gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

+34
Τζούλι το Κατσούλι
Maraki25
otz
thanoschris1
doremi
Φανούλα
crispyfelinagr
tzelacat
bettaki
Ηρακλένια
psipsa
HunterCat
Dreamer
f.m123
houlieta
kouix
YNL
Billy
Δανάη_Δ
alex..niaou
Bijoux743
christhanos
Kikiriki
tia
axf
nosyparker
Chouzouris
gatoula46
LAROGATA
thanoschris
Karamela
tsili
SophiCat
marina289
38 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Δεκ 15, 2013 6:57 pm

Σπόιλερ:

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από houlieta Κυρ Δεκ 15, 2013 7:07 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 
Εχουμε καλό dna...
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Δεκ 15, 2013 7:07 pm

mallias mallias mallias 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Κυρ Δεκ 15, 2013 7:27 pm

Μαρινακι, αυτο που ειπα για το οτι θα χασει την 'αφρατη προσωπικοτητα' του, το ειπα χαριτολογοντας !!!  Smile Ειναι δυνατον, αυτο το ΑΓΟΡΙ ... να χασει εστω και λιγο απο την ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ... ΜΕ ΤΙ ΠΟ ΤΑ !!!!!! ΑΝ ΤΟΝ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΗΚΑ λεει .... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ... ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ !!!!
Αν ολα τελικα πανε καλα και γινω η γατομαμα του Σαντσο, ΣΙΓΟΥΡΑ, θα του φυγουν ολοι οι φοβοι και οι αγωνιες ... ΛΟΓΩ ΟΤΙ με ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ που θα παρει ... ΘΑ ΤΟΥ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ, αργα ή γρηγορα ....  Laughing Laughing cheers 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Κυρ Δεκ 15, 2013 7:34 pm

thanoscris ... HΔΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΟΜΑΔΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑΣ ΜΕΣΩ ΕΜΑΙL !!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ, ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ  Veryhappy ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ... ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ...  pelargos heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Δεκ 15, 2013 7:39 pm

Μπράβο, πολύ χαίρομαι!!!  mati  mati  mati 
Αν τον έχεις ερωτευτεί από μακριά, τότε από κοντά θα πάθεις πλάκα!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και αν ναι, μην χαθείτε!
Θέλουμε να το καμαρώνουμε αυτό το μωρό, και να χαιρόμαστε βλέποντας ότι περνάει όμορφα!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Δεκ 15, 2013 7:47 pm

mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati matimati mati mati


(πώς σε λένε και σε ποιά περιοχή μένεις;; )

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από thanoschris Κυρ Δεκ 15, 2013 7:52 pm

μπράβο, χαίρομαι... δεν μένει παρά να παρακαλούμε όλοι να γίνει η επιθυμία σου πραγματικότητα υποψήφια μαμά του Σάντζο!!
thanoschris
thanoschris
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/08/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Κυρ Δεκ 15, 2013 9:27 pm

Ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ο,τι ΘΑ ΠΑΘΩ ΠΛΑΚΑ οταν ΤΟΝ δω απο κοντα !!! Ω, ΝΑΙ !!!  gift Εννοειται Μαρινακι μου !!! Αν δωσει ο καλος Θεος και γινω μαμα του Σαντσο, θα μαθαινετε συνεχεια νεα μας !!! Με photos και περιγραφες της κοινης καθημερινοτητας ΜΑΣ !!!  innocent party2 heart heart heart 

Μαιρη με λενε, Μαρινα μου !!! Και μενω πια με τον ανδρα μου σε επαρχιακη πολη, στον Νομο Μαγνησιας .
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Κυρ Δεκ 15, 2013 9:31 pm

Να'σαι καλα thanoscris !!! oksmily3 Σας ευχαριστω για τις ευχες σας ... ολους σας !!! pareaki Μακαρι ... !!!  fancat Αχχχχ 'υποψηφια μαμα του Σαντσο'  pelargos  τι ωραιο που ακουγεται ...  gatoula eros 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από tsili Δευ Δεκ 16, 2013 9:35 am

Aααααααααααααααααααχα , τι καλά....Το αγόρι μας θα υιοθετηθεί.....Μαίρη καλώς να τον δεχτείς( εγώ το θεωρώ σίγουρο) και έτσι και μοιάζει στο παραμικρό στο χαρακτήρα με το δικό μου, (που κι εγώ από την ίδια ομάδα κοριτσιών τον υιοθέτησα) δε σου λέω πόση αγάπη θα εισπράξεις....(σε σημείο που δε θα αντέχεις)
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Δευ Δεκ 16, 2013 10:39 am

ΚΟΥΚΛΙ ... ΚΟΥΚΛΙ ...  mati mati mati ΦΤΟΥ-ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ... !!! Ναι ... tsili ... το ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ... ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ... να γινω η γατομαμα του Σαντσο !!!!  flower pelargos pelargos gatoula heart heart Ειμαι σιγουρη οτι θα παρω ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ... αλλα και ο μικρος γατουλης, αυτη η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ... Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ... θα παρει ΜΕΓΑΛΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΙΑ .... την οποια ουτε αυτος ποτε φανταστηκε ... αλλα ΠΟΣΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ... !!! Οπως και σε ολα τα πλασματακια αυτου εδω του κοσμου.. αδεσποτακια ή μη ...  grouphug 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Δεκ 19, 2013 5:06 am

Νατος και ο φρουφρού - τυροσούζας!  heart 
Αφιερωμένη στην huntercat!
Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Fdsxc018-_zpsd0ebe6a4

To πιο γλυκό αγόρι, το πιο μπαμπακένιο τρυφερούδι!  heart 
Τον αγαπώ πολύ!
Έχει αρχίσει και παίζει, τρέχει, και βρίσκει τον εαυτό του...

Με τα ονόματα έχει πάθει μια ψιλοσύγχυση .... Ο Δήμος τον φωνάζει σταθερά Σάντσο. Εγώ τον φώναζα Αγάπιο και κυρίως αγαπούλη... Τον τελευταίο καιρό τον φωνάζω φρου-φρου , και απο κοινού με τον Δήμο τον φωνάζουμε και τυροσούζα!  happy2 

Φρου φρου, γιατί όταν μας βλέπει, κάνει κάτι γρυλίσματα ενθουσιασμού και χαράς! Και γενικώς κάνει χαρωπά γριλισματάκια
συ-νε-χώς!
βλέπε  1:20 , 1:35

 happy2 
το γλυκό μου, το μαρμελάδι μου!  heart 

Τυροσούζας γιατί όταν μας βλέπει από τη χαρά του σηκώνεται στα δύο του ποδαράκια, και κάνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ σούζες !  heart
Και επίσης γιατί κάποιες φορές πάει μπροστά - μπροστά ή πίσω-πίσω στο ιγκλου και το σηκώνει σούζα! Βλέπε φωτο πάνω και βλ.και αυτές:
Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Mnvhj002-_zps23f356fa

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Fdsxc014-_zps988a81c8

Είναι από τα πιο όμορφα και καλά μωρά που υπάρχουν!  heart
Τον αγαπώ πολύύύ!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Πεμ Δεκ 19, 2013 3:41 pm

Γλυκα καλησπερουδια σου, Μαρινακι μου !!!  Smile flower thanks heart heart heart Καλα τετοια να μου κανεις ... να με ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙΣ ακομα περισσοτερο ... ΝΑ'ΡΘΩ ΝΑ ΤΟΝ 'ΒΟΥΤΗΞΩ' αμεσως τωρα ... χαχαχα ... Ωστε ετσι ε ... Φρου-φρου και τυροσουζας ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ο Λ Ο Κ Λ Η Ρ Ο Υ !!! !!! !!!  grouphug heart 
Ειδα το videaki ... και τις photos που μου εστειλες ... ME TON AΓΟΡΑΡΟ !!!!!!!! Αυτη την photo με το igloo ΧΑΧΑΧΑ την εχω ξαναδει, διαβαζοντας απο την 1η μερα, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ 'ΘΕΟΥ' !!!  mallias Δεν σου κρυβω, οτι πλεον, ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ηδη ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ... και γι'αυτο τον λογο .... εχω αποθηκευσει ολες του τις photos στον υπολογιστη μου σε δικο του ξεχωριστο φακελλο ... με το ονομα Σαντσο ... τωρα βεβαια, ετσι οπως μου τα ειπες χαχαχα δεν ξερω πως θα τον αποκαλω, οταν με το καλο (μετα τις γιορτες, που συμφωνησαμε με την Σοφια απο τις 'Γατες του Φλοισβου' ) ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ !!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ, πως ΘΑ ΤΟΝ ΣΦΙΞΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ... ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ... !!! Μιλαμε για ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ... ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗ !!! Μετραω τις μερες, ποτε θα περασουν, να αντικρυσω απο κοντα , run αυτη ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ... ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΘΕ Ι ΚΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ... που μου εχει κλεψει την καρδια ... και λογω της ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΤΟΥ, αλλα ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΟΣ ΤΟΥ !!!  rainbow saint 
Πραγματικα, νοιωθω οτι ο ΘΕΟΣ εχει φυλαξει αυτον ΤΟΝ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΝΙΟ ΓΑΤΟΥΛΗ για'μενα ... ωστε να του δωσω την πιο μεγαλη αγαπη που εχει εισπραξει ζωντανος οργανισμος !!! ΖΩ για την στιγμη, που θα παρω απο αυτο το μουτρακι, την πιο γλυκεια ματια του, τα γρυλισματα και τα χαδια ικανοποιησης του !!!
Δεν μπορεις να φανταστεις, κοπελλα μου, ποσο χαρουμενη με κανεις ... που μαθαινω νεα του και πως σιγα-σιγα, αρχιζει να ξεχναει οτι περασε, χαρη στην δικη σας ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ... !!! Κανετε ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΡΓΟ .. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ 1000% και δεν εχω τι αλλο να κανω .. απο το να ΥΠΟΚΛΙΘΩ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΣΑΣ !!!  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4  grinning4 
Ειναι κατι που ΣΠΑΝΙΖΕΙ πια στις μερες μας ... ΔΥΣΤΥΧΩΣ .. Μα ΕΥΤΥΧΩΣ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΨΥΧΕΣ ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ, που βρισκουν και κουρνιαζουν ακομα ΠΙΟ ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΑΝΤΣΟ( ΦΡΟΥ-ΦΡΟΥ, ΤΥΡΟΣΟΥΖΑ) ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!
ΤΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ... ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΑ ...ΤΟΥ ΓΑΤΟΥΛΗ ΜΑΣ .. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙ .. ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ... ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΥΙΟΘΕΣΙΑ, pelargos ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΑΠΟ'ΜΕΝΑ... ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΕΙ για να ακουω το ΧΟΥΡΧΟΥΡΗΤΟ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΤΟΥ και να βλεπω Κ Α Θ Η Μ Ε Ρ Ι Ν Α , ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΓΛΥΚΑ, ΜΕΛΕΝΙΑ, ΑΣΤΡΑΦΤΕΡΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΑΠΟ ΧΑΡΑ, Π Α Ν Τ Α ΚΑΙ Γ Ι Α Π Α Ν Τ Α !!! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ... ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΙ .. Α Γ Α Π Η .. !!  party2 gatoula heart 

Φιλακια καλη μου !!! Σε ευχαριστω ΓΙΑ ΟΛΑ !!!
Μακια Σαντσουλη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ, ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ !!! ΓΑΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΕΛΕΝΙΕ ... ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!!
 gatospito gatospito gatospito filaki grinning4 love 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Πεμ Δεκ 19, 2013 3:48 pm

Βρε Μαρίνα  happy2 happy2 happy2 Τυροσούζα;  happy2 happy2 happy2 happy2happy2 happy2  happy2 happy2 happy2 μα ΤΥΡΟΣΟΥΖΑ;;;  veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny  veryfunny veryfunny

(απορώ πού τα θυμάσαι  happy2  εγώ το είχα ξεχάσει εντελώς αυτό το ονομα...)


Αντε μωρέ, τι ωραία, βρήκε καλό σπιτάκι κι αυτό το μπουμπούκι!!! flower  flower  flower  flower  flower
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Πεμ Δεκ 19, 2013 4:02 pm

Καλησπερα Ηρακλής grr !!! Να χαιρεσαι τα γατοπαιδακια σου !!!  Smile  Smile Το ονομα 'Σαντσο
πιστευω οτι ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ πιο ΠΟΛΥ απ'ολα !!! Αν και με αυτο το ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ... ποτε δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι για το πως θα το αποκαλουμε ... γιατι ΣΙΓΟΥΡΑ ... μπορει να εχει ενα ονομα αλλα απο υποκοριστικα ... ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΦΡΟΥ-ΦΡΟΥ ΚΑΙ ΤΥΡΟΣΟΥΖΑΣ .. Θα παθει συγχυση, το ζωακι ... με τοσα που θα ακουει ... χαχαχα χαχαχα χαχαχα Θα βγαλει ανθρωπινη μιλια στο τελος και θα μου πει ... '' κυρα μου, τελειωνε επιτελους ... σαν πολλα ονοματα δεν μου εχεις δωσει ... μην μου κανεις και πολλα, γιατι ειμαι τρελλιαρης ανηρ εγω ... σε παραταω και φευγω .. '' χα χα χα χα χα χα χα χα veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny Veryhappy Veryhappy Veryhappy 
Πραγματικα ... ετσι οπως εχει αρχισει η ιστορια εμου και του Σαντσο ... ειναι κατι που μου θυμιζει ΠΑΡΑΜΥΘΙ !!! Ειλικρινα, απο την 1η στιγμη, που ΤΟΝ αντικρυσα ... ΤΟΝ 'ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΗΚΑ' σφοδρως ... χαχαχα χαχαχα και πιο ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΣΑ στην κυριολεξια με αυτα τα ΘΛΙΜΜΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ... που ΕΔΩΣΑ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΣΧΕΣΗ στον εαυτο μου και στα παιδια εδω στο gatospito, καθως επισης και στις 'Γατες του Φλοισβου' (που επικοινωνω για τα της υιοθεσιας) πως ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥΤΡΑΚΙ ... ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΩΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΟΣΟ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΡΙΣΕ ... ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ... ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ !!! Η λεξη ή μαλλον το ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ '' ΑΓΑΠΩ'' δεν μπορει να εκφρασει τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ... ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ - ΤΡΥΦΕΡΟ ΓΑΤΟΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙ !!!  Laughing gatoula eros 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Δεκ 19, 2013 4:37 pm

(Ακολουθεί σεντoνάραΑΑΑ )

Mαίρη μου σε κατανοώ πλήρως! ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΨΟΥΡΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!  heart  heart  heart 
Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι εδώ και μέρες είχα φτιάξει ήδη υπογραφή για το γατόσπιτο, και είχα προσθέσει στα δικά μου γατούνια το  φρουφρούδι-αγαπούλη , και την μυρτούλα.... Και σκεφτόμουν τί τίτλο να έβαζα στο θέμα μας ..Κοινώς είχα ψηθεί ότι μάλλον θα τα κρατούσα και τα δύο... Ήρθαν ξαφνικά στο σπίτι μας  2 μαγικά και άκρως ερωτεύσιμα πλάσματα!
Όταν τον είδα στο κλουβάκι στο μπαλκόνι της Βούλας, τρελλάάάθηκα με την ομορφιά του...και κάνω αυθόρμητα ¨αυτός είναι ο δικός μας;;¨

Από την πρώτη στιγμή κόλλησα και εγώ μαζί του!.. ΘΕΟΣΣΣΣ εμφανισιακά, ΘΕΑΡΟΣ, ΥΠΕΡΘΕΑΡΟΣ, εύθραυστος και μπαμπακένιος....
Η Βούλα ξέρει τι αλλαγές έχω κάνει στο σπίτι μου για πάρτη του, που δεν μπαίνεις σε τέτοιες διαδικασίες και έξοδα για κάτι που θεωρείς ¨περαστικό¨.
Όμως ας μην είμαστε πλεονέκτες! Η ομορφιά πρέπει να ...¨διαμοιράζεται¨!Ούτως ή άλλως θα τα νιώθω και λίγο δικά μου όπου και αν πάνε, όπως και η Βούλα πάντα θα τον νιώθει και λίγο δικό της, όπως και εσύ τον νιώθεις ήδη δικό σου.... αρκεί να είναι καλά!

Και έπειτα , ίσως αφού φύγει, υπάρξει θέση να τον διαδεχτεί κάποιος άλλος γατούλης, που θα έχει εξίσου ανάγκη από φροντίδα ...


Τα φιλάκια που λες ότι θα του δίνεις τα λατρρρεύει! Αρέσει πολύ στο παλιοφρουφρούδι να το φιλάς στο κεφαλάκι (και πώς μοσχομυρίζειιιιιιι!!), είναι χαλβάς εντελώς μωλέ!..


Την  φώτο αυτή δεν την έχεις, μοιάζει με μια άλλη που έχω βάλει, αυτή είναι χθεσινή. Βλέπεις έχει κολλήσει ο μπούρδας με το ιγκλου, και η στάση χεράκι έξω είναι μία από αυτές που παίζουν συχνά! Φωτος θα προσπαθήσω να βγάλω το ΣΚ ! Την ξέρω αυτή την αναμονή γατουνίου, απόλαυσέ την , είναι ωραία φάση!


Το τηλ μου είναι 6988-765739  (whatsup), κάποια στιγμή θα τα πούμε και τηλεφωνικώς αν θέλεις!

Αυτό που προτείνω να κάνετε πριν έρθει ο αγαπούλης, είναι να ψιλοαδειάσεις  ένα δωμάτιο ΑΑΑΝ  υπάρχει αυτή η δυνατότητα..Εννοώ να μην υπάρχουν μέρη που μπορεί να τρυπώσει, καναπέδες , κρεβάτια κτλ,  γιατί δεν θα βγει ούτε του χρόνου!... Είναι λίγο στρες  βέβαια για μια γάτα που αλλάζει περιβάλλον να μην μπορεί να βρει κρυψώνες, αλλά για το φρουφρούδι το θεωρώ αναγκαίο... Θα τα πούμε και στο τηλ!
Αν δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, that's ok!



Μην ανησυχείς, σε ένα μηνάκι θα είναι σένιος ο τυροσούζας , και θα τον βλέπω και θα χτυπιέμαι πώς τον άφησα να φύγει!

Τα ονόματα δεν παίζουν ρόλο μωρέ, άλλα έχουν σημασία... βγάλτον όπως θέλεις εσύ! Εγώ ούτως ή άλλως φρουφρούδι και τυροσούζα θα τον φωνάζω !  happy2 


Ηρακλένια μου τυροσούζας! χαχαχαχχαχα!  happy2 Είναι έέένα παλιοφρουφρούδι αυτό  και ένας παλιοτυροσούζας! Καθόλου δεν τον αγαπάω!


ΟΜΟΡΦΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΟΥΛΗΣ!!!!!!!!!!!!    


 heart 

Απαράμιλλη ομορφιά!!!!!!  mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Πεμ Δεκ 19, 2013 6:22 pm

(Και το δικο μου γραπτο, ΣΕΝΤΟΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ηταν .. ) χα χα χα χα χα .. Να'μαστε καλα να μιλαμε για τετοια ΓΛΥΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ... κοπελλα μου !!!  Smile oksmily3 
Το κιν. σου το κραταω ... και σου δινω κι εγω το δικο μου ... Εχω κι εγω whats up (6976876353) . Σου δινω κι αυτο, το οποιο ειναι wind και το'χω γιατι εδω που μενω δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ καλο σημα με την COSMOTE και ακουσον-ακουσον πιανει η wind ,ουτε καν η vodafone .. (την οποια αλλαξα και την εκανα wind γι'αυτον τον λογο ..) ... Λοιπον (6934791150) . Mπορεις να παρεις οτι ωρα θες.Αν δεν πιανει η cosmote .. παιρνεις wind ...
Σε ευχαριστω που μου εμπιστευτηκες τον αριθμο σου !!!

Πες μου ειναι ΔΥΝΑΤΟΝ ... να μην μιλησει κανεις με τις ωρες γι'αυτο τον ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!!!!!! Ειναι ....  kissss  love  heart  heart  heart 

Το ονομα οπως ειπες κι εσυ, ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ, ειναι το τελευταιο ... άλλα εχουν σημασια .. Σημασια εχει ο μικρουλης αλλά τοσο ΜΕΓΑΛΟΣ στην ουσια .. Σαντσο .. ο ΗΡΩΑΣ ΜΑΣ ... και το πως θα συνεχισει να μεγαλωνει μεσα στην φωλιτσα της ΑΓΑΠΗΣ που επιθυμω σαν ΤΡΕΛΛΗ να τον φερω σε αυτην !!!
Καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ τι λες ... για το θεμα του σπιτιου, Μαρινακι μου !!! Μην ανησυχεις . Οταν με το καλο, ερθει στο καινουργιο του σπιτικο, ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΕΞ'ΟΥΡΑΝΟΥ ... θα εχει ολο δικο του το σπιτι γενικως , αλλα μεχρι να μας συνηθισει (εμενα και τον ανδρα μου) ... θα μενει στο σαλονι μας ... !!!!!!!!! Δεν εχει επιπλα να χωρεσει απο κατω στον χωρο του σαλονιου και ετσι δεν προκειται να κρυφτει .. !!! Εξω (για να κανει την βολτα του) εννοειται πως δεν προκειται να βγει, μεχρι να ξεθαρρεψει .... μετα μπορει να βγαινει να παιρνει τον αερα του (και μονο μερα, παντα υπο το αγρυπνο βλεμμα της μαμας του) στο μπαλκονι του σπιτιου (στο οποιο και παλι δεν εχει φοβο να ξεγλυστρισει για καπου αλλου) ... αλλα ως εκει .ΠΑΝΤΑ μεσα στο σπιτι θα τον εχω τον ΧΑΛΒΑΔΑΚΟ ΜΑΣ !!! ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΩ με τιποτα .. και ΠΟΤΕ να τον χασω ... ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ ... !!!!!!  Veryhappy  Veryhappy  Veryhappy  Shocked  Shocked 

Σε νοιωθω Α Π Ο Λ Υ Τ Α .. που ηθελες να ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ, τον μικρουλη, τον γλυκουλη, αυτο το παιδι ... το ΤΣΑΧΠΙΝΙΚΟ .. !!! Ειναι δυνατον να μην τον ηθελες ... πες μου ειναι ...
Και τα δυο μωρα που εχω γνωρισει: Ο Σαντσο και η Μυρτω, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ... κι ευχομαι κι αυτη η μικρουλα να βρει το ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ που θα ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ .. οσο θελω εγω να ΔΩΣΩ ΑΠΛΕΤΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΣΤΟΝ ΓΑΤΟΥΛΗ ΜΑΣ !!!
Θα μιλησουμε και στο τηλεφωνο, οποτε θελησεις και θα μου πεις ο,τι θες. Επισης, οταν ολα με το καλο ολοκληρωθουν, μην νομιζεις οτι θα χαθουμε ... οχι κυρια μου .. Θα αναρτω photos μαζι με το ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΑΣ ... και videakia ... (μονο να μου πεις πως γινεται αυτο, γιατι δεν εχω ιδεα σε αυτην την σελιδα σας πως λειτουργουν αυτα τα 'κολπα' ) χα χα χα χα χα και ΦΥΣΙΚΑ, μπορεις ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ... και σε φερει ο δρομος σου προς το σπιτικο μας, στον Ν. Μαγνησιας, να ερθεις να δεις τον γατουλη που τοσο αγαπας και με το δικιο σου, η γυναικα !!!  heart heart 
Περιμενω εν'αγωνιως (οποτε μπορεσεις) new photos του ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ ...ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!!!!!!!!!! Γ Ο Υ Σ Τ Α Ρ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ !!!!  grouphug  tango  party2  και ΝΑ'ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ πως ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΑΝΤΣΟ ... Θελω να σου πω δηλ. πως ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΓΑΤΟΥΛΗ ΣΟΥ μιας και εσυ εισαι αυτη που μου το MEΓΑΛΩΝΕΙΣ και το ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ... !!! ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΕΝΙΟ ΜΑΣ ... ΜΩΛΕ !!!!
Ειπαμε .. ΑΞΙΖΕΙΣ CONGRATULATIONS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  gift thanks grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 
Φιλακια πολλα. Οποτε θες περιμωνω κληση σου .. !!! Θα χαρω ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Smile Laughing 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από bettaki Πεμ Δεκ 19, 2013 8:50 pm

πραγματικα ειναι υπεροχος.Απλα ΤΕΛΕΙΟΣ.Μακαρι να ημουν εκει,θα τον επαιρνα σιγουρα.Τετοιο στολιδι δεν αφηνεται στους δρομους αλλα ουτε κ σε κλουβι.
ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ,μου'χει κλεψει την καρδια kissss gatoula 
bettaki
bettaki
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 62
Τόπος : θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : παντα ανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα τα χνουδωτα ασπρουλια
Motto : Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Πεμ Δεκ 19, 2013 9:14 pm

Eυχαριστούμε πολύ! Είναι όντως πολύ όμορφος, δεν θα κουραστώ να το λέω ξανά και ξανά! Είμαι μεγάλη φαν του!
Το θέμα της απόστασης δεν αποτελεί πρόβλημα όταν υπάρχει θέληση , αλλά απ'ότι είδα το γατάκι - κάρμα ήρθε ήδη κοντά σου!  Smile 


Όσο για το παλιοτόμαρο (  happy2  ) έχει ξεθαρρέψει... Αφήναμε ένα δάχτυλο ανοιχτή τη συρόμενη πόρτα και την άνοιγε ο μάγκας! Τώρα πλέον την κλείνουμε εντελώς, και από το απόγευμα ο παλιοφρουφρούδης προσπαθεί να την ανοίξει! Πιο νωρίς είχε λυσσάξει, όταν αποφάσισα να τραβήξω βίντεο , είχε εκτονωθεί!


Όσο για τον τρόπο που τρώει κονσέρβα.... μας βγήκε πολύ λόρδος.... happy2 
Του έβαλα να φάει bozita που έχει κομματάκια, και ο κύριος.... δείτε πώς τρώει....
(σκοτεινά και χάλια τα βίντεο, σόρυ)

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από tzelacat Πεμ Δεκ 19, 2013 9:53 pm

Υπέροχος! heart  heart  heart 
Το δεύτερο βίντεο είναι απόρρητο  No 
marina289 έγραψε:
...εδώ και μέρες είχα φτιάξει ήδη υπογραφή για το γατόσπιτο, και είχα προσθέσει στα δικά μου γατούνια το  φρουφρούδι-αγαπούλη , και την μυρτούλα....
θα ήταν κρίμα να μην απολαύσεις (έστω και για λίγες μέρες) αυτά τα δυο πανέμορφα πλάσματα στην υπογραφή σου
Σπόιλερ:
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 4:47 am

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 


θεέ μου!!

 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad  Sad Sad Sad 


Είναι τόσο όμορφα όλα τους!! Ο Μιλιονάκης μου με το γαντάκι του... Το πουτανέλι στο σακί!!

Αχ...χίλια ευχαριστώ! ΜΟυ αρέσει πολυ πολυ πολύυυυυυυ!!!!!! grouphug 

Έτσι μου έρχεται να ξυπνήσω τον Δήμο για να  δει την υπογραφή!!




(το βίντεο ουτως ή άλλως έχω σκοπό να το ξανατραβήξω )

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 4:59 am

Υπέροχη είναι! Ευχαριστούμε πολύ!!!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Παρ Δεκ 20, 2013 10:49 am

Μαρινακι μου καλημερααααααααααα !!!!!!!!!!! Ειναι μεγαλος ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΗΣ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΜΠΑΜΠΑΚΕΝΙΟΣ !!!!!!!!! Προσπαθει να ανοιξει την πορτα, απο κι εγω δεν μπορω να φανταστω ποση ωρα ... που επεμενε ... Φαινεται καταιδρωμενος χαχα χαχα χαχα !!!!!  wow  happy2  happy2  happy2 
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ .... ΨΥΧΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ............ Πως και πως περιμενω την ΑΓΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΘΕΟ !!!!!!!  gatoula  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart 
Φρου-φρου, τυροσουζα, Σαντσο ή οπως και να ΣΕ λενε .... ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ Υ- ΠΕ- ΡΟ-ΧΟΣ .... !!!! ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  heart  grouphug  friday 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Παρ Δεκ 20, 2013 11:49 am

Εδειξα το video στον ανδρα μου, πριν καποια λεπτα .... και καθως το κοιταζε το ΜΟΥΤΡΑΚΙ να προσπαθει να ανοιξει την πορτα ... ειπε αυθορμητα .... ''ε το πουτανακι τι κανει .... εξυπνος ο μπαγασακος ... ξερει απο που ανοιγει η πορτα... κατ'ευθειαν στην μεση παει '' ... χαχαχαχαχαχα .... Σου λεω ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΤΡΕΨΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ... !!! Τον θεωρουμε πια ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ... ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ !!! Και ποιος να μας ριξει αδικο ...ε ποιος .... !!!!!!!!!!!!!!  heart heart heart heart grouphug grouphug bgum bgum 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από HunterCat Παρ Δεκ 20, 2013 12:00 pm

mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati 
ΦΤΟΥ - ΦΤΟΥ .... ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΑΣ ... ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΧΟΡΤΑΙΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΥΚΛΕ ΜΑΣ ... ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ... !!! ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!! ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΑΚΙ ΜΑΣ  heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart 
HunterCat
HunterCat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : Σ Α Ν Τ Σ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ (ΤΖΙΤΖΙΡΕΛΟ) ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΑΤΡΙΤΣΑ ΜΟΥ !!! <3 <3 <3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΓΑΤΟΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αν θα μπορουσα σε ολες τις χνουδωτες γατοφατσες να προσφερω καταλληλο χωρο διαμονης και φροντιδας ... ειναι να το ρωταμε ... ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ !! Χωρις δευτερη σκεψη ......
Motto : ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ... ΗΘΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ .
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2013
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 12:06 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 

Αυτό που γράφεις πιο πάνω είναι πολύ σημαντικό , δηλ. όχι απλά να το δέχεται ο άντρας σου, αλλά να το γουστάρει κιόλας!
Ο κύριος είναι πανέξυπνος, το είχα διακρίνει από την αρχή ότι είναι τετραπέρατος παρά την ακινησία στην οποία είχε αφεθεί... Δεν αφήνει τίίποτα να του ξεφύγει, αυτά τα όμορφα μάτια παρακολουθούν τα πάντα!
Αλλά τώρα που νιώθει άνετα έχει ξεσπαθώσει το μούτρο!
Όταν αποφάσισα να τον τραβήξω βίντεο, είχε ήδη καμια ώρα που πάλευε και τα είχε δώσει όλα! Πεισματάρης!

Έχει ζήσει στους δρόμους σχεδόν 1 χρόνο...και έχει περάσει διάφορα, λογικό είναι να έχει άλλα αντανακλαστικά από τα δικά μου τα μαλακουέρδικα!  tafos  happy2 

Θα προσπαθήσω το ΣΚ να τον βγάλω βίντεο που τρώει την κονσέρβα με το χεράκι ο μεσιέ!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 12:07 pm

ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!!!!!  ntountouka ntountouka ntountouka 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από houlieta Παρ Δεκ 20, 2013 12:53 pm

Πολύ όμορφη, αξιοζήλευτη!
Εγραψε πάλι η Ελένη!
 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από Ηρακλένια Παρ Δεκ 20, 2013 1:28 pm

@HunterCat απολαμβάνω τον ενθουσιασμό σου!!! Μου αρέσει πάρα πολύ που κάνεις σαν τρελή για τον γατούλη, με το καλό λοιπόν να φτάσει στο σπιτικό σας!!

Μαρίνα, από χθες το βράδυ που την είδα θέλω να στο πω, η υπογραφή είναι φανταστική!!! Πραγματικά, έγραψε ακόμα μία φορά η Τζελακατ!!
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 1:42 pm

houlieta έγραψε:Πολύ όμορφη, αξιοζήλευτη!
Εγραψε πάλι η Ελένη!
 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 
νι νι νι!!  oksmily3 

Ηρακλής grr έγραψε:@HunterCat  απολαμβάνω τον ενθουσιασμό σου!!! Μου αρέσει πάρα πολύ που κάνεις σαν τρελή για τον γατούλη, με το καλό λοιπόν να φτάσει στο σπιτικό σας!!

Μαρίνα, από χθες το βράδυ που την είδα θέλω να στο πω, η υπογραφή είναι φανταστική!!! Πραγματικά, έγραψε ακόμα μία φορά η Τζελακατ!!
Και εγώ απολαμβάνω τον ενθουσιασμό της, και κατά βάθος ανακουφίζομαι πολύ, γιατί ...όταν βλέπεις έναν άνθρωπο με τέτοια λαχτάρα ,
δεν σου πάει να του πεις ¨θα τον κρατήσω εγώ τελικά!¨  tafos
Υπάρχει ηθική δέσμευση και τσίπα...
Αυτό θα με σώσει τελικά....  happy2 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από Dreamer Παρ Δεκ 20, 2013 1:52 pm

Γεια σας...  nio 

Ήρθα να σας πω ότι ζηλεύω...  vrazo 

Ζηλεύω που αυτό το όμορφο πλασματάκι βρήκε γονείς που τον λατρεύουν τόοοοσο...  vrazo vrazo 

Κι επίσης, ζηλεύω την τόσο υπέροχη χριστουγεννιάτικη υπογραφή σας...  vrazo vrazo  vrazo 

Και τέλος έχω να δηλώσω: Μαρίνα, από αύριο αναλαμβάνεις την αγγελία υιοθεσίας του μικρού Hary... Ε μαααα... δεν υπάρχει το πόσο γουρλού είσαι... πφφφφ...

υγ: Εύχομαι μια καλή ζωούλα στο μπαμπακένιο σας αγοράκι και μεγειά την υπέροχη υπογραφή (κι εγώ θέλωωωωω)! kissss 
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 2:07 pm

ζηλέψτε, ζηλέψτε! Και την υπογραφή και τα υπέροχα μωρά που φιλοξενώ!  Razz 
Μωρέ, ευχαρίστως να τον αναλάμβανα, αλλά είναι ήδη ρεζερβέ οι θέσεις του φρου-φρου και του πουτανελίου από επόμενα υποψήφια γατάκια...


Άντε Χαρά και Μαίρη, πάρτε τα μωρά σας γιατί έχουν και άλλοι σειρά!  Madd 

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από houlieta Παρ Δεκ 20, 2013 2:09 pm

Πες τα Μαράκι, συμφωνω ΣΕ ΟΛΑ!!!
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 Empty Απ: Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι!

Δημοσίευση από marina289 Παρ Δεκ 20, 2013 2:17 pm

grouphug 

(επίτηδες λυσσάω στις απαντήσεις για να βλέπετε την υπέροχη υπογραφή μου και να ζουλεύετε!  Razz  )

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Χαρίζεται ο Σάντσο , το πιο όμορφο στολίδι! - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης