gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νεογέννητο γατακι

+5
dagger
Stella M.
belezza
Gatoplikti
G5678
9 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από dagger Τρι Απρ 02, 2019 3:53 pm

G5678 έγραψε:Αα κατάλαβα ευχαριστώ πολύ!! Παντως πως θα καταλαβω αν εχει σκουληκακια; Εννοω μπορω να το καταλαβω εγω ή δεν εχει συμπτώματα το γατακι; Παντως του δινω ρυζονερο ακομα κανει διάρροια αλλα ειναι καλυτερα απο πριν.Λιγοτερη και ελπιζω οτι τα κακακια του θα γινουν κανονικα σιγα σιγα.Αυριο θα δουμε τι θα μας πει ο κτηνίατρος και αν θα μας δωσει φαρμακο για σκουληκακια. Θα του αναφερω παντως αυτό το φαρμακο που μου ειπατε.Ευχαριστώ πολύ και παλι!

Συνεχισε με το ρυζονερο , δεν θα του περασει σε μια μερα .
Να μην ανησυχεις θα στρωσουν τα κακακια του μολις περασει η διαρροια.
Το ρυζονερο εχει πολλες και θεραπευτικες ιδιοτητες . και καλλυντικες επισης Smile Smile

Σχετικα με τα σκουλικια τωρα.
Μια πρησμενη κοιλιτσα μπορει να ειναι ενδειξη για την υπαρξη παρασιτων / σκουλικιων.
Κανονικα μονο με εξεταση κοπρανων
Επισης μπορει να δεις στο ποπουδακι του να κινειται κατι ασπρο . Αν παρατηρησεις κατι τετοιο πιασε μια βρεγμενη μπατονετα και καθαρισε το σχολαστικα. Επισης αλλαζεις επι τοπου οτι υφασμα του εχεις για να το κραταει ζεστο.






dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από Stella M. Τρι Απρ 02, 2019 4:18 pm

Η διάρροια είναι δυνητικά επικίνδυνη για μωρό γατάκι, αλλά όσο τρώει το γαλατάκι του νομίζω είναι καλά. Εγώ για το νερό δε γνωρίζω κάτι.

Πάντως είτε μιλάμε για διάρροια, είτε για δυσκοιλιότητα-που είναι εξίσου επικίνδυνη, ο γιατρός μας είχε προτείνει εναλλαγές στην πυκνότητα του γάλατος.
Τροποποιείς δηλαδή την συνιστώμενη δοσολογία και το κάνεις πιο πυκνό, στην περίπτωση της διάρροιας ή πιο αραιό στην περίπτωση της δυσκοιλιότητας.

Σκουλικάκια είναι σχεδόν βέβαιο ότι έχει ένα αδέσποτο γατάκι.
Εξέρχονται από τον πρωκτό σε περιπτώσεις πολύ έντονης παρασίτωσης, αλλά και όταν πλέον λάβει αγωγή αποπαρασίτωσης, οπότε και εξέρχονται νεκρά πλέον με τα κόπρανα.

Όταν σου φαίνεται ότι κοιμάται αρκετά, γνώμη μου είναι να το ξυπνάς για λίγο γαλατάκι, ειδικά εφόσον το βρήκε υπόθερμο ο γιατρός.
Όλα τα υπόλοιπα, ρυζόνερο, μελάκι στην ανάγκη τα κρατάς και συνεχίζεις!

Πάντως είναι αλήθεια αυτό που έχει λεχθεί και πιο πάνω, ότι ακόμη και γιατροί που πραγματικά τα αγαπάνε, δε γνωρίζουν πολλά περισσότερα να σου πουν για τόσο μωράκια. Προτείνουν απλά τα τυπικά και σηκώνουν τα χέρια.
Να επιμείνεις με ερωτήσεις, μη διστάσεις.
Θέλω να πω ότι η περίπτωση με το μωράκι της psipsas όντως σπανίζει, δηλαδή να βρεθεί γιατρός τόσο ενήμερος για τα νεογνά. Εγώ δεν έχω πετύχει κάτι αντίστοιχο, οπότε οι εμπειρίες που παραθέτει είναι κάτι παραπάνω από χρήσιμες στο συγκεκριμένο θέμα.
Συζήτησέ τα από κοντά με το γιατρό σου.

Psipsa, επί τη ευκαιρία, μήπως να τα αναρτούσες στο σχετικό ποστ αυτά. Το θέμα με το ρυζόνερο π.χ., ότι υπάρχει συγκεκριμένο σκεύασμα αποπαρασίτωσης για τόσο μώρα, ότι η δυσκοιλιότητα δεν πρέπει να περνά έτσι κτλ.
Μην αναφέρεις ονόματα των φαρμάκων, αλλά σχολίασε ότι υπάρχουν εξειδικευμένα σκευάσματα για το σκοπό αυτό.
Εγώ 8 μωράκια μετά κι αυτά δεν τα ήξερα Embarassed

Το κοριτσάκι σου είναι ένα γλυκό κουρκουμπινάκι πάντως! love
Θα την καμαρώσουμε σύντομα γατάρα, να είσαι αισιόδοξη! Smile
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τρι Απρ 02, 2019 6:15 pm

Επαθε παλι τα ιδια με χθες σημερα...Παλι ετρεχα στους κτηνιάτρους...παλι του εβαλε ένεση με βιταμίνες και ενα σαν ορο για ενεργεια..μου ειπε να του δίνω ριζονερο με ζωμό απο στηθος κοτόπουλου (το νερο στο οποιο εβρασα το κοτόπουλο για να παιρνει τις πρωτεινες που χρειάζεται αφου μπορει να μην ανεχεται το γαλα και γιαυτο να εχει διάρροια και αερια)...μου εδωσε δυο ενεσεις ακομη και μου ειπε να του τις κανω αυριο οπως μου εδειξε ή να του το παω αυριο να τα κανει αυτος...παντως ήταν παλι λιγο υποθερμο..και δεν καταλαβαινω πως αφου ειναι στα ζεστα συνεχεια και μονο μισή ωρα ηταν στην αγκαλιά μου πριν μπουμε σε εκεινον...συνεχεια με 4 μπουκαλια ειναι μεσα στο σπιτάκι του..Επισης εμαθα οτι ειναι αγορακι και οχι κοριτσακι..δεν σκεφτηκα οτι ειναι μωρο ακομα και στα μωρα τα προσοντα εμφανιζονται πιο μετα οπως σε ολα τα μωρακια... οπως και να ειναι δεν αλλαζει κατι εννοειται...μου ειπε οτι ολα καλα τα κανω και μου ειπε ειτε να βαλω λιγη ζαχαρη στο ρυζονερο με το ζουμι ή να του δινω μελι οπως μου ειπατε και εσεις...δεν ξερω συνεχεια με τις ενεσεις δεν κάνει θα δουμε πως θα παει με αυτό το φαγητο παντως και ελπιζω να επιβιωσει...

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από Stella M. Τρι Απρ 02, 2019 6:51 pm

Μην αγχώνεσαι, μείνε θετική!
Από τις περιγραφές σου κι εγώ καταλαβαίνω πως πράττεις τα δεόντα.

Δεν κρατούν εύκολα τη θερμοκρασία τους, αυτό είναι αλήθεια.
Παραμένουν πολύ ευαίσθητα για καιρό και σε αυτή την κατάσταση μπορεί να περιέλθει ξανά και ξανά.
Όσο συνέρχεται πάτε κάλα. Κάθε ώρα είναι μια μάχη σε αυτές τις ηλικίες.

Εγώ μόνο κουράγιο μένει να πω, για άλλη μια φορά, κι όσο συχνότερο τάισμα και μασαζάκι μπορείς!
Θα τα καταφέρετε! prosefxi
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τρι Απρ 02, 2019 9:24 pm

Το γατακι το βλεπουμε με το αγορι μου,ευτυχως και αυτος.Δεν ημουν σπιτι τοτε και μου ελεγε οτι δεν το βλεπει καλα ακομα και το ετρεχε στους κτηνιάτρους παλι.Σε 3 γιατρους το πηγε.Ευτυχως ειχε συνελθει οταν το ειχε παει στον τριτο και πεινουσε.Πηρε ενα αλλο γαλα για να δουμε πως θα παει με αυτο φαινεται καλυτερο...και η τιμη του αρκετα υψηλότερη αλλα δεν εχει σημασια αυτην την στιγμη αρκει να το σωσουμε το μικρουλι μας!!Θα το ξαναπαμε αυριο να το δει ο κτηνίατρος.Τωρα ειναι καλα ευτυχως ροζοκοκκινη ειναι η μυτουλα του δηλαδη οπως στην φωτογραφία που ειχα ανεβασει.Οταν δεν ηταν καλα πηγαινε προς το ασπρο και ειχα τρομαξει πολυ.Του δινουμε αυτο το γαλα και βλεπουμε πως θα παει.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τρι Απρ 02, 2019 9:56 pm

Το γαλα που πηρε ειναι το royal canin babycat milk.Ειναι οντως καλυτερο;

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από belezza Τρι Απρ 02, 2019 10:18 pm

Καλησπερα . Πως παει το γατακι?Διαβασα οτι πηρες και αλλες γνωμες απο κτηνιατρους .
Πραγματικα οπως διαβασες ο γιατρος που σου ανεφερε η Ψιψα ειναι πολυ ενημερωμενος . Ειναι ο γιατρος του μεγαλου μου γατου και βεβαια και του νεωτερου. Μου ειχε δωσει και μενα το φαρμακο που σου αναφερθηκε για τα δικα μου μωρακια .Δεν το εγραψα γιατι δεν ηξερα αν αντιτιθεται στη δεοντολογια του forum.
Aν θελεις μπορω αυριο να του τηλεφωνησω και να του αναφερω την περιπτωση ,οποτε να μιλησεις εσυ μαζι του στη συνεχεια και να παρεις κι αλλη γνωμη .Αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο στειλε μου π.μ
Το γαλα της royal ειναι σιγουρα πιο εγγυημενο
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τρι Απρ 02, 2019 11:01 pm

Προς το παρον φαινεται καλα.Τρώει κανονικα εχει ορεξη καλο ειναι αυτο.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από belezza Τετ Απρ 03, 2019 12:17 am

oksmily3 oksmily3
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 12:36 am

Ευχαριστώ παντως για την βοηθεια και για την προταση σας.Προς το παρον ολα καλα πανε αν χρειαστώ ομως κι αλλη γνωμη επείγον θα σας πω.Ευχαριστω ειλικρινα πολυ και παλι!!☺️ Εσεις με εχει βοηθησει εδω παρα πολυ και συνεχιζετε να με βοηθατε.Θα ελεγα οτι χάρη σε εσας το γατακι μου κανει τα "πρωτα του βηματα".Χαιρομαι ειλικρινα που υπάρχουν τετοια φορουμ και τέτοιους ανθρώπους σαν εσας για να βοηθουν ο ενας τον αλλο.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από dagger Τετ Απρ 03, 2019 1:41 pm

Κοιτα γλυκο μου κοριτσι , συμβαινει το εξης.
Εχουμε περασει ολοι και ολες απο το σταδιο στο οποιο βρισκεσαι εσυ τωρα.
Αλλοι λιγοτερο , αλλοι περισσότερο όλοι μας όμως εχουμε προσπαθησει να μεγαλωσουμε γατακια που τα πεταξαν , που δεν ειχαν ελπιδα να ζησουν χωρις την βοηθεια μας , αλλες φορες τα καταφεραμε αλλες οχι .
Ολοι μας εχουμε περασει απο το σταδιο της αγνοιας στο σταδιο της γνωσης και της εμπειριας.
Δεν φανταζεσαι ποσα γατακια εχασα επειδη δεν υπηρχε κανεις να μου πει τι επρεπε να κανω , ποσες φορες εμεινα στηλη αλατος κρατωντας μια μπουκιτσα αψυχη στην παλαμη μου βλαστημωντας τον εαυτο μου που δεν τα καταφερα.
Την αγωνια μου καθε φορα που δεν τα καταφερνα , γιατι εκεινη την εποχη δεν ηξερα για το γατοσπιτο.
Φετος τα καταφερα για πρωτη φορα στην ζωη μου να μεγαλωσω μωρακι , και οχι μια φορα , δυο συνεχομενες .
Βεβαια την πρωτη φορα εχασα το ενα απο τα δυο , και γυρισε παλι αυτο το συναισθημα του ανημπορου , που δεν προλαβε , που δεν εκανε οτι επρεπε .
Εμαθα , διαβασα πολυ εδω μεσα , εξετασεις σε πανεπιστημιο αν εδινα τοσο δεν θα διαβαζα.
Ακολουθησα ευλαβικα ολα οσα γραφανε στις αναρτησεις τους τα αλλα εμπειρα μελη του γατοσπιτου.
Εμαθα για φαρμακα που λιγοι κτηνιατροι δινουν για λογους που δεν καθομαι να πολυσκεφτω.
Και αυτα που εμαθα τα ειπα κι αλλου , η γνωση ειναι για να μοιραζεται , σωστα ?
Για αυτο και σου εγραψα τι φαρμακο εδινα στα δικα μου.
Τελος παντων πιστευω οτι ολα θα πανε καλα.

υγ
κι εγω τον Σταματη οταν τον αφησανε στην πορτα του σπιτιου μου τον περασα για κοριτσακι και τον ελεγα Σονια.
Σταματη τον εβγαλα απο την φιλη μου που μενει στην Ροδο και την λένε Σταματινα.

dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 2:47 pm

Πολυ σωστά τα λετε! Εγω πρωτη φορα μπαινω σε αυτην την διαδικασια να μεγαλωσω τοσο μικρο γατακι...μην σας πω και οτι πρωτη φορα βλεπω τοσο μωρο γατακι απο κοντα στην ζωη μου.Θα νιωσω ολα αυτα που περιγραψατε αν το μικρουλι μου δεν τα καταφερει..μπορει και να το περασω χειρότερα διοτι ειμαι πολυ ευαίσθητη σαν άνθρωπος και θελω να βοηθαω τα ζωακια αφου μπορω να το κανω..Δινω τα παντα αυτη την στιγμή για να μεγαλωσει και να μην το χασω.Τις δυο φορες που πηγα και περιμενα να με δεχτει ο κτηνίατρος και κρατουσα αυτο το αγγελακι στα χερια μου...εκλαιγα δεν μπορουσα να συγκρατηθώ ..αν πεθαινε στα χερια μου δεν θα το αντεχα.Ελπιζω ολα να πανε καλα ειλικρινα.

Φαινεται οτι εχει ενέργεια και μεγαλυτερη ορεξη.Λατρεύει το καινούργιο γαλατακι που του πήραμε.Τρωει πιο συχνα απο πριν.Προσπαθω ομως να ελεγχω την ποσοτητα που του δινω ,αφου τρωει τοσο συχνα.Κανει καθε φορα τσισακια.Τα κακακια του ακομα δεν ειναι σχηματισμενα ομως.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από Stella M. Τετ Απρ 03, 2019 2:52 pm

G5678 έγραψε:
Φαινεται οτι εχει ενέργεια και μεγαλυτερη ορεξη.Λατρεύει το καινούργιο γαλατακι που του πήραμε.Τρωει πιο συχνα απο πριν.Προσπαθω ομως να ελεγχω την ποσοτητα που του δινω ,αφου τρωει τοσο συχνα.Κανει καθε φορα τσισακια.Τα κακακια του ακομα δεν ειναι σχηματισμενα ομως.

oksmily3 oksmily3 oksmily3

Όσο τρώει ορεξάτα μη φοβάσαι! Δίνε γαλατάκι, δίνε! Όσο για τα κακάκια απόλυτα σταθερά δύσκολο να βγούνε αφού τρέφεται με υγρά βασικά.
Όλα πάνε καλά! Υπομονή!
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 3:03 pm

Μακαρι! Εννοειται οτι δεν μπορουν να βγουν σχηματισμενα το κατανοώ..αλλα να ειναι ελαφρώς σχηματισμενα δεν πρεπει;

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από dagger Τετ Απρ 03, 2019 4:42 pm

G5678 έγραψε:Μακαρι! Εννοειται οτι δεν μπορουν να βγουν σχηματισμενα το κατανοώ..αλλα να ειναι ελαφρώς σχηματισμενα δεν πρεπει;

Συνεχισε το ρυζονερο και θα τα βγαλει σχηματισμενα , θεμα χρονου ειναι .
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 7:59 pm

Δεν είχε κανει κακακια απο χθες,ουτε καν διάρροια.Σημερα ο κτηνίατρος μας ειπε οτι εγινε εξαιτίας της αλλαγης του γάλακτος.Αν δεν κανει κακακια μεχρι αυριο θα του το πάμε να του κάνει κλισμα.Πάντως μας ειπε οτι το γατακι παει μια χαρά και χαίρομαι πολυ!

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από belezza Τετ Απρ 03, 2019 9:02 pm

Απο τη στιγμη που τρωει με ορεξη ,ολα πανε καλα .
Τα κακακια με το ρυζονερο θα σχηματισθουν καποια στιγμη
Μπραβο σου τοσο νεαρο παιδι για την υπευθυνοτητα και την αποφαση σου να κρατησεις και να μεγαλωσεις το γατακι.
Ακριβως οπως σου τα εγραψε η dagger ,ολοι εδω εχουμε καλως ή κακως βρεθει στην ιδια θεση .Αλλα μια ψυχη ειναι μια ψυχη ,δεν υπαρχουν διακρισεις σάυτο οποτε στεκεσαι απεναντι με τον εαυτο σου να παιρνει την αποφαση να κανεις ολα τα δυνατα για να ζησει.
Εγω βρεθηκα με τρια μωρα 8 ημερων και ειπα πως δεν υπαρχει περιπτωση να μην τα καταφερω και μετα να βρω τις καλυτερες υιοθεσιες .
Το δικο μου γατο ετοιμοθανατο τον ανελαβα 30 ημερων με πιθανοτητες 1/100 να ζησει .
Η αποζημιωση ομως του οτι εσωσες μια ψυχη ειναι τεραστια.Η ικανοποιηση αμετρητη.
Θα τα καταφερει και θα τον καμαρωνεις γατουλη και μετα γαταρο .Μαζι θα καμαρωνεις για τον εαυτο σου και την πραξη σου και η αυτοεκτιμηση που θα αποκτησεις θα σε συνοδευει παντου
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 9:17 pm

Ευχαριστώ πολύ! Χαιρομαι που υπαρχουν ατομα που βοηθουν τα ζωακια οσο και ο,τι και να τους κοστίσει αυτο.Προσπαθησατε παρολο που ειχε 1/100 πιθανοτητες να ζησει και τα καταφερατε! Μπραβο και σε εσας!!Καποιος αλλος θα τα παρατουσε οταν ακουγε αυτη την πιθανοτητα.Εχω ελπιδες κι εγω οτι θα τα καταφερει.Μου φαινεται δυνατο το αγορακι μου.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από belezza Τετ Απρ 03, 2019 9:31 pm

oksmily3 oksmily3 flower flower
ολα θα πανε καλα .Να το πιστευεις !
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 10:05 pm

Μπορω να κανω κατι εγω εκτος απο μασαζ για να κανει κακακια ;

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από dagger Τετ Απρ 03, 2019 10:35 pm

G5678 έγραψε:Μπορω να κανω κατι εγω εκτος απο μασαζ για να κανει κακακια ;

Yπομονη , τιποτα αλλο
Συνεχισε το μασαζακι

Να σου πω εδω οτι ο Νικητας - το γατακι της φωτογραφιας , μου εκανε κακα του καθε 2-3 μερες.
Σε μια φαση ειχαν περασει 5-6 μερες και ανησυχουσα , του εκανα μασαζακι κατουραγε κανονικα αλλα απο κακο τιποτα.
Μεχρι που στο τελος μαζι με το μασαζ του εκανα και γυμναστικη . τεντωνα τα ποδαρακια , τα μαζευα , τωρα που το σκεφτομαι γελαω αλλα τοτε τα ειχα παιξει .
Και ειχα παρει μια γαζα , την ειχα βρεξει με λιγο ελαιολαδο και του ετριβα το πωπουδακι του .
Τωρα που το αναφερω , η γαζα με ειχε βολεψει πιο πολυ απο το βαμβακι , εχει και πιο τραχχια υφη οποτε νομιζω οτι εκανε καλυτερη δουλεια
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Τετ Απρ 03, 2019 10:54 pm

Ενταξει ευχαριστώ πολύ!

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από psipsa Πεμ Απρ 04, 2019 12:57 am

λοιπον ας μου επιτραπει μια παρατηρηση που εκανα κατα τη διαρκεια της οδυσσειας του μεγαλωματος του Ηρακλη. Μεσα σε ολο τον κυκεωνα που περασαμε  διαρροιες δυσκοιλιοτητα και τα υπολοιπα που εχω μοιραστει ηδη με την οικογενεια του γατοσπιτου, ο μικρος ανεβασε και πυρετο και εννοειται ακολουθησε αλλη μια επισκεψη στον αγαπημενο μας γιατρο, αυτον που ανεστησε και το Νιαουρελο της Πεπης. επειδη λοιπον αναγκαστικα του εβαζα κι εγω θερμομετρο για να τον ελεγχω, διαπιστωσα οτι με το θερμομετρο στο πωπουδακι του του ερχοταν και η αναγκη για να κανει κακακια του. Το θερμομετρο ειχε λαδακι επανω για να μη τον ενοχλησει πολυ και λειτουργησε και σαν υποβοηθηση για τη δυσκοιλιοτητα. Μπορει αν δεν καταληξετε στη λυση του κλυσματος να σας χρησιμευσει για μια φορα. 
Και ειναι οπως τα λεμε ολοι μας, εχουμε οι περισσοτεροι βιωσει ολα αυτα τα συναισθηματα του μεγαλωματος ενος μωρογατιου, θετικα και αρνητικα και ειναι υπεροχο να μπορουμε να το μοιραζομαστε με αλλους που εχουν ειτε την εμπειρια να μας βοηθησουν ειτε απλα την ενσυναισθηση και τη θετικη ενεργεια να μας συντροφευσουν σε ολο αυτο τον αγωνα. Εγω με τον Ηρακλη εχω διαβασει και ψαξει τοσο πολυ στο ιντερνετ που σιγουρα ενα διδακτορικουλι θα το επαιρνα.... 
Ενα απο τα πιο χρησιμα site με πρακτικες συμβουλες ειναι για μενα τα βιντεακια της kitten lady στο youtube. Μπορει να βρειτε πολυτιμες συμβουλες και εκει μεσα. Πολλα φιλια στον κουκλο τον ασπρομαυρο και δυναμη ευχομαι σε σας!!!!
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Πεμ Απρ 04, 2019 7:10 am

Ευχαριστώ παρα παρα πολυ!!Το ότι το θερμόμετρο βοηθάει στην δυσκοιλιότητα το ήξερα για τα μωρακια αλλα δεν ημουν σίγουρη αν κανει και στα ζωακια μωρακια γι'αυτό και δεν το εκανα.Αλλα αν χρειαστεί θα το κανω.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από chocoulini Πεμ Απρ 04, 2019 8:11 am

Εγω στη Ζωιτσα μου αλλα και στις μικρες που ακολουθησαν μετα εδινα duphalac σε τέτοιες περιπτώσεις. Μιλαμε για σταγονίτσες βεβαια... Δεν το λεω σαν λυση αλλα σαν προταση που μπορεις να συζητήσεις με τον κτηνιατρο σου... Συγχαριτηρια για οσα κανεις για το μικρακι... kissss luck
chocoulini
chocoulini
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Home is where my cats are...
Αριθμός γατουνίων : 10. Σαντυ, Μορφεας, Ζωη, Φαιδρα, Χρυσουλιτα, Lacta, Μυρσινη, Λυδια, Bella, Μελιτα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας για γατοαγκαλιτσες και γουργουρισματα...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τα αδέσποτα όλα !
Motto : Heaven...: all the cats that ever loved you.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/01/2010
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Πεμ Απρ 04, 2019 7:36 pm

Σημερα εκανε κακακια.Ηταν σχηματισμενα οχι πολυ σκληρα.Ξεφουσκωσε λιγο η κοιλίτσα του.Το πηγαμε και σε κτηνίατρο παλι σημερα.Μας ειπε οτι παει μια χαρα και δεν χρειάζεται κλυσμα προς το παρον.Αν δεν κάνει αυριο τοτε να το παμε.Αλλιως να παμε ξανα την πεμπτη για να δουμε αν θα αρχισουμε τα φαρμακα για τα σκουληκακια.Εχω την εντυπωση οτι αρχιζει να παιζει σιγα σιγα.Γλυφει τα ποδαρακια του και τα δαγκωνει.(προφανως επειδή του μεγαλώνουν τα δοντακια..φαινεται το ενα δοντακι ηδη!) Δεν μπορω να καταλαβω αν βλεπει ακομα,αλλα καρφώνεται και με βλεπει στα ματια οταν του μιλαω.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από Lina Πεμ Απρ 04, 2019 8:31 pm

Τι τέλεια τα νέα σας.
Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Μπράβο κάθε μέρα να είναι και καλύτερα.
heart heart heart
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Πεμ Απρ 04, 2019 8:35 pm

Μακαρι μακαρι!!!

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από belezza Πεμ Απρ 04, 2019 9:32 pm

Μπραβο .Ευχομαι καθε μερα και πιο δυνατος ο κυριος.
Τωρα σιγα -σιγα θα ετοιμαζεσαι για τις ζουζουνιες ενος εφηβου, νεαρου κυριου.
Ονοματακι ?Ετοιμασου και για τα βαφτισια Veryhappy Veryhappy flower flower
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Πεμ Απρ 04, 2019 10:05 pm

Χαχα,ονοματακι ακομα δεν εχουμε σκεφτει.Περιμένουμε να μας βγει απο μονο του.Εγω παντα δυσκολευομουν να βρω ονοματα στα ζωακια που ειχα και εχω.Περιμενα η συμπεριφορά τους και τα χαρακτηριστικά που εχουν να μου "δειξουν" το ονοματακι.Αυτο κανω και τωρα.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από Stella M. Σαβ Απρ 06, 2019 1:17 pm

Πως τα πάει το μικράκι;
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Σαβ Απρ 06, 2019 8:41 pm

Μια χαρα,ευτυχως! Μεγαλωνει,τρωει και αρχιζει σιγα σιγα και παιζει!! Δυστυχώς δεν δεχεται το βιντεακι για να το βλέπατε πως παιζει.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από Stella M. Δευ Απρ 08, 2019 10:25 am

Πολύ όμορφα τα νέα σας! Χαίρομαι!

Βίντεο ο πιο εύκολος τρόπος είναι να το ανεβάσεις στο youtube και μετά εδώ.
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από G5678 Δευ Απρ 08, 2019 8:34 pm

Ναι,το ξερω.Απλα δεν θελω να το ανεβασω στο YouTube.
Ολα φαίνονται οτι πανε καλα και μεχρι σημερα.Κανει κακα καθε μερα,οποτε γλιτώσαμε το κλυσμα ευτυχώς.Φαινεται οτι θα ειναι παιχνιδιαρης.Το ονοματάκι του θα ειναι Μπρους (απο το εργο του μπατμαν...τον παρομοιασαμε με τον μπατμαν επειδη ειναι ηρωας και τα εχει καταφερει και επισης επειδη ειναι μαυρο σαν την στολη του μπατμαν).Η αλλη μας επιλογή ηταν το Σιλβέστερ απο το εργο με τον τουίτι,αλλα προτιμήσαμε το Μπρους.Το ονομα δεν εχει καμια σημασία.Μακαρι οντως να πανε ολα καλα και μετα τον ενα μηνα.

G5678
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/03/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Empty Απ: Νεογέννητο γατακι

Δημοσίευση από belezza Δευ Απρ 08, 2019 9:27 pm

Ολα καλα λοιπον με τον Μπρους βασιλια της καρδιας ολων σας φανταζομαι.Να μας ανεβασεις φωτογραφιες του να τον δουμε .Συγχαρητηρια για την υπομονη και το ενδιαφερον σου για τον μικρουλη
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood :  Νεογέννητο γατακι - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης