gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

+6
kouix
tsili
catsforever_
tinkaki
Mau
BillHoudini
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από Karamela Πεμ Μάης 15, 2014 11:39 pm

To σοκ οταν φευγουν ειναι μεγαλο.. Sad  Και τα μονα που δεν φταινε ειναι αυτα τα πλασματακια..
Πρωτη φορα το εζησα φετος και οχι απλα πεθανε ενα απο φυσικα αιτια, αλλα και το αλλο ουτε θελω να σκεφτομαι ποσο αδικα εφυγε.. Εδω και 10 μερες μονο κλαιω, οσο υπερβολικο κι αν ακουγεται, ειδικα με αυτο που εκανα..

Μη τα παρατας ομως... Περιμενουμε νεα..
Karamela
Karamela
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/06/2012
Mood : 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από BillHoudini Πεμ Μάης 15, 2014 11:47 pm

Όχι η αλήθεια είναι ότι δεν τα ζυγίζω.

Θα σας πω αύριο τι θα μου πει η γιατρός αναλυτικά για το καθένα.

Θα είναι δύσκολη η νύχτα,ελπίζω να μείνουνε 5 και να μην ανοίξω πάλι το κουτί και μαυρίσει η ψυχή μου. :-/

Όταν το είδα έτσι άκαμπτο και παγωμένο ρε παιδιά...Δεν ξέρω πώς να το περιγράψω,άδειασε η ψυχή μου,είναι από τις πιο στενάχωρες εικόνες που έχω δει και δυστυχώς έχω βιώσει απώλειες σημαντικών προσώπων.

Έχω αρχίσει να σκέφτομαι ότι έπρεπε να τα αφήσω εκεί που τα βρήκα.Νιώθω ότι τα παιδεύω τώρα.Βέβαια όλοι αξίζουμε μια ευκαιρία σε αυτόν τον κόσμο.Τι να πω...

BillHoudini
Kitten
Kitten

Άντρας
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από kouix Πεμ Μάης 15, 2014 11:51 pm

Karamela έγραψε:To σοκ οταν φευγουν ειναι μεγαλο.. Sad  Και τα μονα που δεν φταινε ειναι αυτα τα πλασματακια..
Πρωτη φορα το εζησα φετος και οχι απλα πεθανε ενα απο φυσικα αιτια, αλλα και το αλλο ουτε θελω να σκεφτομαι ποσο αδικα εφυγε.. Εδω και 10 μερες μονο κλαιω, οσο υπερβολικο κι αν ακουγεται, ειδικα με αυτο που εκανα..

Μη τα παρατας ομως... Περιμενουμε νεα..


 gatoula 
 filaki filaki filaki 

Μην  στεναχωριεσαι... προσπαθησε να  το αφήσεις πίσω σου....  ειναι αδικο και για  σένα να  πονας τοσο , εσυ που τα αγαπας και τα φροντιζεις  τοσο πολυ....... Ηταν  η κακια η ωρα. Αυτο, και.... οτι ειναι γραμμενο  στο καθε γατακι, δεν ξεγραφει.  filaki



BillHoudini: Κανε την προσπάθειά σου, κι ακόμη και ενα να ζησει, θα ειναι ενα μεγαλο κατορθωμα. ΠΟΛΥ μεγαλο. Αν αυτο σε παρηγορεί καθόλου.....
Αυριο η γιατρος θα σου πει τι πρεπει να κανεις ή πως τα βλεπει τα πραγματα. Κανε υπομονη μεχρι αυριο......
Παρε και την παστα την βιταμινουχα που σου ειπε η καραμελα, κακο δεν κανει..... blinking 




___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από BillHoudini Παρ Μάης 16, 2014 1:43 pm

Σήμερα πήγα τα 4 γατάκια (ναι είχαμε κι άλλη απώλεια) στην κτηνίατρο να δούμε πώς είναι η υγεία τους.Εκεί που μου λέει ότι δε θα επιζήσουν και μου έφερνε πλαγίως την ευθανασία,θυμάται ότι σήμερα το πρωί πήγε στον κήπο της μια γατομαμά.Πήγαμε εκεί λοιπόν τα μικρά και προς το παρόν όλα είναι καλά.Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη και τη βοήθεια.

BillHoudini
Kitten
Kitten

Άντρας
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από LAROGATA Παρ Μάης 16, 2014 1:46 pm

BillHoudini έγραψε:Σήμερα πήγα τα 4 γατάκια (ναι είχαμε κι άλλη απώλεια) στην κτηνίατρο να δούμε πώς είναι η υγεία τους.Εκεί που μου λέει ότι δε θα επιζήσουν και μου έφερνε πλαγίως την ευθανασία,θυμάται ότι σήμερα το πρωί πήγε στον κήπο της μια γατομαμά.Πήγαμε εκεί λοιπόν τα μικρά και προς το παρόν όλα είναι καλά.Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη και τη βοήθεια.
 luck luck luck luck prosefxi prosefxi prosefxi 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από kouix Παρ Μάης 16, 2014 7:05 pm

αυτο ηταν το πιο ευχαριστο και ανελπιστο νεο!!!! Veryhappy 

μακαρι να τα πανε καλα και να αναπληρωσουν τον χαμενο χρόνο που πέρασαν χωρις μανουλα...!!!!!!

Ειναι οτι πιο ΙΔΑΝΙΚΟ ως λύση........ oksmily3 oksmily3 


Βγαλτα κι άλλες φωτος οταν εχεις χρονο, και καντους θεματακι για να τα προωθήσεις για υιοθεσια κιολας αν θες.  flower 

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από Mau Παρ Μάης 16, 2014 7:20 pm

ti kala !!! ante k galataki tha paroun k tha ta mathei polla pragmata k tha exeis xrono gia ta mathimata sou  Veryhappy Veryhappy Veryhappy 
Mau
Mau
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περαμα - Πειραιας
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρακι
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/11/2012
Mood : 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από BillHoudini Παρ Μάης 16, 2014 7:38 pm

Μόλις μάθουμε τι έγινε θα σας πω.Αν τα δέχθηκε η γατομαμά και επιβιώσουν,θα βοηθήσω την κτηνίατρο στην υιοθεσία.Προς το παρόν περιμένω νέα.Διότι δυστυχώς αν δεν τα δεχθεί θα πάμε για ευθανασία :-/

BillHoudini
Kitten
Kitten

Άντρας
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από fsout Σαβ Μάης 17, 2014 12:08 am

καλησπερα
κατ αρχην ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα για τα μικρακια.
καπου εδω στο φορουμ διαβασα οτι για να δεχτει μια γατομανουλα μωρα μπορεις να αλειψεις τα πατουσακια τους πχ με λιγο βουτυρο. το μυριζει η γατομανα και παει και το γλυφει με αποτελεσμα να αφησει τη μυρωδια της στα μωρα και να τα νομιζει μετα δικα της και να τα δεχτει πιο ευκολα.
(http://www.gatospito.com/t11001-topic ποστ της kouix)
μπορεις να το πεις στην κτηνιατρο μηπως πιασει ...  luck luck luck 

fsout
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 στη χωρα του ουρανιου τοξου κ 4 ζουζουνια στο σπιτι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/12/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από BillHoudini Σαβ Μάης 17, 2014 3:03 pm

Καλησπέρα σε όλες!

Δυστυχώς η γατομαμά δεν τα δέχθηκε και 3 από τα 4 έφυγαν χθες το βράδυ στο σπίτι της κτηνιάτρου.

Σήμερα πήγα και πήρα το τελευταίο και η γιατρός μου είπε ότι έχει ελπίδες.

Μια ερώτηση:Αφού το τάισα (στη σωστή θέση ήταν το σώμα του) έβηχε για λίγο.Γιατί συμβαίνει αυτό;

Πότε περίπου θα ανοίξει τα ματάκια του;

BillHoudini
Kitten
Kitten

Άντρας
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από BillHoudini Σαβ Μάης 17, 2014 4:40 pm

Αν υπάρχει κάποιος που έχει τη δυνατότητα να το φροντίσει,ας επικοινωνήσει μαζί μου γιατί δεν τα βγάζω πέρα δυστυχώς.

Μπορώ να το φέρω οπουδήποτε στην Αττική.Μπορείτε να με βρείτε στο 69977484491.

BillHoudini
Kitten
Kitten

Άντρας
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από Ελίτσα Σαβ Μάης 17, 2014 5:28 pm

Εμένα η γάτα μου γεννάει αυτή τη στιγμή.... Αν όλα πάνε καλά μπορούμε να δοκιμάσουμε...
Ελίτσα
Ελίτσα
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 6
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια. - Σελίδα 2 Empty Απ: 6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν γατομαμά,ή γατοκοοικογένεια.

Δημοσίευση από BillHoudini Σαβ Μάης 17, 2014 5:55 pm

Aχ μακάρι!!Καλή τύχη στη γατούλα σας!!! luck 

BillHoudini
Kitten
Kitten

Άντρας
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης