωση... Και ειδικα η Χιονάτη κλαιει σπαρακτικα... Sad Sad Sad Sad Ήταν που ηταν πιο αδυνατη....
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Marcos Σαβ Οκτ 25, 2008 9:30 pm

Ωχ... κρίμα τα φουκαριάρικα.... Sad





geek
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Mariel Κυρ Οκτ 26, 2008 1:47 am

Ασπασάκι κουράγιο...Τι θυμήθηκα τώρα...Τα έχω περάσει και τα ξέρω...Είναι απίστευτα ψυχοφθόρο να πεινάει το γατί και να μην μπορείς να του δώσεις τίποτα να φάει.... Sad Πέρσι το καλοκαίρι με το Νοέλ για πόσον καιρό έτρωγε μόνο δύο κομματάκια βραστό κοτόπουλου όσο δυο δάχτυλα την ημέρα,κι όλη μέρα έκλαιγε και ζητιάνευε φαγητό.Κι έπρεπε να κάνω ότι δεν τον ακούω... Ήταν μια εποχή που είχε γίνει πάρα πολύ αδύνατος,τόσο που φαίνονται τα πλευρά του σα να είχαν ενώσει Sad
Flagyl εμείς παίρναμε έναν ολόκληρο χρόνο,πρωι βραδυ,8,4 ml την ημέρα Shocked .Μυρίζει λεμόνι και επειδή ως γνωστόν τα αιλουροειδή αντιπαθούν τα εσπεριδοειδή δεν το θέλουν με τίποτα το συγκεκριμένο αντιβιωτικό.Κι εμένα στην αρχή ξίνιζε τελείως τη μούρη του όταν του το¨δινα,αλλά σιγά σιγά το συνήθισε.Βέβαια ο Νοέλ είναι πολύ εύκολο γατί όσον αφορά στη λήψη φαρμάκων..

Εύχομαι ειλικρινά τα γατουλάκια να γίνουν όσο γίνεται γρηγορότερα καλά για να σταματήσει όλη αυτή η ταλαιπωρία.... love
Mariel
Mariel
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2 και πολύ....αγαπημένα(Τσίκι και Νοέλ)
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_shy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Οκτ 26, 2008 11:46 am

Χθες βραδυ έπιασα την Άριελ να σφίγγεται και να κανει τελικα λίγη διάροια. Όταν την πηρα αγκαλίτσα είχε μια φουσκαλίτσα νερουλα κακάκια στον πωπούλη της, που οταν τα σκουπισα ειχαν λίγο αιματακι μεσα. Σήμερα κατόπιν συνεννοησης με τον κ.Πανο, κοψαμε την αντιβιωση, έτσι κι αλλιως η Χιονατη κανει κανονικα κακακια απ'όσο εχω δει, κι αρχισαμε Prezolon (κορτικοειδες αντοφλεγμονωδες) 1/4 του χαπιου ανα 12ωρο στην Άριελ. Η Χιονατη μπορει να τρωει λιγο παραπανω (10 κροκετακια/3ωρο) ενώ η Άριελ παραμένει στην πεινα.

Το χαπάκι το πηρε πολυ ευκολα η μικρή, αλλα εχει αποκτησει την κακια συνήθεια να την κοπαναει στον κήπο καθε φορα που ανοιγουμε την πορτα και πολυ φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα την κοπανλησει για τα καλα... Sad Sad Sad
Μάλλον πειναει πολυ το δόλιο και την κοπαναει για να βρει φαγητό...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από anabou Κυρ Οκτ 26, 2008 11:53 am

Αμάν βρε Ασπασία μεγάλο λούκι περνούν τα καημένα αλλά κ συ.

Τι να γίνει όμως, είναι για το καλό τους. Να γίνουν γρήγορα καλά εύχομαι, τι άλλο...
anabou
anabou
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Άγ. Ανάργυροι
Motto : Home, my sweet home... ΧΑΟΣ ΣΕ ΤΑΞΗ!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Marcos Κυρ Οκτ 26, 2008 12:18 pm

Ω ρε γαμώτο.... Περαστικά της Ασπασία....







geek
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Τρι Οκτ 28, 2008 5:12 pm

Δυστυχώς τα πραγματα για τις δυο μου μικρούλες δεν πανε και τοσο καλα... Sad Sad Sad
Περαν του οτι κανεις απολυτως δεν τις εχει ζητήσει, που δεν το περιμενα γιατί ειναι αντικειμενικα από τα πιο ωραια γατακια που εχ δει, η διαροια συνεχίζεται ότι και να'χουμε δοκιμάσει. Κι όχι μονο... Από προχθες έβρισκα αιμα στην άμμο και νομιζα οτι ειναι από την Αριελ. Ο γιατρός μας, μας ειπε να σταματησουμε τα φαρμακα και να τους δινω λιγο περισσοτερο φαγητό από πριν για να μην εξασθενήσουν εντελώς. Σήμερα, πριν καμια ωρα καταβηκα παλι να τα ταϊσω και πανω στην ωρα ειδα την πουπουλένια μου, τη μικρουλα Χιονάτη να έχει παρει θεση για κακακια. Μονο που πρωτα εβγαλε αιμα, και στη συνεχεια διαροια με αιμα. Ο κ.Πανος εχει πει οτι μπορει να ειναι και πανλευκοπενία, μπορεί όμως και να ειναι ερεθισμένο το εντερο από παρασιτα. Θα πρεπει να τα παω να τα δει παλι, όπως μου ειπε, αλλα ειπα να τον αφησω τον ανθρωπο μια μερα αργια που εχει να ησυχάσει. ΄Θα τον παρω να τα παω αυριο. Στεναχωριέμαι μονο μην ποναει η μπεμπέκα μου... Sad Sad Sad Sad
Ειναι που ειναι πιο μικροκαμωμενη, ειναι και παραπονιάρα, όλη την ωρα νιαουρίζει βραχνά , και τη λυπάμαι...
Σημερα έχω ζαλίσει τον Κωστα όλη μερα ότι θελω να την κρατήσω αλλα δεν το συζητάει! Madd parta parta parta
Η Άριελ ηταν η αδυναμία μου από την αρχή, αλλά εχω δεθεί περισσοτερο με τη μικρουλα. Έρχεται ολη την ωρα και καθεται στο σβερκο μου και ή χρουχρουνίζει μεσα στο αυτή μου, ή μου πλενει και πιπιλάει τα μαλλιά. ΕΙναι πολυ τρυφερό πλασματάκι και δε θελω να παθει τιποτα γαμώτο!!!.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Marcos Τρι Οκτ 28, 2008 6:56 pm

Ωχχχχχ... ελπίζω να πάνε όλα καλά Ασπασία και να μην κινδυνέψει η ζωούλα τους.... pale






geek
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από marmanga Τρι Οκτ 28, 2008 7:01 pm

Ω, γμτ... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό. Περαστικά σας και ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑ!!! filaki
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από NiaR Τρι Οκτ 28, 2008 9:06 pm

Ολα καλα θα πανε Ασπασακι μου για τις μικρες σου
filaki μην μου στεναχωριεσαι...
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από life Τρι Οκτ 28, 2008 9:58 pm

΄Περαστικα
filaki filaki
life
life
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και 4 σκυλους
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/12/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Silmaril Τρι Οκτ 28, 2008 10:03 pm

Περαστικά Ασπασία...Δώσε τους ένα χαδάκι κι απο μένα... gatoula gatoula gatoula
Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Chouzouris Τρι Οκτ 28, 2008 10:59 pm

Ασπασάκι μην στενοχωριέσαι!!!!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Luna Τρι Οκτ 28, 2008 11:59 pm

Ασπασουλιτσα μας μη σε παίρνει από κάτω!!! Θα φτιάξουν τα πράγματα, εγώ το πιστεύω!!!!
Luna
Luna
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηράκλειο-Αθήνα-Κέρκυρα
Αριθμός γατουνίων : μία! (προς το παρόν)
Motto : Πανω απ'όλα αξιοπρέπεια...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_playtrain

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Οκτ 29, 2008 12:07 am

Στεναχωριέμαι γιατί περναει ο καιρός και μεγαλώνουν, και δεν τα έχει ζητήσει κανείς και τα'χω τρελλάνει και στην πεινα με το λιγο καθε 3ωρο, κι εχουν και την ω-διαροια που τα βασανίζει και κρυωσε κι ο καιρός και ειναι ψυγειο η αποθήκη... Sad Sad Sad Όσο ειχαμε στρωμενα ηταν καλα, τωρα που πεταξαμε το χαλί γιατί ειχε πιασει υγρασία κανει ψοφο. Πρεπει να παω ν'αγοράσω χαλί τωρα skatovroxi ... skatovroxi skatovroxi

Να πως ηταν περυσι το χειμωνα με τον Φρεντυ
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Dscn1310

Έχουμε ένα ηλεκτρικό καλοριφέρ κατω, αλλα αν το βαλω από τωρα, οταν πιασει πιο πολυ κρυο τι θα τους κανω?
Και τι θα γινει με τη διαροια γμτ???? Sad Sad Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από marestros Τετ Οκτ 29, 2008 12:14 am

μακαρι να μην ειναι κατι ασχημα για τις μικρες!!! ασπασια μου filaki
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από marfot75 Τετ Οκτ 29, 2008 2:07 am

Περαστικά τους, Ασπασία μου!!! Μην στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε.... filaki
marfot75
marfot75
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 49
Αριθμός γατουνίων : .
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Τετ Οκτ 29, 2008 7:42 am

Ασπασία όλα καλά εύχομαι για τα μικρούλια μη στεναχωρίεσαι και ο Πρίγκηπας έβγαζε αίμα στα κακάκια και έκανε και εμετούς μπορεί να είναι από τα σκουλίκια η από τα φάρμακα μην ξεχνάς ότι μικρά ακόμη και ευαίσθητα πολλά :looov2: :looov2: :looov2: πολλά φιλάκια
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από brea Τετ Οκτ 29, 2008 8:15 am

Αχ μωρέ... Περαστικά να είναι...

Από μία άποψη όμως, μου θυμίζει λίγο τη Ρεγγίνα αυτό... Που τη μια ήταν μαύρη, την άλλη ήταν μωρό, μετά ήταν κουτσή, μετά είχε ψώρα... Όποτε σκεφτόμουν ότι πρέπει να της βρω σπίτι, κάτι τύχαινε και έμενε... Μέχρι που τελικά την κράτησα και είπα ότι δε με βασάνιζε επειδή ήταν σκατόγατο, αλλά επειδή ήταν να την κρατήσω και προσπαθούσα να το αποφύγω... Μπορεί το ίδιο να γίνει και με τις μικρές! Laughing Ούτως ή άλλως μπορείς, τόσα ορυχεία έχεις! Madd 👅
brea
brea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Τρίκαλα/Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2=20
Motto : Σας έχω πει ότι το λατρεύω το παιδί μου το μαύρο???
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης