gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

+15
kat-cats
Τζούλι το Κατσούλι
alex..niaou
thanoschris1
ZIZIKOS
kouix
tsili
Dreamer
houlieta
LAROGATA
kassy84
vaso
FROGK
Ηρακλένια
marina289
19 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από otz Τρι Ιουλ 29, 2014 9:56 am

Πεθαίνω για το πανθηράκι!  heart heart heart heart heart 
Δε νομίζω ότι υπάρχουν πιο εντυπωσιακά γατιά από τα μαύρα.

Μαρίνα, όντως αδικούνται στις φωτό τα μαυράκια.
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Τρι Ιουλ 29, 2014 10:36 am

Ηρακλής grr έγραψε:Α ούτε κι εγώ σιχαίνομαι... happy2 Μία εξέταση κοπράνων ίσως να είναι η πιο σωστή κίνηση. Καλή όρεξη!
 happy2 

 hungry 

ZIZIKOS έγραψε:
marina289 έγραψε:[

υγ βλάσσης εξαφανισμένος...
τί κρίμα...μα τί κρίμα...τόσο όμορφο και τόσο ήμερο γατάκι...
θα ξαναπάω εννοείται, αλλά στενοχωρήθηκα που δεν τον είδα.


Αν τον βρείς βάλε φωτο να τον δούμε (ντεξτεράκι γατί μούρλια...............) Είναι ήδη καπαρωμένος ??????????
Α και βάλε και Αλίκη ανφάς.

Αντε....... περιμένουμε  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ελα ΓΚΑΣΤΟΝΕ δούλευε και μην κοιμάσαι. Έχεις ακόμα πολύ χ.... μο.. fight3 fight3 fight3 fight3 fight3 
Δεν το βρήκα το ντεξτεράκι. Θα ξαναπάω σήμερα, μπας και...

Αλικάκι θα σας βάλω! Είναι καταπληκτική, τσαχπίνα , ναζιάρα και υπέροχη!
Νομίζω πάμε καλύτερα  mati 

Και νομίζω ότι ο Γκαστόνε έριξε και σ'αυτή ένα  fight3 
θα σας ενημερώσω!

Mary-Fish έγραψε:
marina289 έγραψε:
houlieta έγραψε:Ο Μάξιμος είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ, σχεδόν ζηλεύω που δεν θα τον έχω εγω!...
Τελικά το έχει το όνομα!
Razz 

Θα είναι σιελοτέτοιος και τιγρέ, δλδ ο απόλυτος κούκλος!..
Γκρινιάρη τον κόβω βεβαια..
Είναι πολύ όμορφα γατάκια συμπεθέρα!
Όχι, δεν είναι γκρινιάρης, είναι όλα τους καλόβολα και μαλθακά  tafos (εκτός πανθηράκου και τιγράκου μόνο όταν πεινάνε, που παίζουν μεταξύ τους τρελά μπουνίδια)
Απλώς για τις φωτογραφίες τα βγάζω στο μπαλκόνι , και αναστατώνονται που τα πάω σε άλλο χώρο και γκρινιάζουν.

Όχι μόνο δεν είναι γκρινιάρικα, αλλά είναι μαλακουέρδικα μέχρι τρελού λιωσίματος!  heart 
Ρε συ Μαρίνα δε σου κάνω πλάκα, τα χάζευα και ήμουν έτοιμη για το εμοτικον που λιποθυμάει γι αυτά τα δύο μόνο πριν καν διαβάσω το ροζ.. Για να μη λες ότι επιλέγω μόνο τα ζαβά και ζωηρά. Με τραβάνε πριν καν τα γνωρίσω.  happy2 happy2  geek 



Μη μου δείξετε μικρό Ντεξτεράκι....Θα με μαζεύετε. Αντε να βρεθεί mati
Γουστάρεις ζαβοκαταστάσεις εσύ!  happy2 
Μωρέ, μόνο στο φαγητό γκαζώνουν αυτά τα δύο. Κατα τ'άλλα είναι πολύ βούτυρα όλα τους....  heart 

Το ντεξτερίνι ήταν υπέροχο. Κρίμα που δεν το βρήκα. Του έχω σίγουρο σπιτάκι...κρίμα

otz έγραψε:Πεθαίνω για το πανθηράκι!  heart heart heart heart heart 
Δε νομίζω ότι υπάρχουν πιο εντυπωσιακά γατιά από τα μαύρα.

Μαρίνα, όντως αδικούνται στις φωτό τα μαυράκια.

Τις τελευταίες μέρες λιώνω για Σείριο!
(αλλάζω γούστα κάθε 2-3 μέρες)
Οκ ο Ρήγας είναι ο καρακούκλαρος της γέννας, δεν χωράει αμφιβολία. Θα γίνει θεσπέσιος.
Ο Μάξιμος είναι Ρήγας στο πιο κοντότριχο και στο λιγότερο στρουμπουλό.
Ο Αστέριος είναι πολύ γλυκόφατσας και ο πιο διστακτικός απ'όλα  heart 
Και ο άλλος , το παλιοπανθηρόνι, είναι απίστευτος μωρέ... τί φατσούλι είναι αυτό!
Και ναι, νομίζω θα γίνει μακρύτριχος, γαμώ τα γουναρικάκια έχει.

τα αγαπώ μωλέ-μωλέεε!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Ιουλ 29, 2014 12:38 pm

marina289 έγραψε:[





Αλικάκι θα σας βάλω! Είναι καταπληκτική, τσαχπίνα , ναζιάρα και υπέροχη!
Νομίζω πάμε καλύτερα  mati 

Και νομίζω ότι ο Γκαστόνε έριξε και σ'αυτή ένα  fight3 
θα σας ενημερώσω!
Όχι μόνο δεν είναι γκρινιάρικα, αλλά είναι μαλακουέρδικα μέχρι τρελού λιωσίματος!  heart 



Τις τελευταίες μέρες λιώνω για Σείριο!
(αλλάζω γούστα κάθε 2-3 μέρες)
Οκ ο Ρήγας είναι ο καρακούκλαρος της γέννας, δεν χωράει αμφιβολία. Θα γίνει θεσπέσιος.
Ο Μάξιμος είναι Ρήγας στο πιο κοντότριχο και στο λιγότερο στρουμπουλό.
Ο Αστέριος είναι πολύ γλυκόφατσας και ο πιο διστακτικός απ'όλα  heart 
Και ο άλλος , το παλιοπανθηρόνι, είναι απίστευτος μωρέ... τί φατσούλι είναι αυτό!
Και ναι, νομίζω θα γίνει μακρύτριχος, γαμώ τα γουναρικάκια έχει.

τα αγαπώ μωλέ-μωλέεε![/quote]




ΕΙΣΑΙ    Α-Π-Ι-Θ-Α-Ν-Η.............................................................................................................. oksmily3 oksmily3 oksmily3
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Τρι Ιουλ 29, 2014 10:00 pm

Οι πάνθηρες τσέπης έχουν όλοι κάτι μαγευτικό... Smile
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από kassy84 Τετ Ιουλ 30, 2014 4:25 pm

περιμένουμε νέα και για το κορίτσι μας το Αλικάκι. Είναι καλύτερα από διάρροιες;;;
kassy84
kassy84
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Νίκαια
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή, βιβλία και συντροφιά γατιών
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ρίτοτος
Motto : Ηρακλή Ηρακλή, μάθε πως τρώνε το φαϊ
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/06/2014
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 544072g5obtyyvgi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Τετ Ιουλ 30, 2014 7:02 pm

έχω σκάσει...
πήγα ξανά μπας και βρω τον βλάσση και μου είπε ένας κύριος ότι τον σκότωσαν προχθές κωλοπαίδια με πέτρες.

έχω σκάσει.
δεν τον είχα βουτήξει κατευθείαν όταν τον είδα, γιατί δεν ήθελα να αργήσω στην δουλειά.

γιατί τόση ατυχία, γιατί τόση κτηνωδία παντού;

τόσο όμορφο και γλυκό γατάκι.
γαμώ το κερατο μου

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Mary-Fish Τετ Ιουλ 30, 2014 7:13 pm

Όχι ρε πούστη.... Τα καλά και τα ήρεμα την πατάνε γιατί έχουν εμπιστοσύνη στον άνθρωπο και δεν τρέχουν να φύγουν όπως θα πρεπε να κάνουν.
Κ αυτός που στο είπε τα είδε και δεν τα σταμάτησε ή το άκουσε από άλλους? σιχτιρ μαλακισμένα
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Τετ Ιουλ 30, 2014 7:19 pm

ένας παππούλης μου το είπε, δεν ήταν παρών.
Και άλλη φορά που ήταν παρών σε άλλη κακοποίηση του είπαν "σκάσε θα το γδάρουμε και θα στο δώσουμε να το φας"
έχει ιδέα απο κωλόπαιδα που συχνάζουν σε πλατείες κτλ; ε , για τέτοια μιλάμε. Δημοτικού παρακαλώ...

Με ανατριχιάζει πόσο πολύ παίζει ρόλο ο παράγοντας τύχη. Ήμουν έτοιμη να τον βουτήξω προχθές...
ήμουν στο τσακ. Και δεν το έκανα για να μην αργήσω στη δουλειά...
Και μετά πήγα και τον έψαχνα και δεν τον βρήκα. Τότε δεν είχε γίνει ακόμα το συμβάν.
Γιατί να μην τον βρω;

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Τετ Ιουλ 30, 2014 8:05 pm

Πωπω ρε Μαρίνα...ανατρίχιασα και μόνο στη σκέψη...πολύ κρίμα το φουκαριάρικο...για τα τσογλάνια τι να πεις τώρα...


Σπόιλερ:
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Τετ Ιουλ 30, 2014 8:58 pm

άσε , πόνεσα πολύ Ηρακλένια μου...ένα γατάκι ζάχαρη με μάτια ολόγλυκα, λαμπερά ...
Γιατί να μην το βουτήξω όταν το σκεφτόμουν...ήμουν τόσο κοντά να το κάνω...

Σπόιλερ:

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από FROGK Τετ Ιουλ 30, 2014 9:08 pm

Όχι ρε συ... πολύ κρίμα για τον γατούλη...

Σπόιλερ:
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από thanoschris1 Τετ Ιουλ 30, 2014 9:54 pm

Αχχχ Αγία Μαρίνα των γατουνίων... τόσα κι άλλα τόσα καλά να βρεις στη ζωή σου κορίτσι μου καλό!! Είσαι ένας υπέροχος Άνθρωπος αλλά και το ταίρι σου δεν πρέπει να έχει άλλο ταίρι!! Μπράβο σας!! oksmily3  oksmily3  oksmily3  oksmily3 

Δυστυχώς παλιόπαιδα θα υπάρχουν πάντα!! 
angry2  angry2  angry2 Στεναχωρήθηκα και θύμωσα αφάνταστα για το μικρούλι,στεναχωρέθηκα και θύμωσα για τις αρχές που δεν έχουν πάρει αυτά τα παιδιά είτε από το σπίτι τους είτε από το σχολείο τους και που  υποτίθεται ότι είναι το μέλλον της Ελλαδίτσας μας... αλλά τι να λέμε τώρα!!!  tafos  tafos 
 Veryhappy  Veryhappy Χάρηκα όμως και πάρα πολύ για τον ασπρούλη που βρήκε ζεστασιά στην αγκαλιά σας.Ανυπομονώ να τον γνωρίσω συμπεθερούλα!! filaki filaki filaki filaki filaki
thanoschris1
thanoschris1
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΟΥΖΟΥΡΟΚΑΙΡΟΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μμμμμ...όλες
Motto : ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΙ ΑΓΑΠΑΚΙΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/12/2013
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Ιουλ 30, 2014 10:00 pm

Ανατριχιάζω και μόνο στη σκέψη και μούρχονται δάκρυα στα μάτια.
Πόσο κρίμα το καυμένο τι φρικτός θάνατος πόσο άδικος γμτ

Τι παιδιά τσογλάνια κωλόπαιδα είναι αυτά . Τι γονείς τα αναθρέφουν ?
Ωρες ωρες ντρέπομαι θλίβομαι γι αυτό που είμαστε σαν λαός.

Φοβάμαι ότι Όσοι και να υπάρχουν που τα σώζουν και τα φροντίζουν δεν θα είναι τελικά ποτέ αρκετοί ....

Κρίμα και πάλι κρίμα .....

 astadiala  astadiala  astadiala  astadiala  astadiala  astadiala  σήμερα.......
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από kat-cats Πεμ Ιουλ 31, 2014 10:49 am

Πολύ στενοχωρήθηκα...πως να σταματήσεις τέτοια κακία.... Sad 

το μόνο που μπορώ να πω είναι μπράβο σου βρε Μαρίνα....μέσα από την καρδιά μου μπράβο!! αν δεν υπήρχαν άνθρωποι όπως εσύ δεν θα υπήρχε έστω και αυτή η πρόοδος....Να σαι καλά!!

περιμένουμε φωτο από το νέο πλασματάκι και εύχομαι από καρδιάς να βρει το λιμάνι του Smile 
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Πεμ Ιουλ 31, 2014 11:12 am

Αν ήξερα ποιά είναι τα τσογλανάκια (θα συγκρατιόμουν για να μην τα πλακώσω και) μπορεί να πήγαινα μια βολτίτσα από το σχολείο τους και να έκανα μια καλή "κουβεντούλα" με το διευθυντή και να απαιτούσα να καλέσει τους γονείς τους. Μέχρι και στην αστυνομία θα έφτανα αν το έκρινα απαραίτητο, κι ας με λέγαν και κακιά ή τρελλή ή ό,τι άλλο ήθελαν.
Όλα ξεκινούν μέσα από το σπίτι. Οι δικοί μου δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα φιλόζωοι στην πράξη, αλλά και ποτέ δε μας ενθάρρυναν να βλάψουμε ζωάκι, το εντελώς αντίθετο. Κι όταν βρέθηκε γατούλα με μωράκια νεογέννητα στην αυλή μας τη βοηθήσαμε με τα ελάχιστα που γνωρίζαμε, σε κάθε περίπτωση όμως δεν βλάψαμε ούτε εκείνη ούτε τα μωράκια της.
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Αυγ 02, 2014 1:28 pm

Αυτό που σκέφτομαι είναι να πάω να τα βρω και να τους μιλήσω. Οι συζητήσεις με διευθυντές κτλ πιστεύω ότι μπορεί να τους βγάλουν αντίδραση...


Οι γατομορφίτσες μας μεγαλώνουν ...   heart 

ματσιμούλης !  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 602519ea-81a8-46eb-ad61-745ce8813827_zpsaeff38e0

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 780d4a26-e7d7-4ebc-8ddf-26c009f20197_zps1a56ad20

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 B90736f5-1aaa-4f4e-a169-d6add01c612f_zpsc649520f

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 D2540a9e-1f29-409b-8c80-68a94e8bce34_zpsb5e514c3

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 6dd778ce-2eb6-439e-9b32-1d526f64a624_zps23a6b8f8

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 C0299a4d-9b6b-462e-aa31-984bcaf71087_zps1ec83c31

ριγκατόνης!  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 F9d37aab-b481-4a14-a1fd-c26bb90d9b8a_zpse3dbd4b3

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 9b5bad4e-74a1-4c77-91d9-27a20c7ce84a_zps310ebdbb

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Ef93b7fa-89b4-404a-a867-458c0111f93d_zps8b4866e9

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 600b4ffb-3774-4fb5-b457-6c3b2c28e828_zpsff61341f

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 A5a03fff-5a16-4967-a2fd-3b551deda8c7_zpse473c1fd

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 6bba2b95-948e-4422-a8c5-56cb190d6e22_zps548e2a14

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 E562574f-47e8-4cb3-9fba-83ba493e1829_zps7f10bc2e

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Ecea5c45-e6b5-43f9-aa99-3c53604786e6_zpsd3e0f4cc

αστερούνης!  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 E0951a39-3f81-4a8e-83fa-54fe3871c42b_zps679aef30

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 82a77ef0-2fef-40a4-8e4b-ddf09f685676_zpsb7115b0d

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 1d364331-0bfd-41c3-be87-b2e4d2c67fcc_zpsf6da37d8

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Da67112f-f5b5-4d57-b6ac-ddcecbea0e55_zps3ef29734

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 2f094a3c-072d-44f9-b5dc-8acd1e57da83_zpsfe5a2777

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 787c1ddd-8f04-4040-895d-948bce48a19f_zps39a9d991

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 082fc7a9-d13b-4c41-b178-b04893516d4a_zps9a1c3061

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 861033e2-f166-4772-8877-3d91b5f0b613_zps56f0b8e5


Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 5f81af02-c4ce-4901-8d4c-0ad589b9e57a_zps87452f1f

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 784d8f50-365d-4aa1-bd90-8c997183fc72_zpsa5a0cb04

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 9cc60e64-2192-43dc-8b69-f6ab99e8d4db_zpsb8e23638

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 75934d57-162b-4548-b07d-dd1cea5f49aa_zps58527c8c


σειριόνης!  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 A65a8ff3-41c9-4b8e-b882-ee9202fa7275_zps2e21e0a2

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 530d0d4c-f18c-4a8d-9b3c-1ec4f7325ef8_zps16df30ba

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 B6e5a75d-9ce1-4f0b-b174-5f722a924c00_zps8391cef9

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 9dfdeaaf-5e21-4503-8d03-41d78f620d8b_zpse5ae5ab2

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 C766bd11-8112-4989-95be-7761d38ab610_zpsbc70135a

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 933dad6d-3f80-4111-bd23-d011712809f0_zpsb1137036

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Cc500068-254d-4557-9abb-cf7effff3984_zpsd4cb61c8

 mati mati mati mati mati mati mati mati mati 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Σαβ Αυγ 02, 2014 1:34 pm

Αχ μα τι υπέροχα που είναι όλα τους.
Τα έχεις κυριολεκτικά μεταμορφώσει .. Και η παρουσίαση απίθανη.

Θα μας κάνεις και για την Αλικούλα τέτοια παρουσίαση καλή νεράιδα των γατιών ??? Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 
Τα αγαπώ όλα  mati mati mati mati flower flower flower flower flower flower flower flower flower 
Αλήθεια ποιο είναι ελεύθερο είπαμε ?
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από otz Σαβ Αυγ 02, 2014 1:40 pm

Ηρακλής grr έγραψε:Αν ήξερα ποιά είναι τα τσογλανάκια (θα συγκρατιόμουν για να μην τα πλακώσω και) μπορεί να πήγαινα μια βολτίτσα από το σχολείο τους και να έκανα μια καλή "κουβεντούλα" με το διευθυντή και να απαιτούσα να καλέσει τους γονείς τους. Μέχρι και στην αστυνομία θα έφτανα αν το έκρινα απαραίτητο, κι ας με λέγαν και κακιά ή τρελλή ή ό,τι άλλο ήθελαν.
Όλα ξεκινούν μέσα από το σπίτι. Οι δικοί μου δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα φιλόζωοι στην πράξη, αλλά και ποτέ δε μας ενθάρρυναν να βλάψουμε ζωάκι, το εντελώς αντίθετο. Κι όταν βρέθηκε γατούλα με μωράκια νεογέννητα στην αυλή μας τη βοηθήσαμε με τα ελάχιστα που γνωρίζαμε, σε κάθε περίπτωση όμως δεν βλάψαμε ούτε εκείνη ούτε τα μωράκια της.

Ο διευθυντής δεν έχει καμιά δικαιοδοσία για κάτι που έγινε εκτός σχολικού ωραρίου. Ούτε είναι αυτός που έχει δώσει αυτή την ανατροφή στα παιδιά.

Μια μικρή παρένθεση, πριν αρχίσουν να τρέχουν τα σάλια μου για το μικρό μαυράκι!

 heart heart heart heart heart 
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Σαβ Αυγ 02, 2014 8:12 pm

'Ολγα, δεν εννοούσα βέβαια πως θα πήγαινα να βρω το διευθυντή για να τα βάλει τιμωρία, αλλά για να τον ενημερώσω και να του επιστήσω την προσοχή σε κάτι τρομακτικό που κάνουν οι μαθητές του στον ελεύθερό τους χρόνο και να του προτείνω (εκτός από το να ενημερώσει τους γονείς που πιστεύω ότι ΟΦΕΙΛΟΥΝ να ξέρουν ότι τα καμάρια τους πετροβολούν γατάκια μέχρι θανάτου) να οργανώσει με τους δασκάλους του σχολείου μια ενημέρωση, ένα "μάθημα" σχετικά με το σεβασμό προς τη φύση, τα ζώα, τη ζωή την ίδια, γιατί προφανώς κάποιοι άνθρωποι πάσχουν από έλλειψη συνείδησης. Μπορεί και να μην έβγαζα τίποτα και να εισέπραττα κάποια απάντηση του τύπου "δεν είναι η δουλειά μας αυτή"...Όμως να γνωρίζετε, πως στα σχολεία του εξωτερικού η δουλειά τους είναι ΚΑΙ αυτή...Ακόμα και εκδρομές στα καταφύγια οργανώνουν, ώστε να δουν και να μάθουν τα παιδιά τον εθελοντισμό και το σεβασμό προς τη ζωή (επιμένω να λέω ζωή,  έτσι θα πρέπει να αντιμετωπίζεται όλη η πλάση) και με κάθε ευκαιρία τα μαθαίνουν πώς να βοηθήσουν και να λειτουργήσουν αν βρουν χτυπημένο ζώο (και φυσικά πως δεν επιτρέπεται να χτυπήσουν ζώο. Αν παιδί χτυπήσει ζώο, θα έρθουν σε επαφή με γονείς και ψυχολόγους, γιατί θεωρούν ότι κάτι δεν πάει καλά είτε στο παιδί είτε στην οικογένεια ολόκληρη). Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί στην Ελλάδα γίνονται αυτά που γίνονται...........
(την αστυνομία την ανέφερα για τους γονείς, ως κηδεμόνες των τσογλανακίων και φυσικά σαν την πιο ακραία λύση, αναλόγως με το τι θα εισέπραττα κι από αυτούς)

Εγώ με τα παιδιά δεν τα πάω καλά Μαρίνα. Δεν έχω τρόπο, τα αντιμετωπίζω σαν ενήλικες. Αν εσύ μπορείς, θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα για αρχή.




Ας αλλάξουμε θέμα.
 heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από thanoschris1 Σαβ Αυγ 02, 2014 9:20 pm

Μα είναι όλα υπέροχα!! ξετσούμισαν τα νινάκια και ομόρφυναν επικίνδυνα!! Νάσαι καλά βρε Μαρινάκι!!

Και η φωτογράφηση εξαιρετική!!
thanoschris1
thanoschris1
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΟΥΖΟΥΡΟΚΑΙΡΟΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μμμμμ...όλες
Motto : ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΙ ΑΓΑΠΑΚΙΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/12/2013
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από kat-cats Κυρ Αυγ 03, 2014 9:39 am

Εχουν μεταμορφωθεί σε....γάτες!!! απίστευτα τα μικρά, η φωτογράφιση σούπερ και έχουν αναδειχθεί όλα τους με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. flower love love love

Νοιώθω πως ο τιγράκος είναι ο βουτυρένιος της παρέας ή κάνω λάθος...;;; και μετά βέβαια ο Ρήγας....και μετά ο Σείριος....και μετά...... tafos happy2 
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Δευ Αυγ 04, 2014 9:05 am

ZIZIKOS έγραψε:Αχ μα τι υπέροχα που είναι όλα τους.
Τα έχεις κυριολεκτικά μεταμορφώσει .. Και η παρουσίαση απίθανη.

Θα μας κάνεις και για την Αλικούλα τέτοια παρουσίαση καλή νεράιδα των γατιών ??? Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 
Τα αγαπώ όλα  mati mati mati mati flower flower flower flower flower flower flower flower flower 
Αλήθεια ποιο είναι ελεύθερο είπαμε ?
Ευχαριστούμε πολύ! Είναι όντως υπέροχα, γλυκοφατσάκια και όμορφα όλα τους!

Για το Αλικάκι τα έγραψα στο θέμα της..

Ελεύθερο  mati  δεν  mati  είναι  mati  κανένα mati 

otz έγραψε:
Ηρακλής grr έγραψε:Αν ήξερα ποιά είναι τα τσογλανάκια (θα συγκρατιόμουν για να μην τα πλακώσω και) μπορεί να πήγαινα μια βολτίτσα από το σχολείο τους και να έκανα μια καλή "κουβεντούλα" με το διευθυντή και να απαιτούσα να καλέσει τους γονείς τους. Μέχρι και στην αστυνομία θα έφτανα αν το έκρινα απαραίτητο, κι ας με λέγαν και κακιά ή τρελλή ή ό,τι άλλο ήθελαν.
Όλα ξεκινούν μέσα από το σπίτι. Οι δικοί μου δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα φιλόζωοι στην πράξη, αλλά και ποτέ δε μας ενθάρρυναν να βλάψουμε ζωάκι, το εντελώς αντίθετο. Κι όταν βρέθηκε γατούλα με μωράκια νεογέννητα στην αυλή μας τη βοηθήσαμε με τα ελάχιστα που γνωρίζαμε, σε κάθε περίπτωση όμως δεν βλάψαμε ούτε εκείνη ούτε τα μωράκια της.

Ο διευθυντής δεν έχει καμιά δικαιοδοσία για κάτι που έγινε εκτός σχολικού ωραρίου. Ούτε είναι αυτός που έχει δώσει αυτή την ανατροφή στα παιδιά.

Μια μικρή παρένθεση, πριν αρχίσουν να τρέχουν τα σάλια μου για το μικρό μαυράκι!

 heart heart heart heart heart 
Τα ω-παίδια τα έχω βάλει στο πρόγραμμά μου, κάποια στιγμή θα πάω να τα βρω...
Με πόνεσε πολύ αυτό που έγινε...


Το πανθηράκι...
Τα τηλέφωνα λένε ότι είναι το πιο σουξεδιάρικο απ'όλα τους!

Είναι leader ο Σείριος, θα το έχει το όνομα!  blinking 
Σκεφτείτε ότι ο αστερούνης ακόμα τρικλίζει, δεν περπατάει καλά, και ο σείριος τρέχει εδώ και κάτι μέρες!  happy2 


Ηρακλής grr έγραψε:'Ολγα, δεν εννοούσα βέβαια πως θα πήγαινα να βρω το διευθυντή για να τα βάλει τιμωρία, αλλά για να τον ενημερώσω και να του επιστήσω την προσοχή σε κάτι τρομακτικό που κάνουν οι μαθητές του στον ελεύθερό τους χρόνο και να του προτείνω (εκτός από το να ενημερώσει τους γονείς που πιστεύω ότι ΟΦΕΙΛΟΥΝ να ξέρουν ότι τα καμάρια τους πετροβολούν γατάκια μέχρι θανάτου) να οργανώσει με τους δασκάλους του σχολείου μια ενημέρωση, ένα "μάθημα" σχετικά με το σεβασμό προς τη φύση, τα ζώα, τη ζωή την ίδια, γιατί προφανώς κάποιοι άνθρωποι πάσχουν από έλλειψη συνείδησης. Μπορεί και να μην έβγαζα τίποτα και να εισέπραττα κάποια απάντηση του τύπου "δεν είναι η δουλειά μας αυτή"...Όμως να γνωρίζετε, πως στα σχολεία του εξωτερικού η δουλειά τους είναι ΚΑΙ αυτή...Ακόμα και εκδρομές στα καταφύγια οργανώνουν, ώστε να δουν και να μάθουν τα παιδιά τον εθελοντισμό και το σεβασμό προς τη ζωή (επιμένω να λέω ζωή,  έτσι θα πρέπει να αντιμετωπίζεται όλη η πλάση) και με κάθε ευκαιρία τα μαθαίνουν πώς να βοηθήσουν και να λειτουργήσουν αν βρουν χτυπημένο ζώο (και φυσικά πως δεν επιτρέπεται να χτυπήσουν ζώο. Αν παιδί χτυπήσει ζώο, θα έρθουν σε επαφή με γονείς και ψυχολόγους, γιατί θεωρούν ότι κάτι δεν πάει καλά είτε στο παιδί είτε στην οικογένεια ολόκληρη). Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί στην Ελλάδα γίνονται αυτά που γίνονται...........
(την αστυνομία την ανέφερα για τους γονείς, ως κηδεμόνες των τσογλανακίων και φυσικά σαν την πιο ακραία λύση, αναλόγως με το τι θα εισέπραττα κι από αυτούς)

Εγώ με τα παιδιά δεν τα πάω καλά Μαρίνα. Δεν έχω τρόπο, τα αντιμετωπίζω σαν ενήλικες. Αν εσύ μπορείς, θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα για αρχή.




Ας αλλάξουμε θέμα.
 heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart

 kissss  kissss  kissss 
thanoschris1 έγραψε:Μα είναι όλα υπέροχα!! ξετσούμισαν τα νινάκια και ομόρφυναν επικίνδυνα!! Νάσαι καλά βρε Μαρινάκι!!

Και η φωτογράφηση εξαιρετική!!
 filaki  filaki  filaki 

kat-cats έγραψε:Εχουν μεταμορφωθεί σε....γάτες!!! απίστευτα τα μικρά, η φωτογράφιση σούπερ και έχουν αναδειχθεί όλα τους με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. flower love love love

Νοιώθω πως ο τιγράκος είναι ο βουτυρένιος της παρέας ή κάνω λάθος...;;; και μετά βέβαια ο Ρήγας....και μετά ο Σείριος....και μετά...... tafos happy2 

Γατοψυχολόγα μου!
Ο τιγράκος είναι ο πιο βουτυρένιος όντως! Έχει το στυλ χαρακτήρα που αγαπώ!
Είναι η μεγάλη αδυναμία του Δήμου! Πολύ-πολύ γλυκό μωρό !
Και αυτό το μόνιμο παράπονο στο βλέμμα με λιώνει...
Και αυτά τα αυτάκι-ξωτικού!  heart 


marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από kat-cats Δευ Αυγ 04, 2014 10:28 am

Το ξερα!!! αφού φαίνεται μωρέ το ζουζουδάκι μου!!! flower flower flower 
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Δευ Αυγ 04, 2014 10:30 am

grouphug 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από kassytr Δευ Αυγ 04, 2014 12:29 pm

Τόσο τα γατομωρά όσο και τα ονοματάκια τους είναι ΖΑ ΧΑ ΡΗ !!!! Ριγκατόνι, Ματσιμούλης, Σειριόνης, Αστερούνης!! τρελοφατσούλες.

Μερικά παιδιά δεν καταλαβαίνουν τίποτα....οι γονείς τους φταίνε που δεν τους έχουν δώσει αρχές. Το περιστατικό που ανέφερες Μαρίνα δεν μπορούσα ούτε να το διαβάσω. Ανατρίχιασα.
kassytr
kassytr
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Αυγ 07, 2014 2:12 pm

Σήμερα κλείνουμε 1 μήνα ζωής! Η περίσταση απαιτεί επισημότητες και γ'αυτό και εμείς φορέσαμε τα παπιγιόνια μας! (inspiration by dora antoniou  flower  )


ριγκατόνης   flower 
με ύφος " θεωρείς ότι είναι απαραίτητο αυτό; " (και την μόνιμη μπίχλα στο μουτρίνι του)
Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 199f4565-509a-4b12-a996-e47c8b4bdadc_zps5a6486c3

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Daa28ac5-c577-4446-bd1f-93c48f9c5373_zpsc654da26

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Eab7a679-31fc-455c-9c2a-18b4428a6f38_zps1e9ec2f0

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 C4b4cc93-3489-41a8-b985-2de108b44fd3_zps4a7c0845

ματσιμούλης!  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 54932b1d-3e28-476f-bdc9-e2916b7e49ce_zps0f49457e

αστερούνης!  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 89f60a45-9637-4497-b15a-92583a9a5509_zps890aa506

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 887c4980-63a5-4f76-bddd-9a772735aabd_zps662fe2cf

σειριόνης!  flower 

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 D68677c9-9151-4f9e-8acb-48e91ce4e8e5_zps876955a3

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Ed79347d-f0ef-4576-9ecb-b1bbb6aac17e_zps6a25e327

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 5eed295b-be7d-4b18-9e4a-47bd5b3bc2fb_zps04a90cf2

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 162035a7-c45e-4499-9f65-c47189186b26_zpsf12dea53


...και μερικές προηγούμενων ημερών!
Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 D14546c3-13aa-4bcd-aaa8-b1ef02bf517f_zps6d92d6ef

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 02545884-e122-4ed2-80e9-72db8238dc3d_zps6a86ac3c


alternative ριγκατόνης!
Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 E7ee76df-b203-44a5-b644-e71cad7a6341_zps87e93fb2

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 B5217158-bcfb-45b9-ae8f-2304df87d167_zpscd39dc39

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Bd0b67ff-c79e-47d0-8b76-effafc1315aa_zpsfd06e622

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 0a9d8042-634e-4494-a22a-cd7a49d98560_zps6ea769fd

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 7b1a5cf7-8c30-45e2-8037-5ac43289e1e2_zpsf96229d6

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 30967422-12e1-4836-9ea0-031a136d3692_zps13ec9b13


Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 C4563cad-6bd1-409a-9321-43d14de0429f_zps74222bbe

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 0f222134-7f91-4153-a4de-e26088d346dd_zpsce6e41d1

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 6b09501b-4b09-477c-893e-e55f941ca064_zpscee9aed4

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από houlieta Πεμ Αυγ 07, 2014 2:36 pm

Ο Αστέριος έχει ωραία αυτια.
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Αυγ 07, 2014 2:37 pm

Σαν αγαπησιάρικο ξωτικούλι!  heart 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Πεμ Αυγ 07, 2014 3:00 pm

marina289 έγραψε:

...και μερικές προηγούμενων ημερών!
Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 D14546c3-13aa-4bcd-aaa8-b1ef02bf517f_zps6d92d6ef

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 02545884-e122-4ed2-80e9-72db8238dc3d_zps6a86ac3c


Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 6b09501b-4b09-477c-893e-e55f941ca064_zpscee9aed4


 heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart 
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από kat-cats Πεμ Αυγ 07, 2014 3:07 pm

Συγκλονιστικά τα μωρά....απίστευτα όμορφα όλα τους....αλλά έχω πάθει πλάκα με το Ρήγα και τον Αστέριο....πανέμορφοι πραγματικά!!! flower flower flower 

Μαρίνα μου τα έδωσες όλα τελικά τα μωράκια...;; έχει μείνει κάποιο;;;
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Αυγ 07, 2014 3:49 pm

Σας ευχαριστούμε πολύ!
Ο Ρήγας είναι αντικειμενικά ο πιο όμορφος, υπέροχο τρίχωμα, γλυκόφατσας...θεωρώ ότι μεγαλώνοντας θα γίνει συγκλονιστικός!
Ο αστερούνης είναι τελικά η αδυναμία μας, αγαπησιάρης, εύθραυστος και με μια γλυκιά συστολή στα πάντα... heart 
Κατερίνα μου είναι όλα "ρεζερβέ"  mati 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Αυγ 07, 2014 4:06 pm

Σειριος και Αστέριος
lipothymia  lipothymia  lipothymia  lipothymia 

"alternative ριγκατόνης"
 veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny 

Όσο για τα παιδιά Μαρίνα να μην πας να τους βρεις μόνη σου, καλύτερα να πας με το Δήμο... Ειδικά μετά από αυτό που είπαν στον παππού
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Αυγ 07, 2014 4:13 pm

grouphug 

Δεν έχω πρόβλημα να είναι και ο Δήμος, αλλά να κάθεται πιο μακριά. Θέλω να τους μιλήσω μόνη μου, και όσο πιο αλητάκια είναι, τόσο πιο πολύ "τα'χω"
Απλώς το έχω βάλει στο πρόγραμμα μετά τις 25, ως τότε είμαι αδειούχα και σε λίγες μέρες Σαντορινούχα  chouzeyes 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από Mary-Fish Πεμ Αυγ 07, 2014 4:20 pm

marina289 έγραψε:grouphug 

Δεν έχω πρόβλημα να είναι και ο Δήμος, αλλά να κάθεται πιο μακριά. Θέλω να τους μιλήσω μόνη μου, και όσο πιο αλητάκια είναι, τόσο πιο πολύ "τα'χω"
Απλώς το έχω βάλει στο πρόγραμμα μετά τις 25, ως τότε είμαι αδειούχα και σε λίγες μέρες Σαντορινούχα  chouzeyes 
Ναι αυτό σκέφτηκα κ εγώ, να είναι κάπου κοντά στο οπτικό τους πεδίο. Δεν το λέω επειδή δεν το χεις, αλλά δεν ξέρεις ποτέ.
Σε θαυμάζω. Εγώ θα τα είχα σαπίσει τα μ#$*μένα 

Σε μισώ.....  angry2
Σπόιλερ:
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Αυγ 07, 2014 4:27 pm

Πέρσι δεν πήγαμε ενώ είχαμε κανονίσει λόγω Μίλιου .
Αγαπώ Σαντορίνη, τί να λέμε!  heart 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζονται γατο-μορφίτσες, γατ-ομορφίτσες! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης