gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς;

+5
Ηρακλένια
kouix
ZIZIKOS
kat-cats
Zaxy
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς;

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Ιαν 20, 2015 11:39 am

Zaxy έγραψε:Τα φέραμε από εδώ, τα φέραμε από εκεί... Προς το παρόν παγώνουμε τη διαδικασία υιοθεσίας και την κρατω δοκιμαστικά στο γραφείο μέχρι το καλοκαιράκι να δούμε πώς θα γίνει με εμένα να λείπω κλπ. Είναι πολύ σημαντική η Νάγια για μένα, αλλά πέρα από το δικό μου εγωιστικό κομμάτι κάθε φορά που την βλέπω νιώθω πως είναι στο σπίτι της ήδη. Έχει δεθεί πολύ με τον χώρο, ίσως περισσότερο από το δέσιμο με εμάς. Θα μας δείξει το δρόμο εκείνη λοιπόν. Προς το παρόν προχωράμε μαζί!
Και μιας και έκλεισε η πληγή μας και δεν θα σας λερώσουμε αν ανεβούμε για αγκαλιές, σύντομα στο θέμα της θα σας καλέσουμε για καφεδάκι!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy tiletheatis tiletheatis
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς;

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Ιαν 20, 2015 12:11 pm

Veryhappy Veryhappy fight1 tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς;

Δημοσίευση από Leviathan Τρι Ιαν 20, 2015 8:02 pm

Zaxy έγραψε:Τα φέραμε από εδώ, τα φέραμε από εκεί... Προς το παρόν παγώνουμε τη διαδικασία υιοθεσίας και την κρατω δοκιμαστικά στο γραφείο μέχρι το καλοκαιράκι να δούμε πώς θα γίνει με εμένα να λείπω κλπ. Είναι πολύ σημαντική η Νάγια για μένα, αλλά πέρα από το δικό μου εγωιστικό κομμάτι κάθε φορά που την βλέπω νιώθω πως είναι στο σπίτι της ήδη. Έχει δεθεί πολύ με τον χώρο, ίσως περισσότερο από το δέσιμο με εμάς. Θα μας δείξει το δρόμο εκείνη λοιπόν. Προς το παρόν προχωράμε μαζί!
Και μιας και έκλεισε η πληγή μας και δεν θα σας λερώσουμε αν ανεβούμε για αγκαλιές, σύντομα στο θέμα της θα σας καλέσουμε για καφεδάκι!


Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Leviathan
Leviathan
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Άλλο / Γράψτε κατάσταση
Κόκκορας
Ηλικία : 30
Τόπος : Κάπου στον κόσμο μου.
Αριθμός γατουνίων : x + 2 που είναι πλέον μακρυά μου ...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κανένας.
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Είμαι υπερπλήρης.
Motto : ...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2014
Mood : Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Ιαν 20, 2015 10:24 pm

Zaxy έγραψε:Τα φέραμε από εδώ, τα φέραμε από εκεί... Προς το παρόν παγώνουμε τη διαδικασία υιοθεσίας και την κρατω δοκιμαστικά στο γραφείο μέχρι το καλοκαιράκι να δούμε πώς θα γίνει με εμένα να λείπω κλπ. Είναι πολύ σημαντική η Νάγια για μένα, αλλά πέρα από το δικό μου εγωιστικό κομμάτι κάθε φορά που την βλέπω νιώθω πως είναι στο σπίτι της ήδη. Έχει δεθεί πολύ με τον χώρο, ίσως περισσότερο από το δέσιμο με εμάς. Θα μας δείξει το δρόμο εκείνη λοιπόν. Προς το παρόν προχωράμε μαζί!
Και μιας και έκλεισε η πληγή μας και δεν θα σας λερώσουμε αν ανεβούμε για αγκαλιές, σύντομα στο θέμα της θα σας καλέσουμε για καφεδάκι!


oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς;

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Ιαν 21, 2015 5:41 pm

Zaxy έγραψε:Τα φέραμε από εδώ, τα φέραμε από εκεί... Προς το παρόν παγώνουμε τη διαδικασία υιοθεσίας και την κρατω δοκιμαστικά στο γραφείο μέχρι το καλοκαιράκι να δούμε πώς θα γίνει με εμένα να λείπω κλπ. Είναι πολύ σημαντική η Νάγια για μένα, αλλά πέρα από το δικό μου εγωιστικό κομμάτι κάθε φορά που την βλέπω νιώθω πως είναι στο σπίτι της ήδη. Έχει δεθεί πολύ με τον χώρο, ίσως περισσότερο από το δέσιμο με εμάς. Θα μας δείξει το δρόμο εκείνη λοιπόν. Προς το παρόν προχωράμε μαζί!
Και μιας και έκλεισε η πληγή μας και δεν θα σας λερώσουμε αν ανεβούμε για αγκαλιές, σύντομα στο θέμα της θα σας καλέσουμε για καφεδάκι!

Αυτο σκεφτομουν πολυ καιρο τώρα !! oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Η Νάγια νιώθει έτοιμη. Εσείς; - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης