gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

+9
thanoschris1
Gatoplikti
LAROGATA
florans
ZIZIKOS
Ηρακλένια
marina289
Lina
kat-cats
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Πεμ Σεπ 17, 2015 11:35 am

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 IMG_1117

είναι όσο ένα πακέτο μωρομάντηλα;;; lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από kat-cats Πεμ Σεπ 17, 2015 12:23 pm

Ναι μωρέ το κουτσουνελάκι μου.... το κοριτσάκι μου το μπεμπεδάκι μου....τι τρυφερό μωράκι που είναι δεν μπορείτε να φανταστείτε...με αγκαλιάζει με τα δυο του τρυφερά απαλά ποδαράκια στο πρόσωπο και με φιλάει παντού.... και μετά σβιν σβαν σαν σβουρίτσα να παίξει.... κλαψ κλαψ θα το δώσω και θα μου λείψει πολύ...

Σήμερα με ειδοποίησε το παιδί πως θα έρθει να την πάρει....της πήρε χθες όλη την απαραίτητη προίκα και τροφές και και έχουν τρελαθεί όλοι να την περιμένουν....οπότε σήμερα θα ρίξω πολύ κλάμα....το μπεμπέ μου.... Sad
Και έβριζα και την Κίρα που είναι μια σκατόγατα...όλο ουρλιαχτά είναι και μου ρίχνει και φάπες θυμωμένες....η σκατούλα!!!! δεν την παίρνει και κανείς την σκατούλα να κρατήσω το μπεμπέ!!!
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Πεμ Σεπ 17, 2015 12:34 pm

kat-cats έγραψε:Ναι μωρέ το κουτσουνελάκι μου.... το κοριτσάκι μου το μπεμπεδάκι μου....τι τρυφερό μωράκι που είναι δεν μπορείτε να φανταστείτε...με αγκαλιάζει με τα δυο του τρυφερά απαλά ποδαράκια στο πρόσωπο και με φιλάει παντού.... και μετά σβιν σβαν σαν σβουρίτσα να παίξει.... κλαψ κλαψ θα το δώσω και θα μου λείψει πολύ...

Σήμερα με ειδοποίησε το παιδί πως θα έρθει να την πάρει....της πήρε χθες όλη την απαραίτητη προίκα και τροφές και και έχουν τρελαθεί όλοι να την περιμένουν....οπότε σήμερα θα ρίξω πολύ κλάμα....το μπεμπέ μου.... Sad
Και έβριζα και την Κίρα που είναι μια σκατόγατα...όλο ουρλιαχτά είναι και μου ρίχνει και φάπες θυμωμένες....η σκατούλα!!!! δεν την παίρνει και κανείς την σκατούλα να κρατήσω το μπεμπέ!!!


happy2happy2
Κάτσε να στη ζητούσανε και σιγά μη την έδινες happy2 happy2

Είπαμε είναι ιδιαίτερο κορίτσι, δε θέλει πολλά πολλά happy2 happy2 happy2

Κατερίνα μου μη στεναχωριέσαι  θα το αγαπάνε πολύ  το μωρουλάκι εκεί που θα πάει και θα μπορείς να μαθαίνεις νέα του και να μας λές κι εμάς.

Καλή και ζαχαρένια ζωούλα νάχει το μπεμπάκι σου flower flower flower flower flower flower
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από nen Πεμ Σεπ 17, 2015 12:46 pm

Μωρέ τι γλυκό μωράκι είναι αυτό. Χαμογελάει σε όλες τις φωτογραφίες! heart heart heart
Καλή ζωούλα να έχει στο νέο του σπιτάκι!
nen
nen
Kill Deal Cats
Kill Deal Cats

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο.
Motto : Θα πεθάνουμε όλοι
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/11/2014
Mood : Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 M_skat10

https://www.facebook.com/judopatras

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Πεμ Σεπ 17, 2015 1:03 pm

Κουράγιο Κατερίνα! happy2 Εσύ την Κίρα δε θα την έδινες που να σε πλήρωναν...πώς θα ήταν μετά η ζωή σου χωρίς το τερατούνι; Αβασάνιστη, χωρίς καπρίτσια και στριτζιές; Ε;
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από kat-cats Πεμ Σεπ 17, 2015 2:46 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad είναι πολύ καλό μπεμπάκι....και ήλπιζα πως δεν θα το θέλει κανείς...ώστε να "αναγκαστώ" να το κρατήσω....και κανείς δεν θα λεγε κουβέντα....όλο έτσι γίνεται τα καλά μπεμπάκια μου τα ζητούν αμέσως...το παλιοστρίτζικο κανείς δεν το θέλει!!! θα τη δώσω για να μάθει!!!! θέλω να έχω γατούλα που να τη χαιδεύωωωωωωωωωω Sad

Εντάξει όμως χαίρομαι που το μπεμπάκι μου θα πάει στο συνάδελφο αυτόν που έχει παιδιά που αγαπούν τα ζώα, που μόλις το αποφάσισε να την πάρει πήγε και της ψώνισε τα πάντα....ήταν τυχερό το μπεμπάκι μου και χαίρομαι πολύ γι' αυτό!!! για μένα πάλι.... Sad
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο!

Δημοσίευση από Zaxy Πεμ Σεπ 17, 2015 3:43 pm

Εγώ προτείνω να γνωρίσουμε την Κίρα στη Νάγια, θα βρει η καθεμια το δάσκαλό της!! Φιλοξενούσαμε για 3ημερο δυο μωράκια της αδεσποτούλας μας που υιοθετήθηκαν και μόνο έξωση που δε μας έκανε η στρίντζω. Καλή ζωή στο μπεμπέ, είναι μια γλύκα, την χάζευα στο fb!

oksmily3 oksmily3 oksmily3 flower flower flower flower flower
Zaxy
Zaxy
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Κοντά στο νεράκι...
Αριθμός γατουνίων : 2 νιάου + 1 γαβ
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/06/2014
Mood : Χαρίζεται κοριτσούδι 45 ημερών μακρύτριχο! - Σελίδα 2 Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης