gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

+11
tsili
ZIZIKOS
Gatoplikti
kat-cats
dagger
florans
nosyparker
belezza
kouix
Smokys
Silena
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από Silena Σαβ Ιουν 18, 2016 9:56 pm

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα λόγια παρηγοριάς που μου γράφετε. Η αλήθεια όμως είναι πως έμεινα με αυτό.

[img]Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Sd3hc8[/img]

Έκανα ό,τι ήταν δυνατό, δεν κοιμόμουν ήμουν συνέχεια απο πάνω του και ήθελα όσο τίποτα άλλο να το σώσω.
Φυσικά και είμαι καταρρακωμένη. Δεν έχω όρεξη καθόλου, κοιτάζω τα μπιμπερό τα γάλατα, ότι συνέδεσα με το μικρουλήνι μου αυτές τις όμορφες 4 μέρες που ήταν κοντά μας. Έζησα τα ίδια που είχα ζήσει και στο παρελθόν με το προηγούμενο γατάκι αλλά κάτι μου έλεγε πους αυτός ο μικρούλης θα τα κατάφερνε αλλά είχα ψευδαισθήσεις. Η αγάπη δεν σώζει.
Δεν είμαι έτοιμη να δεθώ με άλλο νινί αλλά με ξέρω και ξέρω πως αν βγω στον δρόμο και βρω σήμερα άλλο, θα το πάρω και ας περάσω τα ίδια.
Πατουσάκια, πολλές φορές μου πέρασε απο το μυαλό πως είναι πρόωρο αλλά ποιος ξέρει;;
Τώρα έχω αρχίσει και νιώθω μίσος. Γιατί κάνω εικασίες.
Οτι μπορεί το μικρούλι όντως να γεννήθηκε πρόωρα απο γατομαμά "σπιτιού" και να το πετάξανε επειδή δεν τους άρεσε. Αδυνατώ να πιστέψω οτι η γατούλα το παράτησε έτσι εύκολα και δεν του πρόσφερε ούτε λίγο απο το γάλα της. Εμείς οι (ΑΠ)άνθρωποι είμαστε έτσι, τα ζώα έχουν ομορφότερη ψυχή.
Την άλλη φορά τα πράγματα τα έδωσα αμέσως μόλις είχε χαθεί το γατάκι, τώρα θα τα κρατήσω σε περίπτωση που βρεθεί κάποιος άλλος μπόμπιρας τυχαία στον δρόμο μου και μου ομορφύνει τη ζωη.
Σας ευχαριστώ για όλα, επιτρέψτε μου να ευχαριστήσω λίγο περισσότερο την Άρτεμις γιατί μέχρι και τα ξημερώματα μου έδινε συμβουλές.

Είστε μια υπέροχη παρέα και μόνο που έχετε τόση αγάπη για τα ζώα, αυτομάτως για μένα είστε όλοι φίλοι.
Silena
Silena
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Motto : Καλύτερα να κάνεις κάτι για το οποίο θα μετανιώσεις, παρά να μετανιώσεις για κάτι που δεν έκανες..
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/06/2016
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από kouix Σαβ Ιουν 18, 2016 10:17 pm

εχουμε ενα "κατίμαυρο" μπομπιρα στον κηπο. (μαλλον κοριτσακι) απο μια αδεσποτουλα ΑΥΤΗ τη στιγμη. (περιπου 30 ημερων) whistle


ΥΓ: εκτος κι αν θες να μου πεις που μενεις, να στο φερω "στον δρόμο σου" !! happy2


Αστιευομαι κοριτσάκι, ξερω πως νοιωθεις και δεν σε πιεζω για κανεναν λόγο ! grouphug

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από florans Σαβ Ιουν 18, 2016 10:47 pm

Λυπηθηκα παρα πολυ για αυτην τη μικρη ψυχουλα. Sad Sad Sad  Ειναι πολυ δυσκολο να επιβιωσουν τα νεογεννητα μακρια απο την μαμα τους!! Αυτο ειναι γεγονος,αλλα μερικες φορες συμβαινει να τα καταφερουν.
 Εκανες το καλυτερο δυνατον κοριτσακι μου,το φροντισες με το καλυτερο τροπο με την βοηθεια της kouix,αλλα μπορει να ηταν αρρωστο και ισως για αυτο το αφησε και η μαμα του,να ειχε καταλαβει οτι δεν θα μπορουσε να επιβιωσει,συνηθως τα αδυναμα τα εγκαταλειπουν.Καλο ταξιδι στην μικρη ψυχουλα. Sad Sad Sad Sad
florans
florans
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 5 Μινι,Γκεραλτ,Μικυ ( Τερεζα και Νταιζη μας κοιταζουν απο ψηλα!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας γιατι χουρχουριζουμε πιο πολυ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ολα ειναι πολυ γλυκουτσικα! τα θελω ολα!!
Motto : Αγαπη και ανθρωπια!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/02/2012
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από Smokys Σαβ Ιουν 18, 2016 11:26 pm

Silena έγραψε:Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα λόγια παρηγοριάς που μου γράφετε. Η αλήθεια όμως είναι πως έμεινα με αυτό.

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Sd3hc8

Έκανα ό,τι ήταν δυνατό, δεν κοιμόμουν ήμουν συνέχεια απο πάνω του και ήθελα όσο τίποτα άλλο να το σώσω.
Φυσικά και είμαι καταρρακωμένη. Δεν έχω όρεξη καθόλου, κοιτάζω τα μπιμπερό τα γάλατα, ότι συνέδεσα με το μικρουλήνι μου αυτές τις όμορφες 4 μέρες που ήταν κοντά μας. Έζησα τα ίδια που είχα ζήσει και στο παρελθόν με το προηγούμενο γατάκι αλλά κάτι μου έλεγε πους αυτός ο μικρούλης θα τα κατάφερνε αλλά είχα ψευδαισθήσεις. Η αγάπη δεν σώζει.
Δεν είμαι έτοιμη να δεθώ με άλλο νινί αλλά με ξέρω και ξέρω πως αν βγω στον δρόμο και βρω σήμερα άλλο, θα το πάρω και ας περάσω τα ίδια.
Πατουσάκια, πολλές φορές μου πέρασε απο το μυαλό πως είναι πρόωρο αλλά ποιος ξέρει;;
Τώρα έχω αρχίσει και νιώθω μίσος. Γιατί κάνω εικασίες.
Οτι μπορεί το μικρούλι όντως να γεννήθηκε πρόωρα απο γατομαμά "σπιτιού" και να το πετάξανε επειδή δεν τους άρεσε. Αδυνατώ να πιστέψω οτι η γατούλα το παράτησε έτσι εύκολα και δεν του πρόσφερε ούτε λίγο απο το γάλα της. Εμείς οι (ΑΠ)άνθρωποι είμαστε έτσι, τα ζώα έχουν ομορφότερη ψυχή.
Την άλλη φορά τα πράγματα τα έδωσα αμέσως μόλις είχε χαθεί το γατάκι, τώρα θα τα κρατήσω σε περίπτωση που βρεθεί κάποιος άλλος μπόμπιρας τυχαία στον δρόμο μου και μου ομορφύνει τη ζωη.
Σας ευχαριστώ για όλα, επιτρέψτε μου να ευχαριστήσω λίγο περισσότερο την Άρτεμις γιατί μέχρι και τα ξημερώματα μου έδινε συμβουλές.

Είστε μια υπέροχη παρέα και μόνο που έχετε τόση αγάπη για τα ζώα, αυτομάτως για μένα είστε όλοι φίλοι.

gatoula filaki

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από nosyparker Σαβ Ιουν 18, 2016 11:54 pm

Silena έγραψε:
Τώρα έχω αρχίσει και νιώθω μίσος. Γιατί κάνω εικασίες.
Οτι μπορεί το μικρούλι όντως να γεννήθηκε πρόωρα απο γατομαμά "σπιτιού" και να το πετάξανε επειδή δεν τους άρεσε. Αδυνατώ να πιστέψω οτι η γατούλα το παράτησε έτσι εύκολα και δεν του πρόσφερε ούτε λίγο απο το γάλα της. Εμείς οι (ΑΠ)άνθρωποι είμαστε έτσι, τα ζώα έχουν ομορφότερη ψυχή.


Mη σκέφτεσαι έτσι. Το πιο πιθανό είναι να το άφησε η μαμά του, επειδή ήταν το πιο αδύναμο.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από belezza Κυρ Ιουν 19, 2016 10:39 am

silena,εχεις δικιο οπως και να αισθανεσαι.ενοιωθα κι'εγω μια βεβαιοτητα λογω του οτι ειχες την αρτεμη να σε συμβουλευει που εχει ασχοληθει τοσο με το θεμα.
ομως υπαρχει η περιπτωση ,η ιδια η μαμα του να το αφησε αν καταλαβε πως εχει καποια αδυναμια ή ασθενεια.το κανουν αυτο οι γατες για να δοθουν στα πιο υγιη.στο γραφω απο προσωπικη εμπειρια,καθως ο μπαμπας μου εσωσε ετσι γατουλα που η μαμα της την ειχε τελειως αφησει.απλα σταθηκε τυχερος και τα καταφερε. ισως η γατουλα να ηταν σε καλυτερη κατασταση απο το νινακι σου.
οταν αισθανθεις καλυτερα τα ξανασυζηταμε. flower flower flower kissss kissss kissss
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Κυρ Ιουν 19, 2016 2:43 pm

Λυπάμαι πολύ για το ψυχουλίνι σου Sad Sad

Ξέρω ότι νοιώθεις πως είναι άδικο γιατί το φρόντισες τόσο πολύ κι έκανες τα πάντα για να ζήσει αλλά πολλές φορές δεν είναι δυστυχώς στο χέρι μας.

Μη νοιώθεις μίσος για κανέναν, ίσως κάποια άλλη ψυχούλα που θα βρεθεί στο δρόμο να γίνει το παρεάκι που ονειρεύτηκες και θα σε βοηθήσει να προχωρήσεις.

Καλό ταξίδι στο μικρούλι σου και εύγε για όλα όσα έκανες γι αυτό

rainbow rainbow rainbow rainbow rainbow
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Ιουν 21, 2016 10:56 am

Πολύ λυπήθηκα για το νινάκι.....κρίμα.... Sadπως σκαλώνουν τα πράγματα αλλά όπως είπε και η Αρτεμη "Άλλος" αποφασίζει.... καλό ταξίδι νινάκι.... rainbow
 
Όμως όπως και να χει η κοπέλα έκανε εξαιρετική προσπάθεια - μπράβο σε όσους βοήθησαν - έστω και αν δεν λέει αυτό πολλά τώρα με την εξέλιξη, είναι σπουδαίο να υπάρχει διάθεση και αγάπη από τους ανθρώπους... και είμαι βέβαιη πως όταν έρθει η ώρα όλα θα πάνε όπως πρέπει!!
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από Silena Τετ Ιουν 22, 2016 10:49 am

Καλημέρα!
Σήμερα πήγα να βγάλω τη φωτογραφία του μικρού απο το άβαταρ και να βάλω μια άσχετη που βρήκα στο ιντερνετ.Και αυτό γιατι κάθε φορά που μπαίνω να διαβάσω κάτι τη βλέπω και πληγώνομαι.
Πριν πατήσω το κουμπί όμως το μετάνιωσα. Είχα τόση αγάπη μέσα μου για αυτό το πλασματάκι που δεν θα με αφήσει να το ξεχάσω ποτέ!
Θέλω πολύ να πάρω υπο την προστασία μου κάποιο άλλο παιδάκι που να το έχει ανάγκη απλά θέλω οι συνθήκες να είναι σωστές.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα λόγια παρηγοριάς που μου στέλνετε!Είναι παρηγορητικό να ξέρω πως υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν, απο παρόμοια με τα δικά μου βιώματα, να με ακούσουν και να με καταλάβουν!
Silena
Silena
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Motto : Καλύτερα να κάνεις κάτι για το οποίο θα μετανιώσεις, παρά να μετανιώσεις για κάτι που δεν έκανες..
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/06/2016
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Ιουν 22, 2016 1:17 pm

To μονο που θα σου πω ειναι οτι σε τέτοια θέματα πολλες φορες δεν υπάρχουν οι απολυτα "σωστές" συνθήκες και ουσιαστικα το πράγμα δεν λειτουργει ποτε έτσι, γιατι έχει να κάνει με το συναίσθημα και πολλούς άλλους παράγοντες. Καταλαβαινω πως το σκέφτεσαι αλλα το απολυτα "σωστο" οπως το σκέφτεσαι ισως να μην υπάρχει ποτε σε κάθε νεα αλλαγή της ζωής μας , απλώς γινεται εκει που δεν το περιμένεις.
Το χω βιώσει με το θέμα του γατιού και απλά θα σε συμβουλέψω να πράξεις χωρις να το πολυαναλύσεις και να χαλαρώσεις!! Τουλάχιστον μπορεις να δοκιμάσεις !! blinking
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από belezza Τετ Ιουν 22, 2016 2:40 pm

γεια σου silena.ξερεις πως οτι κανείς αγαπησει βαθεια μενει για παντα μαζι του,ισως οχι τοσο σαν αναμνηση οσο σαν συναισθημα.υπαρχει ομως παντα η αναγκη να αποκτησουμε νεα συναισθηματα ,γιατι μ'αυτα γεμιζει η ζωη μας.
εκανες πραγματικα οτι μπορουσες και εδωσες πολλα κομματια μαλλον του εαυτου σου γιατι ηταν η στιγμη σου.αυτο δεν αλλαζει(μακαρι να αλλαζε δηλ.να ειχε αλλη εξελιξη) ,ομως αν σκεφτεις ολη αυτη την αγαπη που εχεις μεσα σου οτι τη χρειαζονται αλλα πλασματα,ακομα και σαν ενα χρεος προς το μικρουλη σου(αν αντιλαμβανεσαι τι θελω να πω)τοτε καντο και υιοθετησε ενα μωρο που απο σενα εχει να  παρει πολλα αλλα και εσυ απο αυτο.
να ξερεις πως πολλοι απο μας εχουμε βιωσει κατι αναλογο.love love love
και να ΄σαι σιγουρη οτι τωρα θα ειναι διαφορετικα
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τετ Ιουν 22, 2016 3:31 pm

Silena έγραψε:
Θέλω πολύ να πάρω υπο την προστασία μου κάποιο άλλο παιδάκι που να το έχει ανάγκη απλά θέλω οι συνθήκες να είναι σωστές.

Θα το νιώσεις όταν έρθει η ώρα. Δεν αργεί! gatoula
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!!

Δημοσίευση από 4&2cats Τρι Ιουν 28, 2016 1:34 pm

Δυστυχώς είναι πολύ δύσκολο να επιβιώσουν τόσο μικρά...Το πέρασα πριν απο ενα μηνα με τον Άραμις, το μαυράκι που βρέθηκε στο δρόμο μου αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερε...Ξέρεις πόσες φορές αναρωτιέμαι αν έκανα κάτι λάθος? Να σκεφτομαστε ότι έφυγαν γεμάτα αγάπη και όχι στο δρόμο!
4&2cats
4&2cats
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντώς καιρού
Motto : Μην περιμένεις να δείς για να πιστέψεις, πίστεψε και θα δείς...
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/04/2016
Mood : Είμαστε με τον ομφάλιο και χρειαζόμαστε ψυχολογική υποστήριξη!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης